Najlepsze kreatory stron internetowych Kościoła

Najlepsze kreatory stron internetowych Kościoła


Witryna kościoła jest doskonałym miejscem dla osób, które planują wstąpić do zboru, chcą pozostać w kontakcie z przedstawicielami kościoła lub oczekują informacji o wszystkim, co się dzieje (wydarzenia, kontakty, specjalne programy, okazje i lista spotkań) itp.) we wspólnocie kościelnej.

Pomimo ogromnych możliwości niedrogich miejsc kościelnych, wiele z nich jest nieskutecznych. Biorąc pod uwagę fakt, że strony te są generalnie tworzone przez użytkowników, którzy w ogóle nie mają pojęcia o tworzeniu witryn, najlepszym rozwiązaniem będzie korzystanie z ich twórców. Oto dlaczego.

Twórcy stron internetowych są w różnych typach i mają różne specjalizacje. Są zbudowane z myślą o potrzebach i umiejętnościach dla początkujących, ale mają także wiele do zaoferowania doświadczonym użytkownikom. Te systemy są dość łatwy do opanowania i oferują różne polityki cenowe które z kolei zapewniają niezliczone możliwości projektowania stron internetowych.

Obecnie możesz wybierać między twórcami stron internetowych typu all-in-one a specjalistycznymi usługami niszowymi, które całkowicie koncentrują się na rozwoju stron internetowych kościoła. Wszystkie systemy pozwalają na tworzenie w pełni funkcjonalnych projektów, ale wykorzystują różne podejścia do procesu tworzenia stron internetowych i zapewniają różnorodne zestawy narzędzi potrzebne do wykonania zadania.

Ale jaki typ twórców stron internetowych jest jeszcze bardziej preferowany? Które z nich działają lepiej i dla kogo? Przyjrzyjmy się różnym twórcom stron internetowych, aby znaleźć wyniki i pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.

Przetestowaliśmy 10 najlepszych twórców stron internetowych dla kościołów:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla kościołów
 2. WordPress – darmowa platforma dla strony internetowej Kościoła
 3. Weebly – Najłatwiejszy kreator stron internetowych Kościoła
 4. Nucleus – Modern Church Website Builder
 5. OurChurch – Christian Church Builder stron internetowych
 6. Sharefaith – Easy tu Użyj Church Website Builder
 7. Witryny FaithLife – platforma do stworzenia bezpłatnej strony internetowej Kościoła
 8. Bluehost – najlepszy hosting dla stron internetowych Kościoła
 9. Marki krawieckie – najlepsza firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych Kościoła
 10. IM Creator – Kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

Ci twórcy stron internetowych najlepiej sprawdzają się w tworzeniu stron kościelnych. Niektóre z nich są usługami typu „wszystko w jednym”, podczas gdy inne koncentrują się na niszach, oferując dostęp do wielu funkcji związanych z kościołem. Która z platform najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom w zakresie projektowania stron internetowych, a która z nich jest bardziej preferowanym rozwiązaniem? Najwyższy czas szczegółowo zapoznać się z każdym z wyżej wymienionych twórców stron internetowych, aby zobaczyć, co dokładnie mają do zaoferowania.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla kościołów

Wix - najlepszy kreator stron internetowych dla kościołów

Wix – to świetny wybór dla nietechnicznych, którzy chcą rozwijać wysokiej jakości strony internetowe. Platforma jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Na dzień dzisiejszy baza klientów konstruktora witryny przekracza 154 miliony aktywnych użytkowników w ponad 190 krajach na całym świecie. Jest to zaufany dowód skuteczności i funkcjonalności systemu.

Jeśli chodzi o tworzenie stron kościelnych, Wix ma znaczącą przewagę. Oferuje szereg szablonów religijnych i non-profit, które są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych i zaprojektowane pod kątem konkretnych wymagań niszowych. Szablony kościelne można dostosowywać i nie trzeba być projektantem stron internetowych, aby skutecznie poradzić sobie z zadaniem. Wystarczy wybrać potrzebny szablon, zbadać dostępne opcje dostosowywania i zmodyfikować motyw zgodnie z własnymi potrzebami. Proces jest o wiele prostszy, niż można sobie wyobrazić.

Jeśli brakuje Ci czasu lub chęci zapoznania się ze szczegółowym procesem projektowania stron internetowych, skorzystaj z niego Wix ADI – an sztuczny kreator stron internetowych w ekosystemie Wix, który automatycznie utworzy dla ciebie stronę internetową, korzystając z informacji, które prześlesz na jej żądanie. W ten sposób uzyskasz świetną stronę internetową za kilka minut.

