Recenzja 3dcart

Recenzja 3dcart.com


3dcart jest znanym konstruktorem witryn internetowych eCommerce z siedzibą w Tamarac, Floryda. Długa historia rozwoju (firma została założona w 1997 r.) Uczyniła platformę jednym ze współczesnych liderów niszowych. Funkcjonalność platformy została ulepszona, aby osiągnąć najwyższy poziom w ciągu ostatnich 20 lat. Wydaje się, że nie można tutaj coś dodać. Renoma i kompetencje usługi są wykluczone.

Platforma jest pozycjonowana jako kompleksowe narzędzie sprzedażowe dla małych i średnich firm. Wśród odbiorców są wszyscy, którzy zamierzają sprzedawać produkty lub usługi w Internecie. Nie ma znaczenia, czy jesteś nowicjuszem, profesjonalistą czy tylko ciekawską osobą – 3dcart potencjalnie spełnia wszystkie potrzeby. Jedyny niuans polega na tym, że nie jest to jedyny specjalistyczny kreator stron internetowych dostępny na współczesnym rynku.

Główne pytanie jest następujące: jest warty użycia 3dcart lub warto poznać jego renomowanych konkurentów Shopify, Wola i inni przedstawiciele nisz? Wszystkie najlepsze usługi mają podobne funkcje. Każdy z nich ma swoje najważniejsze cechy marki, warunki płatnych patelni są różne i mają własne systemy ekologiczne. Co wyróżnia tę usługę spośród tłumu?

1. Łatwość użycia

3dcart to strukturalnie intuicyjny i standardowy kreator stron internetowych eCommerce. Jest to wizualnie proste, ale jeśli chodzi o praktykę, sprawy są znacznie bardziej skomplikowane. Platforma nasiąkła prawie wszystkimi funkcjami, które są specyficzne dla systemów eCommerce.

Korzystanie z tak zaawansowanego i bogatego w funkcje systemu do tworzenia prostego sklepu internetowego jest dość drogie. Jest zbyt wiele niepotrzebnych rzeczy, których musisz się tutaj nauczyć. Jest to możliwe dla początkujących, ale poradzenie sobie z zadaniem zajmie trochę czasu. Potrzebujesz około 1-2 tygodni, aby poznać wszystkie opcje systemu i eksperymentuj z ich zastosowaniem. Wszystko ma tutaj logiczną strukturę, ale wciąż nie jest to oczywiste.

Dobrą rzeczą jest to, że masz 15 dni na wypróbowanie systemu bez żadnych kosztów. Bezpłatne funkcje próbne pozwolą Ci zdecydować, czy oprogramowanie spełnia Twoje wymagania pod względem złożoności i elastyczności. Aby rozpocząć nowy okres próbny, wystarczy wykonać szybką i łatwą rejestrację.

Użytkownik będzie musiał podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz podawać informacji o karcie, ponieważ niektóre inne platformy robią to i pobierają opłaty automatycznie po upływie okresu próbnego. Więc nie ma niespodziewanych opłat z 3dcart.

W następnym etapie użytkownicy proszeni są o określenie nisz biznesowych. Po prostu wybierz z listy dostarczonych branż, wskaż oczekiwany roczny przychód i powody, dla których naprawdę chcesz korzystać z tego konkretnego oprogramowania.

Na koniec dotarłeś do deski rozdzielczej, gdzie możesz dostosować swój sklep, a także tylko niektóre jego strony. Użytkownicy znajdą w panelu sterowania wszystkie niezbędne narzędzia do obsługi różnych zadań. Możesz zmienić wygląd sklepu, dodawać produkty i zarządzać nimi, integrować bramki płatności i dostosowywać metody wysyłki.

3dcart Dashboard

Deska rozdzielcza ma prosty interfejs, który tak naprawdę nie przyciąga uwagi. Jest tak standardowy i funkcjonalny, jak to jest faktycznie możliwe. Zwięzły, nasycony, logiczny i wydajny – takie wrażenie tworzy użyteczność 3dcart. To nie jest najprostszy CMS, jaki możesz znaleźć. Istnieje wiele samouczków, które okażą się przydatne dla wielu użytkowników.

2. Funkcje & Elastyczność

3dcart ma wszystko, co jest potrzebne uruchomić sklep internetowy dowolnej wielkości i złożoności. Jest to profesjonalna usługa, która pod względem funkcjonalności nie pozostaje w tyle za innymi niszowymi potworami. W niektórych aspektach wyróżnia je nawet ze względu na bogatą różnorodność modułów i ustawień dostarczanych natychmiast po wyjęciu z pudełka.

