Najlepsze tanie kreatory stron internetowych

Tanie kreatory stron internetowych


Tworzenie stron internetowych jest dość skomplikowanym i czasochłonnym procesem, który wymaga wielu niezbędnych kroków. Jeśli jesteś świadomy kodowania niuansów i masz pewne doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, prawie nie będziesz mieć problemów z ukończeniem zadania.

Ale co jeśli jesteś początkującym i to jest twoje pierwsze doświadczenie w projektowaniu stron internetowych? W takim przypadku nie obejdzie się bez korzystania z narzędzi do tworzenia witryn, które obecnie rosną.

Twórcy stron internetowych obejmują kilka ważnych funkcji i pomagają w realizacji wielu zadań związanych z projektowaniem stron internetowych jednocześnie. Umożliwiają uruchomienie w pełni funkcjonalnego projektu bez żadnych umiejętności i wiedzy specjalistycznej wymaganych do tego.

Możesz natknąć się na systemy typu „wszystko w jednym”, które umożliwiają tworzenie wszelkiego rodzaju projektów, a także specjalistyczne platformy, których zestaw funkcji sprowadza się do utworzenia określonego typu strony internetowej (sklepy online, portfele itp.).

Większość współczesnych twórców stron internetowych jest dość przystępna cenowo i wielu z nich stosuje tak zwane podejście freemium. Ten ostatni zakłada użycie bezpłatnej wersji próbnej (lub bezpłatnego planu) wybranej platformy w celu dalszego uaktualnienia do jednej z subskrypcji premium.

Przetestowaliśmy 10 najtańszych kreatorów stron internetowych:

 1. Wix – Najtańszy kreator stron internetowych (ZA DARMO)
 2. uKit – tani kreator stron internetowych dla małych firm
 3. WordPress – najtańsza platforma internetowa (CMS)
 4. Bluehost – tani hosting z wbudowanym narzędziem do tworzenia witryn
 5. Shopify – niedrogi kreator sklepów internetowych
 6. Zakładka – Tani kreator stron AI
 7. IM Creator – Całkowicie darmowy dla NIE-ZYSKÓW
 8. Sellfy – budżetowa platforma handlu elektronicznego dla twórców
 9. Ucraft – tani i łatwy w obsłudze kreator stron internetowych
 10. Weblium – tani kreator stron internetowych z AI Design

Aby pomóc Ci znaleźć naprawdę tani kreator stron internetowych i hosting dostosowany do twoich osobistych potrzeb, postanowiliśmy przeprowadzić pouczające badania i stworzyć własną ocenę najtańszych dostępnych kreatorów stron internetowych. Tutaj znajdziesz najtańszą platformę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom w zakresie projektowania stron internetowych. Zacznijmy teraz.

Wix – Najtańszy kreator stron internetowych (ZA DARMO)

Kreator stron Wix

Wix – to najtańszy kreator stron internetowych, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju projektów, które różnią się złożonością, rozmiarem, funkcjonalnością, wyglądem i budżetem. System jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo współczesnych rozwiązań do tworzenia stron internetowych i oferuje szeroki zestaw funkcji spełniających wszelkie potrzeby w zakresie tworzenia stron internetowych.

Kreator stron internetowych zyskał globalną popularność i uznanie ze względu na swoją moc i innowacyjność Narzędzie Wix ADI. Umożliwia tworzenie stron internetowych w najbardziej intuicyjny, zautomatyzowany i bezproblemowy sposób w oparciu o treści, które dostarczysz na jego żądanie.

Kolejną atrakcją usługi jest jej App Market który zawiera bezpłatne i płatne widżety, które możesz wybrać i zintegrować z witryną, aby poprawić jej wydajność. Jeśli jednak masz czas i pragnienie, możesz skorzystać z zaawansowanych Wix Corvid Konstruktor aplikacji do tworzenia własnych aplikacji.

Aby ulepszyć funkcjonalność swojej witryny, możesz także wypróbować wiele Funkcje blogowania i eCommerce Wix. W celu lepszej promocji witryny Wix oferuje możliwość skorzystania z zaawansowanego kompleksowego rozwiązania biznesowego Ascend.

Na dzień dzisiejszy Wix ma osobne plany dla projektów standardowych i eCommerce / biznesowych. Istnieje również bezpłatny plan, który nigdy nie wygasa i umożliwia tworzenie stron internetowych w celu doskonalenia i testowania umiejętności przez nieograniczony czas. Zobacz listę płatnych subskrypcji, które oferuje kreator stron internetowych:

Standardowe plany Wix

 • Kombinacja (13 USD / mies) – do użytku osobistego, brak banerów reklamowych, bezpłatny hosting i połączenie nazwy domeny;
 • Bez limitu (17 USD miesięcznie) – dla przedsiębiorców i freelancerów, 10 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczona przepustowość ,;
 • Pro (22 USD miesięcznie) – dla pełnego brandingu online, 2 godziny przestrzeni dyskowej na wideo, wbudowane Google Analytics;
 • VIP (39 USD miesięcznie) – w przypadku projektu VIP, profesjonalne logo, wsparcie priorytetowe itp.

