Najlepsze firmy budujące witryny internetowe

Najlepsze firmy budujące witryny internetowe


Rozpoczęcie działalności turystycznej jest zawsze wyzwaniem, szczególnie dla tych przedsiębiorców, którzy nigdy wcześniej tego nie robili i nie mają pojęcia o krokach i umiejętnościach związanych z tym procesem. Niezależnie od tego, czy prowadzisz już biuro podróży, czy po prostu planujesz założyć takie biuro, nie obejdziesz się bez zakładania witryny internetowej reprezentującej Twoją firmę w sieci.

Witryna turystyczna jest najlepszym miejscem dla Twoich obecnych i potencjalnych klientów. Jest to również najlepsze źródło informacji o Twojej firmie, oferowanych usługach i aktualizacjach, polityce cenowej i innych istotnych kwestiach. W pełni funkcjonalna strona biura podróży może dostarczać klientom wiele informacji branżowych, których nie można znaleźć w innych materiałach reklamowych lub innych źródłach informacji offline.

Nie jest tajemnicą, że biura podróży są zajęte przez całą dobę, pomagając swoim klientom znaleźć najlepsze wycieczki po rozsądnych kosztach i zajmując się innymi sprawami związanymi z biznesem. To oczywiście wymaga dużo wysiłku i czasu, uniemożliwiając właścicielom firm zaangażowanie się w tworzenie witryn dla majsterkowiczów. Nie ma jednak sensu zatrudniać webmasterów do projektowania stron internetowych biur podróży, ponieważ jest to dość drogie rozwiązanie. Nawet jeśli spróbujesz i zatrudnić kogoś do opracowania strony internetowej dla Ciebie nie będziesz w stanie samodzielnie aktualizować projektu i zarządzać nim, nie znając podstaw procesu projektowania stron internetowych.

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem w tym przypadku jest użycie kreatorów stron internetowych – proste, łatwe w użyciu i niedrogie narzędzia do projektowania stron internetowych, które pozwolą Ci stworzyć stronę internetową bez konieczności kodowania lub doświadczenia. Zarówno twórcy witryn internetowych, jak i biura podróży oferują szeroki wybór niszowych funkcji i usług, które będą miały pozytywny wpływ na wydajność witryny i jej dalszą promocję.

Oprócz podawania wyraźnych informacji o Twojej firmie, osiągnięciach, usługach, wycieczkach i cenach, witryna biura podróży stanie się głównym miejscem docelowym dla użytkowników, którzy chcą dowiedzieć się o aktualizacjach Twojej firmy, wypalać oferty (ma to duże znaczenie dla turystów), najlepszych ofert, rabatów, nowości, aktualizacji i innych powiązanych faktów, których nie będą mogli dowiedzieć się nigdzie indziej.

Przetestowaliśmy 8 najlepszych twórców stron internetowych biur podróży:

 1. Wix – NAJLEPSZY kreator stron internetowych dla biura podróży
 2. WordPress – najlepsza platforma dla blogów turystycznych
 3. uKit – Kreator stron internetowych Best Travel Agent
 4. Ucraft – platforma internetowa do tworzenia strony docelowej
 5. SITE123 – Kreator stron internetowych dla touroperatorów
 6. Zakładka – Kreator stron internetowych oparty na technologii A.I.
 7. uCoz – absolutnie DARMOWY Travel Community Builder
 8. Shopify – najlepsza platforma e-commerce dla witryn turystycznych

Dla tych, którzy szukają najlepszego narzędzia do tworzenia witryn biur podróży, sprawdziliśmy każdy z wymienionych wyżej systemów. Ich szczegółowe porównanie pomoże Ci odkryć platformę, która najlepiej działa na Twojej stronie biura podróży i najbardziej odpowiada potrzebom programistycznym Twojej witryny. Zacznijmy teraz.

