Najlepsze kreatory stron internetowych restauracji

Najlepsze kreatory stron internetowych restauracji


Czy jesteś właścicielem restauracji, który ma pomysł na obecność swojej firmy w Internecie?? Jeśli tak, to nie obejdzie się bez założenia witryny restauracji. Jest to niezawodny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, budowanie bazy klientów i zachęcanie użytkowników do regularnego zamawiania u Ciebie.

OK, wpadłeś na pomysł, aby otworzyć witrynę restauracji. Co dalej? Następnym krokiem powinno być wybór najbardziej odpowiedniego narzędzia do tworzenia stron internetowych – ten, który powinien obejmować łatwość użycia, wygodę, jakość, intuicyjny charakter i przystępność cenową. Twórcy stron internetowych powinni pomyśleć na początku, decydując się na uruchomienie imponującej witryny restauracji.

Te usługi są takie proste i wygodne że zarówno nowicjusze, jak i profesjonalni projektanci stron internetowych mogą z nich korzystać podczas pracy nad swoimi projektami. Jakie usługi dokładnie spełnią Twoje zadania i cele związane z projektowaniem stron internetowych lepiej niż inne? Najwyższy czas się dowiedzieć.

Przetestowaliśmy 8 najlepszych twórców stron internetowych restauracji:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych restauracji z zamówieniami online
 2. WordPress – Best Hosted Website Builder for Restaurants
 3. uKit – łatwy w obsłudze program do tworzenia witryn dla małych firm
 4. SITE123 – Kreator stron internetowych dla restauracji
 5. Zakładka – Kreator stron internetowych dla restauracji oparty na sztucznej inteligencji
 6. Bluehost – zalecany hosting witryny restauracji
 7. UBER EATS – Zamawianie jedzenia & Kreator stron WWW dostawy
 8. Gloriafood – oprogramowanie do zamawiania restauracji online

Jeśli jesteś obecnie zainteresowany najlepszymi twórcami witryn restauracji, wybraliśmy najbardziej niezwykłe usługi, które są harmonijnym połączeniem niezbędnych funkcji, a zatem są naprawdę warte uwagi.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych restauracji z zamówieniami online

Wix - najlepszy kreator stron internetowych restauracji z zamówieniami online

Wix – to najlepszy kreator stron internetowych dla restauracji, który oferuje wiele narzędzi do tworzenia stron internetowych, wysokiej jakości szablony niszowe oraz szerokie opcje dostosowywania projektu. Jeśli zamierzasz uruchomić witrynę restauracji z imponującym menu składającym się z wielu pozycji i dużego wyboru dodatkowych usług, Wix poradzi sobie z tym zadaniem na najwyższym poziomie. Oto główne zalety narzędzia do tworzenia witryn:

 • Kolekcja szablonów restauracji. Niezależnie od tego, czy zamierzasz uruchomić stronę swojej lokalnej kawiarni, bistro, steka, ciężarówki z jedzeniem lub restauracji, niesamowite szablony Wix na telefony komórkowe nadadzą jej odpowiedni smak.
 • Aplikacja restauracji Wix. Jest to najważniejszy punkt usługi, który umożliwia klientom zamawianie dostawy potraw i składanie zamówień online, płacąc za nie w Internecie.
 • Imponujące menu online. Odwiedzający Twoją witrynę będą zachwyceni menu witryny – po prostu dodawaj potrawy i zarządzaj nimi, opisuj promocje i ceny, wybierz układ, przesyłaj atrakcyjne zdjęcia i publikuj menu, aby dalej udostępniać je klientom w sieciach społecznościowych lub innych usługach zewnętrznych.
 • Łatwy system zarządzania zamówieniami. Platforma umożliwia przyjmowanie zamówień bezpośrednio ze strony internetowej, dodawanie menu, oferowanie usług dostawy i odbioru, określanie obszarów dostawy i komunikowanie się z klientami w trybie na żywo bez żadnych kosztów.
 • Rezerwacje Wix. Aplikacja pozwala klientom dokonywać rezerwacji stolików bezpośrednio na stronie o dowolnej porze dnia.
 • Spersonalizowane wiadomości e-mail ShoutOut. Ta funkcja umożliwia powiadamianie gości o nowych potrawach, aktualizacjach menu, ofertach specjalnych i innych wydarzeniach odbywających się w restauracji.
 • Recenzje klientów i referencje. Twoi goście będą mogli zostawić swoje opinie i referencje w specjalnej sekcji strony internetowej, aby podzielić się swoimi komentarzami, pomysłami i emocjami, które pojawiły się podczas wizyty w tym miejscu. W tym celu Wix umożliwia integrację specjalistycznych rozszerzeń i widżetów dostępnych w App Market. Spośród widżetów, które możesz wybrać w tym celu, system oferuje Moje recenzje, Opinie klientów, Komentarze, Yelp, Referencje społecznościowe, Testimonial Builder i Komentarze głosowe + aby wymienić tylko kilka.
 • Narzędzia interakcji z klientem. System umożliwia także korzystanie z zestawu narzędzi do interakcji z klientem, aby pozostać w kontakcie z klientami. Te widżety / rozszerzenia są również dostępne w Wix App Market i możesz uzyskać dostęp do tych, które przyczynią się do wydajności Twojej witryny. Najpopularniejsze z nich to widżet wywołania zwrotnego, 123 Form Builder, formularze Wix, czat na żywo, rezerwacja terminów online, kalendarz wydarzeń Google, Scheduling Pro, czat Wix, kalendarz wydarzeń, najnowsze wiadomości i wiele innych.

