Najlepsze kreatory witryn ubezpieczeniowych

Najlepsze kreatory witryn ubezpieczeniowych


Każda firma potrzebuje skutecznego marketingu. Pole ubezpieczenia nie jest wyjątkiem. Główną ideą jest dostarczenie twoich usług użytkownikowi końcowemu. Witryna może mieć ogromny potencjał z punktu widzenia marketingu i promocji. Może to dać maksymalny wynik, pozyskać więcej potencjalnych klientów i wygenerować wyższe przychody.

Epoka cyfrowa zaowocowała tak zwaną niszą e-Surance, w której tysiące firm ubezpieczeniowych świadczy usługi online. Nowoczesne narzędzia do tworzenia witryn wydają się być prostym i szybkim rozwiązaniem ustanowienie solidnej obecności w sieci. Większość z nich jest bardzo łatwy w użyciu i nie wymagają umiejętności technicznych. Inni proponują gotowe szablony ubezpieczenia, które ułatwiają przejście do trybu online z opublikowaną stroną internetową w mniej niż kilka godzin.

Sprawdziliśmy niektóre z najlepszych platform do tworzenia witryn internetowych, które spełnią Twoje potrzeby w zakresie ubezpieczeń. Zobaczmy, co mogą zaoferować.

Przetestowaliśmy 6 najlepszych producentów witryn ubezpieczeniowych:

 1. Wix – najlepszy program do tworzenia witryn ubezpieczeniowych
 2. uKit – Kreator stron WWW Simple Insurance Agent
 3. WordPress – bezpłatny CMS do stworzenia witryny ubezpieczeniowej
 4. Zakładka – kanadyjski kreator stron oparty na sztucznej inteligencji
 5. SITE123 – Najłatwiejszy kreator stron ubezpieczeniowych
 6. Tailor Brands – profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Jeśli masz zamiar założyć witrynę ubezpieczeniową, zdecydowanie zalecamy przejrzenie, eksplorację i przetestowanie każdego z twórców stron wymienionych na powyższej liście. Dowiedz się, co każda platforma ma do zaoferowania, aby zdecydować, która z nich odpowiada Twoim indywidualnym wymaganiom projektowym, preferencjom i potrzebom biznesowym.

Wix – najlepszy program do tworzenia witryn ubezpieczeniowych

Wix - najlepszy program do tworzenia witryn ubezpieczeniowych

Wix – to najlepszy program do tworzenia witryn ubezpieczeniowych, który umożliwia początkującym i profesjonalistom projektowanie stron internetowych efektywne rozpoczynanie i zarządzanie wysokiej jakości projektami z pełnym wyposażeniem. System zyskał uwagę użytkowników dzięki zaawansowanym technologiom, przystępnej cenie, prostocie i zestawowi dodatkowych funkcji, które zapewniają godny wynik. Wix jest wyposażony w poręczny edytor „przeciągnij i upuść” i koncentruje się głównie na rozwoju i promocji małych firm online. Jest również dobry dla początkujących bez żadnego zaplecza technicznego. Jeśli chodzi o witryny ubezpieczeniowe, platforma zapewnia następujące korzyści:

 • Szablony ubezpieczenia mobilnego – Wix oferuje gotowe szablony dla agencji ubezpieczeniowych o profesjonalnym wyglądzie. Mają już wszystkie niezbędne sekcje, w tym dane kontaktowe, godziny pracy, lokalizację, recenzje klientów, kompetencje firmy ubezpieczeniowej itp. Wystarczy tylko dodać tekst, logo i nazwę firmy, aby przejść do trybu online. Działają dobrze zarówno na komputery stacjonarne, jak i urządzenia mobilne.
 • Logo Maker – Instrument pozwala zbudować profesjonalne bezpłatne logo. Wystarczy wpisać nazwę swojej firmy, odpowiedzieć na kilka pytań i uzyskać kilka próbek logo, które możesz samodzielnie edytować. Możesz stworzyć własne unikalne logo za pomocą niestandardowego narzędzia do tworzenia logo Wix.
 • Zaawansowane blogowanie – Blog to dobry sposób na dzielenie się doświadczeniami, a także promowanie witryny za pomocą Treści przyjazne SEO. Wix oferuje niesamowitą funkcjonalność blogowania. Możesz utworzyć potężną sekcję blogu za pomocą jednego kliknięcia i dostosować ją, dodając lub usuwając sekcje, pracując z ustawieniami SEO itp.
 • Wix App Market – Znajdziesz tutaj wiele widżetów i aplikacji, które poprawią użyteczność strony i uczynią ją bardziej przyjazną dla użytkownika. Kolekcja widżetów obejmuje czaty na żywo, formularze komentarzy, funkcje oddzwaniania, aplikacje referencji, kalendarze wydarzeń itp. Wszystkie widżety są bezpłatne dla użytkowników Wix.
 • Wix ADI – Chociaż Wix ma bardzo łatwy w użyciu edytor treści WYSIWYG, platforma ma Instrument oparty na sztucznej inteligencji aby proces budowy był jeszcze prostszy. Podaj informacje o swojej firmie i odpowiedz na kilka pytań, aby uzyskać gotowy układ witryny z każdą potrzebną sekcją. Po prostu edytuj treść i rozpocznij transmisję.
 • Wix ShoutOut. Kolejną atrakcją Wix jest funkcja e-mail marketingu. Umożliwia tworzenie e-maili informacyjnych w celu udostępnienia informacji związanych z witryną ubezpieczeniową i rozpoczęcia kampanii marketingowych w możliwie najkrótszym czasie. Narzędzie jest dostarczane z gotowymi niestandardowymi stylami, profesjonalnymi szablonami e-mail, prostymi opcjami integracji treści. Ponadto można korzystać z mediów społecznościowych i narzędzi do śledzenia statystyk, aby znaleźć najważniejsze informacje na temat promocji witryny ubezpieczeniowej.
 • Wspiąć się. Jest to zaawansowane, kompleksowe rozwiązanie, które jest specjalnie dostosowane do wszystkich potrzeb związanych z rozwojem / promocją działalności ubezpieczeniowej. Zestaw zawiera ponad 20 profesjonalnych narzędzi biznesowych, które upraszczają proces zarządzania agencją. Możesz użyć tych narzędzi, aby założyć, uruchomić i promować swoją firmę ubezpieczeniową w Internecie i zwiększyć jej reputację. Wśród najbardziej skutecznych narzędzi, których możesz tutaj użyć, warto wspomnieć o czacie na żywo, skrzynce odbiorczej, fakturach, formularzach, menedżerze kontaktów, zadaniach & Przypomnienia, automatyzacje, wyceny i wiele innych.

Koszt: Wix ma bezpłatny plan, który jest dobry do testowania bogatego spektrum funkcji systemu lub do prowadzenia małych projektów o prostej strukturze. Darmowy plan zadziała na stronie agencji ubezpieczeniowej tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony z subdomeny Wix i mniej niż 500 MB miejsca na dysku. Jeśli jednak pragniesz dłuższych możliwości, powinieneś rozważyć uaktualnienie do jednego z płatnych planów oferowanych przez system. Tam są dwa rodzaje subskrypcji oferuje kreator stron internetowych, a mianowicie Standard i Business / eCommerce. Najtańszy standardowy abonament kosztuje 13 USD miesięcznie, a cena najtańszych abonamentów biznesowych zaczyna się od 23 USD miesięcznie.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – Kreator stron WWW Simple Insurance Agent

uKit - Kreator stron WWW Simple Insurance Agent

uKit – to prosty kreator stron internetowych dla agentów ubezpieczeniowych, który działa doskonale dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich umiejętności kodowania i doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Platforma była początkowo używana do tworzenia stron małych firm i dlatego oferuje szeroki zestaw funkcji wymaganych do tego właśnie celu. Agencje ubezpieczeniowe mogą korzystać z solidnych reprezentacji internetowych dzięki profesjonalnie zaprojektowanym szablonom, prostemu edytorowi treści, funkcji budowania metodą „przeciągnij i upuść” oraz dodatkowym funkcjom zapewnianym przez jednego z najłatwiejszych w użyciu i najtańszych kreatorów stron internetowych dostępnych w Internecie.

