Najlepsi twórcy stron mody

Najlepsi twórcy stron mody


Jest rzeczą oczywistą, że zbudowanie strony z modą może być dość trudnym zadaniem dla osoby, która nigdy wcześniej nie była zaangażowana w projektowanie stron internetowych i ma niewielką lub żadną wiedzę na temat tego, jak należy ten proces wykonać. Jeśli naprawdę masz zamiar uruchomić stronę internetową poświęconą urodzie / modzie, warto wypróbować w tym celu narzędzie do tworzenia witryn.

Systemy te są początkowo tworzone z myślą o potrzebach i biegłości nietechnicznych, ale mają również wiele do zaoferowania profesjonalistom. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o tej opcji? Następnie czytaj dalej recenzję, aby odkryć zalety najpopularniejszych współczesnych twórców stron internetowych.

Przetestowaliśmy 7 najlepszych twórców stron internetowych Salonu:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla salonów kosmetycznych
 2. uKit – najtańszy kreator stron internetowych dla małych firm
 3. WordPress – blog CMS dla branży modowej lub kosmetycznej
 4. Weebly – Kreator stron internetowych solarium
 5. Zakładka – Kreator stron fryzjerskich
 6. SITE123 – Darmowy program do tworzenia stron internetowych dla portfela online
 7. Ucraft – Kreator stron internetowych Hair Salon

Najwyższy czas przejrzeć i porównać główne funkcje twórców witryn wymienionych powyżej. Mam nadzieję, że ci to pomoże dokonać dobrego wyboru założyć bogatą w funkcje stronę internetową poświęconą modzie / urodzie.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla salonów kosmetycznych

Kreator stron Wix

Wix – to wysokiej klasy kreator stron internetowych, którego zestaw funkcji umożliwia uruchomienie, a następnie zarządzanie wysokiej jakości witryną mody / salonu piękności. System obejmuje łatwość użycia, wygodę, wiele opcji cenowych, godną wydajność i intuicyjne podejście do projektowania stron internetowych. Nie ma potrzeby walki ze złożonymi niuansami kodowania i poznawania zawiłości systemu. Musisz zarejestrować się na platformie, wybrać motyw i zacznij pracować nad swoim projektem, zgodnie z prostymi i zrozumiałymi wytycznymi i wskazówkami, które generuje. To naprawdę super łatwe. Oto lista funkcji, dzięki którym system jest znanym liderem niszowym:

 • Moda & Szablony stron internetowych w stylu – Platforma zapewnia dostęp do wspaniałej kolekcji niszowej mody na urządzenia mobilne & szablony stylów. Do wyboru jest kilka próbek. Niezależnie od tego, czy planujesz założyć agencję modelek, markę odzieży, książkę modelki, sklep pop-up z projektantem, butik projektanta mody lub inny projekt związany z modą, z pewnością znajdziesz w tym temacie kolekcja.
 • Widżety i dodatki Wix FashionWix App Market zapewnia dostęp do wspaniałej kolekcji bezpłatnych i płatnych widżetów, które zwiększą funkcjonalność Twojego projektu. Niektóre z najbardziej popularnych dodatków, które możesz wybrać i zintegrować z projektem, to: recenzje klientów, kalendarz wydarzeń, czat na żywo Tidio, suwak przed i po, 123FormBuilder, galeria Wix Pro, Scheduling Pro, minutnik i inne widżety, które komunikują się między Ty i użytkownicy bardziej skuteczni i angażujący.
 • Silnik eCommerce – Wix jest wyposażony w zintegrowany silnik eCommerce, który umożliwia połączenie sklepu internetowego z witryną modową i rozpoczęcie sprzedaży produktów / usług online.
 • Wix ADI – The Narzędzie sztucznej inteligencji pozwala użytkownikom o różnych umiejętnościach projektowania stron internetowych i doświadczeniu (a nawet bez nich) tworzyć profesjonalne strony internetowe w bezproblemowy i szybki sposób. Odbywa się to poprzez przesłanie informacji związanych z biznesem modowym, które będą dalej wykorzystywane przez system, który automatycznie zaprojektuje dla Ciebie stronę internetową.
 • Blogowanie i forum – Kreator stron internetowych pozwala połączyć blog lub strona forum do witryny poświęconej modzie, aby uzyskać kilka korzyści naraz. W ten sposób możesz komunikować się z użytkownikami, inicjować i prowadzić dyskusje, publikować artykuły związane z modą, recenzje, integrować galerie wideo i graficzne, włączać opcję komentowania itp. Działania te ostatecznie pomagają zwiększyć wydajność witryny i zbudować zaufanie klientów.

