Najlepsze kreatory stron internetowych dla muzyków i zespołów

Kreatory stron internetowych dla muzyków


Niezależnie od tego, czy jesteś artystą solowym, zespołem, firmą muzyczną czy innym przedstawicielem show-biznesu, nie przejdziesz bez założenia strony z muzyką. Nic dziwnego, ponieważ prawdopodobnie nie ma użytkowników, którzy nie szukają swoich ulubionych piosenek, kompozycji muzycznych i informacji o muzykach w Internecie.

Jeśli niedawno zdecydowałeś się zaprezentować swój talent publiczności i założyć własną stronę internetową, korzystanie z narzędzia do tworzenia stron internetowych będzie najprostszym i najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Są twórcy stron internetowych łatwy w użyciu i wygodny dla profesjonalistów i użytkowników nie znających się na technologii. To jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby uruchomić witrynę wysokiej jakości dla muzyków, jeśli twoje umiejętności projektowania stron internetowych są niewystarczające do korzystania z bardziej skomplikowanych narzędzi.

Przetestowaliśmy 8 najlepszych twórców stron internetowych dla muzyków i zespołów:

 1. Wix – najlepszy program do tworzenia stron internetowych dla muzyków i zespołów
 2. Bandzoogle – Kreator stron internetowych stworzony przez muzyków dla muzyków
 3. WordPress – platforma do tworzenia stron internetowych z muzyką za darmo
 4. uKit – jeden z najlepszych twórców witryn dla małych firm
 5. Zakładka – kanadyjski kreator stron oparty na sztucznej inteligencji
 6. Gator – łatwy w obsłudze program do tworzenia stron internetowych dla muzyków
 7. IM Creator – internetowy kreator stron internetowych (Bezpłatnie dla organizacji non-profit)
 8. Bluehost – najlepszy hosting strony dla muzyków

Założenie strony internetowej dla muzyków lub zespołów nie powinno być skomplikowane, jeśli się uda wybierz odpowiednie narzędzie do tworzenia stron internetowych. Wymienieni powyżej twórcy stron internetowych są najlepszymi rozwiązaniami do tworzenia stron internetowych DIY w tej niszy. Które z nich najbardziej spełni Twoje potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych? Która usługa będzie najlepszym wyborem dla twojego projektu? Aby się tego dowiedzieć, nie spiesz się i przeczytaj recenzje każdej platformy znajdującej się na liście.

Wix – najlepszy program do tworzenia stron internetowych dla muzyków i zespołów

Wix - najlepszy program do tworzenia stron internetowych dla muzyków i zespołów

Wix – to najlepszy kreator stron internetowych dla muzyków i zespołów, który zyskał już popularność na całym świecie. Wynika to z dużej liczby narzędzi do dostosowywania projektu, profesjonalnego i intuicyjnego podejścia do tworzenia stron internetowych oraz wielu zaawansowanych funkcji, które przyczyniają się do skutecznego procesu tworzenia stron internetowych. System jest wystarczająco przyjazny dla użytkownika, aby był zrozumiały nawet dla początkujących, a także zapewnia niezrównane wrażenia z tworzenia witryn WYSIWYG. Jest to idealne narzędzie dla kreacji, które nigdy nie były zaangażowane w tworzenie stron internetowych, nie chcą zmagać się ze złożonymi niuansami programistycznymi, ale zamierzają uruchomić funkcjonalną stronę internetową, aby zaspokoić ich potrzeby. Spójrz teraz na główne atrakcje Wix:

 • Szablony stron internetowych z muzyką. Kreator stron internetowych może teraz pochwalić się jedną z najobszerniejszych i najbardziej imponujących kolekcji szablony niszowe możesz wybrać ze względu na swoją stronę internetową / specjalizację muzyczną. Są one podzielone na kilka kategorii projektowych w zależności od branej pod uwagę branży (Artyści solo, zespół, DJ i przemysł muzyczny to główne kategorie tutaj). Wszystkie motywy są w 100% konfigurowalne i domyślnie zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, ale nie ma tutaj opcji przełączania szablonów.
 • Narzędzie Wix ADI. Jedyne w swoim rodzaju narzędzie Wix ADI pozwala niedoświadczonym muzykom tworzyć projekty bez żadnych umiejętności kodowania ani dodatkowej inwestycji czasu / pieniędzy. Narzędzie wymaga podania informacji specyficznych dla branży w celu dalszego utworzenia strony internetowej w trybie automatycznym.
 • Forum i blogowanie. Wix umożliwia połączyć forum oraz blog na stronie Twojego muzyka, dzięki czemu odwiedzający są zaangażowani w aktualizacje branżowe. Odwiedzając forum / blog, użytkownicy Twojej witryny będą mogli komunikować się z innymi fanami, dzielić się opiniami i wiadomościami, zostawiać komentarze i tworzyć tematy do dyskusji.
 • eCommerce. Jeśli planujesz sprzedawać zespół lub akcesoria związane z przemysłem lub akcesoria za pośrednictwem strony internetowej swojego muzyka, Wix pozwala na podłączenie małego lub średniego sklepu internetowego do twojego projektu. To tutaj możesz sprzedawać swoje albumy, utwory, akcesoria, produkty markowe, a także wydawać kupony rabatowe, certyfikaty i co nie.
 • Muzyka Wix. Darmowy widget jest dostępny w zintegrowanym Wix App Market i umożliwia dodanie odtwarzacza audio do strony internetowej Twojego muzyka. Dzięki temu fani mogą słuchać twoich utworów, przesyłać strumieniowo i pobierać te, które lubią najbardziej, a nawet kupować je bezpośrednio na stronie internetowej. Jednocześnie można przesyłać pliki audio w różnych formatach, w tym WAV, FLAC, ALAC & MP3, dostosowując parametry wyświetlania i ogólne ustawienia odtwarzacza. Widżet umożliwia również śledzenie szczegółowych statystyk twojego projektu, aby dowiedzieć się o popularności niektórych utworów, liczby sprzedaży, pobrań, odtworzeń i innych powiązanych informacji.

Koszt: Wix ma bezpłatny plan, którego czas trwania nie jest ograniczony żadnymi warunkami. Koszt opłaconych planów (istnieją tutaj dwa rodzaje subskrypcji, z których każda obejmuje kilka planów) zaczyna się od 13 USD miesięcznie w przypadku subskrypcji standardowych i od 23 USD miesięcznie w przypadku planów biznesowych / eCommerce. Wszystkie plany premium obejmują bezpłatny hosting / nazwę domeny, zintegrowane Google Analytics, profesjonalną obsługę klienta, zwiększoną przestrzeń dyskową itp. System oferuje również 14-dniową opcję zwrotu pieniędzy, jeśli coś Ci się nie podoba w wybranym abonamencie płatnym.

Wypróbuj Wix za darmo

Bandzoogle – Kreator stron internetowych stworzony przez muzyków dla muzyków

Bandzoogle - Kreator stron internetowych stworzony przez muzyków dla muzyków

Bandzoogle – to wyspecjalizowany kreator stron internetowych stworzony „przez muzyków dla muzyków”. To jest główne motto platformy. Służy głównie do uruchamiania / zarządzania stronami internetowymi zespołów i muzyków, oferując w tym celu określony zestaw funkcji. Dzięki intuicyjnemu i interesującemu interfejsowi, mnogości niszowych narzędzi do projektowania stron internetowych, szerokim opcjom dostosowywania i responsywnym szablonom muzycznym, system zasługuje na uwagę muzyków z całego świata. Poniżej wymieniono główne zalety narzędzia do tworzenia witryn:

 • Szablony niszowe. Kreator stron internetowych umożliwia dostosowanie ponad setki profesjonalnych responsywnych szablonów, z których wszystkie są związane z muzyką. Wszystkie tematy są bezpłatne i posortowane według branży, w tym rock, folk / country, jazz / blues, EDM / DJ / producent, biznes / inne, piosenkarz / autor tekstów, muzyka klasyczna, urban / hip hop, world, beaty i inne. Dostępna jest opcja podglądu, która pozwala zobaczyć szczegółowo wymagany szablon. Użytkownicy mają również możliwość wybrania pustego szablonu, aby dostosować go od zera.
 • eCommerce. Platforma umożliwia tworzenie i dostosowywanie bezpłatnego, w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego dla muzyków i zespołów za pomocą kilku kliknięć. Tutaj możesz sprzedawać różne produkty związane z Twoją karierą muzyczną (albumy, utwory, kody do pobrania, bilety, filmy, plakaty, akcesoria dla fanów, pliki cyfrowe itp.). Oprócz tego możesz skonfigurować ogólne informacje o płatności / wysyłce, zintegrować je z popularnymi platformami dystrybucyjnymi itp.
 • Funkcje skoncentrowane na muzyce. Bandzoogle jest początkowo znane z szerokiego spektrum funkcji związanych z muzyką. Należą do nich potężne narzędzia synchronizacji, serwisy społecznościowe, opcja strumieniowego przesyłania muzyki online, globalna integracja odtwarzacza audio, połączenie księgi gości / forum, narzędzia opinii, kolekcje obrazów flash / wideo, licznik trafień, integracja usług zewnętrznych (Galeria Instagram, Twitter, Bandcamp Player, Sklep Topspin, Bandsintown, Formularz wyceny GigSalad, Przegląd GigSalad i Airbit), tworzenie list mailingowych, dostępność analityki internetowej i raportów, aby wymienić tylko kilka.
 • Bloki treści. System umożliwia dodawanie / zarządzanie / modyfikowanie pozycji określonych bloków treści na dowolnej stronie, w zależności od jej typu. W ten sposób użytkownicy mogą utworzyć tutaj stronę wydarzenia, aby wyświetlić listę nadchodzących koncertów, koncertów i prezentacji oraz pozwolić swoim fanom rezerwować i kupować bilety na nadchodzące okazje z wyprzedzeniem. Tutaj można również zintegrować blok ścieżek muzycznych z treściami branżowymi.

Koszt: Bandzoogle nie ma całkowicie bezpłatnego planu, ale czas jego bezpłatnego okresu próbnego jest dłuższy niż w przypadku innych twórców stron. Obecnie stanowi 30 dni, podczas których możesz przetestować i opanować cały zestaw funkcji platformy. Kreator stron internetowych ma trzy płatne plany, których koszt zaczyna się od 8,29 USD miesięcznie. Płatne subskrypcje obejmują pewną liczbę utworów (zdjęcia) pliki do pobrania i strony internetowe, dostępność sklepu muzycznego bez prowizji, elektroniczny zestaw prasowy i inne niezaprzeczalne zalety.

Wypróbuj Bandzoogle za darmo

WordPress – platforma do tworzenia stron internetowych z muzyką za darmo

WordPress - platforma do tworzenia stron internetowych z muzyką za darmo

WordPress – jest wyjątkową platformą do tworzenia witryny muzycznej za darmo. Jest to system zarządzania treścią, który jest bardziej skomplikowany w porównaniu do standardowych kreatorów stron internetowych głównie dlatego, że implikuje to znajomość podstaw kodowania. System jest również wyposażony w rozbudowane opcje integracji, które przyczyniają się do wydajności witryny muzycznej. Główne zalety oprogramowania wymieniono poniżej:

 • Responsywne motywy dla muzyków. CMS ma dość ograniczoną kolekcję wbudowanych szablonów, a wiele innych z nich jest dostępnych online. Aby w pełni wykorzystać możliwości WordPress, należy przeglądać sieć w poszukiwaniu najlepszych motywów dla muzyków. Na szczęście wybór jest naprawdę oszałamiający i nie będzie problemu z uzyskaniem szablonu, który naprawdę Ci się spodoba.
 • Wtyczki do serwisów muzycznych. Jeśli chodzi o integralne wtyczki do witryn muzyków, wybór jest również fantastyczny. Do niezbędnych wtyczek na stronie każdego muzyka należą Organizator wydarzeń, GigPress, MF Gig Calendar, galeria obrazów NextGEN, odtwarzacz audio HTML5 jQuery, Spotify Master, SoundCloud Master, Thank Me Later, Comment Redirect, Gravity Forms, Audiotheme, Cue and Foxyshop żeby wymienić kilka.

