Twórcy stron: Analizowane programy White Label i programy dla sprzedawców

Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn dla szkół i nauczycieli


Nie można nie doceniać znaczenia białego znakowania we współczesnej niszy projektowania stron internetowych, zwłaszcza jeśli chodzi o pomyślne tworzenie stron internetowych. Białe etykiety to potężna strategia, która pozwala na zwiększenie współczynników dystrybucji, przy jednoczesnym skupieniu się na marketingu produktów zamiast na ich tworzeniu. W rezultacie zyskujesz wiele korzyści, w tym wzrost bazy klientów, ruchu w witrynie, potencjału biznesowego i, oczywiście, zysków.

Białe etykiety w projektowaniu stron internetowych przyczyniają się do łatwego budowania marki strony internetowej i biznesu, zmniejszenia inwestycji marketingowych, opracowywania opłacalnych rozwiązań, wzrostu wartości produktu / usługi, koncentracji sprzedaży itp. Wiele firm produkujących oprogramowanie, w tym twórców stron internetowych, używa białego oznakowania jako ważnego elementu swojej działalności strategia, ponieważ jest to korzystne dla obu stron: producenci zdobywają więcej klientów bez dodatkowych inwestycji marketingowych, podczas gdy sprzedawcy zarabiają prowizje, nie martwiąc się o produkt, który sprzedają.

Przeprowadziliśmy kilka badań na ten temat, aby uzyskać listę twórców witryn, które oferują rozwiązanie z białą etykietą lub ciekawe alternatywy. Niezależnie od tego, czy jesteś niezależnym projektantem, startupem czy firmą o ugruntowanej pozycji, zapewniamy Ci ochronę.

Przeanalizowaliśmy 10 najlepszych białych kreatorów stron WWW & Programy dla sprzedawców:

 1. IM Creator PRO – najlepszy Whitelabel & Program dla sprzedawców
 2. Ucraft – White Label Software Builder Software
 3. Zakładka – program agencji White Label Design Agency
 4. uKit – jeden z najlepszych programów partnerskich na całe życie
 5. Wix – biała etykieta & Wyjaśnienie programu dla sprzedawców
 6. ShopWired – platforma e-commerce White Label
 7. Weebly dla projektantów stron internetowych – szczegółowy przegląd programu
 8. Webydo – kompleksowa platforma do projektowania stron internetowych
 9. Duda – Kreator stron internetowych z zarządzaniem klientami
 10. Wyjaśnienie platformy programistów Squarespace

Jeśli masz zamiar założyć własną firmę z białą etykietą, możesz zostać zachęcony do uzyskania dodatkowych informacji na temat tego typu oprogramowania do tworzenia witryn internetowych oraz oferowanych przez nie programów. Na każdy z systemów warto zwrócić uwagę, ponieważ każdy z nich oferuje wiele zalet białej etykiety, które przyczyniają się do wydajności i promocji firmy. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym i w pełni funkcjonalnym narzędziom do tworzenia witryn, które zapewniają zaawansowane rozwiązania z białą etykietą.

IM Creator Pro – najlepsza biała etykieta & Program dla sprzedawców

IM Creator Biała etykieta

IM Creator – to w pełni funkcjonalny kreator stron internetowych, który oferuje najlepsze i najtańsze Rozwiązanie White Label skierowany do przedsiębiorczych projektantów stron internetowych, agencji projektowania stron internetowych, sprzedawców i startupów. Zaczynasz od bardzo małej inwestycji początkowej (płatność roczna w wysokości 350 USD) i możesz tworzyć i publikować tyle witryn, ile chcesz. Również wszystkie strony otrzymują nieograniczony hosting za darmo, bez względu na to, ile ruchu. Istnieją również poziomy istotne dla agencji i firm hostingowych, które dają im możliwość hostowania witryn na swoich serwerach i naliczania opłat za użytkowników również.

Jeśli potrzebujesz tych i więcej opcji, takich jak integracja cPanel, interfejs API własnych domen i inne funkcje programistyczne, IM Creator oferuje dwa pakiety White Label: „Host It Yourself” i „Servers Control”. Oprócz „Standardowej białej etykiety” Ty (lub twoja firma) otrzymujesz nieograniczony potencjał do zarządzania funkcjami kreatora witryn pod Twoją marką. Koszt tych paczek wynosi odpowiednio 2500 i 25000 USD.

