Przegląd Homestead

Homestead – to oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, które istnieje na rynku od dłuższego czasu. Założona w 1997 r. Firma początkowo rozpoczęła działalność jako dostawca hostingu. Dziś platforma oferuje zestaw solidnych funkcji tworzenia stron internetowych, umożliwiających tworzenie różnych witryn od zera. Główną zaletą jest to, że użytkownicy nie muszą wiedzieć, jak kodować, aby stworzyć bloga, witrynę dla małych firm lub sklep internetowy.


Platforma zapewnia wystarczającą funkcjonalność, aby rozpocząć różne projekty online. Tutaj mamy szeroki wybór różnych szablonów dostępnych w galerii projektów Homestead. Użytkownicy mogą korzystać z gotowego rozwiązania hostingowego nie tylko do budowania, ale także do korzystania ze stron internetowych. Dodatkowe funkcje, takie jak usługi SEO, SimpleStore lub Search Ads, mogą się przydać za każdym razem, gdy trzeba promować swoją witrynę. Ta recenzja ma na celu porównanie i skontrastowanie trafień i braków Homestead, pozwalając użytkownikom zdecydować, czy platforma odpowiada ich potrzebom, czy nie.

1. Łatwość użycia

Platforma twierdzi, że została zaprojektowana dla początkujących, którzy nie wiedzą, jak kodować. Cóż, to w 100% prawda. Do zbudowania i wdrożenia strony nie są wymagane umiejętności techniczne. System korzysta z tradycyjnego edytora „przeciągnij i upuść”, który ułatwia zmianę struktury strony, edycję zawartości lub dodawanie nowych bloków. Ponadto Homestead ma 30-dniowy bezpłatny okres próbny, aby sprawdzić, jak działają wszystkie funkcje. Z drugiej strony niektórzy użytkownicy mogą nie doceniać podawania swoich informacji rozliczeniowych od samego początku.

Pierwsze kroki

Aby rozpocząć bezpłatny okres próbny, musisz ukończyć dwa etapy:

 1. Logowanie wymaga adresu e-mail i hasła, aby wejść na platformę.
 2. Dane osobowe i informacje rozliczeniowe. W tym miejscu należy podać swój kraj, adres i numer karty kredytowej. Nie pobierają opłat bez Twojej zgody, a Twoje dane osobowe są bezpieczne. Jednak niektórym może się nie podobać ten pomysł.

Teraz możesz zacząć korzystać ze strony.

WYSIWYG Kreator stron internetowych

Interfejs jest dość prosty i intuicyjny, choć niektórzy mogą sądzić, że wrócili kilka lat temu. Panel sterowania jest nieco nieaktualny. Z drugiej strony zapewnia efekt starej szkoły, który niektórzy użytkownicy mogą docenić.

Edytor Homestead

System zada ci kilka pytań w celu zidentyfikowania typu strony internetowej i dostosowania wbudowanych funkcji i dodatków, aby zaoszczędzić Twój czas. Następnie oferuje w pełni konfigurowalny układ, który obejmuje nie tylko wstępnie zainstalowane aplikacje, ale także teksty branżowe, które możesz edytować. Ponadto możesz dodawać własne elementy. System ułatwia dostosowywanie każdej strony, przenoszenie lub zmianę kolejności bloków, pracę z treścią tekstową, dodawanie plików multimedialnych itp.

Zawartość witryny Homestead

Edytor przeciągnij i upuść jest łatwy w użyciu, podczas gdy pulpit nawigacyjny zawiera wszystkie niezbędne elementy w menu rozwijanym po lewej stronie. Po prostu wybierz potrzebny blok i umieść go na swojej stronie. Ta opcja obejmuje menu, galerie zdjęć, sekcje O nas i Kontakt, produkty, usługi i wiele innych. Innymi słowy, Homestead ma wszystkie narzędzia, których możesz potrzebować utwórz stronę od podstaw.

2. Funkcje & Elastyczność

Nie możemy powiedzieć, że Homestead jest niezwykle bogaty w funkcje, chociaż tutaj masz wszystkie niezbędne narzędzia nie tylko do budowy witryny, ale także do uczynienia jej bardziej przyjazną dla użytkownika. Od bogatych galerii zdjęć z darmowymi obrazami po szeroki wybór szablonów, SEO i funkcje eCommerce. Rzućmy okiem na to, co oferuje.

