Przegląd zakładek

Zakładka – to oparty na chmurze kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji. Na pierwszy rzut oka wygląda nowatorsko i nowocześnie w porównaniu do standardowych systemów tego typu. Pomimo niszowej konkurencji zrobiło na mnie wrażenie wyważony zestaw funkcji, które oferuje ten twórca stron internetowych.


Założona w 2014 roku w Toronto przez David Kosmayer, Zakładka szybko zyskała popularność na całym świecie dzięki nowatorskiemu podejściu do procesu tworzenia stron internetowych. The zaawansowany asystent AIDA w połączeniu z popularną technologią „przeciągnij i upuść”, system wykorzystuje do projektowania unikalnych stron internetowych, co pomaga skrócić czas tworzenia stron internetowych zarówno dla nietechnicznych, jak i specjalistów od projektowania.

Usługa ma na celu tworzyć witryny biznesowe, strony docelowe i sklepy internetowe z responsywnym designem. Od samego początku trudno jest omówić cechy i możliwości zastosowania systemu. Co dokładnie ma do zaoferowania potencjalnym odbiorcom? Czy usługa rzeczywiście zapewnia zautomatyzowane tworzenie witryn masowym? Poszukajmy razem odpowiedzi na to pytanie.

1. Łatwość użycia

Zakładka obsługuje rejestrację kont Google i Facebook. Po zarejestrowaniu konta możesz rozpocząć pracę nad tworzeniem witryny za pomocą zaawansowanego asystenta AIDA.

Każdy etap procesu tworzenia strony internetowej zawiera przydatne wskazówki. Poza tym zawsze możesz przeglądać system, aby znaleźć informacje FAQ i wiele cennych artykułów / wskazówek na temat tworzenia stron internetowych. Informacje te są dostępne w sekcji „Pomoc”.

Edytor zakładek

Deska rozdzielcza wygląda stylowo i prosto. Początkujący mogą łatwo zrozumieć cel większości ustawień dzięki tytułom. Możesz zapoznać się z deską rozdzielczą w 10-15 minut.

Zakładka A.I. Asystent projektu

Tworzenie stron internetowych za pomocą „sztucznej inteligencji” jest obecnie jednym z najlepszych trendów. Zakładka jak Wix a niektórzy inni twórcy stron internetowych mają własnego wirtualnego asystenta. AIDA jest dostępna w prawym dolnym rogu narzędzia do tworzenia stron internetowych, aby zapewnić 10 najważniejszych aspektów usługi.

Zakładka Układ strony AIDA

Musisz po prostu zapytać AIDA SHOW ME HOW, a ona natychmiast to zrobi. Po prostu wybierz niszę (dostępnych jest 750 firm), wprowadź nazwę swojej firmy, a AIDA przeszuka Twoją firmę w Internecie. W większości przypadków, które przetestowałem, sztuczna inteligencja naprawdę znalazła wskazany przeze mnie biznes. Następnie AIDA rozpoczyna tworzenie witryny i powinieneś po prostu usiąść i obserwować proces. AI wypełnia twoją stronę blokami (Zakładka nazywa je ogniskami), które najbardziej odpowiadają, nakładają przykładową zawartość i dostosowują kolory projektu. Voila! Teraz powinieneś po prostu zmienić tekst i obrazy na swoje, a strona jest gotowa. Bardzo łatwe.

Cały proces edycji strony internetowej jest również dość prosty i intuicyjny. Po raz pierwszy użytkownicy docenią dostępność wskazówek i podpowiedzi generowanych przez system podczas całego procesu projektowania stron internetowych. Jak tylko klikniesz przycisk „Edytuj stronę internetową”, pojawi się zestaw pytań dostępnych w oknie podręcznym, które pomogą w pełni wykorzystać proces tworzenia witryny.

Dlatego musisz określić typ witryny, którą zamierzasz uruchomić, jej styl, czcionki itp. Co więcej, musisz dodać i dostosować strony i sekcje witryny, dodać / usunąć moduły lub dostosować ich pozycje na stronę, zmieniaj media i obrazy, ustaw parametry SEO itp. Jak tylko to zrobisz, możesz opublikować swoją stronę.

