Przegląd IM Creator (XPRS)

Przegląd IM Creator (XPRS)


IM Creator (XPRS) – to darmowy kreator stron internetowych, który jest wyposażony w wygodny edytor WYSIWYG i oferuje szeroki zakres zaawansowanych funkcji potrzebnych do uruchamiania i zarządzania różnego rodzaju projektami. System jest ukierunkowany głównie na potrzeby artystów, którzy potrzebują profesjonalnych portfeli, przedsiębiorców chcących ustanowić wiarygodną obecność biznesową oraz projektantów stron internetowych zaangażowanych w tworzenie stron internetowych do użytku komercyjnego i niekomercyjnego. Działa również dobrze do tworzenia witryn eCommerce, stron docelowych i blogów.

Uruchomiony w 2011 roku w Nowym Jorku przez Jonathana Saragossi, twórca stron internetowych jest obecnie jedną z najlepszych platform SaaS z edytorem wizualnym. Jedną z ciekawych funkcji systemu są bezpłatne konta premium dla niekomercyjnych organizacji, studentów i artystów. Inne osoby mogą również korzystać z Kreatora wiadomości błyskawicznych za darmo, ale nie mają możliwości połączenia własnych domen z tworzonymi witrynami. Zaskakujące jest również to, że funkcjonalność eCommerce jest zawarta w bezpłatnych kontach. To jest dość niezwykłe. Każda osoba może zacząć sprzedawać produkty lub usługi w ramach platformy bez inwestowania żadnych pieniędzy.

IM Creator początkowo wydaje się bardzo interesującym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Jest dojrzały, atrakcyjny i oferuje rozwiązania niestandardowe dla niszy. Wygląda na to, że mamy lidera niszy WYSIWYG w 2019 roku.

Na dzień dzisiejszy uruchomiono ponad 17 milionów stron internetowych, a wiele innych jest w fazie rozwoju. Ostateczna decyzja dotycząca korzystania z platformy nadal zależy od jakości realizacji, głębokości funkcjonalności i wygody użytkowania, które będą oczekiwane w dłuższej perspektywie. Teraz możemy przeanalizować wszystkie funkcje usługi, aby wyciągnąć konkretne wnioski.

Przegląd IM Creator (XPRS) imcreator.comSpis treści:

Spróbuj za darmo Zostaw odpowiedź

Plusy i minusy Kreatora stron internetowych IM Creator (XPRS)

IM Creator to kreator stron internetowych z jednym z najwygodniejszych edytorów wizualnych. Jedną z niezaprzeczalnych zalet tego systemu są jego „paski” & Technologia Polydoms ”, która wygląda na dość zaawansowaną, a nawet nieco futurystyczną dla użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie mieli takiego podejścia do projektowania stron internetowych. Wszystkie projekty uruchomione za pomocą IM Creator wykonane są z responsywnych bloków – pasków o wszechstronnej strukturze i funkcjonalności. Wymieniając wymagane paski i zakładając je, otrzymujesz gotową stronę internetową.

Nie ma nic prostszego, ponieważ proces przypomina nieco standardowe przeciąganie & upuść podejście do projektowania stron internetowych. Nie ma tu nawet żadnych widżetów (oddzielnych elementów), które wielu użytkowników uważa za zbyt skomplikowane do połączenia. Ze względu na dostępność gotowych bloków system zapewnia pełną automatyzację. Nie da się tutaj nic zepsuć.

Edytor kreatora wiadomości błyskawicznych

Podczas rejestracji w systemie wystarczy podać adres e-mail, hasło i pseudonim, aby rozpocząć. Zaraz potem nastąpi przekierowanie do pulpitu nawigacyjnego, gdzie musisz wybrać szablon i zacząć go dostosowywać. Interfejs usługi jest przyjemny, ergonomia jest na najwyższym poziomie. Niemniej jednak edytor obfituje w opcje, ikony i inne elementy. Jest to umiarkowanie proste i musisz być uważny podczas pracy z nim. W przeciwnym razie ryzykujesz przeoczeniem dostępu do menu, opcji przełączania lub czegoś takiego. Większość paneli ustawień ma zakładki. IM Creator jest nieco głębszy i bardziej skomplikowany, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Zasadniczo jest to jeden z najwygodniejszych i logicznie skonstruowanych systemów. Jest to idealny wybór dla początkujących. Eksploracja zajmuje około 1-2 godzin. Co najważniejsze, IM Creator pozwala szybko i skutecznie uzyskać wymagany wynik.