Wix oferuje wielojęzyczne wsparcie, które pozwala budować różne wersje językowe twoich stron internetowych kościoła w celu zaspokojenia potrzeb docelowych odbiorców – zboru. Istnieje również darmowa aplikacja forum, którą możesz zintegrować ze swoim projektem inicjować rozmowy i dyskusje między członkami.

W przypadku Wix integracja Sermon Player z witryną kościoła również nie będzie stanowić problemu. Umożliwia transmisję na żywo i nagrane spotkania kościelne oraz inne wydarzenia, które członkowie zgromadzenia będą podekscytowani, jeśli nie będą w stanie osobiście tam być..

Jeśli uważasz, że wybór dostępnych widżetów jest ograniczony, możesz kontynuować wyszukiwanie w dołączonym Wix App Market aby uzyskać te rozszerzenia i aplikacje, których naprawdę potrzebujesz. To tylko kilka cech, które sprawiają, że Wix jest dobrym wyborem do stworzenia strony kościoła. Eksploracja i opanowanie wszystkich opcji dostępnych w kreatorze witryn może zająć trochę czasu. Nie spiesz się więc, aby uzyskać najlepszy wynik.

Czy Wix jest dobry dla stron kościelnych?

Zdecydowanie tak. System jest wyposażony w zestaw funkcji, który upraszcza to zadanie dla początkujących i umożliwia tworzenie projektów, które można łatwo przeglądać i aktualizować w razie potrzeby.

Wśród funkcji, które wyróżniają platformę na tle jej konkurentów, warto wymienić zestaw gotowych na urządzenia mobilne szablonów dla kościołów i organizacji non-profit, wyspecjalizowane bezpłatne i płatne widżety, możliwość integracji Sermon Player w celu organizowania spotkań / kazań sesje nadawcze itp.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – darmowa platforma dla strony internetowej Kościoła

WordPress - darmowa platforma dla strony internetowej Kościoła

WordPress – jest najpopularniejszy CMS na świecie, które można wykorzystać do stworzenia dosłownie wszystkich rodzajów stron internetowych. Jeśli potrzebujesz strony kościoła, z pewnością będziesz mógł uruchomić ją z platformą, choć do osiągnięcia godnego rezultatu potrzeba będzie trochę wysiłku, umiejętności i czasu. Ze względu na dostępność wielu wtyczek i szablonów niszowych, system świetnie sprawdzi się w rozwoju takiego projektu non-profit.

WordPress jest początkowo znany z szerokiego wyboru wtyczek. System ma kilka wbudowanych opcji, ale mogą one nie wystarczyć do spełnienia indywidualnych oczekiwań i wymagań dotyczących projektowania stron internetowych. Wśród najczęściej używanych zintegrowanych wtyczek dostępnych online, następujące znacząco poprawią wydajność Twojej strony w kościele: Prosty kalendarz, Layerslider, All On One Event Calendar, Sermon Manager, Give – Donation Plugin i Fundraising Platform i więcej.

Oprócz integracji wtyczek WordPress może pochwalić się bogatym asortymentem szablonów, które są specjalnie tworzone dla stron kościelnych. Podobnie jak wtyczki, te motywy mogą być bezpłatne i płatne, a Ty wybierasz opcję, która najlepiej pasuje do Twojego projektu. Pamiętaj jednak, że aby pracować z CMS i dostosować wybrany motyw, nie obejdziesz się bez podstawowej (jeśli nawet nie zaawansowanej) znajomości PHP / HTML / CSS, aby uzyskać naprawdę wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju stronę internetową projekt.

Jak utworzyć stronę internetową Kościoła WordPress?

Budowa strony kościelnej za pomocą WordPressa jest nieco trudniejszym przedsięwzięciem, szczególnie dla nowicjuszy. Jak wspomniano powyżej, CMS implikuje podstawową wiedzę na temat programowania, a także pewne podstawy projektowania stron internetowych. Wybór i dostosowanie najlepszego szablonu oraz wybór i odpowiednia integracja wymaganych wtyczek wymaga czasu. Wreszcie nie będziesz mógł opublikować gotowego projektu, dopóki nie wybierzesz dla niego hostingu i nazwy domeny. Zobaczmy, co obejmuje cały proces, w następującym przewodniku krok po kroku:

 1. Wybierz hosting i nazwę domeny – fakt, że WordPress nie jest wyposażony w zintegrowany hosting oznacza, że ​​musisz go wybrać samodzielnie. Po prostu poznaj dostępne opcje i wybierz hosta odpowiadającego konkretnym potrzebom twojego projektu.
 2. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję WordPress – jest to zwykle szybki proces, ale należy pobrać system z oficjalnej strony internetowej, aby uniknąć potencjalnych oszustw;
 3. Wybierz motyw – Jak wspomniano powyżej, WordPress ma darmowe i płatne projekty, które są dostępne zarówno w kolekcji systemu, jak i w Internecie. Jeśli nie uda Ci się znaleźć zintegrowanego motywu witryny kościoła, z pewnością znajdziesz go w Internecie, ale sprawdź wiarygodność zasobu, z którego go pobierasz, aby uniknąć użycia kodów złośliwego oprogramowania. W przeciwnym razie bezpieczeństwo całej witryny może być zagrożone.
 4. Dostosuj projekt – Uzyskaj dostęp do pulpitu WordPress, aby zapoznać się z zestawem narzędzi, które oferuje i korzystać z tych funkcji i opcji, które pozwalają dostosować projekt strony internetowej kościoła z maksymalną skutecznością. Wybierając odpowiednie narzędzia, będziesz mógł edytować początkowy układ szablonu, styl, tło, paletę kolorów, czcionki itp. Dodatkowo będziesz mieć możliwość dodawania nowych stron i sekcji, menu witryny, konfigurowania paska bocznego strony i innych elementy, które chcesz wyświetlić na stronie.
 5. Prześlij zawartość – Po skonfigurowaniu projektu witryny możesz rozpocząć przesyłanie elementów treści. Nie spiesz się, aby wybrać (lub utworzyć) logo witryny, wybrać i dodać zdjęcia i filmy związane z kościołem, zintegrować pliki multimedialne, dodać tytuły stron i sekcji, nagłówki i inne niezbędne elementy.
 6. Zintegruj wtyczki Kościoła – Następnym krokiem jest wybranie i zintegrowanie specjalnych wtyczek kościelnych, które będą pasowały do ​​twojego typu strony. W sieci znajduje się wiele darmowych i plaidowych wtyczek, które mogą zwiększyć funkcjonalność twojego projektu. Wtyczki te mogą być powiązane z kalendarzami kościelnymi, harmonogramami kazań, opcjami wyświetlania wideo i obrazów, prezentacjami slajdów, dostępnością czatu na żywo, opcją darowizny i wieloma innymi podobnymi funkcjami.
 7. Przejdź na żywo – Gdy tylko skończysz dostosowywać ustawienia witryny, funkcjonalności i promocji, powinieneś wyświetlić podgląd wyglądu swojego projektu (WordPress oferuje tę opcję). Będziesz także mógł zapisać projekt w trybie roboczym, aby go później dostosować lub opublikować od razu, jeśli wszystko jest w porządku. Teraz możesz obejrzeć wynik i cieszyć się nim!

Wypróbuj WordPress teraz

Weebly – Najłatwiejszy kreator stron internetowych Kościoła

Weebly - Najłatwiejszy kreator stron internetowych Kościoła

Weebly – to narzędzie do tworzenia witryn internetowych, które wyróżniło się jako platforma służąca do tworzenia różnego rodzaju witryn z pełną funkcjonalnością (patrz prawdziwe przykłady Weebly). Usługa ostatnio zyskała na znaczeniu w handlu elektronicznym, ale nadal można jej używać do skutecznego uruchamiania i zarządzania innymi rodzajami projektów, w tym także dla organizacji niekomercyjnych. Ma bogaty zestaw funkcji, których można użyć do uruchomienia i zarządzania stroną internetową kościoła, niezależnie od biegłości w projektowaniu stron internetowych.

Oprócz specjalizacji eCommerce, Weebly jest wyposażony w potężny silnik do blogowania, co pozwala połączyć blog z witryną kościoła i zaktualizować go o pilne informacje związane z waszym zborem.

Usługa znana jest również z hostingu wideo, co umożliwia przesyłanie filmów z kazań nawet internetowych seminariów kościelnych z YouTube lub bezpośrednio z komputera. Pozwala to użytkownikom, którzy z jakiegoś powodu opuścili kazanie, oglądać je z dowolnego miejsca, w którym się znajdują.

Weebly oferuje dość obszerną kolekcję szablony, gdzie możesz znaleźć motyw na swoją stronę kościoła. Możesz także skorzystać z zaawansowanych opcji dostosowywania projektu i narzędzi dostępnych w systemie, aby nadać projektowi spersonalizowany wygląd.

Inne zalety tego systemu to potężne Edytor obrazów który pozwala na przesyłanie obszernych zdjęć związanych z kościołem Centrum aplikacji który pozwala wybrać najlepsze zintegrowane bezpłatne lub płatne widżety dla swojej strony kościoła (Widżet Nivo Slider, niestandardowy widget galerii obrazów, prosty widget ikon udostępniania społecznościowego, Q&Widżet A lub FAQ, widżet efektów najechania obrazkiem CSS, widżet udostępniania obrazu, widżet czatu na żywo, widżet wezwania do działania, widżet wywołania, SEO, a także widżety komunikacyjne itp..).

