Najlepsze kreatory stron internetowych dla artystów

Najlepsze kreatory stron internetowych dla artystów


Witryna artysty stanie się pomocnym narzędziem, jeśli będziesz gotowy do korzystania z Internetu i powiększania grona fanów. Jeśli uda Ci się go pomyślnie utworzyć, szanse na zysk z pracy w końcu wzrosną.

Spójrzmy prawdzie w oczy: większość artystów po prostu nie ma czasu na naukę skomplikowanych niuansów związanych z projektowaniem stron internetowych, nawet jeśli mają na to ochotę. Zajmując się twórczym życiem, wystawami i prezentacjami, potrzebują prostego i zrozumiałego narzędzia, które pozwoli im stworzyć stronę internetową dla majsterkowiczów bez konieczności uczenia się podstaw.

To sprawia, że ​​kreator stron internetowych jest najlepszym wyborem do uruchamiania stron internetowych dla artystów. Usługi te są przyjazne dla użytkownika, niedrogie i wygodne. Pomagają skrócić czas i wysiłek potrzebny do uruchomienia funkcjonalnej i atrakcyjnej strony internetowej.

Co ważne, nie musisz być ekspertem od projektowania stron internetowych, aby samodzielnie ukończyć projekt. Dzięki wysokiej jakości narzędziu do tworzenia witryn witryna Twojego artysty nie będzie wyglądać gorzej (a nawet lepiej) niż witryna zaprojektowana przez profesjonalistę.

Najwyższy czas zapoznać się z najpopularniejszymi programami do tworzenia witryn, których możesz skutecznie używać do celów tworzenia stron internetowych.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych twórców stron internetowych dla artystów:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla artystów
 2. WordPress – DARMOWY CMS do stworzenia witryny artysty
 3. Shopify – najlepsza platforma eCommerce do sprzedaży sztuki online
 4. Weebly – darmowy program do tworzenia witryn artystów
 5. uKit – najlepszy program do tworzenia witryn dla małych firm
 6. Zakładka – Kreator stron internetowych dla artystów oparty na sztucznej inteligencji
 7. Adobe Portfolio – spersonalizowane portfolio dla artystów
 8. Format – łatwy w użyciu Portfolio Kreator stron internetowych
 9. Ning – Stwórz swoją osobistą sieć społecznościową
 10. Heek – najprostszy sposób na przeniesienie firmy do sieci

Dzięki tak naprawdę niesamowitemu wyborowi narzędzi do tworzenia stron internetowych, których można użyć do uruchomienia strony internetowej dla artystów i zarządzania nią, zdecydowanie nie jest łatwo wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Jedynym możliwym rozwiązaniem tego problemu jest przegląd każdego z wyżej wymienionych systemów, aby umożliwić porównanie ich funkcjonalności, metod dostosowywania projektu, łatwości użytkowania, wygody i polityki cenowej. Właśnie to zamierzamy zrobić od razu.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla artystów

Kreator stron Wix

Wix – to najlepszy program do tworzenia stron internetowych i hostingu dla artystów, którzy chcą uzyskać wysokiej jakości stronę internetową w prawie żadnym momencie. System jest wyposażony w potężny zestaw funkcji, edytor wizualny, intuicyjny interfejs i profesjonalne szablony dostosowane do branży.

Z zaawansowanym Technologia Wix ADI, możesz stworzyć witrynę wysokiej klasy artystów, przesyłając informacje o swoim twórczym życiu i dodając galerię swoich prac. System automatycznie zajmie się resztą, generując dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Jeśli chcesz samodzielnie wprowadzić zmiany, możesz skorzystać ze standardowego edytora, który jest również dostępny tutaj.

Wix pozwala połączyć blog z witryną. Jeśli masz zamiar oferować niektóre swoje prace na sprzedaż lub wystawiać bony upominkowe, rabaty i inne oferty specjalne, możesz to zrobić stworzyć sklep internetowy w tym celu.

Bezpłatna liczba całkowita Wix Art Store widget dostępny w App Market ma wszystko, czego potrzebujesz, aby prezentować, promować i sprzedawać swoje dzieła bezpośrednio na stronie internetowej. Wystarczy załadować zdjęcia, określić ceny, skonfigurować opcje płatności i rozpocząć sprzedaż. Inne widżety (Kalendarz wydarzeń, Galeria Wix Pro, Wydarzenia Wix, Wideo Wix, Karta podarunkowa) będzie miało również pozytywny wpływ na funkcjonalność Twojej witryny. Oprócz tego Wix oferuje bogaty wybór gotowych na urządzenia mobilne i w pełni konfigurowalnych szablonów stron internetowych artystów.

