Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do tworzenia stron internetowych

najlepsi twórcy darmowego oprogramowania


Jeśli chodzi o wybór najlepszego darmowego oprogramowania do tworzenia stron internetowych, możesz natknąć się na kilka opcji. Różnią się one stopniem złożoności, poziomem wiedzy specjalistycznej w zakresie projektowania stron internetowych niezbędnym do ukończenia projektu, implikacjami, kosztami i innymi ważnymi aspektami.

Współcześni twórcy stron internetowych to nie to samo, co kiedyś jeszcze kilka lat temu. Oferują różnorodne zaawansowane narzędzia do tworzenia stron internetowych, funkcje i innowacyjne podejścia.

Możesz wybierać między wszechstronnym oprogramowaniem, które może być używane do uruchamiania różnych rodzajów stron internetowych, a także specjalistycznymi niszowymi systemami przeznaczonymi do tworzenia określonego rodzaju stron internetowych, czy to strona internetowa firmy, za projekt ślubny lub sklep internetowy. Kreatory stron internetowych są nie tylko łatwe w obsłudze dla wszystkich, ale są również wygodne, intuicyjne i niedrogie. Czy jest coś jeszcze, czego możesz potrzebować, aby rozpocząć nowy projekt?

Aby pomóc Ci w wyborze najlepszego oprogramowania do tworzenia stron internetowych, postanowiliśmy przejrzeć najpopularniejsze i w pełni funkcjonalne bezpłatne usługi, których możesz użyć do rozwiązania wymaganych zadań tworzenia stron internetowych.

Przetestowaliśmy 9 najlepszych programów do tworzenia stron internetowych:

 1. Wix – najlepszy darmowy program do tworzenia witryn internetowych (oprogramowanie jako usługa)
 2. WordPress – darmowa platforma dla dowolnej witryny
 3. Ucraft – bezpłatne oprogramowanie do projektowania stron internetowych
 4. Przepływ stron – elastyczne narzędzie do projektowania stron internetowych (bez kodowania)
 5. SITE123 – Najłatwiejszy darmowy kreator stron internetowych
 6. IM Creator – bezpłatne oprogramowanie do tworzenia witryn
 7. Mobirise – bezpłatny program do tworzenia witryn internetowych dla komputerów Mac & Windows
 8. Weebly – profesjonalna strona internetowa i konstruktor sklepu eCommerce
 9. uCoz – darmowa strona internetowa, forum i narzędzie do tworzenia blogów

Istnieje wiele uniwersalnych i wyspecjalizowanych darmowych narzędzi do tworzenia witryn, ale nadal ważne jest, aby przeprowadzić głębokie wyszukiwanie wybierz najlepszą usługę sprostać Twoim potrzebom. Właściwy wybór w końcu pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek, optymalizując proces tworzenia stron internetowych. Zobaczmy teraz najbardziej godne usługi.

Wix – najlepszy darmowy program do tworzenia witryn internetowych (oprogramowanie jako usługa)

Wix

Wix – to najlepszy darmowy kreator stron internetowych oparty na oprogramowaniu jako zasadach usługi. System w równym stopniu zaspokaja potrzeby początkujących i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych i umożliwia tworzenie różnego rodzaju stron internetowych do użytku osobistego i biznesowego. Strony internetowe utworzone za pomocą Wix wyglądają atrakcyjnie wizualnie i są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Są funkcjonalne i można je dostosować do własnych potrzeb dzięki bogatemu zestawowi funkcji i opcjom zapewnianym przez system. Najważniejsze z nich to:

 • Bogata kolekcja szablonów. Kreator stron internetowych oferuje obecnie ponad 550 darmowych szablonów zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych, które celowo dzielą się na kategorie na podstawie tematów, do których należą..
 • App Market. Wix zapewnia oszałamiający wybór widżetów, aplikacji i rozszerzeń, które możesz wybrać i zintegrować z witryną. Te apki są elastyczne i wszechstronne, co pozwala na wykorzystanie ich do różnych celów marketingowych, projektowych, promocyjnych, sieci społecznościowych, eCommerce i innych celów. Od Ciebie zależy wybór między opcją bezpłatną a płatną.
 • Wix ADI. Kreator stron internetowych oferuje zaawansowane Narzędzie sztucznej inteligencji co znacznie upraszcza proces tworzenia strony internetowej, automatycznie tworząc dla Ciebie projekt na podstawie przesłanych informacji. Jeśli jednak czujesz, że jesteś gotów samodzielnie uruchomić unikalną stronę internetową, możesz użyć do tego Standardowego edytora Wix. Mobilny edytor jest również dostępny tutaj.
 • Blogowanie i eCommerce. Wix umożliwia uruchamianie bezpłatnych blogów i małych i średnich sklepów internetowych. Jego blogi i silniki eCommerce są wystarczająco mocne, aby to zrobić z łatwością.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Platforma oferuje wielojęzyczne wsparcie, co pozwala na tworzenie różnych wersji językowych witryny za darmo.

Wix obejmuje szerokie spektrum potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych, niezależnie od posiadanego poziomu wiedzy. Chociaż twórca witryny ma bezpłatny plan, który nigdy nie wygasa, nadal warto uaktualnić do płatnej subskrypcji, aby w pełni wykorzystać funkcje systemu. Minimalny płatny plan kosztuje 4,50 USD / mc, podczas gdy reszta planów jest również całkiem przystępna dla wszystkich.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – darmowa platforma dla dowolnej witryny

WordPress

WordPress (aktualna wersja 5.3) – to bezpłatny system zarządzania treścią, który jest słusznie uważany za najpopularniejsze tego typu oprogramowanie na świecie. System został początkowo zbudowany jako platforma blogowa, ale obecnie jest poszukiwany przez użytkowników, którzy zamierzają tworzyć z nim różne typy stron internetowych.

WordPress nie jest najlepszym wyborem dla początkujących użytkowników. Działa głównie dobrze dla doświadczonych programistów stron internetowych lub dla tych użytkowników, którzy mają przynajmniej trochę doświadczenia w budowaniu stron internetowych lub umiejętności kodowania. Oto krótki przegląd najbardziej niezwykłych funkcji platformy:

 • 100% dostosowanie strony. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz i dostosujesz główne ustawienia, by stworzyć unikalny projekt witryny. System umożliwia konfigurowanie czcionek, kolorów, obrazów, które są dostępne w magazynie lub można je wgrać według własnego uznania. Możesz także dodawać własne dokumenty, pliki mediów społecznościowych, tworzyć galerie, aby zaimponować swoim odbiorcom.
 • Wiele wtyczek i integracji innych firm. Aby zwiększyć wydajność witryny, możesz zintegrować wtyczki, szablony lub rozszerzenia opracowane przez innych projektantów, a także te, które są domyślnie dostarczane przez system. Wybierając między integracjami stron trzecich, sprawdź ich bezpieczeństwo i wiarygodność twórców stron internetowych.
 • Potężny silnik blogowania. WordPress jest początkowo znany jako platforma blogów, a zatem jego zintegrowany silnik blogowania jest na najwyższym poziomie. System umożliwia tworzenie blogów i zarządzanie nimi, a także aktualizowanie ich w drodze.

Nie musisz płacić za korzystanie z WordPress – CMS jest bezpłatny dla wszystkich. Aby jednak Twoja witryna była dostępna w Internecie i skutecznie ją promować, musisz zapłacić za hosting, którego koszt zależy od dostawcy i planu, na który wybierzesz.

Zainstaluj WordPress za darmo

Ucraft – bezpłatne oprogramowanie do projektowania stron internetowych

Kreator stron internetowych Ucraft

Ucraft – to oparty na chmurze kreator stron internetowych, który wyróżnił się jako zaufana, w pełni funkcjonalna, elastyczna, prosta i intuicyjna platforma. System nie jest skomplikowany dla początkujących i ma bogaty zestaw funkcji do zaoferowania doświadczonym programistom. Nie ma potrzeby posiadania umiejętności kodowania, ponieważ usługa ma intuicyjny charakter, dzięki czemu jest zrozumiała dla wszystkich.