Czasami funkcjonalność usługi wydaje się zbędna. Znacząca część opcji, integracji i modułów pozostanie nieaktywna podczas korzystania z wielu projektów utworzonych za pomocą systemu. 3dcart obfituje w funkcje. Jego potencjał będzie wystarczający nawet dla najbardziej wymagających programistów. Istnieje wiele narzędzi marketingowych i SEO, potężny zintegrowany CRM, blog, bony upominkowe, automatyczne wiadomości e-mail, grupy użytkowników, raporty itp.

System oferuje cały zestaw podstawowych funkcji. Należą do nich import / eksport produktów z wieloma szczegółowymi ustawieniami, akceptacja płatności (PayPal, Square, Stripe, Amazon Payments, karty kredytowe) i dostawa (FedEx, UPS, USPS, DHL). Istnieją również tabele produktów magazynowych ze statystykami sprzedaży dla określonego okresu. Tutaj obsługiwana jest integracja z najważniejszymi usługami społecznościowymi. Możesz także skorzystać z gromadzenia statystyk z wielu kierunków, narzędzi promocyjnych, pulpitu zamówień itp.

Moduły 3dcart

Oprócz podstawowego zestawu funkcji, użytkownik ma dostęp do różnych modułów. Kilkadziesiąt z nich jest instalowanych domyślnie, a inne można podłączyć w razie potrzeby. Oczywiście ważne jest, aby zrozumieć, do czego służą, przed ich zainstalowaniem lub użyciem. Potrzebujesz do tego doświadczenia, ponieważ nazwy wielu integracji nic nie powiedzą nowicjuszowi. Krótki opis każdego z nich częściowo upraszcza sytuację.

Moduły 3dcart

Każdy moduł ma swoje indywidualne ustawienia w zależności od jego charakteru. Oczywiste jest, że zastosowanie wielu z nich znacznie zwiększa złożoność deski rozdzielczej. Moduły można porównać do wtyczek CMS – osobny interfejs jest odpowiedzialny za konfigurację każdego z nich.

Oto kilka próbek: Facebook Ads / Connect, AWeber, LiveChat, MailChimp, POS, Kanały RSS, Zapisane wózki, Webhooks, Doba, eBay, Oferty grupowe, Pakowanie prezentów, houzz, Wiele przesyłek do, Lista życzeń, Woliera, AutoResponder, Zapier, Najczęściej kupowane. To około jednej czwartej całego zestawu modułów.

Zarządzanie produktem

Dodając nowy produkt, możesz wybrać jego typ (produkt fizyczny / cyfrowy lub certyfikat podarunkowy), kategorię, dodać go do listy zapasów magazynowych, dodać informacje o wysyłce, SKU, MPN, GTIN, zdjęcia / opis, ustawić różne typy cen oraz dodatkowe pola funkcji w dowolnej wymaganej ilości (kolor, rozmiar, materiał itp.). To tylko niewielka część wszystkich dostępnych opcji – detekcja ustawień jest tutaj naprawdę imponująca. Lista produktów zawiera filtr wyszukiwania według kategorii, nazwy, dystrybutora, producenta i innych parametrów.

Produkty 3dcart

Lista zamówień jest bardzo szczegółowa – podobnie jak pozostałe funkcje 3dcart. Wyraźne statystyki dla wszystkich scenariuszy z zaawansowanym wyszukiwaniem, profilami klientów, szybkimi działaniami (wystawienie faktury, zmiana statusu lub usunięcie itp.), Opcja drukowania i wiele innych. Nawiasem mówiąc, obrazy produktów są przechowywane w bibliotece, gdzie są sortowane w folderach – ułatwia to znajdowanie, zastępowanie, zmianę nazwy, wyświetlanie ich itp. Przeciągnij&opcja upuszczania jest również obsługiwana podczas pobierania.

Zarządzanie blogami

Zintegrowany silnik blogowania jest przydatnym dodatkiem do pozostałych funkcji. Nie pozostaje w tyle za niszowymi platformami, takimi jak WordPress w zakresie dostosowywania i zarządzania post-designem. Silnik umożliwia tworzenie standardowych stron statycznych, recenzji oddzielnych produktów oraz formatowanie menu o dowolnej złożoności z akapitami.

Blog 3dcart

Możliwe jest również bezpośrednie edytowanie stopek i nagłówków stron internetowych, określając ich typ (globalny lub niestandardowy). Ta sama zasada dotyczy zarządzania tytułami i treścią wszystkich stron internetowych. Dla wygody użytkownika wszystko jest przechowywane w osobnych interfejsach i posortowane według hierarchii. To wygodne podejście.

