Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn ślubnych

Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn ślubnych


Niezależnie od tego, czy chcesz podzielić się swoją historią miłosną, wspomnieniami zaręczynowymi, zdjęciami i filmami o Tobie i Twojej ukochanej, strona ślubna będzie idealnym miejscem do rozpoczęcia.

Będzie to również miłe miejsce do dzielenia się harmonogramem dnia ślubu, listami zaproszonych gości, rejestrem, logistyką i innymi rzeczami bez których ślub jest nie do pomyślenia. To idealne rozwiązanie dla par, które zamierzają osiągnąć jednocześnie dwa cele: informuj swoich gości o najważniejszych planach na dzień ślubu i kontroluj każdy etap procesu przygotowawczego.

Decyzja, kiedy i gdzie może być nieco przytłaczająca załóż swoją stronę ślubu, jeśli nigdy wcześniej nie byłeś zaangażowany w tworzenie stron internetowych. Aby pomóc Ci z łatwością wykonać to zadanie, przeanalizowaliśmy i podsumowaliśmy najpopularniejsze i niedrogie opcje tworzenia witryn. Sprawdź je teraz.

Przetestowaliśmy 7 najlepszych twórców stron ślubnych:

 1. Wix – najlepszy kreator stron ślubnych (Jest wolne)
 2. WordPress – bezpłatny CMS & Kreator stron ślubnych
 3. uKit – Najłatwiejszy kreator stron internetowych na wesele
 4. Bluehost – najlepszy hosting witryny ślubnej
 5. The Knot – kompleksowe rozwiązanie do planowania ślubu
 6. Minted Wesela – darmowy kreator ślubów
 7. Weddingwire – łatwa w użyciu platforma dla witryn ślubnych

Masz rację, aby rozpocząć pracę nad witryną ślubną? Najwyższy czas przyjrzeć się najpopularniejszym uniwersalnym i wyspecjalizowanym twórcom witryn ślubnych, aby uzyskać ogólne wyobrażenie o funkcjonalności i łatwości użytkowania obu typów systemów.

Wix – najlepszy kreator stron ślubnych (Jest wolne)

Wix - najlepszy kreator stron ślubnych (ZA DARMO)

Wix – to najlepszy i najpopularniejszy kreator stron internetowych, który pozwala stworzyć w pełni funkcjonalną stronę ślubną, niezależnie od Twojej wiedzy na temat projektowania stron internetowych. Jest to pierwsza usługa, która przychodzi na myśl, jeśli chodzi o tworzenie pełnych funkcji projektów ślubnych. Wynika to z faktu, że platforma wyróżniła się jako zaufane narzędzie do tworzenia stron internetowych z wieloma zaawansowanymi funkcjami i najważniejszymi funkcjami, które przyczyniają się do pomyślnego tworzenia stron internetowych. Oto oni:

 • Szablony ślubne. Kreator stron internetowych znany jest z bogatej kolekcji szablonów ślubnych, które są domyślnie darmowe i dostosowane do urządzeń mobilnych. Motywy ślubne są dostępne w kategorii „Wydarzenia”. Są w pełni konfigurowalne, atrakcyjne wizualnie i profesjonalne. Wystarczy wejść do deski rozdzielczej i przejrzeć szeroki wybór narzędzi do dostosowywania projektu, aby nadać projektowi ślubnemu imponujący wygląd. Możesz także skorzystać z wygodnej funkcji podglądu, aby zobaczyć szablon, który zamierzasz wybrać w szczegółach. Jest to ważne, ponieważ Wix nie pozwala na zmianę motywów podczas tworzenia strony internetowej. Spójrz na najbardziej imponujące szablony witryn ślubnych:
 • Wedding RSVP