Koszt: Wix ma dożywotni plan zerowego kosztu dla użytkowników, którzy chcą zacząć za darmo. Posiada również oddzielne subskrypcje stron standardowych i biznesowych / eCommerce. Koszt standardowych planów (jest ich tutaj 4) zaczynać z 13 USD osiągnąć 39 USD miesięcznie. Jeśli chodzi o subskrypcje biznesowe / eCommerce, najtańszy abonament będzie Cię kosztował 23 USD miesięcznie, a będzie to kosztowne rozwiązanie 500 USD / mies dla zaawansowanego planu Enterprise.

Wypróbuj z Wix za darmo

WordPress – DARMOWY CMS do stworzenia witryny artysty

Kreator stron internetowych WordPress

WordPress – jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych systemów zarządzania treścią stosowanych przez artystów. System jest bardziej skomplikowany niż twórcy stron internetowych i wymaga znajomości umiejętności projektowania stron internetowych. Posiada również szerokie opcje integracji, co ma pozytywny wpływ na wynik.

Tworzenie stron internetowych dla artystów za pomocą WordPress zajmuje więcej czasu, ale wynik jest tego wart. System ma zestaw wbudowanych szablonów i wtyczek, ale to nie wystarczy, aby uruchomić projekt na dużą skalę. Aby w pełni wykorzystać proces projektowania stron internetowych, musisz przeglądać sieć i wybierać dodatkowe motywy i wtyczki, które zostaną jeszcze bardziej zintegrowane z witryną. Niektóre z najpopularniejszych wtyczek do WordPress są następujące: Galeria NextGEN, śledzone ikony akcji społecznościowych, przyjazne obrazy SEO, dziękuję później, Yoast, Ultimate Security Checker, GigPress i kalendarz wydarzeń.

Koszt: Korzystanie z WordPress jest całkowicie bezpłatne. Aby jednak uzyskać dostęp do witryny, musisz zająć się hostingiem i integracją nazw domen. Koszt hostingu Twojej witryny z najtańszym Na przykład będzie stanowić plan Siteground 3,95 USD miesięcznie. Wysokiej jakości wtyczki i szablony są dodatkowo płatne.

Wypróbuj WordPress teraz

Shopify – najlepsza platforma eCommerce do sprzedaży sztuki online

Strona główna Shopify

Shopify – to oprogramowanie eCommerce, które wyróżniło się jako najlepszy system w swojej niszy. Platforma umożliwia tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych dla artystów, którzy chcą sprzedawać swoje prace online. Tutaj możesz stworzyć portfolio z galerią produktów, pozwalając użytkownikom wybrać pożądane produkty z Twojej kolekcji kreatywnej.

Oprogramowanie znane jest z szerokiej gamy opcji integracji i synchronizacji. Po uruchomieniu sklepu internetowego możesz zsynchronizować go z jedną z platform marketingowych lub oprogramowania księgowego, na przykład w celu oglądania statystyk klientów i sprzedaży, najlepiej sprzedających się produktów, płatności, podatków i szczegółów wysyłki itp..

Shopify oferuje również funkcję podglądu na żywo który umożliwia śledzenie wydajności sklepu internetowego, przepływu klientów, współczynników konwersji, lokalizacji i źródeł odwiedzających, wielkości sprzedaży, dziennych kwot sprzedaży i wzrostu zysku, liczby zamówień i wyświetleń produktów oraz wielu innych parametrów, które mają znaczenie dla witryny artysty.

Ponadto kreator stron internetowych oferuje wiele funkcji związanych z produktem. Będziesz mógł tworzyć portfele z wieloma listami produktów, ich opisami, szczegółowymi recenzjami, atrakcyjnymi oknami wystawowymi itp. Jedną z głównych zalet oprogramowania jest jego Funkcja rzeczywistości rozszerzonej który pozwala zobaczyć przesłane produkty oferowane do sprzedaży w trybie 3D. Dzięki temu klienci lepiej rozumieją, co zamierzają kupić.

