Przegląd 1 i 1 IONOS

1&1 IONOS – jest jednym z największych dostawców hostingu w Europie, z siedzibą w Niemczech i doskonale sprawdza się w przypadku małych i średnich firm. Firma zarządza obecnie ponad 8 milionami umów z klientami i obsługuje ponad 12 milionów domen w swoich lokalnych centrach danych na całym świecie, które zapewniają najwyższą wydajność i bezpieczeństwo.


Firma, założona w 1988 roku, szybko stała się najbardziej znanym europejskim dostawcą hostingu. Widzą swoją misję w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii, hermetycznej ochronie danych i niezawodnej polityce prywatności. Po połączeniu z ProfitBricks w 2018 r. 1&1 IONOS znacznie zwiększył swoją wydajność, aby dostosować się do najnowszych technologii cyfrowych, pokazując w ten sposób ich silną koncentrację na klientach i zaangażowanie w innowacyjne podejście.

Usługa jest wydajna, szybka i bezpieczna – dokładnie to, czego potrzebuje większość właścicieli firm, aby zapewnić niezawodną obecność w swoich witrynach. Firma oferuje skalowalną wydajność z łatwą administracją i całodobową obsługą klienta.

1. Plusy i minusy

1&1 IONOS widzi swoją misję w dostarczaniu wysokiej jakości usług. Podobnie jak każdy inny dostawca hostingu, firma ma swoje zalety i wady, które mogą mieć poważny wpływ na decyzję użytkowników o wyborze jednego z planów oferowanych przez system. Sprawdźmy je teraz.

1&1 IONOS Plusy:

 • Prędkość. 1&1 IONOS jest wyposażony w technologię dwuplatformową, która sprawia, że ​​serwery sieciowe i pamięć masowa pozostają na tej samej platformie. W rezultacie osoby odwiedzające witrynę będą cieszyć się większą wydajnością i szybkością ładowania.
 • Skalowalność. System dostosuje się do rosnących potrzeb Twojej witryny. Podczas gdy ruch w witrynie wzrośnie, parametry takie jak pamięć, możliwości przetwarzania równoległego i pamięć RAM również będą się zwiększać.
 • Protokół HTTP / 2. Serwery firmy obsługują protokół sieciowy HTTP / 2 z kompresją nagłówka dla ruchu chronionego SSL. Zwiększa to czas ładowania strony, przyczyniając się do lepszej wydajności strony.
 • Bezpieczeństwo. System oferuje ochronę DDoS, która zabezpiecza twoją stronę przed nieuczciwymi działaniami i włamaniami.
 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych. Z 1&1 IONOS, twoja wersja kopii zapasowej witryny będzie automatycznie przechowywana na serwerze przez około 6 dni. Dzięki tej opcji będziesz mógł odzyskać swoje pliki w przypadku ich przypadkowej utraty.
 • Szyfrowanie SSL i ochrona SiteLock. Cokolwiek 1&1 plan IONOS, na który wybierzesz, otrzyma bezpłatny certyfikat Wildcard SSL i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem SiteLock.
  Dostępność niedrogich planów hostingowych.

Wymienione powyżej korzyści zdecydowanie powodują 1&1 IONOS godny dostawca hostingu. Należy jednak zdać sobie sprawę, że firma ma również szereg wad, o których powinieneś wiedzieć, aby poczuć się bezpiecznie. Główne wady systemu wymieniono poniżej.

1&1 Wady IONOS:

 • Brak usług hostingowych dla sprzedawców.
 • Wzrost cen domen po 6/12 miesiącach użytkowania.
 • Ograniczone możliwości przetwarzania dla hostingu współdzielonego.

Demerity nie są dość poważne, ale powinieneś nadal wiedzieć, jakie niuanse możesz spotkać podczas korzystania z systemu.

