Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio


Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, fotografem czy twórcą, który chce zaprezentować swoje prace, nie obejdziesz się bez witryny z portfolio. Pytanie brzmi: jak możesz go zdobyć, jeśli nie chcesz zatrudnić projektanta stron internetowych i inwestować w złożone projekty? Tutaj przyda Ci się kreator stron internetowych!

Kreatory stron internetowych to najprostsze i najwygodniejsze narzędzia, których można użyć do stworzenia portfolio witryny w ciągu zaledwie kilku godzin. Są wyposażone w różnorodne funkcje, funkcje i wbudowane narzędzia, które pozwalają na szybką i wygodną personalizację strony. Jest to ich główna przewaga nad innymi usługami do tworzenia stron internetowych.

Portfele tworzone przy użyciu kreatorów stron internetowych nie tylko wyglądają profesjonalnie, ale także charakteryzują się potężną funkcjonalnością. Co więcej, te systemy są niedrogie i łatwy w użyciu, co czyni je mądrym wyborem dla nietechnicznych, którzy nie mają pojęcia o tworzeniu stron internetowych. Jeśli więc potrzebujesz ładnego i atrakcyjnego portfolio, aby zaprezentować swoje prace i przyciągnąć uwagę grupy docelowej, nie znajdziesz lepszego rozwiązania niż to. Który kreator stron internetowych będzie działał najlepiej w tym właśnie celu? Omówmy to dalej.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych twórców stron internetowych z portfolio:

 1. Wix – najlepszy darmowy program do tworzenia witryn z portfolio
 2. uKit – prosty program do tworzenia witryn dla małych firm
 3. Marki szyte na miarę – najlepsza usługa na zamówienie Portfolio
 4. WordPress – Samoobsługowa platforma dla portfela
 5. Ucraft – Super-łatwe narzędzie do tworzenia portfeli online
 6. Zakładka – Kreator stron internetowych oparty na kanadyjskim A.I.
 7. Squarespace – łatwa platforma dla stron internetowych z portfolio
 8. Portfoliobox – Najlepsze portfolio dla kreacji
 9. Gator – Hosting z wbudowanym narzędziem do budowania portfela
 10. Allyou – Kreator stron internetowych z portfolio online

Tak więc doszliśmy do głównego punktu dyskusji: recenzji najlepszych twórców stron internetowych, które pozwalają Ci rozpocząć tworzenie profesjonalnych stron internetowych z portfolio i oferują potężną zintegrowaną funkcjonalność, której możesz użyć. Zacznijmy od razu.

Wix – najlepszy darmowy program do tworzenia witryn z portfolio

Wix - najlepszy darmowy program do tworzenia witryn z portfolio

Wix – to najlepszy darmowy program do tworzenia stron internetowych z portfolio, który cieszy się popularnością na całym świecie i oferuje potężny zestaw funkcji niezbędnych do wykonania szerokiego spektrum zadań. Witryny portfelowe uruchomione z platformą mają nie tylko oszałamiający wygląd, ale także wysoką wydajność i przyczyniają się do generowania ruchu.

Intuicyjna i wydajna usługa działa najlepiej dla modelek, artystów, fotografów i innych użytkowników, którzy chcą zaprezentować swoje prace i umiejętności biznesowe społeczności oraz zachęcić potencjalnych klientów do odkrywania ich talentu twórczego. Główne zalety usługi są następujące:

