Przegląd BoldGrid

BoldGrid to bezpłatne i wydajne narzędzie do tworzenia stron internetowych WordPress użytkownicy. Popularny edytor „przeciągnij i upuść” został stworzony w celu tworzenia i testowania ich witryn przy użyciu niestandardowej platformy chmurowej BoldGrid, a następnie przesyłania ich na dowolny host.


Platforma nie jest rozwiązaniem kompleksowym. Oznacza to brak hostingu lub darmowej domeny w pakiecie. Innymi słowy, możesz potrzebować oddzielne konto hostingowe lub wybierz jednego z polecanych przez BoldGrid dostawców hostingu, w tym Bluehost i kilka innych. Pozwoli ci to w pełni wykorzystać narzędzie, a podstawowe funkcje mogą się również przydać w zakresie stereotypizacji stron internetowych. Możesz swobodnie wdrażać różne usługi, wtyczki lub aplikacje i testować je w rzeczywistych warunkach operacyjnych. Jeśli wszystko działa płynnie, możesz wdrożyć swój bezbłędny projekt internetowy.

BoldGrid to dobra opcja dla początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki w dziedzinie projektowania stron internetowych. Wyposażony jest w łatwą w użyciu funkcję, która sprawia, że ​​tworzenie stron WordPress jest szybsze i prostsze. Doświadczeni profesjonaliści mogą również uznać to narzędzie za przydatne dzięki wielokrotnie nagradzanej wtyczce platformy Inspiration i innym instrumentom do tworzenia odpowiednich multimediów i treści tekstowych. Tym razem sprawdzimy wszystkie dobre i złe rzeczy na temat BoldGrid. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej!

1. Łatwość użycia

Chociaż BoldGrid jest przeznaczony dla stron internetowych WordPress, jest bardzo łatwy w użyciu dzięki edytorowi „przeciągnij i upuść”, przyjaznej dla użytkownika funkcji i niektórym innym funkcjom, które ułatwiają początkującym dostosowywanie strony internetowej, zmianę struktury strony, zmianę czcionek lub kolorów a także przejdź do bardziej zaawansowanych ustawień, aby zaimplementować niektóre HTML lub CSS. Rozpoczęcie jest również dość proste.

Jak zacząć korzystać z BoldGrid

Przede wszystkim musisz utworzyć nowe konto BoldGrid i podać swój adres e-mail. Po kliknięciu przycisku uzyskasz dostęp do instalacji WP BoldGrid. Nie zapomnij o zakończeniu procesu rejestracji i potwierdzeniu adresu e-mail. W przeciwnym razie Twoje konto wygaśnie za dwa dni. Co więcej, nie będziesz już mieć dostępu do platformy.

Po zakończeniu potwierdzenia możesz skonfigurować platformę chmurową WordPress i uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji BoldGrid, z wyjątkiem eksportu projektu i niektórych innych opcji dostępnych tylko z płatnymi subskrypcjami i planami. Omówimy je nieco dalej.

Funkcja przeciągnij i upuść

Chociaż BoldGrid został opracowany dla WordPress, użytkownicy mają możliwość tworzenia nowych witryn dla siebie, jak i dla swoich klientów, dzięki prostej i łatwej w użyciu funkcji przeciągania i upuszczania. Sama platforma została zaprojektowana jako zaawansowane rozszerzenie do WP, dzięki czemu CMS jest bardziej wszechstronny i elastyczny dzięki gotowym układom i niestandardowym stronom.

boldgrid.com

Jeśli chodzi o edytor WYSIWYG, ułatwia wybieranie różnych niestandardowych siatek i dodawanie ich do stron. Użytkownicy będą mieli możliwość dostosowania tabel i wykresów, wielu kolumn, plików multimedialnych, pól, bloków tekstowych i wielu innych.