Koszt: WordPress można pobrać i zainstalować za darmo, ale na pewno nie przejdziesz bez integracji wtyczek i motywów innych firm. Są albo bezpłatne, albo mogą być oferowane za dodatkową opłatą. W rzeczywistości bezpieczniej jest je kupić, aby zapobiec oszustwom, które często kojarzą się z darmowymi szablonami i wtyczkami. Ostateczny koszt będzie jednak zależeć od dostawcy hostingu, dla którego wybierzesz. Pod tym względem, Bluehost jest najlepszym rozwiązaniem do wyboru. To jest oficjalny host WordPress, który ma wiele zalet i funkcji (takie jak skrypty i aplikacje, duża prędkość ładowania strony internetowej, zaawansowane opcje SEO i narzędzia marketingowe, rozległy rynek oferujący wiele aplikacji itp.), które pomogą Ci z łatwością hostować i zarządzać każdym projektem. Jeśli chodzi o koszt dostawcy hostingu, Bluehost z pewnością pasuje do każdego budżetu. Najtańszy plan kosztuje obecnie tylko 2,95 USD / mc.

Pobierz WordPress za darmo

uKit – jeden z najlepszych twórców witryn dla małych firm

uKit - jeden z najlepszych twórców witryn dla małych firm

uKit – jest jednym z najlepszych twórców stron dla małych firm, który świetnie nadaje się również do tworzenia projektów dla muzyków i zespołów. System umożliwia ustanowienie zaufanej obecności online dla grupy muzycznej lub indywidualnej strony muzycznej w około 30 minut, nawet jeśli jest to Twoja pierwsza przygoda z projektowaniem stron internetowych. To prawdziwe znalezisko dla muzyków, którzy nie chcą zawracać sobie głowy złożonymi niuansami projektowania stron internetowych. Oto zalety, dzięki którym kreator stron internetowych jest idealnym rozwiązaniem:

 • Elastyczne projekty muzyczne. uKit zawiera kolekcję responsywnych szablony muzyczne, wśród których można znaleźć te, które dotyczą Twojej muzycznej strony internetowej. Wszystkie projekty można dostosowywać, a także można przełączać się między motywami na dowolnym etapie procesu tworzenia witryny. Aby ulepszyć mobilne przeglądanie użytkowników, uKit oferuje adaptacyjny widok strony. Pozwala dostroić wygląd Twojego tabletu i telefonu komórkowego.
 • Funkcjonalność eCommerce. uKit realizuje zintegrowaną funkcjonalność eCommerce na kilka sposobów. Jeśli planujesz sprzedawać którekolwiek z produktów związanych z biznesem muzycznym bezpośrednio na stronie internetowej, system pozwala wybrać jedną z dwóch popularnych i skutecznych opcji, które pozwalają założyć sklep internetowy. Możesz podłączyć wtyczkę Ecwid do swojej witryny lub zintegrować widget eCommerce, aby uzyskać w pełni funkcjonalny sklep internetowy.
 • Integracja z SoundCloud. Dzięki Kit możliwe jest teraz dodawanie i aktualizowanie ścieżek audio na stronie muzyki / zespołu za pomocą integracji SoundCloud. Dodatkowo możesz wstawiać obrazy / filmy do swojego projektu, aby uzyskać zaawansowany wygląd i funkcjonalność. I to nie wszystko. Możesz skonfigurować tło wideo dla dowolnego bloku witryny bez konieczności instalowania skryptów innych firm lub integracji dodatkowych kodów.

Koszt: uKit nie oferuje żadnych bezpłatnych planów, ale istnieje 14-dniowy okres próbny. Jest dostępny bezpłatnie i pozwala przetestować funkcjonalność całej platformy. Jeśli chodzi o politykę cenową, jest ona bardzo przystępna dla wszystkich. Koszt najtańszego planu zaczyna się od 4 USD miesięcznie – to bardzo tanie, biorąc pod uwagę szerokie spektrum funkcji dostępnych na platformie. Należą do nich niestandardowe połączenie nazwy domeny, profesjonalne wsparcie 24/7, możliwość tworzenia kopii zapasowych stron internetowych, bezpłatny hosting, dostęp do setek szablonów itp.