Jeśli chcesz, możesz opublikować swoją witrynę tego samego dnia, w którym zacząłeś budować. Dzięki podejściu do projektowania stron internetowych system zapewnia niezawodną ochronę przed wszelkimi błędami. Cokolwiek zrobisz, początkowo będzie to ładnie wyglądać.

IM Creator to wysokiej jakości narzędzie do tworzenia witryn WYSIWYG, które cechuje styl marki i podejście do procesu tworzenia stron internetowych. Podczas testowania usługi zdefiniowaliśmy zarówno mocne, jak i słabe strony systemu i najwyższy czas wspomnieć o nich teraz.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Możesz rozpocząć tworzenie strony internetowej nawet bez rejestracji w systemie.
&# x2714; Atrakcyjne responsywne szablony, możliwość dodania kodu do witryny.
&# x2714; Bogactwo pasków, wygodne dostosowywanie sekcji.
&# x2714; Praktyczny i niedrogi model White Label.
&# x2714; Możliwość uzyskania bezpłatnej licencji premium na projekty niekomercyjne.
&# x2714; Centrum wiedzy o jakości.
&# x2714; Potężny silnik eCommerce.
✘ Nie możesz przesyłać własnych czcionek.
For eCommerce może sprzedawać tylko jeden przedmiot na raz.

Jeśli chodzi o resztę parametrów, IM Creator sprawia wrażenie czegoś więcej niż przyzwoitego systemu. Jest to szczególnie prawdziwe, biorąc pod uwagę niski koszt usługi i możliwość otwarcia sklepu internetowego za 100 USD rocznie.

funkcje & Elastyczność

IM Creator wyróżnia się pod względem funkcjonalności, elastyczności i zestawu funkcji. Jak wspomniano powyżej, głównym elementem funkcjonalnym tego narzędzia do tworzenia witryn jest pasek. Każda strona składa się z wymiennych responsywnych bloków o wszechstronnej treści. W zależności od przeznaczenia każdy pasek ma własne ustawienia. Istotą budowania stron internetowych za pomocą IM Creatora jest odpowiednia kompatybilność i konstrukcja takich bloków. Ich kombinacje i zmiany konstrukcyjne pozwalają na maksymalną elastyczność.

Strony internetowe utworzone za pomocą systemu będą wyglądać podobnie i będą miały tę samą koncepcję ze względu na prosty proces działania. Nie jest źle, ponieważ mają nowoczesny wygląd, są dość funkcjonalne i mogą pochwalić się atrakcyjnymi wzorami na dowolnym urządzeniu. Ujednolicenie procesu tworzenia stron internetowych upraszcza i przyspiesza pracę, szczególnie dla początkujących. Ogólnie rzecz biorąc, IM Creator to przyzwoity wybór pod względem organizacji przestrzeni roboczej i płynnego podejścia.

Funkcje kreatora wiadomości błyskawicznych

Prawie wszystkie działania w edytorze można wykonać tylko myszą. Granice każdego bloku są wyraźnie widoczne i można je przesuwać w celu zawężenia i rozszerzenia obszaru roboczego kontenera. Można również zmienić miejsca bloków, skopiować je i usunąć. Oprócz tego, możesz ręcznie regulować maksymalną szerokość bloku, odstępy, pozycje elementów wewnętrznych, a także ustawić format wyświetlania. System obfituje w opcje i funkcje.

Zaktualizowana wersja narzędzia do tworzenia stron internetowych wprowadziła nowy, ulepszony format menu, który znacznie przyspieszył i ułatwił edytowanie stron internetowych. Twórcy systemu usprawnili edytor, aby zapewnić szybkie i bezproblemowe tworzenie stron internetowych. Aby uzyskać do niego dostęp, musisz kliknąć dowolny element wyświetlony w menu.

System zapewni dostęp do zaktualizowanego mini-menu, w którym będziesz mógł dodawać nowe treści, edytować istniejące posty i elementy strony, dodawać obrazy, sekcje, linki i inne elementy w jednym miejscu. Otrzymasz również dostęp do bardziej zaawansowanego zestawu dostępnych narzędzi do edycji, które są wyświetlane tylko po kliknięciu myszą.

Nowe Mini Menu jest znormalizowane dla wygody i prostoty. Oznacza to, że jest bardzo skuteczny, jeśli chodzi o edycję elementów witryny, linków, sekcji i elementów. Edycja kontekstowa jest również łatwa dzięki Mini Menu. Dostępne tam narzędzia zapewniają swobodę dostosowywania projektu stron internetowych. Oprócz dodawania / edytowania elementów strony internetowej możesz także kontrolować efekty kolorystyczne, obrazy i ustawienia tła itp.