2. Funkcje hostingowe

Jako jeden z najbardziej renomowanych dostawców hostingu w Europie 1&1 IONOS obejmuje szeroki zakres potrzeb użytkowników. System posiada bogatą funkcjonalność, narzędzia i aplikacje, które wyróżniają go z tłumu. Spójrz na rdzeń 1&1 funkcje IONOS teraz:

 • RailGun CDN. System ma zaawansowaną sieć dostarczania treści RailGun, która automatycznie dystrybuuje twoją stronę internetową do kilkudziesięciu serwerów danych na całym świecie. W rezultacie twoja strona ładuje się szybko i płynnie z dowolnego miejsca na świecie.
 • Aplikacja Hosting Manager. Aby zarządzać witryną i aktualizować ją z dowolnego miejsca, możesz zainstalować 1&1 IONOS Mobile Admin App na smartfonie lub tablecie. Jest to szybkie, łatwe i skuteczne.
 • Zastosowanie zaawansowanych technologii. Platforma jest rozwijana w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne. Oferuje najnowszą wersję PHP z limitem pamięci 768 MB, co zapewnia najwyższą wydajność i przyczynia się do szybszego ładowania Twojej witryny.
 • Wysokiej jakości wtyczki i dodatki. Niezależnie od tego, jaki plan hostingowy zdecydujesz się wybrać, otrzymasz szeroki wybór wtyczek i dodatków, które zwiększą funkcjonalność Twojej witryny. Od Ciebie zależy wybór najpopularniejszych aplikacji hostingowych, których może potrzebować Twoja witryna. Należą do nich Joomla, Drupal, TYPO3, Magento, KOKEN, PrestaShop itp. Wtyczki są dostarczane bezpłatnie i są tak łatwe do zintegrowania, że ​​nawet nowicjusz poradzi sobie z tym w krótkim czasie.
 • Osobisty asystent. Dostawca hostingu oferuje wsparcie lokalnego zespołu dostępne 24/7/365, aby pomóc początkującym odkrywać system i wybrać odpowiedni plan. W tym samym czasie możesz skorzystać z pomocy osobistego konsultanta gotowego udzielić ci dostosowanych rekomendacji, wskazówek, sukcesu online, wsparcia technicznego i innych wskazówek za darmo. Osobisty asystent jest dostępny przez czat, bezpośredni numer telefonu i e-mail. Od Ciebie zależy wybór najbardziej odpowiedniej opcji.

3. Wydajność

Po połączeniu z ProfitBricks, 1&1 IONOS cały czas pracuje nad rozwojem systemu i poprawą jakości hostingu swoich klientów. Firma oferuje szeroki zestaw funkcji, dzięki którym system wyróżnia się z tłumu i przyczynia się do poprawy wydajności systemu.

Korzystanie z protokołów sieciowych HTTP / 2, skalowalność, technologia dwuplatformowa, RailGun CDN i jakościowe wtyczki umożliwiają zwiększenie czasu ładowania strony z dowolnej części świata i zapewniają zaawansowaną wydajność strony.

1 i 1 centra danych

Twórcy systemu pracują nad jego regularnymi aktualizacjami, a zespół obsługi klienta 24/7 stara się rozwiązać problemy, z jakimi borykają się użytkownicy. System oferuje różnorodne plany hostingowe i kreator stron internetowych od razu po wyjęciu z pudełka.

Firma zapewnia również zintegrowane narzędzia zwiększające sukces online. Należą do nich narzędzia SEO i marketingowe, ustawienia widoczności lokalnej i online, profesjonalne opcje komunikacji itp.

Czytaj także: Jak sprawdzić hosting strony.

4. Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to jedna z funkcji 1&1 IONOS wyróżnia się na. Każda witryna hostowana z systemem bez wątpienia otrzymuje ochronę antyspamową oraz zestaw specjalnych środków zwiększających bezpieczeństwo danych w niej zawartych. Firma zapewnia ochronę DDoS, która zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi użytkowników zewnętrznych.

Wszystkie plany obejmują jeden bezpłatny certyfikat SSL Wildcard i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem SiteLock dla dodatkowego bezpieczeństwa. Jest on obecnie dostępny dla planów Pro i Expert. Narzędzie SiteLock regularnie skanuje strony internetowe w celu ochrony przed potencjalnymi błędami, zagrożeniami i podatnościami.

5. Kreator stron internetowych

1&1 Kreator stron internetowych IONOS jest pozycjonowany jako usługa biznesowa. Opiera się na edytorze WYSIWYG. Nie jest tajemnicą, że rynek obfituje w podobne rozwiązania. Zaawansowane marki, takie jak Wix, uKit, Squarespace itp. Są najpopularniejszymi konkurentami niszowymi. Czy usługa utworzona jako dodatek do głównej 1&1 Trendy w budowaniu stron internetowych IONOS, przeciwstawić się im? Odkryjmy to!