 • Dodatki i aplikacje – użytkownicy mogą wybierać z bogatej kolekcji widżetów. Obejmują one nie tylko typowe ankiety i mapy, ale także bezpłatne galerie zdjęć z tysiącami profesjonalnych zdjęć, a także fora, formularze kontaktowe, księgi gości, zintegrowane filmy z YouTube i strony na Facebooku.
 • Szeroki wybór szablonów – platforma oferuje obecnie setki szablonów stron internetowych. Możesz wybrać dowolny układ, aby utworzyć witrynę planowania wydarzeń, mały sklep cyfrowy, profesjonalny blog lub witrynę firmową. Wszystkie szablony są dostarczane z zestawem wbudowanych aplikacji i odpowiednich treści branżowych. Jednak obecnie nie reagują na urządzenia mobilne.
 • Ustawienia projektu domostwa

 • SimpleStore – Korzystając z SimpleStore, możesz łatwo sprzedawać online do 100 produktów i zapewnić swoim klientom łatwą obsługę przy użyciu wielu rozwiązań płatniczych. Jeśli chcesz sprzedawać dodatkowe produkty, zarządzać zapasami i raportować, musisz wybrać ich zaawansowany e-commerce.
 • E-commerce Homestead

 • WebListings – dzięki tej usłudze Twoja firma uzyska większą ekspozycję na lokalnych potencjalnych klientów. Automatycznie wyśle ​​informacje o Twojej firmie do Google, Yahoo, Yellowpages i ponad 100 katalogów. Ta usługa oszczędza Twój czas, umożliwiając edycję i aktualizację informacji w jednym miejscu (widzieliśmy coś podobnego w Sieci).
 • Usługi SEO – Homestead nie korzysta z automatycznych generatorów strategii SEO. Ma grupę lokalnych ekspertów SEO, którzy ustalają indywidualne podejście podczas realizacji udanego planu SEO, aby spełnić określone cele i potrzeby użytkowników. Korzystają z aktualnych taktyk i instrumentów, aby podnieść ranking witryny i oferują szczegółowe raporty i analizy.
 • Homestead SEO

 • Statystyki strony internetowej – cenne raporty w czasie rzeczywistym są częścią każdego planu Homestead. Pozwala zidentyfikować najpopularniejsze strony i określić najskuteczniejsze kanały ruchu. Zawsze masz świadomość, skąd pochodzą Twoi użytkownicy, a także ich zachowania w witrynie.
 • Statystyki gospodarstw domowych

 • Hosting strony www – Homestead to kompleksowe rozwiązanie, co oznacza, że ​​nie musisz przejmować się hostowaniem ani domeną osobno. Po prostu wybierz plan z wystarczającą przepustowością i miejscem do zarządzania wszystkimi zasobami witryny z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Zestaw funkcji będzie zależeć od wybranego planu, a niektóre podstawowe opcje, takie jak darmowe szablony, dostęp do galerii obrazów i sam twórca witryny będą dostarczane ze wszystkimi pakietami.

3. Projekt

Homestead oferuje kilka sposobów na zrealizowanie pożądanego pomysłu na projekt. Przede wszystkim możesz skorzystać z gotowego szablonu w zależności od rodzaju witryny. Innym sposobem jest wybranie lokalnych projektantów Homestead, którzy będą mieli dla ciebie pracę.

Szablony Homestead

Platforma oferuje obecnie kilkaset szablonów odnoszących się do różnych nisz biznesowych. Reprezentują one niestandardowe blogi, witryny małych firm, aranżacje wydarzeń, małe sklepy cyfrowe, portfele itp. Wszystkie motywy są profesjonalnie zaprojektowane, choć wyglądają nieco typowo. Z drugiej strony nie będzie to problemem, ponieważ użytkownicy uzyskają wystarczającą swobodę dostosowywania.

Szablony Homestead

Na przykład platforma ma ogromną bibliotekę obrazów z ponad 1 milionem obrazów wolnych od tantiem. Ta funkcja jest dostępna z każdym planem, umożliwiając maksymalne wykorzystanie profesjonalnych zdjęć i zdjęć.