Plany biznesowe / eCommerce

 • Business Basic (23 USD miesięcznie) – akceptacja płatności online;
 • Business Unlimited (27 USD miesięcznie) – zintegrowany eCommerce, narzędzia rozwoju biznesu, zaawansowane aplikacje biznesowe dla przedsiębiorców;
 • Biznesowy VIP (49 USD / mies) – nieograniczona przepustowość i przestrzeń do przechowywania wideo, kompletny pakiet Wix;
 • Enterprise (500 USD / mies) – kompleksowe rozwiązanie biznesowe zapewniające najwyższą funkcjonalność i maksymalną liczbę narzędzi programistycznych.

Wszystkie plany zawierają większą przestrzeń dyskową, opcję akceptacji płatności online, różnorodność metod płatności, brak reklam Wix, niestandardowe połączenie nazwy domeny i inne kluczowe funkcje. Kreator stron internetowych jest również znany ze swoich regularnych bonusów, rabatów i ofert specjalnych, które ostatecznie pozwolą Ci zaoszczędzić dużo. Ponadto kreator stron internetowych oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która pozwala Ci czuć się bezpiecznie w związku z wybraną subskrypcją.

Wypróbuj Wix za darmo

uKit – tani kreator stron internetowych dla małych firm

Kreator stron internetowych uKit

uKit – jest jednym z najtańszych twórców stron dla małych firm. Praca z edytorem systemu jest absolutnie prosta: w kreatorze dominuje podgląd witryny, dzięki czemu można natychmiast zobaczyć wszystkie wprowadzone zmiany. Usługa oferuje również zestaw zintegrowanych widżetów, które mogą zwiększyć wydajność Twojej witryny.

Kreator witryn umożliwia tworzenie różnorodnych projektów, w tym witryn osobistych, portfeli, blogów, witryn biznesowych, stron docelowych, a nawet sklepów internetowych (Handel uKit realizowany jest poprzez integrację z Ecwid lub podłączenie wtyczki eCommerce).

Kreator stron internetowych oferuje teraz zestaw przydatnych widżety które mogą przenieść każdą stronę internetową na zupełnie nowy poziom. Niektóre z tych widżetów obejmują kalkulator online uCalc, widżet Tabele PRO, „Oś czasu” i „Kroki”, Mapy Google, widżet sieci społecznościowej i wiele innych. uKit niedawno wprowadził także funkcje SendPulse i AmoCRM.

Istnieje również możliwość podłączenia bezpłatny certyfikat SSL do nazwy domeny, aby zwiększyć jej bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji. Za pomocą uKit możesz przypisać tymczasowe prawa dostępu do zarządzania witryną innym członkom zespołu, z którymi współpracujesz. Całkowity czas tymczasowego dostępu do strony internetowej wynosi do 999 dni.

uKit oferuje bardzo prostą formułę cenową ujawnioną w płatnych subskrypcjach. Kreator stron internetowych ma obecnie cztery takie plany pochodzą w przystępnej cenie oferują jednak kompletny zestaw funkcji niezbędnych do rozpoczęcia profesjonalnych projektów i zarządzania nimi na użytek osobisty i biznesowy. Oto oni:

 • Minimalny (4 USD / mies) – ponad 200 profesjonalnych szablonów, tworzenie kopii zapasowych stron internetowych, nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczony numer strony, powiadomienia SMS, niestandardowe połączenie nazwy domeny, wsparcie 24/7;
 • Basic (8 USD / mies) – obsługa czatu na żywo, zintegrowane Google Analytics, brak znaku praw autorskich, projekty premium, zaawansowane narzędzia do śledzenia statystyk;
 • eCommerce (9,60 USD / mc) – zintegrowane narzędzia eCommerce, akceptacja płatności online, rozbudowane ustawienia koszyka, wybór waluty, opcje płatności / wysyłki;
 • Pro (12 USD miesięcznie) – potężna funkcjonalność eCommerce, niestandardowa integracja kodu, niestandardowy wybór schematu kolorów itp.

uKit nie ma jeszcze bezpłatnego abonamentu, ale jest dostarczany z 14-dniową wersją próbną, która pozwala przetestować cały zestaw funkcji systemu bez żadnych kosztów. Kreator stron internetowych zapewnia również przyjemny system rabatów przy płatnościach za 3, 6, 12 lub 24 miesiące jednorazową opłatą. Im dłuższy jest czas trwania subskrypcji – tym większy będzie rabat. Wszystkie płatne plany obejmują nieograniczony hosting.

