Przegląd marek krawieckich

Przegląd marek krawieckich


Tailor Brands to platforma zaprojektowana do budowania i promowania marki od podstaw. Początkowo został stworzony dla manekinów i osób, które nigdy wcześniej nie zajmowały się promocją biznesu. System dostarcza niestandardowy zestaw narzędzi do obsługi kilku procesów jednocześnie bez specjalnej wiedzy i umiejętności. Użytkownicy docenią swojego twórcę logo opartego na sztucznej inteligencji, oprócz niestandardowego narzędzia do tworzenia witryn, narzędzi biznesowych i marketingowych, możliwości sprzedaży i innych.

Narzędzie wykorzystuje zaawansowane Technologie oparte na sztucznej inteligencji aby zapewnić szybki i prosty proces tworzenia witryny od podstaw. Jednocześnie użytkownicy docenią zaawansowane funkcje eCommerce z możliwością sprzedaży zarówno na żywo, jak i online. Będziesz korzystać z instrumentów sprzedaży w mediach społecznościowych, kompleksowego narzędzia do budowania logo i innych instrumentów niezbędnych każdemu handlowcowi, który stawia pierwsze kroki na drodze do ustanowienia solidnej marki.

1. Łatwość użycia

Chociaż nasza opinia koncentruje się głównie na możliwościach tworzenia witryny przez platformę, zaczniemy od szczegółowego spojrzenia na jej funkcję przeciągania i upuszczania. Następnie przejdziemy do dodatkowych funkcji dostarczanych przez Tailor Brands. Aby rozpocząć tworzenie nowej witryny od zera, musisz uzyskać dostęp do niestandardowego edytora systemu opartego na technologii WYSIWYG.

Nie wymaga umiejętności kodowania i ułatwia stworzenie wizytówki do reprezentowania Twojej firmy w Internecie lub funkcjonalnego sklepu cyfrowego ze zintegrowanymi bramkami płatności, systemem zarządzania produktem itp..

Edytor marek krawieckich

Pierwsze kroki

Podobnie jak w przypadku wielu innych platform, musisz się zalogować, aby korzystać z zasobów marki Tailor. Możesz zarejestrować się za pomocą swojego konta społecznościowego lub konta Google, a także po prostu wpisać swój adres e-mail i hasło. Zła wiadomość jest taka, że ​​produkt nie oferuje obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Oznacza to, że musisz wybrać abonament od samego początku. Może to być wadą, szczególnie jeśli jesteś nowy w systemie.

Kolejną wadą jest to, że użytkownicy nie będą mogli wybrać oddzielnej usługi i płacić tylko za nią. Na przykład nie można używać marki Tailor tylko do tworzenia i płacenia tylko za logo firmy. Nadal będziesz musiał zakupić jeden z dostępnych pakietów od samego początku. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ceny są niskie. Podkreślimy każdy plan nieco dalej w paragrafie cenowym.

Po zalogowaniu system automatycznie pomoże Ci z logo marki. Wystarczy wpisać nazwę firmy i wykonać kilka kroków, aby ukończyć proces i przejść do etapu tworzenia witryny. Możesz pominąć ten krok i powrócić do tworzenia logo później. Teraz kliknij „Utwórz nowy” i zacznij budować projekt biznesowy.

Edycja i dostosowanie strony internetowej

Tailor Brands to platforma dla początkujących bez absolutnie żadnych umiejętności technicznych ani marketingowych. W rezultacie mamy tutaj bardzo łatwy i prosty edytor. Użyj go do tworzenia stron w kilka minut za pomocą intuicyjnej technologii przeciągania i upuszczania. Deska rozdzielcza wygląda na przejrzystą i prostą. Użytkownicy zobaczą wszystkie dostępne opcje na pasku bocznym po lewej stronie.

Projektowanie marek na miarę

Narzędzia obejmują narzędzia do dostosowywania projektu strony, a także do modyfikacji niektórych sekcji. Tutaj mamy wybór widżetów do dodania. Obejmują one różne bloki zaprojektowane w celu umożliwienia odwiedzającym interakcji z Twoją witryną. Możesz wybierać spośród bloków CTA, przycisków, ikon, formularzy kontaktowych, galerii zdjęć, bloków graficznych i tekstowych itp. Po prostu wybierz ten z listy i przenieś go do obszaru, w którym chcesz go wyświetlić. Użytkownicy mają możliwość zmiany struktury strony, gdy zajdzie taka potrzeba.

Każdy element strony można modyfikować. Kliknij potrzebny blok i otwórz panel z ustawieniami zaawansowanymi. Zawiera niektóre podstawowe narzędzia do edycji. Obejmują typy czcionek, formaty i rozmiary. Tutaj możesz również ustawić niezbędny kierunek tekstu, zmodyfikować teksty linków, formatować nagłówki i wiele więcej.

