Najlepsze oprogramowanie do tworzenia witryn dla komputerów Mac

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia witryn dla komputerów Mac


Pomimo atrakcyjnego wizualnie zaawansowanego designu i bezpieczeństwa, specjalistyczne oprogramowanie dla komputerów Mac nie jest idealnym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Oferuje ograniczoną liczbę funkcji HTML potrzebnych do oddzielnych plików CSS zamiast posiadania ich w jednej witrynie.

W rezultacie użytkownicy komputerów Mac szukają platform i instrumentów opartych na chmurze oraz SaaS zamiast dawać pierwszeństwo tradycyjnym narzędziom do tworzenia stron internetowych, które są opracowane dla komputerów Mac i wymagają wstępnej instalacji.

Twórcy stron internetowych okazują się być odpowiednim rodzajem narzędzi, które użytkownicy komputerów Mac mogą łatwo zastosować do tworzenia oszałamiających zasobów internetowych do różnych celów od zera. Nie wymagają dużego wysiłku i inwestycji, oferując zamiast tego bogaty zestaw funkcji. Są intuicyjne i proste dla użytkowników z różnorodnym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych i nie wymagają specjalnych umiejętności, umożliwiając użytkownikom samodzielne tworzenie wysokiej jakości zasobów internetowych. Dzięki wysokiej jakości narzędziu do tworzenia witryn Twój projekt będzie miał profesjonalny wygląd i potężną funkcjonalność.

Witryny uruchomione przez użytkowników komputerów Mac są w pełni funkcjonalne i mają atrakcyjny wygląd. Oni są łatwy w zarządzaniu i umożliwić dostarczenie wszystkich treści, które chcesz zobaczyć na swojej stronie. Ma to duże znaczenie dla fanów oprogramowania do tworzenia stron internetowych dla komputerów Mac, którzy chcą zaoszczędzić czas i wysiłek, korzystając z przyzwoitych i w pełni wyposażonych witryn internetowych utworzonych za pomocą narzędzia do tworzenia witryn.

Przetestowaliśmy 5 najlepszych programów do tworzenia witryn internetowych dla komputerów Mac:

 1. Wix – najlepszy kreator stron internetowych SaaS dla systemu Mac OS
 2. RapidWeaver – najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla komputerów Mac
 3. WordPress – Best Hosted CMS dla użytkowników Mac OS X.
 4. Mobirise – bezpłatne oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych
 5. Bloki – najłatwiejszy kreator stron typu „przeciągnij i upuść”

Jeśli zdecydowałeś się poszukać porządnego oprogramowania do tworzenia stron internetowych dla komputerów Mac, nie spiesz się i przejrzyj recenzje tych popularnych i w pełni wyposażonych usług wymienionych w poście. Ich porównanie i lista najważniejszych ułatwią Ci wybór. Zacznijmy teraz.

Wix – najlepszy kreator stron internetowych SaaS dla systemu Mac OS

Wix - najlepszy kreator stron internetowych SaaS dla systemu Mac OS

Wix – to najlepszy program do tworzenia witryn dla użytkowników komputerów Mac, który ułatwia tworzenie w pełni funkcjonalnych witryn o oszałamiającym designie. System pozwala budować różne typy stron internetowych do użytku osobistego i biznesowego. Jest wyposażony w gotową funkcjonalność, która wystarcza na pokrycie szerokiego spektrum wszechstronnych potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych.

Lista głównych zalet Wix obejmuje:

 • Narzędzie Wix ADI – Kreator stron internetowych automatycznie tworzy witrynę dla Ciebie, korzystając z przesłanych treści. Wygodny edytor stron WYSIWYG pozwala kontrolować każdy krok procesu dostosowywania strony internetowej, usuwając problemy na czas.
 • Opcje edycji – System daje możliwość korzystania ze standardowego edytora stron i mobilnego. Zmiany wprowadzone w trybie standardowym są wyświetlane w wersji mobilnej, natomiast zmiany wprowadzone w wersji mobilnej nie są odzwierciedlane w trybie stacjonarnym.
 • Responsywne szablony – Wix zawiera również setki gotowych do użycia szablonów, dostępnych za pośrednictwem tabletów i smartfonów z systemem iOS, które są w 100% konfigurowalne i intuicyjne z natury.
 • Wix App Market – To kolejna atrakcja kreatora stron internetowych, w której można przeglądać setki bezpłatnych i płatnych widżetów, rozszerzeń i aplikacji tam dostępnych. Możesz zintegrować wybrane motywy z witryną, aby zwiększyć jej użyteczność.
 • Forum, blog i eCommerce – Kreator stron internetowych zawiera forum, blogi i silniki eCommerce. Umożliwia to tworzenie, łączenie i zarządzanie forum, blog lub sklep internetowy bez żadnych problemów.
 • Corvid by Wix – Jeśli zamierzasz uruchamiać i integrować aplikacje z witryną, skorzystaj z Corvid by Wix – zaawansowanej otwartej platformy programistycznej służącej do uruchamiania profesjonalnych aplikacji internetowych bez umiejętności kodowania lub wstępnego projektowania stron internetowych. Platforma zapewnia wymagany zestaw narzędzi w jednym miejscu – wystarczy wybrać funkcje i narzędzia potrzebne do projektu i rozpocząć pracę nad tworzeniem aplikacji internetowych.
 • Narzędzie Ascend – To bezpłatne rozwiązanie biznesowe typu „wszystko w jednym”, które zapewnia mnóstwo narzędzi (w zestawie funkcji dostępnych jest ponad 20 produktów), które są niezbędne do promocji Twojej firmy. Produkty te pomagają skutecznie rozwijać firmę, powiększać bazę klientów i reklamować swoje usługi w Internecie.