 • Imponująca biblioteka szablonów portfolio. Wix oferuje jedną z najobszerniejszych kolekcji szablonów zaprojektowanych przez projektantów, która obejmuje sekcję portfolio z dziesiątkami gotowych motywów dla grafików, fotografów, CV, ilustratorów, konsultantów biznesowych, artystów, dziennikarzy, muzyków, dyrektorów artystycznych, projektantów wnętrz , aktorzy, styliści, modele i co nie.
 • Blogowanie. Kreator stron internetowych pozwala dodawać bloga do witryny portfela, co umożliwia pozostawanie w kontakcie z klientami, dzielenie się pomysłami, wiadomościami, wydarzeniami i aktualizacjami pracy.
 • Pokazy slajdów i galerie. Dzięki Wix możesz przesyłać swoje zdjęcia i filmy do galerii oraz tworzyć pokazy slajdów, aby przyciągnąć uwagę użytkowników od pierwszego wejrzenia.
 • Hosting wideo HD. Wix pozwala zaprezentować swój talent, włączając filmy z Vimeo i YouTube (Jeśli w ogóle) w nowo utworzonym portfolio, aby opowiedzieć swoją historię i dzielić się wiadomościami lub nadchodzącymi wydarzeniami w wyjątkowy, zabawny i niezwykły sposób.
 • Narzędzia interakcji użytkownika. Kreator stron internetowych umożliwia przeglądanie i korzystanie z zestawu narzędzi interakcji z klientami, które przyczyniają się do zaangażowania użytkowników, zadowolenia i współczynników utrzymania. Narzędzia są dostępne w Wix App Market i możesz wybrać te, które idealnie spełnią Twoje wymagania dotyczące portfela i projektowania stron internetowych. Niektóre z najbardziej popularnych widżetów i rozszerzeń interakcji z klientami, z których możesz korzystać, to Kalendarz wydarzeń, Scheduling Pro, Kalendarz wydarzeń Google, Najnowsze wiadomości, Czat Wix, 123 Form Builder, Wix Forms, Zarządzanie kontaktami + CRM, Oddzwanianie, Rezerwuj terminy online, Czat na żywo i nie tylko.
 • Opinie klientów. Kreator stron internetowych umożliwia włączenie funkcji opinii użytkowników, która pozwala Twoim klientom wystawiać ich opinie na temat Twojej pracy, wrażeń i poziomu zadowolenia. Jest to jeden z najlepszych sposobów, aby potencjalni klienci mogli dowiedzieć się więcej o poziomie profesjonalizmu i różnorodności oferowanych usług. Niektóre z najbardziej funkcjonalnych widżetów i rozszerzeń, które można napotkać w Wix App Market i które można zintegrować z witryną portfela, obejmują Referencje społecznościowe, Komentarze głosowe +, Opinie klientów, Kreator referencji, Moje przeglądy, Komentarze, Yelp, Komentarze + i Niewłaściwe referencje, aby wymienić tylko kilka.
 • Silnik eCommerce. Wix jest wyposażony w potężny silnik eCommerce, który pozwala zapewnić funkcjonalność sklepu internetowego swojej portfolio. Jest to przydatna funkcja, jeśli zamierzasz nie tylko zaprezentować swoje dzieła sztuki lub inne przedmioty z portfolio, ale także sprzedać je bezpośrednio na stronie internetowej. Różnorodne opcje eCommerce pomogą Ci uruchomić i pomyślnie uruchomić sklep internetowy, który spełni twoje potrzeby i preferencje.
 • SEO Wiz. Im więcej użytkowników odwiedza twoje portfolio i dowiaduje się o Twojej wydajności, tym większe są szanse na dotarcie do grupy docelowej i osiągnięcie celów związanych z projektowaniem stron internetowych. Aby zwiększyć szanse na lepszą atrakcyjność dla użytkownika, twórca witryny oferuje możliwość korzystania z zaawansowanego narzędzia SEO Wiz. Pomaga zwiększyć skuteczność promocji Twojego portfolio, a także umożliwia śledzenie statystyk witryny, aby upewnić się, że Twoje projekty zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Wix to wszechstronny kreator stron internetowych typu „przeciągnij i upuść”, którego można skutecznie użyć do uruchomienia strony internetowej z portfolio. Z imponującą niszową galerią szablonów, wykwintnymi projektami, mnóstwem specjalistycznych aplikacji i widżetów, potężnymi narzędziami do dostosowywania, zintegrowaną funkcją Wix ADI i innymi funkcjami, Wix ma z pewnością coś specjalnego, co pozwala zaprezentować swoje prace na korzyść.

Bezpłatny plan / okres próbny: tak.

Koszt: od 13 $ / mies.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – prosty program do tworzenia witryn dla małych firm

uKit - prosty program do tworzenia witryn dla małych firm

uKit – to prosty, wygodny i niedrogi kreator stron internetowych dla małych firm, który doskonale nadaje się do rozwoju i dalszej promocji projektów portfelowych. Platforma jest wyposażona w przyjazny dla użytkownika interfejs, zapewniający wymagany zestaw narzędzi do uruchamiania i zarządzania profesjonalnymi, atrakcyjnymi wizualnie i wysoce funkcjonalnymi portfelami ze zintegrowanym hostingiem.

uKit to dobry wybór dla twórców, artystów i osób z różnych zawodów, które chcą zaprezentować swoje umiejętności i talent w formie wysokiej jakości portfolio. Zobacz niektóre z jego najważniejszych cech:

 • Wybór szablonu portfela. uKit oferuje ładną galerię wstępnie zaprojektowanych szablonów portfolio, które są domyślnie responsywne i w 100% konfigurowalne, aby Twój projekt wyróżniał się z tłumu (możesz zmieniać motywy podczas procesu projektowania stron internetowych).
 • Promocja w mediach społecznościowych. Integracja z kontami mediów społecznościowych umożliwia publikowanie postów i aktualizacji portfolio w celu udostępniania ich klientom i subskrybentom na Facebooku, Twitterze, Instagramie i innych kontach społecznościowych.
 • Opcja blogowania. Dodając bloga do swojego portfolio, będziesz mógł pisać posty, ostatnie wydarzenia i aktualizacje, nowe elementy portfolio, aby informować klientów o wszystkim, co dzieje się w Twojej karierze.
 • Tymczasowe prawa do zarządzania witryną. Jeśli na przykład planujesz pracować nad rozwojem witryny portfela we współpracy ze wspólnikiem, możesz udostępnić prawa dostępu każdemu, kto zaktualizuje portfolio razem z tobą.
 • Opcje interakcji użytkownika. Dzięki uKit masz dostęp do zaawansowanych opcji interakcji z użytkownikami, które przyczyniają się do lepszej wydajności strony internetowej i wyższych wskaźników generowania klientów. Wśród narzędzi, które można zintegrować z witryną swojego portfolio, warto wspomnieć o czacie na żywo i widżecie oddzwaniania, które pozwalają łączyć się z klientami w razie potrzeby.
 • Wybór widżetu. Kreator stron internetowych zapewnia dostęp do zintegrowanej kolekcji widżetów, co może w znacznym stopniu przyczynić się do wydajności witryny w portfolio. Użytkownicy mogą wybierać takie widżety, jak Zegar, Przyciski sieci społecznościowych, Oś czasu, Komentarze użytkowników, Kalkulator usług itp.
 • Certyfikat SSL. Jeśli planujesz używać portfolio witryny do sprzedaży swoich prac, połączenie certyfikatu SSL z pewnością będzie dobrą opcją. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo witryny i poufność płatności / danych osobowych użytkowników, a także ochronę przed oszustwem.

uKit to niezawodny i profesjonalny kreator stron internetowych, który zasługuje na uznanie za jedną z najlepszych usług umożliwiających od podstaw tworzenie wysokiej jakości stron z portfolio. Ze względu na funkcjonalność usługi „przeciągnij i upuść”, łatwość użycia, wygodę i intuicyjny pulpit nawigacyjny, system jest doskonałym wyborem nawet dla osób bez umiejętności kodowania i znajomości projektowania stron internetowych.

Bezpłatny plan / okres próbny: 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Koszt: od 4 $ / mies.

Wypróbuj uKit za darmo

Szyte na miarę marki – najlepsza usługa na stronie internetowej portfela zamówień

Szyte na miarę marki - najlepsza usługa na stronie internetowej portfela zamówień

Marki krawieckie – to najlepsza usługa na zamówienie profesjonalnej strony portfolio. Platforma początkowo koncentrowała się na pomocy przedsiębiorcom w usprawnieniu ich działalności poprzez usprawnienie procesów budowania marki. W ten sposób system zapewnia dostęp do wielu zintegrowanych funkcji i rozwiązań poprawy marki, które mogą ostatecznie wyróżnić Twoją stronę portfolio.

Tailor Brands to platforma oparta na sztucznej inteligencji, która pozwala również na projektowanie wysokiej jakości logo. Daje to Twojemu projektowi profesjonalny akcent i niepowtarzalną tożsamość marki. Spójrz teraz na najbardziej niezwykłe funkcje systemu:

 • Logo Maker. Jest to jedna z najbardziej imponujących funkcji platformy, która umożliwia tworzenie i publikowanie logo strony internetowej w celu ujawnienia tożsamości Twojej marki na korzyść. System jest wyposażony w zestaw narzędzi i elementów do projektowania logo, które upraszczają proces tworzenia i pozwalają wybrać preferowany projekt, typ, czcionki i inne elementy projektu logo. Po dokonaniu wyboru system wykorzysta swój zautomatyzowany algorytm sztucznej inteligencji do stworzenia jedynego w swoim rodzaju projektu logo, który przyczyni się do reputacji i rozpoznawalności strony internetowej twojego portfolio.
 • Zestaw narzędzi brandingowych. Oprócz funkcji tworzenia logo platforma zapewnia dostęp do potężnego zestawu narzędzi brandingowych, które reklamują reputację Twojej firmy. Narzędzia oferowane domyślnie przez system można automatycznie dostosowywać. Oznacza to, że możesz użyć pomysłów na wizytówki i pliki EPS do uruchomienia projektu strony internetowej, który idealnie pasuje do specyfikacji Twojej firmy.
 • Dostosuj reklamy. System jest wyposażony w zintegrowaną iw pełni zautomatyzowaną platformę Tailor Ads, która umożliwia projektowanie natychmiastowych reklam dopasowanych do potrzeb biznesowych. Te opcje związane z reklamami są dostępne w wielu odmianach i od Ciebie zależy wybór tych, które idealnie pasują do wymagań Twojej firmy.
 • Funkcje zarządzania społecznego. Dzięki Tailor Brands możesz udostępniać treści związane z witryną i publikować artykuły w sieciach społecznościowych, aby uświadomić użytkownikom najnowsze wiadomości, wydarzenia i inne powiązane informacje.

