Przegląd WebsiteBox

Przegląd witryny


WebsiteBox – jest jednym z najlepszych budowniczowie witryn z nieruchomościami dzisiaj. Platforma została zaprojektowana dla pośredników w handlu nieruchomościami, którzy szukają obecności w Internecie i mają szansę na wyświetlenie swoich nieruchomości online. Opracowane w 2012 r. Oprogramowanie odniosło wielki sukces w swojej niszy biznesowej obejmującej tysiące witryn z nieruchomościami zbudowanych za pomocą WebsiteBox w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Platforma ewoluowała przez lata. Dziś oferuje nieco bardziej zaawansowane funkcje, takie jak ustawienia SEO, dostosowanie strony internetowej, hosting, integracje i inne opcje, które można wdrożyć bez umiejętności technicznych. Jeśli dopiero zaczynasz jako pośrednik w handlu nieruchomościami, ten produkt może się sprawdzić.

Najwyższy czas dowiedzieć się, czy WebsiteBox warto zwrócić uwagę i pieniądze.

Plusy i minusy

Platforma ma wszystko, czego możesz potrzebować, aby rozpocząć jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Jest łatwy w użyciu dzięki zintegrowanemu przeciągnij i upuść kreatora stron internetowych. Użytkownicy mogą wybrać dowolny z gotowych szablonów z niezbędnymi, wstępnie zbudowanymi funkcjami. Z drugiej strony brakuje opcji dostosowywania, które mogą powodować pewne niedogodności na dłuższą metę.

Zalety WebsiteBox:
Wady witryny:
&# x2714; Łatwość użycia – dla nie-techników korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn będzie łatwe. Edytor jest wyposażony w funkcję przeciągania i upuszczania, a wstępnie zaprojektowane makiety zawierają wymagane elementy lub sekcje na stronie.
&# x2714; Wszystko w jednym – oprócz samego konstruktora strony użytkownicy otrzymują hosting obsługiwany przez Amazon Web Services, integrację list MLS, funkcję CRM i funkcję Lead Capture
&# x2714; Integracje – użytkownicy mogą połączyć wszystkie główne usługi Google jednym kliknięciem.
&# x2714; Aktualizacje oprogramowania – oprogramowanie nadąża za trendami nowoczesnych technologii. Programiści regularnie oferują nowe aktualizacje, które są włączane automatycznie.
Brak bezpłatnej wersji próbnej – aby rozpocząć korzystanie z platformy, musisz wybrać jeden z rocznych planów. Możesz jednak skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy
Ograniczone opcje projektowania – większość szablonów wygląda tak samo z kilkoma możliwościami ich dostosowania lub modyfikacji.

Czujesz się trochę zdezorientowany co do twórcy strony? Nie martw się. Wyjaśnimy, jak to dla ciebie znaczy.

Do czego to jest dobre?

Oprogramowanie jest dobrą opcją dla pośredników w handlu nieruchomościami, którzy planują zbudować swoją obecność w Internecie od podstaw. WebsiteBox zapewnia wystarczającą funkcjonalność, aby użytkownicy mogli wymienić swoje właściwości, a także podkreślić portfolio. Pochodzi z obsługą Integracje MLS / IDX, Zintegrowany System CRM, Ustawienia SEO i niektóre inne możliwości, aby zapewnić wszystkie podstawowe funkcje witryny nieruchomości.

Jakie cechy powinna mieć witryna nieruchomości?

Wchodząc do niszy nieruchomości z nową witryną, musisz upewnić się, że ma ona następujące elementy:

 • Prosta nawigacja – chodzi o to, aby zapewnić szybki i prosty dostęp do wszystkich stron zainteresowań użytkowników. Wszystkie sekcje powinny być odpowiednio umieszczone i łatwo dostępne.
 • Wymienianie kolejno – w tym przypadku integracja MLS / IDX jest niezbędna. Nie doceniłbyś dodawania każdej nowej właściwości ręcznie.
 • Obrazy nieruchomości – obrazy wysokiej jakości mogą mieć znaczenie. Stylowa galeria i zdjęcia właściwości w różnych formatach również mogą działać (uwaga: obrazy właściwości nie są kontrolowane przez WebsiteBox, ponieważ zależy to od agenta, który podał konkretną właściwość).
 • Informacje kontaktowe – ułatwić odwiedzającym kontakt z właścicielem nieruchomości. Przydadzą się proste formularze kontaktowe i bloki.
 • Wyszukiwanie szczegółowe – integracja filtrów dla szczegółowych informacji o nieruchomościach (liczba łóżek, wyposażenie, infrastruktura itp.) poprawi również wrażenie użytkownika.
 • Informacje o – powiedzenie kilku słów o sobie zwiększy wiarygodność strony.

WebsiteBox ma potężną funkcjonalność do obsługi wszystkich wyżej wymienionych. Przejdźmy do samego procesu budowania.

Łatwość użycia

Tutaj mamy do czynienia z typowym narzędziem do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”. Oprogramowanie zostało zaprojektowane, aby pomóc zarówno początkującym, jak i profesjonalistom w tworzeniu witryn z nieruchomościami od podstaw bez programowania lub kodowania. Pomysł jest dość prosty. Wybierz szablon z fabrycznie zainstalowanymi funkcjami, dodaj własną treść, obrazy nieruchomości i dane kontaktowe. Wystarczy podłączyć domenę, opublikować swoją stronę internetową i proszę bardzo! Witamy w globalnej sieci.

Zła wiadomość jest taka, że ​​w przeciwieństwie do wielu innych popularne kreatory stron internetowych, WebsiteBox nie oferuje bezpłatnego konta próbnego lub demo. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Jednak nadal musisz zapłacić, aby uzyskać dostęp do narzędzi oprogramowania. Niemniej jednak pomysł stworzenia zupełnie nowej strony w mniej niż 60 sekund wygląda bardzo inspirująco.

Pierwsze kroki

Aby się śpiewać, użytkownik musi najpierw zapoznać się z podstawowymi informacjami. System prosi o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Następnie musisz utworzyć hasło, zaakceptować Warunki i nacisnąć przycisk „Zarejestruj się”.

Zarejestruj się w WebsiteBox

W następnym etapie musisz podać informacje o firmie, w tym nazwę adresu, miasto, telefon, kod pocztowy itp. Ostatnim krokiem jest wybranie szablonu, który ci się podoba, zakup planu i wejście do pulpitu nawigacyjnego.

WebsiteBox dodaj firmę

Edycja strony internetowej

Jak już powiedzieliśmy wcześniej, proces edycji koncentruje się na dostosowaniu istniejących platform. Edytor WebsiteBox pozwala na przesłanie ci zdjęcia głowy, zmianę lub dodanie nowych pojemników ze zdjęciami (zapewnia dostęp do zdjęć w wysokiej rozdzielczości), dodawanie pojemników wideo, przesyłanie własnych zdjęć / filmów, dodawanie pojemników takich jak kalkulator hipoteczny, wycena domu, blog, referencje , mapy, zabawne fakty, odliczanie i wiele innych. System oferuje całkiem dobre funkcje projektowania stron internetowych.

Dodatkowe instrumenty obejmują funkcję przesyłania logo, w której można również dodawać i edytować niestandardowe ikony ulubionych. Jedna rzecz wygląda nieco dziwnie, ponieważ musisz przesłać osobne logo Nagłówek i Stopka. Po edycji i zapisaniu logo pojawi się automatycznie na stronie.

Dostosowywanie WebsiteBox

Proces dostosowywania opiera się głównie na blokach stron lub tak zwanych kontenerach. Platforma oferuje wybór elementów, w tym listę, galerie, mapy, bloki CTA, kalkulatory, FAQ i sekcje cenowe itp. Aby dodać, po prostu wybierz pojemnik z listy na prawym pasku bocznym i kliknij go. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić treść, dodać unikalne zdjęcia nieruchomości i dodać listę (pokażemy Ci, jak to zrobić w sekcji funkcji).

