Najlepsze medyczne kreatory stron internetowych

Najlepsze medyczne kreatory stron internetowych


Uruchomienie strony medycznej często staje się trudnym i skomplikowanym procesem dla tych użytkowników, którym brakuje wymaganych niszowych umiejętności i wiedzy.

Ale co, jeśli naprawdę potrzebujesz wysokiej jakości strony internetowej, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów i nie masz pojęcia, jak ją stworzyć przy minimalnym wysiłku i stracie czasu? W tym miejscu twórcy witryn będą bardzo pomocni.

Kreatory stron internetowych są tworzone specjalnie z myślą o potrzebach i możliwościach użytkowników nie znających się na technologii. Są bardzo łatwe i wygodne. W większości przypadków, budowanie strony internetowej od podstaw to tylko kwestia kilku godzin z nimi – są tak intuicyjne i proste! Systemy te są wyposażone w zrozumiałe pulpity nawigacyjne, zestaw specyficznych dla nisz (medyczny), potężne narzędzia dostosowywania i różnorodne opcje projektowania stron internetowych, które zmienią proces tworzenia stron internetowych w wspólną procedurę dostępną dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony internetowej dla swojej prywatnej kliniki medycznej, osobistej strony medycznej lub innego niszowego zasobu, korzystanie z narzędzi do tworzenia stron internetowych jest zdecydowanie rozsądnym rozwiązaniem!

Przetestowaliśmy 7 najlepszych medycznych kreatorów stron internetowych dla lekarzy & Lekarze:

 1. WIX – najlepszy medyczny kreator stron internetowych (Zgodny z HIPAA)
 2. uKit – osobisty kreator stron internetowych dla lekarzy
 3. Shopify – najlepsze oprogramowanie e-commerce medyczne
 4. Ucraft – najłatwiejszy kreator stron internetowych dla lekarzy
 5. Bluehost – najlepszy hosting dla witryny medycznej
 6. WordPress – darmowa platforma (CMS) dla dowolnej witryny
 7. SITE123 – Kreator stron internetowych dla dentystów & Kliniki

Taka różnorodność wyboru może nieco skomplikować niedoświadczonych użytkowników, którzy zamierzają po prostu zbadać wszystkie opcje projektowania stron internetowych, które zapewniają te narzędzia. Które z nich najlepiej pasuje do twoich indywidualnych potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych, a które z nich przeważają nad konkurencją? A może każda z tych platform ma coś do zaoferowania?

Aby odpowiedzieć na te i inne pytania oraz wybrać najbardziej odpowiednie narzędzie do tworzenia stron internetowych, warto przejrzeć każdą z wymienionych powyżej platform. Jest to pewny sposób, aby dowiedzieć się, co dokładnie mają do zaoferowania, jeśli zamierzasz założyć witrynę medyczną. Zacznijmy teraz.

Wix – najlepszy medyczny kreator stron internetowych (Zgodny z HIPAA)

Wix - najlepszy medyczny kreator stron internetowych (zgodny z HIPAA)

Wix – jest najlepszym producentem stron internetowych, który uruchamia medyczną stronę internetową i zarządza nią, niezależnie od jej złożoności i świadomości kodowania użytkowników. Platforma jest gotowa do zapewnienia szerokiej gamy funkcji i narzędzi, które mogą znacznie zwiększyć popularność i reputację firmy.

System jest idealnym wyborem dla prywatnych klinik medycznych lub lekarzy rodzinnych, szukających wysokiej jakości obecności w Internecie. Jest intuicyjny i zrozumiały od pierwszego spojrzenia. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności projektowania stron internetowych, aby opanować system i zacząć używać go do ukończenia całego spektrum zadań związanych z projektowaniem stron internetowych. Oto, co kreator stron Wix jest gotowy zaoferować:

 • Szablony medyczne. Wix zawiera kolekcję gotowych na urządzenia mobilne szablonów medycznych, które pasują do różnych obszarów niszowych. Szablony są bezpłatne i można je w dużym stopniu dostosować do własnych potrzeb, co umożliwia uruchomienie stron internetowych klinik i ośrodków medycznych, prywatnej praktyki lekarskiej, specjalistów medycznych (jak eksperci żywieniowi, dentyści, psychologowie, psychiatrzy, terapeuci, psychoterapeuci), specjalistów medycyny alternatywnej, lekarzy rodzinnych, chirurgów laserowych itp. Możesz nadać każdemu z nich spersonalizowany wygląd, dodając informacje o firmie, lokalizację, recenzje klientów i inne treści, które uważasz za ważne.
 • Zgodność z HIPAA. Kreator stron internetowych to Zgodny z HIPAA, co oznacza, że ​​zapewnia maksymalną ochronę Twoich danych osobowych. Jest to jeden z czynników, które muszą mieć wpływ na każdą stronę medyczną, ponieważ Ustawa o przenośności i odpowiedzialności ubezpieczeniowej (HIPAA) ustanawia standardy dla wrażliwej i niezawodnej ochrony danych pacjenta. Podczas uruchamiania strony internetowej za pomocą Wix możesz użyć wiadomości e-mail utworzonej za pomocą platformy do poufnej korespondencji. Jest to możliwe, ponieważ Wix używa G Suite jako usługi pocztowej, która z kolei jest zgodna z HIPAA.
 • Widżety interakcji z klientami. Wix App Market zapewnia dostęp do szerokiej gamy widżetów interakcji z klientami, których możesz użyć do zwiększenia wydajności swojej witryny. Niektóre z nich obejmują Kalendarz wydarzeń, 123 Kreator formularzy, oddzwanianie, rezerwacje online, czat na żywo, formularze Wix, kalendarz wydarzeń Google, rezerwacje Wix, Scheduling Pro, najnowsze wiadomości, Wix Chat, zarządzanie kontaktami + CRM itp..
 • Opinie klientów. Wraz z widżetami interakcji z klientami kreator stron internetowych oferuje możliwość wyboru spośród wielu rozszerzeń i dodatków, które pozwalają użytkownikom zostawiać komentarze, które mogą poprawić perspektywy marketingowe Twojej firmy. Obejmują one Recenzje klientów, MyReviews, Komentarze, Yelp, Komentarze +, Kreator referencji, Referencje społecznościowe, Niewłaściwe referencje, Komentarze głosowe+ i wiele więcej.
 • Blogowanie. Wix ma potężny silnik blogowania, który pozwala połączyć blog z witryną medyczną. W tym miejscu możesz publikować artykuły medyczne, aby zainicjować dyskusje między użytkownikami strony i pozwolić im na pozostawienie komentarza.
 • Rezerwacje Wix. Twoja strona medyczna z pewnością skorzysta na tym, że twoi potencjalni i stali pacjenci będą mogli rezerwować spotkania w trybie online w czasie rzeczywistym, zapisywać się na konsultacje i dokonywać płatności bezpośrednio na stronie. Tutaj przyda się aplikacja Wix Bookings.
 • Forum. Kolejną funkcją, która pozwala maksymalnie wykorzystać wydajność witryny medycznej, jest Forum, które jest bardzo skuteczne w zwiększaniu poziomu interakcji użytkownika. To miejsce, w którym możesz tworzyć wiele tematów, gałęzi i sekcji związanych ze sferą medyczną.

Wix ma obecnie jeden darmowy abonament z nieograniczonym czasem użytkowania i dwoma rodzajami płatnych subskrypcji, mianowicie Standard i Business / eCommerce. Różnią się one pod względem domyślnych, funkcji i narzędzi dostosowywania projektu. Każda z tych grup planów jest podzielona na kilka innych subskrypcji, aby zaspokoić różne potrzeby użytkowników. Koszt abonamentów standardowych zaczyna się od 13 USD / mc, podczas gdy abonament biznesowy zaczyna się od 23 USD / mc.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – osobisty kreator stron internetowych lub lekarze

uKit - osobisty kreator stron internetowych lub lekarze

uKit – to całkiem fajna alternatywa dla Wix, a także nieco prostsza. uKit jest godnym rozwiązaniem dla praktykujących lekarzy i prywatnych klinik medycznych. Prostota tego narzędzia do tworzenia witryn WYSIWYG nie oznacza jednak, że nie będziesz w stanie zaprojektować skutecznej i funkcjonalnej strony medycznej. Zależy to od rodzaju witryny, której potrzebujesz, specyfikacji prowadzonej działalności i wyznaczonych celów. Zobacz listę funkcji uKit teraz:

 • Szablony medyczne. uKit oferuje bogaty wybór szablonów medycznych, z których możesz wybierać, aby zminimalizować wysiłek związany z tworzeniem stron internetowych i zaoszczędzić czas. Tak więc istnieje Kategoria Medycyny, która obejmuje niszowe tematy medyczne, takie jak te przeznaczone dla laboratoriów medycznych, klinik, pomocy medycznej, prywatnych laboratoriów medycznych, dentystów, kosmetologów estetycznych, dziecięcych centrów medycznych, prywatnych psychologów, lekarzy rodzinnych itp. Wszystkie szablony oferowane przez system domyślnie reagują i można je dostosować do potrzeb Twojej firmy.
 • Kolekcja widżetów. Kolekcja widgetów uKit jest również dość obszerna. Pozwala wybrać aplikacje i rozszerzenia, które staną się idealnym wkładem w wydajność witryny medycznej. Niektóre z najczęściej wybieranych widżetów to Czat online, przyciski sieci społecznościowych, oś czasu, komentarze użytkowników, kalkulator usług, minutnik i wiele innych.
 • Czat na żywo. Kreator stron internetowych oferuje możliwość korzystania z funkcji czatu na żywo, która pozwala pozostać w kontakcie z użytkownikami witryny o każdej porze dnia.
 • Funkcja CallBack. Integracja tego widżetu umożliwia klientom pozostawienie żądań oddzwonienia na stronie internetowej, abyś mógł się z nimi skontaktować w określonym czasie. Jest to wygodne zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pacjentów.

uKit nie oferuje żadnych bezpłatnych planów, ale ma 4 plany, które są płatne i zawierają szereg funkcji dostosowanych do potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych. Każdy z planów ma 14-dniowy okres próbny, który umożliwia użytkownikom przetestowanie systemu bez żadnych kosztów, aby zrozumieć, czy naprawdę spełnia on preferencje i wymagania dotyczące tworzenia stron internetowych. Koszt płatnych subskrypcji zaczyna się od 4 USD miesięcznie i osiąga 12 USD miesięcznie, co jest również całkiem rozsądną inwestycją.

Zobacz też: Recenzja uKit.

Wypróbuj uKit za darmo

Shopify – najlepsze oprogramowanie eCommerce medyczne

Shopify - najlepsze oprogramowanie eCommerce medyczne

Shopify – to najlepsze oprogramowanie eCommerce, które można wykorzystać do skutecznego uruchamiania i zarządzania stronami medycznymi. Platforma oferuje wiele narzędzi i funkcji eCommerce, które przyczyniają się do tworzenia stron internetowych, zarządzania nimi, promocji i marketingu. Oprogramowanie znane jest również ze zwiększonego bezpieczeństwa i względnej prostoty. Oto, co usługa jest gotowa zaoferować:

 • Zaawansowane opcje synchronizacji. Shopify pozwala na prostą i skuteczną synchronizację ze znanymi usługami zewnętrznymi i platformami handlowymi. W rezultacie twoja strona medyczna uzyska lepszą wydajność, oferując większe zaangażowanie klientów i wyższy poziom satysfakcji.
 • Oprogramowanie POS. Jeśli chcesz oferować płatne usługi zarówno online, jak i offline, funkcja punktu sprzedaży Shopify jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Zwiększa funkcjonalność Twojej witryny i przyczynia się do generowania klientów i zwiększonego przepływu ruchu.
 • Rozwiązania do zarządzania produktem. Podczas pracy nad rozwojem witryny medycznej możesz spotkać się z koniecznością wyświetlenia specjalnych ofert / usług oraz produktów / produktów związanych z medycyną, które również wymagają atrakcyjnej prezentacji. Ze względu na zaawansowane opcje zarządzania produktami oferowane przez oprogramowanie, możesz dodawać elementy wraz ze szczegółowymi opisami, tworzyć atrakcyjne okna pokazów, kolekcje produktów, korzystać z funkcji importu / eksportu plików CSV itp..
 • Rozszerzona Rzeczywistość (AR) – Shopify jest również znany z tego powodu Funkcja rzeczywistości rozszerzonej który umożliwia prezentację wymaganych produktów / usług związanych z witryną w trybie 3D. To zdecydowanie przyczynia się do generowania i utrzymywania klientów, wzrostu reputacji witryny / firmy, większego przepływu ruchu itp.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Shopify oferuje wielojęzyczne wsparcie dla każdego użytkownika, który chce założyć stronę internetową dostępną w kilku językach. Chodzi o to, że wielojęzyczne strony internetowe pomagają przyciągnąć uwagę zagranicznych pacjentów lub turystów z zagranicy. To ostatecznie pomaga osiągnąć lepsze wyniki biznesowe.

