Najlepsze kreatory stron AI

najlepsi twórcy stron internetowych ze sztuczną inteligencją


Często spotykamy się z pojęciem sztucznej inteligencji i obserwujemy, w jaki sposób nasze smartfony stają się jeszcze „inteligentniejsze”. Przyzwyczailiśmy się także do kombinacji słów „sieć łączności”. Atmosfera współczesnego świata technologicznego uczy nas, że urządzenia i urządzenia staną się mądrzejsze w przyszłości i będziemy mogli polegać na decyzjach podejmowanych w różnych niszach.

Czy chcesz zobaczyć usługę, która będzie w stanie stworzyć udaną stronę internetową w trybie automatycznym, korzystając z dostarczonych danych?

Istnieje pewien algorytm, który analizuje przesłane informacje, koreluje je z bazami danych, porównuje osobne szczegóły, szuka dodatkowych informacji, określa najbardziej efektywny projekt układu strony internetowej w oparciu o określone kryteria i wyświetla wynik.

Brzmi świetnie, prawda?? Musisz tylko odpowiedzieć na kilka pytań, poczekać kilka minut i uzyskać coś, czego nie wstydzisz się opublikować w Internecie i zaproś klientów do odwiedzenia Twojej witryny. Tacy twórcy stron już istnieją! Niektóre z nich są już w trybie testowym, a inne są już dostępne online. Tak, jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o niematerialnym wyższości i genialnych wynikach. Jednak pomysł jest kuszący, został zrealizowany, a rozwój trwa w całkiem niezłym tempie.

 • Sztuczna inteligencja to modelowanie inteligentnego zachowania oparty na zasadach sieci łączącej, która funkcjonuje jako układ nerwowy organizmów biologicznych.
 • Istnieje wiele małych połączonych ze sobą klastrów które działają po zakończeniu określonego zadania.
 • System stopniowo się kształci (co jest główną cechą prawdziwej AI), gromadzi informacje i sposoby ich interpretacji, porównuje końcowe wyniki.

Trend sztucznej inteligencji zyskuje na popularności. Wielu użytkowników zazwyczaj stosuje opcje tych inteligentnych narzędzi w swoich systemach, ponieważ przyszłość dotyczy komfortu i pieniędzy, które oferują. Oczywiste jest, że sztuczna inteligencja nie będzie w stanie tworzyć złożonych stron internetowych. To dzieło twórcze, które należy do ludzkości.

Jednocześnie z łatwością poradzą sobie z witrynami biznesowymi, portfelami, witrynami promocyjnymi i szablonami stron docelowych. Są to najprostsze z technicznego punktu widzenia i najpopularniejsze warianty. AI ma nieograniczone perspektywy w tworzeniu tego rodzaju stron internetowych.

Jeśli obecnie oceniamy twórców witryn z punktu widzenia łatwość użycia dla początkujących i jakość gotowego wyniku, wtedy prostota i wygoda w końcu nie będą miały większego znaczenia. Wynika to z faktu, że każdy użytkownik będzie mógł aktywować przycisk i uzyskać wymagany wynik.

Na dzień dzisiejszy istnieją różne systemy niszowe, które są wyposażone w tryb sztucznej inteligencji wykorzystywany jako wirtualny asystent tworzenia stron internetowych. Istnieją nawet systemy, które są promowane wyłącznie jako twórcy stron AI.

Przetestowaliśmy 7 najlepszych twórców stron AI:

 1. Wix ADI – najlepszy kreator stron AI
 2. Zakładka – całkowicie zautomatyzowany kreator stron internetowych
 3. Leia – Kreator stron internetowych do sztucznej inteligencji
 4. Dolphin – inteligentny kreator stron internetowych autorstwa Jimdo
 5. b12 – Kreator stron internetowych AI wspomagany przez człowieka
 6. Zyro – technologia oparta na sztucznej inteligencji dla małych firm
 7. Firedrop – A.I. Narzędzie do generowania projektów

Zasadniczo nie ma dużej różnicy w działaniu obu typów systemów, ale jeśli chodzi o szczegóły, podejścia różnią się. Podczas uruchamiania stron każda usługa opiera się na opcjach edytora (widżety, bloki, style). Dlatego istnieje różnica w wynikach. Przejrzyjmy Wix ADI, Bookmark, Leia, Jimdo Dolphin i Firedrop jako próbki aktywnych usług i szczegółowo scharakteryzuj każdą z nich.