Co więcej, nowe ulepszenie może zwiększyć szybkość działania witryny o 30%. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć wydajność witryny, to opublikować projekt. Otóż ​​to.

Aby dodać nowe paski, należy aktywować przycisk „+” między sąsiednimi blokami. Zobaczysz piękną animację i listę dostępnych pasków, które są posortowane według kategorii na podstawie ich celu: nagłówek, projekty, usługi, funkcje, galeria, ceny, zespół, artykuł, blok tekstowy, bio / cv, blog , formularze, pokaz slajdów, serwis społecznościowy, wezwanie do działania, referencje, logo, mapy, widżety, elementy. Każda kategoria zawiera około 5-10 opcji realizacji bloku.

IM Creator New Stripe

Należy wspomnieć, że kategoria „widżety” w paski pozwala na dodanie listy harmonogramów wydarzeń Google, odtwarzacza audio SoundCloud, formularza rezerwacji OpenTable (dzięki czemu Kreator komunikatorów internetowych jest ciekawym rozwiązaniem dla restauracji), przeglądarki plików PDF i łączenia komentarzy na Facebooku. Innymi słowy, możesz tutaj dodawać bloki, których funkcjonalność będzie się różnić od kombinacji standardowych elementów (tekst, obrazy, wideo itp.).

«ElementySekcja »umożliwia dodanie podstawowych elementów do strony internetowej, przyczyniając się w ten sposób do funkcjonalności każdego paska: tytuł, obraz, podtytuł, wideo, treść, cytat, link, ikona, mapa, surowe (potrzebne do dodania własnego kodu HTML , JavaScript, CSS i kody osadzania). Oznacza to, że można tworzyć skomplikowane strukturalnie oddzielne bloki treści za pomocą tych elementów.

Podstawowa zasada jest następująca: obszary edytora są podzielone na sekcje, klikając, aby uzyskać menu narzędzi, opcji itp. Przedmioty, które będą oferowane, będą zależeć od bloku i typu elementu, który klikniesz. Istnieje tutaj kilka wariantów. Spójrz na przykład: niektóre bloki mają małą ikonę „+”, po kliknięciu której pojawi się menu „Dodaj nowy element lub element”, aby dodać filmy, ikony, linki, przekładki lub puste pojemniki.

Klikając określony element (np. Pokaz slajdów), zobaczysz menu, które pozwala wybrać kolor nakładki, dodać link lub przejść do ustawień sekcji – menu z bogatym wyborem opcji w sekcjach, a mianowicie:

 • Ustawienia”Oferujący wybór widocznych elementów przekroju (przycisk, tytuł, podtytuł, treść), możliwość ustawienia wyrównania i pozycji bloku pionowego lub aktywacji wysokości pełnego ekranu;
 • Pokaz slajdów”Umożliwia ustawienie czasu trwania pokazu slajdów i autoodtwarzania;
 • „F / X” zapewniający wybór jednego z 11 efektów dla elementów pasywnych i najechania myszą. Możliwe jest również wybranie współczynnika filtra i cienia;
 • Zawodowiec”Umożliwia wybór maksymalnej szerokości paska i obszaru zawartości oraz wartości miejsca (wypełnienie / margines, px) dla każdego elementu w sekcji.

Ustawienia pokazu slajdów dla twórcy wiadomości błyskawicznych

Należy wspomnieć, że Ustawienia sekcji dla różnych pasków mogą znacznie różnić się charakterem i strukturą ustawień. Dlatego podczas pracy z edytorem IM Creator musisz być bardzo uważny: na pierwszy rzut oka nie ma tu wielu opcji, ale nowe menu zaczną się pojawiać, gdy tylko klikniesz elementy i różne obszary ekranu. To wtedy stosunkowo prosty edytor przekształca się na twoich oczach w potężne narzędzie z wieloma bardziej zaawansowanymi opcjami.