Wypróbuj uKit za darmo

WordPress – najtańsza platforma internetowa (CMS)

Kreator stron internetowych WordPress

WordPress – jest jednym z najtańszych Systemy zarządzania treścią. Jego zakres zastosowania początkowo sprowadzał się do projektowania blogów. Ponieważ usługa stale się rozwijała, zyskała popularność wśród użytkowników jako kompleksowe rozwiązanie do tworzenia różnego rodzaju projektów, w tym portfeli, stron biznesowych, stron docelowych, sklepów internetowych itp..

Funkcjonalność i popularność WordPress tłumaczy się licznymi opcjami integracji. Aby w pełni wykorzystać proces tworzenia stron internetowych, nie musisz integrować wtyczek i szablonów, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o różnych niszach. To zadanie może jednak stanowić wyzwanie dla niedoświadczonych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie byli zaangażowani w tworzenie stron internetowych.

CMS jest bezpłatny, ale powinieneś być gotowy do inwestowania we wtyczki, motywy, domenę i hosting. Ostateczny koszt zależy głównie od planów dostawca hostingu. Zatem standardowy koszt popularnej nazwy domeny .com stanowi około 10-15 USD rocznie. Dalsze przedłużanie domen będzie nieco tańsze – około 5-15 USD w oparciu o warunki i politykę cenową wybranego przez Ciebie rejestratora. Pamiętaj, że domeny dostępne w innych strefach (na przykład .club lub .net) może kosztować nieco więcej – około 20 USD rocznie.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoją witrynę WordPress, nie obejdziesz się bez integracji wtyczek. W globalnej sieci dostępnych jest wiele bezpłatnych wtyczek WP, które na początek będą wystarczające. Jednak nie wszystkie z nich są całkowicie bezpieczne dla twojego projektu. Aby uniknąć problemów z oszustwami i złośliwym oprogramowaniem, warto wybrać płatne wtyczki, których koszt waha się od 15 USD do 200 USD za każdą wtyczkę. Niektóre z nich są kupowane raz na całe życie, podczas gdy inne pobierają opłaty miesięczne / roczne za ich użytkowanie.

Jeśli chodzi o koszt hostingu, będzie to zależeć od ceny planu, na który ostatecznie wybierzesz. Jedno z najbardziej rozsądnych rozwiązań hostingowych (i ten zalecany przez WordPress) jest Bluehost. Jest to zaufana, pełna funkcji i opłacalna platforma, która oferuje następujące opcje cenowe:

 • Basic (2,95 USD / mc) – umożliwia hosting tylko jednej strony internetowej, 50 GB przestrzeni dyskowej, bezpłatne aktualizacje WordPress, nieograniczony ruch i przepustowość, bezpłatne połączenie SSL;
 • Plus (5,45 USD / mc) – umożliwia hosting nieograniczonej liczby stron internetowych, 200 USD na zaawansowane opcje marketingowe, nieskomplikowaną przestrzeń dyskową i przepustowość, nieograniczoną liczbę kont e-mail i domen;
 • Wybór (5,45 USD / mc) – ochrona antyspamowa, zwiększona prywatność domeny, tworzenie kopii zapasowych stron internetowych itp.

Bluehost ma również fajną ofertę dla wszystkich swoich subskrybentów. System pozwala na podłączenie i korzystanie z darmowej nazwy domeny przez jeden rok. Gdy tylko ten okres się skończy, domena będzie kosztować około 12-14 USD rocznie, co jest również całkiem dobrą ofertą.

Wypróbuj WordPress teraz

Bluehost – tani hosting z wbudowanym narzędziem do tworzenia witryn

Bluehost

Bluehost – jest zaufanym i popularnym dostawcą usług hostingowych, który zyskał niesamowitą reputację dzięki udostępnianym funkcjom. Ta usługa jest numerem jeden wśród hostingu zalecane dla WordPress. Obecnie host obsługuje ponad 5 milionów stron internetowych na całym świecie i to już mówi samo za siebie.

Bluehost oferuje szeroki wybór funkcji dostępnych po przystępnych cenach. Należą do nich potężne i niezawodne wsparcie klienta 24/7, wysokiej klasy aplikacje do projektów eCommerce, dodatki do projektów biznesowych itp..

Wśród niezaprzeczalnych zalet platformy warto wspomnieć o intuicyjnym panelu sterowania, łatwym do opanowania i nawigacji, szybkim ładowaniu strony, wysokim wskaźniku czasu przestoju, bezpieczeństwie i elastyczności. Bluehost zapewnia dostęp do ogromnego rynku, na którym można znaleźć i wybrać wiele aplikacji, skryptów, dodatków i widżetów do zaawansowanego dostosowywania strony internetowej. System dodatkowo oferuje content marketing i zlokalizowane strategie SEO dla lepszej promocji strony.