Wix ADI – najlepszy kreator stron AI

Wix ADI

Wix ADI (Sztuczna inteligencja projektowa) – to najlepszy program do tworzenia witryn oparty na sztucznej inteligencji. Jest to zaufane narzędzie do tworzenia stron internetowych, które Wix oferuje wix, aby zapewnić maksymalną wygodę, łatwość użytkowania i szybkość tworzenia stron internetowych. Korzystając z funkcji zaawansowanej, możesz stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową za pomocą zaledwie kilku kliknięć i bez kodowania. Wix ADI jest prosty i intuicyjny dla wszystkich – wystarczy postępować zgodnie z wytycznymi generowanymi przez system i obserwować, w jaki sposób tworzy stronę internetową dla Ciebie.

Wix ADI charakteryzuje się zestawem zintegrowanych funkcji, które przyczyniają się do łatwego i szybkiego procesu tworzenia strony internetowej. Oto niektóre z najbardziej niezwykłych funkcji konstruktora strony:

 • Szczegółowe wytyczne – Kreator stron internetowych jest dostarczany z pouczającym samouczkiem krok po kroku, który wykorzystuje przesłane informacje do stworzenia projektu, który ma być wykorzystany w dłuższej perspektywie;
 • Zautomatyzowany proces tworzenia strony internetowej – Jeśli zdecydujesz się na pracę z Wix ADI, system zaoferuje zestaw pytań, na które odpowiedzi będą dalej wykorzystywane jako podstawa do opracowania twojego szablonu projektu. Pytania będą dotyczyły rodzaju witryny, której potrzebujesz, zestawu wymaganych funkcji (typ strony internetowej, funkcjonalność), nazwa firmy, jej fizyczna lokalizacja, dane kontaktowe (sieci społecznościowe, e-mail, telefon, faks, logo);
 • Proste tworzenie stron internetowych – Zasadniczo uruchomienie strony internetowej z Wix ADI zajmuje około pół godziny. Proste wytyczne generowane przez system pomogą z łatwością wykonać zadanie. Gdy tylko odpowiesz na wymagane pytania, system automatycznie znajdzie w Internecie informacje o Twojej firmie i musisz to potwierdzić. Na dłuższą metę dostajesz gotową, jednostronicową stronę internetową, która zawiera obrazy i treści, które możesz dalej zastąpić tymi, które chcesz tam zobaczyć;
 • Szybka personalizacja projektu – Zaraz po zatwierdzeniu szablonu będzie można ręcznie zastąpić dostępną treść własnymi informacjami biznesowymi. Możesz szybko edytować blok lub przejść do w pełni funkcjonalnej wersji edytora Wix.

Wix ADI jest słusznie uważany za jednego z najlepszych współczesnych twórców stron internetowych opartych na sztucznej inteligencji. Koszt korzystania z narzędzia ogólnie zależy od kosztu subskrypcji wybranego dla twojego projektu. Obecnie Wix oferuje dwa opcje płatności, mianowicie plany standardowe i biznesowe / eCommerce. Każdy z pakietów subskrypcji ma własne plany, które obejmują darmowe nazwy domen jako bonus. Koszt standardowych planów zaczyna się od 13 USD / mc i osiąga 39 USD / mc, zaś planów biznesowych zaczyna się od 23 USD / mc.

Wypróbuj Wix za darmo

Zakładka – całkowicie zautomatyzowany kreator stron internetowych

Zakładka

Zakładka – to jeden z najbardziej niesamowitych i łatwych w użyciu kreatorów stron internetowych opartych na sztucznej inteligencji, który tworzy nowoczesne, innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju wrażenie dzięki unikalnemu podejściu do projektowania stron internetowych i zaawansowanemu zestawowi funkcji. System jest ukierunkowany głównie na tworzenie witryn biznesowych, sklepów internetowych, portfeli i stron docelowych z responsywnym designem.