Dostosuj projekt marek

W ustawieniach witryny będziesz mógł dodać adres fizyczny, połączyć swoją witrynę z platformami społecznościowymi, skonfigurować SEO strony, wybrać język, edytować adres URL itp. Dostępny jest tryb podglądu, który umożliwia przeglądanie wszystkich stron na komputerze i urządzenia mobilne. Jeśli wszystko działa poprawnie, naciśnij przycisk „Publikuj”, aby uruchomić. Tailor Brands to kompleksowa platforma dla biznesu. Hosting jest już wliczony w cenę, więc nie musisz płacić za to osobno.

2. Funkcje & Elastyczność

Platforma to nie tylko kreator stron internetowych. Jest to kompleksowe rozwiązanie biznesowe do rozwijania i promowania marki w Internecie. Możesz użyć go w inny sposób do reprezentowania swojej firmy online lub do sprzedaży produktu. Ponadto subskrybenci docenią również możliwości marketingowe i merchandisingowe.

Funkcjonalność eCommerce

Sklep marek krawieckich

Dodanie sklepu do swojej witryny jest bardzo proste. System jest wyposażony w kompleksowy pulpit eCommerce, w którym możesz dodawać nowe produkty i przesyłać ich zdjęcia. Użytkownicy mogą ustalać ceny, edytować nazwę i opis produktu, konfigurować metody wysyłki, integrować opcje płatności i wiele więcej. Masz pełną kontrolę nad przedmiotami, a także analityką sprzedaży i statystykami. Twórz katalogi produktów, sortuj je według kategorii, włącz proste wyszukiwanie produktów, aby klienci mogli szybko znaleźć potrzebny produkt.

Sprzedawaj za pośrednictwem mediów społecznościowych

Sprzedaj marki krawieckie

Platforma umożliwia sprzedaż produktów za pośrednictwem najlepszych mediów społecznościowych, w tym Facebooka i Instagrama. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączyć swoją stronę na Facebooku. Ponadto system umożliwia dystrybucję towarów za pośrednictwem Amazon i eBay. Użytkownicy docenią automatyzację reklam Google dostępnych w menu Zakupy Google.

Marketing i promocja

Dostosuj marki SEO

Tailor Brands pozwala użytkownikom włączyć reklamy Google i Facebook, aby zwiększyć ruch w witrynie za pomocą różnych źródeł i kanałów. Możesz tworzyć nowe programy lojalnościowe, ustawiać kupony rabatowe lub włączać sprzedaż dla określonej kategorii produktów. Istnieje szansa na rozwinięcie listy mailingowej i generowanie wiadomości e-mail za pomocą biuletynów.

Narzędzia do personalizacji

Personalizacja marek na miarę

Świetny sposób na ustanowienie podejścia inTailorbrandsdual do niektórych klientów. Funkcja personalizacji pozwala zapewnić wyjątkowe wrażenia użytkownika za pomocą:

 • Pasek powiadomień – wyświetla powiadomienia dla określonych odbiorców witryny w zależności od ich unikalnych preferencji.
 • Kierowanie na podstawie lokalizacji – docieraj do lokalnej grupy docelowej na podstawie jej lokalizacji za pomocą funkcji Odwiedzający w pobliżu.
 • Konfigurowalne wyskakujące okienka – zwiększ zaangażowanie użytkowników i twórz formularze wyskakujące, aby generować wyższe przychody i wchodzić w interakcje z odwiedzającymi.

Kreator logo oparty na sztucznej inteligencji

Marki krawieckie Utwórz logo

Tailor Brands ma własny elastyczny generator logo, który tworzy układy logo na podstawie preferencji użytkownika. Aby uzyskać kilka próbek logo, wystarczy wykonać podstawowe kroki na etapie logowania. System poprosi o podanie nazwy firmy i niszy biznesowej. Następnie musisz wybrać preferowany styl czcionki i pobrać próbki logo. Generator ma funkcję sezonową. Umożliwia tworzenie logo na określoną okazję lub święto.

Merchandising

Świetna funkcja dostarczana właścicielom firm, którzy potrzebują logo do wydrukowania na ubraniach (koszulkach, czapkach itp.) Lub innych przedmiotach, takich jak na przykład kubki. Marki krawieckie współpracują z Zazzle, który obsługuje drukowanie na wszystkie możliwe sposoby. Ponadto użytkownicy mogą zamówić wizytówki.

3. Projekt & Szablony

Kreator stron internetowych platformy nie oferuje dużo projektowania stron internetowych. Nie ma zaawansowanych narzędzi wizualnych ani możliwości kodowania, biorąc pod uwagę fakt, że samo narzędzie zostało stworzone dla początkujących. Użytkownicy nie znajdą kolekcji gotowych szablonów. Z drugiej strony możesz dowolnie tworzyć układ od zera.