Koszt Wix jest umiarkowany i dość przystępny cenowo. Kreator stron internetowych ma bezpłatny plan, który nigdy się nie kończy i może być używany do testowania zestawu funkcji usługi przez nieograniczony czas. Darmowa subskrypcja pozwala odkryć opcje Wix, aby zrozumieć, czego można oczekiwać od platformy, ale nie działa ona dobrze w przypadku tworzenia w pełni funkcjonalnej witryny. Gdy tylko zdecydujesz się założyć witrynę restauracji w Wix i udostępnić ją w Internecie, nie przejdziesz bez płatnej subskrypcji.

Co ważne, narzędzie do tworzenia witryn umożliwia korzystanie z całego zestawu funkcji płatnych subskrypcji, oferując dodatkową nazwę domeny bez żadnych kosztów. Nazwa domeny xtends na rok, dzięki czemu witryna Twojej restauracji jest rozpoznawalna i godna zaufania. Dzięki temu Twoja witryna będzie w stanie wytrzymać niszową konkurencję, która jest bardzo silna w branży restauracyjnej. Czy na pewno otrzymasz teraz płatną subskrypcję? Następnie przejdź do jednego ze standardowych planów Wix. Ich koszt zaczyna się od 13 USD za miesiąc, co jest rozsądną inwestycją dla Twojej firmy restauracyjnej.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – Best Hosted Website Builder for Restaurants

WordPress - Best Hosted Website Builder for Restaurants

WordPress – to darmowy do pobrania i bogaty w funkcje system zarządzania treścią (CMS) służący do uruchamiania różnego rodzaju projektów, w tym stron internetowych restauracji. Platforma jest dobrym wyborem zarówno dla początkujących, jak i projektantów stron internetowych chcących założyć funkcjonalną stronę internetową. Zawiera zaawansowane opcje integracji, opcje edycji kodu i zaawansowane narzędzia do dostosowywania projektu, które mogą nadać Twojemu projektowi niepowtarzalny i spersonalizowany wygląd. Wśród funkcji, dzięki którym WordPress wyróżnia się z tłumu, początkowo warto wspomnieć o następujących kwestiach:

 • Szablony restauracji. WordPress zawiera setki konfigurowalnych szablonów restauracji, które cechują się wysoką jakością i zaawansowanymi możliwościami dostosowywania. Oprócz wbudowanych projektów, system pozwala wybierać z wielu zewnętrznych szablonów, które są tworzone przez użytkowników zewnętrznych i sprawnych programistów internetowych. Te szablony mogą być bezpłatne i płatne, ale pamiętaj, że darmowe projekty nie są całkowicie bezpieczne ze względu na potencjalne zagrożenia złośliwym oprogramowaniem.
 • Wtyczki menu online. Możliwe jest tworzenie i dodawanie eleganckiego menu restauracji do swojej witryny, aby skutecznie prezentować potrawy obecnym i potencjalnym klientom (UberMenu, Max Mega Menu, Superfly, Responsive Menu, Hero Menu, Floating Menu Pro itp.).
 • Wtyczki rezerwacji tabeli. Jest to jedna z obowiązkowych funkcji każdej witryny restauracji, a WordPress umożliwia jej dodanie, aby klienci mogli rezerwować stoliki w dowolnym miejscu (Tabela produktów WooCommerce, Rezerwacje restauracji, Rezerwacja restauracji ReDi, ResRes, Widżet otwartego stołu, Menedżer restauracji, System rezerwacji PRO itp..).
 • Wtyczki interakcji z klientem. CMS pozwala również wybierać i integrować wiele wtyczek interakcji z klientami, co może poprawić przeglądanie witryn użytkowników. Wśród wtyczek, które mogą przyczynić się do wygody interakcji z klientem, warto wspomnieć o WP Live Chat, Zopim Live Chat, SupportCandy, uCare, WP ChatBot, Zendesk, Easy Social Share Buttons, Client Portal Plugin, Request Callback Plugin, WP Notification Bar Pro , Strefa klienta WP i wiele innych.

WordPress to całkowicie darmowy CMS, co oznacza, że ​​możesz go pobrać i zainstalować bez żadnych kosztów. Pamiętaj jednak, że integracja wtyczek i szablonów innych firm jest oferowana za dodatkową opłatą, która zależy od wybranej wtyczki / motywu. Aby opublikować gotowy projekt, musisz dodatkowo zainwestować w hosting i nazwę domeny.

Na koszt będą również wpływać warunki planu hostingowego, na który wybierzesz, preferowana strefa domenowa i niektóre inne niuanse. Pod tym względem Bluehost jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, wiarygodność i funkcjonalność. Co więcej, Bluehost oferuje dodatkową nazwę domeny, która zapewnia godną obecność w Internecie na Twojej stronie restauracji, a także niezawodną promocję. Najtańszy plan Bluehost kosztuje 2,95 USD / mc, co jest jedną z najlepszych dostępnych opcji cenowych.

Pobierz WordPress za darmo

uKit – łatwy w obsłudze program do tworzenia witryn dla małych firm

uKit - łatwy w obsłudze program do tworzenia witryn dla małych firm

uKit – to narzędzie do tworzenia witryn internetowych, które koncentruje się głównie na uruchamianiu witryn dla małych firm. To sprawia, że ​​platforma jest idealnym rozwiązaniem dla witryn kawiarni i restauracji. Ten system „przeciągnij i upuść” zapewnia niezrównane wrażenia WYSIWYG, które pozwalają projektować i publikować strony internetowe restauracji bez świadomości niuansów projektowania stron internetowych. Jest to dobry wybór dla użytkowników, którzy chcą tworzyć wysokiej jakości strony internetowe dla małych kawiarni, restauracji i usług dostarczania żywności. Poniżej wymieniono główne atrakcje usługi:

 • Imponująca kolekcja motywów restauracyjnych. uKit ma imponującą kolekcję szablonów Cafe and Restaurant, które są responsywne, w 100% konfigurowalne i atrakcyjne wizualnie (możesz zmieniać projekty podczas pracy nad tworzeniem witryny).
 • Opcje sprzedaży online. Dzięki uKit możesz zacząć sprzedawać swoje potrawy online, tworzyć menu, otrzymywać zamówienia bezpośrednio na stronie internetowej, określać metody dostawy i zapewniać dogodne opcje płatności.
 • Skuteczna promocja witryny. uKit oferuje bogatą kolekcję narzędzi przyciągania klientów i promocji witryny, w tym czatów internetowych, biuletynów, połączeń zwrotnych, zbierania statystyk, udostępniania w mediach społecznościowych i innych.
 • Zintegrowane widżety. Platforma umożliwia podłączenie dowolnego zintegrowanego widżetu za pomocą kilku kliknięć – wybór jest naprawdę niesamowity (Widżet Facebook, Instagram, Twitter, Jivosite, SlideShare, MailChimp, czat na żywo itp.).
 • Podgląd strony. Kreator stron internetowych umożliwia nie tylko zaprojektowanie strony internetowej restauracji bez żadnego kodowania, ale także pozwala kontrolować proces tworzenia strony internetowej dzięki zintegrowanej i wygodnej funkcji podglądu. Umożliwia szczegółowe śledzenie wszystkich etapów procesu tworzenia strony internetowej, aby móc naprawić błędy na czas. Funkcja podglądu pozwala również zobaczyć, jak Twoja witryna wygląda na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