Tak jak większość wysokiej jakości twórców stron internetowych które są wyposażone w opcje edycji wizualnej, Zakładka jest intuicyjna i łatwa do zrozumienia. Jednocześnie nie wygląda prymitywnie. System ma wszystko (lub prawie wszystko), czego potrzebujesz, aby zbudować fajną stronę internetową. Z pewnością spodoba się nowicjuszom.

2. Funkcje & Elastyczność

Obszar roboczy zakładek składa się z dwóch części, mianowicie pulpitu nawigacyjnego i edytora stron internetowych. Jest elegancko zorganizowany, co przyczynia się do wygody użytkowania.

Pulpit nawigacyjny zapewnia dostęp do wszystkich stron internetowych, ich statystyk, możliwość skontaktowania się z pomocą techniczną i ekspertami, nowościami systemowymi, samouczkami i powiadomieniami. Możesz utworzyć nieograniczoną liczbę bezpłatnych stron internetowych i przełączać się między nimi w dowolnym momencie.

Pulpit nawigacyjny zakładek

Edytor zawiera pasek boczny z kategoriami ustawień i obszar roboczy ze stronami internetowymi (edytor WYSIWYG). Lista ustawień będzie się różnić w zależności od rodzaju wybranego szablonu (jedno- lub wielostronicowy) od dostępności punktu „Strony” i możliwości pracy z opcjami „Fokus”. Strony różnią się w witrynach jednostronicowych, ponieważ są łączone w „Fokus”. Łącza menu (strony) są teraz nazywane sekcjami. Możesz dodać sekcję, edytować nazwę sekcji i umieścić wszystko wewnątrz Fokusa, gdy używasz szablonu pojedynczej strony. Odkryjmy więc menu edytora strony:

 1. Zapowiedź oferuje możliwość zapoznania się z aktualną wersją strony internetowej w różnych rozdzielczościach ekranu (komputer stacjonarny, tablet, smartfon);
 2. Projekt zawiera ustawienia projektu strony internetowej, które zostaną szczegółowo opisane w następnej części tego przeglądu;
 3. Skupiać zapewnia zestaw gotowych bloków, które można dodać do witryny. Możesz dostosować bloki samodzielnie, korzystając z modułów;
 4. Zakładka Focus

 5. Moduły są analogami widżetów w podobnych systemach. Dzielą się na dwa typy, mianowicie standardowy i eCommerce. Te ostatnie obejmują możliwość dodania witryn sklepowych, koszyków, opcji wyszukiwania i kategorii produktów. Zestaw standardowych modułów jest typowy dla wszystkich systemów tego typu. Obejmują one teksty, tytuły, obrazy, galerie, pokazy slajdów, filmy / audio, linki, przyciski, mapy, cytaty, dzielniki, wstawianie kodu HTML, przyciski sieci społecznościowej, formularze informacji zwrotnych i kontaktów, a także pliki do pobrania;
 6. Moduły zakładek

 7. Mój dysk to przechowywanie plików pobranych z komputera lub za pomocą linków. W sumie dostępnych jest tutaj około 1,5 miliona darmowych zdjęć, a także darmowe filmy;
 8. Dodaj mój dysk do zakładek

 9. Ustawienia to sekcja opcji, która obejmuje następujące punkty:
  • Ogólne – wybór adresu strony internetowej, adresu e-mail, favicon i danych dotyczących dostępnej ilości miejsca do przechowywania;
  • Blog – szybko dodawaj, edytuj i zarządzaj swoimi blogami;
  • Handel elektroniczny – opcje sklepu z walutami, płatnościami i wysyłką;
  • Analytics – dostęp do szczegółowych statystyk dotyczących ruchu na stronie, w tym jej źródeł, popularności oddzielnych stron, danych o czasie spędzonym na stronie itp .;
  • SEO – wypełnienie pola nazwy strony, metatagów (tytuł, opis i słowa kluczowe), wstawienie kodu do nagłówka i stopki, dodanie mapy strony oraz otwieranie / zamykanie stron do indeksacji w wyszukiwarkach;
  • Domena – konfiguracja dostępnej domeny lub zakup jej z systemu;
  • Media społecznościowe – dodawanie łączy do kont w sieciach społecznościowych;
  • E-mail – połączenie e-maila ze stroną internetową;
  • Wydarzenia – dodawanie wydarzeń dla odwiedzających stronę. Podaj nazwę, opis, lokalizację i godzinę wydarzenia, aby wszyscy użytkownicy mogli się zarejestrować.
 10. Wsparcie – sekcja, która zapewnia dostęp do pomocy technicznej i samouczków.