Tailor Brands to w pełni funkcjonalna współczesna platforma, która pomaga tworzyć unikalne projekty logo i marki firmowe, aby Twoje portfolio wyróżniało się z tłumu. System obejmuje zestaw funkcji „wszystko w jednym” potrzebny do osiągnięcia wyznaczonych celów. Oferuje zaawansowane logo Maker, narzędzia brandingowe, marketing i rozwiązania do tworzenia witryn internetowych, które są wyposażone w zintegrowaną funkcjonalność eCommerce.

Bezpłatny plan / okres próbny: Nie.

Koszt: od 9,99 USD / mc.

Wypróbuj marki Tailor teraz

WordPress – Self-Hosting Platform for Portfolio

WordPress - Self-Hosting Platform for Portfolio

WordPress – to profesjonalna i popularna na całym świecie platforma do samodzielnego tworzenia portfeli. System zarządzania treścią wyróżnia się z tłumu dzięki potężnym opcjom integracji, dostępności wysokiej klasy i całkowicie konfigurowalnych projektów, niszowych wtyczek i zaawansowanych narzędzi dostosowywania.

Fakt, że WordPress jest systemem CMS, sugeruje znajomość podstawowych podstaw kodowania. Nie oznacza to jednak, że platforma jest zbyt skomplikowana dla zwykłych użytkowników. Zamiast tego nawet początkujący mogą go odkrywać i doskonalić, aby móc opracowywać wysokiej klasy projekty. Poniżej wymieniono główne zalety usługi:

 • Integracja wtyczek i widżetów. Istnieją setki zewnętrznych wtyczek i widżetów, które możesz wybrać i zintegrować ze swoim portfolio, aby nadać mu oszałamiający wygląd i najwyższą funkcjonalność. Niektóre z najlepszych wtyczek portfolio, które możesz wybrać, obejmują Envira Gallery, Nimble Portfolio, WP Portfolio Plugin, Portfolio Gallery, Projekty WooThemes, NextGen Gallery, Custom Content Portfolio itp. Istnieją również specjalne wtyczki angażujące klientów, a także rozszerzenia marketingu i wsparcia które są bezpłatne i płatne.
 • Szablony portfela – CMS ma kolekcję wbudowanych motywów, ale istnieje również wiele szablonów portfolio specjalnie zaprojektowanych dla WordPress przez niezależnych programistów. Te szablony są bezpłatne i płatne – te drugie są bardziej bezpieczne i niezawodne.
 • Redaktor Gutenberg – Najnowsza wersja WordPress 5.0 jest wyposażona w edytor Gutenberg, który znacznie upraszcza proces tworzenia strony internetowej, czyniąc ją nieco podobną do standardowego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Wystarczy wybrać i dostosować wymagane bloki treści, aby uzyskać pożądany wynik.
 • eCommerce – WordPress umożliwia sprzedaż Twoich prac bezpośrednio na stronie internetowej poprzez integrację specjalistycznych wtyczek niszowych, takich jak WooCommerce. Możesz śledzić zachowanie swoich klientów, ich zainteresowania, a nawet komunikować się z nimi na stronie internetowej, aby móc oferować im najlepsze prace.

WordPress to popularny CMS, którego zakres funkcji jest więcej niż wystarczający do uruchomienia atrakcyjnej witryny portfela i zarządzania nią. System jest wart uwagi użytkowników, którzy oczekują uruchomienia projektów, które wyglądają profesjonalnie i jednocześnie są łatwe do aktualizacji. WordPress oferuje możliwości integracji wtyczek, bogaty wybór szablonów i rozsądną politykę cenową, która pasuje do każdego budżetu.

Jeśli chodzi o wybór hostingu, WordPress zaleca Bluehost który ma wiele zalet (dodatki, aplikacje i skrypty, duża szybkość działania, bogaty rynek z setkami wtyczek, szybkie ładowanie strony, bezpieczeństwo, obszerne opcje marketingu treści i SEO, wiele aplikacji, eCommerce itp..). Najtańszy plan Bluehost kosztuje tylko 2,95 USD miesięcznie – to zdecydowanie godne rozwiązanie.

Bezpłatny plan / okres próbny: tak.

Koszt: 2,95 / mo dla hostingu (w przypadku Bluehost) plus koszt integracji wtyczki / szablonu.

Wypróbuj WordPress teraz

Ucraft – Super-Easy Online Portfolio Builder

Ucraft - Super-Easy Online Portfolio Builder

Ucraft – to bardzo łatwe narzędzie do budowania portfolio online, na które warto zwrócić uwagę początkujących i profesjonalistów z zakresu projektowania stron internetowych. Kreator stron internetowych w chmurze oferuje szeroką gamę funkcji, narzędzia do dostosowywania projektów oraz rozwiązania niezbędne do uruchomienia profesjonalnych portfeli i zarządzania nimi.

