Najlepsze firmy budujące witryny z nieruchomościami

Najlepsze firmy budujące witryny z nieruchomościami


Jako agent nieruchomości prędzej czy później staniesz wobec potrzeby „walki” z konkurencją. W rzeczywistości nic dziwnego, ponieważ ta nisza jest bardzo konkurencyjna i istnieje wiele pośredników w handlu nieruchomościami, którzy będą również zorientowani na budowanie i zwiększanie bazy klientów.

W tym celu mogą korzystać z wielu metod, dzięki czemu wymyślisz nowe podejścia i rozwiązania skutecznej promocji agencji. Niezależnie od tego, jakie masz pomysły, nadal pozostanie najlepszy, aby założyć własną stronę internetową dotyczącą nieruchomości.

Uruchomienie strony internetowej poświęconej nieruchomościom jest samo w sobie zaletą. Projekt pomoże Ci wyświetlać informacje o firmie w najbardziej korzystnym świetle, dodawać i zarządzać listami nieruchomości, które oferujesz do wynajęcia lub sprzedaży, odpowiednie warunki, kontakty, wysokiej jakości zdjęcia, a nawet recenzje wideo i inne przydatne informacje. To tylko kilka cech, które sprawiają, że strona internetowa poświęcona nieruchomościom nie jest kaprysem, ale koniecznością we współczesnej niszy biznesowej.

Zdając sobie sprawę z faktu, że większość pośredników w handlu nieruchomościami nie jest programistami, najlepszą opcją, z której mogą skorzystać, jest wybranie narzędzia do tworzenia stron internetowych jako głównego narzędzia do projektowania stron internetowych. Systemy te pozwalają tworzyć atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe w prosty, intuicyjny i bezproblemowy sposób. Możliwe jest stworzenie z nimi w pełni funkcjonalnej strony internetowej o nieruchomościach w krótkim czasie, przy użyciu wielu narzędzi, funkcji i opcji, które oferują.

Przy tak dużym wyborze twórców stron internetowych często jest to wyzwanie, aby znaleźć platformę, które całkowicie spełnią wymagania Twojej firmy. Rzućmy okiem na najbardziej profesjonalne i znane usługi związane z nieruchomościami, które mogą zapewnić godny wynik.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych twórców stron internetowych z branży nieruchomości:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla nieruchomości z IDX
 2. uKit – Łatwy kreator stron internetowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami
 3. WordPress – bezpłatny CMS do stworzenia strony internetowej poświęconej nieruchomościom
 4. Placester – spersonalizowane strony internetowe dotyczące nieruchomości
 5. RealGeeks – Sprzedaż nieruchomości & Rozwiązanie marketingowe
 6. Bluehost – najlepszy hosting dla witryn z nieruchomościami
 7. Tailor Brands – dostawca stron internetowych z branży nieruchomości
 8. SITE123 – platforma SaaS do stworzenia witryny nieruchomości
 9. Ucraft – BEZPŁATNY kreator witryn nieruchomości
 10. Zakładka – Kreator stron AI dla agentów nieruchomości

Wymienieni powyżej twórcy stron internetowych nie tylko pomogą Ci skutecznie rozwijać firmę, ale także dadzą szansę wywarcia wielkiego wpływu na stałych i potencjalnych klientów, znalezienia nowych partnerów do budowania z nimi satysfakcjonujących relacji i popularyzacji Twojej agencji nieruchomości w Internecie. Najwyższy czas zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o najwybitniejszych usługach.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla nieruchomości z IDX

Wix - najlepszy kreator stron internetowych dla nieruchomości z IDX

Wix – jest najlepszym producentem stron internetowych z branży nieruchomości, który zyskał popularność na całym świecie dzięki niesamowitemu zestawowi funkcji. System oferuje szeroką gamę szablonów właściwości gotowych na urządzenia mobilne, szeroką gamę zaawansowanych narzędzi do dostosowywania projektu, galerię zdjęć i wiele innych funkcji związanych z branżą. Główne z nich wymieniono poniżej:

 • Wix ADI. Wix Artificial Design Intelligence to intuicyjny kreator systemu, który umożliwia tworzenie wspaniałych stron internetowych w trybie automatycznym poprzez przesyłanie własnych treści niszowych.
 • Integracja IDX / MLS. Wix pozwala na umieszczanie ofert IDX na stronie internetowej nieruchomości i zawieranie transakcji nieruchomości za pośrednictwem MLS wykorzystując opcję dodawania kodu HTML.
 • Prosta aplikacja nieruchomości. Dostępne w Wix App Market, ta bezpłatna aplikacja umożliwia odwiedzającym przeglądanie dostępnych ofert nieruchomości odzwierciedlonych na dobrze zorganizowanej i zorganizowanej stronie internetowej.
 • Szablony tematyczne. Aby sprostać Twoim potrzebom w zakresie projektowania stron internetowych, Wix oferuje różnorodne urządzenia mobilne szablony nieruchomości (dla agencji, tematów niszowych, stron docelowych, firm architektonicznych, pośredników w obrocie nieruchomościami, portfeli, projektowania krajobrazu, aranżacji wnętrz itp.), które można dostosować według potrzeb.
 • SEO Wiz. Wix jest wyposażony w funkcjonalną funkcję SEO Wiz, która przyczynia się do skuteczności optymalizacji wyszukiwania w witrynie.
 • Narzędzia interakcji z klientem. Kreator stron internetowych umożliwia przeglądanie szerokiego zestawu narzędzi interakcji z klientami dostępnych w zintegrowanym App Market. Zastosowanie tych widżetów przyczynia się do wygody przeglądania stron internetowych przez klientów i pozwala pozostać z nimi w razie potrzeby. Niektóre z najbardziej popularnych narzędzi interakcji z klientami to Kalendarz wydarzeń Google, Kalendarz wydarzeń, Scheduling Pro, Inffuse Referencje, Najnowsze wiadomości, Wix Chat, 123 Form Builder, Callback, Rezerwuj terminy online, czat na żywo, formularze Wix, SContact Management + CRM i więcej.
 • Opinie klientów. Platforma pozwala Twoim klientom dodawać referencje związane z Twoją agencją nieruchomości i jej wynikami. W tym celu możesz zintegrować specjalne widżety / rozszerzenia dostępne w App Market. Należą do nich: Kreator referencji, Referencje społecznościowe, Komentarze głosowe +, Opinie klientów, Moje recenzje, Komentarze, Yelp, Komentarze + i więcej.
 • Forum. Jeśli zamierzasz pozostać w kontakcie z obecnymi i potencjalnymi klientami, możesz dodać forum do swojej witryny nieruchomości z Wix. W tym miejscu możesz tworzyć nieograniczoną liczbę gałęzi i tematów, inicjować dyskusje użytkowników, włączać funkcję komentowania itp., Aby użytkownicy mogli się ze sobą regularnie komunikować.
 • Blogowanie. Połączenie z blogiem jest rozwiązaniem opcjonalnym, ale może być pomocnym narzędziem zaangażowania klienta. Wysokiej jakości i regularnie aktualizowany blog może zawierać wiele postów związanych z nieruchomościami, którymi możesz zarządzać według własnych upodobań. Dodatkowo możesz wesprzeć możliwość komentowania przez użytkowników, aby poznać pomysły i opinie klientów dotyczące najbardziej palących tematów. Dostępność bloga może również przyczynić się do generowania ruchu oraz poziomu zadowolenia / utrzymania użytkowników.

Wix to niedrogi kreator stron internetowych, który oferuje jeden bezpłatny abonament i dwa rodzaje płatnych subskrypcji. System pozwala wybierać spośród subskrypcji Standard i Business / eCommerce, które różnią się pod względem oferowanych funkcji, usług i usług. Koszt abonamentu standardowego zaczyna się od 13 USD miesięcznie, a abonamentu biznesowego zaczyna się od 23 USD miesięcznie. Jedna z płatnych subskrypcji na pewno Ci się przyda, jeśli masz zamiar prowadzić profesjonalną stronę nieruchomości.

Niezależnie od wybranej opcji dostaniesz domenę premiową (lub możliwość podłączenia własnej), rozbudowane opcje interakcji marketingowych z klientami, firmową pocztę e-mail związaną z Twoją domeną, np. [email protected] i inne niezaprzeczalne zalety które przyczynią się do rozwoju i promocji Twojego biznesu.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – Łatwy kreator stron internetowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami

uKit - Łatwy kreator stron internetowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami

uKit – to jeden z najłatwiejszych kreatorów stron internetowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami lub pośredników w handlu nieruchomościami, którzy chcą ustanowić niezawodną obecność w Internecie. Platforma początkowo ukierunkowana jest na rozwój profesjonalnych projektów dla małych firm. Jest to usługa całkowicie wolna od kodu, oferowana z intuicyjnym edytorem „przeciągnij i upuść” i zapewniająca doskonałe wrażenia WYSIWYG. uKit umożliwia zaprojektowanie i opublikowanie profesjonalnie wyglądającej witryny w około 30 minut. Poniżej wymieniono najbardziej niezwykłe zalety narzędzia do tworzenia witryn:

 • Intuicyjny interfejs. Interfejs uKit jest zrozumiały nawet dla osób bez doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, pomagając im zaprojektować przyzwoitą stronę internetową od pierwszej próby.
 • Wygodne opcje interakcji użytkownika. Za pomocą uKit możesz korzystać z funkcji czatu na żywo i funkcji oddzwaniania, które pozwalają łączyć się z klientami o każdej porze dnia, aby pomóc im znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą mieć.
 • Responsywne szablony tematyczne. uKit wyróżnia się bogatą kolekcją responsywnych i w 100% konfigurowalnych szablonów nieruchomości.
 • Integracja CRM. Dzięki wygodnej funkcji integracji CRM każdy użytkownik, który uruchomi stronę internetową nieruchomości z systemem, ma szansę uprościć proces zarządzania zamówieniami / klientami.
 • Wybór widżetu. Za pomocą uKit można uzyskać dostęp i przeglądać zestaw widżetów, których integracja zapewnia wysokiej jakości witrynę internetową z nieruchomościami i przyczynia się do zwiększenia zaangażowania użytkowników. Niektóre widżety, z których możesz skorzystać, to: Komentarze użytkowników, Kalkulator usług, Zegar, Przyciski sieci społecznościowych, Oś czasu i więcej.
 • Połączenie SSL. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo witryny i chronić poufne informacje o użytkowniku, kreator witryn umożliwia podłączenie bezpłatnego certyfikatu SSL do witryny nieruchomości. Jest to bezpieczny sposób na zapewnienie wiarygodności strony i wysokiego poziomu zaufania.
 • Integracja z IDX. Integracja IDX za pomocą widgetu dodawania kodu jest zapewniana w ramach Pro Plan i jest przeznaczona dla profesjonalistów z zakresu projektowania stron internetowych, którzy mogą zintegrować wymaganą bazę danych nieruchomości na swoich stronach internetowych.

Możesz przetestować całą funkcjonalność uKit przez 14 dni bez żadnych opłat, aby zobaczyć, co ma do zaoferowania. Koszt uKit jest jednym z najtańszych w niszy. Najtańszy abonament premium kosztuje tylko 4 USD miesięcznie, podczas gdy najdroższy plan Pro kosztuje 12 USD miesięcznie. Przed dokonaniem wyboru zapoznaj się szczegółowo z funkcjami i warunkami planów.

Zobacz też: Recenzja uKit.

Wypróbuj uKit za darmo

WordPress – bezpłatny CMS do stworzenia strony internetowej poświęconej nieruchomościom

WordPress - bezpłatny CMS do stworzenia strony internetowej poświęconej nieruchomościom

WordPress – jest najbardziej znanym na świecie systemem zarządzania treścią, który można skutecznie wykorzystać do tworzenia w pełni funkcjonalnych witryn o nieruchomościach. System jest wyposażony w zaawansowane opcje integracji, oferuje zestaw funkcji i opcje dostosowywania projektu, aby nadać projektowi doskonały wygląd i zaawansowaną wydajność. Jednak system wymaga wiedzy programistycznej, co jest zaletą dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem stron internetowych, którzy chcą uruchomić w pełni funkcjonalne strony internetowe. Najbardziej niezwykłe zalety narzędzia do tworzenia witryn wymieniono poniżej:

 • Szablony nieruchomości. Użytkownicy mogą wybierać spośród wielu konfigurowalnych darmowych i płatnych szablonów nieruchomości, które zostały zaprojektowane przez użytkowników zewnętrznych i są dostępne w Internecie.
 • Wtyczki nieruchomości. Kolekcja wtyczek WordPress Real Estate jest naprawdę imponująca i możesz wybrać dowolną z nich, aby uruchomić witrynę o doskonałej wydajności (Estatik, Real Estate Pro, aukcje IMPress, kalkulator amortyzacji WP, nieruchomości WPL, łatwe wykazy nieruchomości, niezbędne nieruchomości, nieruchomości WP, kalendarz rezerwacji spotkań itp.)
 • Tematy nieruchomości. Istnieje również wiele responsywnych motywów WordPress dla agencji, pośredników w handlu nieruchomościami i ich klientów, które możesz zintegrować z witryną, aby ulepszyć jej wygląd.

WordPress to darmowy CMS, co oznacza znajomość umiejętności kodowania i zapewnia przyzwoity wynik. Aby maksymalnie wykorzystać funkcje systemu, nie musisz rezygnować z integracji płatnych wtyczek i motywów. Aby uzyskać dostęp do strony internetowej z nieruchomościami, musisz także połączyć nazwę domeny i wybrać niezawodny hosting. Będzie to również wymagać pewnych inwestycji finansowych. Do hostowania witryny za pomocą Bluehost, na przykład musisz zainwestować 2,95 USD miesięcznie w najtańszy plan. Jest to rozsądny koszt takiej wyjątkowej funkcjonalności.

Wypróbuj WordPress teraz

Placester – spersonalizowane strony internetowe dotyczące nieruchomości

Placester - spersonalizowane strony internetowe dotyczące nieruchomości

Placester – to wszechstronny specjalistyczny program do tworzenia witryn z nieruchomościami, który jest łatwy w użyciu i wygodny dla użytkowników niszowych. System zapewnia w pełni zintegrowany dostęp do CRM, zestaw narzędzi marketingowych, szablony responsywne i inne niszowe funkcje, które pozwalają wyostrzyć umiejętności tworzenia stron internetowych i projektować wysokiej jakości witryny internetowe po rozsądnych kosztach. Główne zalety systemu są następujące:

 • Zintegrowany CRM. Kreator stron internetowych zapewnia kompleksowy moduł do śledzenia i monitorowania liczby potencjalnych klientów, aktywności klientów, interakcji i innych ważnych parametrów.
 • Gotowe interakcje IDX / MLS. Możesz łatwo zintegrować IDX / MLS z witryną nieruchomości, aby móc udostępniać zdjęcia nieruchomości, wykazy i aktualizacje nawet w podróży.
 • Responsywne szablony niszowe. Placester oferuje zbiór responsywnych szablonów nieruchomości, które pasują do różnych kategorii, potrzeb użytkowników i zapewniają najwyższej jakości przeglądanie na urządzeniach mobilnych.
 • Intuicyjne narzędzia e-mail marketingu. Kreator stron internetowych umożliwia tworzenie i zarządzanie e-mailowymi kampaniami kroplowymi potrzebnymi do generowania nowych potencjalnych klientów i zwiększenia zaangażowania klientów oraz współczynników retencji.

