Najpopularniejsze kreatory stron internetowych

najpopularniejsi twórcy stron internetowych


Nie wiesz, który program do tworzenia witryn będzie działał najlepiej dla Twoich potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych? Poszukuję platformy, która będzie cechować się najlepszą korelacją cena / jakość?

Najwyższy czas, aby przejrzeć najpopularniejsze narzędzia do tworzenia witryn, które nie tylko zdobyły światową popularność, ale także zostały słusznie uznane za najbardziej przyzwoite usługi.

Twórcy stron internetowych zyskali uznanie użytkowników z kilku powodów. Większość z nich jest specjalnie stworzona z uwzględnieniem potrzeb i umiejętności dla początkujących. W rezultacie zapewniają proste, wygodne i intuicyjne tworzenie stron internetowych. Usługi te są również niedrogie, a zakres funkcji, które obejmują, jest więcej niż wystarczający, aby szybko uruchomić przyzwoitą stronę internetową.

Dowiedzieliśmy się 7 najbardziej popularnych twórców stron internetowych:

 1. Wix – najpopularniejszy kreator stron internetowych
 2. WordPress – najczęściej używany CMS na świecie
 3. Shopify – najlepsza platforma e-commerce
 4. Bluehost – najczęściej używany dostawca usług hostingowych
 5. Weebly – wspólny kreator stron internetowych firmy Square, Inc
 6. Squarespace – wszechstronny kreator stron internetowych
 7. Marki krawieckie – popularna firma zajmująca się tworzeniem witryn internetowych

Każdy z tych twórców stron ma wiele do zaoferowania docelowym odbiorcom, a każdy z nich ma pewien zakres funkcji, które umożliwiają wykonanie wymaganego zestawu zadań. Które z nich najlepiej sprawdzą się w projekcie rozwoju Twojej witryny i co dokładnie mają do zaoferowania? Czas to teraz odkryć.

Wix – najpopularniejszy kreator stron internetowych

Wix - najpopularniejszy kreator stron internetowych

Wix – to najpopularniejszy oparty na chmurze program do tworzenia witryn internetowych z siedzibą w Tel Awiwie (Izrael). Założona w 2006 r. Usługa szybko rozwinęła się w potężny system, który obecnie umożliwia milionom witryn internetowych na całym świecie. System oferuje szeroką gamę zaawansowanych funkcji oraz narzędzia do dostosowywania fdesign, które umożliwiają uruchamianie i zarządzanie różnego rodzaju projektami, niezależnie od ich stopnia złożoności. Spójrz teraz na najbardziej charakterystyczne i popularne z nich:

 • Szablony zaprojektowane przez projektantów. Wix wyróżnia się z tłumu dzięki szerokiemu wyborowi dostosowanych do urządzeń mobilnych motywów. Obecna kolekcja szablonów obejmuje ponad 550 projektów, z których wszystkie cechuje wysoka jakość.
 • Edytory standardowe i mobilne. Kreator stron internetowych oferuje dwie popularne opcje edycji – standardowy edytor stron WYSIWYG i edytor mobilny. Korzystając z trybu standardowego, możesz dostosować projekt strony internetowej pod kątem własnych potrzeb. Wprowadzane przez Ciebie zmiany są automatycznie wyświetlane w wersji mobilnej, natomiast zmiany wprowadzone w trybie mobilnym nie są wyświetlane w wersji komputerowej.
 • Wix ADI. Narzędzie sztucznej inteligencji zapewnia użytkownikowi osobistego asystenta projektu, który automatycznie tworzy projekt i układ strony internetowej, wypełniając go treściami przesłanymi przez użytkownika. Istnieje również możliwość edycji strony internetowej w celu nadania jej preferowanego projektu i funkcji, ale posiadanie dobrej jakości szkicu jest z pewnością znaczącą zaletą.
 • App Market. Wix App Market zawiera wiele widżetów i aplikacji, które można zintegrować ze stroną internetową, aby w pełni wykorzystać jej funkcjonalność. Aplikacje są płatne i bezpłatne, a także są podzielone na kategorie na podstawie ich implikacji. Opcja filtra wyszukiwania pozwala na łatwość i wygodę wyszukiwania, oszczędzając w ten sposób wysiłek i czas użytkownika.
 • Handel elektroniczny i blogowanie. Wix jest wyposażony w dość wydajny i elastyczny silnik eCommerce i blogowania, który pozwala użytkownikom rozpocząć i skutecznie zarządzać małymi i średnimi sklepami internetowymi i blogami. Obie platformy obejmują szeroką gamę narzędzi do dostosowywania projektu i opcji wymaganych zarówno do rozwoju witryny, jak i dalszej promocji online.