Pomocna wskazówka: możesz zmniejszyć koszt „Standardowej białej etykiety” o 20%, korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego dla odwiedzających SWB – superb20off.

Kluczowe cechy programu White Label dla twórcy IM

 • Pełna kontrola. Dzięki rozwiązaniu White Label masz pełną kontrolę nad elementami edytora strony. Należą do nich języki (jeśli jest taka potrzeba, możesz udostępnić witrynę w dowolnym języku), ceny, wybór szablonu, tworzenie użytkowników, edycja strony i więcej.
 • Styl marki witryny. System integruje się ze stylem marki Twojej firmy, umożliwiając skonfigurowanie własnego projektu, który będzie cechował się rozpoznawalnością i rozpoznawalnością marki. Zastąpienie oryginalnego brandingu IM Creator daje możliwość rozpoznania projektu przez obecnych i potencjalnych klientów.
 • Rejestracja domen. Narzędzie pozwala tworzyć i rejestrować nieograniczoną liczbę stron i domen w wybranym abonamencie.
 • Panel sterowania. Kreator stron internetowych jest dostarczany z panelem sterowania, który jest tworzony z myślą o potrzebach sprzedawców i oferuje wiele funkcji śledzenia wydajności projektu.
 • Obsługa klienta. Korzystając z narzędzia White Label, będziesz korzystać z pomocy technicznej 24/7, z której możesz skorzystać, aby rozwiązać wszelkie problemy związane z systemem.
 • Bezpieczeństwo. Usługa zapewnia najwyższe bezpieczeństwo wszystkich płatności i danych osobowych dostępnych na stronie internetowej dzięki zastosowaniu zintegrowanego certyfikatu SSL.

Wypróbuj komunikator IM Creator White Label

Ucraft – White Label Software Builder Software

Biała etykieta Ucraft

Ucraft – to zaawansowany kreator stron internetowych, który uruchomił swój Program White Label w czerwcu 2017 r. Jego oferta jest wystarczająco chwytliwa dla wszystkich kategorii użytkowników. Jeśli jesteś małym studiem projektowym lub freelancerem, który obsługuje dziesiątki prostych lub prawie prostych stron internetowych rocznie, możesz skorzystać z rozwiązań „pakietu standardowego”, które kosztują 479 USD miesięcznie. Za ten koszt otrzymasz: własny branding, szablony i domenę, hosting w chmurze Google, unikalne szablony zaprojektowane przez twórców stron internetowych Ucraft, aplikację eCommerce, zintegrowaną aplikację Landing Page Creator, aplikację Logo Maker, ponad 20 integracji z platformami projektowymi, analitycznymi i marketingowymi , możliwość tworzenia nieograniczonej liczby stron internetowych.

Ten program White Label ma również własny panel administracyjny, dedykowanego menedżera, program dla sprzedawców domen oraz własny system rozliczeniowy i inne uprawnienia. Jest to naprawdę wyjątkowa funkcja w przypadku takiego kosztu z białą etykietą.

Drugi plan Whitelabel firmy Ucraft – „Self Hosted Platform” (1899 USD / miesiąc) najlepiej pasuje do dużych studiów internetowych, które tworzą setki stron rocznie. Oprócz poprzednich opcji, będziesz mieć możliwość hostowania stron internetowych na platformie hostingowej, tworzenia własnego programu polecającego, rozszerzania i zastępowania rdzenia, używania spokojnego interfejsu API do niestandardowych integracji witryn, | potężnego wsparcia technicznego i wielu innych opcji.

Kluczowe cechy programu Ucraft White Label:

 • Własna marka. Jeśli jesteś projektantem stron internetowych, możesz tworzyć witryny bez marki Ucraft. W przypadku projektu internetowego lub firmy hostingowej istnieje możliwość korzystania z interfejsu edytora Ucarft z własnym logo.
 • Własny model wyceny. Możesz wystawiać rachunki swoim klientom za pomocą wybranego modelu cenowego do zarządzania płatnościami i subskrypcjami. Uwzględniono również kampanie sprzedażowe i kody promocyjne ze zniżkami.
 • Własny program poleceń. Możesz promować swojego markowego twórcę witryny za pośrednictwem programów polecających lub stowarzyszonych. Możesz ustawić opłatę za polecenie, jak chcesz.
 • Własne szablony. Zaprojektowanie nowych szablonów sprawi, że Twój markowy kreator stron będzie całkowicie wyjątkowy. Dodatkowo otrzymasz 5 szablonów zaprojektowanych przez zespół Ucraft.
 • Własny hosting. Konfigurując markowego konstruktora witryn, możesz wybierać między hostingiem na serwerach Ucraft, Google Cloud lub na własnym serwerze hostingowym. Jest to przydatne dla dostawców hostingu, którzy korzystają z usługi twórców stron internetowych dla swoich klientów.
 • Własny sklep internetowy. Możesz z powodzeniem uruchamiać i zarządzać własnym sklepem internetowym, korzystając w szczególności z nieograniczonych zalet programu White Label oraz zintegrowanej aplikacji eCommerce.
 • Własne integracje. Niezależnie od planu White Label, na który wybierzesz, będziesz mógł wybrać i korzystać z ponad 20 integracji z zaawansowanymi platformami projektowymi, marketingowymi i analitycznymi. Współpraca z tymi platformami skutecznie przyczynia się do współczynników konwersji i utrzymania klientów.

Wypróbuj Ucraft White Label

Zakładka – program agencji White Label Design Agency

Zakładka Agencja projektowania stron internetowych

Zakładka – to kreator stron nowej generacji, który jest wyposażony w zaawansowane Program agencyjny, co skutecznie przyczynia się do rozwoju i rozwoju Twojej firmy. Program pozwala skonfigurować własną stronę internetową agencji projektowej i zarządzać nią, korzystając z potężnego zintegrowanego narzędzia sztucznej inteligencji. Rejestracja w programie jest bardzo łatwa.

Na dzień dzisiejszy możesz zostać zarejestrowanym Agentem zakładek tylko za 99,95 USD rocznie, korzystając z przychodów w oparciu o opcję fakturowania i warunki planu, na który wybierzesz. Wśród głównych zalet programu nie można nie wspomnieć o zaawansowanych narzędziach analitycznych, braku reklam w zakładkach, opcjach integracji tła wideo, nieograniczonej liczbie klientów, przepustowości i miejsca na dysku, funkcji połączenia z domeną itp..

Kluczowe cechy programu agencji zakładek:

 • Asystent AIDA. Dzięki zintegrowanemu narzędziu AIDA program agencji zakładek pozwala uzyskać gotowy projekt prawie w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku. Asystent AIDA oparty na sztucznej inteligencji automatycznie tworzy stronę internetową, korzystając z dostarczonych treści, odpowiadając na pytania generowane przez system. Zakładka wykorzystuje moc sztucznej inteligencji w celu zwiększenia współczynników konwersji i zaangażowania użytkowników.
 • Wiele rodzajów działalności. Aby uruchomić w pełni funkcjonalną responsywną stronę internetową z programem agencji agencyjnej, możesz wybierać spośród ponad 750 rodzajów działalności w oparciu o niszę, w której się specjalizujesz, i firmę, którą planujesz uruchomić.
 • Szybkie zarządzanie witryną. Warunki programu oznaczają bieżące zarządzanie stroną internetową i fakturowanie, co odpowiednio przyczynia się do efektywnej realizacji projektu.
 • Opcje rozliczeniowe. Możesz wybrać spośród kilku opcji rozliczeń, które najlepiej pasują do specyfikacji Twojej firmy. W ten sposób system może obsłużyć wszystkie niuanse fakturowania dla Twoich klientów lub możesz samodzielnie odpowiadać za aspekty płatności. Przychody, które otrzymasz w zamian, będą zależeć od wybranej opcji fakturowania.
 • Osadzanie niestandardowego kodu. Podobnie jak system umożliwia uruchomienie strony internetowej bez konieczności kodowania, umożliwia także korzystanie z niestandardowej funkcji osadzania kodu podczas uruchamiania Agencji Witryny.
 • Integracja pasków. Zakładka obsługuje wszystkie płatności i inne powiązane niuanse fakturowania za pośrednictwem Stripe, niezawodnego i znanego procesora handlowego. Twoi klienci będą rozliczani co miesiąc, a otrzymasz 60% zysku. To bardzo wygodne i oszczędza czas.
 • eCommerce. Kreator stron internetowych jest gotowy do korzystania z eCommerce od samego początku, umożliwiając klientom tworzenie własnych sklepów internetowych i zarządzanie nimi. Wśród funkcji eCommerce, które system domyślnie oferuje, warto wspomnieć o możliwości sprzedaży nieograniczonej liczby produktów przez Internet lub przez Facebook i Instagram, braku opłat transakcyjnych, dostosowywanych powiadomień e-mail, grup cen hurtowych, potężnych narzędzi do zarządzania sklepem internetowym , bezpieczne opcje płatności, kupony rabatowe, zintegrowany koszyk, dostępność statystyk sklepu internetowego, opcje wysyłki i inne.
 • Połączenie certyfikatu SSL. System umożliwia podłączenie certyfikatu SSL, aby zapewnić maksymalną ochronę płatności i poufnych informacji przekazywanych przez użytkowników strony.

