Najlepsze oprogramowanie do tworzenia witryn offline

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia witryn offline


Użytkownicy mogą teraz korzystać z niekończących się instrumentów, gdy tylko potrzebują profesjonalnego portfolio, sklepu internetowego lub witryny korporacyjnej. Pomimo rodzaju i celów, twórcy stron internetowych udowodniono być najłatwiejszą i najszybszą opcją na drodze do solidnej reprezentacji sieci. Podczas gdy twórcy witryn internetowych stają się coraz popularniejsi, oprogramowanie stron internetowych w trybie offline pozostaje przez jakiś czas w cieniu. Zdecydowaliśmy się wyróżnić niektóre z głównych platform do budowania stron internetowych w trybie offline i porównać je z wiodącą usługą online.

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest konstruktor offline. Co może przeoczyć i trafić oprogramowanie offline?

Kreator stron internetowych w trybie offline to zestaw elementów oprogramowania do pobrania. Za każdym razem, gdy użytkownik musi zbudować witrynę, musi pobrać i zainstalować te elementy na komputerze. W przeciwieństwie do platform internetowych, nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby edytować swoją stronę.

Ten fakt zapewnia większe bezpieczeństwo i pewien przyzwoity stopień tworzenia kopii zapasowych. Z drugiej strony komputer jest jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do konstruktora. Nie będziesz mógł zlecić pracy na stronie internetowej ani edytować jej zdalnie.

Główne etapy korzystania z narzędzia do tworzenia witryn offline są następujące:

 • Pobierz oprogramowanie.
 • Zainstaluj platformę internetową na swoim laptopie, komputerze PC lub Mac.
 • Wybierz z listy szablonów lub zaprojektuj własny.
 • Dodaj i edytuj zawartość.
 • Dodaj pliki multimedialne.
 • Opublikuj stronę internetową.

Chociaż niektóre platformy offline nadal mają funkcja przeciągnij i upuść, są dość skomplikowane. Początkującym zajmie trochę czasu, aby nadążyć za wszystkimi funkcjami. Ponadto korzystanie z konstruktora offline wymaga zaawansowanego sprzętu, osobnego hostingu i regularnych aktualizacji.

Przetestowaliśmy 7 najlepszych twórców stron internetowych offline:

 1. Wix – najlepsze oprogramowanie do tworzenia stron internetowych (SaaS)
 2. WordPress – bezpłatny CMS do pobrania na dowolną stronę internetową
 3. Webflow – profesjonalne narzędzie do projektowania stron internetowych
 4. Dreamweaver – Offline Web Design and Development Tool
 5. Mobirise – Offline Building Building Program (Mac & Windows)
 6. TemplateToaster – Offline oprogramowanie do tworzenia szablonów stron internetowych
 7. Adobe Muse СС – Offline Website Builder dla projektantów stron internetowych

Wszystkie wymienione powyżej systemy to w pełni funkcjonalne narzędzia do tworzenia stron internetowych w trybie offline, które mają swoje zalety, wady, specjalne parametry i specyfikacje. Każde oprogramowanie świetnie nadaje się do wykonania niektórych zadań. Dlatego warto szczegółowo przejrzeć każdą z usług, aby wybrać tę, która najlepiej pasuje do Twojego indywidualnego projektu.

Wix – najlepsze oprogramowanie do tworzenia stron internetowych (SaaS)

Wix - najlepsze oprogramowanie do tworzenia stron internetowych (SaaS)

Mimo że Wix to konstruktor online, w rzeczywistości jest to program hostowany. Jedyną różnicą między oprogramowaniem offline jest to, że nie trzeba pobierać plików programów i szukać miejsca do ich przechowywania. Otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie z plikami już hostowanymi i wszystkimi zmianami zapisywanymi w czasie rzeczywistym.

Platforma okazała się równie dobra do różnych celów. Pozwala początkującym łatwo znaleźć solidny sklep internetowy, profesjonalnie wyglądające portfolio lub stronę internetową firmy w ciągu kilku godzin. Oprogramowanie oferuje zaawansowany edytor online do dostosowywania stron witryny za pomocą jednego kliknięcia.