Mówiąc o planach cenowych, Bluehost oferuje trzy rodzaje subskrypcji. Aby dowiedzieć się więcej o każdym z nich i wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie, zapoznaj się z planami subskrypcji:

 • Basic (2,95 USD / mc) – umożliwia hosting tylko jednej strony internetowej, 50 GB przestrzeni dyskowej, bezpłatne aktualizacje WordPress, nieograniczony ruch i przepustowość, bezpłatne połączenie SSL;
 • Plus (5,45 USD / mc) – umożliwia hosting nieograniczonej liczby stron internetowych, 200 USD na zaawansowane opcje marketingowe, nieskomplikowaną przestrzeń dyskową i przepustowość, nieograniczoną liczbę kont e-mail i domen;
 • Wybór (5,45 USD / mc) – ochrona antyspamowa, zwiększona prywatność domeny, tworzenie kopii zapasowych stron internetowych itp.

Wypróbuj Bluehost teraz

Shopify – niedrogi kreator sklepów internetowych

Strona główna Shopify

Shopify – jest najpopularniejszym, profesjonalnym i w pełni funkcjonalnym oprogramowanie eCommerce, który służy do uruchamiania małych sklepów internetowych i zarządzania nimi. Jego zakres funkcji wraz z zaufaną obsługą klienta i wieloma wskazówkami pozwalają na uruchomienie sklepów internetowych wysokiej jakości, nawet bez doświadczenia w projektowaniu stron internetowych.

Jako oprogramowanie eCommerce, Shopify początkowo wyróżnia się z tłumu dzięki swojej obfitości i mocy narzędzia do budowania sklepu internetowego. Obejmują one zaawansowany silnik blogowania, tryb podglądu na żywo, obszerne opcje synchronizacji, przesyłanie i recenzje plików CSV, obsługę wielojęzyczną i wielokanałową, odzyskiwanie porzuconych kas, certyfikat SSL, funkcję ochrony przed oszustwami w płatnościach Shopify, wprowadzenie kodu sklepu, zaawansowaną funkcję rzeczywistości rozszerzonej ertc.

Oprócz wąskich funkcji eCommerce, Shopify oferuje również zaawansowane opcje i narzędzia marketingowe. Obejmują one punkt sprzedaży (POS), dostęp do profili klientów, aplikacja mobilna Shopify Ping, bogaty i regularnie aktualizowany sklep z aplikacjami, rabaty Kup One Get One, dynamiczna realizacja transakcji i Shopify Tap & Czytnik wiórów, zaawansowane funkcje sprzedaży detalicznej, dostęp do usługi Google Pay, zaawansowana funkcja UPS Shopify Shipping i wiele innych.

Shopify zapewnia przejrzysta polityka cenowa, oferując cztery główne rozwiązania odpowiadające potrzebom i wymaganiom różnych kategorii użytkowników. Obejmują one:

 • Basic Shopify (29 USD miesięcznie) – 2 konta pracowników, odzyskiwanie porzuconych koszyków, wiele kanałów sprzedaży, opcja połączenia z blogiem, bezpłatny certyfikat SSL, ręczne tworzenie zamówień, analiza oszustw, aplikacja Shopify POS;
 • Shopify (79 USD / mies) – 5 kont pracowników, karty upominkowe, profesjonalne raporty, 1-5 lokalizacji sklepów;
 • Zaawansowane Shopify (299 USD miesięcznie) – 15 kont pracowników, zaawansowany kreator raportów, wysyłka przewoźnika w czasie rzeczywistym, do 8 lokalizacji sklepów.

Shopify nie ma całkowicie bezpłatnego abonamentu, ale zamiast tego istnieje 14-dniowa wersja próbna, która umożliwia przetestowanie zintegrowanej funkcjonalności usługi bez ponoszenia żadnych kosztów.

Wypróbuj Shopify za darmo

Zakładka – Tani kreator stron AI

Zakładka

Zakładka – to niedrogi kreator stron internetowych, który wyróżnia się z tłumu dzięki swojemu potężnemu narzędziu sztucznej inteligencji projektowania. Innowacyjna usługa zapewnia możliwość tworzenia współczesnych projektów różnego rodzaju i różnych poziomów złożoności. System może być skutecznie wykorzystywany do projektowania i zarządzania responsywnymi stronami biznesowymi, wysokiej klasy portfelami, sklepami internetowymi i wysokiej jakości projektami do użytku osobistego i zawodowego.

Niezaprzeczalną atrakcją kreatora stron jest jego Asystent AIDA – narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które prowadzi Cię przez proces projektowania stron internetowych i pomaga automatycznie utworzyć projekt zgodnie z Twoimi potrzebami. Musisz tylko podać treść związaną z witryną, a system wykorzysta ją podczas budowania projektu.