Oprócz tego są tu również menu wysokiego poziomu, których ustawienia wpływają na całą stronę internetową lub osobne strony. W lewej środkowej części ekranu znajdziesz «Styl strony internetowej»Ikona ustawień, która pozwala tworzyć nowe strony internetowe i wybierać istniejące do dalszej edycji. Jest tu kilka sekcji ustawień, a mianowicie:

 • Styl”, Który pozwala wybrać typ szablonu strony internetowej (szeroki lub wąski), domyślne czcionki i tło strony internetowej;
 • Menu”, Który oferuje wybór jednego z 9 typów układu menu (zorientowany na środek, pasek boczny, hamburger, ukryty itp.);
 • Przewiń f / x”Zapewniający wybór jednego z 3 efektów przewijania (przesuwanie, powiększanie, zanikanie);
 • Widżety stron”, Który pozwala dodawać widżety stron internetowych (czat, udostępnianie, opinie, moduł ładujący, cylinder, wstążka, śnieg lub niestandardowy kod).

Ustawienia strony twórcy wiadomości błyskawicznych

To nie to. W górnej części ekranu znajduje się także pasek narzędzi, który zapewnia dostęp do tworzenia kopii zapasowych, sekcji referencyjnej, opcji zapisywania kopii witryny, funkcji anulowania, podglądu, publikacji. Znajdziesz tu także menu zarządzania stroną internetową (tworzenie, kopiowanie, wypełnianie parametrów SEO) oraz możliwość dodawania / konfigurowania elementów wyskakujących (pola, tekst, pozycja, szerokość i wysokość, warunki wyświetlania).

IM Creator oferuje szerokie opcje integracji społecznej, które pozwalają wybrać i połączyć profile mediów społecznościowych z witryną, na której pracujesz. Istnieje nawet możliwość dostosowania przycisków mediów społecznościowych, aby pasowały do ​​ogólnego projektu i stylu Twojego projektu.

Kreator stron internetowych zawiera także wielojęzyczne narzędzie wsparcia, które pozwala na tworzenie kilku wersji witryny w wybranych przez Ciebie językach. Aby osiągnąć ten cel, nie musisz integrować specjalnych wtyczek ani widżetów – po prostu wybierz języki, które chcesz wybrać dla swojego projektu i zacznij je tworzyć! Nawiasem mówiąc, jeśli masz wątpliwości lub po prostu nie wiesz, jak zacząć, IM Creator oferuje pouczający samouczek, który pomoże Ci uruchomić i dostosować wielojęzyczną stronę internetową.

IM Creator SEO

Strony internetowe uruchomione za pomocą IM Creator mają przejrzysty kod jakości i są dobrze indeksowane przez wyszukiwarki. Po utworzeniu strony internetowej z tą usługą możesz liczyć na dobre perspektywy promocji pod względem tych czynników, które zależą od samego systemu (szybkość pracy, ważność kodu strony internetowej, prawidłowe ustawienia po wyjęciu z pudełka itp.).

Ustawienia SEO Creatora wiadomości błyskawicznych

Możesz osobiście ustawić widoczność wyszukiwarki dla każdej strony internetowej, dodać tytuł, opis i słowa kluczowe, przesłać ulubiony i obraz społecznościowy, połączyć Google Analytics i Facebook Pixel. Oczywiście możesz połączyć nazwę domeny ze stroną internetową, ale dopiero po uaktualnieniu do subskrypcji premium.

Oprócz sekcji, które różnią się jedynie rodzajem wyświetlanych treści, Blog i Sklep są szczególnie interesujące. Są to paski, których użycie może zmienić typ witryny. Zasadniczo są to niezależne jednostki funkcjonalne, które są szersze niż inne. Sensowne jest szczegółowe omówienie ich funkcji.

Blog dla twórców wiadomości błyskawicznych

Możesz wybrać jeden z 5 wariantów struktury kanału informacyjnego. Wszystkie wyglądają atrakcyjnie wizualnie: tytuł, opis, pełny przycisk publikacji. Mogą być zaprojektowane przez różne kombinacje pozycji i widoczności. Oprócz tego możliwe jest wstawienie wideo lub czegoś innego w pole zawartości (część, w której obraz jest wstawiany domyślnie).

IM Creator Blog Post Editor

Podobnie jak każda inna sekcja, blog ma własny blok ustawień, a mianowicie:

 • Ustawienia”, W którym możesz wybrać typ struktury blogu, liczbę elementów i spacji w wierszu oraz wysokość każdego z nich. Możesz także usunąć nagłówek sekcji i tytuł z opisem;
 • tło”, W którym możesz wybrać preferowany kolor, własny obraz lub ten z centrum medialnego usługi;
 • Układ”, W którym można skonfigurować dane wyjściowe szablonu publikacji (format, wyrównanie, prostokąt lub rozciągnięcie);
 • Efekty”, Co pozwala skonfigurować efekty, gdy sekcja pojawia się na ekranie lub gdy najedziesz na nią myszką, wybierając filtry i stopień krycia obrazów tytułowych;
 • Zawodowiec”, Który umożliwia ustawienie szerokości sekcji, części zawartości, odstępów między elementami i sąsiednimi sekcjami, a także aktywację opcji zakazu pobierania obrazu.