Główne zalety Wix są następujące:

 • Łatwość użycia – Wix oferuje prawdopodobnie najłatwiejszy do zrozumienia edytor WYSIWYG. Możesz zacząć budować stronę internetową po zalogowaniu. Intuicyjny interfejs nie zajmuje dużo czasu, aby dowiedzieć się, jak tu wszystko działa;
 • Wielka kolekcja szablonów – oprogramowanie oferuje niesamowity wybór szablonów gotowych na urządzenia mobilne dla każdego rodzaju strony internetowej. Programiści Wix regularnie opracowują nowe motywy, aby spełnić oczekiwania użytkowników. Wszystkie szablony są profesjonalnie zaprojektowane i mają doskonały wygląd online;
 • Wix App Market – szukasz widżetu lub aplikacji, aby Twoja witryna była bardziej przyjazna dla użytkownika? Wix oferuje własny App Market z ogromną kolekcją DARMOWYCH aplikacji i widżetów do wyboru. Utwórz oszałamiający blog, zintegruj analizy ze swoim sklepem cyfrowym itp .;
 • Narzędzie ADI – Wix podąża za najnowszymi trendami w budowaniu stron internetowych i oferuje swoje unikalne rozwiązania Narzędzie ADI dzięki czemu możesz zbudować stronę internetową w dowolnym momencie. The Na bazie AI system weźmie pod uwagę twoje preferencje i polubienia. Następnie automatycznie zbuduje witrynę, której potrzebujesz, bez żadnego ręcznego zaangażowania;
 • Wix Mobile Editor – przed opublikowaniem możesz teraz sprawdzić, jak będzie wyglądać Twoja witryna na urządzeniu mobilnym. Narzędzie pozwala edytować różne bloki i sekcje bez wpływu na wersję internetową oryginalnej witryny.

Co więcej, Wix jest platformą typu „wszystko w jednym”. Oznacza to, że nie musisz myśleć, dokąd hostuj swoją stronę lub zarejestruj nazwę domeny. System jest wystarczająco zaawansowany, abyś mógł poradzić sobie z różnymi projektami pomimo ich złożoności. Prawie nigdy nie będziesz potrzebować pomocy zewnętrznych programistów lub programistów. Kreator stron internetowych oferuje przystępną politykę cenową – istnieje bezpłatna subskrypcja i kilka płatnych planów, których koszt zaczyna się od 4,50 USD / mc.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – bezpłatny CMS do pobrania na dowolną stronę internetową

WordPress - bezpłatny CMS do pobrania na dowolną stronę internetową

WordPress – to renomowany system zarządzania treścią, który można bezpłatnie pobrać i zainstalować. Platforma, która początkowo była przeznaczona do tworzenia blogów, jest teraz używana do uruchamiania i zarządzania wszelkiego rodzaju projektami do użytku osobistego i biznesowego.

Trudno nazwać CMS łatwym w użyciu systemem, ponieważ wymaga on nieco umiejętności kodowania i projektowania stron internetowych, aby tworzyć zaawansowane projekty. System znany jest z szerokich opcji integracji, dostępności szablonów wbudowanych i zewnętrznych, a także zaawansowanych narzędzi dostosowywania projektu.

Główne zalety WordPress obejmują:

 • Darmowy wybór hostingu. WordPress pozwala wybrać dowolnego dostawcę hostingu, który spełnia wymagania twojego projektu i najbardziej go potrzebuje. Co więcej, wiele współczesnych hostów jest wyposażonych w wstępnie ustawiony CMS, który jest instalowany za pomocą kilku kliknięć. Na przykład Bluehost to zaufany dostawca hostingu, który jest oficjalnie rekomendowany przez WordPress jako jedna z najlepszych usług. Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny podczas pierwszego roku użytkowania, a także 60% zniżki na instalację WordPress.
 • Tworzenie stron internetowych offline. Podczas pracy z WordPress użytkownik może wybrać specjalistyczne narzędzia, aby uzyskać wirtualny serwer na swoim komputerze. Umożliwia to uruchamianie stron internetowych bez połączenia z Internetem, a gotowe projekty można dalej publikować na jednym ze specjalnych hostingu.
 • 100% dostosowanie projektu. Niezależnie od tego, jaki szablon wybierzesz, będzie on jakościowy, responsywny i w 100% konfigurowalny. Możesz wybrać i zmodyfikować wymagane ustawienia, aby uzyskać najlepszy wynik na dłuższą metę. Możesz eksperymentować z ogólnymi ustawieniami projektowania stron internetowych, kolorami, tłem, stylami, czcionkami i obrazami, które są dostępne w magazynie i można je dodać do galerii systemu. Dodatkowo możliwe jest przesyłanie i integracja plików mediów społecznościowych, dokumentów, nowych elementów galerii itp.
 • Profesjonalna platforma blogowa. W zakresie, w jakim WordPress został początkowo stworzony jako system blogowania, oferuje on niezwykle wydajny silnik blogowania, który obejmuje wiele funkcji, narzędzi i ustawień. Usługa umożliwia uruchamianie i zarządzanie w pełni funkcjonalnymi blogami, które można aktualizować o każdej porze dnia, a nawet w podróży.