Wix to kreator stron internetowych, do którego powinieneś się wybrać, jeśli masz zamiar założyć stronę internetową poświęconą modzie. System oferuje elastyczne warunki i opcje cenowe, dostosowane do twoich specjalnych potrzeb i wymagań. Możesz zacząć odkrywać usługę z bezpłatnym planem, aby dalej uaktualnić do jednej z płatnych subskrypcji. Wix oferuje obecnie plany stron standardowych i biznesowych / eCommerce. Ich koszt waha się od 13 do 500 USD miesięcznie, w zależności od interesującego Cię planu i warunków. Dodatkowo, twórca strony regularnie oferuje rabaty, bonusy i oferty specjalne, które pozwalają zaoszczędzić duże kwoty, szczególnie gdy dopiero zaczynasz korzystać z platformy.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – najtańszy kreator stron internetowych dla małych firm

Kreator stron internetowych uKit

uKit – to popularny kreator stron internetowych, który wyróżnił się jako prosta i niedroga platforma służąca do tworzenia projektów dla małych firm. Uruchomienie witryny poświęconej modzie / urodzie wraz z systemem również nie potrwa długo, ze względu na bogactwo funkcji i opcji dostosowywania projektu, które oferuje początkującym i profesjonalistom w projektowaniu stron internetowych. uKit jest wyposażony w intuicyjny pulpit, wiele funkcji i narzędzi specyficznych dla niszy, opłacalne plany i prostą nawigację. Zobacz teraz niektóre z jego charakterystycznych cech:

 • Responsywne szablony mody – uKit ma osobne kolekcje responsywnych szablonów związanych z modą. Należą do nich motywy modelki i odzież & Projekty obuwia. Czy chcesz założyć sklep odzieżowy, butik projektanta, a strona supermodelu, sklep z modą lub odzieżą dla dzieci, z pewnością znajdziesz tutaj szablon do personalizacji. Wybór jest naprawdę spektakularny i wszechstronny.
 • Kolekcja widżetów – Widżety uKit zapewniają doskonały sposób na zapewnienie wyjątkowej funkcjonalności Twojej stronie modowej. Wśród widżetów, których możesz użyć w swoim projekcie, warto wspomnieć o komentarzach, LiveChat, Kalkulator online uCalc, Sieci społecznościowe, pokaz slajdów, oś czasu i kroki, wideo, SendPulse, Mapy Google, widżet Tabele PRO itp..
 • Rozbudowane opcje tworzenia galerii – uKit umożliwia tworzenie oszałamiających filmów i galerii ze względu na szeroki zakres opcji integracji i edycji obrazu / wideo. System umożliwia kadrowanie zdjęć, usuwanie znaków wodnych, dodawanie łączy wideo z popularnych serwerów i kanałów hostingu wideo, dostosowywanie parametrów wyświetlania wideo, konfigurowanie filmów w tle itp. Dla większej wygody możesz aktywować / dezaktywować te i inne funkcje w razie potrzeby bez dowolna integracja kodu / skryptu.
 • Opcje eCommerce – Za pomocą uKit możesz tworzyć i łączyć sklepy internetowe ze swoją witryną modową. Kreator stron internetowych pozwala to zrobić na jeden z dwóch sposobów – albo za pomocą Wtyczka Ecwid integracja lub podłączenie wbudowanego widgetu eCommerce. Wybór zależy od potrzeb budynku sklepu internetowego, czasu i umiejętności, które możesz dostosować sklep internetowy.

uKit jest wyposażony w rozsądną politykę cenową, która jest przystępna dla wszystkich. System ma 14-dniową bezpłatną wersję próbną, która pozwala przetestować zestaw funkcji i kilka subskrypcji. Koszt płatnych planów zaczyna się od 4 USD / mc, aby osiągnąć 12 USD / mc pod warunkiem, że dokonujesz rocznych płatności. System zapewnia również bezpłatną funkcję połączenia z certyfikatem SSL w celu skonfigurowania zaawansowanych zabezpieczeń witryny.