Możesz wyświetlić listę postów w tym menu, zmienić ich sortowanie i dodać nowe. Aby edytować posty, wybierz tekst i sekcję «Edytuj wpis» w otwartym menu. Zobaczysz edytor, w którym możesz przygotować artykuł, korzystając ze wszystkich dostępnych elementów Kreatora wiadomości błyskawicznych.

Funkcjonalność bloga jest tutaj zorganizowana w szczególny sposób. Jest wygodny w użyciu, ale jego opcje oczywiście pozostają w tyle za usługami specjalistycznymi. Zestaw funkcji wystarczy na stronę biznesową, osobistą lub prezentację wiadomości.

ECommerce Creatora wiadomości błyskawicznych

Aby dodać sklep internetowy, wybierz odpowiedni pasek i dodaj go do strony. Usługa oferuje 9 wariantów projektów okien pokazowych, które można skonfigurować tak jak wszystkie inne sekcje. Aby aktywować Ustawienia sklepu, należy kliknąć dowolny obszar paska – zasada pozostaje taka sama, jak w pozostałych sekcjach Kreatora wiadomości błyskawicznych. Otrzymasz dostęp do następujących sekcji:

 • Ustawienia”, W którym możesz wybrać typ galerii (zwykły, dopasowany, Amazonit), liczbę produktów wyświetlanych w linii, odległość między nimi i wysokość każdego elementu;
 • tło”Oferując wybór koloru układu, który będzie widoczny między kartami produktów;
 • Układ”Zapewniający wybór szablonów kart produktów i rodzajów wyrównania treści w nich;
 • Efekty”, Co pozwala skonfigurować efekty, gdy blok pojawia się na stronie lub gdy najedziesz na nią myszką;
 • Zawodowiec”, W którym możesz ustawić maksymalną szerokość sekcji sklepu internetowego, oddzielnych elementów, części treści i spacji między elementami.

ECommerce Creatora wiadomości błyskawicznych

Konfiguracja okna pokazu wizualnego jest zorganizowana w taki sam sposób, jak w przypadku pozostałych pasków. Dostęp do pulpitu nawigacyjnego sklepu można uzyskać z menu sekcji. Pulpit nawigacyjny zawiera sekcje głównych parametrów, w tym:

 • Podsumowanie”Z ogólnymi informacjami na temat liczby aktywnych sekcji sklepu internetowego, produktów, zamówień i zysków;
 • Sekcje”, W którym można uzyskać dostęp do wszystkich opublikowanych sekcji z produktami i ich ustawieniami: wybór rodzaju produktu (fizyczny, cyfrowy lub usługowy), opcja edycji kosztów, SKU, nazwy, napisy, opisy i przesyłanie nowych produktów do wybranych Sekcja. Możesz także zmienić kolejność wyświetlania produktów, dodać rabat procentowy, koszt wysyłki lub przypisać status „wyprzedane”.
 • Wszystkie produkty”, Która oferuje listę produktów ze wszystkich opublikowanych sekcji sklepu internetowego. Ustawienia są takie same, jak stosowane dla produktów z osobnej sekcji;
 • Zamówienia”Rejestrowanie zamówień z danymi klientów, datami itp .;
 • Komunikacja”Oferujący ustawienia formatów wiadomości e-mail wysyłanych automatycznie do klientów ze sklepu internetowego;
 • Transfery”, W którym możesz dodać szczegóły płatności, aby akceptować płatności online. Konto bankowe, PayPal i Stripe są dostępne tutaj. Możesz także rzucić okiem na obroty swojego sklepu internetowego;
 • Ustawienia”, W którym możesz znaleźć pola do podania nazwy sklepu internetowego, waluty, kosztu wysyłki i adresu e-mail do powiadomień.

Warto wskazać ważny niuans: każdy przedmiot ma domyślny przycisk „kup”, który zawiera link do wyskakującego okienka zakupów. Oznacza to, że po kliknięciu pojawi się wyskakujące okienko, które zaoferuje podanie danych karty kredytowej i adresu e-mail w celu potwierdzenia płatności, a także możliwość wysyłania powiadomień o stanie zamówienia.

