Najlepsze firmy hostingowe na świecie

Najlepsi dostawcy hostingu sprawdzeni


Znalezienie niezawodnego hosta to pierwszy krok w budowaniu silnej obecności w sieci dla witryny. Twoim zadaniem jest znalezienie platformy, która nie tylko przechowa pliki witryny i dostarczy je do przeglądarki odwiedzających tak szybko, jak to możliwe, ale także spełni dodatkowe funkcje, takie jak transfer danych, przechowywanie i rejestracja domen, a także zestaw inne funkcje, z których można skorzystać.

Możesz poszukać udostępnione lub oparty na chmurze rozwiązanie hostingowe lub odpowiednia platforma jakiś konkretny CMS (WordPress, Joomla, itp.). Wybór będzie zależeć również od oczekiwań budżetowych, struktury strony internetowej, niezbędnej przestrzeni dyskowej i innych istotnych kryteriów, które należy wziąć pod uwagę.

Sprawdziliśmy 10 najlepszych firm hostingowych na świecie:

 1. Bluehost – najlepsza firma hostingowa w 2020 roku
 2. HostPapa – amerykańska firma hostingowa nr 1
 3. HostGator – globalny dostawca usług hostingowych i pokrewnych
 4. Liquid Web – w pełni zarządzany hosting dla firm dowolnej wielkości
 5. SiteGround – nagradzana firma hostingowa
 6. 1&1 IONOS – niemiecki dostawca usług hostingowych z siedzibą w Niemczech
 7. Hostinger – najtańsze usługi hostingowe
 8. iPage – niedroga firma hostingowa od 1998 roku
 9. A2Hosting – Jeden z najszybszych hostingu na świecie
 10. GoDaddy – największa rejestracja domen + firma hostingowa

Sprawdziliśmy 10 najlepszych dostawców hostingu, którzy mogą być dobrym wyborem w zależności od Twoich wymagań.

Bluehost – najlepsza firma hostingowa w 2020 roku

Bluehost - najlepsza firma hostingowa w 2020 roku

Bluehost – jest najlepszym dostawcą hostingu, który najbardziej lubi strony internetowe WordPress w porównaniu do innych usług. Jest wyposażony w zestaw funkcji zorientowanych na WordPressa, ułatwiających obsługę konfiguracji i innych operacji dla tych, którzy preferują jedną z najpopularniejszych platform CMS. Od integracji ManageWP po ​​doskonały niestandardowy panel sterowania WP – przyjrzyjmy się bliżej wszystkim funkcjom dostarczanym przez Bluehost:

Zalety Bluehost:

 • Niebieski błysk – zupełnie nowa funkcja ułatwiająca początkującym korzystanie z ich stron WordPress. Został zaprojektowany jako przewodnik online, aby pokazać początkującym, jak pracować zarówno na pulpitach nawigacyjnych WP, jak i Bluehost, jak robić pierwsze kroki, konfigurować projekty itp. Blue Flash ułatwia zapoznanie się z podstawowymi problemami z zarządzaniem witryną i szkoli użytkowników do pracy z WordPress na właściwym torze.
 • Niestandardowy kreator stron internetowych – świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą tworzyć własne witryny od podstaw i hostować je na serwerach Bluehost jako rozwiązanie typu „wszystko w jednym”. Platforma posiada własne App Marketplaces, oferujące mnóstwo widżetów i wtyczek, funkcjonalność eCommerce dla sklepów cyfrowych, samodzielnie wykonane rozwiązania SEO i marketingowe, aby rozwijać i promować swój biznes online.
 • Specjalne funkcje specyficzne dla WP – host jest dostarczany z natywną obsługą ManageWP. System pozwoli Ci od samego początku łatwo zarządzać maksymalnie 5 różnymi stronami w ramach jednego podstawowego planu. Niestandardowy panel sterowania dla WordPress jest łatwym w użyciu pulpitem nawigacyjnym WP zawierającym niestandardowe elementy menu i sekcje.
 • Darmowe opcje i dodatki – Bluehost oferuje wybór bezpłatnych funkcji. Obejmują one darmowego narzędzia do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” oraz bezpłatną nazwę domeny. Usługodawca oferuje wybór bezpłatnych skryptów do wyboru. Obejmują one skrypty do sieci społecznościowych, list mailingowych, sekcji blogów, zdjęć i galerii, a także inne opcje dostosowywania witryny.
 • Wydajność – pomimo faktu, że Bluehost nie udostępnia lokalizacji swoich centrów danych, nadal zapewnia funkcję zwiększoną wydajność strony internetowej. Obejmują one VPS dla stron WordPress oprócz NGINX, który wydaje się być szczuplejszą alternatywą dla Apache. Hiperwizor KVM zapobiegnie wpływowi innych użytkowników na wydajność Twojej witryny, izolując niektóre określone zasoby sprzętowe. Średni wynik prędkości ładowania strony wynosi 2,00 sekundy.

