Najlepsi twórcy witryn fitness

najlepsi twórcy stron dla studia fitness


Niezależnie od tego, czy reprezentujesz rozpoznawalne studio fitness, czy tylko stawiasz pierwsze kroki jako osobisty trener, musisz mieć profesjonalną stronę internetową. Świetny zasób internetowy wydaje się być najskuteczniejszym narzędziem do rozwoju firmy, biorąc pod uwagę silną konkurencję na rynku fitness. Zapomnij o tradycyjnych metodach sprzedaży usług szkoleniowych. Różnią się znacznie od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Dziś nie wystarczy doskonała znajomość kondycji i świetne umiejętności interpersonalne.

Dziesięć lat temu wszystko, czego potrzebowałeś, to spotkać klienta i dobrze się z nim dogadać. Tym razem nisza fitnessu i treningu wymaga mocniejszego narzędzia w obliczu strony internetowej. Platformy do tworzenia stron internetowych wydają się dobrym rozwiązaniem. Oni są opłacalny, łatwy w użyciu i zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia, które powinna mieć idealna strona fitness. Niezależnie od tego, czy chcesz reprezentować swoje portfolio w najbardziej oszałamiający sposób, czy przyciągać klientów do studia fitness, twórcy stron internetowych mają wszystko, czego możesz potrzebować.

Przetestowaliśmy 5 najlepszych twórców stron fitness:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla trenerów osobistych
 2. uKit – najlepszy kreator stron internetowych dla biznesu fitness
 3. WordPress – CMS nr 1 na świecie, aby utworzyć DARMOWĄ stronę internetową
 4. SITE123 – platforma internetowa ze świetnymi projektami sieci fitness
 5. Zakładka – Jeden z najlepszych twórców stron opartych na sztucznej inteligencji

Szukasz popularnych i w pełni funkcjonalnych twórców stron internetowych, aby założyć stronę swojego studia fitness? Początkowo warto przejrzeć, przeanalizować i porównać platformy wymienione powyżej, aby zobaczyć, co mają do zaoferowania. Przejdźmy do szczegółowej analizy tych systemów, abyś mógł dokonać właściwego wyboru w odniesieniu do twoich potrzeb programistycznych.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla trenerów osobistych

Wix - najlepszy kreator stron internetowych dla trenerów osobistych

Wix – to najlepszy kreator stron internetowych dla osobistych trenerów i studiów fitness, który oferuje szeroką gamę szablonów siłowni, fitness i trenerów, a także potężny zestaw funkcji wymaganych do głębokiej personalizacji strony. System zapewnia również dostęp do niezliczonych zaawansowanych narzędzi do tworzenia stron internetowych WYSIWYG, funkcji dostosowywania projektu i innych zalet, które wyróżniają system na tle innych. Zobacz teraz niektóre z nich:

 • Szablony dla trenerów osobistych i fitness studio. Wix zapewnia wysokiej jakości i w 100% konfigurowalne szablony, które świetnie sprawdzają się w osobistych trenerach i studiach fitness. Projekty są gotowe na urządzenia mobilne, co oznacza, że ​​wyświetlają się doskonale na wszystkich komputerach i urządzeniach mobilnych. Są one również bezpłatne i mają wbudowane instrumenty wymagane do edycji projektu w odniesieniu do twoich specjalnych potrzeb. Do pomyślnego wykonania zadania nie jest wymagana znajomość programowania ani wstępnego projektowania stron internetowych.
 • Łatwa nawigacja w witrynie. Konstruktor witryny znacznie upraszcza proces nawigacji w witrynie, ułatwiając odwiedzającym witrynę wyszukiwanie sekcji lub treści, których szukają na stronie. Niezależnie od tego, czy zamierzają obejrzeć film na temat określonego rodzaju treningu, czy przeczytać na przykład jeden z postów na blogu, zintegrowany pasek wyszukiwania na pewno się im przyda.
 • Wix App Market. Platforma zapewnia dostęp do wielu aplikacji, widżetów, wtyczek i dodatków dostępnych w Wix App Market. Są bezpłatne i płatne, dzięki czemu można wybrać te elementy, które idealnie pasują do specjalizacji Twojej witryny. Korzystając z aplikacji, możesz stworzyć profesjonalną galerię dla swojego imponującego portfolio studia fitness, zintegrować funkcję czatu na żywo, włączyć kalendarz / harmonogram treningu, dodać przyciski udostępniania społecznościowego i korzystać z innych niezbędnych funkcji.
 • Wix ADI. Jest to jedna z charakterystycznych cech kreatora stron internetowych, która pozwala tworzyć wysokiej jakości strony fitness, korzystając z Moc sztucznej inteligencji. Wystarczy załadować treści związane z branżą i obserwować, jak Wix ADI projektuje dla Ciebie projekt wysokiej jakości.
 • Platforma eCommerce. Kreator stron internetowych jest wyposażony w potężną platformę eCommerce, która umożliwia połączenie małego sklepu internetowego ze stroną fitness. Ta funkcja będzie szczególnie przydatna, jeśli planujesz sprzedawać sprzęt sportowy, odzież lub inne powiązane przedmioty bezpośrednio na stronie internetowej.
 • Blogowanie. Dodanie bloga do witryny fitness może zwiększyć natężenie ruchu i ogólny wskaźnik zaangażowania użytkowników. Tutaj możesz publikować nowe artykuły związane ze sportem / fitnessem, aktualizować istniejące sekcje blogu, włączać komentarze użytkowników i inne funkcje, dzięki którym Twój blog jest popularny i funkcjonalny.
 • Narzędzia interakcji z klientem. Kreator stron internetowych umożliwia przeglądanie wielu narzędzi interakcji z klientami dostępnych w App Market i wybieranie tych, które najbardziej pasują do specjalizacji Twojej witryny. Narzędzia te upraszczają proces komunikacji z klientami, przyczyniając się do popularności i wiarygodności projektu. Niektóre z najbardziej rozpowszechnionych narzędzi to Kalendarz wydarzeń Google, Nowości, Czat Wix, 123 Kreator formularzy, Kalendarz wydarzeń, Scheduling Pro, Formularze Wix, Oddzwanianie, Rezerwuj terminy online, Zarządzanie kontaktami + CRM, Czat na żywo i więcej.
 • Recenzje klientów. Platforma pozwala na integrację opinii użytkowników na twojej stronie internetowej, aby Twoi klienci mogli dzielić się swoimi pomysłami, opiniami i recenzjami związanymi z Twoją firmą. Jest to najbardziej wiarygodny sposób na zapewnienie obiektywnych opinii na temat studia fitness, poziomu profesjonalizmu i oferowanych usług. W tym celu możesz przeglądać zintegrowaną kolekcję widżetów usługi, aby wybrać i dodać jedne z najbardziej jakościowych widżetów / aplikacji z Wix App Market. Należą do nich komentarze głosowe +, opinie klientów, komentarze, Yelp, komentarze +, referencje społecznościowe, konstruktor referencji, MyReviews i Inffuse Referencje, aby wymienić tylko kilka.

Koszt: Wix oferuje bezpłatny plan dla użytkowników, których głównym celem jest przetestowanie systemu pod kątem jego głównych cech i zalet w stosunku do głównych konkurentów. Bezpłatny plan jest nieograniczony, co pozwala na odkrywanie usługi tak długo, jak potrzebujesz. Gdy tylko zdecydujesz się przejść do tworzenia witryny, musisz uaktualnić do jednej z płatnych subskrypcji oferowanych przez Wix. Chodzi o to, że płatne plany zapewniają wiele zalet, które są niedostępne w bezpłatnej subskrypcji.