Podczas uruchamiania strony kościoła z Weebly możesz również skorzystać z jej narzędzia do budowania formularzy, które pozwala tworzyć i dostosowywać formularze kontaktowe online, listy RSVP, ankiety itp..

Wypróbuj Weebly za darmo

Nucleus – Modern Church Website Builder

Nucleus - Modern Church Website Builder

Jądro – jest wszechstronnym kreatorem stron internetowych kościoła, który obejmuje niezliczone funkcje i narzędzia specyficzne dla niszy potrzebne do uruchomienia tego rodzaju stron internetowych i zarządzania nimi. Jest to unikalne centrum dla wszystkich członków kościoła, które zapewnia dostęp do niezliczonych opcji, których użytkownik potrzebuje, aby pomyślnie rozpocząć proces tworzenia strony internetowej.

Wygodny przeciągnij i upuść edytor usługi jest tworzony z uwzględnieniem potrzeb i umiejętności początkujących (pastorzy i członkowie strony internetowej) na uwadze. Jest to naprawdę łatwe i wystarczająco łatwe do codziennego użytku. Platforma nie oznacza kodowania wiedzy, co pozwala na bezproblemowe i szybkie tworzenie stron internetowych.

Oprócz intuicyjnego edytora „przeciągnij i upuść” Nucleus jest również wyposażony szablony jednym kliknięciem które można dostosować w kilku prostych krokach. System może pochwalić się również zintegrowany silnik Kazania który pozwala użytkownikom wysyłać, organizować i przeglądać wiadomości online. Wbudowany generator formularzy doskonale łączy się z pulpitem przesyłania zgłoszeń, dzięki czemu twórca witryny wyróżnia się z tłumu. Ta funkcja pozwala użytkownikom systemu budować i integrować formularze rejestracyjne online, aby były dalej wysyłane do liderów ministerstwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.

M.in Najważniejsze cechy jądra, warto wspomnieć o dostępności notatek wiadomości, przesyłania obrazów, opcji tworzenia przycisków, odtwarzacza wideo i audio, kalendarza, bloga, czcionek Google, kart harmonogramu, transformatora obrazu, domen niestandardowych, łatwej konfiguracji favicon, obsługi czatu na żywo, wstrzykiwania kodu i 30-minutowe sesje strategiczne.

Wypróbuj teraz Nucleus

OurChurch – Christian Church Builder stron internetowych

OurChurch - Christian Church Builder stron internetowych

OurChurch – to nowa usługa budowania kościoła, która obejmuje wiele korzyści w jednym miejscu. Założona w 1996 r. Platforma służy tej samej misji – umożliwienie każdemu chrześcijańskiemu kościołowi, ministerstwu, szkole lub firmie założenia i zarządzania niedrogimi i prostymi stronami chrześcijańskimi.

Platforma oferuje niezawodne projektowanie stron internetowych i usługi hostingowe które umożliwiają uruchamianie i przechowywanie gotowych stron kościelnych zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i niekodujących. Od 2003 r. Zaktualizowali swoje kolekcja portfolio szablonów, udzielanie dostępu do wielu niszowych kościołów, ministerstw, handlu elektronicznego i innych rodzajów chrześcijańskich stron internetowych.

Co ważne, to kreator stron OurChurch Oparty na WordPressie w celu uproszczenia dalszej konserwacji i aktualizacji projektu. W tym właśnie celu programiści systemu oferują bogatą bibliotekę samouczków wideo online, a także rzetelnego wsparcia klienta, zaangażowanego w długoterminowy sukces użytkowników.

Search Engine Optimization to kolejna funkcja, którą wyróżnia się nasz OurChurch. Stały się wiodącym dostawcą marketingu w wyszukiwarkach dla organizacji chrześcijańskich. Opracowali także oddzielną usługę marketingu kościelnego, aby pomóc lokalnym społecznościom w walce z niszową konkurencją i uprościć wyszukiwanie użytkowników. W ten sposób OurChurch jest przyjemnym miejscem dla użytkowników szukających obszernego projektu internetowego, marketingu, promocji i reklamy kościoła.

Wypróbuj OurChurch teraz

Sharefaith – łatwy w obsłudze Church Builder

Sharefaith - łatwy w obsłudze Church Builder

Sharefaith – jest kościelnym twórcą stron internetowych, który obecnie umożliwia ponad 8000 stron kościelnych na całym świecie. System został stworzony przez zespół użytkowników, którzy są również członkami Kościoła chrześcijańskiego i dlatego widzą ich główną misję polegającą na pomaganiu innym społecznościom w szerzeniu słowa Bożego za pośrednictwem ich stron internetowych.