WordPress to całkowicie darmowy CMS. Możesz go pobrać i zainstalować bezpłatnie. Pamiętaj jednak, że aby uzyskać dodatkowe funkcje, wtyczki, szablony stron trzecich, hosting i nazwę domeny, musisz zainwestować dodatkowy budżet.

Zainstaluj WordPress za darmo

Webflow – profesjonalne narzędzie do projektowania stron internetowych

Webflow - profesjonalne narzędzie do projektowania stron internetowych

Webflow – to kreator stron internetowych w chmurze, który służy do opracowywania profesjonalnych projektów o wysokiej wydajności i wyjątkowym designie. Główna specjalizacja systemowa sprowadza się do rozwoju zaawansowanych projektów, które różnią się niszami tematycznymi, złożonością, rozmiarem i innymi ważnymi parametrami.

Ze względu na złożoność systemu i profesjonalne podejście do projektowania stron internetowych od samego początku użytkownicy powinni posiadać umiejętności kodowania. W przeciwnym razie będzie im trudno przyzwyczaić się do panelu sterowania i opanować cały zestaw funkcji usługi. Webflow może nadać Twojemu projektowi wyjątkowy wygląd i wyjątkową funkcjonalność.

Oto główne zalety Webflow:

 • Silnik eCommerce. Kreator stron internetowych jest wyposażony w potężny silnik eCommerce, który pozwala konfigurować i modyfikować wszystkie rodzaje sklepów internetowych. Projekty te wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, chociaż do zarządzania nimi nie są wymagane żadne umiejętności głębokiego kodowania. To, co możesz zrobić, aby nadać swojemu projektowi eCommerce wyjątkowy wygląd, to integracja i dostosowanie koszyka, tworzenie i aktualizowanie list produktów, przesyłanie produktów i udostępnianie ich opisów, dodawanie cen, wprowadzanie rabatów, śledzenie statystyk sklepów internetowych, raporty sprzedaży narzędzi magazynowych itp..
 • Responsywne szablony. Webflow oferuje kolekcję responsywnych szablonów, które można dostosowywać, nowoczesne i wszechstronne. Na dzień dzisiejszy zestaw szablonów platformy napotyka ponad 200 gotowych projektów, które są zarówno bezpłatne, jak i płatne. Szablony są sortowane według branż, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp.
 • Galeria Lightbox. Kreator stron internetowych pozwala teraz tworzyć profesjonalne galerie Lightbox. W tym celu możesz korzystać z filmów i zdjęć dostępnych w kolekcji systemu lub tych, które zostały przesłane i zapisane samodzielnie. Ta funkcja jest udostępniana bezpłatnie, aby wszyscy użytkownicy Webflow mieli możliwość stworzenia wciągającego przeglądania Internetu.
 • Edycja kodu. Jak wspomniano powyżej, system umożliwia tworzenie ekskluzywnych i spersonalizowanych projektów stron internetowych za pomocą edycji kodu. Użytkownicy mogą integrować niestandardowe kody HTML ze stopkami lub nagłówkami, aby nadać swoim projektom wysokiej klasy wygląd.
 • Integracja After Effects i Lottie. Kolejną atrakcją kreatora stron jest integracja After Effects i Lottie. System pozwala użytkownikom kontrolować opcje wyświetlania animacji wektorowych za pomocą wielu interakcji systemowych.

