Najlepsze kreatory stron internetowych dla małych firm

twórcy witryn dla małych firm


Czy zamierzasz obecnie skutecznie promować swoją firmę, ale nie możesz zdecydować, od czego zacząć? Powinieneś wiedzieć, że udany rozwój biznesu jest nie do pomyślenia bez niezawodnej obecności w Internecie.

Posiadanie strony internetowej dla małych firm jest zaletą samą w sobie. Pomaga osiągnąć kilka celów jednocześnie. Bez względu na niszę, w której się specjalizujesz, witryna pozostaje najważniejszym miejscem docelowym dla klientów i partnerów biznesowych, którzy są zainteresowani kontaktem z tobą.

Gdy tylko zdecydujesz się na prowadzenie witryny dla małych firm, zobaczysz różne opcje. Jeśli jesteś gotowy zainwestować dużo w rozwój swojej witryny, możesz to zrobić wynająć studio projektowania stron internetowych aby wykonać tę pracę dla ciebie.

Nie jest to jednak najlepszy pomysł, jeśli chcesz być odpowiedzialny za proces tworzenia stron internetowych, aby w razie potrzeby dalej zarządzać i aktualizować swoją witrynę. Jedną z najlepszych i najprostszych opcji DIY jest użycie narzędzia do tworzenia stron internetowych. Usługi te pozwalają budować różne typy projektów, które różnią się funkcjonalnością, zestawami funkcji i zapewnionymi wynikami.

Jeśli masz zamiar uruchomić w pełni funkcjonalną witrynę dla małych firm, naprawdę warto dowiedzieć się więcej na jej temat najpopularniejsi twórcy stron internetowych.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych twórców witryn dla małych firm:

 1. Wix – najlepszy BEZPŁATNY kreator stron internetowych dla małych firm
 2. uKit – Kreator witryn dla małych firm do osobistej witryny internetowej
 3. WordPress – najlepszy system CMS typu open source dla małych firm
 4. Tailor Brands – najlepszy dostawca stron internetowych dla małych firm
 5. Shopify – narzędzie do tworzenia witryn e-commerce dla małych firm
 6. Bluehost – Kreator stron internetowych i hosting dla małych firm
 7. Zakładka – platforma internetowa oparta na sztucznej inteligencji dla małych firm
 8. Ucraft – niedrogie narzędzie do tworzenia witryny dla małych firm
 9. SITE123 – Najłatwiejszy kreator stron internetowych dla małych firm
 10. Gator – prosty i poręczny kreator stron internetowych firmy HostGator

Jeśli chodzi o wybór najlepszego narzędzia do tworzenia witryn dla małych firm, większość użytkowników czuje się nieco zdziwiona tylko dlatego, że nie wie, która usługa będzie dla nich najlepsza. Przyjrzyjmy się głównym opcjom i zaletom najpopularniejszych twórców stron internetowych, abyś wiedział, czego się od nich spodziewać.

Wix – najlepszy BEZPŁATNY kreator stron internetowych dla małych firm

Wix - najlepszy BEZPŁATNY kreator stron internetowych dla małych firm

Wix – jest najlepszym darmowym narzędziem do tworzenia witryn dla małych firm, które zyskało światową popularność dzięki bogatemu zestawowi funkcji niszowych. Bogactwo narzędzi do dostosowywania projektu, bogaty wybór darmowych szablonów i przystępnych polityk cenowych sprawiły, że system jest godną platformą do tworzenia wszelkiego rodzaju stron internetowych, w tym projektów dla małych firm. Wix to świetny wybór dla przedsiębiorców, którzy nie mają umiejętności kodowania i nie mają czasu na poznanie wszystkich zawiłości procesu tworzenia stron internetowych. Aby upewnić się, że system spełnia Twoje potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych, rozważ następujące zalety platformy:

 • Szablony dla małych firm. Niezależnie od tego, w jakiej niszy biznesowej się specjalizujesz, z łatwością znajdziesz odpowiedni szablon w bogatej kolekcji kreatora stron internetowych. Wszystkie motywy Wix są darmowe, zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Istnieje także możliwość skorzystania z mobilnego edytora w celu zapewnienia dobrej jakości wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Zmiany, które wprowadzisz w wersji mobilnej, nie są wyświetlane w trybie stacjonarnym, natomiast zmiany dokonane w wariancie witryny stacjonarnej będą widoczne w wersji mobilnej.
 • Wix ADI. Zintegrowany Narzędzie sztucznej inteligencji pomoże ci stworzyć małą stronę internetową, nawet jeśli nie jesteś projektantem stron internetowych. Odbywa się to w trybie automatycznym – wystarczy podać informacje o firmie, które muszą być wyświetlane na stronie internetowej, a system wykona resztę zadania za Ciebie.
 • Wix ShoutOut. Kolejną zaletą Wix jest funkcja e-mail marketingu. Pozwala błyskawicznie tworzyć wspaniałe e-maile i udostępniać kampanie marketingowe. Wix ShoutOut oferuje konfigurowalne style, profesjonalne szablony z gotowymi układami, łatwą integrację kontaktów. Możesz także skorzystać z narzędzi mediów społecznościowych i narzędzia do śledzenia statystyk, aby sprawdzić statystyki swojej witryny. Właśnie tego potrzebuje Twoja firma do skutecznej promocji.
 • Platforma eCommerce. Czy zamierzasz uruchomić mały lub średni sklep internetowy, ale nie masz czasu na kontakt ze specjalistycznymi twórcami witryn? Następnie przejdź do eksploracji Sklepy Wix – funkcja, która pozwoli Ci uruchomić witrynę eCommerce zoptymalizowaną do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Wybierz szablon, prześlij informacje o sklepie internetowym, dane kontaktowe, produkty i ich specyfikacje, włącz funkcje eCommerce i skonfiguruj opcje płatności / wysyłki, aby uruchomić sklep internetowy, który spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.
 • Wix SEO Wiz. Ze względu na wygodny i łatwy w użyciu Wix SEO Wiz, będziesz mieć możliwość kontrolowania skuteczności promocji swojej firmy. W tym celu możesz skonfigurować parametry SEO, śledzić statystyki witryny, zintegrować wymagane narzędzia i widżety oraz wykonać inne działania, aby upewnić się, że witryna Twojej małej firmy zdobywa wysokie stopnie w Google.
 • Wejdź przez Wix. Ascend by Wix to zaawansowane, kompleksowe rozwiązanie biznesowe, które zapewnia dostęp do ponad 20 profesjonalnych narzędzi biznesowych mających na celu uproszczenie procesów zarządzania firmą. Korzystając z tej funkcji, możesz założyć, prowadzić i promować swoją firmę, powiększać bazę klientów i niszową reputację, a także generować zyski. Ascend sprawia, że ​​wszystkie procesy są maksymalnie zautomatyzowane, oferując takie narzędzia, jak Formularze, Menedżer kontaktów, Czat na żywo, Skrzynka odbiorcza, Faktury, Zadania & Przypomnienia, automatyzacje, oferty cenowe itp.

Czy Wix jest dobry dla małych firm? Wix zdecydowanie działa świetnie w przypadku małych projektów biznesowych pod względem cen. Bezpłatny plan, który system oferuje każdemu subskrybentowi, można skutecznie wykorzystać do wypróbowania wszystkich funkcji kreatora stron internetowych. Nie obejmie jednak całego zakresu potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych, jeśli zdecydujesz się uruchomić witrynę biznesową i udostępnić ją w sieci. Potrzebujesz nazwy domeny, a także innych narzędzi, aby Twoja witryna firmowa zajmowała wysokie pozycje w wyszukiwarkach i cieszyła się popularnością wśród odbiorców docelowych. W związku z tym przejście na płatną subskrypcję jest koniecznością. Wix oferuje zestaw planów biznesowych / eCommerce, których koszt zaczyna się od 23 USD / mc. Jest to godna inwestycja dla każdej strony internetowej dla małych firm.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – Kreator witryn dla małych firm do osobistej witryny internetowej

uKit - Kreator witryn dla małych firm do osobistej witryny internetowej

uKit – to jeden z najprostszych i najbardziej funkcjonalnych kreatorów stron internetowych dla małych firm do osobistych projektów. W rzeczywistości system zapewnia doskonałą korelację jakości z ceną początkującym i profesjonalistom z zakresu projektowania stron internetowych, którzy chcą założyć własne strony internetowe dla majsterkowiczów. Platforma wyróżnia się jako twórca witryn dla małych firm, dlatego cały zestaw jej funkcji koncentruje się na wykonaniu tego zadania. uKit jest niezwykle łatwy w obsłudze i nie wymaga znajomości umiejętności kodowania. Jest to dobre rozwiązanie do budowania stron internetowych dla właścicieli małych firm i prywatnych przedsiębiorców, którzy zawsze mają presję czasu, brakuje wiedzy na temat projektowania stron internetowych i nie są gotowi dużo zainwestować w tworzenie stron internetowych. Oto lista funkcji, które uKit z dumą oferuje swoim subskrybentom:

 • Elastyczne projekty biznesowe. Kolekcja szablonów uKit jest jedną z najbardziej imponujących w tej niszy. Zawiera setki responsywnych szablonów podzielonych na kategorie biznesowe w celu ułatwienia wyszukiwania. Możesz zmienić szablon na dowolnym etapie procesu projektowania stron internetowych, a treść zostanie zapisana. Proces dostosowywania szablonów jest również prosty. Wystarczy przejść do pulpitu nawigacyjnego, aby sprawdzić narzędzia, których można użyć do tego celu.
 • Integracja AmoCRM. UKit jest ukierunkowany na promocję firmy amoCRM opcja integracji. Jest to prosty i dość intuicyjny system rozliczania potencjalnych transakcji i klientów, który pomaga kontrolować i zwiększać wielkość sprzedaży. System upraszcza proces zarządzania klientami / zamówieniami, przyczyniając się do szybszej i wydajniejszej promocji biznesowej.
 • eCommerce. Funkcje eKommerce uKit są warte osobnej uwagi. Kreator stron internetowych zapewnia użytkownikom możliwość uruchomienia, a następnie zarządzania małym sklepem internetowym. Właściwie możesz przejść tutaj na dwa sposoby. Możesz podłączyć widżet eCommerce do swojej witryny i skonfigurować parametry lub zintegrować wtyczkę Ecwid, aby rozpocząć sprzedaż online.
 • Widżety biznesowe. uKit umożliwia integrację widgetów biznesowych, które mogą zwiększyć funkcjonalność i ukierunkowanie działalności na Twoją stronę internetową. Spośród widżetów biznesowych, które chcesz zintegrować z projektem, początkowo warto wspomnieć o Osi czasu, Krokach, Mapach Google, Sieciach społecznościowych itp. Każdy z tych widżetów działa doskonale na wszystkich typach witryn biznesowych.
 • Integracja SendPulse. uKit bezproblemowo integruje się z SendPulse – popularnym widgetem używanym przez twórców stron internetowych, którzy chcą dodawać i dostosowywać powiadomienia wypychane online dla odwiedzających witrynę. Integracja widgetów zajmuje tylko kilka minut i może zostać ukończona nawet przez osoby niekodujące programów.
 • uCalc. Kolejną atrakcją narzędzia do tworzenia witryn jest kalkulator online – uCalc, ich integracja pomaga zdefiniować koszt produktów / usług oferowanych docelowym odbiorcom. Jest to szczególnie dobry wybór dla projektów eCommerce.

