Przegląd WebStarts

WebStarts – to w pełni funkcjonalny kreator stron internetowych, który jest prosty i wystarczająco dobrze zorganizowany, aby sprostać potrzebom początkujących i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych. System umożliwia tworzenie stron internetowych o różnych typach i stylach oraz zarządzanie nimi, zapewniając ładny zestaw funkcji i narzędzi potrzebnych do zaspokojenia większości potrzeb związanych z tworzeniem stron internetowych.


Będąc narzędziem do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, WebStarts zapewnia czysty i płynny interfejs, który upraszcza proces tworzenia strony internetowej, czyniąc ją bardziej intuicyjną i wygodną. Co ważne, usługa nie wymaga umiejętności kodowania Zaczynaj, ale ci, którzy znają HTML, mogą go wykorzystać do głębszego dostosowania strony.

WebStarts zawiera zintegrowaną platformę eCommerce, narzędzia SEO, integrację z mediami społecznościowymi i opcje optymalizacji mobilnej, a także funkcje blogowania i hostingu. W kolekcji systemowej dostępnych jest również wiele responsywnych szablonów, które mają nowoczesny wygląd i mogą być edytowane w zależności od potrzeb.

Jeśli chodzi o głębszą analizę WebStarts, natrafiliśmy na szereg funkcji, które mogą stwarzać problemy użytkownikom szukającym zaawansowanych rozwiązań do tworzenia stron internetowych. Dlatego warto szczegółowo zapoznać się z konstruktorem witryny, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście spełnia ona wymagania nowoczesnego projektowania stron internetowych i potrzeby użytkowników. Właśnie to teraz zrobimy.

1. Łatwość użycia

Jako narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” WebStarts jest dość łatwe w użyciu dla wszystkich. Twórcy systemu doskonale rozumieli, jak żmudny, wymagający i czasochłonny jest proces tworzenia tradycyjnych stron internetowych. Dbając o wygodę użytkowników, starali się, aby system był intuicyjny i wygodny, aby przewyższyć jego skomplikowanych konkurentów. Właśnie to użytkownicy najbardziej cenią w WebStarts.

Nie trzeba nic specjalnego, aby zarejestrować się w systemie. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, podać dane do logowania i hasło i przejść do procesu tworzenia stron internetowych. System poprosi o podanie pełnego imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła w celu założenia konta. Inną opcją jest rejestracja przy użyciu danych konta Facebook. W takim przypadku procedura rejestracji zajmie około minuty – nie więcej.

Edytor Webstarts

Pamiętaj, że aby rozpocząć pracę z WebStarts, musisz potwierdzić swoje konto za pomocą wiadomości SMS wysłanej na Twój numer telefonu po wypełnieniu wstępnego formularza. Wybierz kraj zamieszkania i aktywuj konto. To naprawdę całkiem proste!

Nie trzeba znać podstaw kodowania. Jako program do tworzenia witryn w całości z funkcją przeciągania i upuszczania, WebStarts ułatwia dostosowywanie wyglądu witryny poprzez przeciąganie, upuszczanie i przenoszenie elementów na kanwie. Niezależnie od tego, czy organizujesz bloki treści, edytujesz obrazy, dodajesz wpisy na blogu czy dołączasz niestandardowa nazwa domeny – wszystko odbywa się w trybie What-You-See-Is-What-You-Get, bez kodowania.

Edytor strony wygląda dość minimalistycznie i jest łatwy w obsłudze. Musisz wybrać wymagany element i umieścić go na pasku narzędzi. Następnym krokiem jest przeciągnięcie i upuszczenie wybranego elementu do wymaganej pozycji na stronie internetowej i zmiana jego rozmiaru w celu dopasowania do układu. Czy planujesz gruntownie zmienić wygląd swojej witryny? Następnie przejdź do funkcji „Wstaw kod” lub „Edytuj kod HTML”, aby wstrzyknąć kod do określonego okna witryny i cieszyć się wynikiem. Ważną zaletą jest możliwość podglądu wyglądu witryny po wprowadzeniu zmian. Daje to pełną kontrolę nad procesem tworzenia stron internetowych.