Dlatego Wix oferuje bezpłatną opcję połączenia z domeną, nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku, brak reklam, a także inne zalety zawarte w wybranym pakiecie. Wix oferuje obecnie dwa rodzaje płatnych subskrypcji – Standard i Business / eCommerce. Koszt standardowych planów zaczyna się od 13 USD / mc, podczas gdy biznesplanów zaczyna się od 23 USD / mc. Niezależnie od tego, jaki plan wybierzesz, będzie to godna inwestycja w twój projekt.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – najlepszy kreator stron internetowych dla biznesu fitness

uKit - najlepszy kreator stron internetowych dla biznesu fitness

uKit – to najprostszy i najlepszy kreator stron internetowych dla projektów biznesowych fitness. Jest to dobra opcja dla profesjonalistów i uznanych centrów fitness. Zestaw narzędzi umożliwia personalizację każdej strony. uKit sprawia, że ​​przeglądanie jest wygodne dla odwiedzających. Wybierz kalkulator online, kalendarz i inne funkcje, aby stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową z następującymi korzyściami:

 • Szablony niszowe. uKit oferuje obszerną kolekcję responsywnych szablonów. Instruktorzy fitness i trenerzy mogą wybierać i dostosowywać do swoich potrzeb związanych z promocją biznesu. Kreator stron internetowych oferuje możliwość zaprojektowania przyciągających wzrok portfeli obfitujących w pliki multimedialne, takie jak na przykład galerie zdjęć i filmów. Dodawaj profesjonalne zdjęcia dowolnej wielkości, dołączaj przewodniki po treningach, dodawaj kontakty i informacje zawodowe lub podkreśl swój profesjonalizm w jakikolwiek inny sposób, aby przyciągnąć nowych klientów i rozwijać swoją firmę.
 • Wybór profesjonalnego widżetu. Chociaż uKit nie może pochwalić się własnym rynkiem aplikacji, nadal zapewnia wbudowane niestandardowe widżety. Są łatwe w instalacji i integracji. Bez względu na to, czy potrzebujesz kalkulatora internetowego, czy kalendarza, aby pozostać w kontakcie ze sportową dietą, uKit ma wszystko, czego możesz potrzebować. Dodatkowo możesz zintegrować widżety biznesowe, aby zwiększyć popularność swojej witryny fitness online i zaufanie klientów. Należą do nich Kroki, Mapy Google, Oś czasu, Sieci społecznościowe itp.
 • Rozwiązania eCommerce. uKit jest wyposażony w potężną platformę eCommerce, która umożliwia prowadzenie funkcjonalnego sklepu internetowego, w którym można sprzedawać towary i akcesoria związane ze sportem. Inną opcją eCommerce, którą oferuje uKit, jest możliwość zintegrowania wtyczki Ecwid, która pozwala skoncentrować się na eCommerce witryny. Od Ciebie zależy wybranie najbardziej odpowiedniego rozwiązania eCommerce, które odpowiada potrzebom programistycznym Twojej witryny fitness.
 • Integracja SendPulse. uKit oferuje bezproblemową integrację z SendPulse – jednym z najpopularniejszych widżetów, który umożliwia dodawanie i konfigurowanie powiadomień push online dla odwiedzających witrynę. Jest to przydatna funkcja, która pomaga informować obecnych i potencjalnych klientów o wydarzeniach i nowościach, o których chcesz wiedzieć. Proces integracji widgetów zajmuje tylko kilka minut i może go ukończyć nawet początkujący.

Koszt: W pakiecie uKit nie znajdziesz bezpłatnego abonamentu, ale system pozwala przetestować wybrany abonament za darmo podczas 14-dniowego okresu próbnego. Ten czas wystarczy, aby poznać zalety i wady systemu, a także jego główne implikacje. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, są tutaj cztery.