Kolejną zaletą systemu jest jego zintegrowany silnik eCommerce, co pozwala otwierać i aktualizować sklepy internetowe przy maksymalnej łatwości użytkowania, wygodzie i inwestycjach finansowych. Powinieneś także wiedzieć o Bookmark, że system jest oparty na modułach, co pozwala zaprojektować układ projektu zarówno dla eCommerce, jak i standardowych stron internetowych z wielu bloków treści, które działają jak widżety. Upraszcza to cały proces tworzenia stron internetowych dla wszystkich kategorii użytkowników – zarówno nowicjuszy, jak i projektantów stron internetowych.

Zakładka ma bezpłatny plan, który zawiera standardowe ograniczenia dotyczące liczby stron internetowych, które możesz utworzyć, połączenia z domeną, funkcjonalności eCommerce i banerów reklamowych. Jeśli spodziewasz się skorzystać z większej liczby funkcji dla swojego projektu, możesz wybrać jeden z płatnych planów, które kreator stron internetowych oferuje potencjalnym subskrybentom:

 • Professional (11,99 USD / mc) – nieograniczona przepustowość i przestrzeń dyskowa, wsparcie premium, zaawansowane opcje SEO, numer strony, dostosowywane stopki, bezpłatne połączenie domeny na 1 rok, usuwanie banerów reklamowych, ochrona hasłem;
 • Biznes (24,99 USD / mc) – zintegrowane narzędzia eCommerce, połączenie certyfikatem SSL, zarządzanie sklepem internetowym Android i iOS, 1000 kart produktów, funkcja połączenia płatności PayPal, handel w serwisie eBay itp.

Wypróbuj zakładkę za darmo

IM Creator – Całkowicie darmowy dla NIE-ZYSKÓW

Kreator stron internetowych IM Creator

IM Creator – to narzędzie do tworzenia witryn oparte na SaaS, które zapewnia najbardziej lojalną politykę cenową. System nie oznacza znajomości podstaw kodowania, ale zapewnia prosty i intuicyjny proces projektowania stron internetowych. IM Creator służy do uruchamiania i zarządzania różnego rodzaju stronami internetowymi, w tym blogami, sklepami internetowymi, stronami docelowymi, portfelami, projektami osobistymi i biznesowymi.

Platforma jest dostarczana z wieloma atrakcjami. Setki bezpłatnych elastycznych szablonów responsywnych, przyjazny dla użytkownika interfejs, zaawansowane opcje integracji SEO i HTML to jedne z najmocniejszych stron serwisu. IM Creator może również pochwalić się potężnymi silnikami blogów i eCommerce, a także wysokiej klasy rozwiązaniem White Label dla użytkowników chętnych do korzystania z systemu do własnych potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych.

IM Creator ma wyjątkową politykę cenową dla wszystkich. System jest całkowicie darmowy do celów niekomercyjnych w związku z tym nie pobiera żadnych opłat za projekty opracowane przez studentów, artystów i użytkowników, którzy potrzebują witryn non-profit. Inne kategorie użytkowników, w tym przedsiębiorcy i właściciele firm, również mają możliwość korzystania z narzędzia do tworzenia witryn internetowych, ale będą musieli przejść na jeden z płatnych planów, aby w pełni wykorzystać zintegrowany zestaw funkcji usługi. Zobacz listę subskrypcji, które oferuje IM Creator:

 • Licencja roczna (8 USD / mies) – jedna nazwa domeny, jedna strona internetowa, wsparcie techniczne premium, nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku, zintegrowany silnik eCommerce, jednorazowa płatność roczna w wysokości 96 USD / mc;
 • Licencja dwuletnia (11 USD / mies) – jedna nazwa domeny, jedna strona internetowa, wsparcie techniczne premium, nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku, potężny silnik eCommerce, jednorazowa płatność półroczna, która stanowi 66 USD za 6 miesięcy;
 • Protokół SSL (21 USD / mies) – wyżej wymienione funkcje oraz połączenie certyfikatu SSL z wybraną nazwą domeny.

Wypróbuj IM Creator za darmo

Sellfy – budżetowa platforma eCommerce dla twórców

Sellfy - budżetowa platforma eCommerce dla twórców

Sellfy – to budżetowa platforma eCommerce dla twórców, która jest dość łatwa w użyciu i wygodna dla wszystkich przedsiębiorców chcących założyć sklep internetowy. System pozwala sprzedaż produktów fizycznych lub cyfrowych za pośrednictwem wielu platform i sieci społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook, Twitter, SoundCloud, Instagram i wiele innych. Sellfy oferuje szeroką gamę funkcji, które umożliwiają skuteczne projektowanie, dostosowywanie i prezentowanie produktów oferowanych do sprzedaży.

Kreator stron internetowych to kompleksowe rozwiązanie eCommerce, które pozwala zaprojektować funkcjonalny sklep internetowy całkowicie od zera i bez specjalnych umiejętności kodowania. To do Ciebie należy tworzenie i dostosowywanie list produktów, aby dalej osadzać je w swojej witrynie, dodawać opisy produktów i zdjęcia, przypisywać kategorie produktów i łączyć je z określonymi produktami, dostosowywać zintegrowany koszyk, dostosowywać parametry płatności / wysyłki itp..

