Najlepsze kreatory stron internetowych dla organizacji non-profit

Najlepsze kreatory stron internetowych dla organizacji non-profit


Witryna organizacji non-profit jest najważniejszym miejscem docelowym dla wszystkich jej członków, którzy chcą być świadomi wszystkich wydarzeń, które mają miejsce w jej pracy. Jest to również cenne źródło informacji dla użytkowników, którzy planują dołączyć do organizacji lub szukają powiązanych danych.

Oczywiste jest, że tego rodzaju strona internetowa nie powinna być wcale skomplikowana, umożliwiając każdemu łatwe przeglądanie jej w dowolnym momencie. Powinien zapewniać intuicyjną nawigację, aby nawet nowicjusze mogli znaleźć informacje, których aktualnie potrzebują, bez poświęcania zbyt wiele czasu i wysiłku. W przeciwnym razie ryzykujesz utratą potencjalnych klientów, którzy mogą dać pierwszeństwo konkurentom, jeśli nie znajdą potrzebnych informacji na Twojej stronie.

Fakt, że większość właścicieli organizacji non-profit nie może pochwalić się doskonałymi umiejętnościami i doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych, powoduje potrzebę poszukiwania prostych, ale niezawodnych sposobów tworzenia stron internetowych. Zatrudnianie webmastera lub zamówienie strony internetowej ze studia projektowania stron internetowych również nie będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest to dość kosztowna alternatywa. W tym miejscu bardzo docenione zostanie korzystanie z kreatorów stron internetowych.

Twórcy stron internetowych są początkowo przeznaczone dla początkujących, dlatego udostępniają pomocne i szczegółowe wytyczne, rekomendacje i wskazówki, które w znacznym stopniu upraszczają proces projektowania stron internetowych. Nie musisz posiadać umiejętności kodowania lub konkretna wiedza na temat projektowania stron internetowych, aby opanować te systemy z korzyścią. Większość z nich oferuje bogate zbiory szablonów, które są pełne treści i reagują od samego początku. Wreszcie, strony internetowe tworzone przy pomocy twórców stron są niedrogie i odpowiednio zoptymalizowane dla wyszukiwarek, co zwiększa szanse Twojej organizacji na uzyskanie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Przetestowaliśmy 9 najlepszych twórców stron non-profit:

 1. Wix – najlepszy DARMOWY kreator stron internetowych dla organizacji non-profit
 2. WordPress – CMS nr 1 dla dowolnej witryny non-profit
 3. uKit – Najtańszy kreator stron internetowych dla małych firm
 4. SITE123 – doskonała platforma do tworzenia własnych witryn internetowych
 5. 8b – Easy Site Builder dla organizacji non-profit
 6. IM Creator – darmowy kreator stron internetowych dla organizacji non-profit
 7. Squarespace – charytatywny kreator stron internetowych dla organizacji non-profit
 8. Shopify – e-commerce dla organizacji non-profit i organizacji charytatywnych
 9. Bluehost – najlepszy hosting dla organizacji non-profit

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o każdym z tych systemów, aby wybrać ten, który będzie odpowiadał potrzebom Twojej organizacji non-profit i ogólnie wymaganiom dotyczącym projektowania stron internetowych? Każdy z wyżej wymienionych twórców stron jest w pełni funkcjonalny i warty uwagi. Spójrz teraz na ich opinie, aby dokonać bezstronnego wyboru.

Wix – najlepszy DARMOWY kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

Wix - najlepszy kreator stron internetowych dla organizacji non-profit (BEZPŁATNIE)

Wix – to wszechstronny kreator stron internetowych służący do tworzenia różnych typów witryn, w tym organizacji non-profit. System obejmuje szerokie spektrum potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych i zapewnia wiele funkcji, które są łatwe do zbadania i opanowania. Zobacz główne zalety usługi już teraz:

 • Szablony dla organizacji non-profit. Wix ma do wyboru kolekcję szablonów religii i non-profit. Niektóre z nich obejmują Food Charity, Kids Charity, Teen Volunteers, niekomercyjne projekty, społeczność itp. Wiele z nich ma zintegrowane „Wpłać teraz”I inne funkcje, które są niezbędne w tych witrynach.
  Istnieje również bogaty zestaw narzędzi do dostosowywania projektu, aby nadać stronie pożądany wygląd i funkcjonalność. Pamiętaj jednak, że Wix nie pozwala na zmianę szablonu w drodze. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, musisz ponownie przesłać treść.
 • Członkostwo. Jest to bardzo wygodne dla organizacji, które opracowują i zarządzają kilkoma projektami i muszą przypisać określonych członków do konkretnych projektów. Dzięki funkcji członkostwa możesz przyznać dostęp do ukrytych sekcji witryny tym użytkownikom, którzy dokonali darowizn i mogą otrzymać specjalne prawa.
 • Forum. Wix pozwala dodając forum do swojej witryny, co jest dość niezwykłą cechą tych usług. Jest to prawdziwa zaleta dla każdej witryny organizacji non-profit, ponieważ umożliwia kontakt z użytkownikami, zachęcając ich do uczestnictwa. Możesz tworzyć dowolne tematy i oddziały na forum, aby poznać pomysły innych członków i pozwolić im dzielić się opiniami z innymi użytkownikami.
 • Blogowanie. Jest to niezawodny sposób na informowanie użytkowników o najnowszych wiadomościach i wydarzeniach w Twojej organizacji, a także o innych powiązanych informacjach. Możesz pisać i publikować posty dotyczące misji i oświadczenia organizacji non-profit, dzielić się celami i przedstawiać argumenty, aby przekonać czytelników do dołączenia do organizacji.
 • Wielojęzyczna strona internetowa. Jako właściciel organizacji non-profit możesz być zainteresowany tworzenie kilku wersji językowych witryny. W ten sposób możesz zachęcić zagranicznych inwestorów do przekazywania darowizn i wspierać swoją organizację na różne sposoby. To także dobry sposób na przyciągnięcie większej liczby użytkowników, którzy podzielają Twój cel i chcą dołączyć do organizacji.

Koszt: Wix ma bezpłatny, niekończący się plan, którego możesz użyć do zbudowania strony internetowej dla swojej organizacji non-profit. Jest to miła opcja przetestowania narzędzia do tworzenia witryn, ale jeśli zamierzasz uruchomić skuteczną witrynę i zarządzać nią, musisz spełnić pewne standardowe ograniczenia dotyczące bezpłatnego abonamentu (Reklama Wix, miejsce na dysku i ograniczenia przepustowości itp.). Co więcej, darmowe strony Wix zawierają subdomeny. Jeśli zamierzasz rozpocząć projekt dla poważnej organizacji non-profit, nie zwiększy to wiarygodności Twojej witryny.

Oczywiście sensowne jest uaktualnienie do jednej z płatnych subskrypcji Wix, aby zyskać lojalność użytkowników i zwiększyć wskaźnik zaufania do witryny. W tym celu kreator stron internetowych oferuje dwie duże grupy planów – Standard i Business / eCommerce, które są również podzielone na bardziej szczegółowe subskrypcje, aby zwiększyć wybór użytkownika. Koszt standardowych planów zaczyna się od 13 USD / mc i rośnie do 39 USD / mc, podczas gdy koszt planów biznesowych wynosi 23 USD / mc i więcej. Wszystkie plany oferują bezpłatny hosting i połączenie z domeną, Premium Customer Support, zintegrowaną analizę Google, przestrzeń dyskową i inne przywileje.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – CMS nr 1 dla dowolnej witryny non-profit

WordPress - CMS nr 1 dla dowolnej witryny non-profit

WordPress – jest zaufany system zarządzania treścią nie wymaga żadnej prezentacji – jest tak popularny i funkcjonalny. Usługa jest nieco bardziej skomplikowana niż standardowe kreatory stron internetowych, ponieważ implikuje świadomość znajomości programowania, aby jak najlepiej wykorzystać proces tworzenia stron internetowych. Korzystając z platformy, nie będziesz musiał integrować wtyczek, które zwiększą wydajność Twojej witryny non-profit. Musisz także posiadać umiejętności kodowania, aby zarządzać witryną i aktualizować ją po jej opublikowaniu. Spójrz teraz na najważniejsze atrakcje WordPress:

 • Responsywne szablony niszowe. System ma kolekcję wbudowanych szablonów, ale można również znaleźć dziesiątki wysokiej jakości responsywnych szablonów zaprojektowanych dla organizacji non-profit w Internecie. Te motywy są zarówno bezpłatne, jak i płatne – od Ciebie zależy wybór najlepszej opcji.
 • Wtyczki WP dla organizacji non-profit. Istnieje wiele wtyczek WP, które są specjalnie zaprojektowane dla rozwoju organizacji non-profit. Możesz także przeglądać bezpłatne i płatne opcje online. Wśród najpopularniejszych wtyczek tego typu warto wspomnieć Give, WPForms, Optinmonster, Yoast SEO, Google Analytics by Yoast, Sucuri Free Scanner, Widget Referencje, Backup Buddy, TablePress, Zapomnij o skrótach klawiszowych, Prosty kalendarz, Pływający pasek społecznościowy, Ożyw stary post, MapPress Łatwe mapy Google, Polylang i więcej.
 • Wtyczki interakcji użytkownika. Jako szef organizacji non-profit masz pilną potrzebę utrzymywania kontaktu z członkami swojej witryny. W tym celu WordPress oferuje zbiór specjalistycznych wtyczek interakcji użytkownika. Obejmują one wtyczkę Portal klienta, szybkie i łatwe FAQ, łatwe przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych, prośbę o wtyczkę oddzwaniania, obszar klienta WP i pasek powiadomień WP, aby wymienić tylko kilka.

Koszt: WordPress jest bezpłatny. Dotyczy to wszystkich kategorii użytkowników. Innymi słowy, możesz pobrać, zainstalować i używać systemu za darmo, dopóki nie zdecydujesz się utworzyć w pełni funkcjonalnej strony internetowej. Może to wymagać dodatkowych inwestycji finansowych we wtyczki, a nawet szablony. Aby Twoja gotowa witryna była dostępna online, musisz dodatkowo kupić hosting i nazwę domeny.

Koszt hostingu zależy głównie od dostawcy i wybranego planu. Podczas pracy z WordPress zaleca się stosowanie Bluehost – oficjalny dostawca usług hostingowych. Plany, które oferuje są pełne funkcji i są dostępne po rozsądnych kosztach. Zatem najtańsza subskrypcja Bluehost kosztuje tylko 2,95 USD / mc.

Wypróbuj WordPress teraz

uKit – Najtańszy kreator stron internetowych dla małych firm

uKit - Najtańszy kreator stron internetowych dla małych firm

uKit – to kreator stron internetowych, który zyskał światową popularność dzięki silnemu skupieniu na rozwoju małych projektów biznesowych. Łatwość użycia, wygoda i przystępność cenowa sprawiły, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań dla użytkowników, którzy chcą prowadzić i zarządzać różnego rodzaju stronami internetowymi. Organizacje non-profit nie są wyjątkiem. Poniżej wymieniono korzyści, jakie przyniesie korzystanie z tego narzędzia do tworzenia witryn:

 • Prosty i intuicyjny interfejs. uKit może pochwalić się jednym z najprostszych i najbardziej intuicyjnych interfejsów w historii. Niezależnie od posiadanych umiejętności i doświadczenia w zakresie projektowania stron internetowych, łatwo się przyzwyczaisz i poznasz podstawowe elementy i funkcje, które oferuje. Jest bardzo wygodny, łatwy w obsłudze, nowoczesny, ekscytujący i zrozumiały dla wszystkich. Co więcej, taka prostota interfejsu eliminuje konieczność zatrudniania projektanta stron internetowych. Możesz zrobić wszystko sam, więc po co marnować pieniądze, które możesz zainwestować w rozwój swojej organizacji?
 • Responsywne szablony. Responsywne szablony automatycznie dostosowują się do dowolnych rozmiarów ekranu i rozdzielczości różnych urządzeń mobilnych. Dzięki temu użytkownicy mogą odwiedzać twoją stronę internetową, kiedy tylko potrzebują i gdziekolwiek się znajdują. Za pomocą uKit możesz eksperymentować z różnymi szablonami zawartymi w kolekcji kreatora stron internetowych. uKit pozwala zmieniać motywy w ruchu, a tym samym wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom, bez ryzyka utraty zawartości. uKit ma bogatą kolekcję szablonów tematycznych, które są dostosowane do potrzeb różnych kategorii użytkowników.
 • Różnorodne widżety. Niektóre z widżetów, które mogą być miłym dodatkiem do witryny organizacji non-profit, to Social Networking Buttons, LiveChat, CallBack, Komentarze użytkowników, mapy Google, formularze e-mailowe itp. Każde z nich może pomóc Ci w spełnieniu określonego zadania, takiego jak oferowanie pomoc w czasie rzeczywistym potrzebującym (na przykład za pomocą opcji CallBack lub LiveChat). Dzięki widżetowi map Google inwestorzy i ludzie, którzy chcą odwiedzić Twoją organizację, będą mogli ją znaleźć znacznie szybciej.
 • Zabezpieczona strona internetowa. Certyfikacja SSL umożliwi przyjmowanie darowizn pieniężnych bez żadnego ryzyka. Możliwe jest podłączenie certyfikatu SSL całkowicie za darmo.