Placester nie oferuje bezpłatnego abonamentu, ale oferuje dwa rodzaje płatnych subskrypcji, z których każda oferuje zaawansowane funkcje i zalety nieruchomości. Koszt subskrypcji jest różny dla pośredników w handlu nieruchomościami (99 USD i 199 USD miesięcznie) i członkowie spoza NAR (125 USD i 250 USD miesięcznie), a także za ustanowienie opłaty za każdy wybrany plan. Dlatego Placester nie jest tanim narzędziem do budowania witryn z nieruchomościami, ale warto zwrócić uwagę użytkowników chętnych do publikowania dużych witryn w celu generowania zysków.

Wypróbuj Placester teraz

RealGeeks – Sprzedaż nieruchomości & Rozwiązanie marketingowe

RealGeeks - rozwiązanie do sprzedaży i marketingu nieruchomości

RealGeeks – to kompleksowe rozwiązanie w zakresie sprzedaży i marketingu nieruchomości, które umożliwia tworzenie dostosowywanych i w pełni funkcjonalnych stron internetowych, które faktycznie prowadzą potencjalnych klientów. System służy do budowania potężnych, ale prostych i łatwych w użyciu stron internetowych, aby pomóc profesjonalistom z branży nieruchomości skutecznie promować swoje firmy i wyróżniać się z tłumu. Firma widzi swoją misję w połączeniu innowacyjnych rozwiązań i wysokiej klasy technologii w celu zwiększenia wydajności i uproszczenia pracy pośredników w obrocie nieruchomościami. Spójrz teraz na główne funkcje RealGeeks:

 • Zintegrowany CRM Lead Manager. System śledzi wiodące bazy danych REALTORS® za pomocą funkcji marketingowych w celu automatycznego generowania raportów / analiz w czasie rzeczywistym.
 • Strony internetowe IDX Real Estate. Platforma umożliwia tworzenie responsywnych witryn nieruchomości, które są wysoce zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i pomagają pozyskiwać potencjalnych klientów poprzez tworzenie stron docelowych i wyszukiwanie list nieruchomości.
 • Narzędzie do wyceny nieruchomości. Usługa umożliwia korzystanie z zaawansowanego narzędzia do wyceny nieruchomości „Jaka jest wartość Twojego domu” w celu oszacowania kosztów nieruchomości, które zamierzasz oferować na wynajem lub sprzedaż.
 • Marketing na Facebooku. Kreator stron internetowych umożliwia korzystanie z narzędzia Facebook Marketing, które jest częścią strategii marketingowej serwisu społecznościowego usługi dostosowanej specjalnie do potrzeb firm z branży nieruchomości.
 • Zautomatyzowany system kroplowania e-maili. RealGeeks pozwala ulepszyć system marketingu e-mailowego, który pozwala organizować i wysyłać kampanie e-mail zawierające pocztówki i wiadomości SMS do potencjalnych klientów w imieniu klientów.
 • Spersonalizowana aplikacja mobilna. System oferuje możliwość korzystania z poręcznej aplikacji mobilnej Real Geeks, która integruje się z usługą MLS® lokalnego zarządu, umożliwiając nowym potencjalnym klientom wyszukiwanie obiektów nieruchomości na Twojej stronie internetowej i otrzymywanie natychmiastowych powiadomień push o najnowszych aktualizacjach, za pomocą urządzeń mobilnych.
 • Integracje stron trzecich. RealGeeks umożliwia integrację witryny z przydatnymi niszowymi aplikacjami i usługami. Należą do nich Trulia, Zillow, BombBomb, Infusionsoft, najlepszy producent, Wise Agent, Zapier, Realtor.com, Gmail, Mojo, LionDesk, Get Riley, MailChimp, BoldLeads, Synchronizacja poczty e-mail z wieloma dostawcami i więcej.

RealGeeks nie jest darmowym systemem do użycia. Koszt planów cenowych zaczyna się od 300 USD / mc za ustaloną liczbę zawartych usług. Ponadto musisz zainwestować z góry określony budżet marketingowy, który może potencjalnie przynieść Ci nowych potencjalnych klientów. Jak stwierdza system, budżet w wysokości 400 USD / mc może przynieść około 50 nowych potencjalnych klientów, co jest całkiem dobrym wskaźnikiem.