Połącz domenę

Użytkownicy WebsiteBox będą mieli dwie opcje. Pierwszym z nich jest połączenie twojego domena. Drugim jest zakup nazwy domeny bezpośrednio na platformie. Załóżmy, że masz już domenę, którą chcesz połączyć ze stroną internetową. W takim przypadku wystarczy wprowadzić sekcję Domena w ustawieniach witryny i wybrać „Dodaj istniejącą”.

WebsiteBox połączyć domenę

Następnie musisz wpisać go w odpowiednim miejscu. System automatycznie sprawdzi, czy jest zarejestrowany. Jeśli wszystko jest w porządku, opcja „Dodaj do DNS” zostanie włączona. Naciśnij przycisk. Po zakończeniu procesu nazwa pojawi się w sekcji Domena. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie ustawienia i rekordy, które można zmienić. Ponadto możesz go udostępnić, usunąć lub dodać nowy.

Teraz możesz zapisać zmiany, opublikować swoją stronę internetową i uruchomić.

funkcje & Elastyczność

Chociaż WebsiteBox może wydawać się nie tak bogaty w funkcje, jak oczekują użytkownicy, nadal zapewnia podstawową funkcjonalność do budowania i promowania gotowych do użycia witryn z nieruchomościami. Kluczowe opcje są następujące:

Opcje aukcji

Historycznie rzecz biorąc, witryny o nieruchomościach dotyczą aukcji MLS. W tym miejscu WebsiteBox dobrze sobie radzi. Z jednej strony możesz zapewnić swoim użytkownikom doskonałą nawigację. Z drugiej strony system ma płynną integrację list MLS / IDX.

Opcje aukcji WebsiteBox

Użytkownicy mogą korzystać z ponad 300 już zintegrowanych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Otrzymasz w pełni funkcjonalną tablicę nieruchomości, która jest gotowa do użycia. Poza tym użytkownicy mogą dostosować listę, dodając specjalne ustawienia.

Możesz uporządkować właściwości według liczby łóżek lub wanien oraz według wielkości. pośrednicy w handlu nieruchomościami mogą oznaczyć niektóre właściwości konkretnymi kolorami, które definiują je jako aktywne, anulowane, oczekujące itp. Wreszcie są to automatyczne widoki map, porównania właściwości, porównania dzielnic itp..

Integracja z G Suite

Kreator stron internetowych zapewnia obsługę wszystkich głównych usług i produktów Google. Obejmują one Kalendarz Google, Dysk Google, Mapy i Hangouty.

Hosting AWS

Jako kompleksowe rozwiązanie WebsiteBox oferuje usługi hostingowe uwzględnione w planie. Platforma jest obsługiwana przez Amazon Web Services, z którego korzystają duże platformy handlowe i projekty nieruchomości. Usługa zapewnia dobry czas sprawności i ogólną wydajność.

Niestandardowy CRM

Świetne narzędzie do utrzymywania i zarządzania wszystkimi kontaktami z jednego miejsca. Dostępna jest funkcja współpracy umożliwiająca współpracę z kolegami i zapewnianie dostępu zespołu do pulpitu nawigacyjnego. CRM pozwala wysyłać automatyczne e-maile, aby pielęgnować potencjalnych klientów z częstotliwością dzienną, tygodniową lub miesięczną. Wiadomość e-mail zapewni potencjalnym klientom listę nieruchomości na podstawie ich wymagań (budżet, rozmiar, liczba łóżek itp.). Możesz to zobaczyć, klikając ikonę Kontakty na pulpicie nawigacyjnym, a następnie klikając jeden z kontaktów, wybierając Wpis w obszarze Aktualizuj status i Wybierz wykaz, aby zdefiniować kryteria. To prawie jak kampania e-mailowa kroplówka, aby informować klientów na bieżąco o nowych właściwościach trafiających na rynek, które reagują na twoje dezyderaty.