Sellfy zapewnia dostęp do własnego rynku aplikacji, w którym można przeglądać wiele dodatków, widżetów, aplikacji i rozszerzeń, które mogą przyczynić się do wydajności Twojego sklepu internetowego. Jednak wybór aplikacji dostępnych na rynku jest dość ograniczony i obejmuje Google Analytics, Facebook Pixel oraz Chat i Zapier. Dodatkowo platforma pozwala na wykorzystanie niektórych zintegrowanych narzędzi marketingowych w celu zwiększenia promocji sklepu internetowego. Obejmują one opcje e-mail marketingu, rozwiązania rabatowe, narzędzia sprzedaży. Wbudowane instrumenty analityczne, które są również dostępne w magazynie, umożliwiają śledzenie statystyk marketingowych, wyników i innych informacji wymaganych do monitorowania wiadomości e-mail, nowych subskrybentów, ogólnych danych o wydajności sklepu internetowego, źródeł ruchu, transakcji, współczynników konwersji itp..

Jeśli chodzi o politykę cenową, Sellfy nie ma całkowicie bezpłatnego abonamentu, ale oferuje trzy płatne subskrypcje do wyboru. Są to:

 • Plan początkowy (19 USD / mies) – nieograniczona liczba produktów, zerowe opłaty transakcyjne, rozbudowane opcje dostosowywania sklepu internetowego, niestandardowe połączenie nazwy domeny, kody rabatowe itp .;
 • Plan biznesowy (39 USD miesięcznie) – dodatkowe 10 000 kredytów e-mail, zerowe opłaty transakcyjne, potężne opcje dostosowywania sklepu internetowego, funkcja sprzedaży, nieograniczony numer produktu itp .;
 • Abonament premium (89 USD / mies) – wszystkie wyżej wymienione funkcje plus bezpłatna migracja sklepu, priorytetowe wsparcie, wyprzedaż produktów itp.

Są to ceny pobierane za abonamenty roczne, a jeśli zdecydujesz się płacić miesięcznie, koszt subskrypcji będzie odpowiednio wyższy. W rzeczywistości możesz zaoszczędzić do 34% początkowych kosztów planów, dokonując płatności rocznych.

Wypróbuj Sellfy za darmo

Ucraft – tani i łatwy w obsłudze kreator stron internetowych

Kreator stron internetowych Ucraft

Ucraft – to kreator stron internetowych w chmurze, który umożliwia uruchomienie wielojęzycznej strony internetowej w rozsądnych cenach. Opanowanie platformy jest łatwe i szybkie dla początkujących i specjalistów od projektowania stron internetowych, ponieważ oferuje intuicyjny pulpit nawigacyjny i wygodny proces tworzenia stron internetowych.

Dzięki Ucraft możesz uruchamiać wyjątkowe portfele, strony internetowe firm i strony docelowe. Wśród funkcji, które sprawiają, że system jest odpowiedni do tych celów, warto wspomnieć o responsywnym zbiorze szablonów, Logo Maker, Landing Page Builder, Narzędzi dla projektantów, aplikacji artykułów, funkcji eCommerce, wielojęzycznej pomocy, rozbudowanych funkcjach integracji itp..

Najtańsza subskrypcja Ucraft – darmowa strona internetowa – wcale nie oznacza żadnych inwestycji pieniężnych. Jednak plan ma wiele ograniczeń, które nie pozwalają na maksymalne wykorzystanie funkcjonalności systemu. Ucraft dodatkowo zapewnia dostęp do zintegrowanego Kreatora stron docelowych. Jest również bezpłatny dla wszystkich użytkowników, którzy chcą rozpocząć, a następnie samodzielnie zarządzać stronami docelowymi. Jeśli zamierzasz zaprojektować inne typy witryn, możesz rozważyć uaktualnienie do jednej z płatnych subskrypcji. Obejmują one:

 • Strona internetowa Pro (10 USD / mies) – bezpłatny hosting, obsługa wielu języków, domena niestandardowa, zintegrowane Google Analytics, 50 produktów, funkcja osadzania kodu, bezpłatny certyfikat SSL itp .;
 • Profesjonalny sklep (21 USD / mies) – 1000 produktów, potężne narzędzia eCommerce, kupony rabatowe, 0% opłaty transakcyjnej itp .;
 • BigCommerce (39 USD miesięcznie) – nieograniczona liczba produktów, możliwość sprzedaży na Facebooku, Amazon i Ebay, zwrotny podatek VAT itp.

Pamiętaj, że płatne plany zawierają 14-dniowy bezpłatny okres próbny, który pozwala z łatwością eksplorować i testować główny zestaw funkcji kreatora stron internetowych.