Koszt: uKit nie ma bezpłatnego abonamentu, ale nadal umożliwia wybór i testowanie dowolnego z płatnych abonamentów za darmo przez 14 dni. To więcej niż wystarcza, aby zdecydować, który plan najlepiej pasuje do Twojej witryny. Jeśli zamierzasz uruchomić prostą stronę internetową organizacji non-profit, wówczas plan minimalny (4 USD / mies) będzie dobrze działać w tym celu.

Wypróbuj uKit za darmo

SITE123 – doskonała platforma do tworzenia własnych witryn internetowych

SITE123 - doskonała platforma do tworzenia własnych witryn internetowych

Site123 – to jeden z najprostszych kreatorów stron internetowych w chmurze, który może być używany do uruchamiania prawie wszystkich rodzajów witryn, w tym organizacji non-profit. System zapewnia łatwą nawigację i intuicyjny proces tworzenia stron internetowych. To sprawia, że ​​SITE123 jest godnym wyborem nie tylko dla profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych, ale także dla niedoświadczonych właścicieli organizacji non-profit, którzy mogą wykorzystać jego wiele zalet do uruchamiania i zarządzania projektami wysokiej jakości. Aby dowiedzieć się, co dokładnie może Ci zaoferować kreator stron internetowych, sprawdź jego zalety:

 • Logo Maker – Witryna organizacji non-profit musi wyglądać na zaufaną i godną zaufania, aby przyciągnąć uwagę użytkowników. W tym miejscu bardzo pomocne będzie profesjonalne narzędzie do tworzenia logo oferowane przez SITE123. Pozwala zaprojektować logo witryny przy użyciu zestawu zintegrowanych narzędzi, takich jak kadrowanie, suwak rozmiaru logo, regulacja nagłówka i wiele innych.
 • Kreator formularzy – System pozwala zintegrować wysokiej jakości formularze internetowe z witryną non-profit. Umożliwia to tworzenie wygodnych stron kontaktowych, zapytań online, recenzji, ankiet i innych powiązanych elementów.
 • Blogowanie – SITE123 ma funkcjonalny silnik blogowania, który pozwala ci stworzyć blog i zintegrować go z witryną non-profit. Jest to pomocne, jeśli chodzi o zaangażowanie klientów, generowanie użytkowników i zwiększenie interakcji między zarejestrowanymi członkami witryny.
 • Wsparcie wielojęzyczne – Kreator stron internetowych oferuje wielojęzyczne wsparcie, które pozwala na tworzenie kilku wersji językowych witryny non-profit. Narzędzie przyda się tym właścicielom witryn, którzy planują interakcję z użytkownikami z zagranicy lub szukają tam możliwości darowizny.
 • Prawa dostępu do strony internetowej – SITE123 umożliwia ustawianie praw dostępu do strony internetowej w zależności od potrzeb i wymagań właścicieli stron internetowych. Ta funkcja jest ważna, jeśli zamierzasz zarządzać projektem non-profit i aktualizować go z innymi użytkownikami odpowiedzialnymi za to.
 • Darmowe połączenie SSL – Jeśli planujesz przyjmować darowizny, podłączenie certyfikatu SSL do swojej witryny jest koniecznością. SITE123 pozwala to zrobić za darmo, aby zwiększyć bezpieczeństwo projektu i poufność płatności / danych.
 • Narzędzia interakcji użytkownika – Kreator stron internetowych zapewnia dostęp do listy narzędzi interakcji użytkownika, które mogą przyczynić się do funkcjonalności Twojej witryny non-profit.
 • App Market – System umożliwia wybór spośród wielu widżetów / dodatków dostępnych w zintegrowanym App Market. Możesz wybrać aplikacje, które są zgodne ze specjalizacją i funkcjonalnością twojego projektu. Niektóre z nich obejmują czat na żywo, narzędzia analityczne, galerie, serwisy społecznościowe, popularne, formularze, widżety rezerwacji i wiele innych.
 • Integracja z mediami społecznościowymi – Ta funkcja pozwala skutecznie zwiększyć reputację i popularność witryny w sieciach społecznościowych, umożliwiając udostępnianie subskrybentom wiadomości, aktualizacji i nadchodzących wydarzeń organizacji non-profit.

