Recenzja Bandzoogle.com

Bandzoogle – to wyspecjalizowany kreator stron internetowych, który koncentruje się na tworzeniu stron internetowych dla muzyków. Uruchomiony w 2003 r. Przez eksperta muzycznego, który dodatkowo zgromadził zespół myślicieli z doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych, system zyskał popularność wśród wszystkich, którzy zamierzają stworzyć w pełni funkcjonalną i unikalną stronę internetową, aby zaprezentować talent muzyczny i przedstawić go publiczność.


Motto systemu brzmi: „Od muzyków dla muzyków” i to wszystko, co musisz wiedzieć o implikacji systemu i jego głównej niszowej specjalizacji.

Spójrzmy prawdzie w oczy: liczba wyspecjalizowanych twórców stron internetowych używane do tworzenia stron internetowych muzyków jest bliskie zeru. Zawsze miło jest znaleźć przyzwoite niszowe rozwiązanie. Bandzoogle to usługa, która idealnie zaspokaja potrzeby publiczności muzyków. Zawiera informacje związane z muzyką, niszową funkcjonalność i odpowiednią stylistykę.

Usługa oczywiście podejmuje ryzyko, gdy koncentruje się tylko na niszowej grupie docelowej. Jeśli nie jest w stanie zaoferować w procesie testowania czegoś wyjątkowego, co wyróżnia go spośród tłumu w porównaniu do innych muzycznych stron internetowych, jego użycie w ogóle nie będzie miało sensu.

Czym jest Bandzoogle? Co wyróżnia go spośród tłumu i czym różni się system od reszty wysokiej jakości usług wykorzystywanych do tworzenia witryn biznesowych? Czy warto stosować go w praktyce, czy istnieją inne podobne alternatywy wśród innych standardowych systemów? Przekonajmy się teraz!

1. Łatwość użycia

System wygląda atrakcyjnie od pierwszego wejrzenia. Atmosfera i prezentacja systemu odpowiadają niuansom niszowym i jest to jedna z najważniejszych cech tego wyspecjalizowanego konstruktora stron. Po standardowej rejestracji (imię i nazwisko, adres e-mail, hasło) proces staje się dość dynamiczny – podobnie jak rytm muzyki napędu. Wybierając szablon, będziesz mieć możliwość wyboru kilku standardowych nagłówków i tekstów, obrazu nagłówka tła, ustawienia logo i obsługi innych niuansów. Do momentu uzyskania dostępu do edytora strona będzie już nieco dostosowana, aby stworzyć spersonalizowane wrażenie. Na początku zostanie wyświetlone wideo wprowadzające dotyczące możliwości systemu. Następnie możesz rozpocząć pracę z systemem na własną rękę.

Edytor motywów Bandzoogle

Panel sterowania zawiera łącza przekierowujące do filmów z przykładami użycia bieżącej sekcji edytora. Ogólnie rzecz biorąc, opanowanie Bandzoogle jest przyjemne i dość łatwe, bez przesady. Wszystkie opcje są intuicyjnie prezentowane w systemie. Jeśli z jakiegoś powodu coś pójdzie nie tak, znajdziesz film edukacyjny, sekcje Społeczność i Pomoc, a także FAQ dotyczące interesującego Cię tematu. Interfejs również tutaj ma duże znaczenie. Wygląda tak, jak oczekuje tego muzyk. Jest zwięzły i ma wygodnie dobrany schemat kolorów, czcionki i logicznie rozmieszczone opcje / ustawienia. Możesz go używać bez specjalnego przygotowania.

Proste elementy, takie jak obrazy lub teksty, można edytować bezpośrednio na stronie za pomocą dyskretnego edytora. Jeśli napotkasz potrzebę wprowadzania bardziej skomplikowanych zmian, będziesz musiał uzyskać dostęp do interfejsu pełnoekranowego, co powoduje, że główne bloki witryny są niewidoczne, ale w razie potrzeby umożliwia wprowadzanie bardziej skomplikowanych zmian..