Na uwagę zasługuje również polityka cenowa Wix. Kreator stron internetowych ma całkowicie darmowy plan, który pozwala szczegółowo przetestować i poznać system przed aktualizacją do jednego z jego płatnych planów. Gdy tylko zdecydujesz się na subskrypcję zaawansowaną, będziesz mógł wybrać jeden z dwóch rodzajów subskrypcji Wix – Standard i Business / eCommerce. Koszt planów standardowych zaczyna się od 13 USD / mc, a planów biznesowych zaczyna się od 23 USD / mc.

Wypróbuj Wix za darmo

WordPress – najczęściej używany CMS na świecie

WordPress - najczęściej używany CMS na świecie

WordPress – jest najczęściej używanym systemem zarządzania treścią na świecie, który można stosować do uruchamiania i dostosowywania wszystkich rodzajów prostych do złożonych projektów. Bez względu na to, jakie masz doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, na pewno słyszałeś o platformie ze względu na imponujące opcje dostosowywania projektu, wszechstronność wtyczek i zaawansowane funkcje integracji. System istnieje od kilkunastu lat, poprawiając swoją funkcjonalność i elastyczność zapewnianych ustawień. Czas od razu wymienić główne zalety CMS:

 • Blogging Engine. WordPress został początkowo stworzony jako platforma blogowa, dlatego oferuje szeroki zakres funkcji i narzędzi, które umożliwiają konfigurowanie i dostosowywanie w pełni funkcjonalnych blogów. Nie oznacza to jednak, że z platformą nie będzie można rozpocząć innych projektów. System nie oznacza głębokiego projektowania stron internetowych ani świadomości kodowania. Pamiętaj jednak, że znajomość podstaw programowania na pewno będzie dodatkowym atutem podczas pracy z usługą.
 • Integracja wtyczek i szablonów. Bez względu na typ witryny, którą planujesz uruchomić, nie obejdziesz się bez integracji wtyczki / szablonu, jeśli chcesz, aby odniosła sukces. W Internecie znajduje się wiele wtyczek i motywów WordPress, które są zarówno bezpłatne, jak i płatne. Pamiętaj, że darmowe wtyczki / projekty nie są całkowicie bezpieczne i niezawodne, ponieważ mogą obejmować złośliwe oprogramowanie, które może ostatecznie zagrozić bezpieczeństwu i wydajności Twojej witryny.
 • Redaktor Gutenberg. WordPress zrewolucjonizował podejście do tworzenia stron internetowych poprzez wprowadzenie edytora Gutenberg. Uprościło proces projektowania stron internetowych, eliminując potrzebę edycji kodu. Musisz przejrzeć kolekcję bloków treści, aby dodatkowo je dostosować i skonfigurować podczas tworzenia układu strony.
 • Hosting Provider. WordPress nie ma własnego hostingu, co powoduje potrzebę szukać najlepszego dostawcy w sieci. Jednak CMS zaleca preferowanie Bluehost ponieważ jest to jeden z najbardziej zaufanych i w pełni funkcjonalnych systemów dostępnych na rynku.