Pomocna wskazówka: jeśli chcesz otworzyć oddzielną stronę z opisem produktu, zaznacz pole „opis” w sekcji „Produkty”. Możesz tam również dodać lub zamienić obraz. Dane te zostaną wyświetlone na osobnej stronie produktu.

Sklep internetowy IM Creator jest dość prosty. Pokaż okna wyglądają atrakcyjnie, łatwo je edytować i dodawać produkty. Oferują podstawowe ustawienia waluty, płatności i wysyłki. To rozwiązanie pojawi się na platformach handlowych z ograniczoną listą produktów. Na przykład możesz utworzyć kilka stron i dodać kategorie produktów za pomocą 2-3 ekranów pokazujących okna na każdym z nich. Taki sklep internetowy będzie działał i wyglądał dobrze.

Biała etykieta

Jeśli chodzi o narzędzie White Label – działa świetnie dla projektantów stron internetowych, sprzedawców, firm hostingowych i białych etykiet – to znaczy dla wszystkich tych użytkowników, którzy planują zastosować cały zestaw funkcji kreatora stron internetowych, aby założyć własną firmę. Model licencji White Label zapewnia użytkownikom nieograniczone korzystanie ze wszystkich zasobów do tworzenia stron internetowych.

Możesz korzystać z usługi pod własną marką, nie wspominając o przedstawicielach zewnętrznych i uruchamiać własne projekty SaaS, aby zarobić. Może to być korzystne dla niezależnych projektantów stron internetowych, którzy potrzebują nieograniczonego dostępu do narzędzia do tworzenia stron internetowych, studiów internetowych, firm hostingowych chcących uruchomić własne narzędzia do tworzenia stron internetowych lub klientów korporacyjnych, którzy zamierzają ustalić swoją obecność biznesową w sieci.

IM Creator ma 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla tych użytkowników, którzy zdecydują, że White Label nie jest dla nich z jakiegokolwiek powodu. System gwarantuje również bezpieczne płatności dzięki wbudowanemu certyfikatowi SSL.

Wsparcie klienta

W nagłówku edytora IM Creator znajduje się link „Pomoc”, w którym można aktywować wskazówki, obejrzeć krótki film instruktażowy na temat pracy z systemem, odwiedzić stronę Centrum Wiedzy (szczegółowe FAQ z sekcjami i opcją wyszukiwania) lub skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej, pozostawiając swój e-mail do opinii.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, usługa oferuje standard na najwyższym poziomie projektów: obsługa czatu na żywo, obsługa poczty e-mail 24/7; wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne tutaj i działa na przyzwoitym poziomie.

IM Creator korzysta z systemu biletowego, który umożliwia użytkownikom przesyłanie zgłoszeń do pomocy technicznej twórcom systemu, gdy napotkają oni jakiekolwiek problemy lub chcą rozwiązać problemy związane z systemem. Po przejrzeniu zapytania agent wsparcia kontaktuje się z użytkownikiem, który zapewnia najlepsze rozwiązanie problemu. Średni czas reakcji systemu wynosi około 12 godzin. To dość imponujący wynik, biorąc pod uwagę fakt, że IM Creator obsługuje obecnie ponad 11 milionów stron internetowych na całym świecie.

Ponadto system umożliwia pobranie pomocnej i pouczającej instrukcji użytkownika, która zawiera szczegółowe informacje na temat najważniejszych niuansów systemowych. Większość współczesnych twórców stron internetowych nie ma jeszcze takiej możliwości.

Szablony projektów w programie IM Creator (XPRS)

Liczba tematów:Więcej niż 100
Profesjonalne szablony:&# x2714; TAK
Darmowe motywy:&# x2714; TAK
Elastyczny projekt:&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:✘ NIE

Szablony są prawdopodobnie jednym z najsilniejszych punktów Kreatora wiadomości błyskawicznych, jeśli chodzi o generowanie klientów. Kreator stron internetowych oferuje obecnie nowoczesne, atrakcyjne wizualnie i profesjonalne motywy pasujące do różnych nisz. Platforma współpracuje z jednymi z najlepszych projektantów stron internetowych, którzy są odpowiedzialni za tworzenie szablonów, dlatego kładzie duży nacisk na współczesne trendy projektowania stron internetowych i grafiki.

Szablony kreatora wiadomości błyskawicznych składają się z narzędzi związanych z paskiem, które można znaleźć w edytorze. Oczywiście design ma tutaj duże znaczenie. Gotowe projekty wyglądają bardzo ładnie.