Koszt: SITE123 ma bezpłatny plan, który pozwala poznać główne funkcje systemu. Jednak ta opcja w ogóle nie będzie działać z powodu połączenia z subdomeną i innych ograniczeń funkcjonalności. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, możesz wybrać jeden z czterech abonamentów. Ich koszt wahał się między 10,80 a 28,80 USD miesięcznie.

Wypróbuj Site123 za darmo

8b – Easy Site Builder dla organizacji non-profit

8b - Easy Site Builder dla organizacji non-profit

8b – to nowy kreator stron internetowych dla majsterkowiczów, który charakteryzuje się niesamowitą prostotą i intuicyjnym podejściem do projektowania stron internetowych. System jest dobrym wyborem dla niedoświadczonych właścicieli organizacji non-profit, którzy mają niewielką lub żadną wiedzę na temat procesu tworzenia strony internetowej. Do uruchomienia stron internetowych z systemem nie jest wymagana znajomość kodowania ani projektowania stron internetowych – tak zrozumiała, intuicyjna, ale pełna funkcji. Jeśli masz zamiar użyć tego narzędzia do tworzenia witryn dla swojej witryny non-profit, pamiętaj o zestawie funkcji, który zapewnia:

 • Wsparcie wielojęzyczne – 8b pozwala stworzyć stronę internetową organizacji non-profit w więcej niż jednym języku – zależy to od twoich potrzeb i celów projektowania stron internetowych. Nie ma potrzeby tworzenia kilku stron internetowych dostępnych w różnych językach – 8b pozwoli zaoszczędzić Twój wysiłek i czas, umożliwiając rozpoczęcie wielojęzycznego projektu.
 • Funkcja Google AMP – Potężna funkcja Google Accelerated Mobile Pages pozwoli Ci poprawić mobilne przeglądanie stron odwiedzających, a także ogólny czas ładowania strony internetowej.
 • Eksport strony internetowej – Jeśli planujesz regularnie ręcznie aktualizować swoją witrynę non-profit, ta funkcja również się przyda. Umożliwia pobieranie istniejących plików stron internetowych w formacie ZIP w celu ich dalszej edycji i hostowania projektu z dowolnym wybranym dostawcą.
 • Funkcja PWA – Strony internetowe organizacji non-profit często cieszą się popularnością wśród użytkowników, co powoduje potrzebę tworzenia aplikacji dla zwiększenia wygody użytkowników. Funkcja obsługi progresywnych aplikacji internetowych pozwala zamienić projekt w aplikację komputerową lub mobilną w ciągu kilku minut, zwiększając jego popularność.

Koszt: 8b to darmowy kreator stron internetowych. Możesz założyć witrynę non-profit, aby zarządzać nią w miarę potrzeb w nieograniczonym czasie. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie dla tak poważnych projektów, ponieważ bezpłatna subskrypcja ma wiele ograniczeń, co uniemożliwia pełne wykorzystanie jej funkcjonalności. Aby uzyskać dostęp do zaawansowanego zestawu funkcji kreatora stron internetowych, system oferuje opcję aktualizacji – plan początkowy, którego koszt wynosi 1,58 USD miesięcznie. To idealne rozwiązanie dla właścicieli witryn non-profit, którzy szukają godnej prezentacji internetowej i wydajności swoich projektów. Co więcej, masz 14 dni na anulowanie płatnej subskrypcji bez żadnych strat finansowych, jeśli jest coś, z czego nie jesteś zadowolony.