Ucraft jest wyposażony w zestaw wysokiej klasy narzędzi projektanta, Logo Maker, wiele responsywnych motywów i innych opcji, które czynią go jednym z liderów nowoczesnej niszy projektowania stron internetowych. Sprawdź jego główne cechy od razu:

 • Responsywne szablony. Kreator stron internetowych oferuje szeroki wybór responsywnych projektów, które są bezpłatne i w 100% konfigurowalne. Szablony są dogodnie podzielone na sekcje tematyczne na podstawie nisz, do których należą. Oprócz wielu gotowych projektów istnieje również możliwość wybrania pustego motywu i dalszego dostosowania go od podstaw. Wszystkie szablony są całkowicie bezpłatne i można je również przełączać, co pozwala na zmianę projektów w razie potrzeby.
 • Narzędzia projektanta. Kreator stron internetowych pozwala bezpłatnie korzystać z wysokiej klasy narzędzi projektanta, aby nadać wybranemu tematowi profesjonalny efekt końcowy. Narzędzia projektanta, do wyboru, to UIKit, typografia i układ.
 • Darmowy Logo Maker. Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze logo marki lub chcesz uzyskać inne, do dyspozycji jest bezpłatne Logo Maker Ucraft. Projektując logo witryny, możesz wybrać unikalną ikonę, przesłać własne elementy, dostosować projekt, eksperymentując z tekstami, kształtami, stylem i kolorami, aby w końcu wyeksportować gotowy projekt logo w wymaganym formacie.
 • Darmowy twórca strony docelowej. Ta funkcja pozwala uruchomić stronę docelową, aby podać informacje o firmie w jednym miejscu. Należy wybrać wymagany szablon strony docelowej, a następnie dostosować go, aby wyświetlać informacje o swojej marce, generować ruch organiczny, generować nowych potencjalnych klientów i popularyzować swoje usługi w Internecie.
 • Blogowanie. Kreator stron internetowych ma godny wbudowany silnik blogowania, który pozwala udostępniać treści, zwiększać ruch, ustanawiać niszowe autorytety, budować lojalność klientów i zwiększać grono odbiorców poprzez przesyłanie postów / zarządzanie nimi. Istnieje ponad 80 gotowych motywów do wyboru na blogu. Najważniejsze funkcje blogowania w systemie to kanał RSS, tagi i kategorie, zaawansowane narzędzia SEO, system komentowania itp.
 • Integracje zewnętrzne. Ucrafts zapewnia dostęp do wielu widżetów i dodatków opracowanych przez zewnętrznych ekspertów projektowych. Jest to potrzebne, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i współczynnik konwersji, a także zwiększyć wydajność projektu. Aplikacje są bezpłatne i płatne, co zależy od Twoich potrzeb i indywidualnych preferencji. Wśród widżetów, na które możesz się zdecydować, warto wspomnieć o Interkomie, LiveAgent, Jivosite, Uservoice, Disqus, Zendesk Chat, Facebook Messenger, a także wielu innych rozszerzeniach, które mogą przyczynić się do potrzeb marketingowych, promocyjnych i programistycznych.
 • Obsługa wielu języków. Utworzenie wielojęzycznej strony internetowej jest łatwe dzięki Ucraft. Wynika to z faktu, że system oferuje bezpłatną obsługę wielu języków, która pozwala zbudować kilka wersji językowych projektu.

Jeśli chodzi o cenę, Ucraft okazuje się być dość przystępnym systemem. Istnieje bezpłatny plan, którego możesz użyć do przetestowania usługi, a także trzy płatne subskrypcje, które są dostarczane z 14-dniowymi wersjami próbnymi. Koszt najtańszego abonamentu Ucraft wynosi 10 USD miesięcznie, a najdroższa subskrypcja kosztuje 39 USD miesięcznie. Logo Maker i Landing Page Creator są dostępne za darmo.

Wypróbuj Ucraft za darmo

Przepływ stron – elastyczne narzędzie do projektowania stron internetowych (bez kodowania)

Przepływ stron

Webflow – to responsywny kreator stron internetowych, który jest skierowany głównie do profesjonalistów, ale może być również używany przez tych użytkowników, którzy mają niewielką świadomość w zakresie projektowania stron internetowych. Jednak opanowanie usługi zajmie dużo czasu i przyzwyczai się do deski rozdzielczej i panelu sterowania, którego struktura jest podobna do tej oferowanej przez współczesny CMS. Kreator stron internetowych wymaga wiedzy programistycznej i pożądane jest także posiadanie pewnego doświadczenia w projektowaniu stron internetowych.

