Przegląd WebsiteBuilder.com

Przegląd WebsiteBuilder.com


WebsiteBuilder.com – jest popularnym, inteligentnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, które ma charakterystyczny zestaw funkcji i opcje dostosowywania projektu potrzebne do uruchamiania projektów na komputery i urządzenia mobilne oraz zarządzania nimi. Usługa działa równie dobrze dla początkujących i profesjonalistów zajmujących się projektowaniem stron internetowych, którzy postanowili uruchomić wysokiej jakości strony internetowe bez kodowania.

Założony w 2014 r. WebsiteBuilder rozszerzył swój zestaw funkcji, aby teraz stać się godnym przedstawicielem niszy do projektowania stron internetowych. Platforma pozwala tworzyć atrakcyjne, spersonalizowane projekty w intuicyjny i prosty sposób. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i obserwować, w jaki sposób system generuje dla Ciebie stronę internetową, bez względu na to, w jakiej niszie się specjalizujesz.

Projekt opracowany przy pomocy WebsiteBuilder wygląda imponująco na wszystkich urządzeniach. Są również super szybkie i przyjazne SEO. Do pracy z platformą nie trzeba posiadać umiejętności kodowania ani wiedzy technicznej – jest to naprawdę wygodne i zapewnia dostęp do wielu narzędzi do projektowania, zarządzania i promocji, które pomogą rozwinąć Twój projekt.

Czy chcesz dowiedzieć się pełnej i wyczerpującej recenzji witryny WebsiteBuilder? Właśnie to zamierzamy zrobić od razu. Po prostu czytaj ten artykuł, aby poznać informacje o systemie, jego najważniejsze zalety i wady oraz inne kluczowe aspekty, które mają duże znaczenie, jeśli chodzi o wybór najlepszej platformy do tworzenia stron internetowych. Zacznijmy teraz.

1. Łatwość użycia

Platforma jest oparta na przeglądarce, co oznacza, że ​​nie wymaga wstępnej instalacji. Zamiast tego proces rejestracji jest prosty i szybki. Wystarczy podać dane logowania, aby utworzyć konto i uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego. Tutaj będziesz mógł stworzyć nową stronę internetową, zarządzać istniejącymi projektami, uaktualnić konta do wyższych, połączyć domenę i przeglądać inne dostępne funkcje.

WebsiteBuilder jest dość łatwy w użyciu ze względu na intuicyjny układ i strukturę. Po uzyskaniu dostępu do panelu sterowania witryny internetowej w celu rozpoczęcia jej edycji zostanie wyświetlony szczegółowy przewodnik, który ułatwi rozpoczęcie pracy. Możesz pominąć samouczek, jeśli go nie potrzebujesz lub uważasz, że poradzisz sobie z zadaniem samodzielnie. Na szczęście system jest przyjazny dla początkujących i nie oznacza znajomości programowania ani umiejętności projektowania w celu stworzenia spersonalizowanego projektu. Tutaj wszystko jest proste i zrozumiałe.

Pulpit nawigacyjny programu WebsiteBuilder

Musisz wybrać projekt, który pasuje do Twojej specjalizacji i rozpocząć edycję, korzystając z narzędzi, funkcji i elementów oferowanych przez system. Możesz edytować teksty i obrazy, przesyłać pliki multimedialne, dodawać nowe strony i dostosowywać je według potrzeb. Jeśli uważasz, że musisz cofnąć wprowadzone zmiany, możesz to zrobić w dowolnym momencie i wprowadzić wymagane zmiany. Panel sterowania witryny pozwala dodawać nowe strony internetowe, dostosowywać projekt każdej strony, dodawać sklep internetowy i blog, dostosowywać i kontrolować statystyki witryny, a także ogólnie zarządzać projektem.