Wypróbuj Ucraft za darmo

Weblium – tani kreator stron internetowych z AI Design

Najlepsze tanie kreatory stron internetowych

Weblium – tani kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji, który umożliwia tworzenie różnego rodzaju atrakcyjnych projektów internetowych do użytku komercyjnego i niekomercyjnego. Strony internetowe zaprojektowane z myślą o systemie przyciągają uwagę użytkowników ze względu na ich optymalizację pod kątem urządzeń mobilnych, niestandardowe integracje, przyjazną dla użytkownika obsługę klienta, opcję połączenia z domeną, certyfikację SSL i inne funkcje dostępne pod maską. Nie musisz być projektantem stron internetowych, aby rozpocząć i zarządzać projektami z Weblium, ponieważ system nie oznacza żadnej biegłości w programowaniu.

Jedną z najbardziej niezwykłych cech konstruktora strony jest zintegrowany Super Design AI. To pozwala maksymalnie wykorzystać moc sztucznej inteligencji, aby pomóc Ci skoncentrować się na początkowych celach projektowania stron internetowych. System automatycznie dostosuje projekt do zmian wprowadzanych podczas procesu tworzenia stron internetowych. Podczas pracy nad tworzeniem witryny uzyskasz dostęp do obszernej galerii graficznej zawierającej ponad 100 tysięcy zdjęć, potężnego menedżera stylów witryny, który pozwala zarządzać wymaganymi ustawieniami witryny (style motywów, paleta kolorów, czcionki itp.). Zintegrowana funkcja optymalizacji mobilnej mająca zastosowanie do wszystkich szablonów systemowych pozwala na atrakcyjne wyświetlanie witryny na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Weblium pozwala również na integrację wielu systemów, dzięki czemu Twoja obecność w Internecie jest bardziej efektywna i atrakcyjna. Niektóre usługi innych firm, które możesz zintegrować ze swoimi projektami, to MailChimp, Zapier, Aweber, Telegram, Webhooks i inne. Ponadto można łączyć analitykę internetową, integrować formularze kontaktowe online, dodawać nowe zdarzenia do przycisków, korzystając z popularnych usług, takich jak Hotjar, Google Analytics i wiele innych.

Kreator stron internetowych oferuje umiarkowane zasady cenowe, aby sprostać potrzebom różnych kategorii użytkowników. Ma bezpłatny plan, który pozwala wypróbować narzędzie do tworzenia witryn i jego zestaw funkcji. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, system ma obecnie dwa z nich. Obejmują one:

 • Pro (8,25 USD / mc) – bezpłatna domena na 1 rok, wielu współautorów, nieograniczone miejsce na dane, certyfikacja SSL, AI Design Supervisor, integracja kodów niestandardowych, brak reklam systemowych;
 • Landing Pro (jednorazowa płatność w wysokości 196 USD) – funkcja śledzenia zdarzeń, integracja z Google Analytics itp.

Wypróbuj Weblium za darmo

Jak wybrać tani kreator stron internetowych?

Jeśli masz zamiar założyć w pełni funkcjonalną witrynę, ale zdajesz sobie sprawę, że masz presję na pieniądze, możesz rozważyć skorzystanie z jednego z najbardziej przystępnych cenowo programów do tworzenia witryn wymienionych powyżej. Pamiętaj jednak, że każdy twórca witryny ma swoje zalety i wady, które mogą mieć wpływ na twój ostateczny wybór.

Dlatego podczas przeglądania narzędzi do budowania stron internetowych powinieneś najpierw sprawdzić, co specyfikacja niszowa ten czy inny system ma i to, czy spełnia twoje rzeczywiste potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych. Jeśli planujesz założyć sklep internetowy, warto wybrać albo specjalistyczny system, albo ten, który jest wyposażony w wydajny i bezpieczny silnik / plan eCommerce. To samo dotyczy innych rodzajów projektów.

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest dostępność bezpłatnego planu / wersji próbnej. Twórcy stron internetowych, którzy oferują darmowe plany, zwykle implikują pewne ograniczenia, które nie pozwalają na maksymalne wykorzystanie funkcjonalności projektu. Jednak bezpłatne plany i wersje próbne umożliwiają przetestowanie systemu przed uaktualnieniem do płatnej subskrypcji. Ma to duże znaczenie, jeśli chodzi o gospodarkę budżetową.

Należy również dowiedzieć się, czy platforma zawiera bezpłatną nazwę domeny w swoich płatnych planach (szczególnie najtańszy). Jeśli tak nie jest, przygotuj się na dodatkowe inwestycje w zakup nazw domen. Może to stać się jednym z decydujących czynników przy podejmowaniu ostatecznego wyboru.