 • Responsywne szablony dla agentów ubezpieczeniowych – uKit ma osobną kategorię Finanse i Ubezpieczenia z ponad 10 gotowymi do użycia elastycznymi szablonami. Pochodzą one ze wstępnie zbudowanej struktury podkreślającej taryfy, informacje o firmie, formularze kontaktowe i inne niezbędne sekcje, które musi mieć dobra strona internetowa. Wybierz układ, połącz domenę i rozpocznij edycję strony.
 • Tryby podglądu mobilnego – Świetne narzędzie do sprawdzania, jak będzie wyglądać Twoja strona internetowa w wersji na komputer, a także na smartfonie lub tablecie pomimo wielkości ekranu lub operatora. Po prostu kliknij ikonę urządzenia w lewym górnym rogu deski rozdzielczej lub edytuj stronę, aby wyglądała idealnie.
 • Widżety i dodatki – uKit jest bardzo elastycznym rozwiązaniem do tworzenia stron internetowych z wieloma możliwościami integracji. Możesz połączyć swoją stronę internetową z usługami stron trzecich, aby zapewnić analitykę lub e-mail marketing, lub użyć wbudowanych aplikacji dostępnych dla każdego szablonu.
 • Bardzo prosty i szybki – uKit jest z pewnością jednym z najłatwiejszych w użyciu kreatorów stron internetowych. Ma wszystko, od funkcji przeciągania i upuszczania po prostą edycję treści. Wstaw tekst, zdjęcia lub dane kontaktowe i opublikuj gotową stronę internetową.
 • Dostęp dla programistów – możesz skorzystać z outsourcingu procesu tworzenia strony za pomocą tej funkcji. Pozwól profesjonalistom zająć się Twoimi treściami i projektowaniem stron internetowych.
 • Kalkulator online – Kolejną mocną stroną kreatora witryny jest wysokiej klasy widget uCalc – kalkulator online, który pozwala użytkownikom dowiedzieć się o cenie transakcji bezpośrednio na stronie internetowej. Nie musisz prosić o pomoc ani marnować czasu na określenie ceny, którą są zainteresowani. Dostępność kalkulatora internetowego jest tym, co doceni większość użytkowników witryny ubezpieczeniowej.
 • CRM Integracja – Jako budowniczy stron internetowych zorientowanych na biznes, uKit zapewnia dostęp do zaawansowanego narzędzia amoCRM. Jest to intuicyjny, ale funkcjonalny system rachunkowości klientów, który pomaga śledzić zachowania klientów i zwiększać wielkość sprzedaży. Platforma znacznie upraszcza i usprawnia procesy interakcji z klientem, zarządzania zamówieniami itp.

Koszt: uKit jest jedną z najtańszych platform, chociaż nie oferuje bezpłatnego abonamentu. Użytkownicy mogą jednak skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i sprawdzić, jak działa system. Z drugiej strony 4 USD miesięcznie za abonament Premium ze wszystkimi funkcjami w jednym, w tym hostingiem i domeną, wygląda jak okazja.