Dostawca hostingu ma pakiety serwerów dla różnych potrzeb i właścicieli witryn na dowolnym poziomie, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy oddanym profesjonalistą.

Wady Bluehost:

 • Wysokie ceny odnowienia.
 • Ograniczone oferty migracji witryn.

Koszt Bluehost: Bluehost ma różne plany do wyboru. Podstawowy plan zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie (dla odwiedzających SuperbWebsiteBuilders – 2,95 USD / mc) i jest odpowiedni dla małych i średnich witryn o umiarkowanych wymaganiach. Plus (4,96 USD miesięcznie), Choice Plus (4,96 USD miesięcznie) oraz plany Pro (12,69 USD), oprócz bezpłatnego certyfikatu SSL, zapewnij nieograniczoną liczbę odwiedzin w witrynie. Oba są dobre dla złożonych eCommerce i innych rodzajów witryn o złożonej strukturze i mnóstwie plików do przesłania. Istnieją również VPS (od 17,28 USD do 54,59 USD miesięcznie), Chmura i dedykowane (od 72,78 USD do 109,18 USD miesięcznie) rozwiązania dla zaawansowanych stron internetowych.

Wypróbuj Bluehost teraz

HostPapa – amerykańska firma hostingowa nr 1

HostPapa - amerykańska firma hostingowa nr 1

HostPapa – jest jednym z najbardziej zaufanych i rozpoznawalnych amerykańskich dostawców hostingu. Użytkownicy mogą nie tylko hostować witryny, ale także tworzyć od podstaw różne projekty, wdrażać je i sprzedawać przy użyciu narzędzi promocyjnych przeznaczonych dla firm i osób prywatnych. System wyposażony jest w intuicyjny cPanel, niestandardowy kreator stron z funkcją przeciągnij i upuść dla początkujących oraz pakiet e-mail marketingu. Główne funkcje hostingu obejmują:

 • 100% kompatybilności – HostPapa może być używany ze wszystkimi głównymi platformami CMS, w tym WordPress, Joomla, Drupal i innymi. Ta funkcja zapewnia większą elastyczność i łatwość użytkowania w zakresie bezproblemowej integracji witryny, automatycznych kopii zapasowych systemu i aktualizacji.
 • Darmowa domena – pomimo abonamentu każdy plan hostingowy zawiera bezpłatną domenę na 1 rok. Nie ma znaczenia, czy subskrybujesz abonament podstawowy z tylko funkcjami wejściowymi, czy otrzymasz w pełni funkcjonalny pakiet eCommerce, nadal otrzymujesz bezpłatną domenę.
 • Wiele stron internetowych – HostPapa zapewnia zasoby wystarczające do hostowania kilku stron internetowych w ramach jednego planu. Nawet subskrypcja wstępna umożliwia przechowywanie do 2 projektów jednocześnie w cenie bazowej.
 • Solidna wydajność – użytkownicy mogą liczyć na wystarczająco wysoką szybkość działania, która obecnie wynosi 99,98%. Szybkość ładowania strony wynosi 795 ms, co wciąż jest wyższe niż standardy branżowe.
 • Bezpieczeństwo – oprócz podstawowych narzędzi antyspamowych i zapobiegających DDoS, system posiada integrację z Panda Cloud. Poza tym użytkownicy mogą korzystać z dedykowanych adresów IP, zintegrowanego certyfikatu SSL i innych.
 • Wsparcie 24/7 – platforma zapewnia wiele sposobów nawiązania kontaktu, w tym natychmiastową pomoc za pośrednictwem czatu na żywo lub telefonu. Centrum pomocy zawiera wiele artykułów, samouczków i przewodników wideo na wszystkie możliwe problemy. Ponadto zespół ekspertów HostPapa jest gotowy udzielić pomocy przy konfigurowaniu sklepu cyfrowego lub rozwiązywaniu problemów technicznych.
 • Dodatkowe cechy – użytkownicy mogą liczyć na bezpłatną migrację strony lub transfer domeny. Ponadto system oferuje narzędzia do marketingu e-mailowego w celu rozwoju firmy. Jeśli chcesz utworzyć witrynę od podstaw, uzyskaj dostęp do niestandardowego narzędzia do tworzenia witryn.

Wady HostPapa:

 • Cena odnowienia może być dwukrotnie wyższa.
 • Niektóre funkcje bezpieczeństwa są dostępne tylko w planach Pro.

Cena HostPapa: aby móc korzystać z witryny, użytkownicy mogą wybrać plan Starter, Business lub Business Pro, który kosztuje odpowiednio 3,95 USD i 12,95 USD miesięcznie. Jeśli potrzebujesz więcej zasobów, hosting VPS może być dobrym rozwiązaniem, chociaż cena diamentu może wzrosnąć nawet do 299,49 USD. Prowadzenie sklepu cyfrowego z HostPapa kosztuje od 19,99 USD do 139,99 USD miesięcznie.