WordPress jest początkowo bezpłatny dla wszystkich. Możesz go bezpłatnie pobrać i zainstalować, a dzięki systemowi możesz nawet tworzyć bezpłatne strony internetowe. Jeśli jednak oczekujesz głębszej funkcjonalności projektów WordPress, nie przejdziesz bez inwestowania w integrację wtyczek / szablonów. Ponadto musisz zadbać o hosting i wybór domeny.

Jak wspomniano powyżej, najlepszym dostawcą hostingu dla WordPress i tym, który oficjalnie poleca, jest Bluehost. Usługa oferuje bezpłatną nazwę domeny na pierwszy rok użytkowania, bezpłatny certyfikat SSL, całodobową obsługę klienta, instalację WordPress 1-kliknięciem, wiele ofert specjalnych i bonusów lojalnościowych. Bluehost jest również znany ze swojego zainteresowania eCommerce, rozległego rynku wtyczek, dodatków, skryptów, szybkiego ładowania strony, wysokich wskaźników czasu działania i licznych zintegrowanych aplikacji. Koszt subskrypcji Bluehost zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie – to zdecydowanie godna oferta!

Wypróbuj WordPress za darmo

Shopify – najlepsza platforma eCommerce

Shopify - najlepsza platforma eCommerce

Shopify – to najbardziej znany na świecie kreator stron internetowych eCommerce, który oferuje potężny zestaw funkcji i zbiór narzędzi, które zapewniają godny wynik. Shopify to kanadyjska platforma eCommerce z siedzibą w Ottawie, ON, Kanada. Została założona w 2004 roku i stała się najpotężniejszym na świecie producentem witryn internetowych. Będąc platformą eCommerce, Shopify cieszy się popularnością wśród użytkowników, którzy wolą robić zakupy online. Nic dziwnego, ponieważ system umożliwia tworzenie, dostosowywanie i promowanie wszystkich rodzajów sklepów internetowych, od małych po hipermarkety. Oto główne cechy oprogramowania:

 • Punkt sprzedaży (POS) Oprogramowanie. Shopify ma funkcję POS, która pozwala sprzedawać produkty w fizycznej lokalizacji, akceptować karty kredytowe i korzystać z narzędzi do inwentaryzacji, marketingu, wysyłki i zarządzania systemem.
 • Funkcje zarządzania produktem. Platforma umożliwia zintegrowanie koszyka z zakupami i przycisku „Kup” w sklepie internetowym, aby umożliwić klientom utworzenie wymaganej liczby kart produktów. Oprogramowanie odpowiednio generuje kody osadzania produktów w trybie automatycznym, aby umożliwić użytkownikom dodawanie list produktów / galerii do swoich projektów. Co więcej, system jest wyposażony w funkcję importu / eksportu plików CSV, która zapewnia wygodniejszy proces zarządzania produktem.
 • Zaawansowane opcje marketingowe. Gdy zajmuje się procesem promocji w sklepie internetowym, Shopify oferuje wiele zaawansowanych narzędzi marketingowych i funkcji, które pozwalają na skorzystanie z najlepszych wyników. Wśród zalet, z których możesz tu skorzystać, początkowo warto wspomnieć o możliwości tworzenia pokwitowań online, eksplorowania i analizowania statystyk sklepu internetowego, kontrolowania salda konta eCommerce i korzystania z listy potężnych funkcji Shopify, takich jak App Store, BOGO rabaty, Shopify Ping, Shopify Tap & Czytnik chipów i wiele innych.
 • Potężne możliwości integracji. Dzięki Shopify możesz korzystać z zestawu potężnych funkcji integracji. W ten sposób możesz z powodzeniem zintegrować swoje konto Shopify ze znanymi na całym świecie platformami handlowymi i oprogramowaniem księgowym, takim jak Amazon, Quickbooks, Xero itp. Pozwala to sprzedawać produkty fizyczne / cyfrowe na tych platformach, korzystając z obsługi wielokanałowej.
 • Rozszerzona Rzeczywistość. Ta zaawansowana funkcja z pewnością będzie bardzo pomocna, jeśli chodzi o zwiększenie skuteczności promocji produktu i wzrostu sprzedaży. Dzięki rzeczywistości rozszerzonej będziesz mógł prezentować produkty dostępne w magazynie w trybie 3D, aby potencjalni klienci mogli zobaczyć ich zalety w szczegółach.