Łatwość użycia

Dla tych użytkowników, którzy są zaznajomieni ze specyfiką korzystania z kreatorów stron internetowych z edytorami wizualnymi: 1&1 IONOS będzie wydawał się prosty i zrozumiały. Interfejs edytora WYSIWYG jest standardem dla usług tego typu.

Nie ma potrzeby chwalić go ani krytykować ze względu na jego ergonomię, ponieważ przypomina on dziesiątki podobnych usług. Ma wspólną klasyczną strukturę. Usługa działa świetnie dla początkujących.

1 i 1 edytor stron internetowych

Ergonomia deski rozdzielczej jest mierna, chociaż struktura sekcji opcji jest dość logiczna. Opiszmy to w następujący sposób: podczas korzystania z deski rozdzielczej masz wrażenie, że elementy nie są na swoich miejscach. Nie wpływa to na łatwość postrzegania, ale dobrze byłoby to zmienić.

Ogólnie pulpit nawigacyjny zawiera wiele bloków i informacji, co jest bezużyteczne dla początkujących. Co więcej, niektóre sekcje są puste, a inne są przeciążone.

Można się do tego przyzwyczaić w ciągu kilku godzin, to nie jest problem. Edytor wizualny nie różni się stylem ani urokiem, ale robi przyjemne wrażenie dzięki swojej funkcjonalności i łatwości użytkowania.

1&1 IONOS przyczynia się do dobrego stanu pracy – nie znajdziesz tutaj żadnych sztuczek upiększających, wszystko jest surowe i praktyczne.

Zestaw funkcji i elastyczność

1&1 Zestaw funkcji IONOS jest rozdzielony między pulpit z ogólnymi ustawieniami organizacyjnymi a obszarem roboczym służącym do tworzenia stron witryny, czyli edytora wizualnego.

Interesujące jest to, że nawet zanim uzyskasz dostęp do deski rozdzielczej w celu rejestracji w systemie, zaoferuje Ci ustawienie formatu, wypełnienie danych i opublikowanie wizytówki dla klientów. Będzie to tymczasowe okno wyświetlania, które będzie używane do momentu opublikowania pełnej wersji witryny.

Opcje edytora są na wysokim poziomie dzięki bogatemu zestawowi widżetów i przydatnych odpowiednich narzędzi.

Struktura szablonu zapasów może być całkowicie zmieniona – możesz dodawać wiersze i kolumny do każdej sekcji, dostosowując ich pozycje i rozmiary według potrzeb. Następnie możesz dodać dowolne widżety do każdego pola bloku. Oto jak 1&1 użytkownik IONOS ma prawie pełną kontrolę nad strukturą strony. I dość łatwo to zrobić – wystarczy mieć wyczucie i zrozumienie celu, który chcesz osiągnąć.

Edytor stron 1 i 1 - globalny design

Porozmawiajmy teraz o widżetach. Są to elementy, które pochodzą z niewielkimi częściami funkcjonalności strony. Są one dodawane do stron przez przeciąganie do wymaganych sekcji lub pól.

Wszystkie widżety są pogrupowane w 7 kategorii, w tym zestaw najbardziej rozpowszechnionych elementów:

  • Popularny”, W którym domyślnie wyświetlane są następujące elementy: tekst, obraz, ikona, kliknij, aby połączyć, mapa, suwak obrazu, galeria zdjęć, przycisk, HTML, formularz kontaktowy, duży tytuł (H1). Zestaw widżetów może ulec zmianie podczas procesu projektowania stron internetowych.

Popularne widżety 1 i 1

  • Podstawy”, Który oferuje takie elementy, jak tekst, przycisk, dzielnik, przekładka, duże i małe tytuły (H1, H3), plik, lista, kolumny (od 1 do 4), tekst i obraz.

Podstawy widgetów 1 i 1

  • Głoska bezdźwięczna”Z elementami takimi jak obraz, suwak obrazu, galeria zdjęć, ikona, wideo, SoundCloud, tłumacz strony.

1 i 1 widżety multimedialne

  • Biznes”, Która obejmuje opcję„ kliknij, aby połączyć ”, mapę, OpenTable, e-mail, formularz kontaktowy, PayPal, menu restauracji, recenzje Yelp, godziny pracy, wiele lokalizacji, kupon, harmonogram online, rodzaje płatności, referencje, narzędzie do newslettera, kalendarz Google, LiveChat, TripAdvisor, kalendarz lokalny.