Kreator stron internetowych zawiera przeciągnij i upuść edytor stron internetowych co eliminuje potrzebę uczenia się kodu. Użytkownicy mają również dostęp do kolekcji szablony stron kościoła które można dostosować do potrzeb twojego zboru. Projekty są jednak dość proste, a nawet nieaktualne.

System umożliwia dzielenie się kazaniami za pośrednictwem integracja odtwarzaczy audio i wideo. Oprócz oglądania transmisji na żywo użytkownicy mogą również pobierać kazania bezpośrednio na komputer lub urządzenia mobilne. Usługa jest dostarczana z wbudowany e-mail + kalendarz opcja, która pozwala dzielić się najważniejszymi wydarzeniami, wiadomościami i nadchodzącymi harmonogramami kazań ze zborem, a nawet przesyłać je pocztą e-mail za pomocą markowej domeny e-mail.

Jednak oprócz zestawu funkcji związanych z kościołem funkcjonalność Sharefaith pozostawia wiele do życzenia. System jest zbyt skoncentrowany na niszach, a zatem nie może zapewnić swobody działania w celu uzyskania witryny z wieloma funkcjami. Dlatego trudno jest uznać go za godnego twórcę stron internetowych dla rozwoju projektów kościelnych.

Wypróbuj Sharefaith teraz

Witryny FaithLife – platforma do tworzenia strony internetowej Kościoła

Witryny FaithLife - platforma do tworzenia strony internetowej Kościoła

Witryny Faithlife – to kolejny kreator stron internetowych, który koncentruje się wyłącznie na tworzeniu stron internetowych kościoła, które są łatwe w zarządzaniu i utrzymaniu dla wszystkich. Główną misją takich stron internetowych jest zaangażowanie członków społeczności, aby brali aktywny udział w życiu zboru i wyeliminowali problemy związane z tworzeniem stron internetowych.

Kreator stron internetowych zapewnia wskazówki i rekomendacje na niezbędne kroki, które użytkownik musi podjąć, aby z łatwością rozpocząć i ukończyć projekt. Te wytyczne nie są jednak konieczne ze względu na prostotę systemu i jego silną orientację kościelną.

Witryny FaithLife eliminują potrzebę ciągłego kopiowania i wklejania tych samych elementów witryny. Zamiast tego użytkownik ma możliwość jednokrotnego wpisania wymaganych informacji (wydarzenia kalendarzowego, ogłoszenia, szczegółów kazania itp.), A system automatycznie odnowi je w tej samej sekcji, w razie potrzeby.

Witryny FaithLife pozwalają proces edycji strony internetowej z innymi członkami kościoła, wolontariuszami lub członkami społeczności zaangażowanymi w proces tworzenia strony internetowej lub zarządzania nią. Użytkownicy, którzy współużytkują prawa do zarządzania projektem, uzyskają dostęp do narzędzi i opcji dostosowywania projektu (dostosowanie czcionek, menu, stron i schematów kolorów). Będą również mogli dodawać niestandardowe strony dla wymaganych ministerstw, misjonarzy i innych grup użytkowników.

Jednak podobnie jak Sharefaith, witryny FaithLife nie działają świetnie w tworzeniu stron kościelnych. Wynika to z faktu, że kreator stron internetowych nie jest tak funkcjonalny, a jego zestaw funkcji koncentruje się wyłącznie na aspektach związanych z kościołem. Systemowi brakuje standardowej funkcjonalności, która jest niezbędna na każdej stronie internetowej. Zdecydowanie warto poszukać bardziej elastycznego i zaawansowanego narzędzia do tworzenia stron internetowych dla kościoła.

Wypróbuj witryny Faithlife teraz

Bluehost – najlepszy hosting dla stron internetowych Kościoła

Bluehost - najlepszy hosting dla stron internetowych Kościoła

Bluehost – jest jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu i najlepszym hostingiem stron kościelnych. System wyróżnia się z tłumu dzięki bogatemu zestawowi funkcji, elastyczności, bezpieczeństwu, wiarygodności i dużej wydajności. Bluehost jest oficjalnie rekomendowany przez WordPress CMS jako najbardziej zaufany i niedrogi dostawca hostingu do przechowywania utworzonych przy pomocy projektów. Platforma jest świetnym wyborem do hostingu stron internetowych kościoła, ponieważ oferuje wiele funkcji, które przyczyniają się do rozwoju tego typu stron internetowych.