2. Funkcje & Elastyczność

Jeśli chodzi o podstawowe funkcje, WebStarts jest jak większość konkurencji – wybierasz wstępnie zaprojektowany szablon i dostosowujesz go za pomocą wbudowanych narzędzi do edycji i widżetów. Mówiąc o zaawansowanych możliwościach, konstruktor zapewnia całkiem niezły wybór funkcji, wśród których liderami są system blogowania, eCommerce i opcje członkostwa. Przejrzyjmy teraz najważniejsze cechy kreatora stron internetowych, aby dowiedzieć się, czego się od niego spodziewać.

Blogowanie

WebStarts zawiera zintegrowany Blog Manager, który pozwala dodawać, edytować, formatować i publikować posty. Tutaj również włączona jest funkcja planowania, co jest niezaprzeczalną zaletą systemu. Należy jednak wspomnieć, że edytor blogów wygląda nieco niechlujnie z powodu ograniczonej liczby opcji układu.

Funkcje formatowania tekstu są również mierne – pozwalają jedynie dostosowywać typy czcionek, tworzyć nagłówki i dodawać linki. Mówiąc o integracji plików multimedialnych, jest to nieco skomplikowane, co może utrudniać publikowanie artykułów bogatych w media.

System członkostwa

Możesz utworzyć obszary tylko dla członków w swojej witrynie i poprosić odwiedzających o zarejestrowanie się / zalogowanie, aby móc zobaczyć te obszary. Jako administrator możesz zatwierdzać nowych członków i zarządzać ich profilami (zmienić login, adres e-mail i hasło).

Aby włączyć tę funkcję, należy uzyskać dostęp do strony Tylko członkowie, na której można przyznać dostęp do określonych obszarów witryny określonym członkom w trybie automatycznym lub ręcznym.

Edytor mobilny

Z WebStarts możesz zbudować strona mobilna, chociaż ta funkcja jest dostępna dla użytkowników kont Pro Plus i Business. Aby uzyskać dostęp do mobilnego edytora, należy dotrzeć do głównego edytora witryny, aby dalej znaleźć i aktywować ikonę telefonu komórkowego.

Webstarts Mobile Editor

Edytor automatycznie konwertuje treść przesłaną do wersji komputerowej i dostosowuje ją tak, aby idealnie pasowała do ustawień urządzenia mobilnego. Pamiętaj, że musisz dostosować niektóre elementy na własną rękę, ale nie jest to trudne nawet dla początkujących.

Integracja z mediami społecznościowymi i widgetami

To kolejna ważna funkcja, która jest niezbędna w każdej nowoczesnej witrynie. WebStarts pozwala udostępniać linki do kont w mediach społecznościowych, aby być świadomym wszystkich aktualizacji strony internetowej / firmy, wydarzeń, wiadomości i innych dostępnych tam informacji. Dodając przyciski mediów społecznościowych do swojej witryny, pozwalasz odwiedzającym sprawdzić te profile o każdej porze dnia.

Podobnie możliwe jest zintegrowanie kanału Instagram z projektem, aby zdjęcia, które tam opublikujesz, mogły zostać wyświetlone na stronie internetowej. Co więcej, możesz zintegrować wiele widżetów ze swoją witryną, aby zwiększyć jej wydajność.

Analityka

Narzędzia analityczne WebStarts pomagają śledzić informacje związane z ruchem. Korzystając ze zintegrowanego Google Analytics, a także innych dostępnych funkcji gromadzenia statystyk, możesz sprawdzić liczbę użytkowników odwiedzających Twoją witrynę w określonym przedziale czasu, liczbę osób, które aktualnie przeglądają Twój zasób, ich aktywność, źródła odwiedzin, wyszukiwanie zapytania i inne ważne parametry, które mają wpływ na wydajność Twojej witryny. Kreator stron internetowych jest dodatkowo wyposażony w aplikację licznika trafień, która pokazuje liczbę użytkowników odwiedzających Twoją stronę w danym okresie czasu.