GridBlocks i API

Większość z was zna GridBlocks, w rzeczywistości są one takie same jak gotowe układy i szablony stron internetowych składające się z różnych sekcji i elementów, w tym bloków tekstowych, formularzy, obrazów itp. Nie trzeba używać skrótów za każdym razem, gdy użytkownik chcesz mieć tabelę lub galerię na swojej stronie. Co za ulga dla wszystkich fanów WordPress!

Platforma zapewnia pełny dostęp do interfejsu API, który może być zintegrowany z Flickr lub Fotolia w celu tworzenia oszałamiających portfolio, stron docelowych lub witryn dla małych firm przy użyciu milionów zdjęć i obrazów dostępnych bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WP.

2. Funkcje & Elastyczność

Pulpit nawigacyjny BoldGrid jest identyczny z tym, który można zobaczyć w WordPress, ale dodatkowo oferuje dodatkowe opcje, które pozwalają szybko i skutecznie skonfigurować stronę internetową. Jest dość prosty i dobrze skonstruowany: pasek boczny z opcjami, obszarem roboczym, wskazówkami itp. Po prostu nie da się tutaj coś wykręcić.

Przegląd BoldGrid

BoldGrid nie dostarcza milionów wtyczek po wyjęciu z pudełka. Platforma ma jednak bogaty zestaw funkcji, które całkowicie kompensują tę chybianie. Oto kilka podstawowych narzędzi, które mogą być potrzebne podczas procesu tworzenia:

 • Prosty kreator formularzy – narzędzie pozwala zbudować niestandardowy formularz dla Twojej witryny i umieścić je w dowolnym miejscu na stronie. Użytkownicy mogą wybrać gotowe układy formularzy, a także utworzyć zupełnie nową sekcję od zera za pomocą prostego edytora formularzy obsługiwanego przez NinjaForms.
 • Media w ruchu – jak wspomniano wcześniej, integracja API z głównymi hubami obrazów stockowych umożliwia przeglądanie i dodawanie zdjęć w locie. Nie są wymagane żadne narzędzia edycyjne ani specjalne umiejętności. Po prostu kliknij zdjęcie, wybierz potrzebny rozmiar i pozwól systemowi automatycznie przyciąć i dodać obraz do swojej strony.
 • BoldGrid Editor

 • 100% kompatybilności – podczas gdy BoldGrid nie zawiera mnóstwa widżetów i dodatków, nadal możesz swobodnie korzystać z wtyczek i rozszerzeń innych firm. Platforma jest całkowicie kompatybilna z każdą wtyczką lub motywem WP zarówno darmowym, jak i płatnym.
 • SEO – Sam BoldGrid generuje kod przyjazny SEO. Możesz zdecydować się na różne wtyczki dostępne w celu zwiększenia pozycji SEO swojej witryny. Jednocześnie możesz wnieść własny wkład, konfigurując tytuły stron, opisy meta, adresy URL itp..
 • Tryb podglądu – możesz przetestować działanie witryny z włączonymi wszystkimi wtyczkami i usługami przed jej wdrożeniem. Platforma wprowadza tak zwane środowisko przejściowe, w którym proces budowy przebiega stopniowo. Możesz więc przetestować każdy element, aby upewnić się, że nic nie pójdzie źle.
 • Interaktywność – jesteś odpowiedzialny za sposób, w jaki wszystkie elementy witryn pojawiają się na stronie. Możesz tworzyć nowe formularze i galerie, a także zarządzać sposobem interakcji z użytkownikami witryny.

Powinniśmy także wspomnieć o solidnej funkcji blogowania, która ułatwia nie tylko tworzenie nowych postów na blogu, ale także zarządzanie komentarzami czytelników, sortowanie artykułów według kategorii, dodawanie numerów postów, powiadamianie użytkowników w przypadku nowych publikacji itp. Podsumowując, tutaj mamy dość potężne i elastyczne narzędzie do budowania stron internetowych zorientowane na WordPress ze wszystkim, czego potrzebujesz w pakiecie.