  Wedding RSVP

  Zaproszenie na ślub

  Zaproszenie na ślub

  Event weselny

  Event weselny

 • Widżety i aplikacje ślubne. Kreator stron internetowych zapewnia dostęp do wielu widżetów i aplikacji dostępnych w Wix App Market. Wybierz te, które staną się idealnym dodatkiem do twojej witryny ślubnej i śmiało je zintegruj. Niektóre aplikacje, które możesz wybrać, to: Wydarzenia Wix, Album fotograficzny Wix, Pogoda Wix, Kalendarz, Portfolio, Mapy Google, Eventbrite, Zegar odliczający, Moovit – Mapy i trasy, Przyciski sieci społecznościowych, Kroniki Lumifish, 123 Form Builder, Wix Chat , Wix Pro Gallery, Wix Video itp.
 • Funkcja RSVP. Wix pozwala korzystać z zalet funkcji RSVP, która pozwala pozostać w kontakcie z gośćmi, poznać ich pomysły i intencje, a także uzyskać od nich informacje zwrotne. Jest to niezbędny element każdej witryny ślubnej.
 • Rejestr. Jest to kolejny istotny element witryny ślubnej, który umożliwia tworzenie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dodawanie preferencji dotyczących prezentów itp. Sekcja Rejestru może być aktualizowana w dowolnym miejscu i czasie.
 • Blogowanie. Kreator stron internetowych może się pochwalić potężnym silnikiem blogowania, który pozwala połączyć blog z witryną ślubu. Tutaj możesz dodawać posty związane ze ślubem, które mogą być również interesujące dla gości. Opcja komentowania przyczyni się do zwiększenia zaangażowania użytkowników, umożliwiając pozostawanie w kontakcie z każdym gościem.

Wix oferuje swoim abonentom duże opcje cenowe. Każdy ma możliwość przetestowania funkcjonalności systemu w ramach bezpłatnego abonamentu. Jeśli masz pewność, że użyjesz narzędzia do tworzenia witryn ślubnych, powinieneś obowiązkowo uaktualnić jeden z planów oferowanych przez system. Chodzi o to, że strona ślubna powinna zdecydowanie zawierać nazwę domeny, aby była łatwa do zapamiętania dla gości i miała imponujący wygląd. Po uaktualnieniu do płatnej subskrypcji dostaniesz domenę bonusową na rok.

Oznacza to, że nie będziesz musiał płacić za korzystanie z niego w tym okresie. Masz rację, aby otrzymać płatny plan? Następnie przejrzyj subskrypcje Standard Wix, których koszt zaczyna się od 13 USD / mc. To zdecydowanie świetne rozwiązanie dla Twojej witryny ślubnej.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – bezpłatny CMS & Kreator stron ślubnych

WordPress - darmowy CMS i narzędzie do tworzenia witryn ślubnych

WordPress – jest popularnym na całym świecie CMS, który oferuje potężny zestaw funkcji i mnóstwo narzędzi do dostosowywania projektu potrzebnych do uruchomienia wysokiej jakości strony ślubnej i zarządzania nią. Platforma działa doskonale dla wszystkich kategorii użytkowników, ale świadomość kodu i tło projektowania stron internetowych są nadal wymagane, jeśli naprawdę chcesz, aby strona internetowa spełniała wszystkie wymagania i potrzeby. Zapoznaj się z funkcjonalnością systemu, aby zrozumieć, jak z niego skorzystać na korzyść:

 • Szablony ślubne. CMS ma wbudowaną kolekcję szablonów, ale dostępne są również setki wysokiej jakości motywów. Wystarczy je przejrzeć, aby wybrać ten, który będzie satysfakcjonujący dla Ciebie i Twojego partnera. Te projekty są bezpłatne i płatne, ale pamiętaj, że darmowe motywy nie są całkowicie bezpieczne z powodu zwiększonego zagrożenia złośliwym oprogramowaniem.
 • Wtyczki do stron ślubnych. Kolekcja wtyczek WordPress jest bogata i bogata. Zawiera różne rodzaje wtyczek, w tym przeznaczone do witryn ślubnych. Wśród aplikacji i wtyczek, które możesz wybrać i zintegrować z projektem ślubnym, początkowo warto wspomnieć o: Odliczanie, Rejestr ślubu, Widżet odliczania ślubu, Widget cytaty miłosne, Prezenty ślubne, Wedding City Lite – Katalog ślubny i lista, WeddingPress, wtyczka RSVP, Galeria multimediów WordPress, karta serca, lista gości Dokumentów Google, rezerwacja przedmiotów, rejestr prezentów itp..
 • Hosting i wybór domen. Platforma pozwala na hosting Twojej witryny weselnej z dowolnym dostawcą, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom projektowym. Wybór opcji hostingu jest wszechstronny i bogaty – podobnie jak wybór nazw domen. Więc to Ty decydujesz, z jaką firmą poradzić sobie.
 • Blogowanie. WordPress został początkowo stworzony z myślą o potrzebach blogowania i jest najlepszym wyborem do tworzenia blogów. Jeśli chcesz połączyć blog ze swoją witryną ślubną, możesz to zrobić, aby zainteresować widownię i być świadomym najnowszych wiadomości, aktualizacji, planów, harmonogramu i innych niuansów związanych ze ślubem.

WordPress to bezpłatny system zarządzania treścią. Możesz go pobrać i zainstalować w dowolnym momencie i bez żadnych kosztów. Możliwe jest nawet wybranie i dostosowanie dowolnego z wbudowanych szablonów oferowanych przez platformę bez inwestowania w proces. Jeśli jednak naprawdę chcesz zapewnić swojej witrynie weselnej wysoką wydajność i opublikować ją w Internecie, nie obejdziesz się bez integracji wtyczek i hostingu.

Mówiąc o hostingu, Bluehost wydaje się najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Firma jest nie tylko wiarygodna, bezpieczna i funkcjonalna, ale także niezwykle przystępna cenowo dla wszystkich. Dzięki temu masz idealną szansę na zdobycie dodatkowej domeny od Bluehost, wybierając platformę do hostowania witryny WordPress. Obecnie najtańsza subskrypcja Bluehost kosztuje 2,95 USD / mc, zapewniając szeroką zintegrowaną funkcjonalność spełniającą wszelkie potrzeby.

Wypróbuj WordPress teraz

uKit – Najłatwiejszy kreator stron internetowych na wesele

uKit - Najłatwiejszy kreator stron internetowych na wesele

uKit – to najprostszy i jeden z najbardziej przystępnych cenowo programów do tworzenia witryn ślubnych. Platforma początkowo była znana jako narzędzie do tworzenia małych firm, ale jest też całkiem dobrym rozwiązaniem do tworzenia innych typów projektów, w tym stron ślubnych. System znany jest również z oszałamiającej łatwości użytkowania, wygody i intuicyjnego podejścia do projektowania stron internetowych, co pozwala początkującym i profesjonalistom w tworzeniu stron internetowych projektów pełnych funkcji bez konieczności znajomości programowania. Aby dowiedzieć się, co dokładnie oferuje uKit, najpierw zwróć uwagę na zestaw funkcji:

 • Szablony ślubne. uKit ma kolekcję responsywnych szablonów ślubnych, które można dostosowywać, bezpłatnie i profesjonalnie. Kolekcja obejmuje motywy do witryn ślubnych, usług związanych z bukietami, agencji ślubnych, firm dekoracyjnych i innych. Nie trzeba być programistą, aby rozpocząć projekt ślubny z jednym z tych tematów – wystarczy postępować zgodnie z wytycznymi generowanymi przez system i obserwować wynik. uKit pozwala przełączać się między motywami, co oznacza, że ​​możesz wybrać inny szablon na dowolnym etapie procesu dostosowywania strony internetowej bez utraty wcześniej przesłanej treści.
 • Kolekcja widżetów. Kreator stron internetowych zawiera kolekcję widżetów, która obejmuje wiele aplikacji i rozszerzeń, które można łatwo zintegrować z witryną ślubną, aby zapewnić jej zaawansowaną wydajność. Niektóre z najbardziej popularnych i funkcjonalnych widgetów uKit, które możesz wybrać i zintegrować z witryną ślubu, to Udostępnianie slajdów, przyciski sieci społecznościowych, minutnik, komentarze, czat online, komentarze użytkowników itp.
 • Galerie zdjęć i filmów. Wygodny edytor stron WYSIWYG umożliwia tworzenie i zarządzanie galeriami zdjęć / wideo. Niezależnie od tego, jaki szablon wybierzesz, będzie zawierał opcje integracji tła obrazu i wideo, funkcję podglądu, która pozwala kontrolować proces tworzenia witryny i inne niuanse związane z obrazem, które mogą sprawić, że galerie zdjęć witryny ślubnej będą bardziej atrakcyjne i profesjonalne.

uKit to jeden z najbardziej przystępnych cenowo programów do tworzenia witryn internetowych dostępnych w nowoczesnej niszy programistycznej. Platforma ma bezpłatną wersję próbną, która trwa 14 dni i cztery płatne subskrypcje. Koszt zaczyna się od 4 USD / mc za najtańszy plan, który zawiera wiele funkcji i narzędzi potrzebnych do uruchomienia wysokiej jakości witryny ślubnej i zarządzania nią.

Zobacz też: Recenzja uKit.

Wypróbuj uKit za darmo

Bluehost – najlepszy hosting witryny ślubnej

Bluehost - najlepszy hosting witryny ślubnej

Bluehost – to potężny współczesny dostawca hostingu, który doskonale nadaje się do hostingu wszelkiego rodzaju projektów internetowych, w tym stron ślubnych. Platforma zajmuje jedną z wiodących pozycji na liście najbardziej wiarygodnych i funkcjonalnych firm hostingowych. Co więcej, jest to najwyższa platforma, oficjalnie zalecana przez WordPress do celów hostingu. Bluehost jest wyposażony w wyróżniający się zestaw funkcji, który jest więcej niż wystarczający do hostowania i zabezpieczania bogatego w funkcje projektu. Lista najważniejszych wydarzeń jest następująca:

 • Zaawansowane środki bezpieczeństwa. Bluehost dba o bezpieczeństwo Twojej witryny, zapewniając wysoki poziom ochrony. Z tego właśnie powodu firma korzysta ze specjalistycznych narzędzi (Spam Hammer, Spam Expert, środki ochrony Hotlink itp.), które mogą znacznie poprawić bezpieczeństwo Twojej witryny i zachować jej poufne dane.
 • Elastyczność i wysoka wydajność. Bluehost bezproblemowo integruje się z wieloma zewnętrznymi dodatkami, usługami i aplikacjami, które mogą zwiększyć wydajność Twojej witryny ślubnej.
 • Szybka prędkość ładowania strony. Bluehost zapewnia szybkie ładowanie strony internetowej oraz wysokie wskaźniki dostępności. Osiąga się to dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi systemowych i specjalnych zintegrowanych funkcji. Co ważne, czas ładowania strony nie zależy od natężenia ruchu w witrynie – to jedna z najważniejszych zalet platformy.
 • Zintegrowany rynek. Platforma oferuje dostęp do wielu skryptów, aplikacji i dodatków, których można szeroko używać do dostosowywania witryn ślubnych. Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu szablonów WordPress, eCommerce i narzędzi marketingowych, a także galerii zdjęć itp..

