Przegląd Sitejet.io

Sitejet – to wysokowydajna platforma do tworzenia stron internetowych, która łączy CMS i funkcje zarządzania projektami. System został początkowo opracowany w celu zaspokojenia potrzeb profesjonalnych projektantów stron internetowych. Jest to przydatne narzędzie do realizacji projektów różnych klientów i współpracy z nimi w czasie rzeczywistym. Twórcy stron internetowych mogą generować opinie, współpracować z innymi specjalistami, szybko wprowadzać niezbędne poprawki i więcej w ramach jednej usługi.


Platforma oferuje zestaw możliwości łatwego tworzenia responsywnych projektów internetowych. Jest to wysokowydajny CMS z solidnymi możliwościami zarządzania projektami stron internetowych, który pozwala projektantom stron internetowych szybko tworzyć fenomenalne responsywne strony internetowe, a także daje im platformę do efektywnego serwisowania tych stron w.

Sitejet pomaga tworzyć spektakularne strony internetowe w krótszym czasie, efektywnie zarządzać procesami i interakcjami z klientami oraz obsługiwać te strony internetowe z jednego miejsca. Zobacz krótkie wideo wyjaśniające:

Nasza szczegółowa recenzja Sitejet podkreśli główne zalety i wady, aby wyjaśnić, czy platforma naprawdę zasługuje na uwagę.

1. Łatwość użycia

Sitejet wygląda na bardziej zaawansowany w porównaniu z innymi typowymi systemami do tworzenia stron internetowych. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz jeden z dostępnych szablonów, czy zaprojektujesz witrynę od podstaw. W obu przypadkach będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy narzędzi dostosowywania.

Wyczyść funkcję przeciągnij i upuść

Proces edycji rozpoczyna się od prostej funkcji przeciągania i upuszczania. Musisz wybrać swoją stronę z listy i nacisnąć przycisk „edytuj”. System przeniesie Cię na twoją stronę, gdzie możesz przenosić elementy, zamieniać obrazy lub bloki tekstowe, przenosić niestandardowe pola w formularzu kontaktowym i więcej.

Przeciągnij i upuść Sitejet

Jeśli chcesz zagłębić się w proces dostosowywania, możesz wybrać panel edycji. Wybierz element, który chcesz edytować, i kliknij prawym przyciskiem myszy, aby:

 • Przenieś lub dodaj nowe elementy.
 • Dodaj nowe pozycje menu.
 • Wstaw linki, suwaki lub galerie.
 • Dodaj przyciski społecznościowe, mapy, treści multimedialne itp.

Możesz wycinać, usuwać lub duplikować różne elementy, aby stworzyć unikalną strukturę strony. Chociaż ustalenie działania systemu może zająć trochę czasu, cały proces edycji wygląda dość prosto. Początkujący oczywiście poradzą sobie z tym bez większych trudności.

Kodowanie ręczne

Jeśli funkcja „przeciągnij i upuść” nie wystarcza lub masz ochotę zostać dedykowanym projektantem stron internetowych, Sitejet oferuje pewne możliwości zintegrowania bezpośredniego kodowania ręcznego. Użytkownicy mogą wybierać spośród możliwości kodowania HTML, CSS lub JavaScript w zależności od swoich umiejętności i kompetencji.

Możliwość zarządzania powtarzającymi się elementami strony internetowej jest istotną funkcją dla tych, którzy chcą zmniejszyć poziom nadmiarowości i zaoszczędzić dużo czasu. Opcja podzielonego ekranu to kolejna oszczędność czasu, umożliwiająca śledzenie wszystkich zmian i modyfikacji bezpośrednio w szablonie bez potrzeby tworzenia osobnego arkusza stylów.

Samouczki wideo

Nie martw się, gdy się zgubisz. Platforma zawiera samouczki wideo, które wyglądają na bardziej poręczne i praktyczne w porównaniu z typowymi przewodnikami krok po kroku. Zapewniają wizualny przegląd działania systemu i funkcji edycji. Co więcej, zawsze masz szansę przywrócić projekt do poprzedniej wersji, a także cofnąć niektóre kroki.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

Oprócz podstawowych funkcji, Sitejet oferuje jeszcze więcej możliwości, pozwalając użytkownikom jednocześnie zarządzać różnymi projektami, wdrażać efektywną współpracę zespołu i zarządzanie projektami, wspierać i utrzymywać witryny klientów itp..