Koszt najtańszego planu minimalnego wynosi 4 USD miesięcznie, podczas gdy koszt najdroższego planu Pro wynosi 12 USD miesięcznie. Polityka cenowa systemu jest dość opłacalna dla wszystkich kategorii użytkowników. Biorąc pod uwagę początkową orientację usługi na małe firmy, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na koszt korzystania z niej.

Wypróbuj uKit za darmo

WordPress – CMS nr 1 na świecie, aby utworzyć DARMOWĄ stronę internetową

WordPress - CMS nr 1 na świecie, aby utworzyć DARMOWĄ stronę internetową

WordPress – to najlepszy na świecie system zarządzania treścią, do którego możesz się przyłączyć stwórz darmową stronę internetową z wysoką wydajnością i świetnym wyglądem. Platforma nie jest jeszcze skomplikowana, ale sugeruje pewną biegłość w projektowaniu stron internetowych i świadomość kodowania.

Chodzi o to, że CMS pozwala na głęboką integrację i wybór hostingu. Jest to konieczne, jeśli chcesz udostępnić swojej witrynie fitness zaawansowane funkcje zwiększające natężenie ruchu i ogólną popularność firmy. Główne zalety Systemu zarządzania treścią wymieniono poniżej:

 • Responsywne szablony niszowe. Usługa zawiera kolekcję szablonów dostarczanych natychmiast po wyjęciu z pudełka, ale istnieje również możliwość wybrania w Internecie nowych tematów związanych z kondycją i dostosowania ich do potrzeb biznesowych. Te szablony są dostępne za darmo i za dodatkową opłatą. Jeśli preferujesz bezpłatne próbki, upewnij się, że zostały opracowane przez zaufanych projektantów stron internetowych, aby nie stwarzały zagrożenia dla bezpieczeństwa Twojej witryny.
 • Wtyczki WP do Fitness Studios & Siłownie. Niezależnie od tego, czy masz w pełni wyposażoną siłownię, czy po prostu planujesz założyć własnego bloga fitness, WordPress ma do zaoferowania kolekcję specjalistycznych wtyczek. Wśród najbardziej przydatnych i popularnych wtyczek fitness i siłowni na górze listy znajdują się: Premium BMI Calculator, Weight Loss Tracker Freemium WordPress Plugin, Meal Planner Pro Recipes Free Plugin, Free Keto Calculator WordPress Plugin, CF Whiteboard Free Crossfit Wtyczka, treść odblokowana: darmowa wtyczka fitness, WPGYM – Premium WordPress Gym Management System, Gym Studio Bezpłatne zarządzanie członkostwem, MB Spirit for MINDBODY, Zdrowie & Widget Fitness Quotes, Premium Harmonogram Responsive Scheduling Plugin, Grupy WooCommerce, Subskrypcje & Rezerwacja, rezerwacje WooCommerce, wtyczka WordPress i wiele innych.
 • Wtyczki interakcji z klientem. Oprócz dostarczania wtyczek związanych z kondycją, system oferuje również zestaw wtyczek interakcji klienta, które pomagają pozostać w kontakcie z klientami, informując ich o nowościach biznesowych i aktualizacjach. Najbardziej przydatne i popularne z nich to Zopim Live Chat, Support Candy, uCare, Live Chat, AH Tickets, Help Scout Desk, Zendesk itp..

Koszt: WordPress jest całkowicie darmowy dla wszystkich. Możesz pobrać i zainstalować system bez żadnych kosztów, korzystając z zestawu funkcji dostarczonego od razu po wyjęciu z pudełka, aby zbudować przyzwoitą stronę internetową dla studia fitness. Jeśli uważasz, że twoje umiejętności kodowania wystarczą do zastosowania bardziej rozbudowanych opcji projektowania stron internetowych, możesz wybrać więcej wtyczek i szablonów za dodatkową opłatą.