System zapewnia również możliwość korzystania Kody sklepowe w App Market, aby uprościć procedurę dokonywania zakupów mobilnych. Dzięki użyciu unikalnych kodów QR klienci zostaną przekierowani na te strony produktów, którymi są zainteresowani, lub bezpośrednio na strony z procedurami realizacji transakcji.

Shopify App Market zawiera bogaty wybór widżetów i dodatków, które można zintegrować z witryną wykonawcy, aby zwiększyć jej funkcjonalność i współczynnik zaangażowania klientów. Aplikacje dostępne tutaj są bezpłatne i płatne i mogą pomóc w łatwym rozpoczęciu korzystania z witryny. Wreszcie, Shopify może pochwalić się jedną z najbardziej imponujących kolekcji o wysokiej jakości responsywne, w pełni konfigurowalne szablony. Po prostu wybierz ten, który odpowiada Twoim kreatywnym potrzebom i preferencjom, i zacznij projekt!

Koszt: Shopify ma bezpłatną 14-dniową wersję próbną, która pozwala przetestować zalety oprogramowania przed wybraniem jednej z jego subskrypcji. System ma również cztery płatne plany, których koszt zaczyna się od 9 USD / mies i idzie do 299 USD miesięcznie. Shopify to system bez transakcji, ale pobiera opłaty za transakcje kartą kredytową dla tych użytkowników, którzy wybierają Shopify Payments, aby akceptować karty kredytowe w swoich sklepach internetowych.

Wypróbuj Shopify za darmo

Weebly – darmowy program do tworzenia witryn artystów

Weebly

Weebly – to łatwy w użyciu kreator stron internetowych w chmurze, którego zestaw funkcji jest więcej niż wystarczający do uruchomienia i regularnej aktualizacji stron internetowych dla artystów. Platforma niedawno zyskała specjalizację eCommerce, ale tutaj można również uruchomić inne typy projektów (w tym portfele). Weebly jest wyposażony w edytor „przeciągnij i upuść” oraz strukturę modelu „box”, która pozwala kontrolować cały proces tworzenia projektu.

Jak wspomniano powyżej, Weebly ma teraz mocne Specjalizacja eCommerce, co jest premią dla artystów, którzy chcą tworzyć portfele wysokiej jakości. System oferuje zestaw funkcji, dzięki którym można zacząć sprzedawać swoje prace online, zachowując kontrolę nad szczegółami płatności i wysyłki, aby zadowolić klientów.

Kreator witryn oferuje także wiele układów kreacji do wyboru. Dodając nową stronę do projektu, możesz wybrać dla niej określony układ. Należą do nich strona główna i sekcje O nas, kontakty, galerie i wiele innych. Kreator stron internetowych wyróżnia się z tłumu dzięki swoim zaawansowanym funkcjom opcje edycji obrazu i dostępność hosting wideo. Te zalety na pewno Ci się przydadzą, dodając zdjęcia swoich prac, prezentacje wideo z wystaw lub pokazów i innych podobnych projektów.

Jeśli chcesz udostępnić swojej witrynie dla artystów zaawansowane funkcje i wysokiej klasy wzornictwo, skorzystaj z dostępu Weebly App Center. Tutaj spotkasz wiele aplikacji, dodatków i rozszerzeń (na przykład LiveChat, Call-out-Box lub Kalendarz wydarzeń), których integracja z pewnością przyciągnie uwagę klientów.

Weebly jest również znany ze swojej kolekcji responsywne szablony zarówno dla kreacji, jak i dla zaawansowanych Kreator formularzy, co pozwala tworzyć ankiety online i formularze kontaktowe w celu dotarcia do potencjalnych klientów.

Koszt: Weebly ma bezpłatny plan, który działa dobrze, jeśli chodzi o początkowe badanie usługi. Dodatkowo oferuje subskrypcje stron internetowych standardowych i eCommerce. Najtańszy plan będzie cię kosztował 4 USD, podczas gdy będzie stanowić najdroższy plan wydajności 38 USD na miesiąc.