Telefon marki krawieckiej

Co ważniejsze, Tailor Brands pozwala tworzyć strony w 100% przyjazne dla urządzeń mobilnych. Oprócz trybów podglądu smartfonów i tabletów użytkownicy mogą korzystać z mobilnej wersji swoich witryn. Musisz tylko przełączać się między trybami, dodawać lub usuwać niektóre elementy strony lub zmieniać całą strukturę witryny.

Jeśli chodzi o generator logo, docenisz niektóre oferowane przez niego projekty układów. Narzędzie generuje logo w 5 różnych językach tylko w języku łacińskim. Może to być wadą dla klientów azjatyckich. Z drugiej strony oferuje ogromną kolekcję różnych ikon dostępnych w bibliotece niestandardowej. Jeśli nie podobają Ci się oferowane układy, możesz generować nowe style, dopóki nie znajdziesz takiego, który spełnia Twoje preferencje.

4. Obsługa klienta

Pomimo takiego połączenia funkcji dostarczanych przez platformę, wybór metod kontaktowania wydaje się nieco ograniczony. Użytkownicy mogą liczyć tylko na czat na żywo i technologię e-mail w celu zgłoszenia problemu lub roszczenia.

Wsparcie marek szytych na miarę

Z drugiej strony istnieje rozbudowana baza wiedzy z licznymi artykułami i materiałami, w tym często zadawanymi pytaniami, ogólnymi pytaniami, cenami lub węższymi tematami, takimi jak logo wektorowe, integracja analityczna i inne. Nie ma wsparcia telefonicznego ani samouczków wideo. Tak więc wrażenie obsługi klienta jest nieco sprzeczne.

5. Ceny & Kod promocyjny

Jak wspomnieliśmy wcześniej, użytkownicy nie będą mogli testować systemu, ponieważ nie ma bezpłatnego okresu próbnego. To jest złe. Tag cenowy jest jednak wystarczająco przystępny, aby wziąć udział w tym procesie. Platforma początkowo oferuje trzy główne plany. Jeśli planujesz używać marek Tailor, zalecamy rozpoczęcie od rocznej lub 2-letniej subskrypcji, ponieważ mają one ogromne zniżki. Ponadto abonament nie jest dostępny dla klientów, którzy subskrybują pakiet miesięczny.

Uwaga: Korzystając ze zniżki, możesz uzyskać 30% zniżki na marki krawieckie Znakomici twórcy stron internetowych 30 Kod kuponu!

Cena marek krawieckich

Tak więc plany i ceny są następujące:

 • Podstawowe gwiazdki w 3,99 USD z funkcjami, które odnoszą się tylko do generatora logo.
 • Standardowe koszty 5,99 USD wszystkie funkcje tworzą plan podstawowy plus narzędzia do projektowania stron internetowych i nieograniczone miejsce na dane.
 • Cena premium to 12,99 USD ze wszystkimi funkcjami z poprzednich planów, oprócz analizy i optymalizacji w mediach społecznościowych.

Należy pamiętać, że subskrypcja podstawowa jest dostępna tylko w przypadku wyboru abonamentu 1-letniego lub 2-letniego.

6. Plusy & Cons

Platforma jest dobra do budowania i rozwijania działalności online bez specjalnych umiejętności. Jest łatwy w użyciu, a wybór funkcji jest wystarczająco bogaty, aby uruchomić udany projekt. Z drugiej strony, pewne oczywiste wady wciąż mają miejsce.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Dobry dla początkujących.
&# x2714; Pełny pakiet brandingowy.
&# x2714; Generator logo AI.
&# x2714; Niestandardowy kreator stron internetowych.
&# x2714; Narzędzia marketingowe i promocyjne.
&# x2714; funkcjonalność eCommerce.
&# x2714; Usługi sprzedaży i drukowania.
✘ Ograniczone opcje dostosowywania.
✘ Brak bezpłatnego okresu próbnego.
✘ Brak abonamentu miesięcznego na abonament podstawowy.

Wniosek

Tailor Brands to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające tworzenie nowych marek od podstaw. Będzie działać świetnie dla osób bez doświadczenia marketingowego lub biznesowego. Początkujący docenią łatwość obsługi i prostotę tworzenia stron internetowych lub korzystania z generatora logo. System zapewnia wiele dodatkowych narzędzi marketingowych, które pozwolą Ci rozwinąć Twoją markę online i utrzymać zaangażowanie klientów. Funkcjonalność eCommerce jest wystarczająco rozwinięta, aby rozpocząć sprzedaż online.

Z drugiej strony nigdy nie będzie działać dla dobrze znanych firm poszukujących dywersyfikacji. Organizacje i przedsiębiorstwa mogą wymagać bardziej zaawansowanych narzędzi. Jednocześnie, jeśli koncentrujesz się głównie na sprzedaży produktów online, Shopify lub Wix może być lepszym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę ich zaawansowane instrumenty zarządzania produktami i narzędzia do marketingu i promocji.

Wypróbuj marki Tailor teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map