Dostawca hostingu zapewnia dostęp do bogatych w pełni zintegrowany rynek z dużą ilością skryptów, aplikacji, widżetów i dodatków, które mogą znacznie zwiększyć wydajność twojej strony kościelnej. Należą do nich wszechstronne niszowe motywy WordPress, rozszerzenia eCommerce i blogowania, narzędzia do promocji projektów i marketingu, galerie zdjęć, których można używać do wybierania obrazów na stronę kościoła itp..

Inne najważniejsze atrakcje Bluehost to zaawansowany poziom bezpieczeństwa i elastyczność platformy. Dostawca hostingu zapewnia zaawansowane funkcje ochrony przed spamem i zabezpieczenia, które pomagają chronić witrynę kościoła przed dostępem osób trzecich i utratą poufnych informacji. System zapewnia również ochronę hotlink i umożliwia korzystanie z wielu narzędzi bezpieczeństwa, w tym Spam Expert, Spam Hammer i wielu innych.

Ponadto dostawca hostingu zapewnia godne uwagi poprawa szybkości ładowania strony i szybkości działania twojego projektu. To ostatecznie skutkuje poprawą ogólnej wydajności projektu i wzrostem ruchu.

Bluehost to bezpieczny, niezawodny, funkcjonalny i tani dostawca hostingu. Obecnie możesz korzystać z całego zestawu funkcji platformy za jedyne 2,95 USD miesięcznie, uzyskując listę zalet (regularne aktualizacje WordPress, nieograniczona przepustowość, połączenie z certyfikatem SSL itp.) przy tym koszcie.

Wypróbuj Bluehost teraz

Tailor Brands – Najlepsza firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych w kościele

Tailor Brands - Najlepsza firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych w kościele

Marki krawieckie – to najlepsza firma zajmująca się projektowaniem stron kościoła, która nie tylko pomaga w rozpoczęciu tego rodzaju projektu, ale także przyczynia się do jego dalszego rozwoju i popularyzacji wśród docelowych odbiorców. System oparty jest na sztucznej inteligencji, która umożliwia uruchamianie wysokiej jakości stron internetowych z unikalną tożsamością marki, nawet jeśli nie jesteś ekspertem od projektowania stron internetowych.

Jednym z pierwszych i najważniejszych kroków, które możesz wykonać, przechodząc do procesu tworzenia strony internetowej kościoła, jest zaprojektowanie logo. Marki krawieckie mają zintegrowaną jakość Logo Maker narzędzie, które zapewnia dostęp do wielu elementów do tworzenia logo dostępnych w magazynie, których możesz użyć do opracowania logo strony kościoła (jeśli jeszcze go nie masz). Proces tworzenia jest łatwy, szybki i zrozumiały dla wszystkich.

Tailor Brands oferuje również w pełni zintegrowany platforma zarządzania społecznego, który pozwala udostępniać treści związane z witryną kościoła w sieciach społecznościowych, aby uświadomić docelowym odbiorcom wszystko, co dzieje się w życiu kościoła. Jeśli planujesz zbierać darowizny (co jest ważną misją każdego kościoła), system umożliwi Ci tworzenie i integrację natychmiastowych reklam za pomocą ich funkcji Dostosuj reklamy Platforma.

System nie jest darmowy i będziesz musiał zainwestować w promocję swojej strony kościoła, jeśli nadal zdecydujesz się na to. Jednak Tailor Brands pozycjonuje się przede wszystkim jako profesjonalna firma zajmująca się rozwojem biznesu i budowaniem marki. Używanie go do tworzenia stron internetowych kościoła nie jest najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, ponieważ istnieje wiele bardziej przystępnych i funkcjonalnych twórców stron internetowych odpowiednich do tego celu.

Wypróbuj marki Tailor teraz

IM Creator – Kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

IM Creator - Kreator stron internetowych dla organizacji non-profit

IM Creator – to profesjonalny kreator stron internetowych dla organizacji non-profit, który zapewnia imponujący zintegrowany zestaw funkcji wymaganych do założenia wysokiej jakości strony internetowej kościoła bez inwestowania w nią dolara. Korzystając z platformy, zyskujesz blogowanie, funkcje e-commerce i marketingu, responsywne motywy, wiele zdjęć / filmów stockowych, które dodadzą funkcjonalności i atrakcyjności wizualnej do twojego projektu. Pamiętaj, że nie musisz posiadać dowolne umiejętności kodowania założyć stronę internetową kościoła za pomocą IM Creator.