uKit to jedna z najtańszych dostępnych usług, która jest kolejną niezaprzeczalną atrakcją twórcy strony. Najtańszy plan kosztuje 4 USD miesięcznie, a cena najdroższego planu wynosi 12 USD miesięcznie. Możesz kupić abonament na 3, 6 miesięcy lub na 1-2 lata na raz, co obniży koszty korzystania z usługi. Możliwe jest również zamówienie gotowej strony internetowej od twórców systemu za jedyne 48 USD.

Wypróbuj uKit za darmo

SITE123 – Kreator stron internetowych dla restauracji

SITE123 - Kreator stron internetowych dla restauracji

SITE123 – jest jednym z najprostszych narzędzi do tworzenia witryn dla majsterkowiczów, które działają doskonale dla wszystkich kategorii użytkowników, szczególnie dla początkujących. Platforma umożliwia tworzenie pełnych funkcji i łatwych do przeglądania witryn restauracji, które mają charakterystyczne funkcje i wygodny edytor „przeciągnij i upuść”, który upraszcza proces tworzenia strony internetowej. Spójrz teraz na najbardziej imponujące cechy kreatora stron internetowych:

 • Wsparcie wielojęzyczne. Kreator stron internetowych zapewnia wielojęzyczne wsparcie, które pozwala na tworzenie kilku wersji językowych strony. Dzięki temu strona Twojej restauracji będzie bardziej zrozumiała zarówno dla zagranicznych turystów, jak i potencjalnych partnerów.
 • Logo Maker. SITE123 pozwala zaprojektować logo Twojej witryny, jeśli jeszcze go nie masz. Darmowy Logo Maker zapewnia dostęp do różnorodnych elementów projektu, których możesz użyć do stworzenia własnego logo i zintegrowania go z witryną restauracji, jeśli chcesz, aby wyróżniał się z tłumu.
 • Darmowy konstruktor formularzy. Platforma umożliwia tworzenie i dodawanie formularzy online do dowolnej strony internetowej, jeśli chcesz pozwolić użytkownikom witryny restauracji na ich wypełnienie. Mogą to być formularze rejestracyjne, zapytania, kwestionariusze i inne. Kreator stron internetowych oferuje wiele niestandardowych układów formularzy, których można używać do tworzenia formularzy online i nadawania im wymaganego projektu.
 • App Market. SITE123 pozwala wybierać spośród wielu funkcjonalnych aplikacji i widżetów, które mogą stać się godnym dodatkiem na twojej stronie restauracji. Niektóre z nich obejmują obsługę czatu na żywo, narzędzia analityczne, serwisy społecznościowe, rezerwacje, galerie, formularze i wiele innych.
 • Integracja z mediami społecznościowymi. Kreator stron internetowych pozwala na integrację z mediami społecznościowymi. System pozwala poprawić reputację witryny i uświadomić odwiedzającym Twoją stronę aktualności, aktualizacje, harmonogram, plany i specjalne wydarzenia w restauracji, wyświetlając te informacje na kontach sieci społecznościowych.

SITE123 to nie tylko jeden z najprostszych twórców stron internetowych, ale także jedna z najtańszych platform do tworzenia stron internetowych. System ma bezpłatny plan, który jest wieczny, i kilka płatnych subskrypcji do wyboru w zależności od potrzeb użytkowników. Najtańszy plan SITE123 kosztuje 10,80 USD miesięcznie, co jest całkiem dobrą ofertą dla początkujących.