Zobacz też: Recenzja HostPapa.

Wypróbuj HostPapa teraz

HostGator – globalny dostawca usług hostingowych i pokrewnych

HostGator - globalny dostawca usług hostingowych i pokrewnych

HostGator – to hosting oparty na chmurze, który jest jego podstawową zaletą w porównaniu do dostawców hostingu współdzielonego. Hosting w chmurze oznacza, że ​​nie musisz się martwić o przeciążone serwery lub szybkość działania. HostGator zapewnia świetny czas pracy poza rozszerzoną obsługą klienta, skalowalnością, niedrogimi planami i dodatkowymi zasobami, aby uzyskać dostęp 24/7.

Zalety HostGator:

 • Wysoka prędkość – będąc rozwiązaniem hostingowym w chmurze, HostGator może się pochwalić testem prędkości A + przeprowadzonym przez Bitcatcha. Sprawdziło się również bardzo dobrze w regionach USA.
 • Świetny czas pracy – HostGator wprowadza niezawodną usługę hostingową zapewniającą 99,9% czasu działania. Jest to jedna z najwyższych ocen śledzenia czasu działania wśród wszystkich firm hostingowych.
 • Bezpieczeństwo i aktualizacje – host automatycznie zajmie się wszystkimi niezbędnymi aktualizacjami systemu. Posiada zaawansowany system wykrywania złośliwego oprogramowania, który szybko zdefiniuje i wyeliminuje najmniejszy problem.
 • Elastyczność – skalowalność to świetna funkcja programu HostGator. Gdy Twoja witryna zacznie odczuwać przeciążenie ruchem, możesz łatwo przełączać się między planami i natychmiast zdobywać dodatkowe zasoby bez utraty ruchu.
 • Łatwość użycia – w przeciwieństwie do wielu innych hostów oferujących nieaktualne cPanele, HostGator wprowadza swój wspaniały pulpit, który jest łatwy w zarządzaniu. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych poprawek i dodatków, aby śledzić niektóre podstawowe pomiary w witrynie i inne dane zza sceny.
 • Kreator stron internetowych Gator – proste narzędzie do tworzenia stron internetowych dla początkujących z niestandardowym rynkiem aplikacji, bezproblemową integrację z usługami stron trzecich i opcjami płatności (na przykład PayPal lub SoundCloud), eCommerce, SEO i funkcje blogowania w celu uruchomienia rozwijającego się biznesu online.
 • 30-dniowy zwrot pieniędzy – firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteś zadowolony ze świadczonych usług.

Dość niedrogie rozwiązanie hostingowe o wystarczającej wydajności oprócz niestandardowego narzędzia do tworzenia stron internetowych, menu zabezpieczeń i ogólnej elastyczności hostingu.

Wady HostGator:

 • Niekończące się wyprzedaże.
 • Ograniczone miejsce do przechowywania.
 • Brak darmowej domeny.

Koszt HostGator: usługa hostingowa jest stosunkowo tańsza w porównaniu do innych dostawców hostingu w chmurze. Podstawowy plan (Hatching Cloud) zaczyna się od 2,75 USD. Jeśli potrzebujesz bardziej zasobnego rozwiązania, możesz przejść na plany Baby lub Business Cloud kosztujące odpowiednio 3,95 USD i 5,95 USD.

Wypróbuj HostGator teraz

Liquid Web – w pełni zarządzany hosting dla firm dowolnej wielkości

Liquid Web - w pełni zarządzany hosting dla firm dowolnej wielkości

Liquid Web – to zaufany dostawca hostingu z ponad 20-letnią historią. Założona w 1997 roku firma zyskała sobie markę dzięki solidnej szybkości serwera i ogólnej wydajności. Zapewnia 100% czasu pracy w uzupełnieniu do w pełni zarządzalnych rozwiązań serwerowych. Użytkownicy mogą liczyć na potężne wsparcie, różne pakiety przeznaczone dla osób fizycznych i firm oraz niektóre inne funkcje.

Spójrz na niektóre z nich:

 • Sync Pro do zarządzania wieloma witrynami – Sync Pro to niestandardowy panel sterowania, który zapewnia łatwość użytkowania. Ta funkcja jest niezbędna, ponieważ każdy plan Liquid Web jest przeznaczony do zarządzania kilkoma witrynami jednocześnie. Na przykład najtańszy plan obsługuje do 10 witryn, a zaawansowane pakiety pozwalają użytkownikom hostować do 50 witryn jednocześnie (Plan agencji).
 • Pakiety serwerów wysokiej klasy – platforma oferuje kilka rodzajów zasobów hostingowych na wysokim poziomie. Obejmują one dedykowane rozwiązania chmurowe VPS i zoptymalizowane pod kątem WP serwery. Użytkownicy mogą również wybrać oddzielny plan WooCommere, klaster serwerów.
 • Ulepszone technologie prędkości – Liquid Web wykorzystuje różne technologie w celu zwiększenia prędkości strony. Obejmują one automatyczną kompresję obrazu bez konieczności ręcznego obsługiwania procesu za pomocą usług firmowych lub płatnych. Ponadto platforma wykorzystuje dyski SSD zamiast dysków twardych HDD. Powinniśmy także wspomnieć o integracji Ngnix i obsłudze wersji PHP 7.
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem WP – system zapewnia potężny hosting stron opartych na WordPress. Zapewnia większą prędkość, automatyczne aktualizacje systemu, kopie zapasowe plików, prostą integrację z CMS, oddzielny plan dla WooCommerce itp..