Wypróbuj program agencji zakładek

uKit – jeden z najlepszych programów partnerskich na całe życie

Biała etykieta uKit

uKit – to narzędzie do tworzenia witryn dla małych firm, które oferuje możliwość dołączenia do Program partnerski dzięki czemu każdy, kto jest zaangażowany w profesjonalne tworzenie stron internetowych – webmasterzy, freelancerzy, studia projektowania stron internetowych i właściciele niszowych społeczności – może kierować ruch do uKit i zarabiać.

Jeśli polecisz nowych użytkowników z Twojej witryny na stronie uKit, zrekompensują ci to wszyscy, którzy ostatecznie dokonają zakupu w uKit.

Kluczowe cechy programu afiliacyjnego uKit:

 • Generowanie zysków. Zarejestrowani użytkownicy uKit, którzy będą zachęcać swoich klientów do przyłączenia się do systemu, otrzymają 30% wszystkich płatności dokonanych przez poleconego użytkownika. Im więcej ruchu przyciągasz do uKit – tym wyższy zysk ostatecznie wygenerujesz.
 • Panel kontrolny partnera. Wszyscy subskrybenci i uczestnicy programu afiliacyjnego uKit mają dostęp do wspólnego panelu sterowania. To miejsce, w którym mogą dowiedzieć się o nowościach systemowych, wydarzeniach, bieżących ofertach generujących zyski, które system wprowadza w celu zapewnienia opłacalnej i satysfakcjonującej współpracy.
 • Wiele opcji zarabiania. Program partnerski obejmuje wiele opcji generowania zysków w oparciu o warunki planu, na który zdecydujesz się wybrać.
 • Programy lojalnościowe. uKit dba o komfort swoich klientów, dlatego regularnie wprowadza specjalne oferty, programy lojalnościowe, bonusy, kody promocyjne i prezenty, które przyczyniają się do możliwości generowania zysków.

Wypróbuj program partnerski uKit

Wix – biała etykieta & Wyjaśnienie programu dla sprzedawców

Eksperci Wix Arena

Wix – to wszechstronny kreator stron internetowych, który obecnie nie oferuje białych etykiet, ale mają dwie atrakcyjne opcje:

 • Zostań członkiem aby zarabiać pieniądze na przychodach generowanych z Twojej witryny. Po utworzeniu konta partnerskiego i uzyskaniu unikalnych linków możesz przekierowywać nowych użytkowników z Twojej witryny do Wix i otrzymywać rekompensatę za wszystkich, którzy ostatecznie przejdą na Premium.
 • Zostań partnerem Wix Będąc popularną i znaną na całym świecie marką, Wix zdobył zaufanie użytkowników dzięki zaawansowanemu zestawowi funkcji i niezliczonym możliwościom dostosowywania projektu i opcji promocji na stronie.

Kluczowe cechy programu partnerskiego Wix:

 • Nie ma potrzeby uruchamiania oddzielnej strony internetowej agencji projektowej. Jeśli napotkasz potrzebę stworzenia własnego studia projektowania stron internetowych, nie będziesz musiał przejmować się dostosowaniem interfejsu panelu administracyjnego do wymagań stylu marki. Zamiast tego warto zostać ekspertem Wix, aby mieć dostęp do systemu o każdej porze dnia i oferować tam usługi projektowania stron internetowych. Jako partner Wix będziesz tworzyć witryny dla swoich klientów korzystających z systemu Wix i zarabiać nie tylko za pracę projektową przez klientów, ale także przez Wix za każdą witrynę Premium.