Wypróbuj uKit za darmo

WordPress – bezpłatny CMS do stworzenia witryny ubezpieczeniowej

WordPress - bezpłatny CMS do stworzenia witryny ubezpieczeniowej

WordPress – jest popularny na całym świecie bezpłatny CMS stworzyć witrynę ubezpieczeniową, która oferuje imponujący wybór niszowych funkcji, narzędzi i opcji integracji wymaganych do uruchomienia tego typu projektu i zarządzania nim. Jako system zarządzania treścią WordPress nie jest tak łatwy w użyciu, jak większość standardowych przeciągnij i upuść twórców stron internetowych, ale nadal jest wygodny i łatwy w obsłudze. Tworzenie nowych postów i stron jest bardzo prosta a gotowe układy ubezpieczenia załatwią sprawę. Pomimo wszystkich ulepszeń WordPress wciąż może wyglądać dość ciężko dla osób z zerową wiedzą techniczną lub doświadczeniem. Z drugiej strony jest to wciąż niedrogi i elastyczny sposób na połączenie z witryną dla małych firm.

 • Duży wybór tematów ubezpieczeniowych – WordPress oferuje prawdopodobnie najszerszy wybór tematów ubezpieczenia. Dziesiątki gotowych układów zawierają wszystkie niezbędne bloki stron internetowych. Jednak zawierają one tylko niektóre bloki linii podstawowej. Jeśli chcesz mieć czat na żywo lub kalendarz, musisz je wyszukać w kategorii widżetów lub pobrać nową wtyczkę z rynku.
 • Zaawansowane możliwości integracji – Jako platforma CMS, WordPress rezerwuje dużo miejsca na integrację wszystkich głównych usług zewnętrznych, od wysyłki instrumentów ubezpieczeniowych i metod płatności po narzędzia analityczne i śledzące, Mapy Google, aby podkreślić dokładną lokalizację biura, i więcej.
 • Wtyczki ubezpieczenia i nieruchomości – WordPress jest wyposażony w bogaty zestaw wtyczek, które zwiększają wydajność i wygląd Twojej witryny ubezpieczeniowej. Wtyczki są dostępne w wersjach darmowych i płatnych, co zapewnia swobodę wyboru. Niektóre z najbardziej imponujących wtyczek ubezpieczeniowych i nieruchomości, które możesz wybrać dla swojej witryny, to Kalkulator kredytu hipotecznego, Łatwe oferty nieruchomości, Niezbędne nieruchomości, Contempo Real Estate Custom Posts, Oferty AgentPress, WP Property, Estatik Real Estate Plugin i Realia, aby wymienić tylko kilka.
 • Wtyczki interakcji z klientem. Oprócz wtyczek ubezpieczeniowych i nieruchomości, WordPress oferuje wybór wtyczek / widżetów interakcji z klientami. Przyczyniają się do prostej i wydajnej komunikacji z klientami za pośrednictwem strony internetowej. Niektóre z najpopularniejszych wtyczek tego typu są następujące: Bilety AH, Zendesk, Help Scout Desk, Live Chat, Zopim Live Chat, Support Candy, uCare itp.

Koszt: Platforma jest bezpłatna. Musisz jednak zapłacić za rejestrację domeny i hosting. Płatne są również szablony premium i wtyczki, ale można nimi zarządzać za pomocą bezpłatnych alternatyw. Co do hostingu, Bluehost wygląda na najlepszą opcję, biorąc pod uwagę przystępne ceny i funkcje planu, które możesz uzyskać. Przede wszystkim można go zintegrować z pulpitem nawigacyjnym WP. Po drugie, zawiera już niestandardowe motywy, wtyczki i usługi WordPress, aby w pełni wykorzystać CMS. Co więcej, zyskasz świetną dostępność i szybkość ładowania strony za jedyne 2,95 USD miesięcznie. Plan początkowy wystarcza do prowadzenia małej lub średniej witryny ubezpieczeniowej.

