Najlepsze kreatory stron internetowych dla projektantów

twórcy stron internetowych dla projektantów


Istnieje mnóstwo opcji tworzenia stron internetowych dla kreatywnych projektantów, którzy mają zamiar tworzyć strony internetowe do użytku osobistego, a także dla profesjonalnych projektantów stron internetowych, którzy potrzebują funkcjonalnych narzędzi do tworzenia portfeli lub stron klienckich z maksymalną skutecznością i minimalnym nakładem pracy i czasu.

Duże znaczenie ma także doświadczenie, wiedza i umiejętności – im bardziej jesteś biegły w projektowaniu stron internetowych i im bardziej skomplikowany jest projekt, tym bardziej zaawansowane programy musisz użyć.

Ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest fakt, że obie grupy użytkowników zwykle szukają prostsze narzędzia do tworzenia stron internetowych. Nowicjusze potrzebują tylko umiejętności i praktyki, aby korzystać z bardziej skomplikowanych programów, podczas gdy profesjonaliści w projektowaniu stron internetowych zwykle mają wiele zadań i stają przed koniecznością szukania rozwiązania, które zwiększy ich wydajność bez uszczerbku dla jakości i profesjonalnego wyglądu projektów, nad którymi pracują. Twórcy stron internetowych są jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla obu grup twórców stron internetowych.

Przetestowaliśmy 5 najlepszych projektantów stron internetowych dla projektantów:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla projektantów
 2. WordPress – bezpłatny CMS do profesjonalnego tworzenia stron internetowych
 3. Webflow – profesjonalny kreator stron internetowych dla kreacji
 4. Squarespace – Easy Web Builder dla projektantów stron internetowych
 5. Weebly – świetne rozwiązanie do stworzenia strony portfela

Niezależnie od posiadanych umiejętności i doświadczenia w zakresie projektowania stron internetowych, będziesz zainteresowany przeglądaniem recenzji najlepszych twórców stron internetowych znajdujących się na liście. Świadomość ich zalet, wad i szczególnych cech pomoże Ci stworzyć strony internetowe, które wyróżnią się z tłumu dzięki ich jakości i wysokiej wydajności. Sprawdź je teraz, aby wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie do tworzenia stron internetowych.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla projektantów

Wix - najlepszy kreator stron internetowych dla projektantów

Wix – to najlepszy uniwersalny kreator stron internetowych dla projektantów, który jest idealnym wyborem dla każdego użytkownika, niezależnie od dostępnego doświadczenia i wiedzy programistycznej. System cieszy się największą popularnością wśród doświadczonych programistów i początkujących na całym świecie (ponad 147 milionów rejestracji i 3,5 miliona użytkowników premium). Umożliwia tworzenie różnych rodzajów stron internetowych od zera i zapewnia niezrównane wrażenia z projektowania stron internetowych, które można uzyskać, korzystając z tego rodzaju usług. Wix oferuje zestaw funkcji i narzędzi, które zaspokoją potrzeby obu kategorii użytkowników. Spójrz teraz na niektóre z nich.

Dla początkujących:

 • Kolekcja szablonów. Wix jest jednym z liderów niszowych, jeśli chodzi o liczbę szablonów i ich jakość. Kreator stron internetowych oferuje obecnie ponad 550 motywów, które można w 100% dostosować i przygotować na urządzenia mobilne. Ta funkcja jest atrakcyjna dla początkujących, którzy mogą wybrać dowolną głębokość dostosowywania szablonu i liczbę narzędzi potrzebnych do ich projektów.
 • Wix ADI. Początkujący, którzy wybierają Wix jako narzędzie do budowania stron internetowych, preferują przede wszystkim funkcję sztucznej inteligencji projektowania, która umożliwia tworzenie stron internetowych w trybie automatycznym bez wymaganej linii kodowania.
 • Efekty wizualne. Wix oferuje zestaw efektów wizualnych, których integracja zapewni Twojemu projektowi dodatkową wydajność i ulepszony design. Niektóre efekty wizualne, którymi może się pochwalić Wix, to przewijanie paralaksy, przejścia między stronami, niestandardowe animacje, efekt najechania myszką, tło wideo, ruchome elementy i animacje 3D, użycie wideo na żywo itp..
 • Aplikacje dla doświadczonych projektantów. Możesz odwiedzić Wix App Market, aby wybrać i używać aplikacji i dodatków, które uprości proces projektowania stron internetowych. W ten sposób możesz wybrać aplikację HTML iFrame / Embed, niestandardowe logo i wiele innych.