Narzędzia marketingowe

Aby przyciągnąć uwagę użytkowników i zwiększyć wskaźnik zaangażowania klientów, abonenci Pro Plus i Biznesplanu mogą korzystać z narzędzi marketingowych oferowanych przez WebStarts. Należą do nich bezpłatne reklamy udzielane przez Amazon, Bing Ads, Adwords, LinkedIn itp.

Zastosowanie tych narzędzi przyczynia się do skuteczniejszej promocji strony internetowej poprzez reklamowanie firmy w sieci i generowanie ruchu. Ponadto system oferuje pakiet e-mail marketingu dostępny tylko dla użytkowników Business Planu.

optymalizacja wyszukiwarki

WebStarts zawiera przydatny kreator SEO, który umożliwia optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek poprzez wypełnianie metatagów, przesyłanie ulubionych stron, konfigurowanie tagów alt dla obrazów, tworzenie map witryn itp..

Zintegrowany edytor zdjęć

Zastosowanie zintegrowanych narzędzi do edycji zdjęć umożliwia dopasowanie obrazów do stron internetowych. Aby zmaksymalizować wynik, możesz przyciąć, zmienić rozmiar i zastosować różne efekty na wybranych obrazach. WebStarts oferuje szeroki wybór zdjęć dostępnych w Bibliotece obrazów usługi, którą można wybrać i zintegrować z witryną.

Wśród innych funkcji, które wyróżniają system z tłumu, warto wspomnieć o niestandardowych formularzach, narzędziu do tworzenia menu, odtwarzaczach audio, księdze gości, forum, kamerze selfie, darmowym hostingu wideo i wielu innych.

3. Przegląd eCommerce

Niezależnie od tego, czy zamierzasz sprzedawać produkty fizyczne czy cyfrowe przez Internet, nie obejdziesz się bez tworzenia sklepu internetowego. WebStarts oferuje tę funkcję tylko użytkownikom biznesplanu. System eCommerce zapewnia szeroką gamę funkcji eCommerce, z których można z powodzeniem korzystać podczas uruchamiania sklepu internetowego i zarządzania nim. Podczas pierwszej rejestracji w systemie zostaniesz przekierowany do trybu tworzenia sklepu internetowego, przechodząc do pulpitu nawigacyjnego systemu. Tutaj zobaczysz przycisk „Edytuj stronę”, który pozwoli Ci z łatwością rozpocząć pracę.

Strona sklepu Webstarts

Będąc systemem typu przeciągnij i upuść, WebStarts z łatwością pozwoli ci wybrać i rozmieścić wymagane elementy w celu utworzenia struktury i układu deski rozdzielczej. Możesz także dodawać i edytować strony, wybierając wymagane z menu rozwijanego. Z pulpitu uzyskasz dostęp do różnorodności kroków i funkcji tworzenia sklepu internetowego. Tutaj możesz modyfikować produkty, kategorie i zamówienia, tworzyć kupony, przeglądać informacje o klientach i dostosowywać wymagane ustawienia (utwórz nazwę sklepu, dodaj adres e-mail i telefon sklepu, prześlij logo). Omówmy teraz najważniejsze niuanse e-commerce WebStarts.

Zarządzanie produktem

Dzięki WebStarts możesz dodawać produkty i tworzyć kategorie produktów. System obsługuje funkcję importu / eksportu plików CSV, co jest bardzo wygodne dla użytkowników, którzy zamierzają przejść na WebStarts z innej usługi. Ta funkcja oszczędza Twój wysiłek i czas na dłuższą metę. Aby zaprezentować swoje towary na korzyść, system nie tylko umożliwia skompilowanie listy produktów, ale także umożliwia kategoryzowanie produktów według różnych parametrów, organizowanie wysyłek itp..

Zarządzanie produktem Webstarts

Możesz także tutaj tworzyć własne produkty – system nie nakłada żadnych ograniczeń dotyczących liczby pozycji dodanych do listy produktów. Tworząc produkt, musisz dodać jego tytuł, opis, przesłać zdjęcia lub recenzje wideo, przypisać ceny i zdecydować, czy chcesz naliczać podatki od wybranego produktu. Co więcej, możesz wybrać kategorię dla swojego produktu lub utworzyć nową, jeśli nie ma jej w katalogu. Określenie szczegółów wysyłki zależy od Ciebie.

