Przegląd wioski aukcyjnej

Przegląd wioski aukcyjnej


Listing Village – to platforma do tworzenia stron internetowych przeznaczona dla pośredników w handlu nieruchomościami. Platforma nie wymaga specjalnych umiejętności technicznych. Oferuje szereg szablonów reagujących na nieruchomości, które można łatwo edytować i dostosowywać bez kodowania. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami będą mogli ustalić swoją obecność w Internecie, połączyć domenę i korzystać z niektórych niezbędnych narzędzi pośrednika w handlu nieruchomościami do tworzenia kart nieruchomości, ofert itp..

Oprócz twórców stron internetowych taki sam typ, Listing Village oferuje zaawansowane opcje, takie jak zarządzanie Homebuyers, aby pozostać w kontakcie z istniejącymi lub potencjalnymi klientami, a nawet tworzyć sieci polecające w celu promowania Twojej firmy. Dodatkowe instrumenty obejmują zintegrowane CRM, Kampanie reklamowe kierowane na Facebooka, alerty o listach, mapy nieruchomości dostosowane do urządzeń mobilnych i inne.

Oprogramowanie wydaje się być najlepszym rozwiązaniem dla pośredników w handlu nieruchomościami. Ale czy to naprawdę tak dobre? Czas się o tym przekonać.

Plusy i minusy

Z jednej strony mamy tutaj kompleksową platformę, która umożliwia pośrednikom w tworzeniu i tworzeniu nieruchomości uruchom stronę od zera. Z drugiej strony, Listing Village skupia się głównie na niszach nieruchomości. Szablony wyglądają podobnie i jest ich kilka. Opcje dostosowywania są również dość ograniczone.

Jednak oprogramowanie działa doskonale podczas integracji lub zarządzania listami nieruchomości. Dzięki Listing Village otrzymujesz pełnowymiarową platformę wyszukiwania online z nowoczesnymi algorytmami marki i reklamy.

Lista zalet wioski:
Wady wioski aukcyjnej:
&# x2714; Usługa „wszystko w jednym” – subskrypcja obejmuje wszystkie instrumenty umożliwiające stworzenie w pełni funkcjonalnej strony internetowej poświęconej nieruchomościom. Musisz tylko podłączyć domenę.
&# x2714; Zintegrowany CRM – intuicyjny i łatwy w obsłudze CRM zawiera alerty o listach, narzędzia do zarządzania dla kupujących, opcje sieci polecających itp..
&# x2714; Aktualizacje MLS – użytkownicy mogą korzystać z automatycznych aktualizacji MLS co 10 minut, aby dostarczać najdokładniejsze dane po wyjęciu z pudełka.
&# x2714; Darmowy hosting – jest wliczony w cenę abonamentu bez dodatkowych opłat.
&# x2714; Opcje reklamowe – pośrednicy będą mogli promować swoje witryny za pośrednictwem kampanii reklamowych na Facebooku.
✘ Myląca polityka cenowa.
✘ Ograniczona opcja szablonu.
✘ Brak narzędzi dostosowywania i projektowania stron internetowych.
✘ Brak aplikacji lub dodatków.

Do czego to jest dobre?

Jeśli spojrzysz na listę instrumentów, stanie się jasne, że Listing Village jest dla profesjonalnych pośredników w handlu nieruchomościami, którzy szukają zaawansowanych możliwości integracji list MLS i sposobów promowania swojej marki.

Z drugiej strony użytkownicy mogą nie spędzać godzin próbując dowiedzieć się, jak wszystko działa. Są w stanie tworzyć i wdrażać gotowe strony w mniej niż 15 minut. W rezultacie mamy proste, ale profesjonalne oprogramowanie dla pośredników w handlu nieruchomościami, którzy nie tylko chcą budować obecność w Internecie, ale także zarządzać zasobami biznesowymi i promować markę online.

Łatwość użycia

Listing Village jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Jednak taka prostota wydaje się tutaj głównym minusem. Z jednej strony proces edycji jest bardzo prosty. Wybierasz szablon, wprowadzasz zmiany, dodajesz oferty i uruchamiasz.