Nie stwarza to jednak problemów użytkownikom Bandzoogle, nawet tym, którzy przeglądają system po raz pierwszy. O ile program do tworzenia witryn został początkowo stworzony dla niedoświadczonych muzyków, zdecydowanie zasługuje na uznanie za łatwą w obsłudze i intuicyjną usługę.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

Bandzoogle umożliwia tworzenie witryn dla muzyków, które łączą funkcje witryny biznesowej, bloga, plakatu, sklepu internetowego do sprzedaży utworów muzycznych itp. Wszystkie funkcje są odpowiednio realizowane i łatwo można je dostosować do własnych potrzeb. Uzyskujesz dostęp do narzędzi synchronizacji z bogatym zestawem usług mediów społecznościowych, możliwość publikowania stron i treści z dostępem zamkniętym. Warto również wspomnieć, że wszystkie witryny utworzone za pomocą systemu wyglądają atrakcyjnie na urządzeniach mobilnych.

Panel sterowania Bandzoogle

Panel sterowania Bandzoogle składa się z dwóch głównych sekcji, które służą do konfiguracji struktury, funkcjonalności i projektu witryny, a mianowicie „Edytuj zawartość” i „Edytuj motyw”. Parametry wysyłek pocztowych, kont użytkowników i recenzji utworzonych przez niuanse systemowe (ilość odwiedzin, wyświetlenia strony, sprzedaż, fani itp.), A także Google Analytics (musisz ręcznie skonfigurować konto Google, aby korzystać z tej opcji) są dostępne w panel sterowania również. Istnieje również system forum społeczności oraz sekcja „Pomoc” zawierająca szczegółowe opisy tekstowe wszystkich opcji usługi.

Edytuj zawartość”Pozwala dodawać nowe strony i funkcje (widżety) do swojej witryny. Możesz łączyć punkty menu witryny i tworzyć podmenu 2. poziomu w dowolnym momencie. Dodając nową stronę do swojej witryny, możesz zmienić jej typ: Pusty, Dom, Muzyka, Elektroniczny zestaw prasowy, Pokazy, Sklep, Blog, Kontakt, Link zewnętrzny, Wprowadzenie, Zdjęcia, Informacje o stronie. Nazwy stron internetowych wyraźnie odzwierciedlają istotę treści i funkcjonalności, które będą tam dostępne. W tym miejscu można również dostosować ustawienia widoczności.

Bandzoogle Content Editor

Podczas tworzenia tej lub innej strony internetowej zostanie Ci zaproponowany układ odpowiadający Twoim konkretnym potrzebom. Strona internetowa będzie zawierała bloki wymaganych widżetów, które muszą być dodatkowo wypełnione zdjęciami, tekstami, utworami muzycznymi, albumami, wydarzeniami itp. Jest to rozsądne podejście, które spodoba się każdemu. Otrzymasz szablon, który posłuży jako próbka dla początkujących, zamiast stawić czoła konieczności ręcznego dodawania widżetów do nowej strony. Jest to wygodne i praktyczne z dowolnego punktu widzenia.

Oczywiste jest, że będziesz w stanie zarządzać blokami według potrzeb, zmieniając ich pozycje, usuwając je lub dodając. Klikając dowolny z tych bloków, uzyskasz dostęp do listy ustawień w zależności od wybranego typu. Na przykład blok „Wydarzenia” pozwala wybrać format wyświetlania programów, spotkań z fanami itp. Tutaj możesz również skonfigurować proces sprzedaży biletów online. Aby to zrobić, musisz podać dane PayPal i koszt biletów na swoje pokazy.

Bandzoogle Dodaj ślad

Blok ze ścieżkami muzycznymi umożliwia wybór rodzaju zawartości (album, lista utworów, odtwarzacz muzyki), wypełnienie ogólnych danych o wydaniu (rok, opis, okładka, tytuł), przyznanie lub ograniczenie dostępu do funkcji pobierania (płatna, wstępny zakup lub bezpłatny ) i dodaj pliki bonusowe dla klientów. To dotyczy ustawień wyświetlania albumu. Liczba ustawień listy utworów jest jeszcze bardziej imponująca i obejmuje kody rabatowe, jakość i długość próbek demonstracyjnych, listę wyświetlania, maile użytkowników itp..