Bluehost to niezwykle niedroga platforma hostingowa. Mimo że nie ma tutaj bezpłatnego abonamentu, system umożliwia wybór spośród kilku płatnych subskrypcji. Ponadto firma oferuje bezpłatną domenę premiową każdemu użytkownikowi, który subskrybuje jeden z płatnych planów. Jest to wielka zaleta, jeśli chodzi o tworzenie stron ślubnych. Koszt najtańszego planu Bluehost wynosi 2,95 USD / mc. Subskrypcja umożliwia podłączenie bezpłatnego certyfikatu SSL w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa witryny i zachowania danych, śledzenia regularnych aktualizacji WordPress, korzystania z nieograniczonej przepustowości i innych niezaprzeczalnych zalet.

Wypróbuj Bluehost teraz

The Knot – kompleksowe rozwiązanie do planowania ślubu

The Knot - kompleksowe rozwiązanie do planowania ślubu

Węzeł – to kompleksowe, wyspecjalizowane rozwiązanie do planowania stron ślubnych, które pozwala rozpocząć i zarządzać projektami ślubnymi, a także zaplanować cały ślub od samego początku do samego końca. Platforma posiada charakterystyczny zestaw funkcji skoncentrowanych na weselu, których zastosowanie pozwala na tworzenie profesjonalnych projektów ślubnych o wysokiej funkcjonalności.

Jeśli nie jesteś pro programistą, opanowanie usługi może zająć trochę czasu, ponieważ jest ona nieco przesycona funkcjami, które czasami okazują się niepotrzebne. System zakłada szybki i prosty proces rejestracji i może być szybko zbadany nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Kreator stron internetowych jest częścią systemu planowania ślubu The Knot, który pozwala uczynić ten proces przyjemnym i bezproblemowym. Zobacz niektóre z najbardziej zaawansowanych funkcji, które obejmuje narzędzie do tworzenia witryn:

 • Szablony ślubne. Knot jest dostarczany z setkami wysokiej jakości szablonów ślubnych, których jakość przekracza średnią. Wszystkie motywy są świeże, często aktualizowane i domyślnie responsywne. Możesz dostosować dowolne z nich, korzystając z zestawu zintegrowanych narzędzi i funkcji, które są specjalnie przeznaczone do tworzenia witryn ślubnych.
 • Unikalny projekt strony ślubnej. Kreator stron internetowych pozwala tworzyć unikalne projekty witryn ślubnych, które będą pasować do twoich konkretnych wymagań i szczegółów ślubu. Możesz uczynić swoją witrynę wyjątkową, tworząc spersonalizowany adres URL, dodając niestandardowe zdjęcie na okładkę, wybierając unikalną paletę kolorów itp.
 • Narzędzia do planowania ślubu. Knot zapewnia dostęp do potężnego i obszernego zestawu narzędzi do planowania ślubu, które z pewnością przydadzą się podczas pracy nad tworzeniem witryny i planowaniem wydarzeń. Tutaj możesz skorzystać z listy kontrolnej ślubu, zintegrowanego budżetu, funkcji RSVP, rejestru, listy gości itp.
 • Lokalni dostawcy – Węzeł pozwala przeglądać listę lokalnych dostawców, których możesz potrzebować w trakcie przygotowań i planowania ślubu. Należą do nich listy miejsc przyjęć, fotografów ślubnych, salonów ślubnych, kamerzystów, popularnych marek ślubnych, salonów kosmetycznych, kwiaciarni, planistów ślubnych, jubilerów, zakwaterowania w hotelach i więcej.

The Knot nie pobiera żadnych opłat za rozwój witryn ślubnych. Abonenci systemu mają prawo do tworzenia swoich projektów ślubnych całkowicie za darmo. To jedna z charakterystycznych cech platformy.