Wreszcie możesz przypisać różnorodne warianty produktu, narzędzia do zarządzania zapasami i skonfigurować parametry wyświetlania produktu. Jeśli sprzedajesz produkty cyfrowe, możesz włączyć opcję „Dostawa cyfrowa”, w której musisz podać link do pobrania, tytuł, opis i instrukcje.

Gdy tylko utworzysz i prześlesz wszystkie produkty, możesz wrócić do pulpitu nawigacyjnego witryny, aby sprawdzić sposób wyświetlania tam produktów. Po prostu wybierz sekcję Sklep z menu rozwijanego i dostosuj opcje wyświetlania. Możesz tutaj zmienić liczbę kolumn, wierszy i produktów prezentowanych na stronie internetowej, wybrać opcje skalowania obrazu i współczynnika proporcji. Od Ciebie zależy również włączenie wyszukiwania produktów, kategorii i opcji sortowania.

Po zakończeniu procesu zarządzania produktem zapisz zmiany jako wersję roboczą lub opublikuj przesłane produkty na stronie internetowej na żywo. Jednak, aby upewnić się, że wszystko zostało zrobione poprawnie, przełącz swój sklep internetowy ponownie w tryb testowy i sprawdź, jak dobrze zorganizowany jest proces sprzedaży oraz czy wszystkie parametry kasy są poprawnie skonfigurowane. Można nawet tutaj ukończyć testową transakcję, aby się dowiedzieć, czy otrzymasz e-mail z powiadomieniem o zamówieniu, aby móc śledzić wszystkie statusy zamówień na czas.

Metody Płatności

Aby wybrać i skonfigurować metody płatności, powróć do sekcji „Ustawienia”. Domyślnie system korzysta z usługi WePay, ale tutaj można również dokonywać płatności PayPal i Stripe. Koszyk umożliwia przyjmowanie płatności online i kart kredytowych. Gdy tylko utworzysz i opublikujesz sklep internetowy, będziesz gotowy do przyjmowania płatności.

Opcje płatności Webstarts

WePay prześle ci szczegóły współpracy, z prośbą o podanie adresu e-mail i informacji o koncie bankowym, abyś mógł zacząć akceptować płatności. Jest to również miejsce, w którym można włączyć komentarze, a także umożliwić klientom logowanie przy kasie, zachowując ustawienia wysyłki i płatności. Oprócz metod płatności możesz tutaj także konfigurować i modyfikować parametry podatkowe, wybierając opcje stanu i kraju.

Szczegóły zwrotu pieniędzy za transakcję

Jeśli zdecydujesz się wybrać PayPal lub Stripe jako metodę transakcji płatniczej, powinieneś wiedzieć, w jaki sposób możesz zwrócić środki za transakcje dokonane za pomocą każdego z tych systemów. Zacznijmy teraz od PayPal.

Aby przelać pieniądze z konta PayPal, zaloguj się i kliknij kartę „Aktywność” znajdującą się w menu u góry strony. Wszystkie ostatnie transakcje dokonane przy użyciu konta PayPal zostaną wymienione tutaj. Wybierz transakcję, którą chcesz zwrócić, przejrzyj szczegóły, przewiń w dół strony, znajdź przycisk „Wydaj zwrot” i kliknij go, aby zdecydować o kwocie, którą chcesz zwrócić (system umożliwia zwrot częściowy i pełny sumy). Wykonaj procedurę zwrotu pieniędzy. Twoi klienci otrzymają również powiadomienie e-mail dotyczące pełnego zwrotu pieniędzy. To szybkie i dość łatwe, a to zajmuje tylko kilka minut.