W przypadku witryn wielostronicowych w menu „Strony” możesz dodawać nowe strony i określać ich adresy URL, dane SEO (tytuł, opis, słowa kluczowe), stopkę i kod nagłówka. Możesz także zabezpieczyć dostęp do nich za pomocą hasła.

Opisaliśmy cały zestaw opcji edycji dostępnych w zakładce. To całkiem proste. Możesz łatwo się do tego przyzwyczaić, choć widoczne są również wady.

Podobał nam się zaawansowany system zbierania statystyk na stronie. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje o wydajności swojej witryny i przeanalizować czynniki, które mają na nią wpływ, uzyskaj dostęp do pulpitu systemu. To miejsce, w którym możesz zobaczyć wszystkie dane o swojej witrynie, w tym liczbę wyświetleń strony i unikatowych użytkowników, liczbę odwiedzin, kraje, z których pochodzą użytkownicy, przeglądarki, których używają, języki itp. Możesz wybrać okres, który Cię interesuje może to być tydzień, miesiąc, rok itp.

Analiza zakładek

Zakładka oferuje atrakcyjne kursy e-learningowe dla wszystkich, którzy chcą zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznej promocji firmy. Dostęp do kilkudziesięciu kursów niszowych, z których wszystkie są bezpłatne. Kursy są opracowywane przez specjalistów z branży i są naprawdę pouczające.

Usługa wyróżnia się z tłumu oryginalnym podejściem do realizacji standardowej funkcjonalności. Jest to prosty, a nawet lepszy, niszowy konkurent, który ma podobny koszt.

Silnik eCommerce

Kreator stron internetowych jest wyposażony w porządny silnik eCommerce, który pozwala sprzedawać online, w sklepie lub w mediach społecznościowych. Zakładka pozwala na utworzenie dużego sklepu internetowego, dzięki czemu można dodać nieograniczoną liczbę produktów. Usługa pozwala uzyskać pełną kontrolę zarówno nad sklepem internetowym, jak i produktami, które zamierzasz oferować na sprzedaż.

Zakładka eCommerce

To miejsce, w którym możesz dostosować swoją stronę internetową, wydawać kody kuponów, wybierać spośród 40 opcji płatności i integracji wysyłki w czasie rzeczywistym. Zakładka eCommerce obsługuje obecnie 50 języków, a wszystkie dokonywane płatności i transakcje kartą kredytową są niezawodnie chronione protokołem HTTPS.

Blogowanie

Za pomocą Zakładki możesz uruchamiać i zarządzać własnym blogiem. Jest to niezawodny sposób na zwrócenie uwagi użytkowników, zwiększenie autorytetu, dostarczenie informacji o swojej firmie i niszach, w których się specjalizujesz. Od Ciebie zależy, czy zaktualizujesz bloga o każdej porze dnia, aby zainteresować czytelników tym, co publikujesz..

optymalizacja wyszukiwarki

Strony internetowe utworzone za pomocą Zakładki od samego początku są przyjazne dla SEO. System umożliwia wypełnianie głównych pól SEO dostępnych w sekcji Ustawienia menu panelu kontrolnego. Zapewnia to stałe generowanie ruchu i wyższe pozycje twojego projektu w wyszukiwarkach.

Zakładki SEO

Po przejściu do kategorii parametrów SEO będziesz mógł dostosować Strukturę Nazwy Witryny, aby wskazywać sposób, w jaki nazwy stron będą wyświetlane zarówno na liście wyników wyszukiwania, jak i na kartach przeglądarki. Możesz także wybrać nazwę swojej witryny i dodać opis witryny, który będzie wyświetlany w wynikach wyszukiwarki, aby powiadomić użytkowników o głównym celu strony internetowej lub projektu w ogóle.