Wypróbuj uKit za darmo

WordPress – blog CMS dla branży modowej lub kosmetycznej

Kreator stron internetowych WordPress

WordPress – jest znany na całym świecie system zarządzania treścią, które można zastosować do wykonania wielu zadań. Za pomocą tego systemu możesz utworzyć pełnometrażowego bloga poświęconego branży modowej lub kosmetycznej, który został początkowo uruchomiony jako platforma blogowa. Jednak do pracy z nim będziesz potrzebował umiejętności kodowania, wiedzy i doświadczenia. Platforma jest skomplikowana w porównaniu do standardowych kreatorów stron internetowych, ale często zapewnia bardziej rozbudowany zestaw funkcji, który pozwala wykonywać najbardziej skomplikowane zadania. Przyjrzyjmy się szybko najbardziej charakterystycznym cechom CMS:

 • Szablony moda / uroda – Istnieją setki wysokiej jakości szablonów WordPress, które są specjalnie zaprojektowane do tworzenia blogów poświęconych branży mody i urody. System zawiera kolekcję wbudowanych motywów, ale można uzyskać dostęp do znacznie większej liczby bezpłatnych i płatnych projektów w Internecie w celu dalszego dostosowania.
 • Zintegrowane wtyczki modowe – WordPress wyróżnia się z tłumu dzięki szerokiemu wyborowi zintegrowanych wtyczek. Poświęć trochę czasu na przeglądanie sieci, aby wybrać te, które będą idealnym dodatkiem do Twojej strony z modą. Oto niektóre z najbardziej niezwykłych i przydatnych próbek: Fetch, Witlee dla WP, Chicmi Fashion Calendar, DressLikeMe, Paletly’s Shop Similar, Revendless, Stylinity Widget, Seentient Related Products Widget, TinyPNG, Social Warfare i wiele innych.
 • Rozbudowane opcje dostosowywania – WordPress pozwala na szerokie opcje dostosowywania projektu poprzez edycję kodu. Możesz wybrać szablon lub wtyczki, które chcesz zintegrować z witryną modową i wykorzystać swoją wiedzę na temat PHP / HTML / CSS, aby uruchomić naprawdę jedyny w swoim rodzaju projekt.

WordPress to darmowy system, który dotyczy pobierania, instalacji i podstawowego zestawu funkcji. Jeśli jednak zdecydujesz się dodać dodatkową funkcjonalność do projektu, przygotuj się na inwestowanie w płatne wtyczki, szablony i hosting. Ten ostatni jest zobowiązany do opublikowania gotowej strony internetowej i udostępnienia jej wszystkim w Internecie o każdej porze dnia.

Wypróbuj WordPress teraz

Weebly – Kreator stron internetowych solarium

Weebly

Weebly – to narzędzie do tworzenia witryn dla majsterkowiczów, które początkowo było znane jako system do blogowania, ale później rozszerzyło swoją funkcjonalność, aby teraz mogło być używane jako profesjonalna platforma do tworzenia witryn e-commerce / biznesowych. Jeśli masz zamiar uruchomić stronę solarium lub inny projekt modowy, robienie tego z Weebly będzie super łatwe i wygodne. Oto najważniejsze funkcje, które przyczyniają się do popularności systemu:

 • Blogging Engine – O ile początkowa specjalizacja serwisu sprowadzała się do tworzenia blogów, nadal pozostaje liderem w tej niszowej platformie. W ten sposób możesz utworzyć i dodać bloga do witryny solarium, aktualizując go o informacje związane z biznesem, przydatne i angażujące posty, najnowsze wiadomości i harmonogramy wydarzeń.
 • Zintegrowany hosting wideo – Weebly jest wyposażony w zintegrowany hosting wideo, który pozwala przesyłać prezentacje wideo swojego salonu bezpośrednio na hosting systemu z komputera lub YouTube. To dobre rozwiązanie do promocji Twojego salonu.
 • Zaawansowany edytor obrazów – Wraz z przesyłaniem wideo Weebly pozwala tworzyć wszechstronne i bogate galerie zdjęć, przesyłając wiele zdjęć, aby pokazać wydajność solarium. Edytor zawiera takie funkcje, jak obracanie zdjęć, kadrowanie, dostosowywanie obrazu, dodawanie tekstu, a także około 29 filtrów do atrakcyjnej prezentacji obrazu.
 • Centrum aplikacji – Platforma ma zintegrowane App Center, które zapewnia dostęp do wielu bezpłatnych i płatnych widżetów i dodatków, które można dodać do witryny solarium w celu uzyskania maksymalnej wydajności (Q&Widżet A lub FAQ, widżet Nivo Slider, widżet efektów CSS najechanie kursorem, niestandardowy widżet galerii obrazów, widżet Live Chat, prosty widżet ikon udostępniania społecznościowego, widżet wywołania zewnętrznego, widżet udostępniania obrazu, widżet wezwania do działania, komunikacja i Widżety SEO, aby wymienić tylko kilka).
 • Weebly Promuj narzędzie – narzędzia pozwalają skutecznie promować Twoją stronę internetową dzięki zaawansowanym opcjom marketingu e-mail. Automatycznie generuje wiadomości dla użytkowników i pozwala śledzić statystyki biuletynu. Usługa obejmuje zestaw wstępnie zaprojektowanych szablonów do tworzenia różnych rodzajów wiadomości e-mail w celu promocji solarium.