  Ten plan działa podobnie do ich programu partnerskiego. Tutaj możesz zaprezentować swoje portfolio innym członkom Wix poszukującym profesjonalnego projektanta stron internetowych. Wśród korzyści, które skorzystasz, warto wymienić następujące:

 • Możliwość wyświetlenia swojego portfolio potencjalnym klientom;
 • Dostęp do pulpitu ekspertów, który obejmuje następujące sekcje: Wiadomości & Zasoby, blog ekspertów, narzędzia & Przewodniki, eksperckie seminaria internetowe, centrum ekspertów itp. Pamiętaj, że początkowy dostęp do pulpitu nawigacyjnego będzie nieco ograniczony, ale w miarę tworzenia nowych stron internetowych dla klientów Twoje prawa dostępu będą coraz szersze. Aby automatycznie uzyskać nieograniczony dostęp do panelu ekspertów, musisz uruchomić 4 lub więcej stron Premium Wix.

Wypróbuj Wix White Label

ShopWired – eCommerce Platfor White Label

ShopWired Biała etykieta

ShopWired – to brytyjska platforma eCommerce, która pozwala sprzedawać online bez zajmowania się problemami związanymi z projektowaniem stron internetowych. Oprogramowanie pozwala na łatwe zarządzanie twoim sklepem internetowym, zapewniając ponad tysiąc wysokiej klasy funkcji i rozwiązań eCommerce. Należą do nich potężny silnik, bezpieczny i niezawodny hosting, nieograniczona przepustowość, ponad 100 narzędzi marketingowych i sprzedażowych, obsługa wielu kanałów, optymalizacja SEO itp..

ShopWired oferuje również ekskluzywne Rozwiązanie White Label który zapewnia wszystkie funkcje i narzędzia eCommerce, których klient potrzebuje pod własną marką. W ten sposób staje się możliwe uruchamianie i zarządzanie wszystkimi typami sklepów internetowych, korzystając z obszernej funkcjonalności ofert ShopWired.

Kluczowe cechy programu e-commerce ShopWired White Label:

 • System zarządzania zmienionym sklepem internetowym. System zarządzania witryną ShopWired został całkowicie zmieniony pod kątem wymagań biznesowych, wyglądu marki i innych kluczowych parametrów.
 • Profesjonalne responsywne szablony. Oprogramowanie eCommerce jest wyposażone w szeroką gamę profesjonalnych szablonów, które można łatwo dostosować i szybko reagować. Możesz skorzystać z tych motywów, aby zapewnić klientom swobodę wyboru i kreatywne możliwości handlu elektronicznego.
 • Hosting na poziomie przedsiębiorstwa. Kreator stron internetowych jest hostowany na zaufanej platformie Amazon Web Services, która jest zgodna z najnowszymi standardami bezpieczeństwa i zapewnia najwyższe bezpieczeństwo sklepom internetowym utworzonym za pomocą systemu.
 • Usługa projektowania na zamówienie. System pozwala zaoferować klientom całkowicie oznakowaną usługę projektowania na zamówienie, która może produkować wysokiej jakości projekty dla ich sklepów internetowych, uwzględniając ich specjalne preferencje i wymagania.
 • Zmienione zasoby. Centrum zasobów ShopWired zapewnia dostęp do ponad 500 indywidualnych artykułów pomocy i wskazówek, które pomagają użytkownikom w pełni wykorzystać wszystkie funkcje i narzędzia oferowane przez Twoją firmę.
 • Obsługa białej etykiety. Możesz zainwestować dodatkową opłatę w uzyskanie pomocy na pierwszej linii od zespołu ShopWired, aby zapewnić swoim klientom profesjonalne wsparcie pod własną marką.
 • Opcje tworzenia produktu. Twoi klienci będą mogli zarządzać zapasami produktów i narzędziami magazynowymi za pośrednictwem konta ShopWired. Mogą przesyłać nieograniczoną liczbę zdjęć dla każdego produktu, organizować je w kategorie / podkategorie, korzystać z bezpłatnego rozszerzenia filtru, aby dodać opcję filtru wyszukiwania do listy produktów, używać funkcji importu / eksportu do edycji i przesyłania produktów masowych, ustawiać parametry SEO dla lepszego promocja w sklepie internetowym itp.
 • Obroty & Wzrost konwersji. Dzięki programowi ShopWired White Label będziesz mógł zwiększyć wielkość sprzedaży i współczynniki konwersji. Można tego dokonać poprzez angażowanie klientów i wyświetlanie dowodów społecznych poprzez udostępnianie recenzji innych klientów, wysyłanie automatycznych wiadomości e-mail do klientów, którzy porzucili koszyki, korzystanie z funkcji Google Trusted Stores w celu zwiększenia współczynnika zaufania klientów itp..