Homestead Design Studio

Jeśli nie uda Ci się wdrożyć pożądanego stylu strony i pragniesz profesjonalnej pomocy, profesjonaliści z Homestead wykonają zadanie. Platforma ma do wynajęcia grupę profesjonalnych projektantów. Skorzystasz z unikalnego projektu wykonanego indywidualnie dla Ciebie z dbałością o funkcje SEO i ogólną użyteczność.

4. Obsługa klienta

Homestead nie oferuje wiele w zakresie obsługi klienta. Mamy na myśli, że nie ma tak wielu sposobów na nawiązanie kontaktu, jak można się spodziewać po budowaniu witryny i oprogramowaniu hostingowym. System oferuje dwa główne sposoby rozwiązywania różnych problemów. Zawierają:

 • Bezpłatny telefon do natychmiastowego kontaktu.
 • Centrum pomocy Homestead twierdzi, że jest dostępne 24/7. Tam możesz poprosić o pomoc Web Advisor lub bardziej doświadczonych użytkowników platformy. Centrum pomocy zawiera wiele informacji dotyczących różnych aspektów pracy z Homestead.

Kanał YouTube platformy oferuje bogactwo przewodników wideo i samouczków. Ponadto Homestead ma rosnącą społeczność na Facebooku z nieco ponad 3000 obserwujących.

5. Polityka cenowa

Użytkownicy mogą wybierać spośród trzech dostępnych planów cenowych. Nie ma specjalnego rabatu na roczną płatność, jak niektóre inne platformy. Cena miesięczna jest stała, chociaż istnieje 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Pakiety są następujące:

 • Plan początkowy kosztuje 7,99 USD / miesiąc. Jest dobry dla blogów lub portfeli witryn dla małych firm zawierających nie więcej niż 5 stron. Dzięki temu planowi zyskujesz 5 GB przepustowości i 25 MB pamięci.
 • Plan biznesowy kosztuje 22,99 USD / miesiąc. Jest dobry dla małych projektów eCommerce z maksymalnie 3 witrynami i nie więcej niż 100 stronami. Pakiet umożliwia dodawanie dodatków SimpleStore za dodatkowe 14,99 USD miesięcznie.
 • Business Plus kosztuje 62,99 USD, co pozwala budować nieograniczoną liczbę witryn z tyloma stronami, ile potrzebujesz. Dostajesz 10 GB przestrzeni dyskowej i 500 GB przepustowości dzięki narzędziom marketingowym i statystykom witryny zawartym w pakiecie. Ponownie dodanie funkcji SimpleStore kosztuje 14,99 USD miesięcznie.

Wszystkie trzy plany mają bezpłatne funkcje podstawowe, w tym bezpłatne szablony, pełny dostęp do bibliotek obrazów i narzędzia do tworzenia witryn oraz obsługę klienta.

6. Plusy i minusy

Homestead może być dobrym pomysłem dla małych i średnich projektów, chyba że masz ograniczony budżet. Plany są dość drogie, a szablony mogą mieć bardziej aktualny wygląd. Z drugiej strony platforma nadal ma pewne oczywiste zalety.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Setki darmowych szablonów i edytora przeciągnij i upuść.
&# x2714; Różne dodatki i aplikacje.
&# x2714; Proste ustawienie sklepu internetowego.
&# x2714; Nie wymaga kodowania.
&# x2714; Kompleksowe rozwiązanie dla początkujących.
&# x2714; Ogromna biblioteka obrazów.
&# x2714; Niestandardowa pula SEO i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych.
✘ Zawyżone plany.
✘ Brak responsywnych szablonów i nudnego projektu motywu.

Wniosek

Homestead stara się trafić na rynek dzięki rozwiązaniu do tworzenia stron internetowych. Jest dość łatwy w użyciu i ma świetne możliwości dostosowywania. Jednocześnie jest jeszcze wiele do zrobienia. Interfejs jest przestarzały, przenosząc nas z powrotem do 2000 roku. Plany Pricy z trudem spełnią wymagania każdego użytkownika. Brak szablonów reagujących na urządzenia mobilne to z pewnością ogromna wada.

Z drugiej strony platforma ma zestaw podstawowych funkcji w celu uruchomienia solidnej strony internetowej. Jeśli nie bierze się pod uwagę niektórych jego wad, pozwala wdrażać przyjazne dla SEO, zorientowane na użytkownika projekty, które wciąż mogą się udać.

Wypróbuj teraz Homestead

 To jest łatwe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map