Co więcej, musisz zadbać o nazwę domeny i hosting, aby Twoja witryna była dostępna w Internecie. Właściwie możesz wybierz preferowanego dostawcę usług hostingowych, ale CMS zaleca korzystanie z oficjalnego dostawcy hostingu – Bluehost. Firma oferuje kilka planów do wyboru, które są dostępne po przystępnych cenach. Na przykład najtańszy plan Bluehost kosztuje tylko 2,95 USD miesięcznie.

Wypróbuj WordPress za darmo

SITE123 – platforma internetowa ze świetnymi projektami sieci fitness

SITE123 - platforma internetowa ze świetnymi projektami sieci fitness

SITE123 – to jedna z najprostszych platform internetowych ze świetnymi projektami stron fitness, która pomaga założyć, a następnie skutecznie zarządzać profesjonalnymi stronami internetowymi dla studiów fitness i osobistych trenerów. Ten darmowy konstruktor stron internetowych w chmurze jest wyposażony w wygodny i poręczny edytor stron WYSIWYG, intuicyjne podejście do projektowania stron internetowych, wiele responsywnych szablonów i mnóstwo wysokiej klasy narzędzi do dostosowywania projektów, które nadadzą Twojemu projektowi niepowtarzalny spersonalizowany wygląd. Poniżej wymieniono niektóre z najważniejszych funkcji konstruktora witryny:

 • Elastyczne szablony branżowe. Uniwersalny konstruktor witryn umożliwia wybór spośród wielu szablonów zawartych w programie Health & Wellness i rekreacja & Kategorie sportowe. Aby rozpocząć dostosowywanie wybranego motywu, musisz podać nazwę swojej witryny fitness i przejść do dalszej edycji projektu, korzystając z wielu narzędzi dostępnych na pulpicie systemu. Wszystkie szablony są bezpłatne. Jeśli nie wybierzesz wymaganego projektu, możesz wybrać pusty motyw i rozpocząć dostosowywanie go od zera, aby uzyskać dostęp do w 100% spersonalizowanej witryny fitness.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Jeśli potrzebujesz strony internetowej dostępnej w kilku wybranych przez Ciebie językach, z przyjemnością dowiesz się, że SITE123 zapewnia obsługę wielu języków. Nie ma potrzeby uruchamiania osobnych stron internetowych w różnych językach, aby dopasować je do wyglądu strony internetowej i preferencji biznesowych. Zamiast tego masz możliwość rozpoczęcia jednego projektu z wielojęzyczną funkcjonalnością, aby dotrzeć do docelowej grupy odbiorców za granicą.
 • Integracja z mediami społecznościowymi. Platforma umożliwia zwiększenie popularności witryny poświęconej fitnessowi poprzez dodawanie i aktualizowanie treści branżowych w sieciach społecznościowych. W ten sposób Twoi partnerzy / klienci będą mogli dowiedzieć się więcej o Twojej firmie, nadchodzących wydarzeniach, nowościach, aktualizacjach, ofertach specjalnych i innych powiązanych informacjach.
 • Silnik eCommerce. SITE123 jest również znany z potężnej platformy eCommerce, która pozwala otwierać sklepy internetowe i zarządzać nimi. Ma to duże znaczenie dla właścicieli witryn fitness, którzy mają zamiar inicjować procesy sprzedaży za pośrednictwem swoich witryn, aby zapewnić swoim klientom najlepsze oferty. Silnik pozwala tworzyć i aktualizować asortyment produktów dostępny w oszałamiających galeriach, konfigurować parametry wysyłki / płatności, uruchamiać i oferować rabaty, dostosowywać opcje PayPal i wykonywać inne niezbędne kroki związane ze sklepem internetowym.
 • Kreator formularzy online. Zarządzając witryną fitness, możesz chcieć zintegrować określony formularz online, w zależności od specjalizacji witryny i celów. Tutaj przyda Ci się zintegrowany Konstruktor formularzy, który pozwala wybierać spośród wielu układów formularzy, funkcji dostosowywania projektu i elementów integralnych.