Dla profesjonalistów:

 • Standardowy edytor stron internetowych. Biegli projektanci stron internetowych są najbardziej zainteresowani użyciem standardowego edytora Wix, który pozwala na wyższy stopień ręcznej personalizacji strony i elastyczność wyboru.
 • Rynek Wix. To jest miejsce, w którym możesz znajdź i zatrudnij partnerów Wix – zarówno freelancerów, jak i agencji zajmujących się projektowaniem stron internetowych – w celu wykonania dowolnego zadania. Po prostu przeglądaj społeczność, znajdź ekspertów, którzy spełnią Twoje wymagania (lub prześlij zapytanie) i poczekaj na opinię. Istnieje również możliwość zatrudnienia tutaj projektanta graficznego lub marketera internetowego w celu promowania gotowego projektu w Internecie.
 • Corvid od Wix. Jest to nowoczesna otwarta platforma programistyczna, której celem jest pomaganie użytkownikom w uruchamianiu profesjonalnych aplikacji internetowych w celu dopasowania do różnych nisz i typów witryn. Niezależnie od misji, jaką ma platforma, nie wymaga ona żadnej znajomości kodowania i wstępnego projektowania stron internetowych. Zamiast tego użytkownicy mogą wybrać i zastosować dowolne z narzędzi oferowanych przez platformę w celu stworzenia imponujących aplikacji. Jednocześnie Corvid oferuje wiele opcji dla profesjonalnych projektantów, pozwalając im korzystać z ich umiejętności programistycznych front-end do używania i modyfikowania elementów interfejsu użytkownika podczas procesu tworzenia aplikacji.
 • Wejdź przez Wix. Darmowa funkcja pozwala specjalistom uzyskać dostęp do ponad 20 narzędzi dostępnych w jednym miejscu. Są pomocne, jeśli chodzi o zakładanie, zarządzanie i promowanie firmy.

Koszt: Polityka cenowa Wix jest przystępna cenowo i wszechstronna, ponieważ twórca strony internetowej ma kilka planów dostosowanych do wszelkich potrzeb i budżetu w zakresie projektowania stron internetowych. Istnieje całkowicie darmowy plan służący do testowania funkcjonalności systemu i rozpoczęcia ćwiczenia swoich umiejętności, budowania prostych stron internetowych do użytku osobistego. Decydując się na bardziej skomplikowane zadania związane z projektowaniem stron internetowych, Wix pozwala wybierać spośród kilku bardziej szczegółowych subskrypcji dostępnych w dwóch pakietach – Standard i Business. Koszt standardowych subskrypcji zaczyna się od 13 USD / mc, podczas gdy koszt abonamentu Business / eCommerce zaczyna się od 23 USD / mc.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – bezpłatny CMS do profesjonalnego tworzenia stron internetowych

WordPress - bezpłatny CMS do profesjonalnego tworzenia stron internetowych

WordPress – jest bezpłatny CMS do profesjonalnego tworzenia stron internetowych, znanego projektantom, którzy kiedykolwiek byli zainteresowani tworzeniem stron internetowych. Platforma zyskała światową popularność ze względu na bogactwo narzędzi do dostosowywania projektu, szerokie opcje integracji, bogatą wtyczkę i szablon cholery. Zobaczmy, co system ma do zaoferowania początkującym użytkownikom i ekspertom od projektowania stron internetowych.