Liquid Web Cons:

 • Witryna od samego początku wydaje się dość skomplikowana. Znalezienie oferty, której szukasz, może być trudne.
 • Brak wspólnego hostingu.
 • Baza wiedzy może być lepiej zorganizowana.
 • Plany wejścia są zbyt drogie.

Cena płynnej sieci: cena zależy od poszukiwanego regresu i złożoności projektu. Na przykład cztery podstawowe plany VPS kosztują 15 USD, 25 USD, 45 USD i 95 USD miesięcznie. Kluczowa różnica polega na wolumenie w GB i liczbie procesorów. Niektóre bardziej zaradne oferty obejmują dedykowany serwer w chmurze kosztujący 99 USD miesięcznie, zarządzane WooCommerce od 19 USD / miesiąc oraz inne plany dotyczące najbardziej wymagających projektów kosztujących do 1127 USD w celu zwiększenia wydajności.

Wypróbuj teraz Liquid Web

SiteGround – nagradzana firma hostingowa

SiteGround - nagradzana firma hostingowa

SiteGround – jest popularnym dostawcą usług hostingowych z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma obsługuje ponad 2 000 000 nazw domen i oferuje rozszerzony zestaw funkcji, oprócz doskonałej dostępności, cyfrowych środków bezpieczeństwa, szerokiego wyboru planów i wielu innych. Będzie to dobre dla różnych rodzajów stron internetowych, od małego bloga do ogromny projekt eCommerce o złożonej strukturze. Użytkownicy mogą wybierać spośród opartych na systemie Linux współdzielonych serwerów lub hostingu w chmurze.

SiteGround Plusy:

 • Wydajność i bezpieczeństwo – SiteGround korzysta z samodzielnie opracowanych rozwiązań serwerowych, aby zapewnić stabilne działanie strony internetowej pomimo gwałtownego wzrostu ruchu. Firma posiada centra danych zlokalizowane w różnych częściach świata. Oznacza to większą szybkość strony i dostarczanie plików do użytkowników z różnych krajów. Czas wczytywania strony wynosi 714 ms, a średni procent czasu sprawności wynosi 99,99%.
 • Świetny zestaw funkcji – SiteGround posiada rozszerzoną listę funkcji z bezpłatnego transferu strony i bezpieczeństwa SSL do nieograniczonej liczby e-maili oraz własnego darmowego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Dostarcza rozwiązanie serwerowe, koncentrując się na niektórych głównych platformach CMS, takich jak WordPress i Joomla. System zajmie się aktualizacjami wtyczek, szybkością ładowania strony i ogólną wydajnością.
 • Możliwości integracji – SiteGround okazało się być elastyczną usługą hostingową. Integracja z CDN CloudFare zapewni lepszą wydajność i bezpieczeństwo strony.
 • Funkcje eCommerce – Platformy rezerwują miejsce dla osób szukających szerszych możliwości handlu elektronicznego dzięki opcjom serwera Reseller. Platforma zapewnia dodatkowo 18 różnych podstawowych aplikacji eCommerce do wyboru, bez potrzeby przeciążania witryny wieloma aplikacjami innych firm.
 • Darmowa migracja strony WordPress – system oferuje prostą migrację strony WP. Wystarczy zaśpiewać i zainstalować wtyczkę WordPress Migrate. System wygeneruje token, który uruchomi proces migracji, aby przenieść twoją witrynę na nowe konto SiteGround.
 • Darmowe narzędzia do tworzenia witryn – świetna opcja dla tych, którzy chcą zbudować nową stronę od podstaw. Użytkownicy będą mieli pełny dostęp do wszystkich funkcji kreatora stron internetowych Weebly, a także możliwość płynnej integracji CMS WordPress.
 • Ulepszona praca zespołowa – SiteGround ma w pakiecie wiele narzędzi do współpracy. Użytkownicy mogą przypisywać role, zapewniać prawa dostępu użytkownikom zewnętrznym, dostarczać klientom gotową witrynę, tworzyć listy kont użytkowników, klientów itp. Świetna opcja dla sprzedawców.

Platforma jest solidnym dostawcą hostingu ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami pakietu, aby rozpocząć. Należy jednak wziąć pod uwagę niektóre jego niewielkie wady.