Wypróbuj The Knot teraz

Minted Wesela – darmowy kreator ślubów

Minted Wesela - darmowy kreator ślubów

Mięta weselna – to kolejny popularny specjalistyczny kreator stron ślubnych. Jest to jeden ze specjalistycznych systemów, który przychodzi na myśl, gdy chodzi o zaprojektowanie wysokiej jakości witryny ślubnej, aby przyciągnąć gości i informować ich o aktualizacjach i szczegółach nadchodzącej okazji. Platforma jest funkcjonalna, atrakcyjna wizualnie i wygodna, ale nie jest łatwa dla zwykłych użytkowników. Minted Weddings nie ma niektórych niezbędnych funkcji, które mają duże znaczenie dla tworzenia stron ślubnych. Jeśli nadal jesteś zainteresowany zestawem funkcji oferowanych przez platformę, spójrz na nie teraz:

 • Darmowe szablony ślubne. Kreator stron internetowych oferuje unikalną kolekcję bezpłatnych szablonów ślubnych, które pasują do różnych drukowanych zaproszeń dostępnych dla wszechstronnych projektów i są opracowywane przez niezależnych artystów.
 • Profesjonalne galerie zdjęć. Minted Weddings daje okazję do stworzenia galerii zdjęć i zarządzania nią, prezentując zdjęcia Twojej pary. To świetny sposób, aby nadać swojej stronie weselnej odrobinę personalizacji.
 • RSVP. Kreator stron internetowych obsługuje również funkcję RSVP online, aby umożliwić gościom pozostawienie odpowiedzi i zapytań, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi oraz pozostawanie w kontakcie z tobą na inne możliwe sposoby.
 • Personalizacja URL. Kreator stron internetowych oferuje miłą opcję dodawania adresów URL. Z tego powodu twoja nazwa domeny będzie wyglądać jak twojadres.minted.us, co jest dość zwięzłe, aby pamiętać twoi goście.

Minted Weddings jest nieco bardziej skomplikowane w porównaniu do innych wyspecjalizowanych twórców witryn ślubnych opisanych w poście. Ma ograniczone bezpłatne opcje, a płatne funkcje są odblokowane w planach premium.

Wypróbuj Minted Wesela teraz

WeddingWire – łatwa w użyciu platforma dla witryn ślubnych

WeddingWire - łatwa w użyciu platforma dla witryn ślubnych

WeddingWire – to wyspecjalizowany konstruktor witryn ślubnych, który oferuje wiele darmowych, dostosowywalnych projektów i wiele opcji, które zapewnią Twojej stronie doskonałą funkcjonalność. Twórcy serwisu zadbali o jego łatwość użycia, dzięki czemu możliwe jest dostarczenie wszystkich informacji związanych ze ślubem, które możesz chcieć przedstawić swoim gościom.

WeddingWire wydaje się być całkiem fajnym wariantem specjalistycznego narzędzia do tworzenia witryn ślubnych, które zasługuje na uwagę par, które oczekują godnego rezultatu, który zrobi wrażenie na ich gościach. Pomimo silnego nacisku na niszę, system obfituje w funkcje, które komplikują proces tworzenia strony internetowej. To stanowi wyzwanie dla początkujących. Lista głównych zalet WeddingWire obejmuje:

 • Responsywne szablony ślubne. WeddingWire oferuje kolekcję unikalnych i responsywnych szablonów ślubnych. Ich liczba przekracza 400 tematów. Wszystkie są bezpłatne i możesz wybrać dowolny motyw, który spełni twoje bieżące potrzeby i preferencje projektowe.
 • Tworzenie galerii zdjęć. Aby spersonalizować projekt witryny ślubnej, możesz utworzyć galerię zdjęć i zarządzać nią. Dzięki edytorowi przeciągania i upuszczania witryny nie zajmie to dużo czasu i wysiłku, dzięki czemu Twoja witryna będzie indywidualna i pociągająca.
 • Funkcja RSVP. Usługa umożliwia zintegrowanie przydatnej funkcji RSVP, dzięki czemu goście mogą w razie potrzeby pozostawić swoje odpowiedzi na osobnej stronie internetowej.
 • Funkcje skoncentrowane na ślubie. Wśród innych specjalnych funkcji kreatora stron internetowych warto wspomnieć o integracji WedSocial, kalendarzu planowania ślubu, internetowym menedżerze list gości, zbieraczu adresów, budowaniu wykresów i budowaniu budżetu, menadżeru dostawcy i innych opcjach związanych z weselem, które z pewnością będą dostępne przydatny dla ciebie.