Dodatkowo Zakładka pozwala uzupełniać meta słowa kluczowe, dodawać stopki i kody nagłówków, aby móc śledzić analizy witryny. Co więcej, sysem automatycznie tworzy, a następnie regularnie aktualizuje mapę witryny po jej opublikowaniu. Istnieje nawet funkcja umożliwiająca przesłanie niestandardowej mapy witryny do wyboru.

Podobnie, Zakładka tworzy i aktualizuje plik robots.txt witryny, aby wyszukiwarek wyszukiwać, co indeksować w witrynie po jej opublikowaniu. Jeśli Twój projekt jest wciąż w trakcie budowy lub konserwacji, możesz włączyć funkcję pozwalającą ukryć go przed wyszukiwarkami.

Domena

Zakładka umożliwia wywarcie wrażenia na grupie docelowej poprzez wybranie niestandardowej nazwy domeny dla twojego projektu, co powinno nadać mu profesjonalny wygląd. Wystarczy zarejestrować nową nazwę swojej witryny lub uaktualnić do jednej z płatnych subskrypcji, aby móc korzystać z własnej nazwy domeny. Po uaktualnieniu do rocznego planu zakładek, otrzymasz darmowa premia niestandardowa domena będziesz mógł używać w ciągu roku. Możliwe jest również korzystanie z subdomeny systemowej bez żadnych kosztów, a także opublikowanie witryny za darmo w tym przypadku.

Domena zakładek

Aby dostosować ustawienia domeny, należy najpierw przejść do sekcji Domena w menu pulpitu nawigacyjnego. Jeśli korzystasz już z domeny niestandardowej, system automatycznie utworzy dla niej subdomenę. Podobnie możesz to zmienić samodzielnie. Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się zmienić domenę witryny, musisz ją opublikować, aby ją aktywować. Nawiasem mówiąc, system pozwala znaleźć nazwę domeny, która najbardziej odpowiada specjalizacji twojego projektu. Wystarczy wejść w pole wyszukiwania i wpisać żądaną nazwę strony, aby sprawdzić jej dostępność. To całkiem wygodne, szybkie i oszczędzające czas.

Wydarzenia

W zależności od specjalizacji witryny możesz chcieć dodać określone wydarzenia w celu zwiększenia promocji projektu i zwiększenia ruchu. W tym celu Zakładka pozwala dodawać dowolną liczbę wydarzeń w odpowiedniej sekcji „Wydarzenia” dostępnej w menu deski rozdzielczej witryny.

Zakładki Wydarzenia

Wystarczy aktywować przycisk „Dodaj wydarzenie” i rozpocząć tworzenie. To Ty musisz dodać nazwę wydarzenia, opis, lokalizację (przyda się tu widżet Mapy Google), datę i czas trwania wydarzenia, a także najbardziej odpowiedni obraz. Zaraz potem zapisz ustawienia, aby dodać wydarzenie do swojej witryny. Otóż ​​to!

Zaawansowany e-mail

Za pomocą Zakładki możesz kupić lub zmienić adres e-mail swojej witryny za pomocą funkcji Advanced Email. Kreator witryn umożliwia podłączenie wiadomości e-mail do nazwy domeny witryny, aby nadać mu profesjonalny wygląd. Adres e-mail Zakładki Pro będzie pasował do nazwy domeny Twojej witryny / firmy. W ten sposób użytkownicy będą mogli łatwiej zapamiętać i powiązać go z Twoją marką. Ponadto możesz wybrać platformę e-mail do wyboru – nawet tę, z której korzystałeś wcześniej. Możliwe jest zsynchronizowanie lub przekazanie istniejących darmowych kont e-mail, które już posiadasz, na konto utworzone za pomocą usługi. Koszt korzystania ze skrzynki pocztowej wynosi 2 USD miesięcznie.

Zakładka E-mail

Powinieneś także wiedzieć o e-mailach Bookmark Pro, że łatwo się zsynchronizuje na wszystkich urządzeniach mobilnych, z których korzystasz, czy to na smartfonie, tablecie czy laptopie. System zapewnia ochronę przed wirusami i spamem dla wszystkich wiadomości wychodzących i przychodzących. Zakładka zapewnia 5 GB miejsca, a także możliwość wysyłania dużych załączników. Ich rozmiar może dochodzić nawet do 35 MB, co jest dość imponujące i przydatne dla większości właścicieli firm.