Webflow to profesjonalny kreator stron internetowych, którego główna specjalizacja sprowadza się do opracowywania skomplikowanych i pełnych funkcji projektów. Oprócz bezpłatnego abonamentu system oferuje kilka opcji płatności. Istnieją dwie subskrypcje – plany witryny i konta. Każdy z nich z kolei należy do mniejszych grup – planów stron internetowych i eCommerce, a także planów indywidualnych i zespołów. Plany te, odpowiednio, oferują kilka dodatkowych subskrypcji, z których użytkownicy mogą wybierać na podstawie swoich potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych.

Wypróbuj Webflow teraz

Dreamweaver – Offline Web Design and Development Tool

Dreamweaver - Offline Web Design and Development Tool

Adobe Dreamweaver – to zaawansowane narzędzie do projektowania stron internetowych w trybie offline, które pozwala tworzyć, publikować i edytować profesjonalne strony internetowe o wysokiej funkcjonalności i wyśmienitym designie. Oprogramowanie jest dostarczane jako część usługi Creative Cloud. Pozwala tworzyć i aktualizować różne typy stron internetowych i aplikacji offline bez żadnych problemów. Jednak nadal pożądane jest posiadanie pewnych umiejętności kodowania i projektowania stron internetowych, aby móc pracować z systemem.

Zarówno profesjonaliści, jak i początkujący projektanci stron internetowych mogą używać oprogramowania do opracowywania wysokiej klasy projektów. Jednak dla początkujących system będzie skomplikowany, ponieważ jego opanowanie zajmuje trochę czasu i wysiłku.

Spójrz teraz na główne atrakcje Dreamweaver:

 • Edytor kodu. Oprogramowanie pozwala uzyskać dostęp do zaawansowanego edytora kodu platformy. Tutaj możesz pracować z różnymi kodami witryn, takimi jak HTML, PHP, CSS, JSP, XML JavaScript i inne. Ta funkcja umożliwia tworzenie indywidualnych profesjonalnych aplikacji i stron internetowych. Wszystkie wprowadzone kroki i zmiany są wyraźnie wyświetlane w trybie podglądu wizualnego, dzięki czemu można naprawić dostępne błędy przed opublikowaniem projektu.
 • Opcje integracji. Dreamweaver zawiera zaawansowane opcje integracji. Mówiąc ściślej, idealnie integruje się z innymi produktami Adobe pod względem integracji Creative Cloud Library i Adobe Stock Marketplace. Wśród produktów, które możesz wybrać dla swojej witryny lub aplikacji offline, warto wymienić InDesign CC, Photoshop CC, Premiere Pro CC, Illustrator CC, After Effects CC, Dimension CC i Animate CC. Ponadto oprogramowanie umożliwia integrację usług stron trzecich, takich jak Business Catalyst, Bitbucket, GitHub i wiele innych.
 • Usługi Adobe Stock Marketplace. Jako użytkownik Dreamweaver możesz uzyskać dostęp do bogatego rynku Adobe Stock Marketplace z wieloma usługami do wyboru dla twojego projektu. W tym miejscu możesz przeglądać obszerną kolekcję ilustracji i obrazów w celu dalszego pobrania i wstawienia ich do strony internetowej lub aplikacji, nad którą pracujesz. Ponadto możesz wyeksportować wiele plików PSD, których planujesz użyć w swoim projekcie.
 • Darmowe szablony. Dreamweaver zapewnia dostęp do wielu szablonów, które można pobrać i zainstalować z usług stron trzecich. Te projekty są zarówno bezpłatne, jak i płatne, więc to Ty wybierasz interesujący Cię projekt. Oprogramowanie pozwala zintegrować szablony Joomla, WordPress i Drupal. Pamiętaj jednak, że wybieranie motywów z zasobów zewnętrznych nie jest całkowicie bezpieczne. Pamiętaj więc o tym aspekcie i sprawdź bezpieczeństwo każdego wybranego wcześniej projektu.

Adobe Dreamweaver to profesjonalne narzędzie do projektowania stron internetowych w trybie offline, które zapewnia usługa Creative Cloud. Wymaga pobrania i instalacji, aby mógł być wykorzystywany do tworzenia stron internetowych. Nie ma całkowicie bezpłatnego planu, ale istnieje 7-dniowa wersja próbna, która pozwala przetestować cały zestaw funkcji systemu przed wybraniem jednej z jego płatnych subskrypcji, których przedział cenowy jest dość szeroki.