Narzędzia marketingowe

3dcart jest wyposażony w wiele zintegrowanych narzędzi marketingowych. Na przykład są tutaj zintegrowane wtyczki silnika zakupów (Godatafeed, Export Feed NextTag, PriceGrabber.com i Shop.com Export, Shopzilla, Bing, Google Product Feeds itp.). Możliwe jest również ręczne edytowanie zestawów przycisków sieci społecznościowych za pomocą integracji kodu lub dodawanie gotowych przycisków z sekcji Zakładki społecznościowe. Menedżer promocji jest w zasadzie konstruktorem ofert specjalnych według różnych algorytmów ich formatowania.

3dcart Marketing

Sekcja Oferty specjalne zawiera przydatne usługi reklamowe Bing, uzyskanie numeru telefonu w formacie 1-800, bezpłatny HubSpot CRM i Muzaara do zautomatyzowanego marketingu. Tworzenie szablonów e-maili do standardowych i automatycznych wysyłek, grup bonów upominkowych, ich importu / eksportu, marketingowych list kontrolnych – wszystkie te funkcje są również dostępne tutaj.

3dcart SEO

Narzędzia SEO 3dcart są prezentowane na korzyść w serwisie. Można edytować pliki robotów / map witryn, włączać kanoniczne adresy URL, dodawać przekierowania 301, wprowadzać wartości standardowych i otwartych metatagów.

3dcart SEO

Obsługiwana jest również technologia Google AMP do szybszego ładowania stron internetowych na urządzenia mobilne, zewnętrzne narzędzia analityczne oraz fragmenty rozszerzone strony produktu. Oczywiste jest, że można również dodawać linki do kont sieci społecznościowych, włączyć ręczną edycję adresów URL i inne oczywiste rzeczy. Wszystko jest tu zawarte.

Analityka sprzedaży i statystyki

Kolekcja Analytics jest również zorganizowana w najlepszy możliwy sposób w 3dcart. Istnieje wiele wykresów do obliczania zysku, aktywności użytkownika, zapasów, sprzedaży, najlepszych produktów, miejsc wysyłki, opcji płatności itp. Niezależnie od tego, jakiego potrzebujesz kalkulatora, możesz zrobić szczegółowe zapytanie dla określonego okresu, wydrukować dane, wyeksportować wymagane plik lub natychmiast zaktualizuj statystyki.

Oczywiście możesz skonfigurować opcje wyświetlania koszyków, zapasy produktów, paginację, sortowanie, ustawić jedyny format ikon graficznych i liczbę promocji na stronach internetowych. Banery reklamowe, formaty wyświetlania linków, formularze logowania, wyszukiwanie w witrynie, działania dla standardowych wyzwalaczy, takich jak “Dodaj do koszyka” przycisk można również skonfigurować tutaj. Oprócz tego możesz utworzyć formularz do ankiety wśród klientów. Zintegrowany CRM automatycznie opracuje dostępne dane.

Interakcja z dostawcami

Istnieje również interesująca funkcja dystrybutora, która umożliwi automatyczne wysyłanie wiadomości do dostawców i obliczanie kosztów wysyłki z ich lokalizacji. Twoi klienci będą mogli również osobno przeglądać informacje o markach prezentowanych w sklepie internetowym.

Możesz dotrzeć do «Producenci» sekcja, aby dodać swoje marki z opisami, logo, ustawieniami SEO. Jest to standardowa treść w formacie artykułu, wyodrębniona w osobnej sekcji strony internetowej dla własnej korzyści i wygody klienta.

Wbudowany CRM

3dcart ma zintegrowaną platformę CRM, która zapewnia porządek w firmie i klientach. Domyślnie nie jest aktywowany. Musisz włączyć to za pomocą modułów systemowych. Po prostu wybierz ten z Zarządzaniem relacjami z klientem lub wyłącz go w razie potrzeby.

CRM automatycznie zmieni układ interakcji z klientami. Może zawierać wszystkie niezbędne dane dotyczące sprzedawanego produktu. Ponadto system pomoże Ci wygenerować niezbędne informacje zwrotne, a także zaangażować klientów za pośrednictwem platformy CRM wraz ze zintegrowanym systemem sprzedaży biletów. Użyj tego narzędzia, aby zapewnić szybkie wsparcie i zwiększyć lojalność klientów, co nieuchronnie spowoduje również wzrost sprzedaży.

3dcart Security

Mówiąc o aspekcie bezpieczeństwa, istnieją ustawienia dostępu administratora sklepu internetowego (obsługiwane jest uwierzytelnianie dwustopniowe) i IP – Bezpieczeństwo. Umożliwi to blokowanie oddzielnych połączeń, a także całych lokalizacji lub grup adresów.