Wypróbuj 8b za darmo

IM Creator – darmowy kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

IM Creator - darmowy kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

IM Creator – to profesjonalny kreator stron internetowych w chmurze, który wyróżnia się z tłumu ze względu na swobodę dostosowywania projektu, zaawansowaną funkcjonalność i bogactwo funkcji, które pozwalają projektować funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie projekty. Kreator stron internetowych nie oznacza żadnej biegłości programistycznej, oferując wiele korzyści. Oto lista funkcji, które pozwalają w pełni wykorzystać proces projektowania witryny:

 • Blogowanie – IM Creator pozwala na podłączenie bloga do dowolnej witryny organizacji non-profit. Jest to przydatne, jeśli planujesz zachęcać użytkowników do komunikacji, przesyłać i aktualizować nowe posty, aby pozostać w kontakcie z członkami swojej witryny.
 • Elastyczny projekt – Kreator stron internetowych pozwala wybierać spośród dziesiątek szablonów, aby wybrać ten, który idealnie spełni twoje potrzeby w zakresie tworzenia stron internetowych. Wszystkie projekty są domyślnie responsywne i istnieje możliwość integracji HTML, aby nadać Twojej witrynie wyjątkowy spersonalizowany wygląd.
 • Darmowa integracja obrazu – System zapewnia dostęp do bezpłatnej galerii zdjęć i zasobów do projektowania stron internetowych, które można zintegrować z witryną non-profit w oparciu o niszę, którą obejmuje. Opcja filtru wyszukiwania pomoże uprościć wybór i zaoszczędzić czas.

Koszt: Jedną z niezaprzeczalnych zalet kreatora stron internetowych jest polityka cenowa. IM Creator jest całkowicie darmowy dla organizacji non-profit, umożliwiając im projektowanie i dostosowywanie projektów, wykorzystując wszystkie funkcje systemu. Darmowy plan zapewnia nieograniczony hosting i przepustowość, opcję połączenia z domeną, dostępność szablonu, platformę eCommerce, brak banerów reklamowych i inne zalety. Płatne opcje są również dostępne tutaj dla przedsiębiorców (8 USD / mies) i użytkownicy White Label.

Wypróbuj IM Creator za darmo

Squarespace – charytatywny kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

Squarespace - charytatywny kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

Squarespace – jest jednym z najpopularniejszych, pełnych funkcji i rozpoznawalnych twórców stron internetowych w nowoczesnej niszy programistycznej. System pozycjonuje się jako wszechstronne narzędzie do budowania stron internetowych, które doskonale sprawdza się we wszystkich typach projektów, w tym na stronach non-profit. Kreator stron internetowych oferuje szeroki zestaw funkcji, intuicyjne podejście do projektowania stron internetowych i responsywne układy, aby uzyskać profesjonalną stronę internetową o wysokiej wydajności. Od razu skorzystajmy z jego zalet dla organizacji non-profit:

 • Style strony – Zaawansowany edytor stylów Squarespace oferuje wiele opcji edycji projektu, a także bogaty wybór stylu strony do wyboru dla Twojej witryny internetowej bez zysków. Należą do nich strony tytułowe, strony produktów i blogów, galerie, strony z wydarzeniami i strony indeksowe, aby wymienić tylko kilka. Wystarczy wybrać te, które są potrzebne do projektu i zintegrować je za pomocą kilku kliknięć.
 • Integracja widgetów – Kreator stron internetowych pozwala wybierać spośród szerokiej gamy dodatków i widżetów do zintegrowania z witryną. W ten sposób możesz wybrać widżety do galerii zdjęć i filmów, przyciski mediów społecznościowych dla lepszej promocji treści, narzędzia eCommerce i analityczne, formularze kontaktowe itp..
 • Blogowanie – Możesz dodać bloga do swojej witryny charytatywnej dzięki potężnemu silnikowi blogowania, który oferuje Squarespace. Oprócz dodawania i planowania postów możliwe jest również włączanie komentarzy użytkowników, dodawanie tagów geolokalizacji, dodawanie kanału RSS, konfigurowanie opcji przeglądania itp..
 • Integracja społeczna – Squarespace umożliwia integrację z mediami społecznościowymi, umożliwiając udostępnianie treści witryny za pośrednictwem popularnych sieci społecznościowych. Odwiedzający Twoją stronę będą mogli również udostępniać swoje treści tam współpracownikom.
 • Osadzanie w Mapach Google – Kreator stron internetowych umożliwia osadzenie Map Google w witrynie organizacji non-profit w celu wskazania dokładnej lokalizacji Twojej organizacji. W tej sekcji możesz podać swoje dane kontaktowe, zintegrować formularz opinii, informacje o nas i inne powiązane dane.
 • Kalendarz online – Dzięki Squarespace możesz zintegrować kalendarz online ze swoją witryną, aby powiadamiać członków Twojej organizacji, a także innych odwiedzających o nadchodzących wydarzeniach, nowościach, ofertach specjalnych, datach itp. Udostępnianie tych danych w profilach mediów społecznościowych jest również możliwe tutaj.
 • Certyfikat SSL – Jeśli planujesz przyjmować darowizny za pośrednictwem swojej witryny, połączenie certyfikatu SSL będzie konieczne, aby chronić dane użytkowników i poufne informacje. Squarespace pozwala na integrację SSL w celu zwiększenia bezpieczeństwa twojej strony.
 • Logo Maker – Pożądane jest utworzenie logo dla swojej witryny non-profit (jeśli jeszcze go nie masz), jeśli chcesz podnieść jego reputację i uznanie. Squarespace pozwala to zrobić w ciągu kilku minut dzięki zastosowaniu zintegrowanego narzędzia Logo Maker.
 • Rozłóż narzędzie – Jeśli planujesz udostępniać informacje o swojej witrynie w sieciach społecznościowych, na pewno docenisz dostępność aplikacji Unfold. To zestaw narzędzi do opowiadania historii, który pozwala tworzyć i publikować historie w sieciach społecznościowych, aby zainteresować użytkowników Twoją organizacją i jej aktualizacjami.
 • Planowanie ostrości – Integracja Squarespace z platformą Acuity Scheduling umożliwiła terminowe umawianie spotkań online i zarządzanie nimi. W ten sposób możesz skutecznie uprościć współpracę z członkami swojej organizacji.
 • System komentowania – Kreator stron internetowych oferuje w pełni zintegrowany system komentowania, który obsługuje komentarze w wątkach z indywidualnymi licznikami. Tutaj jest również włączona opcja moderacji, aby zapobiec spamowaniu.

Koszt: Squarespace ma 14-dniową wersję próbną, aby umożliwić użytkownikom przetestowanie zestawu funkcji przed subskrybowaniem jednego z płatnych planów. Te ostatnie obejmują cztery typy subskrypcji, których koszt zaczyna się od 12 USD miesięcznie i wzrasta do 40 USD miesięcznie. Wszystkie plany obejmują bezpłatny hosting i domenę, co jest kolejną zaletą dla witryn non-profit.

Wypróbuj Squarespace za darmo

Shopify – eCommerce dla organizacji non-profit i organizacji charytatywnych

Shopify - eCommerce dla organizacji non-profit i organizacji charytatywnych

Shopify – to znane na całym świecie oprogramowanie eCommerce, które wyróżniło się potężnym zestawem funkcji i mnóstwem narzędzi potrzebnych do założenia projektu eCommerce dla organizacji charytatywnych i non-profit. Platforma wyróżnia się szerokimi funkcjami marketingowymi, zarządzania sklepami internetowymi i promocjami. Niektóre z nich są wymienione poniżej:

 • Opcje synchronizacji – Oprogramowanie umożliwia synchronizację konta z innymi popularnymi usługami zewnętrznymi i platformami handlowymi. W ten sposób możesz zwiększyć wydajność swojej witryny non-profit, pod warunkiem, że planujesz zaangażować się w niszę eCommerce.
 • Zarządzanie produktem – Shopify pozwala dodawać i zarządzać długimi listami produktów wraz z ich opisami, parametrami, funkcjami wyświetlania okien, zaawansowanymi opcjami importu / eksportu CSV itp..
 • Certyfikacja SSL i funkcja ochrony przed oszustwami – Połączenie certyfikatu SSL pozwala chronić dane witryny przed nieautoryzowanym dostępem. Zapewnia to odpowiednio większe bezpieczeństwo i poufność zawartych w nim informacji. To samo dotyczy funkcji ochrony przed oszustwami, która przyczynia się do bezpieczeństwa twoich płatności internetowych.
 • Wsparcie wielojęzyczne – Dostępność Twojej witryny w kilku językach zwiększy zainteresowanie użytkowników, umożliwiając kontakt z międzynarodowymi konsumentami.
 • Rozszerzona Rzeczywistość – Shopify AR pozwala uczynić proces interakcji użytkownika i prezentacji produktu bardziej wciągającym i zabawnym. Ta funkcja umożliwia wyświetlanie produktów w trybie 3D, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć wszystkie ich cechy w szczegółach, aby uzyskać lepsze i wygodniejsze przeglądanie.
 • Oprogramowanie POS – To kolejna atrakcja platformy, która umożliwia nie tylko sprzedaż online, ale także oferowanie produktów na sprzedaż w lokalnym sklepie.