Czy uKit jest dobry dla małych firm? uKit to jedna z najlepszych opcji do tworzenia witryn dla małych firm i jedna z najbardziej niedrogie narzędzia do tworzenia witryn także. System nie ma bezpłatnego abonamentu, ale nie jest to konieczne, biorąc pod uwagę koszt jego płatnych subskrypcji. Cena najtańszego abonamentu uKit to tylko 4 USD, a najdroższa i najbardziej zaawansowana subskrypcja kosztuje 12 USD miesięcznie! Ceny te są więcej niż przystępne dla każdej małej firmy – trudno znaleźć tańsze stawki za tak rozbudowaną funkcjonalność!

Zobacz też: Recenzja uKit.

Wypróbuj uKit za darmo

WordPress – najlepszy system CMS typu open source dla małych firm

WordPress - najlepszy system CMS typu open source dla małych firm

WordPress – jest najlepszy System zarządzania treścią typu open source dla małych firm. Platforma zyskała popularność na całym świecie ze względu na potężny zestaw funkcji, bogactwo funkcji integracji i zaawansowane opcje dostosowywania projektu. System został początkowo stworzony jako platforma blogowa, dlatego nie znajdziesz prostszego rozwiązania, aby założyć blog i nim zarządzać. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz mógł używać systemu do opracowywania innych typów projektów. Wręcz przeciwnie, WordPress doskonale nadaje się do tworzenia witryn biznesowych, stron docelowych, a nawet sklepów internetowych. Wszystko zależy od twoich celów, przedsięwzięć związanych z projektowaniem stron internetowych i rezultatów, których możesz oczekiwać na dłuższą metę. Kiedy zajmuje się aspektem funkcjonalności, WordPress oferuje następujące funkcje:

 • Wtyczki dla małych firm. System wyróżnia się z tłumu dzięki potężnym opcjom integracji wtyczek. Istnieje wiele wtyczek WordPress i od Ciebie zależy, czy wybierzesz i zintegrujesz te, które najlepiej pasują do Twojej witryny. Wśród najpopularniejszych wtyczek WordPress do witryn firmowych warto wymienić WPForms, MonsterInsights, Yoast SEO, Constant Contact, OptinMonster, Sucuri, UpdraftPlus, WP Rocket, MemberPress, CSS Hero, LearnDash, G Suite, SEMRush, Pretty Links Pro, Wspólne liczby, WooCommerce i wiele innych.
 • Wtyczki interakcji z klientem. Oprócz wtyczek specyficznych dla nisz WordPress oferuje szeroki wybór widżetów / rozszerzeń interakcji z klientami. Są one wymagane, aby Twoja witryna dla małych firm była wygodna i przydatna dla obecnych i potencjalnych klientów. Niektóre z najbardziej popularnych widżetów, które możesz wybrać i zintegrować z witryną, najbardziej rozpowszechnione są: Live Chat, Zopim Live Chat, Support Candy, uCare, AH Tickets, Zendesk, Help Scout Desk itp..
 • Szablony dla małych firm. WordPress jest również znany z wysokiej klasy szablonów dla małych firm. Są ich tysiące dostępne w globalnej sieci i możesz łatwo wybierać spośród darmowych i płatnych wersji. Pamiętaj jednak, że darmowe szablony zaprojektowane przez niezależnych programistów nie są całkowicie bezpieczne ze względu na potencjalne zagrożenia złośliwym oprogramowaniem. Upewnij się, że masz do czynienia z godnymi zaufania projektantami stron internetowych, na których możesz całkowicie polegać.

Czy WordPress jest dobry dla małych firm? WordPress doskonale sprawdza się w witrynach dla małych firm dzięki zaawansowanym funkcjom i przystępnej cenie. CMS jest bezpłatny do pobrania i instalacji. Musisz jednak zapłacić za korzystanie z zewnętrznych wtyczek, motywów, widżetów i dodatków. Podobnie musisz kupić nazwę domeny i zapłacić za hosting, aby Twoja witryna była dostępna w Internecie.

Mówiąc o wyborze hostingu, WordPress oficjalnie zaleca korzystanie Bluehost jak dostawca hostingu na najwyższym poziomie które mogą zaspokoić wszystkie potrzeby hostingowe użytkowników. Host charakteryzuje się wysoką wydajnością, szybkim ładowaniem strony, przystępną cenowo polityką cenową, bezpieczeństwem, ogromnym rynkiem z setkami wtyczek, dodatków, aplikacji i skryptów, rozbudowanym marketingiem treści i opcjami SEO, ukierunkowaniem na eCommerce i wieloma aplikacjami do zintegrowania na stronach biznesowych. Koszt korzystania z Bluehost zaskoczy wszystkich, ponieważ cena jego najtańszego planu wynosi 2,95 USD / mc.