Będziesz także zadowolony z interaktywnego, atrakcyjnego i prostego interfejsu do zarządzania pocztą e-mail, ponieważ dość łatwo się przyzwyczaić. Ta funkcja jest wyposażona w wielojęzyczną obsługę poczty internetowej i jest w pełni zlokalizowana, aby pasowała do różnych lokalizacji na całym świecie. Zapewnia również najwyższe bezpieczeństwo całej otrzymywanej i wysyłanej poczty, zgodnie z trzema głównymi kryteriami – skalowalności, niezawodności i wysokiej wydajności. Może to mieć pozytywny wpływ na reputację i promocję witryny.

Integracja tła wideo

Zakładka pozwala zintegrować tło wideo z witryną, aby od razu zaimponować odwiedzającym. Możesz wybrać i przesłać unikalne tło wideo, aby opowiedzieć historię swojej marki. Jeśli go nie masz, możesz wybrać spośród setek filmów, które twórca witryny ma na stanie. Wszystkie filmy są udostępniane za darmo.

Integracje z mediami społecznościowymi

Kreator witryn ułatwia podłączenie witryny do wymaganych kanałów mediów społecznościowych. System oferuje moduł „Społecznościowy”, który umożliwia szybkie dodawanie przycisków mediów społecznościowych, które będą łączyły się z kontami mediów społecznościowych. Podsumowując, możliwe jest zintegrowanie około 22 kanałów. Ponadto w razie potrzeby możesz włączyć komentarze i recenzje na Facebooku.

Program agencji zakładek

Innowacyjny Program agencji zakładek pomaga założyć własną stronę internetową agencji projektowej w celu rozwoju firmy. Korzystając z potężnego asystenta AIDA, masz doskonałą okazję do rozpoczęcia projektu przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku. AIDA automatycznie wykona za ciebie zadanie, a także pomoże ci stworzyć strony internetowe dla klientów. To świetny pomysł, który zasługuje na uwagę użytkowników, którzy kiedykolwiek marzyli o stworzeniu agencji projektowej, ale nie wiedzieli od czego zacząć.

Dlaczego warto wybrać agencję zakładek?? Powody są wszechstronne. Na początek będziesz mógł uzyskać w pełni funkcjonalną i elastyczną stronę internetową agencji w ciągu zaledwie kilku minut, wybierając spośród 750 wszechstronnych rodzajów działalności. Co więcej, będziesz mieć możliwość zaprezentowania wielu witryn w jednym miejscu, aby Twoi klienci mogli wybrać najbardziej odpowiednie warianty. Kreator stron internetowych będzie również obsługiwał wszystkie niuanse związane z zarządzaniem projektami i rozliczeniami, ale nie oznacza to, że nie będziesz w stanie samodzielnie rozwiązać problemów z płatnościami.

Agencja zakładek

Wypróbuj teraz agencję zakładek

Nie musisz być biegłym projektantem, aby założyć agencję projektowania stron internetowych i zarządzać nią za pomocą zakładek. Podobnie jak system pozwala na tworzenie innych typów projektów bez konieczności kodowania, pozwala na uruchomienie agencji projektowania stron internetowych za pomocą wygodnego edytora przeciągania i upuszczania. Jednocześnie użytkownicy posiadający przyzwoitą wiedzę programistyczną mogą wykorzystać ją do zintegrowania niestandardowych kodów ze swoimi witrynami internetowymi. To świetny sposób, aby Twój projekt wyróżniał się z tłumu.

Usługa ma wiele do zaoferowania, w tym zbiór zdjęć i filmów dostępnych w „My Drive” bez żadnych opłat. Dzięki certyfikatowi bezpieczeństwa SSL twoja strona będzie chroniona przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami, oszustwami internetowymi i oszustwami. Jeśli są jakieś wątpliwości, których nie jesteś pewien lub chciałbyś uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą witryny agencji projektowej, rzetelny zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia.