1 i 1 biznes widżetów

  • Społeczny”, Gdzie można znaleźć Udostępnij, kanał Twitter, Facebook Like, komentarze na Facebooku, ikony społecznościowe, kanał RSS, komentarze Disqus, Scribd, Polldaddy, Blogger.

1 i 1 widżety społecznościowe

  • zaawansowane”Oferujący HTML, łącza nawigacyjne, glosariusz, FAQ.

Zaawansowane widżety 1 i 1

  • Blog”Ze wszystkimi postami, ostatnimi postami, postami wyszukiwania.

Blog z 1 i 1 widżetem

Biorąc pod uwagę nazwy widżetów, możesz wyraźnie zrozumieć projektowanie stron internetowych za pomocą 1&1 IONOS. Na przykład dobrze sprawdza się przy uruchamianiu stron restauracji lub kawiarni (zawiera menu dań), stron agencji turystycznych lub innych firm, co oznacza potrzebę rezerwacji zakwaterowania, umówienia się na spotkanie itp..

Mówiąc wprost, usługa umożliwia tworzenie wszechstronnych rodzajów witryn biznesowych, które wymagają opcji, które nie są dostępne w każdym niszowym narzędziu do tworzenia witryn.

Nagłówek obszaru roboczego zawiera listę stron internetowych użytkownik może przełączać się między procesem edycji strony, ikonami zmiany formatu (widok pulpitu lub urządzenia mobilnego), dostępem do sekcji pomocy technicznej, publikacją strony, kodem strony (pełna struktura wszystkich bloków strony, tryb projektanta), podglądem strony i przydatne przyciski cofania / ponawiania.

Sekcja «Strony» umożliwia dodawanie nowych stron i wyskakujących okien do strony internetowej. Włączanie menu jest obsługiwane do poziomu 3. Każda strona może być powielona lub ukryta.

W tej sekcji możesz także aktywować wielojęzyczną funkcjonalność swojej witryny. Po prostu dodaj nowy język, a natychmiast otrzymasz przetłumaczoną wersję swojej witryny. Flaga w górnej części edytora witryny pokazuje, którą wersję językową edytujesz teraz. Bardzo wygodny.

1 i 1 wielojęzyczne wsparcie

Obsługiwane jest także ustawienie hasła dostępu do strony internetowej. Ustawienia SEO są standardowe i obejmują tytuł / opis / słowa kluczowe.

Edytor stron 1 i 1 - sekcja stron

Możliwe jest również dodanie własnego kodu HTML / CSS do nagłówka strony internetowej. Możesz tworzyć wyskakujące okienka z różnymi treściami, w tym powitaniem, kontaktem z nami, promocją lub sprzedażą, odwiedzaniem nas, takich jak my w sieci społecznościowej, więcej informacji, nowy element sklepu itp..

Możliwe jest skonfigurowanie szablonu dla każdego wyskakującego okienka (rozmiar, animacja, kolor, czcionka itp.) I zawartej w nim zawartości.

Sekcja «Treść» zawiera miejsce do przechowywania plików (obrazy i inne typy plików są przechowywane osobno), ogólne informacje biznesowe, które można edytować w witrynie (profile sieci społecznościowej, adres, telefon itp.), profil biznesowy (opis wyników firmy, usług itp.). Możliwe jest również importowanie treści ze źródeł zewnętrznych.

Sekcja «Personalizuj» zrobiła na mnie wrażenie rzadką okazją do stworzenia reguł pasujących do różnych scenariuszy. Możesz również skorzystać z gotowych szablonów reguł, takich jak pierwsza lub wielokrotna wizyta użytkownika, oferty specjalne, wydarzenia i święta, ogłoszenia, powiadomienia itp..

Na przykład możesz aktywować opadanie śniegu na swoją stronę internetową w Sylwestra, automatyczne powitanie nowicjuszy lub przekierowanie ich na specjalną stronę przy określonej okazji.

Każdy szablon reguły ma opcję podglądu.

Edytor strony 1 i 1 - personalizacja sekcji

Możesz także dodać nieograniczoną liczbę własnych reguł, tworząc je z kombinacji kilku wyzwalaczy, takich jak urządzenie, lokalizacja, czas, odwiedziny, adres URL kampanii.