Wypróbuj Weebly za darmo

uKit – najlepszy program do tworzenia witryn dla małych firm

Kreator stron internetowych uKit

uKit – to system bez kodu, który oferuje wszystko, czego artyści mogą potrzebować, aby stworzyć piękne portfolio. Nie ma ograniczeń w kreatywnym sposobie wyrażania siebie, ponieważ uKit obsługuje kreacje wszystkich gatunków. Za pomocą uKit możesz dosłownie stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową w ciągu około godziny, wypełniając ją własną treścią.

Kreator stron internetowych jest intuicyjny przeciągnij i upuść edytor stron internetowych, wygodny pulpit nawigacyjny i pomocne wskazówki pozwalające projektować i zarządzać najwyższej jakości stronami internetowymi dla artystów. Warto wspomnieć, że uKit pozwala tworzyć pełnoprawne strony internetowe, które nie tylko prezentują twoje dzieła, ale także wykonują inne funkcje, w tym zbieranie informacji od odwiedzających twoją stronę internetową za pośrednictwem formularzy e-mail i LiveChat, blogów, a nawet eCommerce. Aby skrócić czas opracowywania, uKit oferuje zestaw elastycznych motywów, w których można znaleźć szablony odpowiednie do tworzenia stron internetowych artystów.

Koszt: Najtańszy plan uKit stanowi 4 USD miesięcznie, a najdroższe koszty subskrypcji 12 USD na miesiąc. Możesz przetestować płatne funkcje za darmo podczas 14-dniowego okresu próbnego.

Wypróbuj uKit za darmo

Adobe Portfolio – spersonalizowana strona internetowa portfolio dla artystów

Portfolio Adobe

Adobe Portfolio – to platforma, której nazwa już mówi sama za siebie. System doskonale sprawdza się w tworzeniu pełnych funkcji witryn portfolio dla fotografów, artystów i twórców. Portfolio Adobe nie jest łatwe do opanowania dla początkujących, ale jeśli zainwestujesz trochę wysiłku i czasu, w końcu będziesz w stanie uruchomić wysokiej jakości witrynę dla artystów.

W przeciwieństwie do wielu konkurentów, Adobe Portfolio nie ma zintegrowanego silnika eCommerce, który pozwalałby ci sprzedawać swoje prace za pośrednictwem strony internetowej. Z drugiej strony platforma oferuje kilka podstawowych funkcji, dzięki którym wyróżnia się z tłumu. To zapewnia łatwe import projektu która pozwala na łatwą i szybką integrację z Photoshop Lightbox, Adobe Stock lub Behance w celu przesłania zdjęć z twojego portfolio.

Automatyczna zmiana rozmiaru obrazu to kolejna funkcja, którą możesz docenić w portfolio Adobe. Oznacza to, że usługa automatycznie dopasuje przesłane obrazy, aby idealnie pasowały do ​​Twojego projektu. Kreator stron internetowych umożliwia przesyłanie nieograniczonej liczby kolekcji zdjęć, tworząc osobne strony dla każdej z nich. Jest to bardzo wygodne do przeglądania, a także nadaje Twojemu portfolio logicznie uporządkowany i dobrze zorganizowany wygląd.

Portfolio Adobe automatycznie synchronizuje wersje obrazu i natychmiast je wyświetla, bez względu na to, jak często je edytujesz lub zmieniasz. System aktualizuje wszystkie nowe zmiany za każdym razem, gdy zdecydujesz się edytować zdjęcie.

Koszt: Jako produkt oprogramowania Adobe Creative Cloud, portfolio Adobe jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników systemu. Jednak dla wszystkich użytkowników zewnętrznych usługa jest płatna. Oferuje trzy subskrypcje, które kosztują od 9,99 USD i do 52,99 USD na miesiąc. Pamiętaj, że będziesz musiał również kupić nazwę domeny, co może Cię kosztować 10 USD do 20 USD na rok.

Wypróbuj Adobe Portfolio za darmo

Format – łatwy w użyciu Portfolio Kreator stron internetowych

Format

Format – to wyspecjalizowany kreator stron internetowych dla artystów, który umożliwia tworzenie imponujących projektów prezentujących różne rodzaje dzieł sztuki. System jest pozycjonowany jako progresywny twórca stron internetowych z portfolio, który jest wyposażony w edytor wizualny i oferuje zestaw funkcji specyficznych dla branży. Usługa będzie działać świetnie dla artystów, którzy chcą prezentować swoje zdjęcia i dzieła w formacie strony internetowej, aby skutecznie promować swoje umiejętności, produkty i usługi.