Wix – NAJLEPSZY kreator stron internetowych dla biura podróży

Wix - NAJLEPSZY kreator stron internetowych dla biura podróży

Wix – jest NAJLEPSZYM narzędziem do tworzenia stron internetowych dla biur podróży, agentów i organizatorów wycieczek. Platforma obejmuje łatwość użycia, wygodę, przystępność, najwyższą funkcjonalność i intuicyjne podejście do projektowania stron internetowych. System jest poszukiwany przez użytkowników z całego świata i nie na próżno. Wix zawiera wyczerpującą listę funkcji potrzebnych do uruchomienia imponującej witryny biura podróży i zarządzania nią bez wydawania fortuny. Najwyższy czas, aby od razu wymienić najważniejsze atrakcje platformy:

 • Szablony podróży. Jeśli chodzi o zbiór szablonów podróży, system oferuje przyzwoite, konfigurowalne i przystosowane do urządzeń mobilnych motywy potrzebne do tworzenia stron internetowych dla touroperatorów, biur podróży, wycieczek kulinarnych, firm turystycznych, hoteli, blogów turystycznych, przejażdżek safari, fotografów turystycznych, żeglarzy oraz specjalnych stron docelowych dla biur podróży.
 • Widżety podróży. System pozwala wybierać spośród wielu bezpłatnych i płatnych widżetów, które będą doskonałym dodatkiem do witryny biura podróży (Widżet Moovit Maps and Routes zapewniający doskonałe opcje transportu do Twojej dokładnej lokalizacji, Hotele i Airbnbs Map zapewniające najlepsze miejsca na pobyt w pobliżu wydarzenia itp..)
 • Narzędzia interakcji z klientem. Wix App Market oferuje obszerną kolekcję zintegrowanych widżetów i rozszerzeń, które pozwalają skutecznie kontaktować się z klientami o każdej porze dnia (123 Kreator formularzy, oddzwanianie, rezerwacje spotkań online, czat na żywo, formularze Wix, kalendarz wydarzeń Google, kalendarz wydarzeń, rezerwacje Wix, Scheduling Pro, referencje użytkowników, najnowsze wiadomości, czat Wix, zarządzanie kontaktami + CRM itp..).
 • Opinie klientów. System umożliwia integrację widżetów i rozszerzeń, które umożliwiają klientom publikowanie recenzji i udostępnianie komentarzy w celu ulepszonego marketingu (Recenzje klientów, MyReviews, komentarze, Yelp, komentarze +, konstruktor referencji, referencje społecznościowe, komentarze głosowe + itp..).
 • Rezerwacje Wix. Aplikacja umożliwia umówienie się na spotkanie, zapisanie się na spotkanie, dokonanie płatności bezpośrednio na stronie internetowej, dzięki czemu harmonogram pracy i plany klientów są lepiej zorganizowane.
 • Forum. Kreator stron internetowych umożliwia to dodaj forum do swojej witryny aby obecni i potencjalni użytkownicy mogli się ze sobą dogadać, omówić interesujące ich tematy i podzielić się swoimi doświadczeniami z podróży. Można dodać tyle gałęzi i tematów, które koncentrują się na podróżach, aby dostarczyć zaktualizowane informacje, do których zachęcania będą zachęcani użytkownicy.
 • Blogowanie. Wix pozwala także na podłączenie w pełni funkcjonalnego bloga do swojej witryny, aby informować klientów biur podróży o planowanych wydarzeniach, aktualizować je i aktualności, którymi chcesz się z nimi podzielić. Istnieje również możliwość przesłania informacyjnych niszowych artykułów, które dostarczają informacji związanych z podróżami, które użytkownicy docenią podczas planowania wakacji lub podróży służbowych.

Koszt: Jako pełnoprawny twórca stron internetowych, Wix oferuje możliwość przetestowania całego zestawu funkcji za pomocą bezpłatnego planu. Ta opcja wystarczy, aby określić główne mocne i słabe strony platformy przed podjęciem decyzji o jej dalszym wykorzystaniu. Powinieneś jednak wiedzieć, że darmowy plan Wix w ogóle nie działa przy tworzeniu złożonych projektów.