Pracując z twórcą strony, przygotuj się na spotkanie z AIDA – żeńskim wizerunkiem, który jest ucieleśnieniem zakładki AI. Skrót AIDA oznacza asystenta projektowania sztucznej inteligencji. Usługa jest ładnym narzędziem do tworzenia stron internetowych z edytorem wizualnym, a zatem posiada bazę techniczną potrzebną do tworzenia wysokiej jakości stron internetowych. AIDA oferuje połączenie popularnej technologii „przeciągnij i upuść” z zaawansowanym podejściem do projektowania stron internetowych opartym na sztucznej inteligencji, ukierunkowanym na opracowywanie zaawansowanych projektów bogatych w funkcje przez początkujących i ekspertów od projektowania stron internetowych. Twórca strony słusznie zasługuje na umieszczenie na liście najlepszych twórców stron AI. Spójrz na listę jego funkcji i najważniejszych elementów, które wyróżniają go spośród tłumu:

 • Szybki i łatwy proces projektowania stron internetowych – Proces pracy z AIDA jest dość prosty i szybki: po prostu poproś system „AIDA SHOW ME HOW”, aby zaczął z nim pracować. Przeczytaj, aby odpowiedzieć na kilka pytań, wybierz niszę, w której się specjalizujesz (obecnie dostępnych jest około 750 opcji biznesowych), preferencje dotyczące układu i stylu. Podaj nazwę swojej firmy, aby AIDA mogła użyć danych do wygenerowania witryny w około 30 sekund;
 • Zautomatyzowane tworzenie stron internetowych – Narzędzie automatycznie wypełnia Twoją witrynę blokami znanymi tutaj jako „skupia się”, a także wybiera najbardziej odpowiednią paletę kolorów i elementy dostosowywania projektu, które najbardziej pasują do twojego projektu. Zaraz potem użytkownik zostaje przekierowany do edytora, gdzie AI dodaje piękne animacje w trybie czasu rzeczywistego wraz z blokami funkcjonalnymi na stronach internetowych;
 • Skuteczne wskazówki i wytyczne – System zapewnia wskazówki, jak skutecznie dodawać i dostosowywać strony internetowe i sekcje, zastępować dostępne pliki multimedialne i obrazy własnymi, dodawać, usuwać lub dostosowywać pozycje modułów na stronach internetowych, konfigurować parametry SEO i wykonaj inne niezbędne kroki, które wpływają na końcowy wynik;
 • Unikalna zmienność szablonu – W przeciwieństwie do standardowych narzędzi do tworzenia witryn, Zakładka nie oferuje gotowej kolekcji szablonów. Jest to AIDA, która oferuje unikalną zmienność szablonów. Podczas korzystania z tego narzędzia natrafisz na wszechstronne responsywne zintegrowane motywy;
 • Osadzanie kodu HTML – Zakładka pozwala również na osadzanie kodu HTML. Jest to znacząca zaleta dla każdego, kto zna podstawy programowania. Ta funkcja umożliwia tworzenie i publikowanie dostosowywanych projektów o unikalnym projekcie.

Możesz użyć Zakładki w ogóle bez żadnych kosztów, ale w tym przypadku system będzie podlegał pewnym ograniczeniom. Aby zwiększyć wydajność projektu, możesz uaktualnić do jednej z płatnych subskrypcji, które kreator stron internetowych oferuje swoim użytkownikom. Ich koszt stanowi odpowiednio 11,99 USD / mc i 24,99 USD / mc.

Wypróbuj zakładkę za darmo

Leia – Kreator stron internetowych do sztucznej inteligencji

Leia

Leia – to kolejna potężna próbka narzędzia do tworzenia witryn opartego na sztucznej inteligencji. System pomaga uruchamiać czyste projekty niestandardowe i zarządzać nimi całkowicie od zera w ciągu minuty lub dwóch. Umożliwia tworzenie i publikowanie pięknych responsywnych stron internetowych dla wszelkiego rodzaju firm.