Co więcej, masz możliwość skorzystania z narzędzia do wyceny nieruchomości za 50 USD miesięcznie i kreatora reklam na Facebooku, który będzie Cię kosztował tyle samo. RealGeeks dodatkowo pobiera około 550 USD miesięcznie za kampanie reklamowe PPC na Facebooku i Google. Jest jednak dobra wiadomość: możesz złożyć wniosek o wersję demonstracyjną narzędzia do tworzenia witryn, jeśli masz zamiar przetestować i dalej z niego korzystać.

Wypróbuj RealGeeks za darmo

Bluehost – najlepszy hosting dla witryn z nieruchomościami

Bluehost - najlepszy hosting dla witryn z nieruchomościami

Bluehost – jest wiarygodnym, bogatym w funkcje dostawcą usług hostingowych dla witryn z nieruchomościami. Platforma obfituje w narzędzia i funkcje potrzebne do zapewnienia niezawodnego przechowywania i bezpieczeństwa witryny. Jest elastyczny, niedrogi i wystarczająco intuicyjny, aby mógł być opanowany i używany przez wszystkich typów użytkowników, w tym nowicjuszy. Dostawca hostingu cieszy się popularnością wśród użytkowników WordPress i jest oficjalnie rekomendowany przez CMS jako zaufana i renomowana usługa. Najwyższy czas, aby zapisać zestaw funkcji platformy teraz:

 • Środki ostrożności. Platforma dba o bezpieczeństwo witryn internetowych z nią hostowanych. W związku z tym podejmuje specjalne środki w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, aby jego użytkownicy mogli być pewni poufności swoich klientów i zachowania danych osobowych / biznesowych.
 • Bogaty rynek rozszerzeń. Bluehost jest wyposażony w zintegrowany rynek widżetów, rozszerzeń i dodatków, które użytkownicy mogą przeglądać, aby wybrać te, które idealnie pasują do ich witryn z nieruchomościami. Co więcej, możesz tutaj wybrać szablony WordPress, jeśli planujesz uruchomić stronę internetową z CMS.
 • Opcje elastyczności i integracji. Dostawca hostingu niezawodnie integruje się z wieloma wtyczkami i usługami zewnętrznymi, dzięki którym wydajność Twojej witryny może być bardziej zaawansowana i funkcjonalna.
 • Długi czas ładowania strony. Twórcy platformy zwracają szczególną uwagę na czas ładowania witryn hostowanych na tej platformie. Ma to duże znaczenie, jeśli chodzi o generowanie ruchu i wskaźnik utrzymania klientów. W tym celu system wykorzystuje określone funkcje i narzędzia, które mogą mieć pozytywny wpływ na parametry czasu ładowania strony.

Bluehost to niedrogi dostawca hostingu, który doskonale nadaje się do przechowywania witryn z nieruchomościami. Platforma nie zapewnia żadnych bezpłatnych subskrypcji, ale nie jest to wymagane ze względu na opłacalność opłaconych planów. Najtańsze rozwiązanie cenowe kosztuje 2,95 USD / mc i obejmuje szerokie spektrum potrzeb hostingu witryny. System oferuje bezpłatną funkcję połączenia z certyfikatem SSL, nieograniczoną przepustowość, potężne opcje integracji oraz bezpłatne połączenie z domeną i inne niezaprzeczalne zalety.

Wypróbuj Bluehost teraz

Tailor Brands – dostawca stron internetowych z branży nieruchomości

Tailor Brands - dostawca stron internetowych z branży nieruchomości

Tailor Brands – to wiarygodny dostawca hostingu z wieloma funkcjami dla witryn z nieruchomościami. Platforma obfituje w narzędzia i funkcje potrzebne do zapewnienia niezawodnego przechowywania i bezpieczeństwa witryny. Jest elastyczny, niedrogi i wystarczająco intuicyjny, aby mógł być opanowany i używany przez wszystkich typów użytkowników, w tym nowicjuszy. Dostawca hostingu cieszy się popularnością wśród użytkowników WordPress i jest oficjalnie rekomendowany przez CMS jako zaufana i renomowana usługa. Najwyższy czas, aby zapisać zestaw funkcji platformy teraz:

 • Środki ostrożności. Platforma dba o bezpieczeństwo witryn internetowych z nią hostowanych. W związku z tym podejmuje specjalne środki w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, aby jego użytkownicy mogli być pewni poufności swoich klientów i zachowania danych osobowych / biznesowych.
 • Bogaty rynek rozszerzeń. Bluehost jest wyposażony w zintegrowany rynek widżetów, rozszerzeń i dodatków, które użytkownicy mogą przeglądać, aby wybrać te, które idealnie pasują do ich witryn z nieruchomościami. Co więcej, możesz tutaj wybrać szablony WordPress, jeśli planujesz uruchomić stronę internetową z CMS.
 • Opcje elastyczności i integracji. Dostawca hostingu niezawodnie integruje się z wieloma wtyczkami i usługami zewnętrznymi, dzięki którym wydajność Twojej witryny może być bardziej zaawansowana i funkcjonalna.
 • Długi czas ładowania strony. Twórcy platformy zwracają szczególną uwagę na czas ładowania witryn hostowanych na tej platformie. Ma to duże znaczenie, jeśli chodzi o generowanie ruchu i wskaźnik utrzymania klientów. W tym celu system wykorzystuje określone funkcje i narzędzia, które mogą mieć pozytywny wpływ na parametry czasu ładowania strony.