Dla początkujących:

 • Łatwy w użyciu interfejs. Interfejs systemu jest dość prosty i zrozumiały. Ułatwia początkującym dodawanie nowych stron, kadrowanie i wstawianie zdjęć, dodawanie postów itp.
 • Wbudowane szablony i wtyczki. Dla użytkowników, którzy wcześniej nie pracowali z systemem, WordPress oferuje zestaw wbudowanych szablonów i wtyczek. Ich wybór i integracja nie wymagają znajomości kodowania.
 • Blogowanie. WordPress został początkowo stworzony jako system blogowania. Dlatego jego zestaw funkcji jest ukierunkowany na rozwój tego rodzaju strony internetowej. Dodawanie postów na blogu i zarządzanie nimi jest łatwe i szybkie – dokładnie to, czego potrzebują początkujący!

Dla profesjonalistów:

 • Rozbudowane opcje integracji. Jeśli możesz pochwalić się umiejętnościami projektowania stron internetowych, na pewno zainteresują Cię zintegrowane szablony i wtyczki. W znacznym stopniu poprawią projektowanie Twojej witryny, ale ich instalacja może wymagać pewnego stopnia świadomości projektu. Wśród przyzwoitych próbek wtyczek WP dla projektantów warto wspomnieć TablePress, Visual Composer, Beaver Builder, WP Touch Mobile, WP Retina2x, Elementor Page Builder, Meta Slider, Slideshow, Contact Widgets, Niestandardowy kanał na Facebooku, kanał na Instagramie, łatwe czcionki Google, wtyczka YouTube, responsive Lightbox przez dFactory i więcej.
 • Swoboda dostosowywania projektu. Wykorzystanie umiejętności programowania zapewnia swobodę dostosowywania projektu. WordPress pozwala na opcje edycji kodu, co daje możliwość opracowywania, zarządzania i aktualizacji unikalnych i imponujących projektów.

Koszt: WordPress jest bezpłatny dla wszystkich. Możesz go pobrać i zainstalować bezpłatnie. Jest to nawet możliwe uruchamiaj za jego pomocą proste strony za darmo. Jednak, aby głęboko spersonalizować swoje projekty, musisz zintegrować zewnętrzne szablony i wtyczki, które są dostępne w wariantach bezpłatnych i płatnych. Ponadto nie będziesz musiał korzystać z hostingu i nazwy domeny dla gotowej witryny. Jest to również usługa płatna. Na szczęście korzystanie z zaufanych dostawców hostingu, takich jak oficjalny WordPress Bluehost pozwala ograniczyć te wydatki. Zatem najtańszy abonament Bluehost kosztuje 2,95 USD / mc + nazwę domeny w prezencie – to zdecydowanie rozsądna oferta!

Pobierz WordPress za darmo

Webflow – profesjonalny kreator stron internetowych dla kreacji

Webflow - profesjonalny kreator stron internetowych dla kreacji

Webflow – to profesjonalny kreator stron internetowych dla kreacji, który umożliwia uruchamianie i zarządzanie prawie wszystkimi typami projektów, w tym projektami o wysokim stopniu złożoności. Platforma jest wyposażona w edytor „przeciągnij i upuść”, dostosowywalne responsywne szablony i zaawansowane narzędzia do tworzenia witryn internetowych, które upodabniają ją do standardowych systemów zarządzania treścią lub profesjonalnych programów do tworzenia stron internetowych, takich jak Adobe Dreamweaver. Pod tym względem Webflow działa głównie świetnie dla doświadczonych projektantów stron internetowych pracujących nad rozwojem projektów klienckich, ale może być również wykorzystywany przez tych projektantów stron internetowych, którzy zamierzają poprawić swoje umiejętności.