Wady SiteGround:

 • Brak planów z nieograniczonym miejscem do przechowywania danych.
 • Koszt odnowienia jest 3, a czasem nawet 4 razy wyższy niż cena początkowa.
 • Ograniczony zestaw funkcji.

SiteGround Cost: plan początkowy będzie kosztował od 3,95 $ do 6,85 $ za patelnie GrowBig i GoGeek miesięcznie za hosting dzielony. Firma zoptymalizowała również rozwiązanie hostingowe WP w tych samych cenach, a Cloud Hosting waha się od 64 do 192 USD miesięcznie.

Zobacz też: Przegląd SiteGround.

Wypróbuj SiteGround teraz

1&1 IONOS – niemiecki dostawca usług hostingowych z siedzibą w Niemczech

1 i 1 IONOS - niemiecki europejski dostawca usług hostingowych

1&1 IONOS – jest największym dostawcą usług hostingowych w Europie, który ma ponad 30-letnie doświadczenie i ma swoją siedzibę w Niemczech. Usługa obsługuje ponad 8 milionów użytkowników na całym świecie i umożliwia ponad 12 milionów domen. Lokalne serwery znajdują się na całym świecie, zapewniając wyjątkowe bezpieczeństwo i wydajność. Host jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji ukierunkowanych na zapewnienie profesjonalnego hostingu właścicielom witryn. Wśród funkcji, które wyróżniają system na tle innych, jako pierwsze należy wymienić następujące:

1&1 IONOS Plusy:

 • Technologia podwójnej platformy – Dostawca hostingu oferuje niezawodną podwójną technologię, która pozwala zachować pamięć i serwery sieciowe na tej samej platformie. Takie podejście przyczynia się do lepszego czasu ładowania strony i wyjątkowej wydajności.
 • Ochrona przed DDoS – Zaawansowana ochrona DDoS zabezpiecza witrynę przed problemami ze złośliwym oprogramowaniem, atakami hakerów i nieuczciwymi działaniami.
 • Zaawansowane środki bezpieczeństwa – System jest wyposażony w ulepszoną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem SiteLock i certyfikat SSL Wildcart.
 • Osobisty konsultant – Platforma oferuje szerokie opcje obsługi klienta, w tym pomoc osobistego konsultanta. Od Ciebie zależy, kiedy skontaktujesz się z asystentem, aby rozwiązać problemy związane z systemem.
 • Kreator strony internetowej – Funkcje 1&1 IONOS nie ogranicza się tylko do hostingu, ponieważ system umożliwia także uruchamianie porządnych stron internetowych i zarządzanie nimi. Jest wyposażony w edytor WYSIWYG, profesjonalne wstępnie zaprojektowane szablony, bezpłatne połączenie z domeną i opcje dostosowywania projektu potrzebne do stworzenia godnej strony internetowej.

Dobry wybór dla osób szukających dobrej wydajności i szybkości strony. Platforma zawiera przystępne plany na rozpoczęcie, podczas gdy rozwijające się projekty mogą szukać lepszej opcji.

1&1 minus IONOS:

 • Skomplikowany proces konfiguracji.
 • Niski niski poziom doświadczenia użytkownika.
 • Ogólna wydajność może być lepsza.

1&1 koszt IONOS: 1&1 IONOS oferuje trzy plany do wyboru. Koszt abonamentu zaczyna się od 1 USD miesięcznie przez 12 miesięcy i osiąga 14 USD miesięcznie na koniec okresu.

Zobacz też: 1&1 recenzja IONOS.

Spróbuj 1&1 IONOS teraz

Hostinger – najtańsze usługi hostingowe

Hostinger - najtańsze usługi hostingowe

Hostinger – jest hostem internetowym, który dostarcza dobrej jakości rozwiązania serwerowe wyposażone w różne funkcje, pomimo niskiej ceny abonamentu. Chociaż większość z tych funkcji jest dostępna tylko z abonamentami premium, właściciele witryn nadal docenią fajny pulpit podobny do cPanel, darmowy kreator stron internetowych oprócz kilku innych świetnych dodatków, funkcje w więcej niż rozsądnej cenie.

Zalety hostingu:

 • Szybkie ładowanie strony i czas działania – Hostinger radzi sobie dobrze w większości przypadków, jeśli chodzi o czas pracy. Średnia stawka wynosi 99,98%, co wygląda całkiem nieźle, choć może spaść do 99,88%, zwłaszcza podczas sezonowych skoków ruchu. Jeśli chodzi o czas ładowania strony, średnia prędkość wynosiła 385 ms w 2018 roku.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy – z reguły serwery chmurowe nie oferują bezpłatnego okresu próbnego, w przeciwieństwie do dostawców hostingu współdzielonego. Hostinger ma jednak 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która w rzeczywistości jest taka sama jak opcja bezpłatnego okresu próbnego. Firma pozwala wybierać spośród różnych opcji płatności, od tradycyjnych kart debetowych / kredytowych głównych emitentów po PayPal, Bitcoin itp.
 • Darmowy program do tworzenia domen i witryn – chociaż Hostinger jest bardziej usługą hostingową, nadal ma solidny program do tworzenia stron internetowych, z którego można korzystać bezpłatnie. Nie może się pochwalić taką samą funkcjonalnością jak profesjonalne platformy SaaS. Zapewnia jednak wybór doskonałych szablonów dla różnych typów witryn, które są łatwe w zarządzaniu i dostosowywaniu. Plany premium i biznesplany pozwalają również korzystać z bezpłatnej domeny.
 • Ekskluzywny hPanel – platforma jest wyposażona w unikalny niestandardowy pulpit zaprojektowany z uwzględnieniem opinii użytkowników i doświadczeń ponad dekady. Użytkownicy będą mieli wszystkie elementy w jednym miejscu z przejrzystą strukturą zestawu narzędzi i wszystkimi elementami przed oczami. HPanel ułatwił zarządzanie witryną.
 • Hosting zoptymalizowany pod kątem WP – dobra funkcja dla właścicieli witryn WP, którzy wymagają maksymalnego przechowywania i szybszych żądań. Ta opcja zawiera ulepszone ustawienia SEO dla promocji treści i lepszej konwersji.

Dobry hosting dla tych, którzy są gotowi do zakupu planów premium. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać wszystkich jego funkcji.

Wady Hostingera:

 • Ograniczony plan wejścia.
 • Bogaty zestaw funkcji dostępny tylko w pakietach premium.
 • Brak darmowego SSL i kopii zapasowych.

Koszt Hostingera: teraz doszliśmy do najsmaczniejszego fragmentu recenzji. Podstawowy plan z jednym wspólnym serwerem zaczyna się od 0,99 USD! Obejmuje przepustowość 100 GB dla jednej witryny internetowej z jednym kontem e-mail. Wspólny plan hostingu premium zaczyna się od 2,59 USD miesięcznie i obejmuje nieograniczoną liczbę stron internetowych, kont e-mail i przepustowości oraz cotygodniowe kopie zapasowe. Biznesowy hosting dzielony oferuje nieograniczone funkcje i możliwości jako pakiet „wszystko w jednym” za jedyne 4,49 USD miesięcznie. Platforma oferuje również swoje rozwiązanie do hostingu w chmurze od 9,99 USD oprócz VPS od 3,29 USD miesięcznie.

Zobacz też: Recenzja Hostingera.

Wypróbuj Hostinger teraz

iPage – niedroga firma hostingowa od 1998 roku

iPage - niedroga firma hostingowa od 1998 roku

iPage – jest platformą hostingową uruchomioną w 1998 roku. Może pochwalić się dziesięcioleciami doświadczenia w zakresie usług hostingowych. Twierdzi, że jest to jedno z najszybszych udostępnianych serwerów hostingowych oprócz przystępnych cen i nieograniczonych funkcji w ramach jednego dostępnego planu. Firma posiada dwa centra wymiany danych i obsługuje ponad milion nazw domen na całym świecie.

Profesjonaliści iPage:

 • Wydajność i niezawodność – wskaźnik czasu sprawności wynosi 99,94. Możesz spodziewać się nieco więcej od dostawcy hostingu z wieloletnim doświadczeniem. Z drugiej strony 5 godzin przestoju w ciągu roku nie wydaje się dużym problemem.
 • Wiele funkcji – w przeciwieństwie do wielu innych dostawców hostingu, iPage oferuje jeden plan wszystkim właścicielom witryn. Plan zawiera szereg funkcji, w tym nieograniczoną przestrzeń dyskową, łatwy w obsłudze panel sterowania, pulpit nawigacyjny vDeck, zwiększone bezpieczeństwo witryny, całodobowe monitorowanie szkodliwego oprogramowania itp..
 • Darmowe nieograniczone domeny – iPage oferuje bezpłatną domenę. Co więcej, możesz załatać nieograniczoną liczbę domen na jednym koncie. Może się to udać w przypadku 2-3 domen. Ale co, jeśli użytkownik zwariuje i użyje na przykład 10-15 nazw domen? Czy host poradzi sobie z tym zadaniem??
 • Darmowy kreator stron internetowych – jeśli chodzi o darmowego kreatora stron internetowych, pozwoli on stworzyć prostą stronę zoptymalizowaną pod kątem urządzeń mobilnych, zawierającą nie więcej niż 6 stron.
 • Rynek aplikacji niestandardowych – Uzyskaj dostęp do różnych aplikacji i widżetów, aby dostosować swoją stronę internetową. Tutaj masz narzędzia do uruchomienia sklepu internetowego, profesjonalnego portfolio lub bloga, dodając opcje płatności, formularze kontaktowe, galerie zdjęć itp.
 • funkcjonalność eCommerce – dostawca hostingu jest wyposażony w szereg narzędzi do uruchomienia sklepu cyfrowego. Otrzymasz intuicyjny system zarządzania produktem, a także narzędzia do śledzenia sprzedaży lub promocji produktów.
 • Zintegrowana analityka – konto hostingowe zawiera już narzędzia do analizy i monitorowania wydajności witryny.