Wypróbuj ShopWired White Label

Weebly dla projektantów stron internetowych – + szczegółowy przegląd programu

Weebly White Label

Weebly – to kreator stron internetowych, który jest dobrym wyborem dla niezależnych projektantów stron internetowych. Ich małe rozwiązanie z białą etykietą znane również jako Platforma projektanta zapewnia użytkownikom zaplecze, które można w pełni zmienić.

Aby rozpocząć, nie ma opłat wstępnych. Platforma umożliwia projektantom bezpłatne korzystanie z edytora WYSIWYG, szablonów i hostingu systemu. Opłata jest naliczana tylko wtedy, gdy witryna zostanie opublikowana na żywo w domenie klienta (8–25 USD miesięcznie) za każdą opublikowaną witrynę. Weebly pozwala projektantom obciążyć klientów wyższymi opłatami, aby z miesiąca na miesiąc uzyskiwać powtarzalne dochody.

Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji i narzędzi do projektowania stron internetowych, twórca stron internetowych oferuje plan WebPro członkom „Platformy projektowej”. Koszt abonamentu wynosi 30 USD / mc. Dostaniesz tutaj nieograniczony hosting, bezpłatne połączenie z certyfikatem SSL, a także możliwość tworzenia niestandardowych markowych stron internetowych.

Kluczowe cechy programu białej etykiety Weebly:

 • Kontrola kodu. Masz pełną kontrolę nad każdym tworzonym projektem. To od Ciebie zależy, czy utworzysz stronę internetową z wieloma funkcjami, aby zwiększyć zaangażowanie klientów, korzystając z opcji osadzania kodu, dodając kody JavaScript / HTMl, dostosowując CSS itp..
 • eCommerce. Plan pozwala zapewnić przyszłym klientom zaawansowane funkcje i narzędzia eCommerce, takie jak recenzje produktów, opcje wysyłki w czasie rzeczywistym, wiele bramek płatności i więcej.
 • Wspólne prawa dostępu administratora. Od Ciebie zależy przyznanie praw dostępu do udostępnionego panelu administracyjnego poszczególnym użytkownikom i członkom zespołu. Ma to duże znaczenie dla efektywnej współpracy przy tworzeniu stron internetowych, szczególnie jeśli chodzi o łatwy dostęp i zarządzanie kontami klientów.
 • Niestandardowy portal klienta. Wbudowany niestandardowy portal kliencki wraz ze zintegrowanym pulpitem nawigacyjnym witryny umożliwiają dzielenie się prawami dostępu do klientów, którzy chcą zarządzać swoimi projektami, jednocześnie pozostając przy swoim brandingu.
 • Uprawnienia klienta. Masz możliwość ustawienia szerokiego zakresu uprawnień dla tych klientów, którzy chcą pracować nad rozwojem swoich stron internetowych i móc je edytować niezależnie.

Wypróbuj program Weebly White Label

Webydo – kompleksowa platforma do projektowania stron internetowych

Biała etykieta Webydo

Webydo – jest zaufanym twórcą stron internetowych, który wyraźnie celuje w agencje projektowania stron internetowych i niezależnych projektantów, oferując białe oznakowanie jako Webydo dla agencji rozwiązanie. Ta funkcja umożliwia pełną rebranding systemu, oferując kompletną platformę do projektowania stron internetowych w celu skutecznego uruchomienia i rozwoju Twojej agencji.

Jako projektant stron internetowych i właściciel agencji otrzymujesz szereg korzyści, które zapewniają imponujący wynik i wzrost bazy klientów w dłuższej perspektywie.