Polityka cenowa Shopify jest rozsądna i przestrzega zintegrowanej funkcjonalności oferowanej przez oprogramowanie. Platforma nie ma bezpłatnego abonamentu, ale istnieje 14-dniowa bezpłatna wersja próbna, która pozwala przetestować cały zestaw funkcji platformy. Koszt korzystania z oprogramowania zaczyna się od 9 USD miesięcznie – to cena jego najtańszej subskrypcji.

Zobacz też: Recenzja Shopify.

Wypróbuj Shopify za darmo

Ucraft – najłatwiejszy kreator stron internetowych dla lekarzy

Ucraft - najłatwiejszy kreator stron internetowych dla lekarzy

Ucraft – to narzędzie do tworzenia stron internetowych dla majsterkowiczów, które jest wystarczająco rozbudowane, aby uruchamiać strony internetowe dla lekarzy i zarządzać nimi. System zapewnia dostęp do szerokiej gamy funkcji, narzędzi i opcji, które pozwalają maksymalnie wykorzystać zintegrowaną wydajność. W ten sposób można przeglądać dziesiątki dostosowywanych projektów, narzędzi dostosowywania, blogów i rozwiązań marketingowych. Lista najbardziej imponujących funkcji Ucraft jest następująca:

 • Responsywne szablony. Podobnie jak większość twórców stron internetowych, Ucraft ma kolekcję wstępnie zaprojektowanych responsywnych szablonów, które zostały opracowane specjalnie dla branży medycznej. Projekty są bezpłatne i można je zmienić w dowolnym momencie.
 • Darmowy twórca strony docelowej. Jeśli planujesz utworzyć stronę docelową dla swojej firmy medycznej, Ucrat pomoże Ci zacząć z łatwością. Jest wyposażony w darmowy program do tworzenia stron docelowych, który obejmuje cały zestaw zintegrowanych narzędzi potrzebnych do zaprojektowania tego rodzaju projektu.
 • Logo Maker. Nie masz jeszcze logo firmy? Chcesz zaprojektować ten, który będzie bardziej skuteczny w prezentacji medycznej strony internetowej? Zatem bezpłatny Logo Maker od Ucraft to narzędzie, które pomoże ci z łatwością wykonać zadanie.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Ucraft pozwala również na tworzenie wielojęzycznych stron internetowych. Dostępność kilku; wersje językowe Twojego projektu umożliwią pacjentom i lekarzom skontaktowanie się z Tobą w celu skorzystania z oferowanych przez Ciebie usług.
 • Integracje zewnętrzne. Mimo że Ucraft ma imponującą kolekcję zintegrowanych narzędzi i elementów strony internetowej, nadal można korzystać z rozszerzeń innych firm Ucraft. Niektóre z nich obejmują Interkom, Disqus, LiveAgent, Uservoice, Zendesk Chat, Jivosite, Facebook Messenger i inne widżety, aby zwiększyć potencjał marketingowy, rozwojowy i promocyjny projektu.

Polityka cenowa Ucraft jest również na godnym poziomie. Kreator stron internetowych ma całkowicie bezpłatną subskrypcję, która pozwala początkującym użytkownikom przetestować zintegrowany zestaw funkcji. Istnieje również możliwość bezpłatnego uruchomienia strony docelowej w Ucraft. Dla tych użytkowników, którzy podejmą decyzję o przejściu na jedną z płatnych subskrypcji, system oferuje kilka płatnych planów, z których najtańszą jest subskrypcja Pro Website, której koszt stanowi 10 USD / mc. 14-dniowy bezpłatny okres próbny pozwala przetestować funkcjonalność każdego planu, aby dowiedzieć się, czego możesz się po nim spodziewać.