Pobierz Adobe Dreamweaver

Mobirise – program do budowania stron internetowych offline (Prochowiec & Windows)

Mobirise - program do tworzenia stron internetowych offline (Mac i Windows)

Wydanie Mobirise wydawało się być rewolucyjnym krokiem, ponieważ ma pewne zasadnicze różnice w porównaniu z jego współczesnymi. Przede wszystkim jest to responsywne bezpłatne oprogramowanie offline. Oznacza to, że musisz go pobrać i zainstalować. W przeciwnym razie nie będzie można uruchomić procesu tworzenia witryny. Jest bardzo prosty w użyciu.

Ten fakt sprawia, że ​​Mobirise jest dobrą opcją dla początkujących. Oprogramowanie zapewnia intuicyjne i proste środowisko edycji, a także inne podstawowe przewagi konkurencyjne.

Główne zalety Mobirise obejmują:

 • Prosta instalacja – proces jest bardzo szybki i łatwy. Upewnij się, że Twój sprzęt spełnia niezbędne wymagania systemowe;
 • Ponad 800 bloków treści – utwórz unikalną strukturę strony przy użyciu dowolnego z bloków treści z ogromnej kolekcji;
 • Ładnie wyglądające szablony – oprogramowanie dostarcza gotowe zestawy responsywnych i responsywnych szablonów. Wszystkie strony internetowe Mobirise są przystosowane do urządzeń mobilnych;
 • Prosta funkcja przeciągnij i upuść – Mobirise posiada łatwy w obsłudze i intuicyjny edytor WYSIWYG. Oznacza to, że nie są wymagane żadne umiejętności kodowania;
 • Kreator stron AMP – Wybierz z szeregu szablonów AMP, aby utworzyć wizytówkę, portfolio lub blog online. Szablony AMP są najlepszym rozwiązaniem do reprezentowania i promowania Twojej firmy / usług na urządzeniach mobilnych.

Użytkownicy mogą wybrać miejsce do hostowania swoich witryn Mobirise. Może to być Twoja chmura Google, dysk lokalny, a nawet Github. Funkcje z pewnością dodają pewnej elastyczności. Kolejną dobrą zaletą oprogramowania jest to, że korzystanie z niego może być bezpłatne, niezależnie od tego, czy witryna ma służyć celom komercyjnym, czy nie.

Jednak Mobirise nie zapewnia hostingu, co oznacza, że ​​będziesz musiał za to zapłacić i utrzymywać samodzielnie. Ponadto powinieneś być gotowy zapłacić za każdą dodatkową zaliczkę lub rozszerzenie swojej witryny. Z drugiej strony użytkownicy mogą wybrać Github Pages jako darmową alternatywę dla hostingu.

Pobierz Mobirise za darmo

TemplateToaster – Offline oprogramowanie do tworzenia szablonów stron internetowych

TemplateToaster - Offline oprogramowanie do tworzenia szablonów stron internetowych

TemplateToaster – to oprogramowanie offline, które umożliwia tworzenie zaawansowanych, stylowych i współczesnych szablonów bez konieczności znajomości programowania lub kodowania. Oprogramowanie jest przydatne dla ekspertów i początkujących projektantów stron internetowych, którzy zamierzają tworzyć profesjonalne i atrakcyjne wizualnie motywy dla Joomla, WordPress, Drupal, Magento i innych CMS. Do zaprojektowania motywu za pomocą oprogramowania nie są potrzebne umiejętności programistyczne ani połączenie internetowe.

Możesz wybrać jedną z dwóch opcji projektowania szablonów oferowanych przez TemplateToaster. Możliwe jest użycie gotowego responsywnego szablonu w celu dalszego dostosowania go do potrzeb projektu lub utworzenie zupełnie nowego szablonu od podstaw.