Edytor WebsiteBuilder

Istnieje bezpośredni dostęp do menu „Sekcje”, które składa się z wielu elementów. Sekcje są wstępnie zaprojektowane i można dokonać podglądu wielu szablonów przed dokonaniem wyboru. W panelu administracyjnym kreatora stron internetowych najbardziej podoba mi się to, że łączy on prostotę standardowego edytora tekstu z mocą profesjonalnego pakietu do projektowania stron internetowych. Na przykład podczas edycji obrazów można bawić się takimi właściwościami, jak krycie, wyrównanie, nakładka, okrągłość ramki, akcje i zachowania elementów itp..

Podobnie jak inni twórcy witryn dla początkujących, jest on wspierany przez edytor przeciągnij i upuść, który sprawia, że ​​cały proces tworzenia witryny jest łatwy i przyjemny. Wszystkie treści dostępne na stronie można dostosowywać.

Mimo że narzędzie do tworzenia witryn jest łatwe w użyciu, jego interfejs może wydawać się przytłaczający dla niedoświadczonych użytkowników. Sekcje lub elementy, które chcesz dodać, czasami nakładają się, co utrudnia zarządzanie nimi. Kiedy jednak przyzwyczaisz się do pracy z systemem, nie będzie to dla ciebie problemem.

2. Funkcje & Elastyczność

WebsiteBuilder to wszechstronny kreator witryn do tworzenia różnych typów witryn: od prostych stron korporacyjnych podobnych do broszur, po portfele online i sklepy internetowe. Ma imponujący wybór wbudowanych widżetów, które rozszerzają funkcjonalność Twojej witryny: mapy, formularze, galerie, dokumenty, rozszerzenia eCommerce i wiele innych. Omówmy teraz najważniejsze wydarzenia.

Inteligentny kreator stron internetowych

System pozycjonuje się jako inteligentny kreator stron internetowych, który automatycznie wybiera układy i elementy, które najlepiej pasują do Twojego projektu, w zależności od jego specjalizacji niszowej. System może nawet wybrać najbardziej odpowiednie pliki multimedialne i może rozpocząć dla Ciebie zawartość. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, które wygeneruje, i poczekać na wynik. Gdy projekt będzie gotowy, możesz go dostosować i spersonalizować, aby uzyskać pożądany efekt.

Blogowanie

Kreator stron internetowych pozwala na dzielenie się pomysłami na całym świecie poprzez tworzenie i zarządzanie w pełni funkcjonalnymi blogami. Dostosowywanie blogów jest łatwe i szybkie. Aby rozpocząć projekt blogowania, musisz wykonać kilka kroków. Dlatego przejdź do sekcji „Blog”, a następnie wybierz odpowiedni szablon, utwórz dla niego tytuł i prześlij opis. Ten ostatni nie powinien być zbyt długi, ale powinien ujawnić specjalizację i cel bloga. Upewnij się, że jest zwięzły, ale pouczający, czytelny i łatwy do zrozumienia.

WebsiteBuilder stwórz stronę

Zaraz potem wypełnij chmurkę tagów. Zawiera już gotowe treści. Twoim zadaniem jest edycja go pod kątem twoich potrzeb, rodzaju strony i specjalizacji. Na koniec przejdź do sekcji kanału blogu – dodaj i dostosuj swoje posty na blogu, klikając pola i dodając własne treści. Edytor blogów jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Możesz edytować link bezpośredni tutaj, dodawać własne zdjęcia na okładkę, wyróżniać polecane posty, przypinać nowe i wykonywać inne czynności, aby zwiększyć widoczność swojego bloga. Podsumowując, WebsiteBuilder posiada godną funkcjonalność blogowania, która przemawia do większości użytkowników systemu.

eCommerce

Dzięki WebsiteBuilder możesz dodać funkcjonalność eCommerce do swojej witryny, aby rozpocząć sprzedaż produktów fizycznych / biznesowych. Umożliwia to ustanowienie niezawodnej obecności biznesowej, przyciągnięcie nowych klientów, indeksowanie sklepu internetowego za pomocą wiodących wyszukiwarek, zwiększenie sprzedaży i uzyskanie priorytetowego wsparcia. W tym celu kreator stron internetowych oferuje szereg funkcji, w tym dodawanie nowych produktów i ich kategorii oraz zarządzanie nimi, dostarczanie opisów produktów i zdjęć, oferowanie kodów rabatowych itp..