3. Wzory

BoldGrid oferuje zestaw własnych elastycznych motywów, a także możliwość wyboru motywów WordPress innych firm. Innymi słowy, użytkownicy będą mieli wiele źródeł inspiracji. Jeśli zdecydujesz się na niestandardowe układy, możesz skorzystać z następujących możliwości:

 • Wszystkie tematy są dobrze zorganizowane i posortowane według kategorii. Łatwo znajdziesz ten, który spełnia Twoje wymagania. Wybór motywów jest wystarczająco szeroki, aby agenci nieruchomości, fotografowie, projektanci stron internetowych, artyści lub muzycy mogli wymyślić swoje portfolio, strony docelowe lub witryny małych firm. Ogólnie dla subskrybentów BoldGrid dostępnych jest około 200 responsywnych układów.
 • Każdy szablon ma zestaw gotowych do użycia wtyczek. Nigdy nie znajdziesz fałszywych tekstów i treści takich jak „Jestem twoją stroną. Wpisz coś w ”. Wszystkie bloki można dostosowywać. Wszystkie sekcje i pliki multimedialne są użyteczne.
 • Wszystkie motywy są dostępne w różnych kolorach, podczas gdy platforma poleci najbardziej atrakcyjną paletę kolorów. Jeśli masz własną wizję stylu witryny, utwórz własną paletę.

Wyżej wymienione funkcje wyglądają na więcej niż wystarczające dla początkujących, aby stworzyć niestandardowy projekt. Doświadczeni profesjonaliści, którzy chcą przekroczyć granice, docenią zaawansowane ustawienia z możliwością implementacji HTML, JavaScript i CSS. Będą również mieli możliwość zmiany lub modyfikacji niestandardowych menu, widżetów lub obszaru treści.

boldgrid.com - dostosuj motyw

Na przykład musisz zmodyfikować nagłówek. Kliknij obraz znajdujący się na górze strony, a zobaczysz wybór dodatkowych elementów sterujących i ustawień, które pojawiają się wokół sekcji, którą musisz dostosować. Możesz wybierać spośród różnych ikon menu, a także zmieniać rozmiar elementów nagłówka i obrazu, przycisk dodawania lub usuwania itp.

Praca z plikami multimedialnymi jest również bardzo łatwa dzięki doskonałemu wsparciu multimediów. Użytkownicy mogą pobierać filmy i zdjęcia z biblioteki multimediów lub tworzyć nowe galerie, kolekcje lub listy odtwarzania, aby uporządkować pliki i uniknąć bałaganu.

4. Obsługa klienta

Użytkownicy zaczynają odczuwać wsparcie BoldGrid po wejściu na pulpit. Zestaw wprowadzających przewodników wideo i samouczków powita Cię w desce rozdzielczej. Niektórym z nich brakuje istotnych danych i głównie promują platformę informującą subskrybentów, czym jest BoldGrid. Na szczęście możesz użyć innych opcji, aby rozwiązać różne problemy.

Platforma ma forum wsparcia, na którym możesz przesłać dowolne pytanie. Złą rzeczą jest to, że uzyskanie odpowiedzi może zająć dzień lub dwa. Dobrą rzeczą jest to, że otrzymasz profesjonalną pomoc od specjalistów wsparcia eksperymentów autoryzowanych przez BoldGrid.

Ci z was, którzy zdecydują się korzystać z BoldGrid wraz z zalecanym hostingiem Bluehost, uzyskają dodatkowy dostęp do czatu handlowego, Skype, Centrum wsparcia i telefonu do natychmiastowego kontaktu.

Powinniśmy powiedzieć, że BoldGrid jest częścią ogromnej społeczności WordPress, w której każdy członek stara się wnieść swój wkład. Użytkownicy mogą zawsze liczyć na:

 • Profesjonalni programiści BoldGrid i WP, którzy wspierają kody, bilety i ścieżki. Są one dostępne za pośrednictwem forów społeczności. Nagrywają filmy i poradniki.
 • Platforma inwestuje w rozwój WordPress i sponsoruje niektóre ze swoich konferencji i spotkań z mnóstwem przydatnych informacji do zdobycia.