Polityka cenowa Weebly jest dość umiarkowana, chociaż jest nieco wyższa w porównaniu do wyżej wymienionych konstruktorów witryn. System ma osobne plany dla stron zwykłych i eCommerce. Istnieje darmowa wersja, której możesz użyć, aby poprawić swoje umiejętności i przetestować zestaw funkcji usługi. Aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji, musisz subskrybować wyższe plany. Ich koszt zaczyna się od 4 USD miesięcznie i osiąga 38 USD miesięcznie z roczną subskrypcją.

Wypróbuj Weebly za darmo

Zakładka – Kreator stron fryzjerskich

Zakładka

Zakładka – to potężny kreator stron internetowych, którego prawdziwą atrakcją jest zintegrowane zaawansowane narzędzie AI. Platforma pozwala tworzyć innowacyjne i bogate w funkcje projekty, w tym dla użytkowników, którzy są prawdziwymi ekspertami w branży mody. Możesz użyć tego systemu do uruchomienia witryn fryzjerskich, które różnią się funkcjonalnością, złożonością i wyglądem. Oto podstawowe funkcje wpływające na wydajność Zakładki:

 • Asystent AIDA – To pierwsza i najważniejsza zaleta kreatora stron internetowych. Artificial Intelligence Design Assistant prowadzi użytkownika przez wszystkie etapy procesu tworzenia strony internetowej i pomaga automatycznie uruchomić projekt fryzjerski na podstawie informacji, które prześlesz na jego żądanie. Jest to łatwe, szybkie i skuteczne, szczególnie dla początkujących.
 • Struktura modułu – Platforma wykorzystuje wiele modułów treści do opracowania struktury strony internetowej. Te moduły przypominają widżety i możesz wybrać te, które odpowiadają specjalizacji Twojej witryny.
 • Tła wideo – Kreator stron internetowych pozwala skonfigurować unikalne tła wideo, aby opowiedzieć historię marki Twojej firmy fryzjerskiej. Możliwe jest wybranie jednego z bezpłatnych filmów dostępnych w kolekcji systemu lub przesłanie własnego.
 • Darmowe filmy i zdjęcia – Kreator stron internetowych Zakładki oferuje dostęp do sekcji Mój dysk z wieloma filmami i obrazami podzielonymi na kategorie tematyczne. Możesz wybrać i użyć dowolnego z tych elementów za darmo lub przesłać własne filmy i zdjęcia, które w razie potrzeby skutecznie prezentują Twój biznes fryzjerski. Przejdź do sekcji Edytora zdjęć w systemie, aby zmodyfikować wybrane obrazy, aby pasowały do ​​układu i wyglądu witryny.
 • Przyciski mediów społecznościowych – Za pomocą Zakładki możesz zintegrować główne przyciski mediów społecznościowych z witryną fryzjerską, aby zbudować społeczność online lub po prostu udostępnić treści biznesowe. Przyczynia się to również do promocji Twojej firmy.

Zakładka to najwyższej klasy kreator stron internetowych, który wyróżnia się z tłumu dzięki silnemu wsparciu AI. System ma bezpłatny abonament do podstawowego użytku i dwie płatne subskrypcje, które kosztują odpowiednio 11,99 USD i 24,99 USD miesięcznie, gdy są rozliczane rocznie.