E-commerce Witryna dla budujących

Wszystkie sklepy WebsiteBuilder są domyślnie dostosowane do urządzeń mobilnych, aby umożliwić klientom łatwe dokonywanie zakupów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze przy użyciu urządzeń, które mają pod ręką. System automatycznie skonfiguruje także ustawienia sklepu internetowego, aby użytkownicy nie musieli zawracać sobie głowy wyborem dostawców płatności, metod wysyłki i podatków. Dokonuje się tego wygodnie w panelu sterowania witryny. Co więcej, poufne dane osobowe wszystkich klientów dotyczące płatności są w pełni bezpieczne i chronione przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich. Zintegrowana analiza jest również dostępna tutaj, aby pomóc Ci śledzić wydajność witryny, zamówienia, odwiedzających, informacje o przychodach itp.

Jest tutaj jeden poważny problem: jeśli zamierzasz stworzyć sklep internetowy, musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów – bezpłatny plan nie oferuje tej opcji.

Statystyki strony internetowej

Platforma zapewnia dostęp do sekcji Statystyka dostępnej w panelu sterowania witryny. Tutaj możesz znaleźć i przejrzeć wszystkie informacje dotyczące Twojej witryny. Obejmuje to dane o natężeniu ruchu, fluktuacjach i lokalizacji, z których pochodzą użytkownicy, współczynniki porzucania witryn, ogólną wydajność, liczbę odwiedzin w określonym przedziale czasu i inne kluczowe czynniki związane z Twoją firmą.

E-mail marki

Kreator stron internetowych umożliwia uzyskanie własnego adresu e-mail GSuite, który zostanie powiązany z Twoją marką. Dodatkowo będziesz mógł korzystać z innych narzędzi i usług dostarczanych przez GSuite. Należą do nich narzędzia komunikacji (kalendarz online, funkcja Duo), narzędzia do współpracy i przechowywania (Dokumenty Google), przechowywania płyt oraz narzędzi do zarządzania.

WebsiteBuilder GSuite

Kontakt CRM

Platforma pozwala przechowywać wszystkie kontakty klientów i partnerów w jednym miejscu. Za każdym razem, gdy użytkownik wypełnia formularz kontaktowy dostępny na twojej stronie internetowej lub składa zamówienie w sklepie internetowym, kontakty są automatycznie zapisywane i dodawane do Kontaktów CRM. Jest to bardzo wygodne do dalszej analizy witryny i tworzenia kampanii e-mail marketingowych. Dostępne jest również ręczne przesyłanie treści – wystarczy nacisnąć przycisk „Dodaj kontakt”, aby przesłać dane klienta.

WebsiteBuilder Kontakty CRM

App Market

WebsiteBuilder pozwala wybierać i integrować widżety i dodatki ze zintegrowanego App Market. Dzięki temu możesz zwiększyć wydajność swojego narzędzia i osiągnąć większość celów związanych z projektowaniem stron internetowych. Wśród aplikacji dostępnych na rynku możesz wybrać widżety biznesowe, marketingowe, bezpieczeństwa, statystyki i inne.

WebsiteBuilderApp Market

Logo Maker

Jeśli nie masz jeszcze logo firmy, narzędzie do tworzenia witryn umożliwia utworzenie tego, które będzie unikalne i spersonalizowane. Zintegrowany AI Maker Logo Maker upraszcza proces tworzenia logo i sprawia, że ​​jest płynny, łatwy i szybki. Musisz wpisać nazwę marki i skorzystać z narzędzi oferowanych przez system, aby zbudować rozpoznawalne logo firmy, które wyróżni Twoją firmę z tłumu.

WebsiteBuilder Logo Maker

Kreator stron internetowych nie obsługuje opcji wielojęzyczności i integracji usług zewnętrznych, takich jak na przykład Mailchimp. Możesz jednak utworzyć własny formularz kontaktowy i dodać go do witryny, aby umożliwić użytkownikom skontaktowanie się z Tobą w razie potrzeby.