Wypróbuj Ucraft za darmo

Bluehost – najlepszy hosting dla witryny medycznej

Bluehost - najlepszy hosting dla witryny medycznej

Bluehost – jest zaufanym i bezpiecznym dostawcą hostingu, który pozwala przechowywać twoją stronę medyczną i uzyskać dla niej nazwę domeny, która poprawi reputację Twojej firmy w Internecie. Firma wyróżniła się jako najlepsze rozwiązanie hostingowe zalecane przez WordPress CMS. Platforma zdobyła popularność i uznanie tysięcy użytkowników, którzy cenią przede wszystkim wiarygodność, profesjonalizm i przystępność cenową. Zestaw funkcji platformy jest następujący:

 • Łatwa i szybka instalacja WordPress. Jeśli planujesz stworzyć witrynę medyczną z WordPress za pomocą Bluehost jako dostawcy hostingu, platforma pozwala zainstalować CMS za pomocą jednego kliknięcia. To proste i szybkie nawet dla początkujących.
 • Elastyczność. Platforma umożliwia wielokrotną integrację z usługami i aplikacjami innych firm. Pomagają zwiększyć wydajność witryny i rozszerzyć zakres opcji dostosowywania projektu oferowanych przez system.
 • Rynek Bluehost. Dostawca hostingu oferuje bogatą ofertę dodatków, aplikacji i skryptów, które możesz wybrać, aby zwiększyć wydajność i wydajność swojej witryny. Możesz korzystać z zewnętrznych szablonów do WordPress, galerii obrazów, blogów i funkcji eCommerce, narzędzi marketingowych i promocyjnych na stronie internetowej itp..
 • Bezpieczeństwo. Bluehost jest również znany z szeregu funkcji i narzędzi bezpieczeństwa (na przykład Spam Expert i Spam Hammer) oferuje ochronę Twojej witryny przed nieautoryzowanym dostępem użytkowników zewnętrznych, spamowaniem i innymi potencjalnymi zagrożeniami.
 • Szybka prędkość ładowania strony. Bluehost zapewnia wysokie wskaźniki czasu działania, co ostatecznie skutkuje szybszym czasem ładowania strony, generowaniem ruchu, wzrostem zysków i ulepszeniem głównych parametrów funkcjonalności twojego projektu.

Bluehost wyróżnia się z tłumu dzięki polityce cenowej, którą oferuje swoim subskrybentom. Dostawca hostingu nie ma bezpłatnego abonamentu, ale jego płatne subskrypcje są dostępne dla wszystkich. Najtańszy plan Bluehost kosztuje 2,95 USD / mc, zapewniając nieograniczoną przepustowość, bezpłatne połączenie SSL, wiele aktualizacji WordPress i inne niezbędne zalety.

Wypróbuj Bluehost teraz

WordPress – darmowa platforma (CMS) dla dowolnej witryny

WordPress - darmowa platforma (CMS) dla dowolnej witryny

WordPress – to najpopularniejszy system zarządzania treścią, który jest całkiem dobrym wyborem do tworzenia stron medycznych. Platforma wyróżnia się zaawansowanym zestawem funkcji, mnóstwem wysokiej klasy narzędzi do projektowania, potężnymi opcjami integracji i blogowania itp. Lista najważniejszych funkcji WordPress jest dość obszerna i obejmuje następujące aspekty:

 • Tematy medyczne. WordPress zawiera kolekcję szablonów medycznych, które są zarówno zintegrowane, jak i dostępne w Internecie. Projekty są bezpłatne i płatne, a Ty wybierasz ten, który najbardziej pasuje do Twojej niszy medycznej i preferencji dotyczących projektowania stron internetowych. Uważaj na szablony opracowane przez tych projektantów stron internetowych, z którymi nigdy wcześniej się nie zajmowałeś, ze względu na potencjalne zagrożenia ze strony złośliwego oprogramowania.
 • Wtyczki do medycznych stron internetowych. CMS oferuje niesamowitą kolekcję zintegrowanych wtyczek do witryn medycznych, które są zarówno bezpłatne, jak i płatne. Niektóre z najbardziej udanych próbek takich rozszerzeń to TrendMD, Kalendarz rezerwacji, Treato, CometChat, Formularze grawitacyjne, Kalendarz wydarzeń, Ostateczna rezerwacja i planowanie terminów, Lista pracowników, Posty PubMed, DICOM (Cyfrowe obrazowanie i komunikacja w medycynie), Kalkulatory zdrowia online i wiele innych.
 • Blogowanie. CMS został początkowo stworzony jako platforma blogowa, która pozwala łączyć w pełni funkcjonalny blog ze swoją witryną medyczną i zarządzać nim. Tutaj będziesz mógł publikować niszowe artykuły na blogach, dodawać komentarze użytkowników i wykonywać inne kroki, które odwiedzający Twoją stronę i potencjalni pacjenci z pewnością docenią.
 • Wtyczki interakcji z klientem. WordPress pozwala wybierać spośród wielu zintegrowanych wtyczek, które mogą przyczynić się do lepszych opcji interakcji klienta z twoim projektem. Spośród wtyczek, które możesz wybrać dla swojego projektu, zdecydowanie warte są uwagi: Łatwe przyciski udostępniania w społeczności, Poproś o wtyczkę oddzwaniania, WP Notification Bar Pro, Wtyczka portalu klienta, Strefa klienta WP i wiele innych.