Wypróbuj zakładkę za darmo

SITE123 – Darmowy program do tworzenia stron internetowych dla portfela online

SITE123 - Darmowy program do tworzenia stron internetowych dla portfela online

SITE123 – to darmowy kreator stron internetowych do tworzenia i zarządzania portfelem online. System jest łatwy w użyciu, ponieważ oferuje intuicyjne podejście do tworzenia stron internetowych, dużą liczbę responsywnych projektów i proste narzędzia dostosowywania, które pomogą Ci uzyskać projekt wysokiej jakości, który pasuje do Twojego biznesu modowego. SITE123 jest wyposażony w wygodny edytor „przeciągnij i upuść”, zrozumiały pulpit nawigacyjny i specjalne funkcje, które przyczyniają się do prostego i bezproblemowego procesu tworzenia stron internetowych. Oto niektóre z najbardziej imponujących elementów kreatora stron internetowych:

 • Responsywne szablony mody – Platforma zapewnia dostęp do dość bogatej kolekcji responsywnych projektów, z których wszystkie są bezpłatne. Przeglądając zestaw szablonów, natkniesz się na te motywy, które pasują do twoich wymagań branży modowej, a zatem mogą być użyte do rozpoczęcia w pełni funkcjonalnych projektów bez żadnej wiedzy o kodowaniu. Jeśli nie podoba Ci się żaden z dostępnych szablonów, wybierz pusty motyw i dostosuj go od zera.
 • Logo Maker – Posiadanie logo reprezentującego Twój biznes modowy to ogromna zaleta, która może pomóc Ci przetrwać konkurencję niszową. Dzięki SITE123 możesz wykorzystać zalety zintegrowanego Kreatora Logo, aby zaprojektować własne logo witryny lub dostosować to, które już masz.
 • Wsparcie wielojęzyczne – Twórcy stron internetowych mają charakterystyczne wielojęzyczne wsparcie, które pozwala na stworzenie strony modowej w kilku wersjach językowych. Jest to dość wygodne, ponieważ ta funkcja eliminuje konieczność uruchamiania, a następnie zarządzania oddzielnymi wersjami projektu w wybranych językach.
 • Integracje z mediami społecznościowymi – SITE123 daje możliwość popularyzacji gotowego serwisu modowego w sieciach społecznościowych. Pozwala aktualizować informacje związane z biznesem na najpopularniejszych kontach społecznościowych, aby uświadomić wszystkim najnowsze wiadomości branżowe, aktualizacje, wydarzenia, zaplanowane plany i inne powiązane dane.
 • App Market – Kreator stron internetowych ma obszerny zintegrowany rynek z wieloma aplikacjami, widżetami, rozszerzeniami i dodatkami, które mogą znacznie poprawić wydajność i wygląd witryny. Wśród aplikacji, które możesz wybrać dla swojego projektu, najbardziej popularne są: Galerie, Narzędzia analityczne, Online Form Builder, Czat na żywo, Widżety społecznościowe i wiele innych.
 • Kreator formularzy online – SITE123 ma jeszcze jedną charakterystyczną zaletę – zintegrowany konstruktor formularzy. Umożliwia interakcję z klientami poprzez dodawanie formularzy online do projektu. Możesz wybierać spośród kilku gotowych układów, aby zintegrować różne typy formularzy online, w tym biuletyny, formularze opinii, formularze kontaktowe, ankiety i wiele innych. Istnieje również dostęp do zestawu narzędzi i elementów dostosowywania projektu, które pomagają nadać formularzowi online wymagany projekt.

SITE123 jest jednym z najtańsi twórcy stron internetowych można znaleźć w nowoczesnej niszy projektowania stron internetowych. Oferuje całkowicie darmowy plan, który pozwala wszystkim testować zestaw funkcji systemu przez nieograniczony czas. Ta możliwość wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami funkcjonalności, które nie pozwalają w pełni wykorzystać możliwości rozwoju witryny z modą. Aby uzyskać dostęp do pełnego zestawu funkcji SITE123, system oferuje kilka planów do wyboru. Najtańsza subskrypcja kosztuje 10,80 USD miesięcznie.