Najważniejsze zalety programu TemplateToaster są teraz wymienione poniżej:

 • Elastyczne układy. Jedną z głównych zalet tego systemu jest to, że jest wyposażony w potężny edytor wizualny i responsywne układy, które pozwalają niezależnie tworzyć atrakcyjne wizualnie i technicznie poprawne szablony.
 • Zaawansowana kompatybilność. Kreator szablonów jest zgodny z prawie każdym wybranym systemem zarządzania treścią. Oznacza to, że możesz zaprojektować wysokiej jakości szablon dla dowolnego CMS-a, który sobie życzysz, bez żadnego kodowania ani pomocy stron trzecich. Może to być blog, eCommerce, szablon witryny dla małych firm lub dowolny inny potrzebny motyw.
 • Przeciągnij i upuść interfejs użytkownika. TemplateToaster oferuje zintegrowaną funkcję przeciągania i upuszczania, która pozwala tworzyć aktualne projekty interfejsu użytkownika bez dodatkowych technik i umiejętności kodowania. Po prostu wybierz wymagany element i wybierz obszar, w którym chcesz go umieścić i upuść. Następnie możesz przejść do edycji treści, która jest również łatwa i szybka. Wszystkie wprowadzone zmiany są zapisywane w trybie automatycznym.
 • Kolekcja szablonów. System oferuje szeroki wybór responsywnych motywów, które możesz wybrać dla własnego szablonu. Dostępnych jest 10 bezpłatnych pakietów projektowych specyficznych dla branży oraz bogaty wybór płatnych szablonów do przeglądania i wybierania projektu. Wszystkie projekty są wyposażone w tryb podglądu, który umożliwia właściwy wybór od samego początku. Ponadto istnieje możliwość zaprojektowania własnego szablonu od zera, jeśli jest coś, co nie podoba Ci się w gotowych motywach. Ta opcja oznacza jednak znajomość kodowania.

TemplateToaster można pobrać z oficjalnej strony za darmo. Aby korzystać z programu, musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów – albo Standard (49 USD) lub Professional Edition (149 USD). Oprogramowanie oferuje również nieograniczoną wersję próbną, która pozwala przetestować program przed zakupem jednego z płatnych planów.

Pobierz TemplateToaster za darmo

Adobe Muse СС – Offline Website Builder dla projektantów stron internetowych

Adobe Muse СС - Offline Website Builder dla projektantów stron internetowych

Adobe Muse – to oprogramowanie opracowane dla profesjonalnych projektantów stron internetowych, które ma na celu ułatwić proces współpracy między ekspertami i programistami. Program ten pozwala projektantom w pełni wyrazić swoją kreatywność bez konieczności zatrudniania zewnętrznych programistów.

Główną misją oprogramowania jest umożliwienie użytkownikom tworzenia statycznych stron internetowych, które koncentrują się głównie na projektowaniu. Platforma zapewnia wiele przydatnych funkcji do tworzenia witryn, które wyróżniają się na tle konkurencji dzięki uchwyceniu wyglądu i oszałamiającego wyglądu.

Oto niektóre z głównych hitów Adobe Muse:

 • Znajomy pulpit nawigacyjny – jeśli jesteś profesjonalnym projektantem, przynajmniej raz użyłeś innych produktów Adobe. Bez względu na to, czy jesteś przyzwyczajony do pracy w Photoshopie, InDesign czy Illustratorze, interfejs Adobe Muse nie będzie trudny. Pulpit nawigacyjny jest w rzeczywistości taki sam jak we wszystkich innych produktach Adobe, co z pewnością jest dobrą wiadomością;
 • Rozszerzona lista instrumentów – zestaw narzędzi do projektowania stron internetowych wygląda bardzo imponująco, tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, od pędzli i warstw po czcionki hostowane i czcionek Typekit, rozmiary tekstu i więcej instrumentów, aby stworzyć oszałamiający projekt;
 • Rozszerzenia i integracja – chociaż Adobe Muse jest narzędziem do budowania offline, wciąż rezerwuje trochę miejsca na integrację z innymi firmami. Możesz wdrożyć różne widżety i edytować je, aby spełnić Twoje wymagania;
 • Elastyczność – program oferuje zaawansowane możliwości integracji w celu stworzenia sklepu cyfrowego, profesjonalnego bloga lub dowolnego innego rodzaju strony internetowej;
 • Wybór tematów – Adobe Muse współpracuje z tysiącami programistów, którzy zapewniają niekończące się motywy dla różnych typów witryn. Niektóre z nich są bezpłatne, a niektóre są płatne. Strony internetowe zbudowane przy pomocy tego oprogramowania reagują mobilnie;
 • Opcja edycji kodu – jeśli nadal jesteś gotowy do kodowania, program pozwala edytować kod CSS w celu dostosowania strony internetowej.