WebsiteBox custom crm

Projekt & Szablony

WebsiteBox oferuje obecnie 20 różnych szablonów. Wszystkie z nich reagują mobilnie. Poza tym są kompatybilne z Windows i Mac. Możesz zobaczyć, jak wyglądają na urządzeniu mobilnym podczas procesu edycji. Ogólny projekt jest dobry, chociaż większość układów jest dość podobna.

Szablony WebsiteBox

Kolejnym minusem jest brak narzędzi do projektowania stron internetowych. Użytkownicy mogą zmieniać rozmieszczenie tylko niektórych bloków, dodawać nowe pojemniki oraz zmieniać niektóre ustawienia projektu motywu.

Obsługa klienta

To, co lubimy w platformie, to obsługa klienta. Użytkownicy będą mogli kontaktować się z przedstawicielami WebsiteBox bezpośrednio przez telefon. Istnieje prosty widget kontaktowy, w którym możesz zadać dowolne pytanie online.

Obsługa klienta WebsiteBox

Oprócz tego istnieje ogromna biblioteka samouczków wideo z przewodnikami YouTube na temat literatury w każdym numerze. Dowiesz się, jak zacząć korzystać z różnych planów. Przewodniki wideo podkreślają proces edycji witryny, a także węższe problemy, takie jak łączenie certyfikatów SSL.

Innym sposobem uzyskania potrzebnej pomocy jest odwiedzenie sekcji Wsparcie zawierającej dziesiątki omawianych tematów związanych z ustawieniami domeny, stronami internetowymi, rejestracją, integracjami, listami itp. Istnieje również blog z przydatnymi artykułami i wpisami.

Plany & Ceny: Ile kosztuje WebsiteBox?

Oprócz trzech głównych planów kreator stron internetowych oferuje roczny model rozliczeniowy:

 • Podstawowy zaczyna się od 99 USD rocznie z hostingiem i darmowymi szablonami wliczonymi w cenę.
 • Standardowe koszty 199 USD rocznie, w tym integracja z CRM i bezpłatny wykaz MLS / IDX.
 • Plus koszty 299 USD z dodatkowymi funkcjami blogowania i pozyskiwania potencjalnych klientów.

Użytkownicy mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni użytkowania. Plan Plus umożliwia utworzenie maksymalnie 5 stron docelowych. Websitebox oferuje również pakiet Office, który pozwala brokerom na posiadanie wygranej witryny i udostępnianie strony internetowej wszystkim swoim agentom (z tym samym motywem, logo i kolorem, jak w przypadku biura). Usługa obecnie nie wyświetla tego na swojej stronie z listą usług, ale ta oferta może zostać wdrożona podczas zapytania za pośrednictwem czatu online.

Przykłady prawdziwych witryn internetowych

Realtors of the Palm Beaches

Realtors of the Palm Beaches

Agencja Nieruchomości

Agencja Nieruchomości

Strona agenta nieruchomości

Strona agenta nieruchomości

Home Finding Agency

Home Finding Agency

Lokalny specjalista ds. Nieruchomości

Lokalny specjalista ds. Nieruchomości

Witryna wyszukiwania nieruchomości

Witryna wyszukiwania nieruchomości

Podsumowanie przeglądu witryny

WebsiteBox to kreator stron internetowych do tworzenia prostych witryn z nieruchomościami. Jest to dobre zarówno dla pośredników w handlu nieruchomościami, którzy stawiają pierwsze kroki w niszy i chcą mieć przedstawicielstwo online, jak i dla profesjonalistów na rynku nieruchomości. Platforma jest bardzo łatwa w użyciu. Oferuje wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia witryny z nieruchomościami, w tym wykazy, filtry, integracje innych firm itp.

Jednak z pewnością brakuje elastyczności w zakresie dostosowywania strony internetowej. Co więcej, drogie plany pozwalają zarządzać jednym projektem (wraz ze stronami docelowymi). W tym miejscu możesz chcieć mieć bardziej elastyczną alternatywę WordPress z nieskończonymi możliwościami projektowania stron internetowych lub Wix jako najlepsze kompleksowe rozwiązanie do budowania stron internetowych.

Wypróbuj WebsiteBox teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map