System działa świetnie dla artystów i twórców, którzy mają zamiar projektować wspaniałe projekty, aby zaprezentować swój talent i arcydzieła. Portfolio stron internetowych utworzone za pomocą tego systemu pomagają odzwierciedlić Twoją osobowość i wyrażają swobodę twórczą, niezależnie od umiejętności i wiedzy w zakresie tworzenia witryn. Oto krótki przegląd najważniejszych elementów systemu:

 • Szablony portfela – Kolekcja szablonów Ucraft składa się z wysokiej jakości projektów, które mogą zaspokoić szeroki zakres potrzeb użytkowników i są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu możesz wybrać dowolne z nich do swojej witryny z portfolio artystycznym. Najlepsze szablony portfolio są dostępne w kategorii Sztuka w katalogu, ale możesz wybrać dowolny z dostępnych motywów, aby stworzyć swój własny projekt od podstaw..
 • Silnik eCommerce – System jest wyposażony w zintegrowany silnik eCommerce, który umożliwia sprzedaż twoich twórczych dzieł, jeśli masz taki zamiar.
 • Zintegrowane aplikacje – Ucraft ma bogaty wybór aplikacji, które mogą przyczynić się do projektowania i wydajności twojego portfolio. Niektóre z najlepszych aplikacji, które działają świetnie dla każdego portfela, to Disqus, Google Analytics, LiveAgent, Zendesk Chat, Jivosite, Live Agent i więcej.
 • Urządzenia mobilne – Szablony Ucraft mają wyjątkowy design UX, dzięki czemu są przyjazne dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu użytkownicy mogą dalej przeglądać twoje portfolio zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.
 • Obsługa czatu na żywo – Jeśli przypadkowo napotkasz problemy podczas pracy nad projektem, zespół obsługi klienta Ucraft zapewni ci całodobową pomoc na czacie na żywo.
 • Logo Maker – Narzędzie pozwala tworzyć lub przesyłać, a następnie dostosowywać własne logo, które pomoże w popularyzacji Twojej marki w Internecie, dzięki czemu będzie się wyróżniać z tłumu.
 • Narzędzia projektanta – Kreator stron internetowych znany jest z zaawansowanych narzędzi projektanta, które mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości swojego portfolio. Obejmują one typografię, zestaw interfejsu użytkownika i narzędzie do tworzenia formularzy, a także układ.
 • Darmowy twórca strony docelowej. Ucraft udostępnia możliwość skorzystania z bezpłatnego narzędzia Landing Page Creator, które umożliwia projektowanie i zarządzanie profesjonalnymi stronami docelowymi bez płacenia za to. Narzędzie to pozwala skutecznie zaprezentować swoje dzieła sztuki – zarówno te, które chcesz wyświetlić, jak i te, które zamierzasz oferować na sprzedaż. System pozwala wybierać i dostosowywać wiele szablonów stron docelowych w zależności od potrzeb programistycznych.

Ucraft to kreator stron internetowych nowej generacji, którego misją jest upraszczanie procesu projektowania stron internetowych. Jednak łatwość obsługi i wygoda systemu nie pogarszają jakości wyników, jakie użytkownicy mogą uzyskać na dłuższą metę. Kreator stron jest tworzony z dużym naciskiem na wygodę użytkownika i design. Przeciągnij i upuść elementy i bloki treści, aby stworzyć oszałamiające portfolio, z którego będziesz dumny!

Bezpłatny plan / okres próbny: tak.

Koszt: od 10 $ / mies.

Wypróbuj Ucraft za darmo

Zakładka – Canadian A.I. – Powered Web Builder

Zakładka - Canadian A.I. - Powered Web Builder

Zakładka – to kanadyjski konstruktor witryn oparty na sztucznej inteligencji, który oferuje wiele korzyści i narzędzi użytkownikom chętnym do prowadzenia profesjonalnych witryn z portfolio. System zajmuje jedną z wiodących pozycji na liście współczesnych twórców stron internetowych DIY. Jest bogaty w funkcje, oferuje swobodę twórczą i wiele narzędzi do dostosowywania projektu użytkownikom zaangażowanym w tworzenie stron internetowych portfolio.

Praca z Zakładką jest łatwa, szybka, wygodna i przyjemna dla wszystkich, ponieważ system w ogóle nie wymaga znajomości kodowania ani umiejętności projektowania stron internetowych. Poniżej wymieniono najważniejsze funkcje zakładek:

 • Asystent AIDA. Artificial Intelligence Design Assistant (AIDA) to prawdziwa atrakcja narzędzia do tworzenia stron internetowych, która może stworzyć dla Ciebie oszałamiającą stronę internetową portfolio w trybie automatycznym. Wystarczy odpowiedzieć na pytania, które generuje AIDA, aby dowiedzieć się więcej o swoim projekcie i obserwować, jak tworzona jest strona internetowa!
 • Darmowe szablony. Kolekcja szablonów zakładek jest dość bogata iz pewnością znajdziesz tutaj odpowiedni motyw dla swojej witryny portfolio. Projekty są responsywne i bezpłatne i możesz dać im pożądany urok.
 • Obsługa wielu języków. System obsługuje ponad 50 języków, co pozwala tworzyć różne wersje witryny portfela, aby była zrozumiała dla zagranicznych klientów.
 • Aplikacje mobilne. Kreator stron internetowych zawiera wiele aplikacji mobilnych, dzięki którym możesz skutecznie i szybko aktualizować swoje portfolio nawet w podróży.
 • eCommerce. Jeśli chcesz sprzedawać swoje dzieła online, Bookmark pozwala to zrobić, korzystając z rozwiązania eCommerce. Pozwala uzyskać pełną kontrolę nad projektem oraz produktami, które chcesz zaoferować potencjalnym klientom.
 • Edytowanie obrazu. System zawiera pakiet bezpłatnych zdjęć i filmów, które można wybrać i zintegrować z witryną swojego portfolio. Zakładka Photo Editor pozwala przycinać, przycinać, edytować wybrane zdjęcia oraz modyfikować i stosować na nich efekty wizualne.
 • Tła wideo. System pozwala na integrację tła wideo w celu ulepszenia projektu portfela i utrzymania zaangażowania użytkowników w dalsze przeglądanie stron internetowych od pierwszych chwil.

Bookmark to zaawansowany kreator stron internetowych w chmurze, oparty na technice sztucznej inteligencji. Narzędzie AIDA sprawia, że ​​proces tworzenia strony internetowej jest prosty, łatwy i zabawny, zapewniając niezrównany wynik.

Bezpłatny plan / okres próbny: tak.

Koszt: od 11,99 $ / mc.

Wypróbuj zakładkę za darmo

Squarespace – łatwa platforma dla stron internetowych z portfolio

Squarespace - łatwa platforma dla stron internetowych z portfolio

Squarespace – to łatwa w obsłudze platforma do uruchamiania i zarządzania stronami portfolio. System pozwala prezentować szeroką gamę kreatywnych usług i dzieł sztuki w najbardziej korzystnym świetle, wykorzystując szeroki wybór zintegrowanych narzędzi i funkcji. Oto niektóre z najbardziej niezwykłych i przydatnych zalet kreatora stron internetowych:

 • Wybór stron portfela. Edytor stylów Squarespace pozwala wybierać spośród kilku rodzajów stron, które mają być uwzględnione w twoim portfolio, a mianowicie stron tytułowych, stron produktów, galerii, stron blogów, stron wydarzeń itp..
 • Widgety i dodatki niszowe. Możesz wybrać i zintegrować określone dodatki i widżety, aby zwiększyć wydajność swojego portfolio, w tym te do galerii zdjęć i obrazów, przyciski mediów społecznościowych, zintegrowane narzędzia do zbierania statystyk, narzędzie do tworzenia formularzy kontaktowych itp..
 • Profesjonalne motywy portfolio. Kreator stron internetowych ma osobną sekcję profesjonalnych szablonów portfolio, które w 100% można dostosowywać i reagować.
 • Kreator stron tytułowych. System pozwala utworzyć atrakcyjną stronę tytułową, wybierając odpowiednie bloki, kolory, pliki multimedialne, obrazy, posty i inne treści (w sumie jest tutaj 29 układów stron).
 • Platforma eCommerce. Squarespace oferuje jedną z najpotężniejszych i pełnych funkcji platform eCommerce, która umożliwia uruchamianie i zarządzanie portfelami wysokiej jakości z silnym naciskiem na eCommerce. To świetny pomysł, jeśli planujesz sprzedawać swoje arcydzieła lub oferować profesjonalne usługi bezpośrednio na stronie internetowej.
 • Profesjonalny projekt okna pokazowego. Kreator stron internetowych jest nie tylko wyposażony w zaawansowaną zintegrowaną funkcjonalność eCommerce, ale także umożliwia tworzenie atrakcyjnych okien pokazów, aby zaprezentować swoją kreatywność i przyciągnąć uwagę użytkowników, generując w ten sposób zysk. Tutaj możesz dodawać i aktualizować produkty, przypisywać ich parametry, odmiany produktów (SKU), twórz galerie zdjęć, przesyłaj filmy, konfiguruj opcje wysyłki i płatności, integruj programy lojalnościowe i oferty specjalne itp.
 • Integracje społeczne. Squarespace pozwala dodawać i aktualizować informacje dotyczące twojego portfolio w sieciach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp), aby Twoi subskrybenci mogli dowiedzieć się o nowościach, aktualizacjach, planach twórczych i nadchodzących wydarzeniach.

Squarespace to przyjemna alternatywa do tworzenia stron internetowych dla Wix i uKit, ale trudniej jest też ją odkryć. Kreator stron internetowych obejmuje szerokie spektrum potrzeb związanych z tworzeniem portfolio stron internetowych i oferuje niezły wybór funkcji, które zapewnią projektowi atrakcyjny wygląd i przyzwoitą funkcjonalność.