Nie można ich nazwać oszałamiającymi, ponieważ wciąż mamy do czynienia z typową responsywną strukturą, która ma standardowe tendencje i spójność. Niemniej wybór szablonów jest atrakcyjny ze względu na ich jakość i wszechstronność podejść do projektowania przekrojów.

Należy zauważyć, że nie można zmienić szablonu podczas pracy z nim. Jeśli edytujesz treść i zapiszesz ją, musisz utworzyć nową witrynę internetową, aby zmienić szablon. Dlatego warto wybrać projekt, który od samego początku będzie maksymalnie zbliżony do celu.

Kategorie szablonów są następujące: biznes, usługi, sztuka / design, zdrowie / wellness, fotografia, restauracje / jedzenie, e-commerce / sprzedaż detaliczna, moda / uroda, wesela, muzyka / wideo, zakwaterowanie, technologia, reseller.

Nazwy kategorii dają wskazówkę na temat nisz, w których IM Creator działa najlepiej. Warto podkreślić restaurację, wesele i biznes. Nawiasem mówiąc, projekty eCommerce również wyglądają całkiem dobrze. Prawdopodobnie nie znajdziesz klienta, który odmówi złożenia zamówienia w takim sklepie internetowym, zakładając, że produkt odpowiada jego wymaganiom i preferencjom. Podobały nam się również szablony muzyczne: są atrakcyjne i umożliwiają nie tylko prezentację Twojej kreatywności, ale także sprzedaż muzyki lub wideo.

Szablony kreatora wiadomości błyskawicznych

Wszystkie szablony kreatora wiadomości błyskawicznych są skalowalne i elastyczne, a opcje dostosowywania projektu są wszechstronne i wydajne. Kreator stron internetowych oferuje na przykład ciekawe narzędzia do projektowania, takie jak efekty przewijania, wejścia i najechania kursorem myszy, które nadają Twojemu projektowi naprawdę nowoczesny i fantazyjny wygląd. Podczas projektowania układu witryny można dodawać lub usuwać sekcje, zmieniać ich pozycje, konfigurować strukturę każdej z nich, spacje, zawartość wewnętrzną itp..

System obfituje w darmowe czcionki i ikony, które możesz wybrać w zależności od stylu projektu. Rozbudowane są również opcje edycji obrazu. Możesz przycinać i edytować obrazy według własnego uznania, wybierając ich krycie i kolor, stosując efekty animacji itp.

Istnieje również możliwość dodania własnych widżetów jako kodu. Aby to zrobić, wybierz «Surowy” w “Styl strony internetowej»Zablokuj opcje, a następnie przejdź do zakładki« Kod »w dostępnym menu. Tutaj możesz napisać dowolny kod HTML, JS i CSS. Możesz także wybrać widżet «Raw» w «Elementy»I zrób to samo.

Ogólnie strony internetowe IM Creator wyglądają nowocześnie i atrakcyjnie. Animowany tryb podglądu z pewnością spodoba się wielu użytkownikom. Niemniej jednak nie można zmieniać szablonów w ruchu i edytować kodów dostępnych pasków lub elementów.

Możesz jednak dodać kod HTML do nagłówka lub zintegrować własne widżety ze stroną internetową. To z pewnością wymaga umiejętności kodowania i nie wszyscy tego potrzebują. Większość użytkowników będzie zadowolona z narzędzi do edycji projektów wizualnych i wyników.

Przykłady witryn Real IM Creator

Witryna filmowca i fotografa

Witryna filmowca i fotografa

Witryna agencji filmowej

Witryna agencji filmowej

Witryna Project Management and Photographer

Witryna Project Management and Photographer

Witryna fotografa ślubnego

Witryna fotografa ślubnego

Strona internetowa portfolio dyrektorów

Strona internetowa portfolio dyrektorów

Witryna nauczyciela jogi

Witryna nauczyciela jogi

Ocenione przez twórców komunikatorów IM: Bezpłatnie & Premia

Studenci, artyści i niekomercyjne strony internetowe mogą otrzymać Premium IM Creator za darmo. W tym celu muszą skontaktować się z zespołem pomocy technicznej serwisu przez specjalna forma, podając przyczynę i dowody zgodności z warunkami korzystania z bezpłatnej licencji.

Inni mogą korzystać z systemu za darmo przez nieograniczony czas, korzystając ze wszystkich funkcji edytora. W takim przypadku jednak połączenie własnej domeny nie będzie możliwe. Ograniczenia te są usuwane po zakupie dowolnej licencji premium.