Każda strona internetowa obsługiwana przez WebsiteBuilder jest od samego początku przystosowana do urządzeń mobilnych. Co więcej, użytkownicy mogą całkowicie przebudować mobilne wersje swoich witryn przy użyciu tych samych łatwych w użyciu narzędzi konstruktora. Zmiany wprowadzone w widoku mobilnym nie wpłyną na komputerową wersję witryny.

3. Projekt & Szablony

Po uruchomieniu procesu tworzenia witryny system zaoferuje wybór jednej z dwóch opcji tworzenia witryny – ekspresowej lub tradycyjnej. Pierwszy z nich oznacza użycie automatycznego inteligentnego edytora stron internetowych, który wykona prawie całą pracę za Ciebie. Druga opcja umożliwia użycie tradycyjnego edytora „przeciągnij i upuść”, który działa doskonale dla użytkowników, którzy szukają bardziej szczegółowych i szczegółowych opcji kontroli i konfiguracji projektu.

Opcje kontroli i konfiguracji projektu WebsiteBuilder

Na pewno warto zwrócić uwagę na kolekcję szablonów WebsiteBuilder. Obecnie napotyka setki projektów, które domyślnie reagują. Tematy są dogodnie podzielone na kategorie niszowe. Należą do nich architektura i nieruchomości, restauracja, muzyka, biznes, ślub, blog, uroda i moda, komputery i technologia, styl życia, fotografia, portfolio, hotele i podróże, usługi profesjonalne, biznes i konsultant, budownictwo i handel itp. Istnieje również dostępna w systemie opcja filtru wyszukiwania, w której możesz wpisać branżę, którą jesteś zainteresowany, i uzyskać powiązane oferty. Wszystkie szablony wyglądają nowocześnie i stylowo, nadając Twojej witrynie zupełnie nowy wygląd.

Szablony WebsiteBuilder

Niezależnie od tego, jaki szablon wybierzesz, będzie on w 100% konfigurowalny – wygląd każdego projektu po otrzymaniu go z biblioteki to dopiero początek. Są też dobre wiadomości dla tych, którzy wiedzą coś o kodowaniu – możesz wstawić własny kod HTML do stopki i nagłówka swojej witryny.

Pamiętaj, że nie będziesz w stanie zmienić szablonu, który początkowo wybrałeś w drodze. W przeciwnym razie przesłana treść zostanie utracona i musisz ją dodać ponownie. Jest to poważna wada, szczególnie dla początkujących, którzy nie są świadomi podstaw projektowania stron internetowych i mogą przypadkowo dokonać złego wyboru. Fajną funkcją jest to, że szablony oferowane przez system są bezpłatne i można je wyświetlić przed dokonaniem wyboru.

4. Obsługa klienta

WebsiteBuilder ma obszerną bazę wiedzy, na którą składają się przewodniki, 5 najczęściej zadawanych pytań, najczęściej zadawane pytania na temat domen, wsparcie w rozliczeniach i wsparcie techniczne. Możesz także skontaktować się z ekspertami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu. Poza tym większość elementów edytora zawiera wbudowane ikony pomocy, które pomagają w nauce podczas budowania. Możliwe jest również skontaktowanie się z projektantami pracującymi dla usługi, którzy udzielą ci pomocnych wskazówek dotyczących projektowania stron internetowych, a nawet zbudują dla Ciebie stronę internetową w odniesieniu do twoich dokładnych specyfikacji i wymagań.

Ostatnio do usługi dodano nową funkcję czatu na żywo. Jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i umożliwia skontaktowanie się z systemem wsparcia w celu rozwiązania problemów z maksymalną skutecznością. Aby skorzystać z usługi, należy podać swoje imię i nazwisko, temat i opis problemu, który należy rozwiązać, szczegółowo wyjaśnić i poczekać, aż specjaliści ds. Systemu odpowiedzą na Twoją wiadomość. Zasadniczo zajmuje to kilka minut. Podsumowując, obsługa klienta WebsiteBuilder jest skuteczna i umożliwia rozwiązywanie pilnych problemów na czas.