Wypróbuj SITE123 za darmo

Zakładka – Kreator stron internetowych dla restauracji oparty na AI

Zakładka - Kreator stron internetowych dla restauracji oparty na AI

Zakładka – to kreator stron internetowych nowej generacji oparty na sztucznej inteligencji. Ta funkcja sprawia, że ​​platforma jest idealnym rozwiązaniem do opracowywania wszelkiego rodzaju projektów, w tym stron internetowych restauracji. Nie jest konieczne posiadanie umiejętności kodowania ani wstępnej wiedzy z zakresu projektowania stron internetowych, aby współpracować z twórcą witryny i opanować jej zestaw funkcji. Zintegrowane narzędzie AI pozwoli Ci obserwować i kontrolować proces tworzenia strony internetowej, zgodnie z prostymi wytycznymi, które domyślnie generuje. Oto lista funkcji, które zakładki oferuje każdemu subskrybentowi:

 • Asystent AIDA. Zintegrowane zaawansowane narzędzie sztucznej inteligencji automatycznie tworzy witryny internetowe za pomocą informacji przesyłanych na żądanie systemu. Musisz udzielić odpowiedzi na pytania, które oferuje twórca witryny, i przesłać treści, które chcesz włączyć do swojego projektu. Konstruktor strony wykona za ciebie resztę pracy.
 • Funkcja wydarzeń. Jeśli chcesz poinformować klientów o nadchodzących wydarzeniach i planach związanych z Twoją restauracją, funkcja Wydarzenia na pewno Ci się przyda. Umożliwia przesyłanie zaktualizowanych informacji o oczekiwanych wiadomościach, planach, ofertach specjalnych i innych wydarzeniach specjalnych, które dotyczą Twojej firmy restauracyjnej.
 • Silnik eCommerce. Jeśli zamierzasz zacząć sprzedawać coś za pośrednictwem strony internetowej restauracji, z pewnością skorzystasz z zestawu funkcji eCommerce, który oferuje zakładki swoim subskrybentom.
 • Funkcja ostrości. Zakładka zawiera zestaw gotowych bloków treści do wyboru. Do Ciebie należy wybieranie, układanie i dostosowywanie bloków w celu dopasowania do specjalizacji witryny restauracji. Wśród modułów, które możesz wybrać, warto wspomnieć o mapach, cytatach, tekstach, linkach, formularzach kontaktowych i opiniach, przyciskach sieci społecznościowych i wielu innych.

Zakładka ma elastyczne i umiarkowane zasady cenowe. Istnieje bezpłatny plan, który nigdy nie wygasa i dwie płatne subskrypcje. Koszt najtańszego abonamentu wynosi 11,99 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się na roczną płatność. Jeśli chcesz płacić opłaty miesięczne, powinieneś wiedzieć, że koszt planów będzie nieco wyższy. Tak więc cena najbardziej przystępnego planu wyniesie 15 USD miesięcznie.

Wypróbuj zakładkę za darmo

Bluehost – zalecany hosting witryny restauracji

Bluehost - zalecany hosting witryny restauracji

Bluehost – to potężny i niezawodny dostawca hostingu, który jest zalecany do przechowywania wszelkiego rodzaju stron internetowych. Strony internetowe restauracji nie są wyjątkiem. Platforma zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, bezpieczne zachowanie danych i płynną realizację projektu. Bluehost wyróżnił się również jako najlepszy dostawca hostingu WordPress oficjalnie poleca swoim subskrybentom. Zestaw funkcji dostarczanych przez firmę jest imponujący i obejmuje następujące punkty:

 • Poprawiony czas ładowania strony. Bluehost zapewnia wysoką wydajność strony internetowej, która jest osiągana dzięki ulepszonemu czasowi ładowania strony internetowej, a także wysokim wskaźnikom przestojów. Platforma dodatkowo oferuje zestaw zintegrowanych narzędzi i funkcji, które przyczyniają się do lepszego funkcjonowania strony internetowej, niezależnie od ilości generowanego ruchu.
 • Elastyczność. Dostawca hostingu oferuje płynną integrację z wieloma zewnętrznymi usługami, aplikacjami, dodatkami i rozszerzeniami, które wpływają na ogólną wydajność witryny restauracji.
 • Zintegrowany rynek. System zapewnia dostęp do wielu aplikacji, skryptów i dodatków, które mogą być szeroko stosowane w celu lepszego dostosowania strony internetowej restauracji. Co więcej, możesz przeglądać wiele szablonów stron WordPress, a także wybierać wiele narzędzi marketingowych i eCommerce do zintegrowania z witryną restauracji.
 • Względy bezpieczeństwa. Bluehost podejmuje specjalne środki w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa stron internetowych przechowywanych na jego serwerze. W tym celu firma korzysta z zestawu narzędzi, który przyczynia się do bezpieczeństwa witryny. Należą do nich Spam Expert, Spam Hammer, funkcja ochrony hotlink itp.