Dobry wybór dla początkujących, którzy nie chcą uporządkować każdego planu według przepustowości lub innych problemów technicznych lub nieznanych funkcji. Tutaj mamy równe dla wszystkich rozwiązanie serwerowe w rozsądnej cenie.

Wady iPage:

 • Opcja planu ograniczonego.
 • Zniżki tylko dla subskrybentów długoterminowych.
 • Średnia wydajność.
 • Upsells.

Koszt iPage: jak już wspomnieliśmy, iPage ma jeden uniwersalny plan, który kosztuje 2,99 USD miesięcznie. Zawiera podstawowe funkcje oprócz narzędzi do budowania stron internetowych, obsługi klienta i możliwości handlu elektronicznego.

Zobacz też: Recenzja iPage.

Wypróbuj iPage teraz

A2Hosting – Jeden z najszybszych hostingu na świecie

A2Hosting - Jeden z najszybszych hostingu na świecie

A2Hosting – jest dostawcą usług hostingowych, który istnieje na rynku od 2001 roku. Nie jest tak popularny jak największe nazwy branżowe. Jednak z pewnością ma kilka świetnych funkcji do zaoferowania pod względem wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa. Rozwiązanie hostingowe może być używane z głównymi platformami CMS, a także twórcami stron internetowych. Użytkownik może liczyć na profesjonalną pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także zwroty w dowolnym momencie, bezpłatne transfery z witryny i inne.

A2 Plusy hostingu:

 • Elastyczność – A2Hosting oferuje kilka rozwiązań hostingowych dla różnych potrzeb. Obejmują hosting współdzielony dla blogerów i małych właścicieli witryn, rozwiązanie dla sprzedawców, którzy chcą hostować projekty swoich klientów, VPS i dedykowane pakiety hostingowe dla rozwijających się stron internetowych i projektów wymagających bardziej intensywnych potrzeb.
 • Zgodność – system zapewnia bezproblemową integrację z dowolną dostępną platformą CMS bez umiejętności technicznych. Niezależnie od tego, czy planujesz zbudować stronę internetową w Joomla, Magento, OpenCart, WordPress lub innej aplikacji, A2Hosting działa bezproblemowo z każdą z nich. Na przykład hosting zoptymalizowany pod kątem WP zawiera specjalne plany turbo, aby Twoja strona była tak szybka, jak to możliwe.
 • Darmowa migracja konta – użytkownicy mogą wybrać bezpłatną pomoc w migracji witryny, aby przenieść istniejący projekt z jednego serwera na serwer obsługiwany przez A2Hosting. Użytkownicy mają od 1 do 25 bezpłatnych migracji w zależności od wybranego pakietu.
 • Szybkość i wydajność – system twierdzi, że zapewnia 20-krotnie szybsze usługi dzięki rozwiązaniom Turbo Server. Średnia prędkość strony jest całkiem dobra. System uzyskał 337 ms w ciągu ostatnich kilku miesięcy, chociaż czas sprawności 99,92% może być nieco lepszy. Ma serwery zlokalizowane na całym świecie, aby hostować Twój projekt bliżej odbiorców docelowych.
 • Darmowe funkcje – każdy plan zawiera bezpłatny SSL, aby zapewnić bezpieczeństwo danych odwiedzających oprócz bezpłatnego SSH. Dostęp jest automatycznie włączany po opłaceniu abonamentu.

Dostawca hostingu ma wszystko, czego może potrzebować użytkownik, aby umożliwić wielozadaniowość i uruchomienie solidnego projektu internetowego. Z drugiej strony należy pamiętać o niektórych jego wadach.

A2 Wady zakwaterowania:

 • Myląca polityka cenowa.
 • Skomplikowana konfiguracja i wdrożenie.
 • reklama i wyprzedaże.

A2 Koszt zakwaterowania: zanim zagłębimy się w ceny, powinniśmy wspomnieć o funkcji zwrotu pieniędzy A2Hosting. Platforma gwarantuje politykę zwrotów w dowolnym momencie. Innymi słowy, użytkownicy mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy bez ograniczeń czasowych. Jeśli chodzi o koszty planu, użytkownicy mogą zdecydować się na hosting współdzielony (od 2,69 $ / miesiąc), Oferta sprzedawcy (od 9,80 $ / miesiąc), Hosting VPS (od 5,0 $ / miesiąc) oraz dedykowane rozwiązanie serwerowe (od 99,95 $). Dalsze odnowienie będzie kosztowało użytkowników od 17% do 61% więcej, z wyjątkiem pakietu VPS, który ma stałą cenę.