Tailor Brands nie ma bezpłatnego abonamentu, ale oferuje płatną subskrypcję obejmującą cały zestaw funkcji dostępnych na platformie. Koszt planów zaczyna się od 9,99 USD / mc. Jeśli jednak dokonasz rocznej płatności, koszt najtańszej płatnej subskrypcji zostanie obniżony do 2,99 USD miesięcznie – to całkiem imponująca zniżka! Jeśli spodziewasz się skorzystać z całego zintegrowanego zestawu narzędzi po tej cenie, system zapewni Ci możliwość korzystania z Kreatora logo, narzędzia do tworzenia witryn internetowych z funkcją eCommerce, a także innych zaawansowanych funkcji domyślnie oferowanych.

Wypróbuj marki Tailor teraz

SITE123 – platforma SaaS do stworzenia witryny nieruchomości

SITE123 - platforma SaaS do stworzenia witryny nieruchomości

SITE123 – jest jedną z najprostszych i najbardziej intuicyjnych platform SaaS służących do tworzenia witryn z nieruchomościami. Kreator stron internetowych zapewnia nie tylko mnóstwo łatwych w użyciu narzędzi i funkcji dostosowywania projektu, ale także dostarcza wskazówek, w jaki sposób korzystać z jego funkcjonalności. SITE123 jest wyposażony w prosty edytor „przeciągnij i upuść”, który sprawia, że ​​proces tworzenia strony internetowej DIY jest łatwy, szybki i zrozumiały nawet dla początkujących. Jeśli zdecydowałeś się założyć stronę internetową z SITE123, spójrz teraz na jej najważniejsze informacje:

 • Wsparcie wielojęzyczne. Kreator stron internetowych zapewnia wielojęzyczne wsparcie, dzięki czemu możesz stworzyć kilka wersji językowych swojej witryny nieruchomości. To dobry sposób na generowanie ruchu na stronie i przyciągnięcie uwagi użytkowników / partnerów z zagranicy.
 • Logo Maker. SITE123 oferuje możliwość korzystania ze zintegrowanego narzędzia Logo Maker, które pozwala zaprojektować i zintegrować spersonalizowane logo z witryną nieruchomości. Zapewni to tożsamość marki Twojemu projektowi, dzięki czemu będzie łatwy do zapamiętania dla potencjalnych klientów.
 • Zintegrowany rynek aplikacji. Platforma jest wyposażona w bogatą zintegrowaną aplikację App Market, która zapewnia dostęp do wielu wysokiej klasy widżetów, rozszerzeń, dodatków i aplikacji, które mogą podnieść wydajność nieruchomości na zupełnie nowy poziom. Niektóre widżety dostępne w kolekcji App Market to Narzędzia Analytics, Serwisy społecznościowe, Rezerwacja, Obsługa czatu na żywo, Galerie, Formularze i inne.
 • Kreator formularzy online. Bez względu na formę, którą chcesz zintegrować ze stronami internetowymi w celu zwiększenia wydajności projektu, zaawansowany Online Form Builder pomoże Ci to zrobić z łatwością. Narzędzie jest dostarczane z różnorodnymi niestandardowymi układami formularzy i elementami projektu, które można wybierać i dostosowywać do potrzeb związanych z budowaniem sieci nieruchomości.
 • Opcje mediów społecznościowych. Po uruchomieniu witryny z nieruchomościami z pewnością będziesz chciał poinformować klientów o wszystkim, co dzieje się w Twojej firmie. SITE123 pozwala na opcje integracji z mediami społecznościowymi, które umożliwiają aktualizację kont sieci społecznościowych za pomocą pilnych informacji związanych z biznesem.
 • Narzędzia interakcji z klientem. Integracja narzędzi interakcji z klientami jest ważna, jeśli chodzi o zwiększenie zaangażowania użytkowników i wskaźników zadowolenia. Kreator stron internetowych zapewnia dostęp do potężnego zestawu narzędzi, które można przeglądać, aby wybrać funkcje, które będą idealnie pasować do Twojego projektu nieruchomości.
 • Blogging Engine. Dzięki zintegrowanemu silnikowi blogowania SITE123 umożliwia połączenie funkcjonalnego bloga z witryną nieruchomości. Tutaj możesz dodawać, planować i aktualizować posty na blogu związane z niszą nieruchomości, włączać i zarządzać komentarzami użytkowników, inicjować i wspierać dyskusje członków bloga itp. Środki te ostatecznie pomagają przyciągnąć uwagę użytkowników do Twojej witryny i pozostać zainteresowanym najnowszymi aktualizacje blogów branżowych.

SITE123 to nie tylko jeden z najprostszych twórców stron internetowych – to także jedna z najtańszych platform. System ma bezpłatny plan dla użytkowników, którzy nie są pewni korzystania z systemu, ale zamiast tego mają zamiar przetestować jego funkcje. Dla subskrybentów, którzy zdecydowali się na korzystanie z całego zestawu funkcji usługi, SITE123 daje możliwość uaktualnienia do jednego z płatnych planów. Najtańszy z nich kosztuje obecnie 10,80 USD / mc.