Koszt: Polityka cenowa Shopify jest umiarkowana, co tłumaczy się zestawem funkcji. Najtańsza subskrypcja kosztuje 9 USD / mc, a cena najdroższego planu wynosi 299 USD / mc. Ostateczny koszt zależy od rodzaju planu i zakresu zawartych funkcji / warunków. Oprogramowanie pozwala przetestować preferowaną subskrypcję podczas 14-dniowego okresu próbnego oferowanego przez system.

Wypróbuj Shopify za darmo

Bluehost – najlepszy hosting dla organizacji non-profit

Bluehost - najlepszy hosting dla organizacji non-profit

Bluehost – to niezawodny i potężny dostawca hostingu, który jest doskonałym wyborem dla stron non-profit. Jest to obecnie jeden z liderów niszowych, który jest oficjalnie rekomendowany przez WordPress CMS jako wiodące firmy hostingowe na świecie. Nic dziwnego, ponieważ Bluehost oferuje funkcje i zaawansowane narzędzie, które zapewnia bezpieczny i niezawodny hosting twojego projektu. Oto niektóre z nich, które mogą Cię zainteresować:

 • Szybka prędkość ładowania strony i wysoka szybkość działania – Te parametry zapewnią godną wydajność i szybkie ładowanie Twojej witryny non-profit, niezależnie od ilości kierowanego do niej ruchu.
 • Elastyczność i bezpieczeństwo – Bluehost integruje się z wieloma zewnętrznymi usługami, dodatkami i aplikacjami, które przyczyniają się do wydajności i bezpieczeństwa twojego projektu. Zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa, takie jak Spam Hammer lub Spam Expert, wraz z opcją ochrony Hotlink zapewniają najwyższe bezpieczeństwo wszystkich stron internetowych hostowanych na platformie.
 • Rozległy rynek – System zapewnia dostęp do niezliczonych dodatków, skryptów i aplikacji służących do dostosowania witryny. Możesz korzystać z wielu motywów WordPress, galerii obrazów, narzędzi marketingowych i eCommerce itp.

Koszt: Bluehost to jedno z najtańszych rozwiązań mieszkaniowych. Mówiąc ściślej, możesz uzyskać najtańszy plan za jedyne 39,5 USD miesięcznie, uzyskać dostęp do bezpłatnych aktualizacji SSL i WordPress, nieograniczonej przepustowości i innych zalet.

Wypróbuj Bluehost teraz

Dolna linia

Organizacja non-profit jest nie do pomyślenia bez strony internetowej, która rozpowszechnia pomysły, popularyzuje swoją misję i zachęca użytkowników do przyłączenia się. Dzięki temu członkowie Twojej społeczności będą informowani o wszystkim, co chcieliby, aby wiedzieli. Istnieją różne narzędzia do tworzenia stron internetowych, których można użyć do uruchomienia własnej strony internetowej.

Wybór najlepszego narzędzia do tworzenia witryn dla organizacji non-profit nie powinno być wyzwaniem dla zwykłych użytkowników. Kreatorzy stron internetowych świetnie działają, jeśli chodzi o rozwój tych projektów. Ich cechy, cechy i polityka cenowa zapewniają niezrównane wrażenia z tworzenia stron internetowych, pozwalając osiągnąć pożądany rezultat. Upewnij się, że znasz wszystkie cechy tych systemów, aby móc wybrać usługę, z której będziesz zadowolony na dłuższą metę.

Utwórz witrynę non-profit ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map