Możesz skonfigurować projekt zdarzenia, łącząc następujące elementy: nowy wiersz, pasek powiadomień, popup, JavaScript, efekt specjalny. Tworzenie reguł w 1&1 IONOS to interesująca i przydatna rzecz do marketingu i interakcji z użytkownikami.

W sekcji «Blog» możesz skonfigurować wyświetlanie kanału informacyjnego na stronie. Dodawaj nowe posty, importuj je przez RSS, ustaw SEO i format wyświetlania dla każdego materiału.

Blog ma przyzwoity wygląd, chociaż jego funkcjonalność jest nieco ograniczona i nie dochodzi do poziomu wyspecjalizowanych platform: nie ma tu funkcji zaplanowanej publikacji artykułu ani opcji filtrowania wyszukiwania (wszystkie są wyświetlane w Blog Managerze w kolejność przesłania na stronę).

Możesz jednak skonfigurować szczegółowy projekt kanału blogu, wybierając jeden z 3 szablonów, kolorów, tła itp.

Ogólnie rzecz biorąc, 1&1 Blog IONOS dobrze sprawdza się w zarządzaniu własnym pamiętnikiem lub jako dodatek do strony internetowej firmy – aktualności, lifehacks, opis niuansów produktów erc. Zarządzanie dużym blogiem niszowym będzie niewygodne.

Sekcja «Ustawienia» kryje wiele wszechstronnych parametrów które mają podstawowe znaczenie, takie jak ogólne elementy, takie jak ikony (sieci społecznościowe, ulubione), język witryny, informacje o nazwie domeny i wiele aspektów związanych z SEO, w tym przekierowania, kod HTML dostępny w nagłówku i metatagi dla całej witryny.

Jest to również miejsce, w którym można znaleźć miejsce do przechowywania kopii zapasowych filtrowane według daty, ustawień prywatności (ostrzeżenie o użyciu plików cookie i stronie prywatności) oraz dostosowania strony 404. Funkcja tworzenia kopii zapasowych / przywracania będzie bardzo pomocna podczas tematycznych kampanii promocyjnych (np. Wigilia lub Wyprzedaż w Czarny piątek), gdy trzeba wprowadzić zmiany w projekcie tematycznym. Po prostu wykonaj kopię zapasową witryny przed kampanią i przywróć ją po terminie. To naprawdę oszczędza Twój czas.

Praca z edytorem strony

Opiszmy teraz ogólne zasady korzystania z obszaru roboczego edytora WYSIWYG. Po pierwsze, naprawdę zasługuje na uwagę ze względu na liczne opcje.

Każda strona internetowa zawiera sekcje wypełnione widżetami – w ten sposób powstaje tutaj projekt i struktura witryny.

1. Klikając przycisk «+» pomiędzy sąsiednimi sekcjami, możesz dodać blok z kompletnym projektem różnych profili, w tym wprowadzenie, funkcje, informacje, logo, bloki tekstowe, zespół, restauracja, referencje, kontakt, promocja, plany, serwisy społecznościowe, pełna strona, stopka.

Edytor strony 1 i 1 dodaj widżet

2. Każda kategoria nowych sekcji zawiera 5-10 wariantów prezentacji treści. Ich jakość projektowania jest na najwyższym poziomie i nie trzeba dostosowywać niczego samodzielnie.

3. Wystarczy wypełnić strony internetowe tymi sekcjami w wymaganej kolejności, zastępując treści demo własnymi, aby uzyskać dobrze zaprojektowaną nowoczesną stronę internetową.

4. To samo dotyczy gotowych szablonów. W razie potrzeby możesz w nich zmienić dowolny element, ale możesz też opublikować atrakcyjną stronę internetową z szablonem jednego wieczoru, oszczędzając w ten sposób dużo czasu.

5. Po kliknięciu dowolnego elementu lub bloku zobaczysz układ i dostępne ustawienia. W lewym rogu zawsze jest «RZĄDIkona », która zapewnia dostęp do ustawień sekcji:

 • dodaj nowe wiersze / kolumny,
 • zmień wygląd strony (kolor, tło, wideo, wymiary, odcienie i odstępy),
 • wyświetl animacje (8 wariantów),
 • ukryj na urządzeniu (mobilnym, tablecie, komputerze),
 • Edycja kodu HTML,
 • ustawiony jako kotwica,
 • skopiuj lub nawet usuń blok.