Polityka cenowa Shopify jest umiarkowana, ale zdecydowanie zgodna z oczekiwaniami użytkowników. Zakres funkcji oferowanych przez oprogramowanie jest więcej niż wystarczający do obsługi wszystkich rodzajów projektów eCommerce – od małych po skomplikowane. Istnieje bezpłatny 14-dniowy okres próbny, podczas którego możesz szczegółowo przetestować jedną z subskrypcji Shopify. Najtańszy plan, który możesz uaktualnić, kosztuje 9 USD miesięcznie, co jest dość rozsądnym i niedrogim rozwiązaniem.

Wypróbuj Shopify za darmo

Bluehost – najczęściej używany dostawca usług hostingowych

Bluehost - najczęściej używany dostawca usług hostingowych

Bluehost – jest najczęściej używanym dostawcą usług hostingowych, który jest również znany ze swojego bezpieczeństwa, wiarygodności i zaawansowanych funkcji. Platforma działa szczególnie dobrze dla tych użytkowników, którzy nigdy nie byli zaangażowani w tworzenie stron internetowych lub nie korzystali wcześniej z CMS. System jest idealną opcją do przechowywania wszelkiego rodzaju projektów internetowych, niezależnie od ich wielkości, złożoności obszaru specjalizacji. Tymczasem Bluehost jest jedynym dostawcą hostingu, który jest oficjalnie rekomendowany przez WordPress CMS ze względu na wiele zalet, które oferuje. Oto oni:

 • Zintegrowany rynek. Bluehost jest wyposażony w potężny zintegrowany rynek, który oferuje szeroki wybór aplikacji, skryptów, dodatków i widżetów, które mogą podnieść wydajność Twojej witryny na zupełnie nowy poziom. Wśród aplikacji, które możesz tutaj wybrać, warto wspomnieć o wielu szablonach WordPress, blogach i rozszerzeniach eCommerce, narzędziach marketingu i promocji projektów, galeriach zdjęć itp..
 • Bezpieczeństwo. System znany jest z zaawansowanych opcji bezpieczeństwa i ochrony przed spamem, które umożliwiają zapobieganie nieautoryzowanemu dostępowi do projektu przez użytkowników zewnętrznych i wszechstronne zagrożenia związane z poufnością. Oprócz funkcji ochrony Hotlink, Bluehost oferuje szeroką gamę narzędzi bezpieczeństwa, w tym Spam Hammer, Spam Expert i więcej.
 • Szybka prędkość ładowania strony i wysoka szybkość działania. Dostawca hostingu zapewnia zwiększenie szybkości ładowania strony i zwiększenie szybkości działania. Te funkcje pozwalają poprawić wydajność Twojej witryny, podnosząc ją na zupełnie nowy poziom. Takie podejście ostatecznie powoduje wzrost ruchu i poprawę funkcjonalności twojego projektu.
 • Elastyczność. Firma skutecznie integruje się z kilkoma zewnętrznymi usługami, aplikacjami i dodatkami, które mają pozytywny wpływ na ogólną wydajność witryny. Od Ciebie zależy wybór usług, które przyczynią się do popularności i promocji Twojej firmy.

Polityka cenowa Bluehost jest bardziej niż przystępna dla wszystkich. System oferuje dwa rodzaje subskrypcji, z których najtańsza kosztuje tylko 2,95 USD / mc. Plan zapewnia wiele korzyści, w tym nieograniczoną przepustowość, funkcję połączenia SSL, wiele regularnych aktualizacji WordPress i wiele innych.