Kluczowe cechy programu białej etykiety Webydo:

 • Pełna kreatywna kontrola. Otrzymujesz nieograniczoną kontrolę nad procesem tworzenia strony internetowej, co ostatecznie skutkuje zwiększonym zwrotem z inwestycji (kodowanie nie jest wymagane do budowy stron internetowych z systemem) i współczynnikiem utrzymania klientów. Eksperci Webydo obliczyli, że końcowy czas tworzenia strony internetowej został skrócony o 70%, co pozwala ukończyć znacznie więcej projektów niż wcześniej.
 • Współpraca zespołowa. Możesz przyznać wspólne prawa dostępu do zarządzania witryną wszystkim członkom zespołu, którzy są odpowiedzialni za różne etapy procesu tworzenia stron internetowych.
 • Serwis w pełnym wymiarze godzin. Subskrybując rozwiązanie „Webydo for Agencies”, zyskujesz zarówno obsługę klienta, jak i obsługę w pełnym wymiarze godzin. Specjaliści ds. Kont i profesjonalni asystenci techniczni zajmą się Twoim projektem, a także skutecznością procesu tworzenia witryny.

Wypróbuj Webydo White Label

Duda – Kreator stron internetowych z zarządzaniem klientami

Duda White Label

Duda – to wiarygodny kreator stron internetowych, który jest wyposażony w program White Label dostępny dla użytkowników Team, Agency i Custom. Zapewnia resellerom szereg narzędzi z białą etykietą: pełną wersję edytora Duda; strona logowania klienta i pulpit nawigacyjny; ekrany podglądu strony, wiadomości e-mail i inne.

Wszystkie adresy URL tych narzędzi będą znajdować się pod nazwą domeny sprzedawcy. Wyświetlanie każdego elementu można dostosować. Dla partnerów Duda oferuje ceny hurtowe z dodatkowymi rabatami dla najbardziej produktywnych projektantów.

Kluczowe cechy programu Duda White Label:

 • Ekran logowania klienta. Ta funkcja umożliwia klientom logowanie się do systemu z niestandardowego ekranu logowania z białą etykietą, który idealnie pasuje do marki Twojej witryny.
 • Własny kreator stron internetowych. Twoi klienci będą mogli zobaczyć i korzystać z dostosowanego i przemianowanego narzędzia do tworzenia witryn z kolorami tożsamości marki, logo i innymi elementami. Gdy dotrą do narzędzia do tworzenia witryn, odpowiednio zobaczą nazwę Twojej domeny.
 • Pulpit klienta. Klienci uzyskują dostęp do wspólnego pulpitu nawigacyjnego z białą etykietą, gdzie mogą przeglądać statystyki witryny, portal wsparcia i inne informacje związane z biznesem.
 • Podgląd strony. Możesz wygenerować wersję podglądu witryny, która będzie zawierała branding Twojej firmy, aby dalej wysyłać ją do klientów. Pozwoli to Twoim klientom zrozumieć, jak Twoja witryna będzie wyglądać na różnych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.
 • Łatwa edycja. Twoi klienci będą mogli edytować swoje projekty nawet w drodze pod Twoją marką. Dzięki zintegrowanemu edytorowi mobilnemu można edytować strony internetowe nawet z tabletów, aktualizując zawartość o każdej porze dnia.
 • powiadomienia e-mailowe. Niezależnie od tego, czy chcesz powiadomić swoich klientów o jakichkolwiek wydarzeniach lub nowościach, czy po prostu planujesz informować ich o swojej firmie, możesz wysyłać markowe wiadomości e-mail zawierające wymagane informacje.
 • Uprawnienia i kontrola. To Ty masz pełną kontrolę nad procesem edytowania klientów, uprawnieniami na stronie i prawami dostępu. Pod tym względem możesz wybrać funkcje, do których będą mogli uzyskać dostęp Twoi klienci, przyznać indywidualne prawa dostępu członkom zespołu.

Wypróbuj Duda White Label

Wyjaśnienie platformy programistów Squarespace

Biała etykieta Squarespace

Squarespace – to bogaty w funkcje kreator stron internetowych, który ma osobny system dla zaawansowanych użytkowników o nazwie Platforma programistyczna gdzie masz pełną kontrolę nad kodem. Jednak obecnie nie ma żadnej wersji białej etykiety ani programu partnerskiego Squarespace. Korzystając z Platformy programistycznej, uzyskasz wiele korzyści, które pozwolą Ci tworzyć i dostosowywać w pełni funkcjonalne strony internetowe, integrując narzędzia innych firm. Aby uruchomić stronę internetową, wystarczy wybrać preferowany szablon lub zaprojektować projekt od zera.