Wypróbuj Site123 za darmo

Ucraft – Kreator stron internetowych Hair Salon

Kreator stron internetowych Ucraft

Ucraft – jest współczesny przeciągnij i upuść kreatora stron internetowych, który wyróżnia się z tłumu dzięki responsywnym szablonom, zaawansowanej funkcjonalności, wysokiej klasy narzędziom projektanta, obsłudze wielu języków i rozsądnej polityce cenowej. System można łatwo wykorzystać do tworzenia stron z modą i salonami fryzjerskimi, będąc doskonałym narzędziem dla początkujących i profesjonalistów. Oto najlepsza lista funkcji Ucraft, które doceni większość użytkowników:

 • Responsywne szablony – Kolekcja szablonów Ucraft zawiera ponad 80 wysokiej jakości konfigurowalnych motywów do projektów osobistych i biznesowych, które domyślnie reagują. Chociaż nie ma osobnej sekcji szablonów dla projektów mody lub salonów fryzjerskich, można wybrać dowolne motywy z sekcji biznesowej lub użyć całkowicie pustego szablonu, aby dostosować go od zera.
 • Logo Maker – Kreator stron internetowych umożliwia tworzenie logo dla witryny salonu fryzjerskiego (jeśli nie masz, oczywiście) i prześlij go do witryny, aby zwiększyć reputację marki i uczynić ją rozpoznawalną.
 • Narzędzia projektanta – System ma zestaw zaawansowanych narzędzi dla projektantów, składający się z Typografii, UIKit i Layout, których inteligentna aplikacja pomaga stworzyć spersonalizowany projekt strony internetowej salonu fryzjerskiego.
 • Wsparcie wielojęzyczne – Uruchomienie wielojęzycznej witryny salonu fryzjerskiego może być dobrym pomysłem, jeśli chcesz zwrócić uwagę zarówno klientów lokalnych, jak i zagranicznych. Dzięki Ucraft szybko poradzisz sobie z tym zadaniem, będąc całkowicie zadowolonym z rezultatu.
 • Twórca strony docelowej – Jeśli Twoim celem jest wyłącznie przyciąganie klientów i popularyzacja twoich usług, a następnie uruchom stronę docelową witryny fryzjerskiej w Ucraft. System pozwala to zrobić za darmo, zapewniając godny wynik.

Ucraft ma całkowicie darmowy plan, który zawiera ograniczenia, ale umożliwia testowanie podstawowego zestawu funkcji systemu. Istnieje również kilka płatnych subskrypcji, które oferują różne warunki w zależności od potrzeb użytkowników w zakresie projektowania stron internetowych. Koszt płatnych planów zaczyna się od 10 USD / mc i rośnie do 39 USD / mc. Dobrą wiadomością jest to, że do każdego planu dołączona jest bezpłatna wersja próbna, która trwa 14 dni i pozwala przetestować funkcjonalność systemu na korzyść przed podjęciem decyzji o dalszym użytkowaniu.