Bezpłatny plan / okres próbny: 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Koszt: od 12 $ / mies.

Wypróbuj Squarespace za darmo

Portfoliobox – Najlepsze portfolio dla kreacji

Portfoliobox - Najlepsze portfolio dla kreacji

Portfoliobox – jest jedną z najlepszych i najlepiej wyposażonych platform, która została stworzona z myślą o rozwoju portfolio. Jest to narzędzie do tworzenia witryn internetowych z portfolio dla kreacji, które mają pomysł na rozpoczęcie funkcjonalnego projektu z bogatym zintegrowanym zestawem funkcji. Portfoliobox to świetny wybór dla artystów, fotografów, projektantów, architektów, modeli, muzyków, stylistów fryzur i makijażu itp..

System pozwala skutecznie zarządzać galeriami zdjęć, dodawać blogi, stosować eCommerce i narzędzia marketingowe, aby zapewnić jak najlepszą obsługę. Najbardziej wyróżniające się funkcje kreatora stron internetowych są następujące:

 • Łatwa kontrola – To Ty jesteś odpowiedzialny za proces projektowania stron internetowych, będąc w stanie tworzyć / edytować dowolny typ treści bez korzystania z umiejętności kodowania.
 • Zawiera hosting i domenę – Kreator stron internetowych jest wyposażony w zintegrowany hosting i nazwę domeny, aby zaoszczędzić Twój czas i wysiłek, udostępniając swoje portfolio w Internecie.
 • Różne typy stron – Dzięki Portfoliobox możesz tworzyć i zarządzać wszelkiego rodzaju stronami, w tym blogami, stronami na Instagramie, galeriami, filmami, wielostronicowymi stronami, paralaksą itp..
 • Opcja eCommerce – Platforma pozwala sprzedawać swoje dzieła sztuki poprzez integrację sklepów internetowych i zarządzanie nimi.
 • Optymalizacja mobilna – Witryny Portfoliobox mają wbudowaną obsługę wszystkich typów komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.
 • Potężne narzędzia marketingowe – Usługa oferuje przyzwoite opcje optymalizacji SEO, narzędzia do integracji mediów społecznościowych, funkcje zbierania statystyk itp.
 • Integracja „Znajdź Kreacje” – Możesz połączyć swoje konto Portfoliobox z „Find Creatives” – platformą, która pozwala promować swoje prace i talent, łącząc się z klientami z dowolnej lokalizacji.
 • Galerie. Kreator stron internetowych umożliwia tworzenie oszałamiających i imponujących wizualnie stron i postów z niesamowitymi galeriami, które mają responsywny wygląd i są wyraźnie wyświetlane na wszystkich urządzeniach mobilnych / stacjonarnych.
 • Blogowanie. Portfoliobox umożliwia odwiedzającym Twoje portfolio śledzenie Twojej aktywności na blogach i pozostawienie ich komentarzy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zintegrowany silnik blogowania pozwala dodawać atrakcyjne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do każdego postu, aby zwiększyć współczynnik zaangażowania użytkowników i zachęcić ich do dalszego uczestnictwa.

Portfoliobox to dobre rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują godnej strony internetowej z portfolio. Oferując wiele opcji projektowania stron internetowych, funkcje portfela, narzędzia dostosowywania, usługi marketingowe i promocyjne, twórca strony jest z pewnością wart uwagi.

Bezpłatny plan / okres próbny: tak.

Koszt: od 1,9 USD / mc.

Wypróbuj Portfoliobox za darmo

Gator – Hosting z wbudowanym narzędziem do budowania portfela

Gator - Hosting z wbudowanym narzędziem do budowania portfela

Gator – to popularny hosting dostarczany z wbudowanym narzędziem do budowania portfolio. System został stworzony z myślą o potrzebach i umiejętnościach projektowania stron internetowych dla niedoświadczonych użytkowników. Jest oferowany jako część pakietu dostawcy hostingu HostGator, co eliminuje potrzebę szukania hosta innej firmy w innym miejscu.

Kreator stron internetowych jest wyposażony w edytor „przeciągnij i upuść”, który jest intuicyjny i całkowicie zrozumiały nawet dla początkujących. Zestaw funkcji platformy jest następujący:

 • Skuteczna integracja z mediami społecznościowymi – Gator umożliwia osadzanie treści ze znanych platform mediów społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram itp.) w Twojej witrynie, zapewniając dostęp do przycisków mediów społecznościowych, kanałów na żywo i obszernych bibliotek obrazów.
 • Konfigurowalne szablony – Gator zapewnia zestaw responsywnych, dostosowywalnych projektów, które możesz wybierać i modyfikować dla swojej witryny portfela.
 • App Market – Kreator stron internetowych oferuje oszałamiający wybór darmowych widżetów, aplikacji i dodatków do zaawansowanego dostosowywania strony internetowej.
 • eCommerce – Gator oferuje w pełni funkcjonalny silnik eCommerce, który pozwala skonfigurować sklep internetowy i zarządzać nim, sprzedając swoje najlepsze prace „tu i teraz”. To niezawodny sposób na zwiększenie zainteresowania klientów swoimi umiejętnościami twórczymi i zachęcenie ich do kupowania od ciebie.