Jeśli zamierzasz uruchomić funkcjonalną stronę biura podróży, musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów. W tym celu Wix oferuje obecnie dwie grupy planów, a mianowicie Standard i Business / eCommerce. Każda z nich obejmuje indywidualne subskrypcje, które różnią się pod względem kosztów i kosztów. Zatem koszt subskrypcji Standard Wix zaczyna się od 13 USD / mc, aby osiągnąć 39 USD / mc, podczas gdy koszt Biznes Planów wynosi 23 USD / mc i więcej.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – najlepsza platforma dla blogów turystycznych

WordPress - najlepsza platforma dla blogów turystycznych

WordPress – jest zaufaną iw pełni funkcjonalną platformą (CMS) w przypadku blogów dotyczących podróży i turystyki. System doskonale sprawdzi się w tworzeniu dużych witryn z bogatymi funkcjami biur podróży lub popularnych touroperatorów. Wyróżnia się z tłumu dzięki zaawansowanym opcjom integracji, wysokiej klasy narzędziom do projektowania i funkcjom edycji kodu. Ten ostatni aspekt wymaga jednak zrozumienia przedmiotu. Powody korzystania z platformy są następujące:

 • Szablony podróży. Możliwe jest przeglądanie darmowych i płatnych szablonów podróży oferowanych przez system, a także tych tematów, które są dostępne online.
 • Zintegrowane wtyczki dla biur podróży. WordPress jest znany z potężnych opcji integracji wtyczek (najpopularniejsze wtyczki, których możesz używać na swojej stronie internetowej podróży to PanoPress, Orioly Book Now, Tour Master, WPML Plugin, Polylang, Kalendarz wydarzeń, WooTour itp..).
 • Wtyczki interakcji z klientem. Aby zapewnić satysfakcjonującą interakcję z klientami, możesz także zintegrować wiele wtyczek, takich jak Proste przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych, wtyczka portalu klienta, wtyczka żądania oddzwonienia, pasek powiadomień WP Pro, obszar klienta WP itp.

Koszt: WordPress można pobrać bezpłatnie dla wszystkich. Możesz testować funkcje systemu tak długo, jak potrzebujesz. Pamiętaj, że aby opublikować i promować witrynę turystyczną, musisz kupić hosting i nazwę domeny. Ostateczny koszt będzie zależeć od warunków wynikających z planu. Na przykład niedrogi Bluehost abonament kosztuje 2,95 USD miesięcznie. Ponadto staniesz przed koniecznością inwestowania w integrację wtyczek i szablonów.

Wypróbuj WordPress teraz

uKit – Kreator stron internetowych Best Travel Agent

uKit - Kreator stron internetowych Best Travel Agent

uKit – to najłatwiejszy kreator stron internetowych dla małych firm do stworzenia strony biura podróży. Dzięki licznym zaawansowanym funkcjom dostosowywania projektu, motywom, aplikacjom i innym narzędziom, które są obowiązkowe na każdej stronie internetowej dotyczącej podróży, serwis ten jest jednym z najlepszych przedstawicieli niszowych. Spójrz teraz na niektóre z jego najbardziej charakterystycznych cech:

 • Kolekcja szablonów podróży. System oferuje bogatą kolekcję skoncentrowany na podróżach responsywne motywy, które można łatwo dostosować do potrzeb początkujących i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych (możesz wybrać między biurem podróży, wędrówkami górskimi lub wycieczką po Europie, kempingiem morskim, wakacyjną aktywnością turystyczną, eko-wycieczką, motywami rejsów lub wybrać pusty szablon, aby zaprojektować stronę internetową od zera).
 • Bogata kolekcja widżetów. uKit oferuje całkiem niezły wybór widżetów, które zawierają treści niszowe i są dobrym dodatkiem do każdej witryny o podróżach (Czat online, przyciski sieci społecznościowych, oś czasu, komentarze użytkowników, kalkulator usług, minutnik itp.).
 • Funkcja CallBack. Dzięki zintegrowaniu widgetu możesz dać swoim klientom szansę na opuszczenie ich żądań oddzwonienia, abyś mógł się z nimi skontaktować o najodpowiedniejszej porze dnia.
 • Czat na żywo. Dzięki funkcji LiveChat oferowanej przez uKit będziesz w stałym kontakcie z klientami, którzy mają pytania lub potrzebują pomocy i wsparcia online na czas.
 • Podgląd strony. Narzędzie do tworzenia witryn umożliwia podgląd witryny w trakcie jej opracowywania. Dzięki temu możesz zauważyć dostępne usterki i błędy, aby szybko edytować projekt i pozbyć się ich przed publikacją na stronie. Funkcja podglądu pozwala również zobaczyć, jak Twój gotowy projekt wygląda na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.
 • Darmowy certyfikat SSL. Kreator stron internetowych umożliwia połączenie funkcji certyfikatu SSL w celu zwiększenia bezpieczeństwa zasobu i zapewnienia pożądanej wiarygodności witryny internetowej dotyczącej podróży.