Kreator stron internetowych ma zintegrowany sklep internetowy, który umożliwia sprzedaż cyfrowych lub fizycznych dzieł sztuki. To miejsce, w którym możesz regularnie aktualizować asortyment produktów, konfigurować opcje płatności i dostawy. System umożliwia także uruchomienie bloga i połączenie go z witryną artysty, aby zwiększyć interakcję użytkownika i zaangażowanie w proces twórczy.

Aby szybko opublikować i edytować swoje zdjęcia, możesz dodatkowo pobrać lub zainstalować wtyczkę Adobe Lightroom lub Format Publisher. Możliwe jest również przesyłanie zdjęć do galerii witryn za pomocą aplikacji mobilnej na iPhone’a. Podsumowując, Format umożliwia tworzenie trzech rodzajów stron internetowych – Galerii, Stron Własnych i Kolekcji. Jeśli planujesz utworzyć projekt we współpracy z partnerami, możesz przejść do sekcji Sprawdzanie, aby włączyć / wyłączyć niektóre sekcje witryny i zmodyfikować dostęp do nich.

Koszt: Format ma 14-dniowy bezpłatny okres próbny i trzy płatne abonamenty, których koszt waha się między 6 USD i 25 USD miesięcznie w zależności od zawartych funkcji.

Wypróbuj Format za darmo

Zakładka – Kreator stron internetowych dla artystów oparty na sztucznej inteligencji

Zakładka

Zakładka – to kreator stron internetowych, w którym możesz łatwo uruchomić stronę artysty bez wydawania fortuny. Nie musisz mieć umiejętności projektowania lub kodowania. Kreator stron zapewnia intuicyjne tworzenie stron internetowych, zapewniając bogaty zestaw funkcji – właśnie tego potrzebują nieprofesjonaliści.

Asystent AIDA to najlepsza funkcja zakładek, która może automatycznie zaprojektować witrynę artysty w mniej niż kilka minut. Jedyne, co powinieneś zrobić, to przesłać treść, którą chcesz wyświetlić w witrynie i obejrzeć wynik. Aby zaimponować odwiedzającym Twoją witrynę, system pozwala ustawić unikalne tło wideo, aby opowiedzieć swoją historię.

Możliwe jest również przesyłanie bezpłatnych zdjęć i filmów, aby stworzyć pozytywne wrażenie wizualne. Zakładka Photo Editor pozwala edytować przesłane zdjęcia w celu dostosowania ich do struktury witryny. Co więcej, Zakładka zapewnia zintegrowany moduł eCommerce, za pomocą którego można założyć sklep internetowy i zarządzać nim, aby sprzedawać dzieła sztuki, pamiątki lub akcesoria marki.

Koszt: Zakładka ma bezpłatny abonament i dwie płatne subskrypcje. Ich koszt stanowi 11,99 USD i 24,99 USD miesięcznie rozliczane co roku. Jeśli zdecydujesz się dokonywać miesięcznych płatności, koszt opłaconych planów wyniesie 15 USD i 30 USD odpowiednio na miesiąc.

Wypróbuj zakładkę za darmo

Ning – Stwórz swoją osobistą sieć społecznościową

Ning

Ning – jest platformą, która umożliwia stworzenie własnej sieci społecznościowej w celu wyświetlenia Twojego portfolio i promocji Twojego talentu. System pozwala na indywidualne dostosowanie zarządzania społecznością i zapewnia wszechstronne opcje integracji z mediami społecznościowymi. Możesz tutaj stworzyć własną stronę internetową za darmo, aby nadać jej wyjątkowy wygląd, generować przyciągające uwagę treści i rozwijać swoją markę. Na dzień dzisiejszy ponad 2 miliony sieci korzysta z NING, a to dopiero dobry początek!

System jest wyposażony w zintegrowany silnik eCommerce co pozwala na skuteczne zarabianie na ruchu. Czy zamierzasz założyć stronę internetową, blog, sieć społecznościowa itp., będziesz mógł dzięki temu zarobić dzięki funkcjom zintegrowanego systemu. Co jest dla ciebie ważne nie musisz posiadać umiejętności kodowania aby rozpocząć pracę z platformą. Narzędzie do tworzenia sieci typu „przeciągnij i upuść” pozwala z łatwością uruchomić profesjonalną stronę internetową niemal natychmiast.