Jeśli zdecydujesz się zaakceptować płatności za pośrednictwem systemu Stripe, zaloguj się do swojego konta i kliknij kartę „Płatności” znajdującą się na lewym pasku bocznym pulpitu nawigacyjnego. Tutaj zobaczysz wszystkie płatności dokonane ostatnio za pomocą systemu. Kliknij zwrot, który chcesz dokonać, i wybierz jego powód z menu rozwijanego. Następnie kliknij przycisk „Zwrot pieniędzy” – to wszystko! Wszystkie szczegóły transakcji, a także sam zwrot pieniędzy zostaną przesłane na kartę klienta w ciągu kilku dni.

Opcje wysyłki

Podczas konfigurowania sklepu internetowego możesz wybrać i zmodyfikować Szczegóły wysyłki. Wybierając opcję wysyłki UPS, która jest domyślnie aktywowana, system automatycznie obliczy szacunkową wagę produktu, który wymaga wysyłki, a także jego miejsce docelowe (w tym celu należy podać kod pocztowy).

Opcje wysyłki Webstarts

Oprócz UPS możesz również wybrać różne opcje wysyłki, w tym Wysyłkę według wagi, ceny, ilości. Można tutaj ustawić stawkę zryczałtowaną, a nawet bezpłatną wysyłkę. To zależy od twoich potrzeb. Niezależnie od wybranej opcji wysyłki, system zaoferuje Ci określenie zasad wysyłki i wypełnienie niektórych kategorii. Aby sprawdzić wprowadzone ustawienia, możesz opublikować swój sklep internetowy w trybie testowym, aby sprawdzić, czy wszystko wykonałeś poprawnie. Nie zapomnij jednak wrócić do trybu na żywo.

4. Wzory

Liczba tematów:120
Darmowe motywy:&# x2714; TAK
Elastyczny projekt:&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:✘ NIE

WebStarts oferuje bibliotekę nowoczesnych szablonów, które reagują od samego początku. Projekty są w pełni konfigurowalne i mogą być przełączane nawet w połowie procesu edycji internetowej w razie potrzeby. Zmiana szablonu nie spowoduje utraty przesłanych treści ani dokonanych zmian.

Kreator stron internetowych oferuje obecnie ponad 120 szablonów jakości, które są podzielone na kilka sekcji, które są specyficzne dla niszy i należą do określonego tematu. Dostępna jest również opcja filtru wyszukiwania, która pozwala uporządkować projekty według głównych parametrów, aby uprościć wybór. Dostępność opcji podglądu pozwala zobaczyć szczegóły interesującego Cię motywu i zwiększa szanse na wybór odpowiedniego szablonu, którego później nie będziesz musiał zmieniać.

Projekty Webstarts

Nie mogę znaleźć odpowiedniego motywu? Następnie istnieje możliwość wybrania pustego szablonu i utworzenia witryny od podstaw. Na szczęście opcje dostosowywania projektu są tutaj dość wszechstronne. Aby zmodyfikować wygląd projektu, możesz przesłać własne obrazy, wybrać schemat kolorów, tło, styl i rozmiar czcionki oraz niektóre inne parametry.

Możesz także dodawać, dostosowywać i usuwać bloki treści, sekcje witryny, galerie, pola, przyciski, formularze, pokazy slajdów i inne elementy dostępne na stronie internetowej. Subskrybenci Business i Pro Plan mogą użyć opcji integracji kodu, aby wstawić kody, które nadadzą ich projektom unikalny wygląd i doskonałą wydajność.

5. Obsługa klienta

Istnieje obszerna baza wiedzy, która zawiera szczegółowe informacje o kreatorze witryny i ogólne niuanse jej użytkowania. The Strona pomocy obejmuje wiele tematów z postami, które dotyczą głównych problemów, którymi interesuje się większość użytkowników podczas pracy z usługą. Osobna sekcja FAQ zawiera najbardziej rozpowszechnione pytania i odpowiedzi dotyczące systemu.