Wypróbuj Bluehost teraz

Weebly – wspólny kreator stron internetowych firmy Square, Inc.

Weebly - wspólny kreator stron internetowych firmy Square, Inc.

Weebly – to wiarygodny kreator stron internetowych, który służy do opracowywania i dostosowywania atrakcyjnych i w pełni funkcjonalnych stron internetowych. Kreator stron został uruchomiony w 2006 roku i zyskał popularność wśród ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie.

Na dzień dzisiejszy konstruktor witryn jest wybierany głównie przez użytkowników, którzy zamierzają tworzyć małe i duże sklepy internetowe, ale nadal może być używany do uruchamiania innych rodzajów projektów dla aplikacji osobistych i biznesowych. Oprócz oszałamiającego zestawu funkcji eCommerce, Weebly jest również znany z szerokich możliwości blogowania, edycji obrazów i integracji. Jeśli chcesz współpracować z Weebly, zapoznaj się z jego wyjątkowymi funkcjami:

 • Rozbudowane opcje integracji. Weebly oferuje wiele zintegrowanych widżetów i aplikacji, które możesz wybrać do swoich projektów. Należą do nich pliki multimedialne, mapy, pokazy slajdów, kolekcje obrazów, pola wyszukiwania i inne. Z kolei funkcja „Osadź kod” umożliwia dodanie wymaganej liczby elementów do strony, aby nadać jej niepowtarzalny wygląd. Kreator stron internetowych zapewnia dodatkowo zestaw zaawansowanych funkcji, które wyróżniają go z tłumu.
 • eCommerce. Jak wspomniano powyżej, Weebly koncentruje się teraz na najwyższym poziomie eCommerce. Kreator stron internetowych zawiera wiele funkcji kierowania firmy, które mają duży wpływ na wydajność Twojego sklepu internetowego. Dlatego oferuje zintegrowany koszyk, bezpieczne opcje płatności i wysyłki, rozbudowane narzędzia do zarządzania produktem, wygodną i pomocną opcję filtrowania wyszukiwania, ekskluzywne oferty i wsparcie klienta, import / eksport produktów CSV, przydatne aplikacje mobilne i inne funkcje.
 • Blogowanie. Weebly pozwala na podłączenie i zarządzanie w pełni funkcjonalnym blogiem do twojego projektu w bardzo krótkim czasie. Aby rozpocząć blog, możesz dodawać, aktualizować i planować posty, przypisywać opcje udostępniania w mediach społecznościowych dla każdego posta, wybierać preferowany system komentowania, dostosowywać stopki i nagłówki dla każdego dodawanego postu, wybierać metatagi dla artykułów, a co nie . System oferuje również zestaw szablonów blogów, które są również bezpłatne i można je dostosowywać.
 • Weebly Promuj narzędzie. Narzędzie zostało wprowadzone niedawno, ale udostępnia użytkownikom systemu wiele opcji marketingu e-mailowego. Jest dostarczany z zestawem gotowych projektów dla różnych typów wiadomości e-mail (biuletyny promocyjne, biuletyny, imprezy i prezentacja produktów itp.) i automatycznie tworzy wiadomości dotyczące aktywności użytkownika. Kampanie e-mail marketingowe organizowane i utrzymywane za pomocą tego narzędzia są skuteczne i profesjonalne. Weebly Promote oferuje także przydatny konstruktor przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail, liczne narzędzia pomocy technicznej, opcje segmentacji kontaktów i inne.

Weebly wyróżnia się również z tłumu dzięki wszechstronnej, ale przystępnej polityce cenowej. Kreator stron internetowych oferuje kilka rodzajów subskrypcji, w tym bezpłatny, nigdy nie wygasający plan, który pozwala przetestować cały zestaw funkcji systemu z korzyścią. Koszt płatnych planów zaczyna się od 4 USD miesięcznie i rośnie w stosunku do funkcji / warunków zawartych w płatnych subskrypcjach.