Dla początkujących:

 • Responsywne szablony. Jako twórca stron internetowych zorientowany na projektowanie, Webflow zapewnia dostęp do ogromnej kolekcji responsywnych przełączalnych motywów, które są dostępne w wariantach darmowych i płatnych. Podsumowując, istnieje tutaj ponad 200 wysokiej klasy szablonów, które można całkowicie dostosować, a także istnieje możliwość zaprojektowania całkowicie spersonalizowana strona internetowa od zera tutaj, używając czarnego płótna bez zawartości demo.
 • Edytor szablonów. Edytor szablonów Webflow jest bardziej skomplikowany i niezwykły w porównaniu ze standardowymi edytorami, ale może być opanowany również przez zwykłych użytkowników. Edytor zawiera funkcje zwykłych edytorów wizualnych wraz z widżetami, wieloma modułami, folderami i sekcją ustawień ogólnych. Elementy te tworzą tak zwane „Kolekcje CMS” twórcy strony. Użytkownicy mogą wybierać tryby Projektanta i Edytora do pracy.
 • Tworzenie treści dynamicznych. Platforma pozwala wszystkim użytkownikom tworzyć naprawdę unikalne dynamiczne treści z dostępnych struktur. Wśród typów treści, które można tworzyć za pomocą Webflow, warto wspomnieć galerie, blogi, fora, aktualności, formularze internetowe, plakaty wydarzeń, prezentacje zdjęć / wideo itp. Integracja galerii Lightbox, Lottie i AfterEffects przyczynia się do tworzenia spersonalizowanych i imponująca zawartość.

Dla profesjonalistów:

 • Zaawansowane dostosowanie projektu. Dzięki Webflow programiści mogą przejąć pełną kontrolę nad kodami JavaScript, CSS3 i HTML5, aby tworzyć unikalne płótna internetowe. System oferuje również wysokiej klasy opcje zarządzania stylem i klasą w celu uruchomienia wysokiej jakości i imponujących szablonów identyfikatorów i elementów treści.
 • eCommerce. Kreator stron internetowych pozwala tworzyć w pełni funkcjonalne sklepy internetowe, które różnią się pod względem złożoności i funkcjonalności. System nakłada na użytkownika odpowiedzialność za proces tworzenia sklepu internetowego, oferując wyczerpujący zestaw narzędzi do dostosowywania stron i funkcji eCommerce. Należą do nich zintegrowane zarządzanie ustawieniami koszyka, tworzenie listy produktów, wybór zapasów i narzędzi projektowych, konfiguracja parametrów wysyłki / płatności / podatków, opcje zarządzania zamówieniami itp..
 • Potężne narzędzia do animacji i interakcji. System umożliwia projektantom stron internetowych tworzenie złożonych i atrakcyjnych wizualnie animacji bez konieczności pisania kodu. W ten sposób można tworzyć i integrować wieloetapową paralaksę i animacje oparte na przewijaniu, łącząc ruch z postępem przewijania, aby uzyskać naprawdę oszałamiający efekt.

Koszt: Webflow wyróżnia się z tłumu dzięki wszechstronnej i rozległej polityce cenowej. Kreator stron internetowych ma niekończący się bezpłatny plan, który wystarczy, aby przetestować cały zestaw funkcji platformy. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć tworzenie profesjonalnych projektów za pomocą systemu, pojawi się propozycja wybrania subskrypcji dostępnej w jednej z dwóch grup planów. Koszt najtańszego pakietu abonamentowego zaczyna się od 12 USD miesięcznie, zaś koszt najtańszego pakietu abonamentowego wynosi 16 USD miesięcznie.

Wypróbuj Webflow za darmo

Squarespace – Easy Web Builder dla projektantów stron internetowych

Squarespace - Easy Web Builder dla projektantów stron internetowych

Squarespace – jest łatwym narzędziem do tworzenia stron internetowych dla projektantów stron internetowych i jedną z najbardziej rozpoznawalnych platform dla przedsiębiorców i twórców z całego świata. System może być wykorzystywany do uruchamiania różnego rodzaju projektów, ale wyróżnia się rozwojem sklepów internetowych, profesjonalnych portfeli, blogów i witryn małych firm. Kreator stron internetowych ma dość charakterystyczny zestaw funkcji, aby zaspokoić potrzeby początkujących i profesjonalnych projektantów stron internetowych. Rzućmy teraz okiem na niektóre z nich.