Wypróbuj uKit za darmo

Zakładka – Kreator stron internetowych oparty na AI

Zakładka - Kreator stron internetowych oparty na AI

Zakładka – to współczesny kanadyjski twórca stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji, który zajmuje godne miejsce na liście najlepszych usług dla muzyków. System jest wyposażony w narzędzie do projektowania sztucznej inteligencji, które minimalizuje wszelkie problemy związane z projektowaniem stron internetowych. To jest najważniejsze dla muzyków, których doświadczenie w projektowaniu stron internetowych nie jest wystarczające do rozwoju dużych witryn internetowych. Zakładka zawiera listę zaawansowanych funkcji, dzięki którym wyróżnia się z tłumu. Obejmują one:

 • Asystent AIDA. Jest to najbardziej imponująca atrakcja kreatora stron internetowych, która może automatycznie utworzyć witrynę dla muzyków w ciągu kilku minut. Wystarczy podać te dane, a Artificial Intelligence Design Assistant wygeneruje oszałamiającą, w pełni funkcjonalną stronę internetową wypełnioną własnymi treściami.
 • Silnik eCommerce. Kreator stron internetowych umożliwia korzystanie ze zintegrowanego modułu eCommerce, który pozwala skonfigurować, a następnie skutecznie zarządzać sklepem internetowym w celu sprzedaży produktów (albumy, filmy / audio, akcesoria, przedmioty i pamiątki dla fanów).
 • Sekcja „Wydarzenia”. Zakładka umożliwia dodanie dowolnej ilości wydarzeń związanych z muzyką / zespołem do odpowiedniej sekcji „Wydarzenia”, która jest dostępna w menu deski rozdzielczej witryny. Tutaj możesz wybrać i dostosować blok, podając nazwę wydarzenia, opis, informacje ogólne, lokalizację (oznacza to również integrację z Google Maps), datę i czas trwania, powiązane obrazy itp.
 • Integracje z mediami społecznościowymi. Platforma umożliwia integrację kanałów mediów społecznościowych z witryną muzyczną poprzez aktywację modułu „Społeczności”. Umożliwia szybkie dodawanie przycisków mediów społecznościowych łączących się z kontami w sieciach społecznościowych. Ponadto możesz zintegrować dowolne wybrane tło wideo z dowolną stroną / sekcją projektu, aby zwiększyć jego wartość i wzbudzić zainteresowanie użytkowników.

Koszt: Zakładka ma dożywotni darmowy pakiet. Koszt płatnych planów systemu zaczyna się od 11,99 USD miesięcznie i osiąga 24,99 USD miesięcznie w przypadku najbardziej kosztownej subskrypcji. Płatne plany obejmują bezpłatne połączenie z domeną, nieograniczone miejsce na dane, strony internetowe i przepustowość, usuwanie banerów reklamowych systemu, zaawansowane SEO, wsparcie premium, połączenie e-mail, ochronę hasłem, konfigurowalne stopki i inne przydatne zalety.

Wypróbuj zakładkę za darmo

Gator – łatwy w obsłudze program do tworzenia stron internetowych dla muzyków

Gator - łatwy w obsłudze program do tworzenia stron internetowych dla muzyków

Gator – to łatwy w użyciu kreator stron internetowych dla muzyków, który jest przeznaczony głównie dla początkujących i tych użytkowników, którzy nie są tak biegli w tworzeniu stron internetowych, ale zamierzają tworzyć wysokiej jakości strony internetowe. Posiada łatwość obsługi, intuicyjny interfejs i wygodę przeciągnij i upuść edytor i wiele przydatnych funkcji, Gator jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najprostszych kreatorów stron internetowych do uruchamiania i zarządzania różnego rodzaju projektami. Spójrz teraz na niektóre z najbardziej imponujących atrakcji platformy:

 • Silnik eCommerce. Gator jest wyposażony w zintegrowany silnik eCommerce, który pozwala dodać sklep internetowy do swojej witryny. Muzycy mogą bardzo skorzystać z tej funkcji, ponieważ umożliwia ona sprzedaż płyt CD, atrybutów muzycznych i innych produktów bezpośrednio na stronie internetowej. Tak więc fani, którzy chcą coś od ciebie kupić, będą mogli to zrobić za pomocą kilku kliknięć, oszczędzając w ten sposób swój wysiłek i czas. Taka opcja bez wątpienia będzie miała pozytywny wpływ na wzrost budżetu.
 • HostGator. Kreator stron internetowych jest zawarty w HostGator pakiet, co oznacza, że ​​wszystkie witryny utworzone za jego pomocą są domyślnie hostowane na serwerach systemowych. Ta funkcja jest dość wygodna dla muzyków, którzy potrzebują strony internetowej i nie chcą szukać niezawodnego hosta w innym miejscu.
 • Platformy mediów społecznościowych. Kreator stron internetowych umożliwia osadzanie treści z popularnych sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. Jeśli masz konta związane z muzyką w tych sieciach społecznościowych, możesz zintegrować biblioteki obrazów, kanały na żywo i przyciski mediów społecznościowych w swoim projekcie, aby jak najlepiej z nich korzystać.

Koszt: Gator nie ma bezpłatnego abonamentu ani bezpłatnego okresu próbnego. Jednak polityka cenowa jest dość umiarkowana, aby sprostać potrzebom i możliwościom finansowym większości użytkowników. Kreator stron internetowych ma trzy płatne subskrypcje, których koszt zaczyna się od 3,84 USD / m i osiąga 9,22 USD / m, pod warunkiem, że otrzymasz dwuletnią subskrypcję jednocześnie. Pamiętaj, że system oferuje pełny 45-dniowy zwrot pieniędzy, jeśli coś jest niezadowolonego z Gator.

Wypróbuj Gator za darmo

IM Creator – internetowy kreator stron internetowych (Bezpłatnie dla organizacji non-profit)

IM Creator - internetowy kreator stron internetowych (bezpłatny dla organizacji non-profit)

IM Creator – to internetowy kreator stron internetowych nowej generacji, którym jest bezpłatny dla organizacji non-profit. System umożliwia tworzenie i zarządzanie różnego rodzaju projektami, w tym stronami internetowymi dla muzyków. IM Creator jest łatwy w obsłudze i zawiera wiele funkcji. Znany jest z rozsądnej polityki cenowej, wygodnego edytora stron WYSIWYG i potężnych narzędzi, które zmniejszają wszystkie problemy z tworzeniem stron internetowych. Jeśli masz zamiar założyć stronę internetową dla muzyka / zespołu za pomocą platformy, oto lista jej niezaprzeczalnych zalet:

 • Platforma eCommerce. Kreator stron internetowych jest w pełni zintegrowany silnik eCommerce. Umożliwia tworzenie małych i średnich sklepów internetowych w celu zwiększenia sprzedaży online produktów związanych z muzyką. Do założenia sklepu internetowego za pomocą komunikatora IM Creator nie są wymagane żadne umiejętności kodowania. Wystarczy wybrać szablon i postępować zgodnie z zaleceniami, aby uzyskać własny.
 • Blogowanie. Podobnie, IM Creator pozwala na podłączenie blog na stronie twojego muzyka. Jest to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów popularyzacji kreatywności, pozostając w kontakcie z fanami. Do Ciebie należy wybór spośród wielu szablonów blogów, typów, odmian struktury kanałów informacyjnych i innych ważnych parametrów blogowania.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Oferty IM Creator wielojęzyczne wsparcie który umożliwia tworzenie wszechstronnych wersji językowych Twojej witryny. To dobry pomysł, jeśli chodzi o atrakcyjność fanów z zagranicy.
 • Opcje integracji. Kreator stron internetowych umożliwia integrację linków mediów społecznościowych, Google Analytics, Google Maps, a także innych widżetów i dodatków, które zapewniają lepszą wydajność strony i większy przepływ klientów.
 • Responsywne szablony dla muzyków. IM Creator oferuje jedną z najobszerniejszych kolekcji profesjonalnych nowoczesnych szablonów, które domyślnie reagują. Istnieje osobna sekcja szablonów strony Musician / Bands, która oferuje zestaw niesamowitych motywów specjalnie opracowanych dla tej kategorii użytkowników.