Koszt: Gdy zajmuje się aspektem cenowym, SITE123 wyróżnia się z tłumu dzięki swojej przystępności cenowej. System początkowo oferuje bezpłatny plan, który pozwala szczegółowo zbadać jego kluczowe niuanse. Jednak sensowne jest uaktualnienie do jednej z płatnych subskrypcji, które system oferuje, aby skorzystać z wielu zalet, które oferuje. Koszt najtańszej subskrypcji SITE123 zaczyna się od 10,80 USD / m – to z pewnością będzie pasować do Twojego budżetu.

Wypróbuj SITE123 za darmo

Zakładka – Jeden z najlepszych twórców stron internetowych opartych na sztucznej inteligencji

Zakładka - jeden z najlepszych twórców stron opartych na sztucznej inteligencji

Zakładka – jest jednym z najlepszych twórców stron opartych na sztucznej inteligencji. Platforma jest wyposażona w zaawansowany zintegrowany zestaw narzędzi, który nie tylko upraszcza cały proces tworzenia witryny, ale nawet tworzy dla Ciebie oszałamiającą stronę internetową w trybie automatycznym. To sprawia, że ​​system jest doskonałym wyborem dla użytkowników, których wiedza na temat projektowania stron internetowych jest daleka od profesjonalizmu. Wśród głównych funkcji zakładek warto wspomnieć o następujących kwestiach:

 • Asystent AIDA. Pierwszą i najważniejszą atrakcją zakładek jest zdecydowanie jej AIDA Assistant. Jest to narzędzie napędzane sztuczną inteligencją, które wygeneruje dla Ciebie gotową stronę internetową studia fitness w trybie automatycznym. Aby to zrobić, nie trzeba się uczyć umiejętności kodowania. Musisz przesłać wymagane informacje i obejrzeć wynik.
 • Sekcja wydarzeń. Kreator stron internetowych pozwala publikować i aktualizować witrynę studia fitness, dostarczając świeżych informacji o nadchodzących wydarzeniach, nowościach, planach, aktualizacjach kalendarza itp. Pomaga to informować odwiedzających o najważniejszych faktach biznesowych, na które chcieliby zwrócić uwagę.
 • Funkcja ostrości. Zakładka pozwala przeglądać kolekcję wstępnie zaprojektowanych modułów, które mogą nadać stronie internetowej studio fitness świetny wygląd i wyjątkową funkcjonalność. Wśród elementów, które można zintegrować, warto wymienić cytaty, teksty, przyciski sieci społecznościowej, linki i mapy itp.
 • Narzędzia do zbierania statystyk. Zakładka ma doskonały system zbierania statystyk, który pozwala uzyskać szczegółowe informacje o wydajności Twojej witryny, w tym o natężeniu ruchu i źródłach, liczbie unikalnych odwiedzających i odsłon, preferowanych językach, krajach, z których pochodzą użytkownicy, czasie spędzonym na stronie itp. Analiza tych informacji pomoże Ci podjąć specjalne środki (w razie potrzeby), aby zapobiec potencjalnym problemom związanym z witryną.

Koszt: Zakładka oferuje całkowicie darmowy plan, który będzie bardzo pomocny dla użytkowników chętnych do pracy z systemem w przyszłości. Po zapoznaniu się z głównymi funkcjami usługi będziesz mógł przejść na jeden z oferowanych przez nią płatnych planów. Ich koszt stanowi 11,99 USD i 24,99 USD miesięcznie, pod warunkiem, że dokonujesz jednorazowej rocznej płatności. Jeśli z jakiegoś powodu ta opcja Ci się nie spodoba, możesz dokonywać miesięcznych płatności, które są nieco droższe i wynoszą odpowiednio 15 i 30 USD miesięcznie.