Wypróbuj WordPress teraz

Tailor Brands – najlepszy dostawca stron internetowych dla małych firm

Tailor Brands - najlepszy dostawca stron internetowych dla małych firm

Tailor Brands – to najlepszy dostawca stron internetowych dla małych firm, który początkowo jest nastawiony na usprawnienie procesów brandingu biznesowego. System pomaga w rozpoczęciu działalności dzięki wysokiej jakości wzornictwu i brandingowi, dzięki czemu wyróżnia się z tłumu. Tailor Brands to pierwsza na świecie platforma do projektowania i znakowania logo, która jest oparta na sztucznej inteligencji. Pomaga to nadać projektowi profesjonalny wygląd i niepowtarzalną tożsamość marki online. Poniżej wymieniono najbardziej niezwykłe atrakcje platformy:

 • Kolekcja narzędzi brandingowych. Tailor Brands oferuje potężną kolekcję narzędzi brandingowych zaprojektowanych specjalnie dla Twojej firmy. Narzędzia te można dostosowywać, co oznacza, że ​​możesz wykorzystać pomysły z plików EPS i wizytówek, aby stworzyć unikalny projekt strony internetowej, który będzie idealnie pasował do Twojej strony biznesowej.
 • Logo Maker. System pozwala zaprojektować unikalne logo firmy w celu ujawnienia tożsamości marki, podzielenia się swoją wizją i wybrania wymaganych elementów, które system domyślnie oferuje. Proces tworzenia logo jest łatwy i kreatywny – musisz podać nazwę firmy, wybrać preferowany typ logo, wybrać preferencje czcionek i przejść do procesu dostosowywania logo. Po wykonaniu tych kroków algorytm sztucznej inteligencji wykorzysta treść do zaprojektowania logo witryny biznesowej w trybie automatycznym.
 • Platforma zarządzania społecznego. System jest wyposażony w zintegrowaną platformę zarządzania społecznościowego, która umożliwia udostępnianie treści związanych z witryną i publikowanie artykułów w sieciach społecznościowych.
 • Dostosuj reklamy. Zintegrowana platforma Tailor Ads pozwala projektować reklamy błyskawiczne, które są dostępne w wielu zmiennych w zależności od potrzeb.

Czy marki krawieckie są dobre dla małych firm? Jeśli potrzebujesz profesjonalnego logo witryny i wysokiej jakości brandingu, Tailor Brands spełni Twoje wymagania. System pozwala dostosowywać i odtwarzać logo Twojej witryny dzięki zintegrowanemu narzędziu do tworzenia witryn, który jest domyślnie wyposażony w funkcję eCommerce. Nie ma tutaj bezpłatnego planu, ale platforma pozwala wybrać jedną z płatnych subskrypcji, które zaczynają się od 9,99 USD / mc. Co więcej, cena może zostać obniżona do 2,99 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na roczną płatność.

Wypróbuj marki Tailor teraz

Shopify – eCommerce Website Builder dla małych firm

Strona główna Shopify

Shopify – jest najpotężniejszy i najpopularniejsze oprogramowanie eCommerce służy do uruchamiania i zarządzania profesjonalnymi witrynami biznesowymi i eCommerce. Cały zestaw funkcji platformy, a także jej narzędzia, są ukierunkowane na projektowanie wszystkich rodzajów sklepów internetowych. Kreator stron internetowych to dobry wybór zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych webmasterów, którzy specjalizują się w tworzeniu stron internetowych eCommerce. Brak funkcji eCommerce Brak Shopify – spójrz na funkcje i narzędzia systemu, aby dowiedzieć się, ile ma do zaoferowania:

 • Oprogramowanie POS. Shopify jest wyposażony w zaawansowany punkt sprzedaży (POS), które pozwala sprzedawać produkty we własnym sklepie detalicznym. Korzystanie z zewnętrznego terminalu karty, przyjmowanie zamówień offline, automatyczna synchronizacja z kontem Shopify, możliwość uruchomienia kilku kont użytkowników, synchronizacja Quickbooks, opcja raportu – to tylko kilka zalet tej funkcji.
 • Opcje zarządzania produktem. Shopify umożliwia zintegrowanie koszyka i przycisku „Kup”, aby umożliwić klientom utworzenie wymaganej liczby kart produktów. System automatycznie wygeneruje kody osadzania produktów, aby dodać listy produktów i kolekcje do witryny. Dodatkowo system pozwala na szerokie opcje zarządzania produktem, aby zapewnić użytkownikom wygodę zakupów.
 • Wszechstronne opcje integracji. Oprogramowanie umożliwia integrację z popularnymi i pełnymi funkcji platformami handlowymi, takimi jak Xero, Quickbooks i inne oprogramowanie księgowe, w celu zwiększenia wydajności sklepu internetowego. Integracja Shopify z Amazon Marketplace odbywa się za pomocą kilku prostych kliknięć, a wynik tej synchronizacji przekroczy Twoje oczekiwania, jeśli planujesz sprzedawać produkty na obu platformach. Pomocna będzie także obsługa wielokanałowa.
 • Zaawansowane funkcje marketingowe. Jeśli chodzi o promocję w sklepie internetowym, Shopify zapewnia wiele zaawansowanych funkcji marketingowych. Przedsiębiorcy będą mogli tworzyć pokwitowania online, analizować i przeglądać statystyki sklepu internetowego, kontrolować saldo konta, korzystać z zaawansowanych funkcji Shopify, takich jak Shopify Ping, App Store, rabaty BOGO, Shopify Tap & Czytnik chipów i nie tylko.
 • Narzędzia do zarządzania sklepem internetowym. Oprogramowanie pozwala wybierać spośród wielu opcji zarządzania sklepami internetowymi i narzędzi, które zwiększają wydajność sklepu internetowego. Obejmują one dostęp do profili klientów, grup i kont, układów i szablonów wiadomości e-mail, opcji dropshipping i realizacji zamówień itp.
 • Funkcja AR. Kolejną atrakcją Shopify jest jego zaawansowanie Rozszerzona Rzeczywistość (AR) narzędzie. Ta funkcja pozwala zobaczyć produkty oferowane do sprzedaży w trybie 3D, aby potencjalni kupujący mogli zobaczyć szczegóły swoich zalet.