Ogólnie rzecz biorąc, 3dcart jest funkcjonalnie zaawansowanym systemem. Przepływ zamówień, modułów i sekcji jest tak trudny, że sprawia wrażenie perfekcji. Trudno sobie wyobrazić, że czegoś tu brakuje. Chodzi tutaj o przesycenie funkcji – wszystko jest początkowo ukierunkowane na potrzeby i umiejętności doświadczonych użytkowników. Początkujący będą musieli wybrać opcje, których naprawdę potrzebują, ignorując znaczącą część zestawu funkcji systemu.

3. Wzory & Szablony

3dcart obfituje w wysokiej jakości szablony. Zaraz po wejściu do systemu otrzymasz domyślny motyw, ale otrzymasz także około 70 wstępnie zainstalowanych szablonów. Będziesz mógł przełączać się między nimi jednym kliknięciem. Jest oczywiście tryb podglądu. Możesz usunąć dodatkowe szablony lub zainstalować nowe – katalog zawiera ponad sto motywów dostępnych do bezpłatnego przesłania.

Motywy 3dcart

Wszystkie szablony są responsywne i umiarkowanie wszechstronne. Większość z nich to odmiany klasycznej struktury sklepu internetowego, ale istnieją również dość nietypowe rozwiązania niszowe. Wszystkie wyglądają imponująco. Każdy użytkownik będzie mógł tutaj znaleźć odpowiedni szablon, wszystko jest na wielką skalę. Każdy szablon zawiera treść demonstracyjną poświęconą oddzielnej niszy eCommerce.

Edytor motywów 3dcart

Zasadniczo podczas pracy z 3dcart nie trzeba używać szablonów ściśle magazynowych. Dzięki opcjom edytora CSS i HTML wszystko można tutaj zmienić (style, obrazy, kolory, standardowe tytuły itp.). Jest to taki poziom dostosowywania projektu, jakiego oczekujesz w tak zaawansowanym systemie. Będziesz mógł zmienić strukturę strony głównej, usunąć suwak w nagłówku lub zrobić coś takiego w edytorze wizualnym systemu.

Edytor szablonów 3dcart HTML / CSS

Możesz także ręcznie edytować język sklepu internetowego w sekcji projektu, zastępując tłumaczenia standardowych elementów szablonu tymi, których potrzebujesz. Innymi słowy, lokalizacja z języka angielskiego na dowolny inny język odbywa się ręcznie. To jest praktyczne. Istnieje również opcja ręcznego projektowania, edycja wiadomości e-mail w celu dystrybucji wiadomości e-mail i wiadomości systemowych, które są tutaj dość liczne.

Ostatnie wrażenie na temat aspektów projektowania 3dcart jest imponujące. Obserwujemy zauważalne uproszczenie (na pierwszy rzut oka) na tle ogólnej imponującej funkcjonalności systemu. Jest to korzyść dla początkujących, którzy z trudem sami stworzą projekt. Opcje dostosowywania CSS i HTML będą wystarczające dla profesjonalistów. Szablony mają przyzwoitą jakość i można je również dostosowywać według potrzeb.

4. Obsługa klienta

3dcart ma rozwiniętą infrastrukturę i potężne wsparcie techniczne. Czat pomocy technicznej na żywo jest dostępny na wszystkich ekranach pulpitu nawigacyjnego. Istnieje wysokiej jakości baza wiedzy, forum, a nawet uniwersytet eCommerce.

Istnieje również osobny portal dla programistów stron internetowych. Wszystko to realizowane jest na wielką skalę. Możesz także zadzwonić do całodobowego centrum pomocy technicznej serwisu. Zapewniają niezrównaną obsługę klienta.

5. Plany & cennik

14-dniowa wersja próbna pozwoli przetestować cały zestaw funkcji 3dcart. Aby kontynuować pracę z usługą, musisz uaktualnić do jednego z 4 płatnych planów. Warto wspomnieć o gorączkowej detalizacji funkcji oferowanych na ich warunkach. Nie jest trudno je zrozumieć, mimo że lista czynników i wyróżnień jest wystarczająco długa. Zalecamy uważność podczas czytania warunków planów przed ich zakupem. Oto ich krótki przegląd:

 • 9 USD / miesiąc, Startup Store – 1 użytkownik, 100 produktów, API i dostęp do FTP, połącz domenę, 2 konta e-mail.
 • 19 USD / miesiąc, sklep podstawowy – 2 rzeczy użytkowników, nieograniczona liczba produktów, wsparcie telefoniczne, 5 kont e-mail.
 • 49 USD / miesiąc, Plus Store – 5 użytkowników, CRM, grupy klientów, 10 kont e-mail.
 • 129 USD / miesiąc, Pro Store – 15 użytkowników, zasady automatyzacji, zamówienia wstępne, 30 kont e-mail.