6. Podświetlając obrazy lub tekst, zobaczysz menu wyboru zdjęć lub całkiem wygodny edytor tekstu.

Edytor strony 1 i 1 - wiersz

7. Dostępne są również szczegółowe statystyki, linki do przydatnych usług i zasobów. Ponadto możesz pobrać aplikację umożliwiającą zarządzanie witryną z dowolnego urządzenia mobilnego (iOS / Android).

Ogólnie 1&1 Zestaw funkcji IONOS jest potężny i przewyższa możliwości większości średnich twórców stron internetowych wykorzystywanych do tworzenia witryn biznesowych.

Nawiasem mówiąc, edytor pozwala dodawać produkty i akceptować płatności, ale analiza platformy jako usługi do budowy sklepu internetowego nie ma sensu – opcje eCommerce są tutaj mierne, a nawet poniżej średniego poziomu. System ma przyzwoity silnik do blogowania.

Jeśli chodzi o pracę ze stronami docelowymi, usługa nieco brakuje kilku głównych widżetów i możliwości zarządzania szczegółowymi statystykami konwersji z pulpitu nawigacyjnego. 1&1 IONOS przoduje w swojej głównej specjalizacji – serwisach biznesowych. W tym scenariuszu nie ma oczywistych wad.

Wzory

Otrzymujesz około 350 szablonów podzielonych na 9 kategorii od razu po wyjęciu z pudełka. Można również wybrać pusty szablon, aby utworzyć motyw od zera.

Ponieważ wszystkie projekty składają się z gotowych sekcji i widżetów edytora z zawartością demonstracyjną, sensowne jest stworzenie własnego szablonu, pod warunkiem, że masz wyraźne zrozumienie swojego ostatecznego celu. To niezawodny sposób na uzyskanie indywidualnego projektu.

Szablony 1 i 1

Jakość szablonu jest określona przez projekt elementów edytora oraz zestaw kolorów / obrazów / czcionek. Jest na przyzwoitym poziomie – twórca stron internetowych koncentruje się na osiągnięciu atrakcyjnego rezultatu.

Każdy szablon można wyświetlić w trybie podglądu. Jakakolwiek strona internetowa uruchomisz za pomocą 1&1 IONOS, będzie responsywny. Tutaj również potężne jest dostosowywanie projektu – oprócz opisanych powyżej sposobów pracy ze strukturą strony internetowej, istnieje osobna sekcja dla globalnych ustawień projektu strony internetowej.

1&1 programiści IONOS zastosowali podejście do unifikacji projektów. Pozwala to uniknąć dysonansu między projektowaniem identycznych elementów strony internetowej.

Możesz ustawić parametry tekstu, przycisków, wierszy i tła dla całej witryny, ustawiając ogólne zasady zarządzania dla każdego nowego elementu.

6. Obsługa klienta

1&1 IONOS oferuje obsługę klienta 24/7/365, która jest przyjazna dla użytkownika i gotowa reagować na wszelkie zapytania w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli masz problemy z wyborem planu, możesz również skontaktować się z ekspertami firmy, aby uzyskać profesjonalną poradę. Oprócz tego istnieje pouczające Centrum pomocy, które obfituje w artykuły, instrukcje i zalecenia dotyczące produktów i usług gospodarza.

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech firmy jest możliwość skontaktowania się z osobistym asystentem, który zaoferuje Ci profesjonalne rekomendacje, porady i inną pomoc całkowicie za darmo. Możesz skontaktować się z konsultantem za pośrednictwem czatu, e-maila lub telefonu. Istnieje również usługa oddzwaniania, która umożliwia klientom pozostawienie numerów telefonów, z którymi można się skontaktować w razie potrzeby.