Z drugiej strony każdy motyw ma tylko trzy główne opcje, które obejmują samą stronę główną, sekcję Karty właściwości i ustawienia mapy. Innymi słowy, nie ma nic do dostosowania. Użytkownicy będą musieli poradzić sobie z wcześniej zaprojektowanymi układami, które wyglądają tak samo. Wszystko, co możesz zrobić, to zmienić zawartość i dodać własne obrazy bez szansy na zmianę struktury wieku, a nawet dodania widżetów. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje 14-bezpłatny okres próbny, aby wypróbować narzędzie do tworzenia stron internetowych i zdecydować, czy Ci odpowiada.

Pierwsze kroki

Co zaskakujące, zalogowanie się może zająć więcej czasu niż zbudowanie gotowej witryny. Aby rozpocząć pracę z Listing Village, musisz dodać wymagane informacje, w tym imię, nazwisko i nazwę pośrednika użytkownika. Musisz także podać swój adres e-mail i wybrać hasło.

Rejestracja w wykazie

Głównym wyzwaniem tutaj jest potwierdzenie siebie jako pośrednika w obrocie nieruchomościami. Użytkownicy muszą wybrać listę MLS z dostępnych opcji lub skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, jeśli nie uda się znaleźć Twojego wpisu. To również może zająć trochę czasu. W następnym etapie użytkownicy będą mieli kolejny powód do rozczarowania.

Chociaż możesz zacząć od 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego (formularz logowania potwierdza ten fakt), nadal będziesz musiał podać swoje informacje rozliczeniowe. Opłata subskrypcyjna zostanie automatycznie wykorzystana po wygaśnięciu okresu próbnego. Niektórzy mogą myśleć „Ach, w końcu! Rejestracja dobiegła końca! ”. Nie! Teraz musisz potwierdzić swoje konto nieruchomości. Gdy system dopasuje użytkownika do odpowiedniej listy MLS, zostanie wysłany list potwierdzający. Kliknij łącze wewnątrz, aby przejść do następnego etapu.

Wybieranie domeny

Nie będziesz mógł wybrać ani edytować układu, dopóki nie wybierzesz Nazwa domeny. Wygląda również bardzo dziwnie w porównaniu z innymi twórcami stron internetowych, co pozwala użytkownikom zanurzyć się głęboko w procesie edycji i połączyć domenę tylko podczas publikowania strony internetowej.

System automatycznie wygeneruje kilka opcji nazw na podstawie dostarczonych informacji (nazwa, miasto i inne dane). Po znalezieniu tego, który najbardziej Ci odpowiada, kliknij „Make it Mine!” i poczekaj, aż domena zostanie zarejestrowana.

Prawdopodobnie myślisz: „To jest to! Teraz mogę stworzyć stronę internetową! ”. Znowu nie. Po zakończeniu rejestracji domeny otrzymasz list potwierdzający z linkiem, który ostatecznie przeniesie Cię do Kreatora witryny. Proces jest tak przytłaczający i czasochłonny, jak się wydaje. Ale czy warto? Rzućmy okiem na kreatora stron internetowych.

Edycja motywów

Wybór motywu jest pierwszym i najważniejszym krokiem w procesie tworzenia strony internetowej. Zobaczysz wszystkie opcje układu w desce rozdzielczej na lewym pasku bocznym. Każdy motyw ma natychmiastowy podgląd, co jest dość wygodne, chociaż wybór szablonów jest bardzo ograniczony. Poza tym wszystkie mają prawie podobną strukturę i elementy.

Edycja motywu listingvillage

Po wybraniu motywu możesz edytować niestandardowe pola strony głównej. Niewiele możesz zrobić z projektem strony internetowej. Użytkownicy mogą przesłać logo, wpisać nazwę strony, zmienić rozmiary banerów, edytować kolory tekstu, wskazać dane kontaktowe do wyświetlenia na stronie itp. Następnie możesz przejść do karty właściwości i tam dodać właściwości.