Webflow oferuje wyrafinowane podejście do projektowania stron internetowych i wiele funkcji, które umożliwiają nadanie Twojemu projektowi profesjonalnego wyglądu i wyjątkowej wydajności. Oto najważniejsze funkcje, które sprawiają, że usługa jest godnym wyborem dla wszystkich:

 • Edycja HTML / CSS. Webflow pozwala na edycję projektu HTML / CSS, a także można zintegrować niestandardowe kody HTML z nagłówkiem lub stopką witryny. Aby to zrobić, nie są wymagane żadne dodatkowe wydatki finansowe, ale przygotuj się na wykorzystanie umiejętności kodowania, aby odnieść sukces z zadaniem.
 • eCommerce. Dzięki Webflow możesz uruchamiać i zarządzać pełnymi funkcji sklepami internetowymi. Co ważne, do wykonania zadania nie są wymagane żadne specjalne umiejętności kodowania. Pracując nad rozwojem sklepu internetowego, możesz zintegrować i dostosować koszyk, tworzyć listy produktów, przesyłać produkty i opisy, dodawać ceny i śledzić narzędzia asortymentowe, oglądać statystyki i aktualne statusy produktów, wprowadzać kody rabatowe i kupony itp..
 • Elastyczne projekty. Kolekcja szablonów Webflow obejmuje obecnie ponad 200 responsywnych projektów. Istnieje możliwość wyboru spośród bezpłatnych i płatnych motywów sortowanych według branży w celu szybkiego i wygodnego dostępu.
 • Galeria Lightbox. Programiści Webflow umożliwili ostatnio tworzenie profesjonalnych galerii Lightbox z filmów i zdjęć CMS i eCommerce. Ta opcja jest bezpłatna i pozwala tworzyć wciągające wrażenia na pełnym ekranie w celu lepszej prezentacji treści wizualnych.
 • Integracja After Effects i Lottie. Kreator stron internetowych skutecznie integruje się z Lottie i After Effects, aby umożliwić użytkownikom niezależne sterowanie odtwarzaniem animacji wektorowych przy użyciu wielu interakcji z przepływem stron internetowych. Przyczynia się to do tworzenia imponujących wizualnie witryn z profesjonalnym wyświetlaniem treści.

Z przepływu internetowego można korzystać za darmo przez nieograniczony czas, ale użytkownik nadal napotka pewne ograniczenia systemowe ujawnione w ograniczeniach funkcjonalności. Jeśli chodzi o płatne plany, Webflow oferuje dwie duże grupy subskrypcji – Plany witryny i konta. Każda grupa jest dalej podzielona na mniejsze grupy, a mianowicie Witryna (Podstawowy, CMS, biznesowy) i eCommerce (Standard, Plus, Zaawansowane) subskrypcje oferowane w ramach planu witryny i indywidualnych (Bezpłatny, Lite, Pro) i zespół (Team, Enterprise) subskrypcje oferowane przez plany kont. Ponadto istnieje zaawansowane rozwiązanie do rozliczeń z klientami, które system opracował specjalnie dla freelancerów, którzy nie będą musieli płacić za korzystanie z systemu, ale będą musieli omówić ostateczny koszt bezpośrednio z klientem.

Wypróbuj Webflow teraz

SITE123 – Najłatwiejszy darmowy kreator stron internetowych

Kreator stron SITE123

Site123 – jest zdecydowanie jednym z najłatwiejszych kreatorów stron internetowych najwygodniejszy dla początkujących. System służy do uruchamiania blogów, stron docelowych, witryn promocyjnych i małych sklepów internetowych, ale można go również używać do opracowywania innych rodzajów projektów. Strony internetowe zbudowane z SITE123 reagują szybko i można uzyskać do nich dostęp z dowolnego komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego. System jest wyposażony w edytor „przeciągnij i upuść”, który pozwala łatwo dostosować projekt do własnych potrzeb.