Koszt: uKit ma przystępną politykę cenową, chociaż nie oferuje bezpłatnego abonamentu. Zamiast tego system zapewnia 14-dniowy okres próbny, podczas którego możesz przetestować wszystkie funkcje, które Cię interesują. Najtańszy plan uKit kosztuje 4 USD / mc, a najdroższy plan kosztuje 12 USD / mc.

Wypróbuj uKit za darmo

Ucraft – platforma internetowa do tworzenia strony docelowej

Ucraft - platforma internetowa do tworzenia strony docelowej

Ucraft – to kreator stron internetowych w chmurze, który oferuje prosty sposób na uruchomienie strony z przyzwoitymi podróżami. Kreator stron internetowych jest również znany z kolekcji narzędzi projektantów, responsywnych szablonów, bezpłatnego kreatora stron docelowych i narzędzia do dostosowywania logo. Oto główne zalety usługi:

 • Responsywne szablony niszowe. Ucraft oferuje bogatą kolekcję gotowych responsywnych szablonów zaprojektowanych specjalnie dla przedstawicieli branży turystycznej.
 • Integracje stron trzecich. Jeśli uważasz, że ilość wbudowanych elementów nie jest wystarczająca dla witryny biura podróży, możesz wybrać dowolną integrację strony trzeciej, która może obejmować szerokie spektrum potrzeb promocyjnych, marketingowych i analitycznych (Domofon, Disqus, LiveAgent, Facebook Messenger, Uservoice, Zendesk Chat, Jivosite itp.).
 • Darmowy twórca strony docelowej. Aby przyciągnąć uwagę użytkowników i zwiększyć wskaźnik zaangażowania klientów, możesz bezpłatnie utworzyć stronę docelową witryny podróży.
 • Darmowy Logo Maker. Ta funkcja umożliwia utworzenie unikalnego logo dla witryny biura podróży, aby wyróżniała się z tłumu i poprawiła swoją reputację.
 • Obsługa wielu języków. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów z zagranicy lub współpracować z partnerami międzynarodowymi, wsparcie w wielu językach zapewniane przez Ucraft będzie znaczącą zaletą.

Koszt: Ucraft ma bezpłatny plan, który będzie działał dobrze dla tych użytkowników, którzy zamierzają zaoszczędzić trochę budżetu i założyć bezpłatną stronę docelową lub inną stronę internetową bez żadnych kosztów. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że w bezpłatnych witrynach internetowych brakuje funkcji, która uniemożliwia pełne wykorzystanie ich. Jeśli chodzi o opcje płatne, ich koszt różni się w zależności od planów i warunków, które implikują. Najtańsza subskrypcja witryny Pro kosztuje 10 USD / mc, a najdroższy plan Unlimited to 69 USD / mc. Jeśli nie masz pewności co do funkcji każdego planu, 14-dniowy okres próbny oferowany przez twórcę strony pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

Wypróbuj Ucraft za darmo

SITE123 – Kreator stron internetowych dla touroperatorów

SITE123 - Kreator stron internetowych dla touroperatorów

Site123 – to prosty kreator stron internetowych dla organizatorów wycieczek, który pozwala tworzyć wysokiej jakości strony internetowe bez umiejętności i wiedzy w zakresie kodowania. Platforma zawiera pouczające i cenne wskazówki dotyczące uruchamiania projektów za jej pomocą. Istnieje wygodny edytor „przeciągnij i upuść”, który upraszcza proces tworzenia stron internetowych dla początkujących i doświadczonych projektantów stron internetowych. Poniżej wymieniono najbardziej charakterystyczne cechy kreatora stron internetowych:

 • Logo Maker. Jeśli Twoja firma nie ma logo reprezentującego ją w Internecie, SITE123 pozwala z łatwością ją stworzyć. Nie musisz być specjalistą od projektowania stron internetowych ani ekspertem w dziedzinie kodowania, aby samodzielnie stworzyć logo firmy. Skorzystaj ze zintegrowanego zestawu narzędzi i elementów, które oferuje Logo Maker, aby zaprojektować logo, które najbardziej pasuje do Twojej witryny biura podróży.
 • Wsparcie wielojęzyczne. SITE123 jest wyposażony w wielojęzyczną obsługę, która umożliwia tworzenie kilku wersji językowych witryny biura podróży. Może to pomóc w zwiększeniu ruchu w witrynie i bazie klientów na dłuższą metę.
 • Narzędzia interakcji z klientem. Kreator stron internetowych zapewnia dostęp do wielu narzędzi interakcji z klientami, które pozwalają zwiększyć współczynnik zaangażowania klientów i zachęcić do aktywnej interakcji z użytkownikiem.
 • Zintegrowany konstruktor formularzy. System umożliwia tworzenie i dodawanie różnego rodzaju formularzy internetowych do witryny biura podróży, aby zapewnić użytkownikom swobodę działania. Możesz uzyskać dostęp do wielu niestandardowych układów formularzy i elementów, aby tworzyć formularze pasujące do specjalizacji Twojej witryny i znacznie zwiększyć jej wydajność.
 • Blogowanie. Platforma jest wyposażona w godny silnik do blogowania, który umożliwia połączenie w pełni funkcjonalnego bloga z witryną podróży. W tym miejscu będziesz mógł publikować artykuły dotyczące podróży, aby wzbudzić zainteresowanie klientów, wygenerować ruch i przychody na dłuższą metę.
 • App Market. SITE123 wyróżnia się także z tłumu dzięki zintegrowanemu App Market, który zapewnia dostęp do dziesiątek widżetów i dodatków, takich jak obsługa czatu na żywo, galerie, formularze, narzędzia analityczne, serwisy społecznościowe, rezerwacje i wiele innych. Korzystając z tych i innych widżetów, możesz w pełni wykorzystać swoją stronę biura podróży.
 • Integracja z mediami społecznościowymi. Ta funkcja pozwala poprawić reputację witryny w sieciach społecznościowych poprzez udostępnianie wiadomości, aktualizacji branżowych, zaplanowanych wydarzeń, planów i innych danych związanych z witryną.

Koszt: SITE123 jest jednym z najprostszych i najtańszych narzędzi do tworzenia witryn dla majsterkowiczów. Ma całkowicie darmowy plan dla wszystkich, którzy zamierzają założyć stronę internetową z systemem i zamierzają wcześniej przetestować jego zestaw funkcji. Podobnie platforma oferuje cztery płatne abonamenty, których koszt waha się między 10,80 a 28,80 USD miesięcznie.

Wypróbuj Site123 za darmo

Zakładka – Kreator stron internetowych oparty na technologii A.I.

Zakładka - A.I. - Powered Web Builder

Zakładka – to zaawansowany kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji, odpowiedni dla stron turystycznych. Nie musisz być ekspertem w dziedzinie kodowania, aby tworzyć wspaniałe witryny za pomocą zakładek. Wystarczy użyć narzędzia AI, aby dostarczyć treść i obejrzeć wynik! Główne zalety kreatora stron internetowych są następujące:

 • Asystent AIDA. Narzędzie sztucznej inteligencji automatycznie radzi sobie z tworzeniem witryny internetowej, jeśli określisz rodzaj witryny turystycznej, której potrzebujesz i prześlesz całą treść, którą chcesz wyświetlić..
 • Funkcja ostrości. System oferuje zestaw gotowych bloków, które można wybierać, dostosowywać i integrować z witryną podróży za pomocą podobnych modułów linki, teksty, cytaty, mapy, formularze kontaktowe, przyciski sieci społecznościowej, opinie i formularze kontaktowe itp.
 • Funkcja wydarzeń. Sekcja wydarzeń umożliwia przesłanie nadchodzących wydarzeń na twoją stronę internetową z podróży, aby uświadomić im, co dzieje się w Twojej firmie.
 • Silnik eCommerce. Zakładka ma przyzwoity silnik eCommerce, który umożliwia dodanie małego do średniego sklepu internetowego na swojej stronie turystycznej, w którym możesz sprzedawać wycieczki, akcesoria i inne przedmioty, które są poszukiwane przez klientów.

Koszt: Kreator stron internetowych ma bezpłatny abonament i dwie płatne subskrypcje. Darmowy plan wystarczy, aby przetestować wszystkie funkcje systemu, a płatne subskrypcje dodają funkcjonalność do twojego projektu. Aby uzyskać płatną subskrypcję, musisz wydać odpowiednio 11,99 USD i 24,99 USD miesięcznie. Istnieje również możliwość dokonywania miesięcznych płatności, ale w tym przypadku koszt planów będzie nieco wyższy – 15 USD i 30 USD miesięcznie.

Wypróbuj zakładkę za darmo

uCoz – absolutnie DARMOWY Travel Community Builder

uCoz - absolutnie DARMOWY Travel Community Builder

uCoz – to całkowicie darmowy konstruktor społeczności podróżniczych, który pozwala specjalistom z branży bez technologii i projektowania stron internetowych rozpocząć od podstaw wysokiej jakości projekty związane z podróżowaniem. Platforma zawiera zestaw modułów funkcjonalnych, łatwy i intuicyjny edytor stron internetowych dla majsterkowiczów, silniki blogów i eCommerce oraz inne zaawansowane funkcje. Zarejestrujmy je od razu:

 • Blog Engine. Kreator stron internetowych jest wyposażony w zaawansowany silnik blogów, który umożliwia połączenie w pełni funkcjonalnego bloga z witryną biura podróży. To miejsce, w którym będziesz mógł publikować i aktualizować niszowe artykuły, inicjować dyskusje użytkowników i pozostać w kontakcie z obecnymi i potencjalnymi klientami.
 • Moduł forum. Jako system oparty na modułach, uCoz pozwala wybierać spośród wielu modułów, aby zwiększyć wydajność witryny turystycznej. Moduł Forum pozwala na tworzenie forum społeczności, w którym będziesz mógł komunikować się z klientami, dodawać i aktualizować gałęzie forum, nowe tematy i dyskusje.
 • Opcje członkostwa. Zarządzając witryną opartą na uCoz, będziesz mógł przypisywać prawa członkostwa użytkownikom, z którymi planujesz współpracować. To Ty musisz ustawić parametry dostępu do witryny lub w ogóle ograniczyć dostęp użytkownika w oparciu o cele projektowania stron internetowych, które realizujesz.

Koszt: Kreator stron jest początkowo darmowy i możesz przetestować jego funkcjonalność bez żadnych kosztów, aby dowiedzieć się, czego możesz się po nim spodziewać. Aby uzyskać jak najwięcej z zestawu funkcji uCoz, warto uaktualnić do jednej z czterech płatnych subskrypcji, z którymi jest wyposażony. Ich koszt zaczyna się od 3 USD / mc za najtańszy plan podstawowy i wzrasta do 8 USD / m za najdroższy plan maksymalny.

Wypróbuj uCoz za darmo

Shopify – najlepsza platforma eCommerce dla witryn turystycznych

Shopify - najlepsza platforma eCommerce dla witryn turystycznych

Shopify – najlepsza platforma eCommerce dla stron turystycznych, która zawiera niezliczone zaawansowane funkcje eCommerce i zintegrowane narzędzia. System wyróżnia się z tłumu dzięki marketingowi, rozwojowi sklepów internetowych i funkcjom promocyjnym, które przyczyniają się do łatwego, bezpiecznego i skutecznego procesu tworzenia stron internetowych. Oto lista funkcji Shopify, o których użytkownicy powinni wiedzieć, przechodząc do procesu tworzenia witryny:

 • Oprogramowanie POS. Shopify jest wyposażony w funkcję punktu sprzedaży, która przyczynia się do funkcjonalności strony internetowej. Ta funkcja umożliwia sprzedaż zarówno online, jak i offline, zwiększając w ten sposób bazę klientów i przepływ ruchu.
 • Opcje synchronizacji. Oprogramowanie eCommerce pozwala na efektywną i szybką synchronizację konta z popularnymi portalami i usługami zewnętrznymi. Pozwala to zwiększyć wydajność witryny i zwrócić uwagę użytkowników chętnych do współpracy.
 • Rozszerzona Rzeczywistość (AR) Funkcja. Integracja funkcji AR nie tylko zwiększa uwagę klientów, ale także zwiększa popularność witryny, zwiększa przepływ ruchu, generuje nową sprzedaż i pomaga osiągnąć wyznaczone cele przy maksymalnej skuteczności i minimalnym nakładzie czasu / nakładu pracy. Integracja AR pozwala użytkownikom odkryć szczegóły twoich ofert, wykorzystując podejście 3D.
 • Zarządzanie produktem. Otwierając witrynę biura podróży, możesz dążyć do tego, aby przesyłać przedmioty / oferty, które masz w magazynie, a także wyświetlać oferty specjalne. Shopify oferuje zaawansowane opcje zarządzania produktami i narzędzia, które pozwalają dodawać wysokiej jakości opisy produktów, tworzyć atrakcyjne okna pokazów, korzystać z funkcji importu / eksportu CSV itp..
 • Wsparcie wielojęzyczne. Shopify oferuje również wielojęzyczne wsparcie, które ma duże znaczenie, jeśli chodzi o rozwój wielojęzycznych stron biur podróży. Witryna, dostępna w kilku językach, pomoże przyciągnąć uwagę potencjalnych partnerów i klientów.

Koszt: Shopify może się poszczycić wszechstronną i umiarkowaną polityką cenową, oferując kilka planów do wyboru w oparciu o specyfikacje witryny turystycznej, parametry, a także projektowanie stron internetowych / intencje biznesowe. Nie ma tutaj całkowicie bezpłatnego planu, ale użytkownicy mogą wybierać spośród kilku subskrypcji. Najtańszy plan kosztuje 9 USD miesięcznie, a najdroższy abonament kosztuje 299 USD miesięcznie. Bezpłatny 14-dniowy okres próbny pomoże Ci odkryć specjalne funkcje planu, który Cię interesuje, aby dokonać wyboru, którego później nie będziesz żałować.

Wypróbuj Shopify za darmo

Dolna linia

Uruchomienie strony internetowej jest niezbędne dla każdego biura podróży, które dąży do skutecznego rozwoju biznesu i przyciągnięcia klientów. Niełatwo jest jednak założyć stronę internetową i nią zarządzać, szczególnie dla niedoświadczonych użytkowników. Tutaj nie przejdziesz bez poręcznego narzędzia do projektowania stron internetowych, takiego jak narzędzie do tworzenia witryn.

Systemy te obejmują różnorodne funkcje, które nadają Twojej stronie internetowej atrakcyjny wygląd i wyjątkową wydajność. Kreatorzy stron internetowych zazwyczaj oferują wybór gotowych responsywnych szablonów, zestaw narzędzi do dostosowywania projektu, łatwe w obsłudze pulpity nawigacyjne i ładne Parametry optymalizacji SEO. Są to główne czynniki, które przyczyniają się do przyzwoitego wyniku.

Oczywistym jest, że wybór narzędzia do tworzenia witryn jest złożonym zadaniem, ale nie musi to stanowić dużego problemu, jeśli jesteś gotowy zainwestować swój czas i wysiłek. Systemy sprawdzone w poście są liderami w współczesna nisza projektowania stron internetowych i należy wziąć to pod uwagę, dokonując wyboru. Poświęć trochę czasu na przetestowanie każdego z nich, aby poznać ich cechy, zalety i wady, specyfikacje i implikacje przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Stwórz stronę podróżniczą za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map