7. Polityka cenowa

Dostawca hostingu oferuje trzy plany cenowe, z których wszystkie są dostarczane darmowa opcja połączenia z domeną, Certyfikat SSL Wildcard i obsługa 24/7. Każdy dodatkowy plan zawiera inne funkcje, a mianowicie:

 • Biznes – na jedną stronę internetową lub projekt (1 USD / miesiąc przez 12 miesięcy, a następnie 8 USD / miesiąc) – 100 GB pamięci, 25 baz danych, 25 kont e-mail itp .;
 • Zawodowiec – w przypadku większych projektów internetowych (1 USD / miesiąc przez 6 miesięcy, a następnie 10 USD / miesiąc) – 250 GB przestrzeni dyskowej, 100 baz danych, 100 kont e-mail, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem SiteLock itp .;
 • Ekspert – dla wielu dużych projektów internetowych (1 USD / miesiąc przez 6 miesięcy, a następnie 14 USD / miesiąc) – 500 GB przestrzeni dyskowej, 500 baz danych, 500 kont e-mail, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem SiteLock, sieć dostarczania treści RailGun itp..

Jeśli chodzi o wybór najbardziej odpowiednich typów hostingu, 1&1 IONOS zapewnia następujące opcje:

 • Shared Hosting, który obejmuje trzy skalowalne plany z wieloma funkcjami, dodatkowe środki bezpieczeństwa, całodobową obsługę klienta, bezpłatną nazwę domeny podaną na 12 miesięcy i szyfrowanie SSL.
 • Hosting VPS która daje możliwość wyboru między czterema planami i zapewnia nieograniczony ruch, certyfikat SSL, wystarczającą ilość miejsca, pamięć RAM, przydziały procesora, które rosną wraz z uaktualnieniem do wyższych planów.
 • Hosting WordPress, który zapewnia trzy dostępne plany, zapewnia proste tworzenie stron internetowych i specjalistyczną obsługę klienta.
 • Hosting w chmurze umożliwia wybranie jednego z siedmiu planów, może zostać uaktualniony / obniżony w zależności od potrzebnej przestrzeni dyskowej i oferuje środki wykrywania włamań oraz system bezpieczeństwa i zarządzania zdarzeniami.
 • Hosting dedykowany dostępne na 12 serwerach, które są dostarczane z certyfikatem SSL, wsparciem 24/7 i różnymi rozmiarami pamięci RAM od 16 do 192 GB.

Koszt 1&1 Plany konstruktora stron IONOS są następujące (w tym subskrypcja 6/12 miesięcy i osobne przedłużenie wybranego planu):

 • Kluczowy (1 USD / miesiąc przez 6 miesięcy, a następnie 7 USD / miesiąc) – profesjonalne szablony z wcześniej zaprojektowanymi treściami, 1 bezpłatna domena i konto e-mail, widżety mediów społecznościowych;
 • Biznes (1 USD / miesiąc przez 12 miesięcy, a następnie 10 USD / miesiąc) – profesjonalne szablony z wcześniej zaprojektowanymi treściami, 1 bezpłatną domeną i 5 kontami e-mail, media społecznościowe i widżety biznesowe, narzędzie wielojęzyczne;
 • Zawodowiec (1 USD / miesiąc przez 6 miesięcy, a następnie 20 USD / miesiąc) – profesjonalne szablony z wstępnie zaprojektowanymi treściami, 1 bezpłatną domeną i 10 kontami e-mail, mediami społecznościowymi i widżetami biznesowymi, narzędzie wielojęzyczne, dostosowane treści, samouczki SEO, narzędzie marketingu e-mailowego.

Dolna linia

1&1 IONOS to największy dostawca hostingu w Europie, który słusznie zasługuje na miano jedna z najlepszych w swojej niszy. Udostępnia wiele funkcji, narzędzi i opcji, które są bardzo ważne dla użytkowników poszukujących niezawodnych i bezpiecznych usług do hostowania swoich witryn internetowych.

Oprócz świadczenia usług hostingowych platforma oferuje również szerokie możliwości tworzenia stron internetowych. Pozwala to na budowanie różnego rodzaju stron internetowych, od małych i dużych projektów.

Dostawca hostingu oferuje szeroki zakres budżetów, oferując kilka opcji cenowych do wyboru. Przejście z jednego planu do drugiego nie stanowi problemu, jeśli Twój hosting wymaga zmiany podczas pracy nad rozwojem firmy.

Zaawansowane technologie hosta zapewniają zaawansowane zabezpieczenia, płynną i wyjątkową wydajność strony internetowej. Te funkcje sprawiają, że 1&1 IONOS najlepszy wybór dla użytkowników poszukujących bezpiecznego, skalowalnego i wydajnego dostawcy hostingu.

Zacznij od 1&1 IONOS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map