SITE123 jest skierowany głównie do przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości stron internetowych, ale nie mają umiejętności ani chęci do opanowania złożonych projektów. Jest całkowicie pozbawiony kodu, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla doświadczonych programistów, jak i początkujących. Najwyższy czas, aby zapisać niektóre z najważniejszych wydarzeń:

 • eCommerce. Uruchomienie sklepu internetowego za pomocą narzędzia do tworzenia witryn jest bardzo łatwe i angażujące. System umożliwia tworzenie małych i średnich projektów eCommerce, w których można przesyłać zamówienia / produkty i zarządzać nimi, tworzyć atrakcyjne okna pokazów, dodawać / aktualizować wszechstronne opcje płatności i wysyłki, wprowadzać kupony rabatowe, ustawiać parametry produktów, tworzyć grupy produktów, oceniać opinie użytkowników, dostosuj opcje wyświetlania koszyka itp.
 • Blogowanie. Za pomocą SITE123 możesz założyć godnego bloga, aby zapewnić swoim projektom dobrą prezentację online i przyciągnąć uwagę użytkowników. To miejsce, w którym możesz publikować artykuły, włączać komentarze, generować kanał RSS, dodawać pliki multimedialne, obrazy i inne wymagane treści. System oferuje zestaw projektów blogów, które pozwalają wybrać te, które najbardziej pasują do Twojego projektu internetowego.
 • Darmowe narzędzia do interakcji z klientem. System zapewnia dostęp do zestawu narzędzi interakcji z klientem, w tym do funkcji planowania rezerwacji, rezerwacji restauracji itp. Zapewnia to zaawansowaną funkcjonalność stron internetowych i wysoką wydajność.
 • Wspólny dostęp do strony internetowej. SITE123 umożliwia ustawianie praw dostępu do strony w zależności od wymagań i potrzeb. W ten sposób możesz ustawić swój projekt na status Tylko członkowie, aby był dostępny tylko dla określonej grupy użytkowników, którzy będą mieli dostęp do projektu. Jest to łatwe i wygodne, szczególnie na etapie tworzenia strony internetowej.
 • Darmowe narzędzia z logo. System pozwala zaprojektować logo firmy w celu dalszej integracji z Twoim projektem. Oferuje dostęp do zestawu narzędzi (kadrowanie, suwak rozmiaru, wybór stylu logo, regulacja rozmiaru nagłówka itp.), dzięki czemu Twoje logo będzie atrakcyjne i niezapomniane.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Za pomocą SITE123 możesz łatwo stworzyć wielojęzyczną stronę internetową, która będzie dostępna w kilku językach. Nie ma potrzeby tworzenia osobnej strony internetowej w innym języku – musisz tylko dodać nowy język do swojego projektu.
 • App Market. System oferuje rozbudowany App Market z wieloma bezpłatnymi / płatnymi dodatkami i rozszerzeniami, które można wybrać i zintegrować z projektem. Wybór aplikacji jest naprawdę spektakularny i możesz wybierać z wielu aplikacji, takich jak Czat na żywo, Narzędzia marketingowe, Ceny, Sklep internetowy, Narzędzia analityczne, Narzędzia dla webmasterów, Formularze, Galerie, Społeczności, Payment Gateway i więcej.

SITE123 ma umiarkowane zasady cenowe. Istnieje bezpłatny plan, który nigdy nie wygasa, i cztery płatne subskrypcje, których koszt waha się między 10,80 USD / miesiąc a 28,80 USD / miesiąc. Wszystkie subskrypcje zawierają wiele funkcji, z których użytkownicy mogą wybierać na podstawie ich rzeczywistych potrzeb.

Wypróbuj Site123 za darmo

IM Creator – bezpłatne oprogramowanie do tworzenia witryn

Kreator wiadomości błyskawicznych

Kreator wiadomości błyskawicznych – to darmowy program do tworzenia stron internetowych, wyposażony w poręczny edytor WYSIWYG i wiele zaawansowanych funkcji dostosowywania projektu. System służy do uruchamiania witryn firmowych, promocyjnych, stron docelowych, blogów i sklepów internetowych. Działa dobrze dla początkujących i profesjonalnych projektantów stron internetowych, ponieważ ma wiele do zaoferowania obu kategoriom użytkowników. IM Creator to świetny wybór dla większości komercyjnych i niekomercyjnych projektów.