Pobierz WordPress za darmo

Zakładka – kanadyjski kreator stron oparty na sztucznej inteligencji

Zakładka - kanadyjski kreator stron oparty na sztucznej inteligencji

Zakładka – to kanadyjski kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji, który jest doskonałym wyborem do tworzenia witryn ubezpieczeniowych. Platforma wykorzystuje najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie do uruchamiania stron internetowych bez żadnych umiejętności kodowania lub projektowania stron internetowych. Jest to jedna z głównych cech, które sprawiają, że system jest godnym rozwiązaniem dla nie-techników, a także dla doświadczonych programistów internetowych. Wśród funkcji, które sprawiają, że Bookmark jest odpowiednim narzędziem do budowania stron internetowych z ubezpieczeniami, istnieje kilka punktów, które wyróżniają się z tłumu.

 • Sztuczna inteligencja AIDA – System zajmie się procesem budowy. Musisz tylko podać pole swojej działalności i podać nazwę firmy. System przetworzy informacje, aby zapewnić gotowy układ strony internetowej. Możesz wybrać jeden z kilku wariantów, a następnie przejść do etapu edycji.
 • Prosty edytor treści – Użytkownicy nie muszą tak naprawdę edytować. Muszą tylko wybierać spośród szeregu gotowych bloków i wstawiać zawartość. Tutaj mamy wiele różnych modułów, w tym sekcja Informacje lub Kontakt. Po prostu dodaj je do strony i dodaj informacje. Jednocześnie nadal masz możliwość osadzenia własnego kodu.
 • Funkcja ostrości zakładki – Użyj niestandardowych formularzy, aby udostępnić informacje o nadchodzących wydarzeniach lub seminariach ubezpieczeniowych. Ta funkcja pozwala wyróżnić gości, członków lub prelegentów wydarzenia. Dobry sposób na uzyskanie skutecznej informacji zwrotnej z potencjalnymi klientami.
 • Dodatkowe funkcje – Kreator stron internetowych jest wyposażony w bezpłatne zabezpieczenia SSL, niestandardową funkcję blogowania, aby przyciągnąć nowych klientów i udostępniać ważne informacje, narzędzia do tworzenia kontaktów zoptymalizowanych pod kątem SEO i dotrzeć do szerszego grona odbiorców, bezproblemową integrację z siecią społecznościową itp..
 • Narzędzia do edycji obrazu / wideo – Platforma jest wyposażona w przydatną opcję edycji obrazu / wideo, zapewniającą zestaw bezpłatnych plików wideo i obrazów do wyboru. Zintegrowany edytor zdjęć umożliwia edycję, kadrowanie i zmianę rozmiaru wybranych zdjęć, aby idealnie pasowały do ​​układu strony. Co więcej, możliwe jest zintegrowanie tła wideo i specjalnych efektów wizualnych, aby nadać wybranym plikom wysokiej klasy wygląd.

Koszt: Zakładka ma bezpłatny abonament z 1 GB przepustowości i 500 MB miejsca. Obejmuje również bezpłatny certyfikat SSL i hosting. Nie będziesz jednak mógł połączyć własnej domeny. To chyba jedyna wada. Dobrym pomysłem jest wybranie planu profesjonalnego, kosztującego zaledwie 11 USD miesięcznie, ze wszystkimi funkcjami w pakiecie, takimi jak nieograniczone miejsce na dane i przepustowość, bezpłatna domena i SSL, analizy, wsparcie premium i więcej.

Wypróbuj zakładkę za darmo

SITE123 – najłatwiejszy kreator stron ubezpieczeniowych

SITE123 - najłatwiejszy kreator stron ubezpieczeniowych

SITE123 – to najłatwiejszy kreator stron ubezpieczeniowych, który początkowo był ukierunkowany na potrzeby, umiejętności i wymagania początkujących. Platforma jest wyposażona w wygodny edytor „przeciągnij i upuść”, intuicyjny pulpit nawigacyjny, bezpłatne responsywne projekty i liczne funkcje, dzięki którym system jest godnym wyborem do tworzenia projektów. Praca z SITE123 nie wymaga żadnej znajomości kodowania i właśnie to lubi większość agentów ubezpieczeniowych w tym zakresie. Kreator stron internetowych oferuje charakterystyczny zestaw funkcji, który przyczynia się do bezproblemowego i łatwego tworzenia projektów ubezpieczeniowych.