5. Plany & cennik

Wszystkie projekty WebsiteBuilder są w trakcie budowy bezpłatne i są publikowane w subdomenie. Możesz przetestować funkcje narzędzia do tworzenia witryn i spróbować zbudować własną witrynę (a nawet kilka z nich) w bezpłatnym planie startowym bez konieczności płacenia za usługę. Darmowy plan oferuje również bezpłatny hosting. Aby jednak połączyć własną nazwę domeny i odblokować więcej możliwości (Obsługa widoku mobilnego, w tym kredyty reklamowe, większe miejsce na stronie, nieograniczona przepustowość, specjalna druga strona (50% zniżki), wsparcie premium, funkcja eCommerce i więcej) musisz kupić płatny pakiet.

Polityka cenowa dla budujących witryny

Płatne plany są następujące:

 • Premium (od 4,40 $ / miesiąc) – oferuje bezpłatną domenę, darmowy hosting, bezpłatne kredyty reklamowe, SEO i pomoc marketingową, strony mobilne;
 • Biznes (od 5,60 $ / miesiąc) – zapewnia wszystkie funkcje wynikające z planu premium oraz priorytetowe wsparcie;
 • eCommerce (od 8 $ / miesiąc) – oferuje funkcje opisane w dwóch poprzednich planach oraz funkcje eCommerce, które umożliwiają uruchomienie sklepu internetowego.

Po wybraniu abonamentu zostaniesz poproszony o podanie danych karty kredytowej i szczegółów płatności. Pamiętaj, że gdy zdecydujesz się zarejestrować bezpłatną nazwę domeny w usłudze, a następnie zechcesz anulować subskrypcję, będziesz musiał uiścić opłatę w wysokości 15 USD, aby zachować wybraną domenę.

6. Plusy i minusy

WebsiteBuilder to system, który zawiera listę zalet i wad. Stwarza wrażenie elastycznej, solidnej i bogatej w funkcje platformy do publikowania w Internecie, która dobrze sprawdza się przy opracowywaniu różnego rodzaju projektów. Przyjrzyjmy się teraz głównym zaletom i wadom usługi.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Łatwy w użyciu inteligentny kreator stron internetowych z darmowymi responsywnymi szablonami;
&# x2714; eCommerce i blogowanie;
&# x2714; Logo Maker;
&# x2714; Dostęp GSuite i statystyki strony internetowej;
&# x2714; Niezawodna obsługa klienta;
✘ Brak opcji zmiany szablonu;
✘ Nieco mylący interfejs;
✘ Brak próbnej funkcji eCommerce itp.

Wniosek

WebsiteBuilder to elastyczny i łatwy w użyciu kreator stron internetowych. Jego funkcjonalność wystarcza do zbudowania niemal każdego typu strony internetowej, a zakres szablonów i narzędzi do dostosowywania projektu spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby.

Z usługi mogą korzystać zarówno nowicjusze, jak i specjaliści od projektowania stron internetowych – każdy znajdzie tutaj potrzebne narzędzia i opcje. Co ważne, system umożliwia konfigurowanie, zarządzanie i dostosowywanie bloga za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nie jest wymagana do tego żadna specjalna wiedza i umiejętności, ale jeśli znasz podstawy programowania, będzie to dla ciebie premia.

Kreator stron internetowych ma przystępną politykę cenową. Płatne plany udostępniają wiele opcji użytkownikom, którzy chcą zapewnić swoim stronom dodatkową ekspozycję i czerpać z nich korzyści. Możliwe jest tutaj uruchomienie sklepu internetowego poprzez uaktualnienie do odpowiedniego planu.

Podsumowując, system może stać się bardziej popularny, jeśli jego zespół będzie nadal pracował nad rozwojem produktu, dodając więcej unikalnych funkcji do arsenału platformy. Spróbuj sam, aby zobaczyć, jak to działa i jak działa, i pamiętaj, aby podzielić się swoimi doświadczeniami w komentarzach!

Wypróbuj WebsiteBuilder teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map