Wypróbuj Ucraft za darmo

Niezbędne funkcje strony internetowej poświęconej modzie

 • Łatwa i wygodna nawigacja. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że większość właścicieli witryn z modą to ludzie, którzy nie mają żadnego związku z niszą projektowania stron internetowych, ale nadal chcą jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Z kolei użytkownicy nie muszą uczyć się wszystkich podstaw procesu tworzenia stron internetowych, ale oczekują przyzwoitych rezultatów.
 • Dlatego strona z modą powinna być łatwa w obsłudze i wygodna dla wszystkich. Niezbędne jest nie tylko zaprezentowanie swojej firmy w jak najbardziej korzystnym świetle, ale także ułatwienie odwiedzającym dostępu do wszystkich stron w bezproblemowy i szybki sposób.
 • Strona „O nas”. Strona „O nas” jest jedną z pierwszych stron, do których użytkownicy uzyskują dostęp podczas jej odwiedzania po raz pierwszy. Ta strona zawiera ważne informacje o Twojej firmie, jej celach, cechach i charakterystycznych cechach. Nie zawracaj sobie głowy zbyt długą sekcją „O nas”. Zamiast tego, uczyń go informacyjnym i zbliżonym do sedna.
 • Lista usług. Najlepszym sposobem na przekazanie klientom szczegółowych informacji o Twojej firmie i zachęcenie ich do odwiedzenia Twojego salonu mody lub piękności jest dostarczenie szczegółowej listy usług z informacyjnym opisem każdej oferowanej usługi. Jeśli to możliwe, utwórz w tym celu oddzielną stronę. Sensowne jest również dodanie cennika, aby Twoi klienci byli świadomi Twojej polityki cenowej przy dokonywaniu wyboru. Jeśli potrzebujesz dodać galerię zdjęć swojego salonu mody, po prostu zrób to! Wysokiej jakości zdjęcia zawsze wpływają na atrakcyjność strony i wydajność i są cenione przez większość użytkowników.
 • Komentarze. Sekcja „Komentarze” to kolejna niezbędna część każdej strony poświęconej modzie. Potencjalni użytkownicy z pewnością docenią możliwość przejrzenia komentarzy osób, które już odwiedziły Twój salon i korzystały z Twoich usług. Upewnij się, że komentarze są prawdziwe i zawierają informacje. Sprawdź je, aby upewnić się, że podają rzeczywiste, zgodne z prawdą i aktualne informacje o Twojej firmie. Fakt, że sekcja „komentarze” jest dostępna w witrynie modowej, zwiększa zaufanie klientów i wiarygodność biznesową.
 • Strona kontaktowa. Podobnie jak strona poświęcona modzie jest nie do pomyślenia bez strony „O nas”, powinna również zawierać szczegółową i pouczającą sekcję „Kontakt”. Informacje te powinny być zawsze pod ręką, gdy Twoi klienci chcą znaleźć Twoje kontakty, aby się z Tobą skontaktować. Pamiętaj, aby uwzględnić wszystkie kontakty biznesowe i kanały komunikacji. Im więcej o nich wspominasz na stronie Kontakt, tym więcej klientów może się z Tobą skontaktować w celu skorzystania z Twoich usług.

Dolna linia

Wysokiej jakości, dobrze skonstruowana i profesjonalna strona internetowa jest koniecznością dla każdej strony poświęconej modzie. Jest to niezawodny sposób na zaprezentowanie salonu w jak najkorzystniejszym świetle, powiększenie bazy klientów, zapewnienie dobrej reputacji, a ostatecznie osiągnięcie celów biznesowych i osiągnięcie zysku. Chociaż może się wydawać, że proces tworzenia strony internetowej jest skomplikowany dla niedoświadczonych użytkowników, istnieje całkiem dobry sposób, aby go uprościć. Można to skutecznie zrobić, korzystając z dzisiejszych kreatorów stron internetowych. Te usługi są wygodny i prosty dla wszystkich, niezależnie od umiejętności projektowania stron internetowych i poziomu wiedzy specjalistycznej.

Wybór godnych narzędzi do tworzenia stron internetowych jest dość obszerny i zwykli użytkownicy mogą mieć problem z wyborem platformy, która najlepiej odpowiada ich potrzebom biznesowym i projektowaniu stron internetowych.

 • Jeśli jesteś nowicjuszem, który stawia pierwsze kroki w tworzeniu witryny, nie znajdziesz lepszego rozwiązania niż Wix lub uKit. Oba systemy są łatwe w użyciu i zapewniają doskonały i bezproblemowy proces tworzenia stron internetowych. Podczas pracy z którymkolwiek z tych twórców stron nie napotkasz poważnych problemów, nawet jeśli nie jesteś projektantem stron internetowych. Zapewniają one szeroki zakres funkcji i narzędzi potrzebnych do szybkiego uruchomienia wysokiej jakości strony internetowej.

 • WordPress działa lepiej dla tych użytkowników, którzy mają pojęcie o tworzeniu stron internetowych i co najmniej podstawowe umiejętności kodowania. Ze względu na potężne opcje integracji i dostosowywania projektu, system pozwala na tworzenie pełnych funkcji stron internetowych, które zajmują wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

 • Ucraft, Weebly SITE123 i Bookmark to profesjonalni twórcy stron internetowych, którzy wyróżnili się jako niezawodne, wydajne i niedrogie systemy. Nie są one dość skomplikowane dla początkujących i możesz wybrać dowolną z tych platform, aby założyć i zarządzać wysokiej jakości witryną modową.

Który z tych systemów można uznać za lidera niszowego? Wszystko zależy od twoich wymagań, potrzeb, umiejętności, oczekiwań i celów. Poświęć trochę czasu na przejrzenie każdego z nich i wybierz ten, z którego będziesz w pełni zadowolony.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map