Dodawanie właściwości jest takie samo, jak praca ze elementarną stroną produktu. Aby obiekt był wyświetlany, użytkownicy muszą podać dane kontaktowe pośredników, pobrać profil nieruchomości i dodać blok CTA. Istnieje galeria, w której możesz dodawać obrazy, kierunki i sekcje mapowania. Tutaj wszystko jest bardzo proste.

Pola edycyjne Listingvillage

Twoja strona jest prawie gotowa do pracy. Ostatnim etapem jest praca z ustawieniami mapy i dodawanie niestandardowych lokalizacji. Oba procesy zostaną opisane w funkcjach & Sekcja elastyczności.

Funkcje i elastyczność

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Listing Village to firma zajmująca się budowaniem stron internetowych z nieruchomościami. Użytkownicy nie powinni oczekiwać zaawansowanych (lub przynajmniej niewielkie) Ustawienia SEO, niestandardowe widżety, nieograniczone możliwości integracji itp. Platforma ma ograniczony zestaw narzędzi zorientowanych na niszę. Ale te narzędzia działają świetnie.

Ustawienia mapy

Istotna funkcja stron internetowych z nieruchomościami. Użytkownicy mogą nie tylko integrować mapy dostosowane do urządzeń mobilnych z właściwościami wymienionymi w menu rozwijanym, ale także organizować lokalizacje, wybierając tę, która uruchamia listę. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami mogą wybrać miasto, w którym mają być punktem wyjścia, a także sposób wyświetlania wszystkich właściwości (z metkami cenowymi lub bez).

Ustawienie mapy Listingvillage

Poza tym użytkownicy będą mieli dostęp do ogromnej kolekcji niestandardowych ikon. Można ich używać do oznaczania niektórych nieruchomości i innych elementów strony internetowej, identyfikowania określonych obszarów i stref na mapie, wyróżniania infrastruktury wokół nieruchomości itp..

Ustawienie mapy Listingvillage

Dodawanie niestandardowych lokalizacji

Listing Village ułatwia dodawanie niestandardowych lokalizacji, które nie są określone na liście MLS. Funkcjonalność jest bardzo łatwa. Musisz tylko zdefiniować strefę w danym sąsiedztwie, narysować obszar i dodać go do listy. Użytkownicy znajdą narzędzia niezbędne do zarządzania niestandardowymi lokalizacjami (dodawać, usuwać, resetować lub zapisywać).

Listingvillage dodając niestandardową lokalizację

Panel nieruchomości

Funkcja do śledzenia miesięcznych lub tygodniowych statystyk, w tym zaangażowania klientów, łącznej liczby wyświetleń i odwiedzających. Pośrednicy mogą monitorować każdą właściwość osobno, a także obserwować łączne statystyki w wymaganym okresie. Pulpit nawigacyjny przedstawia klientów, którzy wchodzili w interakcje z daną nieruchomością, z ich danymi kontaktowymi i możliwością udostępniania niektórych lokalizacji bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

Deska rozdzielcza nieruchomości listingvillage

Zarządzanie Homebuyer

Narzędzie jest częścią zintegrowanego CRM. Usprawnia zarządzanie kontaktami i ułatwia tworzenie sieci polecania klientów. Wszystko zaczyna się od dodania nowego Homebuyer – tego, który kiedykolwiek zaangażował się w twoją stronę internetową lub nieruchomość.

Karta zawiera dane kontaktowe, szczegóły i prosty sposób pozostania w kontakcie. Właściciele witryn będą mogli śledzić sesje odwiedzające kupującego home, śledzić alerty i obserwować domy dodane do ulubionych.

Listingvillage homebuyer zarządzanie

Udostępnianie w mediach społecznościowych

Dzięki tej platformie pośrednicy będą mogli udostępniać nieruchomości w mediach społecznościowych. Kluczową zaletą jest to, że użytkownicy mogą udostępniać nie tylko jedną lokalizację, ale listę około 4 polecanych nieruchomości, które spełniają preferencje kupujących. Oprogramowanie automatycznie wygeneruje podgląd społecznościowy właściwości, a także umożliwi udostępnianie go na innych platformach społecznościowych, w tym na Twitterze, Pinterest itp.