Gator to prosty, ale skuteczny kreator stron internetowych, który może być dobrym wyborem dla użytkowników, którzy chcą tworzyć i prezentować swoje portfolio odbiorcom. Oferowana przez platformę HostGator – zintegrowany dostawca hostingu – to narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” zapewnia przyjemne projektowanie stron internetowych oraz umożliwia tworzenie, dostosowywanie i dalszą aktualizację wszystkich rodzajów portfeli.

Bezpłatny plan / okres próbny: Nie.

Koszt: od 3,46 USD / mc.

Wypróbuj Gator za darmo

Allyou – Kreator stron internetowych z portfolio online

Allyou - Kreator stron internetowych z portfolio online

Allyou – to wyspecjalizowany kreator stron internetowych z portfolio dla kreacji, którzy silnie koncentrują się na tworzeniu bogatej w funkcje strony z portfolio, ale nie chcą zmagać się ze złożonymi niuansami projektowania stron internetowych lub po prostu brakuje wymaganych umiejętności kodowania, aby zrobić to na swoich posiadać. System jest łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej ani wstępnego projektowania stron internetowych, aby zarządzać nim i zarządzać nim. Wymieńmy teraz jego kluczowe zalety:

 • Szablony stron portfolio – Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej galerii zdjęć, czy eleganckiego, w pełni funkcjonalnego portfolio, na pewno znajdziesz godny szablon, który spełni Twoje potrzeby.
 • Wsparcie dla siatkówki – System automatycznie identyfikuje ekrany o wysokiej rozdzielczości, co zapewnia, że ​​wszystkie Twoje galerie i zdjęcia będą świetnie wyglądać, gdy będą oglądane na urządzeniach Retina.
 • Widok mobilny – Tworząc portfolio, możesz wybrać zoptymalizowane czcionki i wprowadzić wymagane ustawienia, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania stron mobilnych użytkownikom witryny.
 • Bogaty wybór darmowych czcionek – Allyou współpracuje z Typekit, aby zapewnić użytkownikom szeroki wybór darmowych czcionek (jest ich tutaj ponad 1000).
 • Integracje stron trzecich – Aby zaprezentować swoje prace na korzyść, możesz osadzać treści z usług stron trzecich, takich jak YouTube, Vimeo, Issuu, SoundCloud itp..

Jeśli potrzebujesz dobrej strony z portfolio, możesz rozważyć skorzystanie z Allyou. Jest to wyspecjalizowana usługa niszowa, która zawiera funkcje specyficzne dla portfolio, które pokrywają potrzeby związane z tworzeniem stron internetowych i zapewniają godny wynik.

Bezpłatny plan / okres próbny: 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Koszt: od 8 USD / mies.

Wypróbuj Allyou za darmo

Dolna linia

Kreator stron internetowych to świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o tworzenie portfolio. Usługi te są jednocześnie proste i wydajne. To sprawia, że ​​są dobrym wyborem dla użytkowników o zróżnicowanym tle i intencjach związanych z projektowaniem stron internetowych. Korzystając z narzędzia do tworzenia witryn wysokiej jakości, możesz osiągnąć kilka celów – uzyskać portfolio swoich prac lub usług, zaprezentować je docelowym odbiorcom, sprzedać i sprzedawać produkty itp..

Zaprojektowanie strony internetowej z portfolio wymaga czasu i wysiłku, ale jeśli masz szczęście wybierz odpowiednie narzędzie do tworzenia stron internetowych, ten proces nie będzie dla ciebie wyzwaniem.

Powyżej omówiono najlepszych twórców stron internetowych z portfolio, które są warte uwagi każdego twórcy, który zamierza opublikować portfolio swoich prac. Poświęć trochę czasu na przetestowanie każdej z tych usług, aby ostatecznie wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Utwórz bezpłatnie stronę internetową portfela

Howard Mój profil na Twitterze Mój profil na Facebooku e-mail Mój profil LinkedIn

o autorze

Jestem Howard Steele, założyciel i redaktor naczelny tej witryny. Dzięki ponad 10-letniemu tworzeniu stron internetowych wiem, jak skomplikowane i męczące może być to zadanie dla osoby niebędącej informatykiem. Nie możesz zdecydować, którą usługę wybrać? Poproś mnie o radę. Po prostu opisz potrzeby swojej witryny, a chętnie Ci pomogę.

Strona główna »Oceny» Najlepsze portfolio twórców stron internetowych

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map