Koszt: IM Creator jest całkowicie darmowy dla twórców, artystów, muzyków i organizacji non-profit. Jednocześnie jego najtańsza subskrypcja kosztuje 8 USD miesięcznie i działa świetnie dla przedsiębiorców, dostawców hostingu i sprzedawców. Plan obejmuje połączenie nazwy domeny, nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość, wsparcie techniczne premium, funkcjonalność eCommerce i inne zalety.

Wypróbuj IM Creator za darmo

Bluehost – najlepszy hosting strony dla muzyków

Bluehost - najlepszy hosting strony dla muzyków

Bluehost – to najlepszy hosting dla muzyków, który zyskał imponującą reputację na całym świecie. Jedną z najbardziej oszałamiających funkcji platformy jest to, że WordPress oficjalnie zaleca ją jako najbardziej zaufanego, bogatego w funkcje i niedrogiego dostawcę hostingu dostępnego w nowoczesnej niszy do tworzenia stron internetowych. System umożliwia obecnie ponad 5 milionów stron internetowych w różnych krajach świata, a liczba ta stale rośnie z każdym miesiącem. Jeśli szukasz wiarygodnego dostawcy hostingu, przydatna może być następująca lista funkcji:

 • Wsparcie eCommerce. Platforma umożliwia hosting wszystkich rodzajów sklepów internetowych z muzyką, oferując różnorodne projekty eCommerce, zaawansowane aplikacje, dodatki i widżety. Intuicyjny panel sterowania systemu jest łatwy w nawigacji, a sama platforma zapewnia wysokie wskaźniki czasu działania, szybkie ładowanie strony, najwyższe bezpieczeństwo i elastyczność każdego hostowanego z nim projektu.
 • Dostęp do rynku. Bluehost pozwala przeglądać zintegrowany rynek z wieloma aplikacjami, dodatkami, skryptami i widżetami, które mogą zwiększyć wydajność strony twojego muzyka.
 • Funkcje marketingowe i SEO. Platforma oferuje również wszechstronne strategie SEO i marketingowe, które poprawiają skuteczność promocji twojego projektu, generowania grupy docelowej i wzrostu zysków. Eksperci Bluehost pomogą Ci również w zarządzaniu treściami i projektami, PPC i usługach migracji stron.

Koszt: Nie znajdziesz całkowicie bezpłatnego planu oferowanego przez Bluehost. Zamiast tego polityka cenowa dostawcy usług hostingowych jest rozsądna i przystępna dla wszystkich. Koszt najtańszego planu podstawowego, który zapewnia cały zestaw funkcji dostawcy usług hostingowych, wynosi 2,95 USD miesięcznie. Jest to bardzo niedrogie rozwiązanie, które pasuje do każdego budżetu i potrzeb hostingu witryny.

Wypróbuj Bluehost teraz

Dolna linia

Strona internetowa może stać się skutecznym niezbędnym narzędziem dla każdego muzyka, ale tylko wtedy, gdy jest to dobrze zaprojektowany projekt z zaawansowaną funkcjonalnością. Spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli jesteś muzykiem, szanse na dobrą znajomość podstaw programowania są niewielkie. Tutaj wkraczają twórcy stron internetowych. Systemy te są proste, wygodne i intuicyjne. Dlatego działają świetnie dla niedoświadczonych użytkowników, pomagając im projektować wyjątkowe strony internetowe.

Lista twórców stron internetowych, którzy chcą stworzyć stronę internetową dla muzyków lub zespołów, jest imponująca, ale należy pamiętać o cechach, zaletach i wadach każdej usługi, aby dokonać najlepszego wyboru. Sensowne jest przetestowanie wszystkich systemów opisanych w poście, aby wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie, z którego ostatecznie będziesz zadowolony.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map