Wśród innych korzyści, które skorzystasz z programu Bookmark Design Agency, warto wspomnieć o nieograniczonej liczbie klientów, możliwościach zdobywania licencji i licencjach, nieograniczonej przestrzeni dyskowej i przepustowości, możliwości podłączenia własnej domeny, braku oznakowania zakładek w Twojej witrynie , zaawansowana analityka, opcja integracji tła wideo, 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez względu na powody itp.

Podsumowując, program Agencji Zakładek ma na celu wykorzystanie siły sztucznej inteligencji w celu maksymalizacji zaangażowania użytkowników i współczynników konwersji. Od teraz możesz zostać Agentem zakładek za jedyne 99,95 USD rocznie, regularnie uzyskując własne przychody, w zależności od warunków programu i opcji rozliczeniowych, za które wybierzesz. To naprawdę świetna oferta!

3. Wzory

Zakładka nie ma standardowej kolekcji szablonów. Zamiast tego to AIDA zapewnia szeroki wybór stron internetowych. Wszystkie zintegrowane motywy są wszechstronne: nie znajdziesz dwóch witryn o podobnej strukturze. Są również responsywne, co jest obowiązkową funkcją współczesnych stron internetowych.

Dodaj do ulubionych AIDA Design Wybierz

AIDA umożliwia wybór rodzaju działalności, aby wygenerować stronę internetową w zależności od potrzeb. Jeśli projekt z jakiegoś powodu Ci się nie podoba, możesz poprosić AIDA o utworzenie nowego. Możesz powtarzać akcję w kółko, aż będziesz całkowicie zadowolony z wyniku. Praca z AIDA jest prosta, szybka i wciągająca. Asystent pozwala zbudować spersonalizowaną stronę internetową przystosowaną do urządzeń mobilnych w ciągu około dwóch minut, aby pomóc Ci ustalić niezawodną obecność w Internecie. Możesz utworzyć tyle podstron, ile potrzebujesz dla swojego projektu – system nie określa tutaj żadnych ograniczeń ani ograniczeń. Oprócz tego możesz osadzić własny kod HTML, jeśli posiadasz wymaganą wiedzę i umiejętności.

Ustawienia dostosowywania projektu zakładek są również wszechstronne. Mimo że AIDA zajmuje się całym procesem tworzenia stron internetowych i zapewnia imponujący wynik, możesz również edytować projekt witryny w odpowiedniej sekcji edytora. To miejsce, w którym możesz edytować styl i tło swojej witryny, a także dostosowywać ustawienia ogólne. Jest to bardzo wygodne dla użytkowników, którzy chcą nadać swoim projektom spersonalizowany wygląd.

4. Obsługa klienta

Zakładka zamierza zapewnić swoim użytkownikom maksymalne wsparcie, aby dodatkowo umożliwić im oferowanie klientom wysokiej jakości stron internetowych. Możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta Zakładki o każdej porze dnia, wypełniając pisemny formularz lub za pośrednictwem okien czatu na żywo dostępnych na wszystkich stronach serwisu. Można również skontaktować się z programistami za pośrednictwem formularza opinii w menu „Pomoc”.

Jeśli nadal pozostały jakieś pytania, możesz skontaktować się z twórcami systemu w sekcji „Zapytaj eksperta”. W ten sposób uzyskasz dostęp do potężnej społeczności konstruktora stron internetowych, w której możesz zadawać pytania dotyczące systemu i uzyskiwać odpowiedzi na nie. Platforma umożliwia także oglądanie wielu filmów instruktażowych, aby jasno zrozumieć, jak korzystać z systemu.

Zakładka daje również możliwość wypróbowania bezpłatnego szkolenia online. Pozwoli ci nauczyć się strategii i sztuczek związanych z pracą z systemem. Możesz dalej korzystać z tych umiejętności podczas uruchamiania internetowej witryny firmy. System umożliwia oglądanie samouczka demonstracyjnego na żywo bezpośrednio na stronie internetowej. Jeśli jednak masz zamiar uzyskać dostęp do pełnego samouczka i kursów online, usługa zaoferuje Ci uaktualnienie do jednej z płatnych subskrypcji – Business lub Professional. Obaj dają taką możliwość.