Wypróbuj SITE123 za darmo

Ucraft – BEZPŁATNY kreator witryn nieruchomości

Ucraft - BEZPŁATNY kreator witryn nieruchomości

Ucraft – to darmowy konstruktor stron internetowych w chmurze dla majsterkowiczów, umożliwiający prowadzenie witryn o wysokiej jakości nieruchomości. System wyróżnia się dzięki bogatej, zintegrowanej kolekcji Narzędzi dla projektantów, elastycznych, dostosowywalnych motywów, Logo Maker, Landing Page Creator i innych funkcji, które przyczyniają się do skutecznego procesu tworzenia strony internetowej. Jeśli zastanawiasz się nad użyciem Ucraft jako narzędzia do tworzenia witryn z nieruchomościami, z pewnością zainteresują Cię jego główne zalety:

 • Elastyczne projekty branżowe. Kreator stron internetowych może się pochwalić jedną z najbardziej imponujących kolekcji responsywnych projektów. Wystarczy przejrzeć go, aby znaleźć najlepsze szablony dla swojej witryny nieruchomości. Po dokonaniu wyboru przejdź do zestawu narzędzi do dostosowywania projektu, aby nadać projektowi odrobinę personalizacji.
 • Logo Maker. Ucraft oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnego Logo Maker do projektowania, dostosowywania i integrowania ekskluzywnego logo biznesowego z witryną nieruchomości. To całkiem niezły sposób, aby Twoja witryna była wiarygodna i niezapomniana dla potencjalnych klientów.
 • Integracje zewnętrzne. Ucraft jest wyposażony w bogaty zestaw zintegrowanych widżetów i aplikacji, ale istnieje również możliwość przeglądania zewnętrznych integracji. Lista rozszerzeń innych firm jest dość bogata i możesz wybrać te integracje, które najlepiej pasują do twoich potrzeb deweloperskich i marketingowych. Niektóre z najlepszych próbek takich rozszerzeń to Facebook Messenger, Uservoice, Zendesk Chat, Intercom, Disqus, LiveAgent i Jivosite, aby wymienić tylko kilka.
 • Funkcja wielojęzyczna. Ucraft oferuje wielojęzyczne wsparcie, co eliminuje potrzebę tworzenia kilku stron internetowych w tych językach, których potrzebujesz do skutecznej promocji firmy. Zamiast tego masz szansę utworzyć kilka wersji językowych tej samej witryny, aby uprościć jej przeglądanie klientom międzynarodowym, a nawet partnerom biznesowym.
 • Twórca strony docelowej. Tworzenie strony docelowej dla Twojej agencji nieruchomości może być sprytnym pomysłem, a Ucraft pozwala to zrobić dzięki wysokiej klasy Landing Page Creator. Narzędzie jest domyślnie całkowicie bezpłatne dla wszystkich, umożliwiając korzystanie ze wszystkich korzyści, jakie obejmuje platforma.

Ucraft oferuje możliwość wypróbowania swoich funkcji z bezpłatnym planem, który obowiązuje przez nieograniczony czas. Istnieje również możliwość utworzenia bezpłatnej strony docelowej z systemem lub uaktualnienia do płatnej subskrypcji, która odpowiada potrzebom programistycznym Twojej witryny. Koszt najtańszej subskrypcji Ucraft wynosi 10 USD miesięcznie, a 14-dniowy okres próbny pozwala przetestować funkcje planu bez ponoszenia żadnych opłat.

Wypróbuj Ucraft za darmo

Zakładka – Kreator stron AI dla agentów nieruchomości

Zakładka - Kreator stron AI dla agentów nieruchomości

Zakładka – to potężny współczesny kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji dla agentów nieruchomości. Nie trzeba posiadać umiejętności kodowania, aby uruchamiać strony internetowe z systemem – tak intuicyjnym i zrozumiałym, że jest. Zakładka zajmuje jedną z najwyższych pozycji na liście łatwych w użyciu i wygodnych kreatorów stron internetowych. Aby założyć z nią stronę internetową dotyczącą nieruchomości, wystarczy przesłać wymaganą treść i obejrzeć wynik. Oto lista najbardziej niezwykłych funkcji zakładek:

 • Asystent AIDA. Podczas uruchamiania nieruchomości za pomocą Zakładki na pewno skorzystasz ze zintegrowanego Asystenta AIDA. Jest to w pełni zautomatyzowane narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które wykorzystuje informacje przesyłane na żądanie w celu stworzenia unikalnego projektu strony internetowej.
 • Silnik eCommerce. Jeśli zamierzasz oferować nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia bezpośrednio na stronie internetowej, skorzystanie z platformy eCommerce z ofertami zakładek na pewno się przyda. System zapewnia dostęp do wielu narzędzi, funkcji, elementów i projektów eCommerce niezbędnych do zapewnienia wysokiej wydajności projektu.
 • Rozwiązanie ostrości. Za pomocą Zakładki można uzyskać dostęp do zestawu gotowych bloków treści, których dostosowanie skutkuje opracowaniem wymaganego układu i struktury strony z nieruchomościami. Wśród modułów możesz wybrać i zintegrować z witryną, początkowo warto wspomnieć o przyciskach sieci społecznościowych, mapach, formularzach kontaktowych, tekstach, linkach, cytatach, formularzu opinii i wielu innych.
 • Sekcja wydarzeń. Jeśli chodzi o zarządzanie witryną nieruchomości, możliwość dodawania i aktualizowania wydarzeń biznesowych staje się przydatna i ważna. Dzięki Zakładce staje się to możliwe dzięki sekcji wydarzeń, w której można publikować aktualizacje i aktualności dotyczące nieruchomości.