Ning.com pozwala integracja społeczna. Po zarejestrowaniu się w systemie możesz zarejestrować się w wiodących platformach społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, Google, LinkedIn i wiele innych – lista jest dość długa. Możesz zintegrować treści z innych zasobów mediów społecznościowych i kanałów RSS z kanałem aktywności, aby zwiększyć interakcję wielokanałową.

Podstawowy zestaw narzędzi Ning obejmuje obecnie wiele zaawansowane funkcje zarządzania treścią, takich jak grupy, analityka, zdjęcia, filmy, blogi, fora, ankiety, wydarzenia i wiele innych. Oprócz platformy eCommerce możesz skutecznie korzystać narzędzia analityczne aby śledzić ruch, konwersje i sukces aktywności, MailChimp Email Automation opcja prowadzenia skutecznych kampanii e-mail i zarządzania automatycznymi listami e-mail, funkcją nadawania i prywatnych wiadomości oraz innymi niezaprzeczalnymi zaletami.

Koszt: Ning.com oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny dla każdej subskrypcji, na którą wybierzesz. Podsumowując, system ma trzy płatne plany, których koszt zaczyna się od 25 USD / mies i sięga 99 USD / mies. Pamiętaj, że możesz zaoszczędzić do 20% kosztów subskrypcji, płacąc jednocześnie przez cały rok.

Wypróbuj Ning za darmo

Heek – najprostszy sposób na przeniesienie firmy do sieci

Hej

Hej– to darmowy i łatwy w użyciu kreator stron internetowych, który zawiera szczegółowe wytyczne i samouczki, które pomogą Ci skutecznie rozpocząć pracę z witryną artystów. System jest Zasilany AI ponieważ tworzy wysokiej jakości witrynę internetową za pośrednictwem opcji czatu. Wystarczy odpowiedzieć na pytania wymienione na czacie, aby podać informacje, których Heek będzie dalej używać, jednocześnie uruchamiając dla Ciebie spersonalizowane portfolio. To naprawdę bardzo proste i niezwykle interesujące!

Korzystanie z mocy sztuczna inteligencja, Heek poprowadzi Cię przez główne etapy procesu tworzenia strony internetowej, oferując wiele samouczków krok po kroku i zapewniając przydatne zalecenia dotyczące struktury strony internetowej, treści, obrazów, plików multimedialnych i innych elementów, które są niezbędne, jeśli chodzi o tworzenie portfela.

Kreator stron internetowych zapewnia niesamowicie prosty proces edycji strony dzięki ultra uproszczonym poleceniom (jest ich tylko około 10), edycji w czasie rzeczywistym i projektowaniu stron internetowych WySIWYG, łatwemu zarządzaniu treścią itp..

Przeglądając kolekcję szablonów usługi, natkniesz się wiele responsywnych projektów dla wszystkich rodzajów kariery. Wszystkie mają fabrycznie zaprojektowane obrazy HD, teksty, pliki multimedialne i inne typy treści. Po prostu określ niszę, na której się koncentrujesz, a Heek poleci Ci najlepszy szablon, który będzie pasował do twoich potrzeb.

Heek oferuje bezpieczny i darmowy hosting, statystyki Google Analytics, rezerwację nazwy domeny lub przeniesienie jednego z własnych, internetowych formularzy kontaktowych, sieci społecznościowych itp. Dodatkowo, twórca strony zapewnia wiele opcje zarządzania treścią, w tym tworzenie strony zespołu i strony z cennikiem, wyświetlanie menu, katalog produktów, prezentacja usług / portfolio, wyświetlanie harmonogramu, integracja wideo YouTube / Vimeo / Twitch / Dailymotion, tworzenie blogów, integracja z Mapami Google, tworzenie biografii i blogów, wyświetlanie referencji klientów, kolekcja zdjęcia stockowe, funkcja tworzenia portfolio i wiele innych.

Koszt: Kreator stron internetowych ma Biznesplan, którego koszt stanowi 19,9 USD / mies oraz plan All Inclusive, którego koszt jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb użytkowników. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z usług lub warunków planów, Heek gwarantuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wypróbuj Heek za darmo

Jakie funkcje powinna mieć strona z portfolio wielkich artystów?