Wszystko, co musisz zrobić, to opisać, jak powinien wyglądać projekt, określić funkcje, które powinien on mieć, i wybrać szczegóły, które mają znaczenie dla jego projektu i wydajności. Następnie możesz oprzeć się na krześle i obserwować, jak Leia automatycznie projektuje dla Ciebie stronę internetową na podstawie informacji podanych podczas udzielania odpowiedzi na pytania. Co ciekawe, Leia może samodzielnie projektować, kodować, a następnie realizować projekt. Oto cechy, które wyróżniają Leię z tłumu:

 • Unikalny projekt strony internetowej – Jedną z niezaprzeczalnych zalet Leia jest fakt, że nie tylko zapewnia ona intuicyjny proces projektowania stron internetowych, ale także pozwala tworzyć spersonalizowane projekty stron internetowych. W rezultacie projekty uruchomione z tym systemem wcale nie są podobne i nie znajdziesz tutaj witryn, które wyglądają podobnie;
 • Komendy głosowe – Leia rozpoczyna pracę nad procesem tworzenia witryny po komendzie głosowej użytkownika. Musisz nacisnąć i przytrzymać ikonę wyświetlaną na środku strony głównej, aby określić typ witryny, którą zamierzasz uruchomić. Zaraz potem system wybierze najlepszy szablon i styl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz użyć opcji poleceń głosowych, system umożliwia wprowadzanie danych biznesowych w trybie ręcznym;
 • Intuicyjny proces projektowania stron internetowych – Przed utworzeniem strony internetowej system generuje kilka pytań, na które musisz odpowiedzieć, aby podać jak najwięcej informacji o swojej firmie. Im bardziej szczegółowe są odpowiedzi – tym bardziej profesjonalny będzie Twój projekt. Jeśli nie chcesz odpowiadać na pytania, możesz je pominąć i przejść bezpośrednio do procesu projektowania witryny bez żadnych opłat.

Leia ma bezpłatny niekończący się plan, którego możesz użyć do przetestowania systemu, ale jego funkcjonalność zdecydowanie pozostaje w tyle za Wix i Bookmark. Aby uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji systemu lub dodatkowych funkcji, otrzymasz propozycję uaktualnienia do jednej z płatnych subskrypcji – Pro lub Biznesplanów. Ich koszt stanowi 4,17 USD i 6,67 USD miesięcznie.

Wypróbuj Leia za darmo

Dolphin – inteligentny kreator stron internetowych autorstwa Jimdo

Jimdo Dolphin

Jimdo Dolphin – to inteligentny kreator stron internetowych obsługiwany przez Jimdo. Jest to idealne narzędzie dla użytkowników, którzy szukają łatwych alternatyw do tworzenia stron internetowych, aby rozpocząć i zarządzać projektami biznesowymi, stronami jednostronicowymi itp. Istota korzystania z usługi sprowadza się do odpowiedzi na automatycznie generowane pytania, z których system będzie dalej korzystać zbudować stronę internetową.

Proces projektowania stron internetowych Dolphin realizowany jest w formie czatu AI, w którym system prosi użytkownika o udzielenie odpowiedzi na pytania, które automatycznie generuje. Dlatego musisz podać nazwę firmy, niszę, konta w sieciach społecznościowych, preferencje dotyczące logo itp. Co ważne, system nie zapyta o twoje preferencje projektowe – odpowiada za wybór schematu kolorów i innych powiązanych niuansów. Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach Dolphin, nie spiesz się i sprawdź jego główne funkcje:

 • Intuicyjny proces projektowania stron internetowych – Dolphin przeprowadza wyszukiwanie Twojej firmy przez Internet po nazwie, a następnie oferuje potwierdzenie wyboru firmy spośród dostępnych wariantów. Następnie AI analizuje informacje i indywidualnie wybiera styl przyszłego szablonu. Jeśli masz konto w sieci społecznościowej, będzie to doskonały wkład w wartość informacyjną twojego projektu. Dolphin znajdzie ją, aby dalej wykorzystywać dostępne informacje podczas tworzenia strony internetowej;
 • Wybór indywidualnego szablonu – Zostaniesz poproszony o wskazanie niszy, na której się skupiasz, aby system mógł wybrać najbardziej odpowiednie szablony pasujące do Twojej specjalizacji branżowej. Będziesz także mógł przesłać swoje logo firmy na nowo wygenerowaną stronę internetową, aby było rozpoznawalne w sieci;
 • Optymalizacja mobilna – Strony internetowe uruchomione za pomocą Dolphin są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych i można je przeglądać na różnych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Ponadto możesz użyć mobilnej aplikacji Jimdo Boost, aby znaleźć statystyki swojej witryny, w tym informacje o ruchu, a także szczegółowe wskazówki dotyczące dalszej promocji witryny. Dane te są pobierane ze zintegrowanego Google Analytics.