WordPress to początkowo darmowy CMS. Oznacza to, że możesz pobrać, zainstalować i korzystać z podstawowego zestawu funkcji platformy bez żadnych kosztów. Aby opublikować projekt, musisz jednak zadbać o hosting i wybór domeny. W związku z tym korzystanie z Bluehost z najtańszym planem (2,95 USD / mc) będzie najbardziej rozsądnym i opłacalnym rozwiązaniem. Ponadto możesz rozważyć zintegrowanie jednego z zewnętrznych płatnych szablonów lub wtyczek firm trzecich, które zwiększą wydajność Twojej witryny medycznej.

Wypróbuj WordPress teraz

SITE123 – Kreator stron internetowych dla dentystów & Kliniki

SITE123 - Kreator stron internetowych dla dentystów i klinik

SITE123 – jest prostym i wygodnym narzędziem do tworzenia witryn dla majsterkowiczów, które działa równie świetnie dla początkujących i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych z wieloletnim doświadczeniem w niszach. Nie ma potrzeby doskonalenia umiejętności kodowania, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji platformy. Wygodny edytor „przeciągnij i upuść” wraz z opcją podglądu pozwala kontrolować wszystkie etapy procesu tworzenia strony internetowej. Podczas pracy nad projektem witryny medycznej możesz skorzystać z następujących zalet kreatora stron internetowych:

 • App Market. SITE123 zapewnia dostęp do wielu zintegrowanych aplikacji, dodatków i widżetów dostępnych w bogatym App Market. Tutaj możesz przeglądać wiele rozszerzeń funkcjonalnych, w tym obsługę czatu na żywo, narzędzia analityczne, formularze, galerie, rezerwację, serwis społecznościowy i wiele innych.
 • Logo Maker. Kreator stron internetowych pozwala zaprojektować własne logo witryny medycznej, jeśli jeszcze go nie masz. Narzędzie jest bezpłatne dla wszystkich i jest również niezwykle łatwe w użyciu. Możliwe jest również przesłanie własnego logo firmy i dostosowanie go tutaj, jak chcesz.
 • Integracja z mediami społecznościowymi. Poprawa reputacji witryny medycznej staje się znacznie prostsza dzięki opcjom integracji z mediami społecznościowymi udostępnianymi przez SITE123. Kreator stron internetowych pozwala udostępniać informacje związane z kliniką, aktualizacje, wydarzenia, plany i harmonogram w sieciach społecznościowych, aby docelowi odbiorcy mogli uzyskać te informacje na czas.
 • Wsparcie wielojęzyczne. Kreator stron internetowych zapewnia wielojęzyczne wsparcie, dzięki czemu możesz uruchomić witrynę medyczną w kilku wersjach językowych. Ułatwia to zagranicznym pacjentom znalezienie Twojej kliniki i skontaktowanie się z Tobą w celu skorzystania z wymaganego zakresu świadczonych usług medycznych.
 • Darmowy konstruktor formularzy. Jeśli planujesz zintegrować formularze online z dowolnymi sekcjami / stronami swojej witryny medycznej, SITE123 pozwala ci to zrobić, korzystając z darmowego Kreatora formularzy. Narzędzie zapewnia dostęp do wielu niestandardowych układów formularzy i elementów, które można zintegrować ze specjalizacją witryny medycznej.
 • Platforma blogowa. SITE123 pozwala zbudować bogaty w funkcje blog i połączyć go ze swoją witryną, aby zwiększyć jego wydajność i zachęcić do aktywnych dyskusji użytkowników. Twój blog może zawierać wymaganą liczbę sekcji i tematów, abyś mógł regularnie aktualizować go o nowe posty.

SITE123 to nie tylko jeden z najprostszych kreatorów stron internetowych w chmurze, ale także jedna z najbardziej opłacalnych platform. Platforma ma bezpłatny abonament, ale są też cztery płatne subskrypcje do wyboru. Ich koszt zaczyna się od 10,80 USD / mc.