Czy Shopify jest dobre dla małych firm? Shopify to jedna z najlepszych platform, która doskonale sprawdza się w rozwoju witryn eCommerce – od małych po hipermarkety. Oprogramowanie oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny na przetestowanie zestawu funkcji i czterech płatnych subskrypcji. Koszt najtańszego planu stanowi 9 USD / mc, co jest zaskakująco rozsądną ofertą.

Wypróbuj Shopify za darmo

Bluehost – Kreator stron internetowych i hosting dla małych firm

Bluehost - Kreator stron internetowych i hosting dla małych firm

Bluehost – jest najbardziej zaufanym i funkcjonalnym dostawcą hostingu dla witryn małych firm. Firma istnieje od lat, zdobywając lojalność milionów użytkowników na całym świecie. Obecnie jest znany jako oficjalny dostawca hostingu rekomendowany do użytku profesjonalnego przez WordPress. System zapewnia sprawne działanie hostowanych stron internetowych, a także bezpieczne przechowywanie danych. Główne zalety firmy są przedstawione poniżej:

 • Elastyczność. System zapewnia bezproblemową integrację z wieloma wszechstronnymi rozszerzeniami, dodatkami, usługami zewnętrznymi i wtyczkami, które przyczyniają się do godnej i wysokiej wydajności Twojej witryny dla małych firm, niezależnie od natężenia ruchu.
 • Wydłużenie czasu ładowania strony. Bluehost gwarantuje również płynne działanie strony internetowej, co przekłada się na wydłużony czas ładowania strony oraz wysokie wskaźniki przestojów. System jest wyposażony w pakiet zintegrowanych funkcji i narzędzi, które zwiększają wydajność witryny, niezależnie od ogólnych parametrów obciążenia witryny i natężenia ruchu.
 • Rynek Bluehost. Dostawca hostingu oferuje potężny zintegrowany rynek wtyczek, rozszerzeń, skryptów i dodatków, które idealnie zwiększają możliwości dostosowywania i wydajności witryn małych firm. Ponadto można wybierać z bogatej kolekcji szablonów biznesowych opracowanych dla WordPress.
 • zaawansowana ochrona. Bluehost dba o bezpieczeństwo Twojej witryny i ochronę danych, co ma duże znaczenie w projektach biznesowych. Dostawca usług hostingowych korzysta z narzędzi do ochrony przed połączeniami Hotlink, Spam Hammer, Spam Experts i innych funkcji bezpieczeństwa.

Czy Bluehost jest dobry dla małych firm? Bluehost to niezawodny i funkcjonalny dostawca hostingu dla małych witryn internetowych. Platforma nie oferuje żadnych bezpłatnych planów, ale rekompensuje to przystępny koszt opłaconych subskrypcji. Cena najtańszego planu wynosi 2,95 USD / mc. Za tę cenę otrzymasz bezpłatną opcję połączenia z certyfikatem SSL, nieograniczoną przepustowość, możliwość podłączenia bezpłatnej nazwy domeny do swojej witryny internetowej (jeśli jeszcze go nie masz) i wiele innych zalet.

Wypróbuj Bluehost teraz

Zakładka – Platforma internetowa z obsługą AI dla małych firm

Zakładka - Platforma internetowa z obsługą AI dla małych firm

Zakładka – to najlepsza platforma internetowa oparta na sztucznej inteligencji, używana do tworzenia witryn dla małych firm. Oparty na chmurze konstruktor witryn jest pełen opcji specyficznych dla biznesu i umożliwia tworzenie dobrze zorganizowanych projektów. Witryny firmowe i sklepy internetowe uruchomione z platformą mają zaufany wygląd i doskonałą wydajność. Najwyższy czas przedstawić teraz listę najbardziej imponujących funkcji zakładek:

 • Asystent AIDA. Możesz stworzyć funkcjonalną stronę internetową firmy lub sklep internetowy w mgnieniu oka dzięki zaawansowanemu systemowi AIDA (Asystent projektu sztucznej inteligencji) narzędzie. Cały proces tworzenia witryny nie trwa dłużej niż kilka minut, a wynik z pewnością zaimponuje wszystkim – taka funkcjonalna jest AIDA! Wystarczy podać informacje o swojej firmie i obserwować, w jaki sposób asystent tworzy witrynę dla Ciebie.
 • Zintegrowane szablony biznesowe. Zakładka nie ma standardowych szablonów, które można dostosować do swoich niszowych wymagań. To AIDA oferuje szeroki wybór darmowych zintegrowanych motywów, które różnią się budową i domyślnie reagują. Wybierz dowolną z nich, aby rozpocząć pracę w witrynie małej firmy lub eCommerce.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Platforma obsługuje ponad 50 języków, dzięki czemu możesz stworzyć te wersje językowe witryny, których potrzebujesz, aby dotrzeć do docelowej grupy odbiorców za granicą.
 • Business Web Stats. Kreator stron internetowych umożliwia śledzenie wydajności witryny biznesowej za pomocą zintegrowanych narzędzi do gromadzenia statystyk. Istnieje również wiele aplikacji mobilnych, które pozwalają na szybkie i skuteczne zarządzanie witryną z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Jest zakładką dobrą dla małych firm? Zakładka to całkiem dobry wybór dla przedsiębiorców chcących założyć biznesowe strony internetowe, wykorzystujących zaawansowaną funkcję sztucznej inteligencji. Możesz użyć Zakładki za darmo, aby uruchomić prostą stronę. Koszt pakietów premium jest dość przystępny. Aby uzyskać w pełni funkcjonalną witrynę biznesową lub eCommerce, możesz wybrać jedną z dwóch płatnych subskrypcji. Ich koszt waha się między 11,99 USD a 24,99 USD miesięcznie na podstawie zawartych tu warunków i funkcji.

Wypróbuj zakładkę za darmo

Ucraft – niedrogie narzędzie do tworzenia witryny dla małych firm

Ucraft - niedrogie narzędzie do tworzenia witryny dla małych firm

Ucraft – jest niedrogim narzędziem do tworzenia witryn dla majsterkowiczów, umożliwiającym uruchamianie i zarządzanie stronami dla małych firm. System doskonale nadaje się do wykonywania wszelkich zadań biznesowych. To dobry wybór dla nowicjuszy i projektantów stron internetowych, którzy chcą założyć i zarządzać stronami internetowymi, stronami docelowymi, blogami i innymi projektami. Strony internetowe utworzone za pomocą Ucraft są responsywne, w 100% konfigurowalne, a sklepy internetowe łatwe w zarządzaniu. Są wyposażone w pełnoekranowe bloki i płaską konstrukcję, co przyczynia się do ich współczesnego wyglądu. Kreator stron internetowych zapewnia obecnie dostęp do następujących funkcji:

 • Platforma eCommerce. Zintegrowany silnik eCommerce platformy jest łatwy w użyciu dla każdego, kto dąży do założenia sklepu internetowego. System udostępnia listę funkcji specyficznych dla eCommerce, które upraszczają proces tworzenia sklepu internetowego. Należą do nich katalog produktów, zintegrowany koszyk, przesyłanie i konfiguracja obrazu, integracja z mediami społecznościowymi, możliwość połączenia z 8 popularnymi i dochodowymi kanałami sprzedaży, organizowanie i przeprowadzanie kampanii rabatowych, wydawanie kodów rabatowych dla wybranych produktów itp. System oferuje również wiele wysyłek oraz opcje płatności, których wybór zależy od aspektu lokalizacji.
 • Blogowanie. Funkcjonalność blogowania usługi jest skutecznie realizowana poprzez aplikację Artykuły. Ta funkcja umożliwia uruchamianie blogów lub dodawanie sekcji wiadomości do istniejących witryn. Wystarczy kilka minut, aby napisać post, stworzyć nowy układ strony blogu, zintegrować systemy komentowania, połączyć przyciski mediów społecznościowych z każdym postem, aby użytkownicy mogli udostępniać artykuły, które lubią.
 • Darmowy twórca strony docelowej. Ucraft ma darmowy Landing Page Creator, który pozwala tworzyć i aktualizować wysokiej jakości strony docelowe, aby prezentować swoje pomysły, produkty lub usługi, generować ruch organiczny, generować potencjalnych klientów i osiągać inne cele biznesowe. Istnieje wiele szablonów stron docelowych do wyboru w kolekcji projektu usługi.
 • Darmowy Logo Maker. Kolejną atrakcją Ucraft jest bezpłatny Logo Maker. Niezależnie od tego, czy chcesz ulepszyć istniejące logo firmy, czy stworzyć zupełnie nowe, narzędzie to zrobi z łatwością. Będziesz mógł zaprojektować unikalne logo ze standardowych ikon lub załadować własne logo, aby poprawić jego wygląd i styl. Aby spersonalizować logo swojej witryny, możesz eksperymentować ze schematami kolorów, tytułami, czcionkami, kształtami, stylami, rozmiarami i wieloma innymi dostępnymi parametrami projektowymi. Szczegółowe instrukcje pomogą ci z łatwością wykonać zadanie i uzyskać doskonały wynik.
 • Szablony biznesowe. Kolekcja szablonów Ucraft nie jest tak bogata. Obejmuje tylko 63 bezpłatne profesjonalne responsywne szablony, pozwala na swobodę twórczą i oferuje opcję wstrzykiwania kodu w celu spersonalizowania wybranych motywów. Zestaw narzędzi projektanta składający się z typografii, zestawu interfejsu użytkownika oraz narzędzia do budowania formularzy i układu umożliwia maksymalne wykorzystanie opcji dostosowywania projektu Ucraft.