Jako artysta masz wiedzę z pierwszej ręki, jak wymagające i szybko zmieniają się główne trendy w sztuce. Oznacza to, że budowanie witryny z portfolio artystów nie polega na przeniesieniu kreatywności do Internetu, ale także na zwiększeniu ruchu i generowaniu zysków. To jeden z tych celów, do których dąży większość freelancerów i niezależnych artystów, rozpoczynając swoje projekty.

Stworzenie strony internetowej to najlepszy sposób na zaprezentowanie swojej pracy i wyświetlenie całego portfolio w jednym miejscu. Oczekuje się również, że przekażesz informacje o sobie, swoim kreatywnym podejściu, stylach, w których pracujesz i kontaktach, aby pozostać w kontakcie z potencjalnymi klientami. Dlatego warto wskazać na niezbędne elementy każdej witryny portfela:

 • Elastyczny projekt

  Design wywołuje wielkie emocje i zachęca użytkowników do dalszego przeglądania stron internetowych. Im bardziej imponujący jest Twój projekt portfela – tym większe są szanse na przyciągnięcie uwagi użytkowników i wyróżnienie się z tłumu. Upewnij się, że witryna ma responsywny wygląd, dzięki czemu użytkownicy mogą przeglądać ją z różnych urządzeń. To niezawodny sposób na zwiększenie ruchu.

 • Zaangażowanie i cenne treści

  Projektowanie to tylko połowa biznesu, jeśli chodzi o rozwój strony internetowej z portfolio. Kolejną konieczną częścią tego jest treść. Twoje portfolio powinno zawierać listę elementów, bez których jest po prostu nie do pomyślenia. Obejmują one własne biografie, sekcję portfolio, kontakty, referencje klientów, filmy i galerie zdjęć z wystaw i pokazów sztuki, politykę cenową i, oczywiście, wezwanie do działania zachęcające potencjalnych klientów do zakupu od ciebie.

  Aha, i nie zapomnij o czasie porzucania witryny. Użytkownicy zazwyczaj potrzebują około 3,5 sekundy, aby wyrazić swoją opinię i zdecydować, czy Twój projekt jest wart dalszego przeglądania. To sprawia, że ​​treść jest tak cenna i ważna.

 • Jakość portfela

  Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych artystów, priorytetem jest jakość portfolio. Jak jeszcze możesz pokazać swoje prace na korzyść i w jaki sposób użytkownicy mogą sformułować obiektywną opinię na temat twojego talentu? Zatem twoje portfolio powinno być centralnym punktem witryny artysty – miejscem, w którym docelowi odbiorcy powinni udać się, aby zobaczyć, co potrafisz i zdecydować, czy są gotowi kupić od ciebie.

  Nie ma sensu dodawać wszystkich swoich zdjęć do sekcji portfolio – wystarczy wybrać te, które zasługują na szczególną uwagę i są prawdziwą atrakcją Twojej kolekcji – te, z których szczerze jesteś dumny. Reklamuj tylko zdjęcia wysokiej jakości i nie zapomnij ich opisać.

 • Połączenie z grupą docelową

  O ile głównym celem tworzenia witryn artystów jest generowanie grupy docelowej i wzrost zysków, witryna powinna zawierać elementy zachęcające do aktywnej komunikacji i angażujących interakcji z użytkownikami.

  Możesz dodać bloga, forum, forum dyskusyjne, ankietę, sekcję komentarzy lub dowolne inne elementy witryny portfolio, które umożliwiają kontakt z użytkownikami, a tym samym potencjalne zwiększenie współczynników konwersji.

  Jak widać z góry, godna strona internetowa artysty jest nie do pomyślenia bez pewnych elementów. Korzystanie z kreatorów stron internetowych uprości to zadanie, ponieważ systemy te zwykle zawierają zintegrowany zestaw funkcji i listę narzędzi potrzebnych do zaprojektowania oraz promowania profesjonalnego projektu portfela. Po prostu wybierz system, który najbardziej Ci odpowiada i zacznij pracę nad swoją witryną.

Który kreator stron internetowych jest najlepszy dla portfolio wykonawców?