Możesz bezpłatnie korzystać z funkcji systemu, korzystając z bezpłatnego abonamentu, który nigdy nie wygasa. Aby jednak przenieść funkcjonalność witryny na zupełnie nowy poziom, musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów. Obecnie Wix oferuje dwa rodzaje subskrypcji, a mianowicie plany standardowe i biznesowe / eCommerce. Koszt standardowych planów zaczyna się od 13 USD / mc, aby osiągnąć 39 USD / mc za najdroższą subskrypcję, podczas gdy koszt planów biznesowych / eCommerce zaczyna się od 23 USD / mc, aby osiągnąć 500 USD / mc za najbardziej zaawansowaną opcję cenową.

Wypróbuj Wix za darmo

RapidWeaver – najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla komputerów Mac

RapidWeaver - najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla komputerów Mac

RapidWeaver – to potężny kreator stron internetowych, który został specjalnie zaprojektowany dla użytkowników komputerów Mac, którzy chcą tworzyć w pełni funkcjonalne aplikacje i strony internetowe bez kodowania. Platforma pozwala tworzyć responsywne piękne strony internetowe bez przygotowań i projektowania stron internetowych.

Spójrz na listę najważniejszych funkcji RapidWeaver:

 • MacOS Technologies – Kreator stron internetowych obsługuje wszystkie technologie MacOS, w tym iCloud i zakładki Dokument. Pozwala to na tworzenie stron internetowych od zera, od prostych projektów jednostronicowych po skomplikowane sklepy internetowe.
 • Wybór szablonu – System pozwala wybierać spośród ponad 50 zintegrowanych szablonów, a społeczność systemu zapewnia ponad 100 elastycznych motywów. RapidWeaver zapewnia łatwe zarządzanie stronami internetowymi, umożliwiając tworzenie nowych stron i podstron, a także dostosowywanie ich od zera. Wygodna funkcja podglądu umożliwia śledzenie wprowadzonych zmian przed opublikowaniem projektu.
 • Symulator urządzenia – Nowa funkcja pozwala zobaczyć, jak będzie wyglądać twoja nowo utworzona witryna na różnych urządzeniach, w tym na iPhonie, iPadzie, Macu i nie tylko. Ta funkcja jest elastyczna i wydajna, umożliwiając otwieranie, skalowanie, a nawet zapisywanie kilku okien w celu późniejszego śledzenia zmian.
 • Narzędzie Media Manager – RapidWeaver jest wyposażony w potężne narzędzie do integracji mediów, które pozwala efektywnie zarządzać zasobami projektu. Możesz uzyskać dostęp do swojej biblioteki zdjęć, przeglądarki i zdjęć z największej bezpłatnej biblioteki zdjęć online. Po prostu wybierz te, które odpowiadają specjalizacji Twojej witryny, aby dalej przeciągać i upuszczać je na swoich stronach.
 • Menedżer urywków – System pozwala korzystać z zalet oferowanych przez wyrafinowany Menedżer Snippets poprzez integrację użytecznych kodów CSS, HTML i JavaScript. W razie potrzeby można również dodać zwykły tekst do fragmentów.

Kreator stron internetowych jest bezpłatny, ale musisz uaktualnić do płatnej subskrypcji, jeśli chcesz w pełni wykorzystać jego zaawansowany zestaw funkcji. Koszt opłaconego planu wynosi obecnie 99 USD, ale system często wprowadza specjalne oferty i rabaty dla tych, którzy chcą zaoszczędzić podczas korzystania z niego.

Wypróbuj RapidWeaver za darmo

WordPress – Best Hosted CMS dla użytkowników Mac OS X.

WordPress - Best Hosted CMS dla użytkowników Mac OS X.