Wypróbuj SITE123 za darmo

Jak sam stworzyć medyczną stronę internetową

Uruchomienie strony medycznej jest świetnym pomysłem, jeśli masz na celu popularyzację swojej praktyki medycznej w Internecie. Strona internetowa może stać się miejscem, w którym potencjalni klienci będą korzystać ze wszystkich wymaganych informacji, które mogą być potrzebne do poprawy ich stanu zdrowia.

Posiadanie tego rodzaju strony internetowej pozwala również właścicielom stawić czoła niszowej konkurencji, która z każdym rokiem staje się coraz bardziej dotkliwa. W przeciwnym razie istnieje ryzyko przeoczenia idealnej okazji do pozyskania nowych klientów. Według statystyk około 80% użytkowników korzysta z Internetu, szukając informacji na temat zdrowia, a na pewno masz witrynę, która je oferuje.

W zakresie, w jakim usługi medyczne są wszechstronne, wszystkie strony medyczne również się od siebie różnią. To Ty decydujesz, jakie treści dodać do swojej witryny, aby była jak najbardziej informacyjna. Istnieje jednak kilka niezbędnych elementów, bez których witryna medyczna nie może się obejść:

 • Formularze pacjentów online. Formularze te mogą być wszechstronne, zaczynając od formularzy rejestracyjnych, a kończąc na internetowych formularzach spotkań. Uprość życie swojego pacjenta, oferując mu możliwość zarejestrowania się i zaplanowania wizyty bez konieczności wizyty w biurze. Ułatw znalezienie tych formularzy i zawsze upewnij się, że działają dobrze.
 • Wiadomości i alerty. Aktualizowanie wiadomości i publikowanie ważnych alertów związanych z praktyką medyczną sprawi, że pacjenci będą mieć pewność co do zaangażowania w życie społeczności. Przyczyni się to również do wyższego rankingu Twojej witryny w wyszukiwarkach.
 • Forum i blog. Ponieważ ponad 80% użytkowników szuka informacji medycznych online, dodanie forum i sekcji blogów wydaje się być mądrym pomysłem. Jest to najlepszy sposób na zapewnienie pacjentom artykułów związanych ze zdrowiem i umożliwienie im udziału w dyskusjach.
 • Usługi. Poinformuj swoich pacjentów o liście usług medycznych, które możesz im zaoferować. Nie zapomnij o cenniku i informacji o ubezpieczeniu (Jeśli w ogóle).
 • Konsultant online. Dostępność konsultanta online jest znaczącą korzyścią dla pacjentów, którzy potrzebują pilnej porady lub po prostu nie mogą znaleźć wymaganych informacji na swojej stronie internetowej.
 • Informacje kontaktowe. Sensowne jest wyświetlanie informacji kontaktowych na każdej stronie – zarówno w górnym rogu, jak i w stopce. Powinna również istnieć osobna strona Kontakt z nami zawierająca adres i mapy, numer telefonu, konto w sieci społecznościowej, formularz opinii itp.

Dolna linia

Uruchomienie strony internetowej jest znaczącym krokiem w rozwoju Twojej firmy. Korzystanie z narzędzia do tworzenia stron internetowych sprawia, że ​​proces jest prostszy i bardziej przystępny cenowo, ale także skuteczny i angażujący. Platformy te pozwalają skrócić czas potrzebny na zaprojektowanie medycznej strony internetowej, eliminując w ten sposób potrzebę zatrudnienia profesjonalnego projektanta stron internetowych.

Oczywiście istnieją dziesiątki specjalistycznych rozwiązań do publikowania w Internecie dla prawie każdego rodzaju firm, które są specjalnie ukierunkowane na tworzenie stron internetowych związanych z opieką zdrowotną. Takie serwisy internetowe są niewątpliwie doskonałym miejscem do budowy medycznej strony internetowej, ale mogą być zbyt drogie dla niezależnego lekarza.

Jeśli potrzebujesz witryny medycznej, która będzie zarówno potężna, jak i przyciągająca uwagę, to Wix jest Twoim wyborem numer jeden. Dzięki szerokiej gamie szablonów medycznych i wszechstronnych narzędzi dostosowywania pozwala stworzyć stronę internetową, która będzie się wyróżniać z tłumu. uKit jest prostszą alternatywą dla Wix, ale zapewnia również świetne opcje projektowania stron internetowych, aby stworzyć oszałamiającą stronę medyczną. Niezależnie od tego, jaki wybierzesz, wynik będzie wart twojego wysiłku i czasu!

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map