Wypróbuj zakładkę za darmo

The Ultimate Guide to Build a Perfect Website for Fitness Studio

Budowa strony internetowej od zera jest mniej wymagające niż się wydaje. Ponadto dzisiejsi twórcy witryn wykonują za Ciebie połowę pracy. Oto podstawowe kroki uruchamiania własnego zasobu internetowego:

Krok # 1 – Wybierz nazwę domeny

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz już studio fitness, czy nie, wybór nazwy domeny jest dość prostym procesem. Użytkownicy mogą korzystać z usług online, takich jak Idź Tato, 1&1 IONOS lub podobne. Tutaj możesz wybrać strefę .com i wpisać nazwę swojej firmy. Jeśli go nie masz, wpisz swoje imię i nazwisko. DavidGreen [.] Com – świetna nazwa domeny dla witryny osobistego instruktora, prawda??

Uwaga: Unikaj liczb, łączników, niejasnych rozszerzeń itp.

Krok # 2 – Wybierz hosting

Wreszcie, mamy świetną nazwę domeny dla naszej strony internetowej. Jesteśmy pełni oczekiwań i pomysłów na treść. Ale najpierw potrzebujemy miejsca do przechowywania tych treści. To miejsce nazywa się „hostingiem”. Możesz surfować po sieci w poszukiwaniu najodpowiedniejsza oferta lub po prostu wybierz narzędzie do tworzenia witryn z hostingiem o dowolnym rozmiarze aby pobrać tyle plików, obrazów i filmów, ile potrzebujesz. Hosting jest już uwzględniony w planie. Oszczędzasz czas, pieniądze i dostajesz wszystko, czego potrzebujesz na start w jednym miejscu.

Krok # 3 – Praca z treścią

Większość osobistych instruktorów i studiów fitness pisze te same rzeczy w typowy sposób. To źle, ponieważ musisz się od nich wyróżnić. Prosty blog treningowy lub treningowy nie wystarczy. Musisz kierować treści zawierające profesjonalne zdjęcia, filmy instruktażowe i pomocne pomysły szkoleniowe. Po zwróceniu uwagi odbiorców docelowych, spójność treści i pisanie dalej.

Krok # 4 – skorzystaj z najlepszej praktyki SEO

Kiedy mówimy o SEO, mamy na myśli generowanie bezpłatnego ruchu z Google i innych wyszukiwarek. Chodzi o to, aby zwrócić uwagę wysoko ocenianych gości. Dlatego podczas pisania tytułów i opisu skupiaj się na użyciu słów kluczowych. Skorzystaj ze specjalnych usług, takich jak Google Trends, aby wyszukać najczęściej wyszukiwane frazy kluczowe w swojej niszy i posortować je według lokalizacji. Tagi powinny zawierać nie tylko frazę kluczową, ale także alty, opisy obrazów itp. Utrzymuj adresy URL tak proste, trafne i atrakcyjne, jak to możliwe.

Tradycyjny e-mail marketing to wciąż dobry sposób na nawiązanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami. Przechwytuj ich e-maile i ułatwiaj interakcję. Używaj też słów kluczowych, aby korzystać z wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Udostępnianie społecznościowe zawsze ma znaczenie! Według ankiet użytkownicy spędzają więcej czasu na głównych platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram, niż w Internecie. Upewnij się, że witryna zawiera przyciski udostępniania społecznościowego. Och, twórcy stron już je mają.