Dla początkujących:

 • Edytor WYSIWYG. Będąc kreatorem stron WYSIWYG, Squarespace to intuicyjna i łatwa w obsłudze platforma dla początkujących. Pozwala kontrolować proces projektowania stron od samego początku aż do publikacji i dalszego etapu zarządzania witryną. Pamiętaj, że wszystkie zmiany wprowadzone w trakcie tworzenia strony są zapisywane automatycznie, co powoduje, że opcja podglądu jest niedostępna. W rezultacie nie można zobaczyć ostatecznej wersji projektu, dopóki nie zostanie opublikowana, co nie jest dość wygodne, szczególnie dla początkujących.
 • Elastyczne projekty. Squarespace oferuje wysokiej jakości i w pełni konfigurowalne szablony, których liczba jest jednak nieco mniejsza w porównaniu z innymi twórcami stron internetowych. Wygodny edytor przeciągania i upuszczania systemu pozwala na proste dostosowywanie projektów, dzięki czemu można skutecznie tworzyć blogi, portfele, strony restauracji i wesel, sklepy internetowe i inne rodzaje projektów.
 • Przydatne integracje. System zapewnia dostęp do wielu dodatków i widżetów, które można wybrać i zintegrować z projektem. Możesz zastosować funkcjonalne narzędzia analityczne (Google Analytics lub Squarespace Metrics App) w celu kontrolowania wydajności witryny, przycisków mediów społecznościowych, formularzy kontaktowych, galerii zdjęć / wideo i innych elementów, które przyczynią się do funkcjonalności witryny.
 • Logo Maker. Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych, posiadanie logo jakości reprezentującego Twoją firmę jest zdecydowanie zaletą. Platforma oferuje przydatne narzędzie do tworzenia logo, które umożliwia przesyłanie, dostosowywanie lub projektowanie własnego logo projektu od podstaw. System oferuje wiele narzędzi i elementów do projektowania stron internetowych, które pomagają w pełni wykorzystać proces tworzenia logo.
 • Platforma blogowa. Dzięki Squarespace każdy może założyć blog i zarządzać nim, aby przyciągnąć uwagę użytkowników i zwiększyć poziom zadowolenia klientów. Zintegrowany silnik pozwala publikować i aktualizować posty, integrować kanały RSS, dodawać tagi geolokalizacyjne, włączać komentarze użytkowników itp.

Dla profesjonalistów:

 • Koncentracja na projektowaniu portfela. Squarespace wyróżnia się charakterystycznym podejściem do projektowania portfolio, które pozwala tworzyć profesjonalne portfele i zarządzać nimi. Kreator stron internetowych zapewnia dostęp do zestawu zintegrowanych elementów i opcji, w tym narzędzia do tworzenia stron tytułowych, edytora stron kasy dla sklepów cyfrowych, opcji edycji HTML / CSS, logo & Narzędzie do edycji tytułów itp. Dostępny jest również wysokiej klasy edytor stylów, który pozwala wybrać wymagane style stron internetowych, aby pasowały do ​​aktualnych wymagań projektu i celów (strony blogów, strony indeksowe, strony blogów i wydarzeń, strony tytułowe, galerie itp.).
 • Narzędzia marketingowe. Kreator stron internetowych jest bogaty w narzędzia marketingowe, które przyczyniają się do skutecznej promocji witryny po jej publikacji i wysokiej jakości interakcji z grupą docelową. Możliwe jest rozpoczynanie i zarządzanie e-mailowymi kampaniami marketingowymi, korzystanie z obszernej opcji importu / eksportu treści, integracja linków do wiadomości e-mail i obrazów w witrynie, wybór spośród wielu układów wiadomości e-mail, które można dostosować do własnych upodobań itp..
 • eCommerce. Platforma umożliwia uruchamianie i zarządzanie wysokiej jakości małymi i średnimi sklepami internetowymi. Wśród funkcji eeCommerce, z których możesz skorzystać, warto wspomnieć o konfiguracji zintegrowanego koszyka, opcjach osadzania obrazu / wideo, konfiguracji parametrów wyświetlania produktu, połączeniu z certyfikatem SSL i innych. Istnieje również możliwość dostosowania parametrów wysyłki / płatności, dodania wariantów produktu, wdrożenia programów lojalnościowych itp.
 • Odkryj zestaw narzędzi do opowiadania historii. Zaawansowane narzędzie do opowiadania historii – Unfold – umożliwia projektowanie profesjonalnie wyglądających treści społecznościowych w celu dalszego rozpowszechnienia ich w odpowiednich zasobach. Użytkownicy mają dostęp do ponad stu designerskich szablonów i elementów dostosowywania, które umożliwiają tworzenie unikalnych i przyciągających uwagę treści do udostępniania w serwisach społecznościowych.
 • Profesjonalna platforma programistyczna. Platforma programistów Squarespace pozwala tworzyć niestandardowe strony internetowe do użytku profesjonalnego. To dobry wybór dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają (lub już zarządza) niezależne projekty biznesowe związane z projektowaniem stron internetowych. Istnieje możliwość integracji z usługami stron trzecich, dostosowania gotowych szablonów lub zaprojektowania własnego od podstaw.