Warto wspomnieć o braku opłat transakcyjnych i konfiguracyjnych. Podczas pracy nad witryną możesz przejść na droższy lub tańszy plan. Nawiasem mówiąc, istnieje zintegrowany program służący do migracji sklepów internetowych z innych platform do 3dcart, ale za korzystanie z niego trzeba zapłacić. Warto również wspomnieć o certyfikacie VISA PCI, który mówi o niezawodności hostingu.

Oprócz tego istnieje oferta dla sklepów na poziomie Enterprise. Tylko za 400 USD miesięcznie otrzymasz bezpieczny Hosting PCI poziomu 1, nieograniczoną liczbę użytkowników i funkcje bezpieczeństwa blokujące IP. W związku z tym nie ma tutaj wielu różnic od rozwiązań masowych. Będziesz tylko świadomy faktu, że Twój sklep internetowy będzie w stanie wytrzymać duży ruch. Odpowiednio, będziesz mógł podłączyć wielu menedżerów do jego obsługi.

Ważne jest również rozważenie wydatków związanych z korzystaniem z integracji usług zewnętrznych. Prawie wszystkie z nich są początkowo bezpłatne, ale musisz zainwestować w możliwość rozszerzenia funkcjonalności swojej witryny. Ogólnie rzecz biorąc, ceny 3dcart są dość standardowe dla tej niszy i mogą korelować z cenami konkurentów.

6. Plusy i minusy

3dcart to bardzo wydajny produkt eCommerce. Cała jego funkcjonalność to ogromna zaleta. Wykrywanie opcji i wszechstronność funkcji jest na najwyższym poziomie. Jest wszystko, co pomoże Ci stworzyć atrakcyjny projekt produktu, odpowiednio go promować i zwiększyć wielkość sprzedaży.

Plusy
Cons
&# x2714; Bogactwo zintegrowanej funkcjonalności;
&# x2714; Wysokiej jakości zintegrowany blog;
&# x2714; Proste i osobne opcje konfiguracji nagłówka i stopki dla różnych stron;
&# x2714; Wiele narzędzi marketingowych i SEO;
&# x2714; Dostęp FTP do plików stron internetowych;
&# x2714; Dostępność wtyczek silników zakupów;
&# x2714; Bogaty wybór przydatnych modułów;
&# x2714; Potężny edytor kart produktów;
&# x2714; Możliwość tworzenia zakładek do najczęściej używanych sekcji deski rozdzielczej;
&# x2714; Opracowany system ekologiczny i przyzwoite wsparcie techniczne.
✘ Ograniczony dostęp do edycji plików poza trybem FTP;
✘ Interfejs przesycony opcjami – wygląda nudno i skomplikowanie, musisz się przyzwyczaić;
New Początkującym będzie trudno odkryć i opanować produkt od zera bez dodatkowej pomocy.

Złożoność 3dcart jest pojęciem względnym. Może się to komuś wydawać przerażające, ale reszcie użytkowników spodoba się moc systemu.

Wniosek

3dcart jest zdecydowanie jednym z najlepszych rozwiązań eCommerce na współczesnym rynku pod względem funkcjonalności. Jeśli chodzi o wygodę i łatwość obsługi interfejsu i opcji dostosowywania szablonów, usługa pozostaje w tyle za Shopify – najbardziej oczywisty konkurent. Jeśli chodzi o detalizację ustawień, z jednej strony przewyższa system, az drugiej jest na tym samym poziomie, w zależności od typów domyślnych.

Zasadniczo możemy polecić platformę tym użytkownikom, którzy mają doświadczenie w tworzeniu stron internetowych eCommerce. Usługa jest przesycona opcjami. Wygląda na to, że programiści dodają do niej wszystkie nowe funkcje niszowe. Istnieje wiele zintegrowanych funkcji, które są aktywowane w innych systemach za pomocą zewnętrznych wtyczek.

Czy warto używać 3dcart? Tak, jeśli masz poważne zamiary i rozumiesz pojęcia marketingu, SEO, kodowania itp. W przeciwnym razie usługa będzie wydawać się nieopłacalna: wymaga dużej uwagi i ustanawia wysokie standardy jakości. Nie ma sensu kupować tego, jeśli nie zamierzasz poznawać istoty systemu i korzystać ze wszystkich jego funkcji na korzyść. Istnieją prostsze i łatwiejsze w użyciu platformy.

Wypróbuj 3dcart za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map