Zalecamy uznanie IM Creator za usługę płatną dla wszystkich użytkowników, którzy zamierzają zarobić na swojej stronie. Darmowe konto nie działa dobrze w zarządzaniu biznesem nie tylko w tym systemie, ale także u innych konkurentów. Można go użyć do przetestowania funkcjonalności usługi lub utworzenia strony internetowej, ale wtedy musisz kupić wymaganą licencję:

 • Licencja roczna (8 USD / miesiąc) – jednorazowa płatność roczna (96 USD rocznie), 1 domena, 1 strona internetowa, nieograniczona przepustowość, przestrzeń dyskowa, wsparcie techniczne premium, eCommerce;
 • Dwuletnia licencja (11 USD / miesiąc) – jednorazowa płatność półroczna (66 USD / pół roku), 1 domena, 1 strona internetowa, nieograniczona przepustowość, przestrzeń dyskowa, wsparcie techniczne premium, eCommerce;
 • Protokół SSL (21 USD / miesiąc) – cechy wyżej wymienionych planów oraz możliwość połączenia certyfikatu SSL z jedną nazwą domeny.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, Kreator wiadomości błyskawicznych nie ma żadnych różnic w planach cenowych. Pytanie dotyczy okresu, za który chcesz zapłacić, i potrzeby korzystania z protokołu SSL. Z reguły czynsz długoterminowy jest ostatecznie korzystniejszy.

Ważne jest również określenie niuansów rozliczeniowych w eCommerce. Wszystkie zyski ze sprzedaży są gromadzone na wewnętrznym koncie Twojego planu. Pieniądze można dalej przekazywać za pośrednictwem Stripe z 5% prowizją IM Creator za transakcję płatności.

Koszt białej etykiety

IM Creator oferuje 3 rodzaje licencji White Label:

 • Standardowa biała etykieta (350 USD rocznie) – Nieograniczone licencje, usuń markę IM Creator & zamień na swoje, pełne fakturowanie & kontrola cen, Pełna kontrola nad użytkownikami, Pokaż własne szablony.
 • Host It Yourself (2500 USD rocznie) – oferuje funkcje oferowane przez Standard White Label oraz integrację cPanel, Pobierz wersję do pobrania, Hostuj strony na swoich serwerach, Kontrola CSS edytora, Własny interfejs API domen.
 • Kontrola serwerów (25 tys. Rocznie) – zapewnia wyżej wymienione funkcje, a także interfejsy API do logowania, cPanel & API, własność serwera.

Zakup standardowej wersji licencji umożliwia zwykłemu użytkownikowi utworzenie nieograniczonej liczby stron internetowych w systemie. Zostanie zaoferowana funkcja ustawiona na 3,5-letni koszt wynajmu na warunkach standardowej licencji premium. Będzie to z pewnością korzystne dla projektantów stron internetowych.

Ogólnie rzecz biorąc, koszt korzystania z Kreatora wiadomości błyskawicznych jest więcej niż przystępny. Za około 100 USD rocznie możesz prowadzić atrakcyjną stronę internetową firmy, a nawet sklep internetowy. Jest to jedno z najbardziej korzystnych niszowych rozwiązań, które cechuje się przyzwoitą korelacją cena / jakość.

Wniosek podsumowujący: kto powinien korzystać z kreatora wiadomości błyskawicznych?

IM Creator to zaawansowany konstruktor stron WYSIWYG, który stanowi świetny stosunek jakości do ceny. Usługa ta początkowo zaspokoi potrzeby małych i średnich firm, a także będzie działać świetnie dla artystów, studentów i organizacji non-profit, którzy będą mieli tutaj możliwość bezpłatnego prowadzenia strony internetowej. Platforma jest wyposażona w potężny silnik eCommerce, opcje blogowania, mnóstwo responsywnych szablonów i rozbudowane narzędzia do dostosowywania projektu.

System spodoba się praktycznym ludziom, którzy cenią wynik przede wszystkim. Tak, model tworzenia stron internetowych z pasków implikuje pewne podobieństwo stron internetowych. jednak ich uruchomienie jest łatwe, projekt jest atrakcyjny, a strony internetowe są doskonale wyświetlane na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Naszym zdaniem, IM Creator to bardzo dobry produkt, który może być bardzo interesujący dla wielu użytkowników. Warto również rozważyć rozwiązanie White Label Standard, które oferuje korzystne warunki dla twórców witryn klienckich. Wady usługi są niewielkie, a zalety są znaczne. Zdecydowanie polecamy.

Wypróbuj IM Creator ZA DARMO

 Jest wolne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map