Wypróbuj Weebly za darmo

Squarespace – wszechstronny kreator stron internetowych

Squarespace - wszechstronny kreator stron internetowych

Squarespace – jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych narzędzi do tworzenia stron internetowych typu „zrób to sam”, który jest głównie dostosowany do potrzeb twórców i przedsiębiorców. System umożliwia uruchamianie różnego rodzaju projektów, ale szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku portfeli, blogów i małych cyfrowych sklepów internetowych. Co ważne, wszystkie witryny zbudowane przy użyciu Squarespace mają atrakcyjny wygląd i godną uwagi funkcjonalność, chociaż system nie jest łatwy do opanowania dla początkujących. Zobacz teraz niektóre z najbardziej niezwykłych funkcji Squarespace:

 • Edytor WYSIWYG. Jako twórca stron WYSIWYG, Squarespace pozwala kontrolować cały proces tworzenia stron internetowych. Pamiętaj jednak, że wszystkie wprowadzone zmiany są zapisywane automatycznie, co powoduje, że opcja podglądu jest niedostępna. Oznacza to, że nie zobaczysz końcowego wyniku, dopóki witryna nie zostanie opublikowana. Odpowiednio, odwiedzający Twoją stronę zobaczą to wraz z błędami i błędami, które możesz przypadkowo popełnić.
 • Responsywne szablony. Szablony Squarespace są w pełni responsywne i cechują się wysoką jakością, chociaż kolekcja wzorów nie jest tak obszerna w porównaniu z innymi popularnymi usługami. Kreator stron internetowych jest wyposażony w wygodny edytor „przeciągnij i upuść”, który umożliwia łatwe wybieranie i rozmieszczanie wymaganych elementów strony internetowej. Platforma oferuje profesjonalne szablony, które są świetne, jeśli chodzi o rozwój cyfrowych sklepów internetowych, portfeli, blogów, witryn kawiarni i restauracji, witryn ślubnych i innych podobnych projektów.
 • Koncentracja na projektowaniu portfela. Squarespace ma charakterystyczny i bogaty zestaw funkcji, które pokrywają większość potrzeb użytkowników w zakresie tworzenia portfolio. System jest wyposażony w Kreator stron tytułowych, opcje edycji HTML / CSS, Edytor stron kasy dla sklepów cyfrowych, Logo & Narzędzie do edycji tytułu. Oferuje również zaawansowany edytor stylów, który pozwala wybierać różne style stron, zależnie od potrzeb (Należą do nich strony tytułowe, galerie, strony blogów, strony indeksowe, strony blogów i wydarzeń, a także inne). Gdy tylko wybierzesz wymagany typ strony, pozostałe strony automatycznie dostosują się do niego.
 • eCommerce. Kreator stron internetowych umożliwia uruchamianie i zarządzanie małymi i średnimi sklepami internetowymi, których funkcjonalność będzie zależeć od wybranego planu. Funkcja eCommerce zawiera bezpłatny certyfikat SSL, zintegrowany koszyk, atrakcyjne opcje wyświetlania produktów, funkcję osadzania wideo, szczegółową prezentację i opis produktu. Możesz także dodawać różnorodne warianty produktów, inicjować programy lojalnościowe, a także dostosowywać ceny i opcje wysyłki w zależności od potrzeb.
 • Blogowanie. Dzięki Squarespace możesz założyć własnego bloga i zarządzać nim, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników i poziom zadowolenia. Możesz tutaj publikować i aktualizować posty, włączać komentarze i kanały RSS, dodawać tagi geolokalizacyjne, korzystać z tagowania iTunes, opcji łączenia i więcej.