Niezbędne funkcje strony internetowej Fitness

Jakość Twojej witryny ma wielką wartość. Nie tylko robi pierwsze wrażenie, ale także wpływa na dalszą interakcję z potencjalnymi klientami. Z drugiej strony zasoby internetowe to kolejna okazja do wyróżnienia się na tle konkurencji. Wystarczy dodać kilka unikalnych funkcji i sekcji, których inni nie mają. Ale najpierw zacznij od kilku podstawowych zasad:

 • Przedstaw ekspertów – każdy klient oczekuje, że twoi pracownicy będą prezentowani przez profesjonalnych ekspertów. Przedstaw swój personel w osobnej sekcji „Kwalifikacje” opisującej jego doświadczenie zawodowe, osiągnięcia, zdjęcia i inne informacje profilowe;
 • Stwórz salon wystawowy – podkreśl swoje zaplecze fitness i obsługę za pomocą jasnych zdjęć, filmów instruktażowych, profesjonalnych zdjęć pracowników pracujących z klientami. To zyska wiarygodność i pozwoli ci wyróżnić zwycięskie punkty twojego studia;
 • Informacje kontaktowe – wskazać dokładną lokalizację sali gimnastycznej, numer telefonu, adres e-mail i inne informacje, z którymi należy się skontaktować;
 • Referencje – ta sekcja jest niezbędna, ponieważ przedstawia poziom twoich usług i przyciąga więcej klientów. Unikaj fałszywych recenzji. Poproś prawdziwych klientów o podzielenie się swoimi doświadczeniami;
 • Wezwanie do działania – wiesz, co to jest, chyba że mieszkasz w jaskini przez ostatnie 10 lat. Zainspiruj odwiedzających do korzystania z usług. Oferuj rabaty, bonusy, kody promocyjne i inne funkcje ułatwiające portfel klienta.

Funkcje strony internetowej Essential Personal Trainer

Bardziej niesłusznie myślisz, że strona internetowa dla osobistego trenera jest mniej wymagająca. Chodzi o reputację i chwytliwe przedstawienie swoich umiejętności. Upewnij się, że Twoja witryna ma następujące elementy:

 • Chwytliwe zdjęcia – użyj profesjonalnych zdjęć, aby stworzyć jasną galerię. Dodaj zdjęcia swoich mięśni, treningi, zadowolonych klientów itp .;
 • Filmy instruktażowe – tworzyć treści, które wyróżniają się na tle typowych blogów i artykułów. Nagrywaj własne profesjonalne filmy opisujące wszystkie istotne kwestie dotyczące treningu osobistego. Angażuj odwiedzających;
 • Trenerzy Bio – przedstaw się potencjalnym klientom w osobnej sekcji. Mów o swoim wieku, kwalifikacjach, osiągnięciach i wszystkim, co mogą być przydatne dla odwiedzających;
 • Opinie klientów – upewnij się, że Twoi klienci dzielą się swoimi doświadczeniami na Twojej stronie. Sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać bardziej profesjonalnie i godnie zaufania.

Dolna linia

Konkurencyjny rynek fitness prawie nie ma szans dla tych, którzy nadal nie mają strony internetowej. Jednak nie wydaje się to poważnym problemem, biorąc pod uwagę dostępność twórców stron internetowych. Pozwalają łatwo stworzyć przyzwoity zasób sieciowy bez dodatkowych kosztów, specjalnych umiejętności i głębokiego zaangażowania.

Opłacalność, łatwość użycia, skuteczność, zintegrowane usługi i wtyczki, nie trzeba zatrudniać programistów za każdym razem, gdy potrzebujesz aktualizacji – lista zalet nie jest pełna. Skorzystaj z prostych narzędzi do stworzenia od podstaw profesjonalnej strony internetowej.

Istnieje wiele twórców stron internetowych do zbadania, jeśli chodzi o wybór narzędzia do tworzenia stron internetowych. Główne wymagania, których powinieneś przestrzegać, to łatwość użycia, bogaty zestaw funkcji, wygoda, intuicyjny charakter tworzenia stron internetowych i przystępność cenowa. Wix, uKit, WordPress, SITE123 i Bookmark odpowiadają wszystkim tym wymaganiom, a dodatkowo oferują znacznie więcej korzyści. Poświęć trochę czasu na ich szczegółowe przetestowanie, jeśli naprawdę chcesz wybrać usługę, która będzie najlepiej pasować do Twojego projektu studia fitness.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map