Bluehost to niedroga platforma hostingowa, która pozwala korzystać z całego zestawu funkcji po umiarkowanych kosztach. System nie oferuje żadnych bezpłatnych planów, ale koszt opłaconych subskrypcji pasuje do każdego budżetu. Cena najtańszego planu Bluehost wynosi 2,95 USD / mc. Posiada bezpłatną opcję połączenia z certyfikatem SSL, możliwość regularnej aktualizacji wersji WordPress, nieograniczoną przepustowość i inne kluczowe funkcje. Dodatkowo otrzymasz możliwość połączenia darmowej nazwy domeny z witryną restauracji, zapewniając w ten sposób godną prezentację i rozwój sieci.

Wypróbuj Bluehost teraz

UBER EATS – Zamawianie jedzenia & Kreator stron WWW dostawy

UBER EATS - Kreator zamówień i dostaw żywności

Uber Eats – jest zaawansowaną platformą zamawiania i dostarczania żywności, która zapewnia łatwy, wygodny i szybki sposób na otrzymanie jedzenia, które lubisz z lokalnej kawiarni lub restauracji. Aplikacja daje możliwość wybrania lokalizacji, w której chcesz złożyć zamówienie, kuchni lub restauracji / kawiarni, która Cię interesuje. W pewnym stopniu usługę można porównać do rynku restauracji, gdzie każdy może znajdź miejsce na zamówienie dostawy posiłku. W systemie brakuje opcji dostosowywania i nie ma tu możliwości założenia własnej witryny z restauracjami. Oto lista najważniejszych wydarzeń platformy:

 • Bogaty katalog restauracji. Usługa przyciąga setki restauracji, z których użytkownicy mogą wybierać. Wystarczy przewinąć kanał, aby wybrać restaurację, którą lubisz, lub po prostu wypełnić pole wyszukiwania, aby znaleźć miejsce, które Cię interesuje. Gdy tylko dokonasz ostatecznego wyboru, po prostu dotknij wybranego elementu i dodaj to do kosza.
 • Łatwy proces zamawiania i dostawy. Aby złożyć zamówienie, musisz zarejestrować się na platformie, wybrać preferowaną restaurację, przesłać adres i obejrzeć szczegóły swojego zamówienia. W ten sposób zobaczysz dane dotyczące dostawy i zamówienia, szacowany czas dostawy, cenę zamówienia wraz z podatkiem / opłatą za wysyłkę. Jeśli wszystko jest w porządku, możesz zatwierdzić zamówienie i poczekać na posiłek.
 • Funkcja śledzenia zamówień. Możesz pobrać aplikację Uber Eats, aby móc śledzić szczegóły i aktualny status swojego zamówienia. Aplikacja zapewni również przybliżony czas pozostały do ​​dostawy, abyś mógł być tego świadomy.
 • Rejestracja nowej restauracji. System pozwala na dodanie własnej restauracji do zintegrowanego katalogu, jeśli jeszcze go tam nie ma. Musisz tylko wypełnić formularz rejestracyjny i przesłać go do zatwierdzenia.

Platforma jest bezpłatna do rejestracji i użytkowania. To, za co musisz zapłacić, to zamówienie, które złożysz, w tym koszt otrzymanych dań, ich dostawa wraz z podatkami. Pamiętaj, że opłata za dostawę zależy teraz od parametru lokalizacji. Im większa odległość, tym wyższy będzie ostatecznie koszt.