Jimdo ma umiarkowane zasady cenowe. Ma bezpłatny abonament i cztery płatne subskrypcje, których koszt waha się od 9 USD / miesiąc do 39 USD / miesiąc.

Wypróbuj Dolphin za darmo

b12 – Kreator stron internetowych AI wspomagany przez człowieka

B12

B12 – to wspomagany przez człowieka program do tworzenia witryn obsługiwany przez Artificial Design Intelligence, który pomaga uruchomić dowolny projekt w ciągu minuty. System obsługuje obecnie ponad 1,5 miliona witryn internetowych na całym świecie, z których wszystkie są wyjątkowe, spersonalizowane, responsywne i specyficzne dla niszy.

Aby założyć stronę internetową z B12, wystarczy zarejestrować się w systemie, odpowiedzieć na kilka pytań związanych z niszą biznesową, aby umożliwić AI indeksowanie Internetu i niestandardową wersję projektu. Przejrzysz wersję roboczą i podzielisz się opiniami z projektantem, który będzie dalej pracował nad dostosowaniem projektu. W rezultacie otrzymasz gotową stronę internetową dostosowaną do twoich potrzeb za około tydzień. Najwyższy czas, aby wymienić zalety narzędzia do tworzenia witryn:

 • AI wspomagana przez człowieka – Platforma wykorzystuje połączone podejście do projektowania stron internetowych, co oznacza, że ​​Twój projekt zostanie początkowo utworzony przez zintegrowanego asystenta AI, a eksperci ręcznie ukończą projekt, aż będzie w 100% gotowy;
 • Profesjonalne wsparcie – Zespół obsługi klienta serwisu ocenia i przegląda twoją stronę internetową po tym, jak jest gotowy regularnie dostarczać spersonalizowane comiesięczne rekomendacje. Informacje te są ważne, jeśli chodzi o dalszy rozwój i promocję firmy;
 • Optymalizacja SEO – Eksperci SEO wspierani przez AI dokładają wszelkich starań, aby Twoja witryna dotarła do klientów i wytrzymała niszową konkurencję. Profesjonaliści B12 SEO co miesiąc oceniają wyniki projektu, aby przedstawić zalecenia dotyczące skutecznej poprawy pozycji SEO. To przydatna oferta dla początkujących;
 • Zintegrowany zestaw narzędzi – B12 zapewnia dostęp do solidnego i stale rosnącego pakietu narzędzi, które pomagają stworzyć niezawodną obecność w Internecie i dotrzeć do większej liczby klientów. Należą do nich profesjonalne narzędzia do dostosowywania projektu, opcje eCommerce, narzędzia do opowiadania obrazów / wideo, opcje importu / eksportu treści, SEO, copywriting, optymalizacja mobilna, niestandardowe narzędzia CSS / HTML, a także blogowanie, marketing społecznościowy oraz szerokie opcje rezerwacji / planowania.

B12 ma bezpłatny plan, który pozwala stworzyć projekt za darmo. Dodatkowo są cztery płatne opcje (Plany podstawowe, premium, SEO i SEO Pro), którego koszt wynosi od 26 do 224 USD miesięcznie.

Wypróbuj B12 za darmo

Zyro – technologia oparta na sztucznej inteligencji dla małych firm

Zyro

Zyro – to nowoczesny kreator stron internetowych, który pozwala na tworzenie profesjonalnie wyglądających, w pełni wyposażonych projektów w krótkim czasie. Żadne umiejętności ani wcześniejsza wiedza na temat projektowania stron internetowych nie są potrzebne do założenia strony internetowej z platformą. Nawet nowicjusz może uruchomić stronę internetową z systemem zgodnie z wytycznymi, które automatycznie generuje. System jest naprawdę przyjazny dla użytkownika, intuicyjny i zawiera wiele funkcji.