Adobe Muse to dobre oprogramowanie dla projektantów stron internetowych poszukujących zestawu profesjonalnych narzędzi. Posiada szeroki wachlarz funkcji projektowych i zestawów narzędzi. Z drugiej strony nie jest to dobry wybór dla początkujących. Program będzie zbyt skomplikowany dla początkujących. Należy również pamiętać, że system nie jest już obsługiwany przez Adobe. Dlatego mogą z niego korzystać tylko ci projektanci stron internetowych, którzy wcześniej go kupili.

Pobierz Adobe Muse

Twórcy witryn: przejście w tryb offline lub online?

Główną ideą każdego twórcy stron internetowych jest ułatwienie procesu budowania. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym projektantem stron internetowych, czy początkującym, który próbuje otworzyć swój pierwszy cyfrowy sklep, takie oprogramowanie powinno być pomocnikiem w projektach internetowych o różnym stopniu złożoności.

Z drugiej strony, wybór odpowiedniej platformy jest niezbędny. Określi przyszły sukces strony. Z tego powodu postanowiliśmy porównać programy offline i online, a także podkreślić ich podstawowe trafienia i przeoczenia. I to ty wybierasz, która z nich najbardziej Ci odpowiada.

Offline Twórcy stron WWW Trafienia i chybienia

Twórcy stron internetowych offline, zaprojektowani jako pobrane oprogramowanie, nadal dysponują wystarczającą elastycznością. Z drugiej strony, mają one podstawowe wady, które przynajmniej na razie utrzymają ich za oprogramowaniem online.

Hity oprogramowania offline:

 • Edytuj stronę internetową bez połączenia z Internetem. Pracuj z witryną w dowolnym momencie;
 • Łatwość użycia dzięki zaimplementowanym edytorom stron WYSIWYG;
 • Zaawansowane możliwości dostosowania wyglądu i zawartości strony internetowej;
 • Darmowe wersje programów;
 • Możliwości edycji bezpośredniej.

Brakuje oprogramowania offline:

 • Ręczna instalacja aktualizacji;
 • Dostęp do strony internetowej tylko z komputera osobistego;
 • Wymagana instalacja oprogramowania;
 • Wyższe ceny w porównaniu z twórcami witryn internetowych;
 • Nieaktualne oprogramowanie, brak aktualizacji;
 • Oddzielny hosting;
 • Potrzeba wydajnego sprzętu.

Konstruktorzy witryn internetowych – trafienia i chybienia

Oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, stworzone z myślą o stworzeniu witryny dowolnego typu w zaledwie kilka godzin, jest idealne dla początkujących bez umiejętności kodowania. Oferuje wysoki poziom elastyczności oprócz funkcji, które pozwalają użytkownikom promować swoje strony internetowe.

Hity oprogramowania online:

 • Korzystaj z oprogramowania w dowolnym momencie, niezależnie od lokalizacji;
 • Łatwość użycia i szybkość tworzenia witryny od zera;
 • Nie wymaga instalacji oprogramowania;
 • Więcej możliwości aktualizacji;
 • Nie trzeba kupować potężnego sprzętu;
 • Brak ręcznych aktualizacji oprogramowania i pobierania;
 • Większa elastyczność.

Brakuje oprogramowania online:

 • Wymaga połączenia z Internetem;
 • Wymaga procedury rejestracji;
 • Mniej możliwości pracy z kodem CSS.

Dolna linia

Różnorodność oprogramowania do tworzenia stron internetowych jest imponująca. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych opcji, aby spełnić ich oczekiwania. Wszystko, czego potrzebujesz, to określenie celów witryny, złożoności, struktury, rodzaju treści i kilku innych kluczowych funkcji przed rozpoczęciem. Zarówno programy online, jak i offline okazały się skuteczne przy tworzeniu solidnej strony internetowej.

Jednak oprogramowanie online wydaje się być lepszym wyborem dla tych, którzy szukają prostszego i bardziej opłacalnego rozwiązania. Oferują łatwiejsze sposoby budowania nowego sklepu lub portfolio od podstaw i publikowania go bez żadnych umiejętności kodowania. Są tańsze i łatwiejsze w użyciu. Z drugiej strony profesjonalni projektanci stron internetowych mogą preferować programy offline z szeroką opcją dostosowywania możliwości.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map