Wypróbuj Uber Eats teraz

Gloriafood – oprogramowanie do zamawiania restauracji online

Gloriafood - oprogramowanie do zamawiania restauracji online

Gloriafood – to bezpłatny system zamówień online dla restauracji. Oprogramowanie służy do zwiększania sprzedaży online, niezależnie od wielkości firmy i popularności Twojej restauracji. Platforma umożliwia przyjmowanie nieograniczonej liczby zamówień przy zerowych opłatach. Gloriafood umożliwia prowadzenie strony internetowej restauracji, ale zdecydowanie brakuje jej funkcjonalności i opcji dostosowywania projektu w porównaniu do najlepszych twórców stron internetowych. Lista najważniejszych funkcji Gloriafood jest następująca:

 • Widżety restauracyjne. Platforma zapewnia dostęp do kilku łatwo widocznych widżetów restauracji, takich jak See Menu & Zamówienie, rezerwacja stolika, zamówienie online & Widżet rezerwacji restauracji i wiele innych.
 • Aplikacja do pobrania. Usługa umożliwia pobranie aplikacji Gloriafood, aby ułatwić przyjmowanie i śledzenie zamówień online z dowolnego urządzenia, które masz pod ręką. Jest to bardzo wygodne dla każdego użytkownika, który planuje regularnie korzystać z platformy.
 • System zamówień żywności online. Oprogramowanie zawiera zestaw funkcji niezbędnych do wygodnego zamawiania żywności. Możesz złożyć zamówienie bezpośrednio na stronie internetowej, za pośrednictwem aplikacji lub za pomocą opcji zamawiania na Facebooku. Ta ostatnia jest bezpłatna i umożliwia korzystanie z aplikacji do zamawiania na Facebooku, aby umożliwić klientom łatwe składanie zamówień online.
 • Rezerwacje stolików. Gloriafood zapewnia niezawodny system rezerwacji bezpłatnych stolików, który jest wieczny i nie wymaga inwestowania żadnych miesięcznych opłat abonamentowych. Podczas korzystania z tej funkcji nie są również wymagane dodatkowe wydatki na każdą rezerwację lub gościa. Co więcej, użytkownicy mogą nie tylko dokonać rezerwacji stolika online, ale także wcześniej zamówić jedzenie. To ostatecznie skraca czas oczekiwania, zwiększa poziom zadowolenia klientów i pomaga zwiększyć zyski związane z restauracją.
 • Zaplanowane zamówienia. Ta funkcja umożliwia klientom składanie zamówień online, planowanie ich późniejszej dostawy lub odbioru. Umożliwia to przyjmowanie zamówień 24/7, zapewniając maksymalną wygodę klienta.

Gloriafood to wygodny system zamówień online DIY, który jest całkowicie bezpłatny dla każdego użytkownika. Zapewnia wiele korzyści bez żadnych kosztów, w tym nieograniczone zamówienia i lokalizacje, brak opłat miesięcznych lub prowizji za zamówienie, brak karty kredytowej lub umów. System nie oznacza żadnych ukrytych kosztów ani opłat konfiguracyjnych. Zamiast tego oferuje imponującą różnorodność bezpłatnych funkcji, takich jak zamawianie witryn i widżety rezerwacji stolików, aplikacja do zamawiania na Facebooku, narzędzie do zamawiania z wyprzedzeniem, galerie zdjęć, szczegółowe raporty, kupony promocyjne i oferty specjalne.

Ponadto oprogramowanie oferuje usługi opcjonalne, które są płatne. Obejmują one usługę płatności online / kartą kredytową (29 USD miesięcznie), zaawansowany marketing promocyjny (19 USD / mies), witryny zoptymalizowane pod kątem sprzedaży (9 USD / mies), markowe aplikacje mobilne (59 USD miesięcznie) i wiele więcej.

Wypróbuj Gloriafood teraz

Dolna linia

Witryna restauracji nie jest kaprysem, ale koniecznością dla każdego właściciela kawiarni lub restauracji, który chce zwiększyć wydajność biznesową i zwiększyć bazę klientów. Zrozumiałe jest, że większość przedsiębiorców często nie ma pojęcia, jak stworzyć stronę internetową i uczynić ją popularną. Korzystając z narzędzi do tworzenia witryn internetowych, realizujesz jednocześnie kilka ważnych celów – budowanie witryny, przyciąganie uwagi użytkowników, powiększanie bazy klientów, promowanie firmy i generowanie zysków.

Narzędzia do tworzenia witryn i zamawiania online opisane w tym artykule są najlepsze we wnęce i gwarantują najwyższy wynik. Jeśli masz zamiar założyć witrynę restauracji, nie lekceważ znaczenia testowania każdej z tych usług, aby poznać ich główne cechy i cechy. To najlepszy sposób, aby upewnić się, że dokonasz właściwego wyboru.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map