Istnieje wiele kreatorów stron internetowych – zarówno popularnych, jak i mniej znanych – z których można rozpocząć projekt portfela. Najlepszą opcją, jaką możesz wybrać, wybierając najlepsze narzędzie do budowania stron internetowych, jest wybranie jednej ze sprawdzonych platform znajdujących się na naszej pierwszej liście. Systemy te działają równie dobrze dla początkujących, jak i profesjonalnych projektantów stron internetowych. Są pełne funkcji i pochodzą z narzędzi, które są dostosowane wyłącznie do potrzeb artystów.

Jeśli jednak masz umiejętności projektowania stron internetowych i kodowania, możesz zdecydować się na bardziej złożony i funkcjonalny system – WordPress. Ten CMS jest znany z szerokiej gamy opcji wtyczek i integracji szablonów. To odpowiednio może powodować potrzebę edycji kodu. Jeśli masz pewność, że poradzisz sobie z wyzwaniem, korzystanie z WordPress z pewnością pomoże Ci zaprojektować portfolio profesjonalnych artystów.

Czy warto stosować mniej popularne narzędzia do tworzenia witryn zamiast wymienionych powyżej? Właściwie nie. Chodzi o to, że w tych systemach często brakuje niezbędnych funkcji i nie mogą one zapewnić wymaganego poziomu fantazji i bezpieczeństwa projektu. Jaki jest sens inwestowania w wątpliwy i niepopularny system, który może zagrozić Twojemu projektowi w dłuższej perspektywie?

Czy możliwe jest utworzenie witryny artysty za darmo?

Technicznie możliwe jest stworzenie strony internetowej artysty bez żadnych kosztów. W każdym razie wielu twórców stron internetowych oferuje bezpłatne plany, które jednak wiążą się z pewnymi ograniczeniami, takimi jak brak nazwy domeny, ograniczony dostęp do zestawu funkcji, ograniczony wybór szablonów i brak narzędzi do dostosowywania projektu.

Należy jednak zdać sobie sprawę, że uruchomienie witryny z portfelem w ramach bezpłatnego abonamentu nie ma żadnego sensu, zwłaszcza gdy dąży się do zbudowania pełnoprawnego projektu. Taka strona internetowa powinna zawierać podłączony certyfikat SSL, wybraną nazwę domeny, niezawodny i bezpieczny hosting, nie wspominając o profesjonalnych szablonach i zaawansowanym zestawie funkcji.

Portfolio to Twoja wizytówka w sieci. Spójrzmy prawdzie w oczy: umieszczenie go jako projektu tymczasowego jest po prostu bezsensowne i niepoważne. Gdy zdecydujesz się założyć witrynę wysokiej jakości dla artystów i spopularyzować swoją kreatywność, przygotuj się na zainwestowanie w nią.

Dolna linia

Witryna wysokiej jakości jest niezbędnym narzędziem dla artystów, którzy chcą ustanowić obecność w Internecie i realizować długoterminowe cele. To niezbędny projekt dla kreacji, które zamierzają skutecznie zaprezentować swój talent, poszerzyć bazę klientów i ostatecznie zarobić.

Aby jednak jak najlepiej wykorzystać swoje portfolio, musisz dołożyć wszelkich starań, aby był on logicznie uporządkowany i w pełni wyposażony. Jeśli uważasz, że brakuje Ci wymaganych umiejętności projektowania stron internetowych, najlepszym rozwiązaniem będzie użycie narzędzia do tworzenia witryn. Jest ich wiele, ale nie wszystkie są warte Twojej uwagi. Wymienione wyżej systemy są najlepszymi niszowymi przedstawicielami, które nie tylko uprości proces tworzenia strony internetowej, ale także zapewnią godny wynik.

Poza standardowymi uniwersalnymi programami do tworzenia witryn można także korzystać ze specjalistycznych usług lub WordPress. Wybór należy do Ciebie na podstawie poziomu wiedzy specjalistycznej, złożoności projektu i wyników, które możesz wykorzystać na dłuższą metę.

Wybór najlepszego narzędzia do tworzenia stron internetowych dla artystów jest często wyzwaniem. Jeśli uda Ci się znaleźć usługę, która całkowicie odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom, z pewnością uzyskasz w pełni funkcjonalną witrynę. Nie spiesz się i wypróbuj systemy sprawdzone we wpisie, aby podjąć bezstronną decyzję i przygotuj się na inwestycję w swój projekt, aby być zadowolonym z rezultatu.

Utwórz darmową witrynę dla artystów

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map