Zaawansowany pulpit nawigacyjny

Pulpit nawigacyjny Sitejet służy nie tylko do wyświetlania wszystkich dostępnych instrumentów edycyjnych. Jest to elastyczne narzędzie do zarządzania, które umożliwia obsługę następujących elementów:

 • Pracuj z wieloma witrynami jednocześnie.
 • Zmień status projektu w zależności od jego gotowości.
 • Utwórz listę rzeczy do zrobienia i śledź każdy etap procesu budowania.
 • Śledź cykl życia projektu od pobrania szablonu do pierwszego przychodu po przejściu do trybu online.

Pulpit nawigacyjny Sitejet

Pulpit nawigacyjny zapewnia dokładne i szczegółowe tworzenie stron internetowych ze wszystkimi niezbędnymi zadaniami w jednym miejscu.

Tryby podglądu strony

Jeśli masz wątpliwości co do właściwego wyglądu strony na różnych urządzeniach, Sitejet oferuje prostą funkcję podglądu. Możesz zobaczyć, jak projekt będzie działał na różnych typach operatorów komórkowych o różnych rozdzielczościach i rozmiarach ekranu:

 • Podgląd pulpitu – sprawdź, jak witryna będzie działać na komputerach stacjonarnych i laptopach.
 • Podgląd tabletu – pokazuje wygląd Twojej witryny na iPadzie i Galaxy Tab z różnymi specyfikacjami ekranu.
 • Podgląd smartfona – tryb jest kompatybilny z urządzeniami iPhone 5 i X, a także Galaxy Note i S9.

Użytkownicy mogą przełączać się między układami pionowym i poziomym.

Praca drużynowa

Funkcja współpracy zespołu pozwala Sitejet wyróżnić się z większości typowych twórców stron internetowych. Możesz wybierać między dwoma głównymi trybami, współpracującymi ze współpracownikami lub klientami.

 • Współpraca klientów – dobra opcja dla projektantów stron internetowych do tworzenia stron internetowych dla innych firm. Funkcja pozwala zaprosić klienta do pozostawienia komentarzy, poprawek i innych informacji zwrotnych dla projektu w trakcie budowy. Klienci mogą śledzić przebieg pracy. Po zakończeniu kolejnego etapu i zalogowaniu system automatycznie wyłączy licznik czasu, zapewniając rozszerzone możliwości zarządzania czasem.
 • Współpraca kolegi – skuteczna funkcja dla agencji zajmujących się projektowaniem stron internetowych do pracy w zespole, zmiany elementów strony, zastąpienia staroświeckich zdjęć i dodawania nowych treści w razie potrzeby bez konieczności tworzenia setek loginów i haseł dla każdego członka drużyny.
 • Portal samoobsługowy – prosty sposób na wsparcie i utrzymanie witryn klientów przekazywanych ich właścicielom. Nadal możesz zachować kontrolę i ograniczyć ewentualne szkody wyrządzone przez klienta.

Biała etykieta

Projektanci stron internetowych i firmy mają szansę na ustalenie własnej tożsamości marki za pomocą platformy Sitejet. Funkcja White Label pozwala wgrać własne logo, ustawić kolor podświetlenia platformy, utworzyć firmowy adres e-mail, aby pozostać w kontakcie z klientami itp..

Zintegrowany hosting

Platforma zapewnia CDN, SSL i potężny hosting jako pojedyncze rozwiązanie do tworzenia stron internetowych. Możesz połączyć własną domenę, a także kupić ją w Sitejet, aw razie potrzeby możesz także wyeksportować stronę.

Dodatkowe cechy

Dodatkowe funkcje obejmują tworzenie wielojęzycznych stron internetowych, niezbędne ustawienia SEO, funkcję tworzenia kopii zapasowych i przywracania, wykrywanie tożsamości korporacyjnej, generator stron internetowych na podstawie danych klientów i wiele więcej.

3. Wzory

Liczba tematów:70+
Elastyczny projekt&# x2714; TAK
Sortuj według branży:✘ NIE
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK

System zapewnia wystarczającą elastyczność projektowania dzięki możliwościom ręcznego kodowania. Jak wspomniano wcześniej, użytkownicy mogą wybierać spośród HTML, CSS lub JavaScript, aby dostosować stronę internetową lub wdrożyć własne pomysły projektowe.