Kreator stron internetowych słusznie uważany jest za lidera niszy WYSIWYG. Obecnie umożliwia ponad 17 milionów stron internetowych, a liczba ta rośnie z każdym rokiem. Jeśli masz zamiar wybrać zaufanego, niedrogiego i funkcjonalnego kreatora stron internetowych, zapoznaj się teraz z głównymi funkcjami Kreatora wiadomości błyskawicznych:

 • eCommerce. System ma potężny silnik eCommerce, który pozwala uruchamiać, a następnie zarządzać profesjonalnymi sklepami internetowymi ze standardowym zestawem funkcji. W zakresie, w jakim system jest oparty na paskach, musisz dodać odpowiedni eCommerce Stripe do strony internetowej, aby rozpocząć zarządzanie jego ustawieniami.
 • Blogowanie. Kreator stron internetowych ma również wysokiej jakości platformę blogową, która pozwala skonfigurować i zarządzać całkiem niezłym blogiem. Możesz wybierać spośród wielu szablonów blogów, typów, stylów, 5 wariantów struktury kanałów informacyjnych i innych opcji. Możliwe jest również zintegrowanie plików multimedialnych z polem zawartości, aby nadać blogowi funkcjonalny i atrakcyjny wygląd.
 • Integracje. Usługa umożliwia integrację Google Analytics, popularnych linków do mediów społecznościowych, widżetu Map Google i innych dodatków w projekcie, aby udostępniać pożądane treści swoim czytelnikom bloga.
 • Darmowe szablony. IM Creator zawiera bogatą kolekcję bezpłatnych szablonów, które są responsywne, wszechstronne i konfigurowalne. Dzielą się one na kategorie niszowe, aby uprościć wybór użytkowników i ograniczyć proces wyboru projektu.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Kreator stron internetowych oferuje wielojęzyczne wsparcie, pozwalając twórcom stron internetowych rozpocząć i zarządzać projektami w różnych językach. To przydatna funkcja dla przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć do partnerów za granicą.

IM Creator jest całkowicie darmowy dla artystów, studentów i użytkowników, którzy zamierzają uruchomić niekomercyjne strony internetowe. Jednak system ma również trzy płatne plany dla innych kategorii użytkowników. Koszt planów zaczyna się od 8 USD / mc i wzrasta do 21 USD / mc. Istnieje również zaawansowany Narzędzie White Label który działa świetnie dla projektantów stron internetowych, którzy chcą z niego korzystać rozwijać swoje firmy zajmujące się projektowaniem stron internetowych. Rozwiązania White Label są droższe, a ich koszt waha się między 350 USD a 25000 USD rocznie.

Wypróbuj IM Creator za darmo

Mobirise – bezpłatny program do tworzenia witryn internetowych dla komputerów Mac & Windows

Mobirise

Mobirise (aktualna wersja 4.11.5) – to całkowicie bezpłatne oprogramowanie do pobrania, które w ogóle nie zależy od połączenia z Internetem. Aby korzystać z szerokiego spektrum funkcji Mobirise, należy najpierw zainstalować go na pulpicie.

Platforma jest niezwykle łatwa, elastyczna i prosta dla wszystkich. Koncentruje się głównie na tworzeniu stron docelowych i witryn biznesowych, ale można również uruchamiać z nim portfele, strony promocyjne i inne projekty. Poniżej wymieniono główne cechy systemu:

 • Struktura oparta na blokach. Kreator stron internetowych pozwala budować strony internetowe z bloków treści, których liczba przekracza 800 elementów i stale rośnie. Możesz je wybrać i zaaranżować według potrzeb, aby utworzyć pożądaną strukturę witryny. Jest to bardzo wygodne i pozwala kontrolować proces projektowania stron internetowych. Witryny Mobirise domyślnie reagują.
 • Kreator stron AMP. Oprogramowanie umożliwia tworzenie stron internetowych, które są idealnie zoptymalizowane pod kątem niezrównanego przeglądania mobilnego i zapewniają szybkie ładowanie stron internetowych.
 • „Dostosowane” narzędzia do dostosowywania projektu. Usługa zapewnia rozbudowany zestaw funkcji „od razu po wyjęciu z pudełka”, który obejmuje narzędzia do edycji projektu, dostosowanie stylu i ustawień czcionek, opcje integracji multimediów i wiele innych.
 • Darmowy hosting stron GitHub. Strony internetowe utworzone za pomocą Mobirise mogą być swobodnie hostowane za pomocą GitHub Pages, co zwiększa ich wydajność.