Tworzenie witryny ślubnej za pomocą WeddingWire jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich. Kreator stron internetowych umożliwia korzystanie ze zintegrowanego zestawu funkcji do konfigurowania, zarządzania i aktualizacji projektu ślubu w dowolnym miejscu i czasie.

Wypróbuj teraz WeddingWire

Dolna linia

Wszystkie wymienione powyżej platformy do tworzenia stron internetowych świetnie nadają się do tworzenia wysokiej jakości i pełnych funkcji witryn ślubnych. Pozwalają na tworzenie stron internetowych RSVP bez żadnych problemów. Pytanie brzmi: jak chcesz, aby wyglądała Twoja witryna i czego dokładnie od niej oczekujesz?

Jeśli potrzebujesz dowolnej witryny internetowej, aby zaprezentować gościom informacje związane z weselem, możesz użyć dowolnego specjalistycznego narzędzia do tworzenia darmowych witryn ślubnych, aby natychmiast rozpocząć projekt. Jeśli jednak chcesz, aby Twoja witryna ślubna była odzwierciedleniem Twojej historii miłosnej i szczegółowych przygotowań do jednej z najbardziej niezwykłych okazji w życiu, zdecydowanie warto rozważyć skorzystanie z popularnych, uniwersalnych kreatorów stron internetowych.

Wix i uKit to najwygodniejsze narzędzia do tworzenia witryn ślubnych. Nie wymagają zapamiętania żadnej specjalnej prezentacji ze względu na bogaty zestaw funkcji. Dzięki wygodnym edytorom, oszałamiającym szablonom weselnym, mnóstwu narzędzi do dostosowywania projektów i wielu widżetów, platformy wyróżniają się z tłumu, pozostając najlepszymi we współczesnej niszy do tworzenia witryn internetowych. WordPress to popularny CMS który pozwala tworzyć i zarządzać profesjonalnymi witrynami ślubnymi, niezależnie od umiejętności kodowania i projektowania stron internetowych. System oferuje szerokie możliwości integracji, a także pozwala wybierać spośród wielu wbudowanych i zewnętrznych projektów, które pozwalają tworzyć jedyne w swoim rodzaju projekty ślubne. Z kolei Bluehost jest najlepszym rozwiązaniem hostingowym dla stron WordPress, a także dla projektów tworzonych przy użyciu innych systemów.

WeddingWire, The Knot i Minted Weddings to trzy wyspecjalizowane narzędzia do tworzenia witryn ślubnych. Zostały one stworzone z myślą o jedynym celu – zapewnienia szybkiego, prostego i skutecznego tworzenia stron ślubnych. W związku z tym są wyposażone w zestaw funkcji potrzebnych do uruchomienia godnego projektu tego typu. Należą do nich szablony dostosowane do ślubu, opcja RSVP, personalizacja adresu URL, tworzenie albumu zdjęć i kalendarza i wiele innych. Pomimo obfitości tych funkcji, wyspecjalizowanym twórcom witryn ślubnych wciąż brakuje niektórych niezbędnych funkcji i narzędzi udostępnianych przez najlepszych twórców witryn. To sprawia, że ​​nie są one całkiem rozsądnym rozwiązaniem do tworzenia stron weselnych.

Korzystając z różnorodnych narzędzi do budowania stron internetowych, będziesz mógł zaprojektować witrynę ślubną, która może wywołać efekt wow na twoich gościach. W tym miejscu będą mogli nie tylko przeglądać informacje o ślubie, ale także przeglądać wysokiej jakości zdjęcia lub filmy, a także dzielić się swoimi pomysłami i opiniami. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych, projektowych ani technicznych. Dostaniesz wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia tego celu za przystępną cenę.

Stwórz stronę ślubną za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map