5. Polityka cenowa

Możesz używać Zakładki za darmo ze standardowymi ograniczeniami. System nie pozwala na podłączenie własnej domeny, utworzenie ponad 10 stron, dodanie sklepu i usunięcie jego reklamy. Taki plan można wybrać tylko w celu zbadania i przetestowania usługi.

Dla wszystkich, którzy potrzebują w pełni funkcjonalnej strony biznesowej, system oferuje płatne plany. W rzeczywistości istnieją tylko dwa plany do wyboru:

 • Profesjonalne (11,99 USD / mc), który oferuje bezpłatną domenę rocznie, nieograniczoną przestrzeń dyskową, strony i przepustowość, usuwanie reklam, zaawansowane pozycjonowanie stron, wsparcie premium, ochronę hasłem, połączenie wiadomości e-mail ze stroną internetową, dostosowywalne stopki;
 • Biznes (24,99 USD / mc), która obejmuje wyżej wymienione funkcje, a także możliwość stworzenia sklepu internetowego z ponad 1000 kartami produktów, akceptacji płatności PayPal online, połączenia SSL, opcji sprzedaży w aplikacji do zarządzania sklepami na Ebay, Android i iOS.

Cennik zakładek

Koszt zakładek jest umiarkowany i całkowicie odpowiada jakości i zakresowi oferowanych funkcji. To dobry wybór do tworzenia profesjonalnie wyglądających i funkcjonalnych stron internetowych. Podobnie jak w większości twórców stron internetowych, darmowy plan nie ma funkcjonalności z powodu ograniczeń, które nie są kompatybilne z uruchamianiem ładnej strony internetowej.

Opłacalność korzystania z zakładek zależy od twoich preferencji i możliwości zastosowania. Istnieje wiele niszowych konkurentów, którzy pobierają te same ceny za swoje usługi. Produkt wyróżnia się z tłumu niezwykłą prezentacją standardowych funkcji systemów WYSIWYG, zaawansowanego asystenta AIDA oraz unikalności interfejsu. Zasadniczo jest to przyzwoity system z rozsądną ceną. Wybór należy do ciebie.

6. Plusy i minusy

Niezależnie od atrakcyjnego interfejsu Zakładka ma wiele wad. Rozsądne jest ustalenie, jakie zalety i wady ma dokładnie twórca witryny, zanim zdąży się zorientować, czego można się po niej spodziewać w dłuższej perspektywie. Rzućmy okiem na listę zalet i wad podaną poniżej.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Zaawansowany asystent AIDA, który tworzy wiele kombinacji witryn dla każdej firmy;
&# x2714; Do uruchomienia strony internetowej nie są wymagane umiejętności kodowania i wiedza;
&# x2714; Wysokiej jakości materiały edukacyjne na temat pracy z systemem;
&# x2714; Ładne zintegrowane narzędzia do zbierania statystyk;
&# x2714; Program agencji projektowania zakładek.
✘ Niewygodny proces tworzenia osobistych bloków dla stron internetowych;
✘ Małe czcionki podpisu w edytorze wizualnym.

Wniosek

Zakładka to atrakcyjny w pełni funkcjonalny kreator stron internetowych. Nie oferuje żadnych szablonów witryn, ale może pochwalić się potężnym asystentem AIDA. Umożliwia uruchomienie responsywnych stron internetowych dla wielu firm przy użyciu dostarczonych informacji. Proces uruchamiania witryny nie trwa dłużej niż kilka minut, a wynik jest zawsze imponujący.

Ciekawy interfejs, kreatywny proces projektowania stron internetowych i unikalny system zbierania statystyk – to oczywiste, że programiści starali się, aby system wyróżniał się z tłumu. Czy im się to udało? Tak. Funkcja zakładek jest powyżej średniej, co czyni ją dobrym wyborem zarówno dla początkujących, jak i ekspertów od projektowania stron internetowych.

Zakładka działa najlepiej do tworzenia różnych rodzajów witryn biznesowych. Sklepy internetowe zbudowane z niego są atrakcyjne wizualnie i oferują szeroki zakres funkcji eCommerce. Czy zakładka jest warta swojej ceny? To jest. Jeśli spełnia twoje potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych, po prostu kup plan i zacznij działać. Nie pożałujesz wyniku.

Wypróbuj teraz zakładkę

 Jest wolne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map