Squarespace to zaufany kreator stron internetowych w chmurze, który doskonale nadaje się do tworzenia portfeli, małych i średnich witryn eCommerce, a także projektów biznesowych. Kreator stron internetowych nie oferuje jeszcze żadnych bezpłatnych planów, ale pozwala przetestować funkcjonalność systemu podczas 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Koszt płatnej subskrypcji zaczyna się od 12 USD / mc, co jest całkiem dobrą opcją dla każdego użytkownika zainteresowanego dalszą aplikacją systemową.

Wypróbuj Squarespace za darmo

Marki krawieckie – popularna firma zajmująca się tworzeniem witryn internetowych

Marki krawieckie - popularna firma zajmująca się tworzeniem witryn internetowych

Tailor Brands – to popularna firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych, której główną misją jest pomaganie firmom w usprawnianiu procesów brandingowych. System zapewnia wysokiej jakości branding i design dla Twojej firmy, aby wyróżniała się z tłumu. Tailor Brands korzysta z Artificial Intelligence, która przyczynia się do wydajności Twojego projektu i unikalnej tożsamości marki. Poniżej wymieniono najbardziej charakterystyczne cechy firmy, które wyróżniają ją spośród tłumu:

 • Logo Maker. Platforma umożliwia zaprojektowanie unikalnych logo dla Twojej firmy, aby rozwijała się i ujawniała tożsamość Twojej firmy. Usługa oferuje wiele narzędzi do tworzenia logo dostępnych w magazynie i możesz wybrać wymagane elementy, aby zaprojektować logo, które spełni twoje wymagania. Cały proces tworzenia logo jest łatwy, szybki i wygodny nawet dla początkujących, co tłumaczy zintegrowany algorytm AO, który wykonuje całą pracę za Ciebie.
 • Opcje zarządzania społecznego. Platforma ma w pełni zintegrowaną platformę zarządzania społecznościowego, która umożliwia udostępnianie treści związanych z projektem i publikowanie artykułów w sieciach społecznościowych.
 • Dostosuj reklamy. Usługa znana jest ze zintegrowanej platformy Tailor Ads, która umożliwia tworzenie i dodawanie natychmiastowych reklam, które są oferowane w różnych odmianach w celu dopasowania do wymagań i potrzeb użytkowników.
 • Zestaw narzędzi brandingowych. Tailor Brands zapewnia dostęp do zaawansowanego zestawu narzędzi do budowania marki biznesowej, które są tworzone z myślą o specjalizacji i potrzebach promocyjnych Twojej firmy. Narzędzia są bardzo elastyczne. Oznacza to, że możesz użyć pomysłów na wizytówkę lub plików EPS, aby stworzyć wyjątkowy projekt strony internetowej, który spełni wymagania Twojej strony biznesowej.

Tailor Brands to profesjonalna marka firmowa i firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych, która oferuje szeroki zakres zintegrowanych narzędzi i funkcji. System nie ma bezpłatnego abonamentu, ale jego płatne subskrypcje są oferowane po przystępnych cenach. Cena najtańszego planu zaczyna się od 9,99 USD / mc. Można go jednak obniżyć do 2,99 USD miesięcznie, jeśli dokonasz jednorazowej rocznej płatności.

Wypróbuj marki Tailor teraz

Dolna linia

Wybór twórców stron internetowych jest wszechstronny i istnieje wiele opcji dla różnych nisz. Jednak użytkownicy wciąż napotykają problemy, jeśli chodzi o wybór przyzwoitego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Wix, Shopify, Squarespace, Weebly, Bluehost, Tailor Brands i WordPress CMS to usługi o światowej renomie, które w ogóle nie wymagają prezentacji. Każdy z nich jest liderem w określonej niszy, niezależnie od tego, czy jest to twórca stron internetowych, firma hostingowa czy CMS. Jeśli obecnie szukasz godnego rozwiązania w którejkolwiek z tych nisz, platformy te z pewnością będą rozsądną inwestycją, która ostatecznie się zwróci.

Utwórz stronę internetową za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map