Kluczowe cechy platformy programistycznej Squarespace:

 • Edycja kodu. Dzięki pełnej edycji HTML / CSS uzyskujesz dostęp do JavaScript i interfejsu API JSON do generowania zawartości źródłowej utworzonej za pomocą systemu zarządzania treścią.
 • Narzędzia i moduły. System oferuje zestaw narzędzi i modułów upraszczających proces tworzenia stron internetowych. Należą do nich Narzędzia programistyczne (Serwer, pasek narzędzi, ESLint Config), Moduły frontendu (Rdzeń, kontroler, rtęć, darwin, pomocniczy, układ: klasa podstawowa, układ: autokolumny, wypełnienia wielopunktowe, linki społecznościowe, tło wideo, renderowanie tła wideo), Frameworki szablonów (Wright, Endeavour, Bureau, Doncab, Dossier) i więcej.
 • Praca drużynowa. Squarespace jest dostarczany z repozytoriami szablonów, które są automatycznie wyświetlane za pomocą Git, przyczyniając się w ten sposób do efektywnej pracy zespołowej i współpracy w zespole.
 • Rozszerzona sieć dostarczania treści. Kreator stron internetowych jest wyposażony w zintegrowaną sieć Content Delivery Network, która skraca czas ładowania strony, wykorzystując serwery rozproszone geograficznie.

Oprócz platformy deweloperskiej Squarespace również wyróżnia się z tłumu ze względu na swoje Koło rozwiązanie. Pozwala Ci założyć firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych, ucząc się od renomowanych kreatywnych przedsiębiorców i twórców stron internetowych z całego świata. Co zyskasz dzięki ofercie niszowej wiedzy, zaawansowanym narzędziom do projektowania stron internetowych i potężnemu wsparciu, które przyspieszy rozwój Twojego biznesu internetowego.

Kluczowe cechy Squarespace Circle:

 • Profesjonalny zestaw narzędzi projektowych. Członkowie, którzy dołączyli do Squarespace Circle, mają natychmiastowy dostęp do zaawansowanych narzędzi do dostosowywania projektu, rekomendacji społeczności, przewodników, materiałów marketingowych i wskazówek dotyczących skutecznego konfigurowania i promocji stron internetowych.
 • Centrum zasobów. Oprócz Zestawu narzędzi projektowych korzystasz także z pomocy ekspertów, które przedstawiają najlepsze rekomendacje dotyczące udanej promocji firmy, generowania klientów i podstaw pozostania na czele niszowej krzywej. Program autoryzowanego trenera jest również dostępny tutaj.
 • Dostęp do społeczności. Po dołączeniu do Koła masz możliwość wymiany i dzielenia się pomysłami z rozległą i dynamiczną społecznością Squarespace. Można tego dokonać poprzez udział w Forum członków społeczności, wydarzeniach kręgu, wielu możliwościach kreatywnej współpracy.
 • Ekskluzywne oferty Squarespace. Wraz z potężną obsługą klienta, twórca strony internetowej oferuje 20% zniżki, 6-miesięczny okres próbny, dostęp do testów beta, cotygodniowe wiadomości o produktach, globalne uznanie przejawiające się poprzez unikalną plakietkę Squarespace Circle wyświetlaną na stronie i inne znaczące zasługi.

Wypróbuj Squarespace White Label

Dolna linia

Powody, dla których warto założyć i rozwijać działalność w zakresie projektowania stron internetowych, mogą być różnorodne. Niezależnie od posiadanych intencji i aspiracji istnieją dwa sposoby, aby to osiągnąć. Możesz wybrać rozwiązanie White Label lub alternatywę odsprzedaży. Która opcja najlepiej pasuje do Twojej konkretnej firmy? Zależy to od specyfikacji każdej z tych opcji, a także od osobistych wymagań.

Programy White Label umożliwiają uruchomienie firmowego projektu internetowego, a rozwiązania dla sprzedawców pozwalają budować bazę klientów za pośrednictwem istniejącej strony internetowej lub bloga. Obie opcje są warte uwagi, choć różnią się pod względem podejścia, strategii, funkcji, technik i oferowanych narzędzi. Tylko od Ciebie zależy wybór najlepszego wariantu na podstawie celów i modeli biznesowych, które początkowo ustaliłeś.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map