Kreator stron internetowych jest wyposażony w zintegrowany silnik blogów, co pozwala połączyć blog z witryną kościoła. Pozwala to na ściślejszą komunikację z członkami kościoła, lepszą interakcję z różnymi grupami użytkowników i ogólny wygląd Twojej witryny. Przesyłając nowe posty do sekcji swojego bloga, zainteresujesz czytelników niuansami związanymi z kościołem. Dodatkowo istnieje możliwość włączenia komentarzy użytkowników dla bardziej efektywnej interakcji.

IM Creator ma bogaty zbiór bezpłatnych zdjęć / plików multimedialnych możesz wybrać i zintegrować z witryną kościoła, aby przyciągnąć uwagę użytkowników. Opcja filtru wyszukiwania pomoże ci skutecznie uporządkować dostępne zdjęcia i wybrać te, które najbardziej pasują do niszy kościoła. Podobnie istnieje możliwość przeglądania zestawu darmowe responsywne szablony wybierz ten, który najlepiej pasuje do twojego projektu. Dalsze dostosowywanie szablonów jest dość intuicyjne, a także istnieje możliwość wstrzyknięcia kodu, który pozwala stworzyć wyjątkowy i całkowicie spersonalizowany projekt strony kościoła.

Wypróbuj IM Creator za darmo

Jaki jest cel kościelnej strony internetowej?

Strony internetowe Kościoła wykonują jednocześnie kilka misji. Ich głównym celem jest służenie głównej źródło informacji dla zboru kościelnego. Jest to najbardziej niezawodny i wygodny cel dla użytkowników, którzy chcą być świadomi głównych wiadomości kościoła, ogłoszeń, wydarzeń, harmonogramów i innych powiązanych rzeczy.

Inną misją każdej strony kościoła jest ustanowienie komunikacji na żywo między pasterzami a zgromadzeniem. Takie projekty zwykle zawierają czaty na żywo, fora, blogi i inne elementy, które umożliwiają pozostawanie w kontakcie z ludźmi, którzy komunikują się częściej.

Witryna kościoła jest także miejscem, w którym można dokonywać darowizn w wygodny i łatwy sposób. Jako organizacja non-profit kościół pozostawia każdemu członkowi prawo do przekazania określonych kwot pieniędzy na wolontariat, rozwój kościoła lub na inne cele.

Jak stworzyć stronę internetową dla mojego Kościoła?

Gdy tylko zdecydujesz się założyć stronę internetową kościoła, staniesz przed koniecznymi krokami, aby zacząć z łatwością. Wymieńmy główne punkty, które musisz wziąć pod uwagę, pracując teraz nad swoim projektem.

 1. Wybierz system – Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą powinieneś zrobić podczas pracy nad tworzeniem witryny, jest wybranie odpowiedniego narzędzia. Idealnie powinien to być system, który dopasuje się do twoich umiejętności projektowania stron internetowych, celów, wymagań projektowych i budżetu. Kreatory stron internetowych są najbardziej odpowiednimi narzędziami pod tym względem, ale możesz także użyć CMS, aby uzyskać większą elastyczność.
 2. Wybierz domenę i hosting – Większość twórców stron posiada zintegrowany hosting i nazwę domeny, które często są oferowane jako bonus. Dzięki temu nie będziesz musiał przejmować się tym niuansem. Jednak podczas pracy z CMS będziesz musiał wybrać hosting i domenę innej firmy. Pamiętaj o tym, dokonując wyboru.
 3. Wybierz szablon – W zależności od systemu, który wybierzesz, będziesz mieć do dyspozycji kolekcję szablonów do wyboru dla stron twojego kościoła. Mogą to być standardowe motywy lub specjalistyczne szablony kościelne. Możesz również wybrać całkowicie pusty motyw, aby dostosować go od zera. Jeśli chodzi o CMS, oferuje zarówno wbudowane projekty (których wybór może być dość ograniczony), jak i darmowe / płatne szablony zaprojektowane przez zewnętrznych programistów.
 4. Dostosuj projekt – Zarówno twórcy witryn, jak i CMS oferują zestaw narzędzi do dostosowywania projektu, których można użyć do stworzenia spersonalizowanego projektu witryny. Możesz edytować prawie wszystkie elementy wybranego szablonu, przesyłać treści, dodawać pliki multimedialne itp.
 5. Zintegruj widżety / wtyczki – Twórcy stron internetowych udzielają dostępu do kolekcji zintegrowanych widżetów, które mogą być specjalnie zaprojektowane dla stron kościelnych. To samo dotyczy CMS, który jest również znany z szerokich możliwości integracji wtyczek.
 6. Połącz konta mediów społecznościowych – Jakąkolwiek platformę wybierzesz, nie przejdziesz bez łączenia z nią kont mediów społecznościowych. Jest to konieczne, jeśli zamierzasz rozwijać swój zbór i pozostać w kontakcie z jego członkami.
 7. Zoptymalizuj stronę internetową – Kolejnym krokiem jest optymalizacja gotowej strony internetowej w celu uzyskania wyższego rankingu w wyszukiwarkach i lepszej widoczności online. Większość współczesnych twórców stron internetowych i CMS jest przyjazna dla SEO – wystarczy skonfigurować wymagane ustawienia SEO, które znajdują się na osobnej stronie, aby mieć pewność, że Twój projekt zajmie wysoką pozycję w wyszukiwarkach.
 8. Przejdź na żywo – Ostatnim etapem procesu tworzenia stron internetowych jest ostateczna publikacja strony internetowej. Warto wyświetlić podgląd projektu przed publikacją, aby upewnić się, że jest on absolutnie gotowy. Następnie opublikuj go i ciesz się z wyniku!