 • Responsive Insurance Templates – Kreator stron internetowych zapewnia dostęp do bogatej kolekcji bezpłatnych responsywnych szablonów, które pasują do różnych nisz. Przeglądając katalog, natkniesz się na projekty wysokiej jakości, które świetnie sprawdzą się przy tworzeniu witryn ubezpieczeniowych. Możliwe jest również wybranie całkowicie pustego motywu i dostosowanie go od zera w oparciu o wymagania i specyfikacje dotyczące działalności ubezpieczeniowej.
 • Wsparcie wielojęzyczne – Dzięki SITE123 możesz założyć wielojęzyczną stronę internetową bez dodatkowego wysiłku związanego z opracowaniem kilku wersji językowych twojego projektu ubezpieczeniowego. Ta funkcja pomaga generować większy ruch i zyskać zainteresowanie klientów / partnerów z zagranicy. To z pewnością przyczyni się do skuteczniejszej promocji Twojej witryny ubezpieczeniowej.
 • Kreator formularzy – Kreator stron internetowych pozwala zintegrować online Form Builder z twoim projektem, ułatwiając w ten sposób interakcję z klientami. Możesz wybierać spośród wielu gotowych układów, narzędzi dostosowywania projektu i specjalnych elementów, które pomogą Ci rozpocząć i zintegrować różne rodzaje formularzy online z witryną ubezpieczeniową.
 • Integracje z mediami społecznościowymi – Promocja nowo utworzonego projektu w Internecie to kolejne niezbędne zadanie. Tutaj bardzo pomocne są funkcje integracji z mediami społecznościowymi. Umożliwia aktualizację informacji o Twojej agencji ubezpieczeniowej / firmie w najpopularniejszych sieciach społecznościowych, dzięki czemu bieżący i potencjalni klienci są tego świadomi.
 • App Market – SITE123 oferuje rozległy rynek, który pozwala wybierać spośród wielu funkcjonalnych widżetów, rozszerzeń i dodatków wymaganych do zwiększenia wydajności i projektu. Wśród aplikacji, które możesz wybrać i zintegrować z witryną ubezpieczeniową, warto wspomnieć o czacie na żywo, widżetach społecznościowych, galeriach, narzędziach analitycznych, narzędziu do tworzenia formularzy online i wielu innych.
 • Logo Maker – Jeśli Twoja firma ubezpieczeniowa jeszcze nie ma konta, SITE123 pozwala zaprojektować tę w zintegrowanym programie Logo Maker. Tutaj będziesz mógł wybierać spośród wielu elementów logo, parametrów i funkcji, które pomogą Ci stworzyć najlepsze logo, aby Twoja strona ubezpieczeniowa była naprawdę niezwykła.

Koszt: SITE123 to jeden z najbardziej przystępnych cenowo programów do tworzenia witryn internetowych. Jego polityka cenowa jest przystępna dla wszystkich. Platforma oferuje całkowicie darmowy plan, którego możesz użyć do przetestowania funkcjonalności systemu w nieograniczonym przedziale czasowym. Jednak ta opcja ma wiele ograniczeń, takich jak subdomena, ograniczone miejsce na dysku, dostępność banerów reklamowych itp. Aby uzyskać jak najwięcej z witryny ubezpieczeniowej, musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów, z których najtańszy kosztuje 10,80 USD za miesiąc.

Wypróbuj Site123 za darmo

Tailor Brands – profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Tailor Brands - profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych

Tailor Brands – to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, której misją jest pomaganie klientom w usprawnianiu procesów brandingu ich firm. Właściciele firm ubezpieczeniowych mogą w szczególności skorzystać z korzystania z systemu jako godnego narzędzia do tworzenia stron internetowych, które jest oparte na sztucznej inteligencji. Ta funkcja umożliwia tworzenie projektów o unikalnej tożsamości marki i profesjonalnym designie. Tailor Brands zawiera zestaw funkcji, które przyczyniają się do skutecznego procesu tworzenia stron internetowych.