Udostępnianie w mediach społecznościowych

Projekt & Szablony

Niewiele możemy ocenić na temat projektu Listing Village. Ma kilka dobrze wyglądających szablonów. Ale wszystkie są prawie takie same. Główną wadą jest to, że użytkownicy nie mają z tym wiele do czynienia. Nie należy oczekiwać zaawansowanych narzędzi do projektowania stron internetowych ani dostosowywania. Platforma została opracowana do tworzenia witryn nieruchomości w kilka minut (nie wspominając o procesie rejestracji).

Szablony listingvillage

Szczerze mówiąc, makiety nie są tak złe. Każdy motyw odnosi się do określonego stylu projektowania. Są przyjazne dla urządzeń mobilnych, a wszystkie niezbędne funkcje są już dostępne na stronie. Kto jest winny, że pośrednicy nie potrzebują wielu z nich? Z pewnością nie wioska aukcyjna.

Obsługa klienta

Listing Village oferuje doskonałą obsługę klienta. Chociaż nie ma wersji demonstracyjnej do testowania platformy, samouczki wideo uczą użytkownika dosłownie każdej drobnej rzeczy, od logowania się po kroki podczas dodawania niestandardowych lokalizacji. Baza wiedzy wideo jest ogromna i zawiera różne sekcje, w tym:

 • Edycja strony internetowej;
 • Pulpit nawigacyjny i lista polecanych;
 • Udostępnianie społecznościowe, zarządzanie kupującymi dom i wiele innych.

Funkcja czatu na żywo to drugi sposób na nawiązanie kontaktu. Ponadto użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem pomocy technicznej telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Platforma ma również rosnącą społeczność na Facebooku

Obsługa klienta Listingvillage

Plany & Ceny: Ile kosztuje wpis na listę wsi?

Czy Listing Village ma bezpłatny okres próbny? Tak. Ale bezpłatny okres próbny nie jest tak naprawdę bezpłatny, ponieważ nadal będziesz musiał podać informacje rozliczeniowe. Tak więc system wykupi środki z karty bez powiadomienia. Jeśli chodzi o wersję płatną, subskrypcja będzie kosztować 49 USD, w tym wszystkie funkcje oprogramowania, domenę, hosting + 10 USD za kampanię reklamową na Facebooku.

Przykłady witryn prawdziwej wioski aukcyjnej

Agencja Nieruchomości

Agencja Nieruchomości

Witryna wyszukiwania nieruchomości

Witryna wyszukiwania nieruchomości

Podsumowanie przeglądu wioski aukcyjnej

Listing Village to twórca stron internetowych z wąską niszą. Obsługuje pośredników w handlu nieruchomościami podczas tworzenia przyjaznych i funkcjonalnych konstruktorów witryn nieruchomości. Chociaż oprogramowanie nie zapewnia użytkownikom wystarczającej liczby narzędzi SEO, narzędzi do projektowania stron internetowych lub dostosowywania, dobrze spełnia swoje zadanie.

Użytkownicy docenią łatwy proces edycji bez umiejętności kodowania. System sprawia, że ​​dodawanie nieruchomości i zarządzanie nimi jest pewne, podczas gdy zintegrowany CRM pozwala w pełni wykorzystać listę kontaktów i sieć rekomendacji. Cena wygląda całkiem przystępnie, jeśli porównamy Listing Village z innymi twórcami stron internetowych z nieruchomościami. Jednak nadal możesz znaleźć bardziej elastyczny i tańsze rozwiązanie w obliczu Wix (najłatwiejszy kreator stron internetowych do dowolnego celu) lub WordPress (CMS typu open source z nieograniczonymi możliwościami projektowania i integracji stron internetowych).

Wypróbuj teraz Listing Village

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map