Projektowanie stron internetowych urchhurch – co powinno obejmować?

Wybór odpowiedniego narzędzia do tworzenia stron internetowych to tylko połowa sukcesu. Oprócz dostarczania informacji, twój projekt powinien mieć atrakcyjny wygląd, aby użytkownicy byli zaangażowani w jego przeglądanie w kółko. Jest to główny powód, aby umieścić niezbędne elementy projektu na swojej stronie kościoła. Zapiszmy teraz niektóre z tych elementów:

 • Zdjęcia i filmy z kazań – Odwiedzający Twoją stronę z pewnością docenią możliwość obejrzenia zdjęć i filmów z kazań (zwłaszcza tych, które z jakiegoś powodu przegapili). Pożądane jest również umożliwienie obejrzenia tłumaczenia na żywo wszystkich przeprowadzonych kazań;
 • Sekcja Ministerstwa Dzieci – Dodając dział duszpasterski dla dzieci, będziesz mógł zwrócić uwagę dzieci na kwestie związane z kościołem. Rodzice, którzy również należą do waszego zboru, naprawdę to docenią;
 • kalendarz imprez – Utworzenie i integracja kalendarza wydarzeń z pewnością zwiększy wartość strony internetowej kościoła. Jest to jeden z niezbędnych elementów, który pozwala odwiedzającym być świadomym wszystkich zaplanowanych wydarzeń, które odbędą się w kościele;
 • Darowizna online – Włączenie funkcji darowizny online pozwala ludziom wnieść wkład finansowy w rozwój kościoła lub działalność wolontariacką;
 • Czat na żywo / forum – Jeśli chcesz pozostać w kontakcie ze zborem, fajnym pomysłem będzie zintegrowanie czatu na żywo lub forum z witryną kościoła. W ten sposób będziesz mógł komunikować się z innymi członkami kościoła, aby nie stracić z nimi kontaktu;
 • Media społecznościowe – Nie będziesz również rezygnować z integracji zasobów mediów społecznościowych – dzięki regularnym aktualizacjom kont społecznościowych związanych z kościołem zwiększysz liczbę docelowych odbiorców. Pomoże to w końcu użytkownikom skontaktować się z Tobą, przejrzeć najnowsze wiadomości i wydarzenia, a także zwiększyć liczbę zborów;
 • mapy Google – Naprawdę pożądane jest umieszczenie widżetu Map Google na swojej stronie kościoła – jest to najlepszy sposób, aby udostępnić swoją lokalizację kościoła i pomóc nowym członkom zboru łatwo ją znaleźć.

Dolna linia

Jeśli chodzi o tworzenie strony internetowej kościoła, najlepszym rozwiązaniem jest użycie narzędzia do tworzenia stron internetowych. Będziesz jednak musiał wybierać między platformami all-in-one i niszowymi, aby uzyskać pożądany rezultat. Wybór zależy od twoich rzeczywistych potrzeb w zakresie budowania stron internetowych i głębokości dostosowywania strony internetowej kościoła, do którego dążysz.

Na dzień dzisiejszy Wix i WordPress są najbardziej perspektywicznymi rozwiązaniami do budowania witryn kościoła. Są to platformy, które już ustanowiły zaufaną obecność w sieci, a zatem nie wymagają szczegółowej prezentacji. Jest tak, ponieważ ich zestawy funkcji i próbki ukończonych projektów mówią same za siebie.

Jako wszechstronny kreator stron internetowych, Wix działa świetnie dla niedoświadczonych użytkowników, podczas gdy WordPress jest bardziej preferowanym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać proces tworzenia swojej strony internetowej, aby w końcu uzyskać w pełni funkcjonalną stronę internetową kościoła. Aby dokonać właściwego wyboru, zastanów się nad celami projektowania stron internetowych i zdecyduj, jakie rozwiązanie najlepiej pasuje do twoich umiejętności i potrzeb.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map