WordPress – jest popularnym i najbardziej znanym systemem zarządzania treścią, który służy do uruchamiania i zarządzania różnego rodzaju projektami. System został początkowo stworzony z myślą o blogowaniu, ale szybko przekształcił się w pełni funkcjonalną platformę o wysokiej funkcjonalności i elastyczności.

Najważniejsze cechy WordPress są następujące:

 • Pobieranie i instalacja – Jako CMS, WordPress wymaga pobrania i instalacji. Nie zajmuje to dużo czasu, ale nie oznacza to, że praca z usługą jest łatwa dla wszystkich. Jeśli nie jesteś biegłym projektantem stron internetowych lub przynajmniej nie posiadasz podstawowej wiedzy programistycznej, system może być nieco skomplikowany. Wynika to z faktu, że praca z WordPress implikuje świadomość kodowania. W przeciwnym razie możesz napotkać problemy podczas zintegrowania wtyczek lub dostosowywania szablonów.
 • Opcje integracji – CMS wyróżnia się z tłumu dzięki potężnym opcjom integracji. Niezależnie od tego, jaką niszę specjalizujesz i jakiego typu projekt zamierzasz uruchomić, istnieje wiele wtyczek i szablonów zewnętrznych, które możesz przeglądać i dodawać do swojej witryny. Pozwala to rozszerzyć funkcjonalność systemu, zapewniając mu wymaganą wydajność i wysokiej klasy konstrukcję.
 • Opcje dostosowywania projektu – WordPress jest również znany z zaawansowanych opcji dostosowywania projektu. Wszystkie szablony, które wybierzesz dla swojego projektu można uruchomić całkowicie od zera – po prostu wybierz i zmodyfikuj wymagane ustawienia szablonu, eksperymentuj z kolorami, stylami, tłem, obrazami i plikami multimedialnymi dostępnymi tutaj w magazynie. Możesz także przesyłać i integrować własne pliki mediów społecznościowych, obrazy galerii, dokumenty i inne wymagane elementy.
 • Hosting i wybór nazw domen – Jako system do pobrania WordPress nie oferuje zintegrowanych opcji hostingu. Zamiast tego system pozwala wybór dowolnego dostawcy hostingu który najlepiej pasuje do potrzeb twojego projektu. Nawiasem mówiąc, wielu współczesnych hostów jest wyposażonych w zintegrowany system CMS, który wymaga instalacji jednym kliknięciem. Bluehost jest jednym z takich dostawców hostingu i jest to platforma oficjalnie zalecana przez WordPress. Gospodarz oferuje darmowa dodatkowa nazwa domeny w pierwszym roku trwania subskrypcji, szybkie ładowanie strony, wiele integracji, przystępne ceny, a także 60% zniżki na instalację WordPress i inne zalety.

WordPress to darmowy CMS do pobrania, który można zainstalować za darmo. System umożliwia jednak integrację wtyczek i rozszerzeń innych firm, które wymagały dodatkowych inwestycji budżetowych. To samo dotyczy integracji szablonu, hostingu i kosztu nazwy domeny.

Zainstaluj WordPress za darmo

Mobirise – bezpłatne oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych

Mobirise - bezpłatne oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych

Mobirise – jest darmowe oprogramowanie do pobrania powinieneś najpierw zainstalować na komputerze Mac, zanim zaczniesz pracę nad tworzeniem witryny. System został zbudowany z myślą o wygodzie i prostocie użytkownika i nie wymaga żadnych umiejętności w zakresie projektowania stron internetowych ani wiedzy specjalistycznej, aby być skutecznie wykorzystywanym przez początkujących.

Oto lista głównych zalet Mobirise:

 • Bloki treści – Kreator stron internetowych ma strukturę opartą na blokach, co umożliwia projektowanie stron internetowych z gotowych bloków treści. Ich ogólna liczba obecnie przekracza 800 pozycji i stale rośnie. Aranżowanie i dostosowywanie bloków jest proste i pozwala na stworzenie wymaganej struktury strony. Strony internetowe uruchomione za pomocą Mobirise są domyślnie responsywne.
 • Kreator stron AMP – Mobirise oferuje zintegrowany konstruktor stron AMP, który umożliwia uruchamianie i zarządzanie projektami, które są doskonale zoptymalizowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych i zapewniają szybkie pobieranie stron internetowych.
 • Narzędzia do dostosowywania projektu – Narzędzia do dostosowywania projektu Mobirise są dostępne od razu po wyjęciu z pudełka. Ułatwiają dostosowanie głównych parametrów witryny, stylu, integrację wielu plików multimedialnych i wykonywanie innych czynności.
 • Wybór hostingu – Kreator stron internetowych nie ma zintegrowanego hostingu, ale umożliwia hosting gotowego projektu za pomocą stron GitHub za darmo.