Zakładka oferuje bezpłatny plan, którego funkcjonalność wystarczy, aby odkryć wszystkie usługi i funkcje kreatora stron internetowych. Jeśli zamierzasz rozpocząć bogaty w funkcje projekt nieruchomości za pomocą tej platformy opartej na sztucznej inteligencji, daje on możliwość subskrypcji płatnych planów. Najtańszy z nich kosztuje 11,99 USD / mc (Roczny abonament).

Wypróbuj zakładkę za darmo

Jakie funkcje powinna mieć świetna strona internetowa dotycząca nieruchomości?

Jako agent nieruchomości zdecydowanie chcesz, aby Twoja strona internetowa wyróżniała się z tłumu. Jest to ważne, jeśli chodzi o wytrzymanie konkurencji niszowej, a to również ma duże znaczenie, jeśli chodzi o generowanie leadów. Aby w pełni wykorzystać swoją witrynę internetową poświęconą nieruchomościom, powinieneś zdawać sobie sprawę z niezbędnych funkcji, które powinny być obowiązkowe, między innymi, aby umożliwić Ci osiągnięcie głównego celu. Wymieńmy podstawowe funkcje, które powinna posiadać idealna witryna nieruchomości:

 • Oferty IDX i dostęp do MLS. Gdy tylko zdecydujesz się zaangażować w grę na rynku nieruchomości, powinieneś zdać sobie sprawę ze znaczenia dostępu do internetowej wymiany danych (IDX) i korzystanie z usługi Multi Listing Service (MLS), aby w razie potrzeby zamknąć udane oferty. Jest to niezawodny sposób na śledzenie i wyświetlanie aktualnych danych o nieruchomościach w Twojej witrynie, aby informować odbiorców docelowych 24/7.
 • Narzędzia do generowania leadów i marketingu. Jest wysoce pożądane, aby kreator stron internetowych, z którym będziesz pracować, powinien mieć wbudowany zestaw narzędzi do generowania potencjalnych klientów i marketingu. Dodając dane kontaktowe, formularze internetowe i pola tekstowe, tworząc i aktualizując kampanie e-mailowe, wysyłając automatyczne SMS-y i przypomnienia e-mail, korzystając z narzędzi analitycznych witryny itp., Zyskujesz znacznie większe szanse na pozyskanie nowych potencjalnych klientów i zbudowanie wiarygodnej bazy klientów zainteresowanych Twoimi usługami.
 • Obrazy w wysokiej rozdzielczości. Kreator witryn internetowych o wysokiej jakości powinien zapewnić Ci możliwość dodawania i aktualizowania obrazów wysokiej rozdzielczości dla obiektów nieruchomości wymienionych na Twojej stronie. W rzeczywistości im więcej – tym lepiej. Konieczne jest, aby obrazy (a także całą stronę internetową) zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, aby zwiększyć przepływ klientów.
 • Integracja z mapami. Większość popularnych twórców witryn z nieruchomościami pozwala na integrację Map dla każdego obiektu nieruchomości, który przesyłasz na stronę. Mapy upraszczają identyfikację lokalizacji dla użytkowników szukających określonych ofert. Mogą również pomóc w skutecznej nawigacji i wyborze wskazówek.

Dolna linia

Profesjonalna strona internetowa dotycząca nieruchomości jest obowiązkowa dla każdego eksperta branżowego, który zamierza rozpowszechniać informacje o firmie i generować ruch w celu zwiększenia bazy klientów. Najlepszym sposobem na osiągnięcie najwyższego wyniku jest skorzystanie z narzędzia do tworzenia witryn. Te usługi są łatwy w użyciu, wygodny i logicznie skonstruowany, aby zapewnić najlepszą obsługę. Pochodzą one z szerokim zestawem narzędzi, szablonów i funkcji, które prowadzą do opracowania przyzwoitego projektu.

Wybór narzędzi do budowania stron internetowych, których można użyć do założenia witryny z nieruchomościami, jest szeroki i nie jest łatwo dokonać wyboru od samego początku. Przejrzyj recenzje najlepszych twórców stron internetowych dostępnych w tym artykule, zapoznaj się z ich funkcjami i przetestuj je, aby wybrać usługę odpowiadającą Twoim potrzebom w zakresie tworzenia witryn internetowych z nieruchomościami.

Utwórz witrynę nieruchomości za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map