Mobirise jest całkowicie darmowy dla wszystkich, ale pamiętaj, że musisz zapłacić za hosting i nazwę domeny, aby Twoja witryna była dostępna w Internecie. Jeśli chodzi o sam system, możesz go używać przez nieograniczony czas i bez poważnych ograniczeń.

Możesz także kupić zestaw wielofunkcyjny po umiarkowanych kosztach, który obejmuje wszystkie rozszerzenia w jednym pakiecie. Po ich zakupie będziesz mógł używać tych rozszerzeń tak długo, jak długo będziesz musiał tworzyć atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe do użytku komercyjnego i niekomercyjnego.

Pobierz Mobirise za darmo

Weebly – profesjonalna strona internetowa i konstruktor sklepu eCommerce

Weebly

Weebly – jest popularnym darmowym narzędziem do tworzenia stron internetowych dla majsterkowiczów, używanym do różnych celów tworzenia stron internetowych. System nie oznacza żadnej świadomości kodowania, a jego edytor „przeciągnij i upuść” przyczynia się do prostego i wygodnego procesu projektowania stron internetowych. Weebly używa modelu „pudełkowego”, który pozwala modyfikować projekt i strukturę projektu w zależności od realizowanego celu.

System jest przyjazny dla użytkownika i ma duży nacisk na eCommerce, który pozwala projektować profesjonalne sklepy internetowe. W systemie można jednak również uruchamiać witryny biznesowe, portfele, strony docelowe, blogi i inne rodzaje projektów oraz zarządzać nimi. Wymieńmy od razu główne zalety narzędzia do tworzenia witryn:

 • eCommerce. Weebly został początkowo stworzony jako system blogowy, ale ostatnio zyskał silną pozycję w eCommerce, przejmowaną przez Square. Kreator stron internetowych jest pełen funkcji eCommerce, które skutecznie zwiększają wydajność sklepu internetowego. Oferuje zintegrowany koszyk na zakupy, masowe przesyłanie i zarządzanie produktami, kilka opcji płatności i wysyłki, filtr wyszukiwania, aplikację mobilną i wiele innych funkcji, które pozwalają założyć wysokiej jakości sklep internetowy od podstaw.
 • Blogowanie. Kreator stron internetowych umożliwia podłączenie bezpłatnego, bogatego w funkcje bloga do swojej witryny, aby umożliwić jej modyfikację w zależności od potrzeb. Możesz tutaj dodawać i planować posty, wybierać szablony blogów, integrować pliki multimedialne, włączać funkcję komentowania, wypełniać metatagi dla każdego postu, dodawać nagłówki / stopki itp..
 • Narzędzia marketingowe. Na uwagę zasługują również narzędzia marketingowe Weebly. Kreator stron internetowych wprowadził narzędzie Promuj do tworzenia e-mailowych kampanii marketingowych. Jest to korzystna funkcja dla tych, którzy chcą założyć witryny biznesowe i eCommerce.
 • Hosting wideo i edytor obrazów. Weebly umożliwia publikowanie i aktualizowanie filmów na stronie internetowej. Możliwe jest również skorzystanie z zaawansowanego edytora obrazów, który jest dostarczany z systemem. Te funkcje są bezpłatne i znacznie poprawią wydajność Twojej witryny, a także ogólny wygląd.
 • Centrum aplikacji. Weebly App Center zawiera zbiór usług i aplikacji, które można zintegrować z projektem za pomocą jednego kliknięcia. Dostępne widżety są bezpłatne i płatne – wybierz te, które najlepiej pasują do Twojej witryny i zintegruj je z projektem.
 • Kreator formularzy. Kolejną atrakcją narzędzia do tworzenia witryn jest bezpłatne narzędzie do budowania formularzy online metodą przeciągnij i upuść. Pozwala tworzyć niestandardowe formularze kontaktowe, listy RSVP, ankiety i inne formularze, które mogą zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania stron internetowych.