Kreator stron internetowych Zyro pozwala na przejście do prowadzenia firmy w kilku prostych krokach. Musisz wybrać szablon, dostosować go do swoich upodobań, wygenerować zawartość AI lub dodać własne informacje o firmie. Jak tylko wszystko będzie gotowe, powinieneś opublikować projekt i popracować nad jego dalszą promocją. Zyro ma wiele zalet, które przyczyniają się do jego promocji:

 • Generator treści AI – Kreator stron internetowych wykorzystuje moc sztucznej inteligencji do pisania treści dla Ciebie. Zintegrowany program do tworzenia AI natychmiast tworzy dla Ciebie tekst na stronie na podstawie informacji przesyłanych na żądanie. Automatycznie generuje również obrazy, filmy i inne pliki multimedialne;
 • Narzędzie AI Heatmap – Zintegrowane narzędzie AI Heatmap przewiduje sposób, w jaki odwiedzający widzą stronę internetową i przeglądają. Definiuje także treść, na którą zwracają uwagę odwiedzający. Pozwala to na uporządkowanie elementów witryny w jak najdokładniejszy sposób, aby zmaksymalizować współczynniki konwersji;
 • Responsywne szablony – Kreator stron internetowych pozwala wybierać spośród wielu wstępnie zaprojektowanych responsywnych szablonów, zapewniając opcje edycji przeciągnij i upuść oraz wiele funkcji dostosowywania projektu;
 • Optymalizacja SEO – Kreator stron internetowych jest przyjazny dla SEO, co oznacza, że ​​wszystkie tworzone z nim strony są domyślnie zoptymalizowane pod kątem SEO. Jednak system pozwala również dostosować ustawienia SEO, ponieważ musisz zwiększyć dostępność swojej witryny i ranking wyszukiwarki;
 • Logo Maker – Zyro oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnego Logo Maker, który pozwala zaprojektować własne profesjonalne logo firmy bez pomocy projektantów. Będziesz mógł dostosować każdy element logo, aby odzwierciedlał tożsamość Twojej marki.

Zyro oferuje tylko dwa plany. Pierwszy jest bezpłatny, a drugi kosztuje tylko 2,99 USD / mc. Płatna subskrypcja obejmuje funkcje bezpłatnego abonamentu i dodatkowo oferuje opcje, które pozwalają z łatwością rozpocząć w pełni funkcjonalny projekt.

Wypróbuj Zyro za darmo

Firedrop – A.I. Narzędzie do generowania projektów

Firedrop

Firedrop – to usługa, która początkowo pozycjonowała się jako twórca strony AI, wykorzystując Sacha – lokalną wersję AI – jako wirtualnego asystenta, którego zadaniem była pomoc użytkownikowi w zaprojektowaniu strony internetowej poprzez komunikację na żywo. Jednak asystent nie jest już używany do tworzenia stron internetowych. Zamiast tego platforma korzysta z najnowocześniejszej technologii sztucznej inteligencji, aby automatycznie wygenerować projekt odpowiadający Twoim potrzebom.

Firedrop zapewnia zautomatyzowany proces projektowania i edycji stron internetowych. Twoim zadaniem jest zdefiniowanie interesującej Cię niszy, a Twój wirtualny asystent poda link do najbardziej odpowiedniego wariantu. Możesz dodawać sekcje ręcznie, wypełniając je treścią w prostym i wygodnym edytorze. System faktycznie działa jako centrum informacyjne i zapewnia pomoc w wyborze stylu, obrazu nagłówka, nazwy i innych podobnych elementów.

Strona internetowa generowana przez AI – jaka jest różnica?

Wraz ze wzrostem liczby twórców stron AI pojawia się pytanie: czy jest jakaś różnica między stroną generowaną za pomocą tych systemów a tymi tworzonymi za pomocą standardowych twórców stron? Odpowiedź brzmi nie! Nie ma żadnej różnicy między funkcjonalnością jakości a wyglądem obu typów witryn.