Koszt: Squarespace to niedrogi kreator stron internetowych, który planuje spełnić wszelkie potrzeby i cele w zakresie projektowania stron internetowych. System nie ma jeszcze bezpłatnego abonamentu. Istnieje 14-dniowa bezpłatna wersja próbna, która pozwala przetestować wszystkie funkcje płatnych subskrypcji przed wyborem tej, na którą chcesz dokonać aktualizacji. Koszt płatnych planów zaczyna się od 12 USD / mc.

Wypróbuj Squarespace za darmo

Weebly – świetne rozwiązanie do stworzenia strony portfela

Weebly - świetne rozwiązanie do stworzenia strony portfela

Weebly – to świetne rozwiązanie do stworzenia portfolio strony i jednego z najłatwiejszych kreatorów stron internetowych do rozpoczęcia każdego innego projektu internetowego. Platforma oferuje szerokie spektrum narzędzi do dostosowywania projektu, bogaty zestaw responsywnych szablonów, wiele integracji, eCommerce i opcji marketingowych. System jest równie zrozumiały dla początkujących i zaawansowanych programistów internetowych, ponieważ ma wiele do zaoferowania obu kategoriom użytkowników. Spójrz na najbardziej charakterystyczne funkcje kreatora stron internetowych, aby dowiedzieć się, co dokładnie ma na stanie.

Dla początkujących:

 • Platforma blogowa. Weebly jest wyposażony w niezawodną i bogatą w funkcje platformę blogową, która umożliwia połączenie blogu z witryną w ciągu kilku minut. Pozwala to na przyciągnięcie uwagi użytkowników poprzez publikowanie i aktualizowanie niszowych artykułów, integrowanie plików multimedialnych i innych powiązanych treści, planowanie nowych publikacji, włączanie opcji komentowania, udostępnianie postów w sieciach społecznościowych itp. Istnieje wiele szablonów blogów do wyboru, aby utworzyć bloga wyjątkowy i całkowicie spersonalizowany.
 • Blokuj integrację. Aby uprościć proces tworzenia stron internetowych dla początkujących, twórca stron internetowych oferuje różnorodne bloki dostępne w desce rozdzielczej. Oprócz standardowych elementów strony internetowej, takich jak pokazy slajdów, galerie itp., Platforma pozwala na osadzanie kodu, który pomaga nadać projektowi wysokiej klasy wygląd.
 • Rozbudowane opcje edycji treści. Złożoność procesu dostosowywania strony internetowej zależy od poziomu umiejętności użytkowników i ich oczekiwań. Zasadniczo Weebly korzysta z siatek treści, ale istnieje również możliwość edycji strony internetowej DIY. Dlatego nawet nowicjusz może tutaj edytować bloki tekstowe, modyfikować ustawienia istniejących elementów, zmieniać rozmiar i przycinać ramki itp. Brak wbudowanej edycji i masek wprowadzania sprawia, że ​​platforma jest świetnym wyborem dla nietechnicznych.
 • Edycja mobilna. Użytkownicy mogą również edytować swoje strony internetowe za pomocą urządzeń mobilnych, ponieważ istnieje osobna aplikacja internetowa, która pozwala na ten proces. Wszystkie etapy dostosowywania strony mobilnej są wykonywane kilkoma kliknięciami tutaj, a sam proces jest dość intuicyjny i wygodny.