Mobirise to całkowicie bezpłatne oprogramowanie do witryn internetowych, ale musisz zapłacić za hosting, nazwę domeny i integrację. Dostępny jest również pakiet premium, który zawiera płatne rozszerzenia, a także zestaw „wszystko w jednym”, w którym możesz wybierać między dodatkowymi wtyczkami i motywami. Koszt zestawu premium wynosi 129 USD.

Pobierz Mobirise za darmo

Bloki – najłatwiejszy kreator stron typu „przeciągnij i upuść”

Bloki - najłatwiejszy kreator stron typu „przeciągnij i upuść”

Bloki – to wyspecjalizowane oprogramowanie do tworzenia witryn dla komputerów Mac, które może być dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz stworzyć chwytliwe portfolio, atrakcyjną stronę docelową lub stronę internetową w celu promowania produktów / usług online. Kreator stron internetowych ma opcję przeciągnij i upuść, aby obsłużyć łatwą edycję. Ma wysoki poziom elastyczności i zestaw dodatkowych narzędzi.

Lista zalet bloków jest następująca:

 • Struktura bloków i cegieł – Kreator stron internetowych oferuje strukturę bloków i cegieł. Musisz tylko wybrać gotowe bloki treści i dostosować je według potrzeb. Narzędzie strony WYSIWYG sprawia, że ​​edycja jest prosta i szybka. Do uruchomienia strony internetowej z blokami nie są wymagane żadne umiejętności kodowania ani menedżer FTP, ale to powoduje potrzebę szukania zewnętrznego dostawcy hostingu, aby przesyłać i aktualizować pliki w razie potrzeby.
 • Struktura witryny oparta na HTML – Bloki nie mają pulpitu nawigacyjnego w chmurze do edycji treści. Zamiast tego zostanie zaoferowana podstawowa struktura witryny oparta na języku HTML. Aby uzyskać bardziej złożony projekt, musisz dostosować swoją stronę internetową za pomocą CMS. To oczywiście wymaga umiejętności kodowania i projektowania stron internetowych. System nie ma zintegrowanych domyślnych szablonów, ponieważ jest to w zasadzie aplikacja używana do samodzielnego uruchamiania motywów opartych na HTML.
 • Opracowanie szablonu – Tematy są opracowywane przez zastosowanie narzędzi edytora giełdowego. Jeśli z jakiegoś powodu ta opcja Ci się nie spodoba, możesz otrzymać płatne szablony na oficjalnej stronie serwisu (koszt jednego motywu stanowi 20 USD).

Blocs ma bezpłatną wersję próbną do pobrania i dwa typy płatnych licencji, których koszt wynosi odpowiednio 80 i 360 USD. Oprócz tego będziesz musiał zapłacić około 100 USD rocznie za hosting i około 60 USD za możliwość przejścia ze starej wersji serwisu na nową.

Wypróbuj bloki za darmo

Dolna linia

Głównym problemem przy tworzeniu stron internetowych z komputerem Mac był brak przyzwoitego oprogramowania. Twórcy stron internetowych mogą być doskonałym substytutem oprogramowania dla komputerów Mac, obejmującym szeroki zakres potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych i zapewniając potężny zestaw funkcji niezbędnych do tworzenia i zarządzania pełnoprawnym projektem.

Jeśli szukasz wysokiej jakości oprogramowania dla komputerów Mac, twórcy witryn wymienionych powyżej mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem. Wybór jednego z nich może być wyzwaniem, jeśli nigdy wcześniej nie pracowałeś z tymi systemami. Pamiętaj, że każdy system działa dobrze w celu wykonania określonego zakresu zadań, co nie może wpłynąć na wybór oprogramowania.

Dlatego Wix to wszechstronny kreator stron internetowych, który służy do uruchamiania i zarządzania różnego rodzaju stronami internetowymi, w tym blogami, stronami docelowymi, portfelami, witrynami biznesowymi i sklepami internetowymi. RapidWeaver to najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych stworzone specjalnie dla użytkowników komputerów Mac. WordPress to znany na całym świecie CMS, który wymaga umiejętności instalacyjnych i programistycznych, aby rozpocząć zaawansowane projekty. Mobirise to bezpłatne oprogramowanie do pobrania, znane ze swojej łatwości użytkowania i silnej koncentracji na potrzebach początkujących. Bloki są najprostsze przeciągnij i upuść kreatora stron internetowych służy do uruchamiania stron docelowych, stron promocyjnych, stron docelowych i innych projektów osobistych / biznesowych.

Jeśli nie masz pewności co do najlepszego oprogramowania dla komputerów Mac, warto wcześniej przetestować każdy system. Jest to najbardziej niezawodny sposób wyboru systemu, który najlepiej sprawdzi się w Twoim indywidualnym projekcie.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map