Początkujący mogą wybierać spośród zestawu szablonów reagujących na urządzenia mobilne lub rozpocząć od edycji pustej strony i dodawania bloków, formularzy, obrazów, galerii itp..

Nie należy się wiele spodziewać po szablonach Sitejet. Wszystkie odnoszą się głównie do kategorii małych firm i wyglądają dość podobnie. Z drugiej strony mają profesjonalny styl i mogą być dobrą opcją na początek.

Funkcja „Generuj stronę internetową”

Klienci mogą przesyłać dane do portalu klienta, a projektant stron internetowych może im pomóc (lub klient robi to sam) w realizacji odprawy. Jeśli wszystko zostanie przesłane (zawartość, obrazy itp.) Projektant stron internetowych może kliknąć przycisk, aby wygenerować kompletną stronę internetową na podstawie dostarczonych danych. Może zaoszczędzić wiele godzin pracy, a strona jest gotowa do indywidualizacji. Użytkownicy mogą również wybrać gotowe strony docelowe lub wybrać niestandardowy kreator formularzy.

4. Obsługa klienta

Użytkownicy mogą korzystać z rozszerzonej obsługi klienta. Zawiera liczne samouczki, przewodniki wideo, oraz inne materiały do ​​nauki, które dosłownie rozwiązują każdy problem, poczynając od stawiania pierwszych kroków i poznawania funkcji deski rozdzielczej, po publikowanie stron internetowych i monitorowanie sukcesu. W tym samym czasie możesz skontaktować się bezpośrednio z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem:

 • Funkcja czatu na żywo – zespół wsparcia jest dostępny przez całą dobę.
 • Wiadomości – twierdzą, że odpowiedzą w czasie krótszym niż 1 godzina.

W każdym razie nigdy nie poczujesz się opuszczony, biorąc pod uwagę samouczki wideo, FAQ, przewodniki itp.

5. Ceny

Sitejet oferuje trzy podstawowe plany. Obejmują one Professional, Team i Business. Profesjonalny plan może być dobrym wyborem na początek. Należy jednak pamiętać, że funkcje współpracy zespołu są dostępne tylko w planach zespołu i biznesowym. Przyjrzyjmy się bliżej cenom i funkcjom:

Opcja wycenyKosztfunkcje
Profesjonalny:5 USD / mies✓ Do 5 projektów;
✓ Automatyczny generator stron internetowych;
✓ Darmowy hosting.
Zespół:19 USD / mies✓ Narzędzia białej etykiety;
✓ Wszystkie profesjonalne funkcje;
✓ uprawnienie wielu użytkowników (do 3 użytkowników).
Agencja:89 USD / mies✓ eksport strony internetowej;
✓ wszystkie funkcje profesjonalne;
✓ Do 10 użytkowników.

6. Plusy i minusy

System wygląda stosunkowo nowy w porównaniu do tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, jeśli chodzi o twórców stron internetowych. Z drugiej strony zestaw funkcji wygląda dość obiecująco, choć z pewnymi oczywistymi brakami.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Zarządzanie wieloma projektami stron internetowych.
&# x2714; Automatyczny generator stron internetowych.
&# x2714; Zaawansowany edytor z uproszczonym CMS.
&# x2714; Funkcja białej etykiety.
✘ Droższy w porównaniu do innych.
✘ Brak widżetów i dodatków.
✘ Brak rynku aplikacji Sitejet.
Features Funkcje planu ograniczonego profesjonalisty.

Dolna linia

Łatwość użycia:8/10
Funkcje:8/10
Projekt:8/10
Wsparcie techniczne:9/10
Cennik:8/10
Ogólny wynik:8,2 / 10

Podsumowując, Sitejet ma ogromny potencjał, biorąc pod uwagę intuicyjny, uproszczony system edycji. Platforma CMS daje więcej możliwości projektantom stron internetowych i firmom, które dostarczają swoje usługi klientom. Jednocześnie może być dobrym wyborem dla małych projektów biznesowych.

Z drugiej strony cena może być nieco niższa, biorąc pod uwagę brak widżetów i dodatków oraz kilka innych oczywistych problemów. Niemniej jednak Sitejet ma więcej zalet niż wad, co sprawia, że ​​jest to dobry stosunek jakości do ceny.

Wypróbuj Sitejet teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map