Spróbuj A2Hosting teraz

GoDaddy – największa rejestracja domen + firma hostingowa

GoDaddy - największa rejestracja domen + firma hostingowa

GoDaddy – to jedna z najpopularniejszych usług rejestracji domen na całym świecie. Platforma jest również dostawcą usług hostingowych, który dostarcza swoje ekskluzywne rozwiązania serwerowe w celu spełnienia różnych potrzeb. Firma oferuje dość niskie ceny wejścia oprócz świetnego czasu pracy (99,97%), wystarczająco dużej prędkości (517 ms), całodobowej obsługi klienta i wielu innych funkcji.

Platforma okazała się zaufanym dostawcą hostingu, chociaż oferuje niekończące się wyprzedaże, wysokie koszty odnowienia oraz brak kluczowych funkcji dostępnych w pakietach początkowych. Z tego powodu GoDaddy może nie być najtańszym rozwiązaniem. Jednak użytkownicy nadal doceniają zakres oferowanych przez nią funkcji.

Profesjonaliści GoDaddy:

 • Świetny czas działania i szybkość strony – pomimo faktu, że GoDaddy został pierwotnie uruchomiony jako usługa rejestracji domen, platforma stwierdziła, że ​​możliwe jest zapewnienie niezawodnego hostingu współdzielonego z dobrym czasem pracy, który zgodnie z najnowszymi testami wynosi 99,97%. Jeśli chodzi o przestoje, GoDaddy pokazuje około 13 minut miesięcznie, co stawia platformę powyżej średniej konkurencji. W ciągu ostatnich 12 miesięcy czas ładowania wynosił około 517 ms.
 • Hosting dla WP – System ma osobny plan hostingowy WordPress, który obejmuje prosty edytor stron z funkcją przeciągania i upuszczania, a także automatyczne kopie zapasowe i aktualizacje, przywracanie witryny za pomocą jednego kliknięcia itp..
 • Niestandardowy kreator stron internetowych – system może być dobrą opcją dla tych, którzy szukają kompleksowego rozwiązania do tworzenia stron internetowych. Możesz zarejestrować nazwę domeny, a także utworzyć i hostować nową witrynę w jednym miejscu. Oprogramowanie jest dobre dla początkujących bez umiejętności technicznych. Wszystko, czego potrzebujesz, to wybrać i dostosować gotowy szablon do uruchomienia.
 • Aplikacje i bezpieczeństwo – oprócz automatycznych aktualizacji i codziennych kopii zapasowych GoDaddy wykorzystuje zaawansowane technologie do monitorowania, wykrywania i zapobiegania atakom DDoS. Ponadto użytkownicy uzyskują pełny dostęp do ponad 125 różnych aplikacji dostępnych za jednym kliknięciem. Obejmują one popularny CMS, w tym Drupal lub Joomla, a także inne niezbędne oprogramowanie.

Platforma cieszy się uznaniem wśród klientów na całym świecie. Wykazał dobre wskaźniki wydajności, chociaż niektóre wady są jeszcze do rozważenia.

Wady GoDaddy:

 • Ograniczone plany wejścia.
 • Wysokie koszty odnowienia.
 • Irytujące wyprzedaże.

Koszt GoDaddy: platforma początkowo oferuje trzy główne plany, które obejmują pakiety Economy, Deluxe i Ultimate, kosztujące odpowiednio 2,49 USD, 4,99 USD i 7,99 USD. Cena wygląda bardzo przystępnie, dopóki nie będzie konieczne przedłużenie. W tym miejscu będziesz musiał zapłacić o około 60% wyższe ceny, aby móc nadal korzystać z hostingu. Wszystkie plany są dostępne zarówno dla użytkowników systemu Linux, jak i Windows z niewielką różnicą. Plany Linuksa są również dostarczane z pakietem biznesowym przeznaczonym do zaawansowanych projektów eCommerce. Pierwszy miesiąc kosztuje 20,99 USD, a miesięczna cena za odnowienie 29,99 USD.

Wypróbuj GoDaddy teraz

Dolna linia

Hosting strony internetowej jest podstawowym zagadnieniem obecności w sieci. Musisz zdecydować, który z nich jest najlepszy, biorąc pod uwagę typ witryny, strukturę, cele itp. Czy potrzebujesz hostingu współdzielonego lub rozwiązania do obsługi chmury, aby zapewnić wysoką prędkość w dowolnym momencie? Czy potrzebujesz specjalnych funkcji, takich jak darmowe domeny lub narzędzia do tworzenia stron internetowych? To są pytania do rozważenia przed wyborem firmy hostingowej.

Jedna rzecz jest taka sama dla wszystkich hostów internetowych: muszą zapewnić płynne i szybkie działanie witryny pomimo obciążenia serwera lub skoków ruchu. Powinien pochwalić się doskonałym ładowaniem stron i współczynnikiem czasu pracy, a także 100% niezawodności i zestawu określonych funkcji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map