Ponadto WebStarts oferuje wsparcie przez e-mail i pomoc telefoniczną, a także samouczki wideo, które zawierają wizualne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać podczas pracy z narzędziem do tworzenia witryn. W prawym dolnym rogu strony zobaczysz przycisk „Uzyskaj poradę eksperta”, który zapewnia dostęp do okna czatu, w którym możesz wpisać swoje pytanie, aby skontaktować się z zespołem obsługi klienta. W tym celu należy wypełnić pola formularza i wysłać je do zespołu wsparcia. Zazwyczaj odpowiadają na zapytania w ciągu kilku godzin. Opcja czatu na żywo jest obecnie niedostępna.

6. Polityka cenowa

WebStarts ma bezpłatną wersję z reklamami, która nigdy nie wygasa, oraz trzy płatne abonamenty: Pro, Pro Plus i subskrypcje biznesowe, których koszt stanowi odpowiednio 9,78 USD, 14,32 USD i 39,98 USD miesięcznie.

 • Bezpłatny plan ma pewne ograniczenia i działa dobrze do testowania tylko zestawu funkcji usługi.
 • Pro Plan obejmuje opcje integracji z mediami społecznościowymi, brak reklam na stronie, formularze kontaktowe oraz do 5 galerii i pokazów slajdów.
 • Plan Pro Plus dodatkowo oferuje narzędzia SEO, nieograniczoną liczbę galerii i pokazów slajdów, wsparcie przez e-mail i telefon, optymalizację strony mobilnej, funkcję członkostwa i niestandardowy dostęp do HTML.
 • Plan biznesowy, z kolei obejmuje nieograniczoną liczbę formularzy kontaktowych, platformę eCommerce, zarządzanie potencjalnymi klientami, pakiet e-mail marketingu i inne przywileje. Pamiętaj, że funkcja eCommerce firmy WebStart jest uwzględniona tylko w biznesplanie.

WebStarts czasami oferuje zniżki i specjalne programy dla użytkowników, którzy chcą zarejestrować się w systemie lub uaktualnić do jednej z płatnych subskrypcji. Zniżki te pozwalają obniżyć koszty planów nawet o 50%, co stanowi więcej niż korzystną ofertę. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych opcji i funkcji dostosowywania projektu, możesz skontaktować się z twórcami systemu w sprawie rozwiązań dla przedsiębiorstw i rozwoju biznesu.

7. Plusy i minusy

WebStarts to dość kontrowersyjny kreator stron internetowych, który zawiera listę pozytywnych i negatywnych funkcji. Świadomość tych niuansów jest koniecznością dla każdego, kto zdecydował się wybrać system do osobistych lub biznesowych potrzeb tworzenia stron internetowych. Proszę bardzo.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Biblioteka zdjęć stockowych.
&# x2714; Opcje integracji.
&# x2714; System członkostwa.
&# x2714; Handel elektroniczny i blogowanie.
&# x2714; Elastyczne, konfigurowalne szablony, posortowane według niszy.
✘ Brak czatu na żywo.
✘ Bezpłatny plan reklamowy.
✘ Brak funkcji eCommerce we wszystkich płatnych planach.

Wniosek

WebStarts zawiera całkiem przyjemny intuicyjny edytor stron internetowych, który przemawia do użytkowników ze względu na jego prostotę i wygodę. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, będziesz mógł łatwo stworzyć sklep internetowy, blog, portfolio lub dowolną inną stronę internetową z systemem.

Jego szablony są dość nowoczesne i responsywne, ale nieco brakuje im głębi i elastyczności w dostosowywaniu. Proces edycji strony internetowej jest dość zrozumiały i łatwy, co pozwala na uruchomienie projektu w ciągu zaledwie kilku godzin. Obsługa klienta jest standardem, ale zdecydowanie brakuje narzędzia do czatu na żywo.

Dlatego WebStarts to dobre rozwiązanie do tworzenia witryn dla majsterkowiczów, ale jego zestaw funkcji wciąż pozostawia wiele do życzenia profesjonalnym projektantom stron internetowych. Aby uzyskać własną opinię o kreatorze stron internetowych, przetestuj go. Jest to pewny sposób na podjęcie decyzji, czy platforma spełni Twoje oczekiwania w zakresie projektowania stron internetowych.

Wypróbuj WebStarts teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map