Weebly ma bezpłatny niekończący się plan, podczas gdy koszt planów standardowych stron internetowych wynosi od 4 USD do 25 USD / miesiąc. Ponadto twórca witryny oferuje zaawansowany plan wydajności dla sprzedawców detalicznych, którzy chcą promować swoje witryny internetowe. Koszt tego planu wynosi 38 USD miesięcznie, co również jest godną transakcją.

Wypróbuj Weebly za darmo

uCoz – darmowa strona internetowa, forum i narzędzie do tworzenia blogów

uCoz

uCoz – jest jednym z najbardziej znanych twórców stron internetowych dla majsterkowiczów, który był i jest nadal niewymownym liderem w niszach projektowania stron internetowych. Platforma służy do wszechstronnych celów tworzenia stron internetowych, ponieważ można za jej pomocą otwierać i zarządzać witrynami biznesowymi i osobistymi. Podąża za strukturą modułową, umożliwiając tworzenie indywidualnego projektu strony internetowej z gotowych bloków treści.

Kreator stron internetowych nie wymaga wstępnych umiejętności kodowania, ale pozwala na edycję kodu HTML / CSS, jeśli posiadasz tę wiedzę i chcesz uruchamiać zaawansowane projekty. System wyróżnia się z tłumu dzięki wykazowi zalet, z których główne są następujące:

 • Integracja modułów. Jak wspomniano powyżej, kreator stron internetowych umożliwia tworzenie ekskluzywnego projektu strony internetowej poprzez integrację modułów. Jest wyposażony w szeroki wybór modułów treści, z których każdy działa dobrze do wykonania określonego zadania. Niektóre z nich to Księga gości, Blog, Tablica ogłoszeń, Forum, Testy, FAQ, Katalog stron, Katalog zdjęć i SEO, aby wymienić tylko kilka. Wszystkie moduły są konfigurowalne i bezpłatne. Możesz wstawić dowolny z nich do swojej witryny, aby uzyskać pożądaną wydajność i atrakcyjny wygląd.
 • eCommerce. Kreator stron internetowych jest wyposażony w zaawansowany silnik eCommerce, który można włączyć poprzez integrację modułu uShop. Ta funkcja umożliwia uruchamianie i skuteczne zarządzanie sklepami internetowymi, w których można poradzić sobie z systemem zarządzania produktem, dostosowywaniem parametrów SEO, szczegółów wysyłki i płatności itp. Sklepy internetowe zbudowane przy użyciu uCoz są bogate w funkcje i funkcjonalne.
 • Darmowe wzory. System oferuje wyjątkową kolekcję wbudowanych szablonów niszowych, ale użytkownicy mają również dostęp do rynku motywów dostępnych za dodatkową opłatą. Ceny są jednak dość przystępne (wahają się między 5 a 30 USD na temat), podczas gdy jakość jest powyżej średniej, a zatem jest warta inwestycji.

Istnieje kompletna bezpłatna subskrypcja uCoz, która nigdy nie wygasa, i pięć płatnych planów, których koszt zaczyna się od 2,99 USD / mc, aby osiągnąć 15,99 USD / m za najdroższe rozwiązanie. Co ważne, uCoz nie umieszcza swoich banerów reklamowych w niekomercyjnych witrynach.

Wypróbuj uCoz za darmo

Dolna linia

Uruchomienie witryny nie musi być skomplikowanym procesem, chociaż początkowo może tak wyglądać. Korzystanie z oprogramowania do tworzenia witryn znacznie uprości to zadanie początkującym i profesjonalistom. Systemy te są łatwe w użyciu, wygodne, intuicyjne, pełne funkcji i elastyczne. Pochodzą one z gotowych szablonów z mnóstwem narzędzi dostosowywania, aby nadać im wymagany wygląd. Są też twórcy stron internetowych znacznie tańsze w porównaniu do innych opcji tworzenia stron internetowych.

Każdy z programów opisanych w poście cechuje się jakością, funkcjonalnością i zasługuje na uwagę użytkowników, którzy sami zamierzają tworzyć atrakcyjne strony internetowe. To najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, które może zaspokoić różne potrzeby i aspiracje związane z projektowaniem stron internetowych. Jeśli nie masz pewności, czy narzędzie do tworzenia witryn będzie dla Ciebie najlepsze, poświęć czas na przetestowanie każdego z nich i dokonanie właściwego wyboru..

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map