Dla profesjonalistów:

 • Głęboka personalizacja szablonów. Szablony Weebly domyślnie reagują, a edytor WYSIWYG pozwala użytkownikom dostosowywać swoje projekty w trybie wizualnym. Jednak profesjonalni programiści mają dodatkowo dostęp do zaawansowanego edytora HTML / CSS, który pozwala im dostosowywać projekty do własnych korzyści, uzyskując efekt końcowy.
 • Zaawansowane integracje. Kreator stron internetowych oferuje szeroki wybór widżetów, aplikacji i dodatków, które można wybrać i zintegrować z projektem. Lista tych elementów obejmuje pokazy slajdów, kolekcje obrazów, pliki multimedialne, mapy, pola wyszukiwania i inne elementy. Dostępność funkcji „Osadź kod” umożliwia dodanie wymaganej liczby elementów do strony internetowej, aby nadać jej wysokiej klasy wygląd.
 • eCommerce. Weebly zyskał duży nacisk na eCommerce po połączeniu z Square. W ten sposób system pozwala teraz na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju projektów eCommerce, niezależnie od stopnia złożoności i funkcjonalności. Silnik jest wyposażony w zintegrowany koszyk na zakupy i opcje dostosowywania projektu sklepu internetowego, wszechstronność funkcji eCommerce, opcje płatności / wysyłki, obszar wyszukiwania, import / eksport produktów CSV, ekskluzywne oferty lojalnościowe i wiele innych.
 • Weebly Promuj narzędzie. Jeśli planujesz zaangażować się w profesjonalne tworzenie stron internetowych, narzędzie Weebly Promote z pewnością Ci się przyda. Obejmuje rozbudowane funkcje e-mail marketingu, w tym możliwość wyboru spośród różnych typów i układów e-maili (biuletyny, prezentacje dotyczące wydarzeń i produktów, biuletyny promocyjne itp.). Te funkcje zwiększają skuteczność kampanii e-mail marketingowych uruchomionych za pomocą Weebly.

Koszt: Weebly oferuje umiarkowane zasady cenowe, pozwalające subskrybentom wybierać spośród kilku rodzajów planów. Kreator stron internetowych ma bezpłatny plan, który obowiązuje przez nieograniczony czas, umożliwiając przetestowanie funkcjonalności systemu i kilku płatnych planów zawartych w dwóch pakietach – dla stron internetowych Standard i eCommerce. Koszt subskrypcji Weebly zaczyna się od 4 USD / mc, co jest naprawdę przystępną ceną dla wszystkich.

Wypróbuj Weebly za darmo

Dolna linia

Zapotrzebowanie na wysokiej jakości strony internetowe stale rośnie, podobnie jak popyt na wysokiej jakości narzędzia do tworzenia stron internetowych. To tutaj twórcy stron internetowych okazują się przydatni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Należy również zdawać sobie sprawę, że tych systemów nie można uznać za alternatywę dla zatrudniania doświadczonych projektantów stron internetowych, szczególnie jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia do tworzenia projektu. Wręcz przeciwnie, wielu profesjonalnych twórców stron internetowych używa kreatorów stron internetowych jako poręcznych, bogatych w funkcje i potężnych narzędzi, które pomagają im przyśpieszyć pracę nad projektami klienckimi bez kompromisów z rezultatem.

Jeśli chodzi o początkujących, twórcy stron internetowych stanowią całkiem niezłą bazę do zdobywania lub doskonalenia umiejętności projektowania stron internetowych, zdobywania wymaganej praktyki i eksperymentowania z różnymi typami systemów, aby uruchamiać proste strony internetowe do użytku osobistego.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map