 • Zintegrowane narzędzia brandingowe – Jako platforma do brandingu i projektowania, Tailor Brands zapewnia dostęp do swojego potężnego zintegrowanego zestawu narzędzi brandingowych. Ich zastosowanie pozwala na bardziej efektywne zwiększenie procesów budowania marki Twojej firmy ubezpieczeniowej. Narzędzia są w pełni przystosowalne, co oznacza, że ​​możesz korzystać z pomysłów na wizytówki lub informacji o pliku EPS, pracując nad rozwojem projektu witryny ubezpieczeniowej.
 • Logo Maker – Platforma przywiązuje dużą wagę do poprawy statusu marki Twojej firmy. Aby ujawnić Twoją unikalną tożsamość firmy, możesz zaprojektować własne logo witryny ubezpieczeniowej (jeśli jeszcze tego nie masz) w zintegrowanym programie Logo Maker. Wystarczy uzyskać dostęp do narzędzia, podać wymagane dane i wprowadzić wymagane dostosowania projektu logo. Algorytm AI pomoże ci ukończyć projektowanie logo w trybie w pełni zautomatyzowanym.
 • Dostosuj reklamy – Jest to jedna z głównych zalet systemu, która umożliwia tworzenie natychmiastowych reklam online bez dodatkowej pomocy lub poważnej inwestycji czasowej. W systemie dostępnych jest wiele zmiennych, które pasują do wszechstronnych potrzeb programistycznych.

Koszt: Tailor Brands to platforma płatna i nie znajdziesz tutaj żadnych bezpłatnych planów. Użytkownikom, którzy chcą przetestować system i jego główne funkcje, istnieje możliwość uaktualnienia do jednej z płatnych subskrypcji od samego początku. Najtańszy plan kosztuje 9,99 USD / mc, ale istnieje duża szansa na obniżenie tej ceny do 2,99 USD / mc w przypadku uzyskania rocznej subskrypcji.

Wypróbuj marki Tailor teraz

Dolna linia

Posiadanie profesjonalnej strony internetowej jest koniecznością dla każdej poważnej firmy, która ma długoterminowe cele. Firmy ubezpieczeniowe nie są wyjątkiem. Witryna wysokiej jakości ubezpieczeń często okazuje się być najbardziej skutecznym narzędziem do osiągania lepszych wyników, generowania większej liczby klientów i świadczenia szerokiej gamy usług związanych z branżą.

Pytanie brzmi: jaka jest najlepsza platforma do uruchomienia tej strony? Wszystko zależy od twoich umiejętności, celów i funkcjonalności projektu, który zamierzasz wykorzystać na dłuższą metę.

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości kompleksowej witryny agenta ubezpieczeniowego, która nie wymaga określonego tła projektowania stron internetowych i inwestycji czasu / budżetu, to Wix lub Zestaw będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli zamierzasz uruchomić stronę internetową dla dużej firmy ubezpieczeniowej, która wymaga głębokiej personalizacji, regularnych aktualizacji i dokładnego zarządzania WordPress będzie działać najlepiej w tym celu.

Jeśli jednak zamierzasz rozpocząć działalność ubezpieczeniową od zera, skorzystaj z niej Marki krawieckie. Jest to najbardziej optymalny wybór zarówno do stworzenia strony internetowej, jak i pełnego zestawu marki Twojej firmy. Dlatego możliwości projektowania stron internetowych są dość szerokie i wszechstronne – wystarczy wziąć pod uwagę faktyczną promocję firmy ubezpieczeniowej, aby zacząć z łatwością i skutecznością.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map