Głównym celem korzystania z narzędzi do budowania stron internetowych opartych na sztucznej inteligencji jest uproszczenie procesu tworzenia stron internetowych dla początkujących, którzy nigdy nie mieli do czynienia z żadnym twórcą stron internetowych. Zastosowanie tych systemów wyeliminowało potrzebę wiedzy programistycznej, a tym samym znacznie zmniejsza ryzyko pomyłki.

Jako nowicjusz musisz tylko odpowiedzieć na zestaw gotowych pytań związanych z Twoją firmą, aby podać informacje, których platforma będzie dalej używać do automatycznego tworzenia wysokiej jakości strony internetowej. Proces uruchamiania tej samej witryny za pomocą standardowego narzędzia do tworzenia witryn może być bardziej skomplikowany i czasochłonny dla niedoświadczonego użytkownika. To jedyna różnica, która wyróżnia te typy systemów.

AI a tworzenie stron internetowych

Jeśli chodzi o wprowadzenie AI w projektowaniu budynków, ma wiele niezaprzeczalnych zalet. Zaawansowana technika skraca czas potrzebny na pomyślne utworzenie strony internetowej bez uszczerbku dla wyniku. Dzięki zintegrowanemu algorytmowi, który wykorzystuje przesłane informacje do dalszego uruchomienia strony, użytkownicy mogą uzyskać w pełni funkcjonalny projekt w krótszym czasie i bez żadnych umiejętności kodowania. Ten sam efekt nie może być osiągnięty przy zastosowaniu standardowego podejścia do projektowania stron internetowych.

Technologia AI przeżywa swój rozwój, a wprowadzenie twórców stron internetowych sprawiło, że narzędzie sztucznej inteligencji nie jest kaprysem, ale niesamowitą rzeczywistością. Obecnie nie można uruchamiać złożonych stron internetowych, ale można z nim budować małe i średnie projekty. Działa to szczególnie dobrze dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w niuansach tworzenia stron internetowych, ale mają zamiar uruchomić wysokiej jakości atrakcyjne strony internetowe o godnej wydajności. Projektowanie oparte na sztucznej inteligencji ma również duże znaczenie dla usług SaaS, które umożliwiają zwiększenie indywidualności strony internetowej, gdy praktykuje się masowe projektowanie stron internetowych.

Dolna linia

Na dzień dzisiejszy sztuczna inteligencja twórców stron internetowych znajduje się na początkowym etapie rozwoju. Praca z takimi systemami przypomina zakończenie testu, w którym wybierasz kierunek, w którym wynik będzie zależał od twoich odpowiedzi.

Jaki jest Twój ulubiony kolor? – Zielony. I obserwujesz, jak automatycznie utworzona strona internetowa podkreśla najważniejsze elementy przyjemnym zielonym kolorem. Czy to magia? Na pewno nie. Poczujesz magię, gdy twórca witryny zada Ci pytanie takie jak: „Podaj 3 linki do stron z wybranej przez Ciebie niszy”. Zaraz po tym, system stosuje złożony proces analizy i generuje efekt wow. To jest sztuczna inteligencja, a cały przemysł tworzenia stron internetowych jest na dobrej drodze.

Jaki jest zatem wniosek? Prawdopodobnie otrzymamy w pełni funkcjonalne usługi AI od wiodących niszowych twórców stron internetowych za około 2-3 lata. Systemy te będą wyszukiwać informacje, analizować je, sporządzać prognozy i nadal uczestniczyć w procesie rozwoju witryny, nawet po jej opublikowaniu.

Bazy danych, serwery, systemy samouczące ze złożonymi sieciami łączącymi. Inteligentni menedżerowie, generatywny design, zaawansowany automatyczny marketing – te funkcje pojawią się w odpowiednim czasie. Początek już się rozpoczął. Dziś jesteśmy świadkami narodzin tego trendu. Niektórzy twórcy stron internetowych naśladują to, podczas gdy inni naprawdę starają się stworzyć zupełnie nową użyteczną technologię.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map