Innymi słowy, nigdy nie będziesz iść, jeśli wybierzesz Boldgrid.

5. Polityka cenowa

Użytkownicy mają szansę wypróbować narzędzie za darmo. Jeśli zależy ci na rozszerzonych funkcjach, płatny pakiet BoldGrid będzie Ci odpowiadał:

 • Darmowy plan zawiera podstawowy edytor przeciągania i upuszczania, darmową bibliotekę motywów i bloków.
 • Płatny plan kosztuje 60 USD rocznie za nieograniczoną liczbę witryn, wsparcie premium, ponad 200 elastycznych motywów i zautomatyzowane narzędzia SEO.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, BoldGrid jest dostępny bez hostingu. Innymi słowy, nie będziesz mógł wdrożyć swoich stron internetowych bez zaufanego dostawcy usług hostingowych po swojej stronie. Bluehost może być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ jest rekomendowanym przez WordPress dostawcą hostingu z pakietem zoptymalizowanych rozwiązań i funkcji serwerowych WP. Oprócz rozszerzonych ofert hostingu w chmurze, VPS i resellerze, platforma ma wybór planów, które będą dobrze działać na stronach WordPress:

 • Podstawowy plan kosztuje 2,95 USD miesięcznie z nieograniczoną przepustowością, bezpłatnymi aktualizacjami SSL i WordPress oraz 50 GB przestrzeni dyskowej.
 • Plan Plus kosztuje 5,45 USD / miesiąc za nieograniczoną liczbę stron internetowych, przestrzeń dyskową, przepustowość, domeny i konta e-mail oraz 200 USD za różne oferty marketingowe.
 • Choice Plus kosztuje 5,45 USD miesięcznie, obejmując wszystkie nieograniczone funkcje oprócz eksperta antyspamowego, prywatności domeny i kopii zapasowej witryny.

Będziesz miał szansę czerpać jak najwięcej z platformy BoldGrid, jeśli będzie używany razem z Bluehost.

6. Plusy i minusy

Oczywiście BoldGrid może działać dla fanów WP z zerową i głęboką wiedzą techniczną. Platforma jest dobrym narzędziem do projektowania i testowania stron internetowych, zapewniającym sprawne działanie wszystkich wtyczek i usług, a także ogólnie witryny. Jednocześnie musimy przyznać, że ma również pewne oczywiste wady.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Idealne do budowania stron internetowych WordPress.
&# x2714; Łatwy w użyciu edytor przeciągnij i upuść.
&# x2714; Jest wolne.
&# x2714; Łatwo i szybko zacząć.
&# x2714; Niestandardowe narzędzia do tworzenia formularzy i zaawansowane ustawienia projektu.
&# x2714; Zgodność z wtyczkami, motywami i usługami innych firm.
&# x2714; Do 200 responsywnych szablonów.
✘ Nieoceniony przy oddzielnym przejęciu.
✘ Nauka zajmuje trochę czasu.
✘ Brak funkcji eCommerce.

Wniosek

BoldGrid może z pewnością być szybszym i mądrzejszym sposobem buduj strony CMS od podstaw. Został zaprojektowany do tworzenia stron, które można łatwo konfigurować i dostosowywać bez specjalnych umiejętności kodowania. Podczas gdy nowicjuszom może być trochę trudno nauczyć się, jak działa system, rozszerzone wsparcie przyda się. Gdy już zrozumiesz, jak należy używać narzędzi, proces będzie przebiegał płynniej.

Zła wiadomość jest taka, że ​​nie można kupić platformy osobno bez hostingu. Z drugiej strony fakt ten nie będzie przeszkodą, biorąc pod uwagę dostępnych dostawców hostingu rekomendowanych przez BoldGrid, takich jak Bluehost. Używane razem mogą zapewnić optymalne tworzenie witryn zoptymalizowane pod kątem WP.

Wypróbuj BoldGrid teraz

 To jest łatwe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map