Czy Ucraft jest dobry dla małych firm? Mówiąc o aspekcie ceny, twórca witryny oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny, który pozwala odkryć wszystkie funkcje i usługi oferowane przez system. Platforma ma również nieograniczony bezpłatny plan, który zawiera wiele ograniczeń i działa dobrze tylko w przypadku osobistych potrzeb tworzenia stron internetowych. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, Ucraft ma trzy opcje, z których najtańsza kosztuje 10 USD / mc.

Wypróbuj Ucraft za darmo

SITE123 – Najłatwiejszy kreator stron internetowych dla małych firm

SITE123 - Najprostszy kreator stron dla małych firm

SITE123 – to najłatwiejszy, darmowy i funkcjonalny kreator stron internetowych w chmurze do tworzenia witryn dla małych firm. Oferuje wygodny edytor WYSIWYG i umożliwia tworzenie wszechstronnych projektów. Usługa znana jest z prostoty, intuicyjnego podejścia do tworzenia stron internetowych i wygody. Ma wiele do zaoferowania ekspertom od projektowania stron internetowych, a także jest całkiem zrozumiały dla początkujących. Jeśli masz zamiar rozpocząć projekt biznesowy za pomocą SITE123, zastanów się teraz nad jego listą:

 • Responsywne szablony biznesowe. Uniwersalny kreator stron internetowych oferuje szeroki wybór responsywnych szablonów. Są wszechstronne i bezpłatne. Są dostępne w wielu sferach biznesowych i można je skutecznie dostosować do nisz, w których się specjalizujesz. Jeśli nie możesz znaleźć szablonu, który Ci się podoba, możesz zaprojektować stronę internetową od zera. To również nie wymaga wysiłku i czasu.
 • Integracje z mediami społecznościowymi. Kreator stron internetowych pozwala zwiększyć popularność Twojej firmy za pośrednictwem kont sieci społecznościowych. Jest to niezawodny sposób na poinformowanie partnerów / klientów o nadchodzących wydarzeniach biznesowych, aktualizacjach, nowościach i ofertach specjalnych.
 • Wsparcie wielojęzyczne. SITE123 oferuje wielojęzyczne wsparcie. W rezultacie możesz utworzyć wymaganą liczbę wersji językowych witryny na podstawie grupy docelowej, do której planujesz dotrzeć za granicę.
 • Silnik eCommerce. Kreator stron internetowych jest wyposażony w wygodny i skuteczny moduł eCommerce. Jego użycie pozwala na uruchomienie i zarządzanie potężnymi sklepami internetowymi z wieloma opcjami. Możesz zarządzać asortymentem produktów, konfigurować szczegóły płatności / wysyłki, uruchamiać i aktualizować kupony rabatowe, zarządzać opcjami płatności PayPal itp.
 • Kreator formularzy. Jeśli planujesz założyć witrynę dla małych firm za pomocą SITE123, zintegrowany online Form Builder z pewnością Ci się przyda. Narzędzie jest dostarczane z zestawem niestandardowych układów formularzy, narzędzi dostosowywania projektu i elementów, które pozwalają tworzyć wysokiej jakości integralne formularze online.

Czy SITE123 jest dobry dla małych firm? Witryny dla małych firm utworzone za pomocą SITE123 wyglądają atrakcyjnie i są dość funkcjonalne. Koszt korzystania z usługi wynosi od 10,80 USD do 28,80 USD miesięcznie. Istnieje również bezpłatny plan, którego funkcje wystarczą do przetestowania systemu przed wybraniem płatnego rozwiązania. Stawki różnią się w zależności od funkcjonalności wynikającej z planów.

Wypróbuj SITE123 za darmo

Gator – prosty i poręczny kreator stron internetowych firmy HostGator

Gator - prosty i poręczny kreator stron internetowych firmy HostGator

Gator – to prosty i poręczny kreator stron internetowych, który początkowo jest skierowany do niedoświadczonych użytkowników z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych. Usługa jest zarządzana i zarządzana przez HostGator – jednego z najbardziej znanych dostawców hostingu na świecie. System wyposażony jest w intuicyjny edytor witryn typu „przeciągnij i upuść”, mnóstwo dobrze dostosowanych szablonów i ładny zestaw funkcji, które ograniczają do minimum problemy z projektowaniem stron internetowych. Gator dobrze sprawdza się w tworzeniu osobistych stron internetowych, blogów i małych projektów biznesowych, których głównym celem jest promocja niektórych produktów / usług. Podstawowy zestaw funkcji konstruktora witryny jest następujący:

 • Integracja z mediami społecznościowymi. Jest to jeden z najmocniejszych punktów kreatora stron internetowych, który umożliwia osadzanie treści z popularnych na całym świecie serwisów takich jak Twitter, Facebook, Instagram itp. Bezpośrednio na Twojej stronie. Będziesz mieć dostęp do przycisków mediów społecznościowych, bogatych galerii obrazów, kanałów na żywo i innych narzędzi zapewniających satysfakcjonującą obecność w sieci.
 • Zintegrowana analityka. Gator umożliwia także śledzenie użytecznych informacji związanych z wydajnością witryny dzięki temu, dzięki czemu łatwiej będzie kontrolować przepływ ruchu, konwersję i liczbę opuszczonych witryn. Niezależnie od tego, jaki plan cenowy wybierzesz, otrzymasz dołączony certyfikat SSL, gotowe projekty mobilne i nazwę domeny.
 • App Market. Ponadto narzędzie do tworzenia witryn ma ogromną zintegrowaną platformę App Market, która oferuje wiele dodatków, widżetów i aplikacji do zaawansowanego dostosowywania stron internetowych. Rynek jest bezpłatny dla wszystkich kategorii użytkowników.
 • Szablony biznesowe. Kolekcja szablonów Gator jest dość imponująca, chociaż nie jest tak bogata w porównaniu do innych popularnych usług. Kreator stron internetowych oferuje responsywne szablony podzielone na kategorie tematyczne, aby ułatwić wybór użytkownikom. Pamiętaj jednak, że szablony Gator są dość standardowe i nie działają dobrze w witrynach z wyraźnym naciskiem na kreatywność (na przykład portfele).
 • HostGator Hosting. Niezaprzeczalną atrakcją konstruktora stron jest fakt, że domyślnie jest on wyposażony w hosting HostGator, który zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość, niezależnie od wybranej subskrypcji. Oznacza to, że będziesz mógł przesyłać nieograniczoną ilość treści do swojej witryny bez obaw o szybkość jej ładowania i inne kluczowe parametry techniczne.

Czy Gator jest dobry dla małych firm? Polityka cenowa konstruktora witryny jest raczej umiarkowana. Platforma oferuje trzy plany cenowe, których koszt obniża się w zależności od wybranego okresu subskrypcji. Mówiąc ściślej, można zarejestrować się w systemie na jeden miesiąc, rok lub dwa lata. Im dłuższy jest ten termin – tym mniejszy będzie ostateczny koszt planu i tym więcej pieniędzy zaoszczędzisz w trakcie logowania.

Dlatego platforma ma trzy płatne plany, a mianowicie Starter, Premium i eCommerce. Koszt planów wynosi odpowiednio 3,84 USD, 5,99 USD i 9,22 USD miesięcznie, pod warunkiem, że zdecydujesz się na 2-letnią subskrypcję. Pamiętaj, że Gator nie oferuje bezpłatnego planu ani wersji próbnej, co oznacza, że ​​będziesz musiał wybrać opcję płatną od samego początku.

Wypróbuj Gator teraz

Czy narzędzia do tworzenia witryn są odpowiednie dla małych firm??

Kreatorzy witryn świetnie nadają się do tworzenia witryn małych firm. Platformy te zapewniają wiele korzyści, których nie mogą zaoferować inne narzędzia do tworzenia stron internetowych. Zobacz teraz niektóre z nich:

 • Wygoda i łatwość użytkowania. Kreatorzy stron internetowych posiadają zestaw narzędzi, które można łatwo opanować nawet dla początkujących. Dzieje się tak, ponieważ systemy są specjalnie zaprojektowane dla użytkowników, którzy nie są świadomi umiejętności programowania, a także oferują zaawansowane funkcje dla doświadczonych projektantów stron internetowych.
 • Nie są potrzebne umiejętności kodowania. Nie musisz uczyć się podstaw programowania, ponieważ proces projektowania stron jest tutaj intuicyjny i prosty. W rezultacie strony internetowe zbudowane za pomocą systemów mają logiczną strukturę i przyzwoite projekty.
 • Funkcje biznesowe. Twórcy witryn dla małych firm mają wiele funkcji specyficznych dla tej bardzo niszowej strony. Oferują widżety, aplikacje i rozszerzenia, które można zintegrować z projektem, aby zwiększyć jego wydajność i uzyskać przyzwoity wynik.
 • Szablony. Systemy oferują wiele szablonów biznesowych dostosowanych do różnych sfer. Zazwyczaj są one zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, aby były dostępne na różnych urządzeniach dla wygody klienta.
 • Przystępność. Większość twórców stron internetowych ma elastyczne zasady ustalania cen i oferuje różne opcje kosztów w celu zaspokojenia określonych potrzeb użytkowników i budżetów. Wybór planu zależy zasadniczo od celu, który planujesz osiągnąć, oraz zakresu potrzebnych usług promocji biznesowej.

Dolna linia

Posiadanie w pełni funkcjonalnego narzędzia do tworzenia witryn dla małych firm jest zaletą samą w sobie. Jest to najlepiej sprzedające się narzędzie, które może skutecznie zwiększyć promocję Twojej firmy, przyczyniając się w ten sposób do wzrostu ruchu i generowania zysków.

Nawet jeśli nie jesteś specjalistą od projektowania stron internetowych, nadal możesz założyć własną stronę internetową i zarządzać nią samodzielnie. W ten sposób unikasz konieczności inwestowania ogromnych budżetów w zatrudnianie projektantów stron internetowych. Podobnie, nie będziesz narażony na ryzyko uzyskania projektu niskiej jakości na dłuższą metę lub napotkasz obawy związane z bezpieczeństwem. To Ty kontrolujesz cały proces tworzenia witryny od zera i to tutaj twórcy witryn będą bardzo pomocni.

Wybór narzędzia do tworzenia stron internetowych, które zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych, jest dość odpowiedzialne, ale fakt ten nie musi cię frustrować. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru rozważ wszystkie funkcje oferowane przez platformy wymienione w tym artykule. Realizacja rzeczywistych potrzeb w zakresie tworzenia stron internetowych jest kluczem do sukcesu.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć działalność w Internecie, czy zacząć zarabiać w Internecie, pierwszym krokiem jest stworzenie własnej witryny. Każdy z wyżej wymienionych twórców stron internetowych pomoże Ci w tym.

Utwórz witrynę biznesową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map