Na koniec zapoznaj się z całym zestawem funkcji zawartych w planach dla twórców stron internetowych i porównaj je, aby dokonać naprawdę godnego wyboru. Oczywiste jest, że najlepszy kreator stron internetowych nie musi być zbyt tani. Najważniejsze jest to, aby polityka cenowa była zgodna z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami dotyczącymi projektowania stron internetowych. To niezawodny sposób na uzyskanie w pełni funkcjonalnej profesjonalnej strony internetowej.

Jak stworzyć tanią stronę internetową

Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych, najważniejszy jest właściwy wybór narzędzia do budowania stron internetowych. Nie jest to jednak jedyny aspekt do rozważenia, jeśli chcesz uzyskać bogatą w funkcje witrynę internetową po przystępnych cenach. Oto krótki przegląd kroków, które należy wykonać, aby uzyskać godną stronę internetową:

 1. Wybierz platformę – To pierwszy i najważniejszy krok, do którego się nie obejdziesz, jeśli chcesz odnieść sukces. Jak wspomniano powyżej, ostateczny wybór powinien opierać się na niszowym ukierunkowaniu systemu, celach, w których jest wykorzystywany, funkcjonalności, obsłudze klienta i opcjach dostosowywania projektu oraz, oczywiście, polityce cenowej. Ta ostatnia powinna nie tylko pasować do twojego budżetu, ale powinna absolutnie pokryć twoje oczekiwania i wymagania dotyczące projektowania stron internetowych.
 2. Zdecyduj się na nazwę domeny i hosting – Jeśli wybierzesz narzędzie do tworzenia witryn, ten krok będzie nieco uproszczony, ponieważ większość systemów oferuje plany ze zintegrowanym hostingiem i domeną. Jeśli jednak zdecydujesz się na współpracę WordPress, przygotuj się na samodzielne zajęcie się hostingiem i wyborem domeny, ponieważ CMS nie oferuje żadnych zintegrowanych rozwiązań.
 3. Wybierz szablon – Wybór projektu powinien sprowadzać się do potrzeb twojego projektu. Na szczęście większość twórców stron internetowych oferuje obszerne kolekcje tematów, z których wiele należy do kategorii tematycznych. Ponadto często istnieje możliwość wybrania pustego szablonu i dostosowania go od zera. Dzięki temu będziesz mieć więcej szans na uzyskanie naprawdę wyjątkowego i spersonalizowanego projektu. Podczas pracy z CMS możesz mieć okazję poszukać zewnętrznego motywu witryny – w internecie jest mnóstwo darmowych i płatnych projektów do wyboru.
 4. Dostosuj motyw – Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pracę z narzędziem do tworzenia witryn, czy CMS, będziesz mieć do wyboru zestaw narzędzi do dostosowywania projektu. W ten sposób będziesz mieć możliwość edycji elementów witryny, wstawiania plików multimedialnych, integracji kont mediów społecznościowych, przesyłania treści, zdjęć i innych wymaganych elementów.
 5. Wstaw widżety / wtyczki – Aby urozmaicić projektowanie witryny, z pewnością staniesz przed koniecznością zintegrowania dodatkowych widżetów (podczas pracy z twórcami stron internetowych) lub wtyczek (podczas pracy z WordPress lub innym CMS).
 6. Dostosuj parametry SEO – Gdy tylko dostosujesz projekt witryny, musisz zająć się optymalizacją witryny pod kątem wyszukiwarek. Aby zwiększyć pozycję projektu w wyszukiwarkach, musisz dostosować główne parametry SEO dostępne na odpowiednich stronach. Na szczęście większość współczesnych systemów do tworzenia stron internetowych jest przyjazna dla SEO, co zmniejsza potrzebę ustawiania głębokich parametrów SEO.
 7. Opublikuj stronę internetową – To ostatni etap całego procesu tworzenia strony internetowej. Warto jednak wyświetlić podgląd projektu przed publikacją, aby upewnić się, że wygląda i działa poprawnie. Czy wszystko w porządku? Następnie opublikuj swoją gotową stronę internetową!

Dolna linia

Dziś nie potrzebujesz ciężarówek z pieniędzmi, aby stworzyć idealną stronę internetową. Bezkodowi twórcy stron internetowych spraw, aby proces tworzenia witryny był tak prosty, jak to tylko możliwe, za jedyne 3–7 USD miesięcznie bez żadnych opłat konfiguracyjnych. Za tę cenę otrzymasz szablon strony internetowej, bezpieczny hosting, samo oprogramowanie do budowania strony oraz profesjonalne wsparcie.

Niezależnie od tego, w jakim systemie zdecydujesz się ostatecznie wybrać, przygotuj się na zainwestowanie pewnego budżetu w rozwój witryny i jej dalszą promocję. W przeciwnym razie uzyskanie w pełni funkcjonalnej strony internetowej, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby, będzie prawie niemożliwe. Na szczęście nowoczesna nisza do projektowania stron internetowych ma do zaoferowania wiele zaufanych i funkcjonalnych usług, co pozwala na swobodę wyboru i zapewnia doskonały wynik.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map