Podobna detekcja ustawień dotyczy wszystkich typów stron i bloków tam prezentowanych. Wszystko odbywa się w jakościowy i wygodny sposób. W sekcji „Strony” znajdziesz ogólne ustawienia SEO (słowa kluczowe, metatagi) oraz możliwość wstawienia własnego kodu (CSS, javascript itp.). Miejsce do przechowywania plików znajduje się poniżej listy i obejmuje muzykę i zdjęcia, których dostępna ilość będzie zależeć od rodzaju wybranego abonamentu.

Opcje strony Bandzoogle SEO

Podczas dodawania treści do strony funkcja (która w innych systemach nazywana jest również „widżetami”) tworzy blok, który można regulować, którego próbki zostały opisane powyżej. Zapiszmy wszystkie dostępne funkcje Bandzoogle. Wszystkie dzielą się na następujące kategorie:

 • Podstawowe funkcje – tytuł, tekst, obraz z / bez tekstu, cytat, wideo, wydarzenia, galeria zdjęć, blog, moje strony (lista ikon z linkami do innych stron), nagłówek wezwania do działania, kod HTML;
 • Cały serwis – moje strony i odtwarzacz w całej witrynie (globalny odtwarzacz stron);
 • Społeczność – księga gości i forum;
 • Handel elektroniczny – sklep, muzyka, darowizna;
 • Narzędzia opinii – niestandardowy formularz, ankieta, formularz rejestracji na liście mailingowej;
 • Zewnętrzny – Galeria Instagram, Twitter, Bandcamp Player, Sklep Topspin, Bandsintown, Formularz wyceny GigSalad, Przegląd GigSalad i Airbit;
 • Inny – lista plików, flash (aby wstawić flashowe filmy na twoją stronę) i hit counter.

Te widżety (funkcje) są więcej niż wystarczające, aby zaspokoić całe spektrum potrzeb muzyków w zakresie projektowania stron internetowych. Lista widżetów oczywiście wskazuje opcje usługi. Zasadniczo jest to lista funkcji funkcjonalności systemu. Istnieją również ogólne ustawienia strony internetowej, a także SEO, ustawienia strony i projektu. Treść będzie zawierać wszystkie wyżej wymienione funkcje. Przypisane typy stron internetowych różnią się pod względem zestawu widżetów i ich pozycji na stronie.

Funkcje treści Bandzoogle

Warto również wspomnieć, że istnieje możliwość swobodnego tworzenia przekrojów i ich podziału na wymaganą liczbę kolumn, co daje możliwość umieszczenia kilku elementów na jednej poziomej powierzchni. Możesz zmienić pozycje elementów (odtwarzacza, formy, karty itp.) Wewnątrz sekcji zgodnie z własnymi upodobaniami, tworząc w ten sposób unikalną strukturę szablonów.

Opiszmy wszystkie dostępne Opcje dostosowywania projektu Bandzoogle teraz. Zależą od ustawień znajdujących się w sekcji „Edytuj motyw”. W prawym górnym rogu zobaczysz znaki różnych wersji ekranu telefonu komórkowego. Zawsze możesz sprawdzić, jak będzie wyświetlana Twoja bieżąca wersja witryny na smartfonie, tablecie lub komputerze stacjonarnym. W razie potrzeby można również zmienić szablon w dowolnym momencie.

Edytor projektu oferuje ustawienia globalne dla całej witryny, które są również podzielone na kilka sekcji:

 • nagłówek umożliwia dostosowanie wymiarów nagłówka strony głównej i wewnętrznych stron witryny, filtra obrazu, efektu paralaksy i wyświetlania obrazu podczas ładowania;
 • Tytuł / logo umożliwia wybór rodzaju logo (tekst, logo, brak), a także czcionek i kolorów dla tytułu strony;
 • Menu pozwala na ustawienie ogólnych czcionek menu (podmenu), jego kolorów i czcionek menu dla stron komputerowych i urządzeń mobilnych;
 • Nagłówek wezwania do działania umożliwia zmianę kolorów, wymiarów, tła i przycisków nagłówka. Ustawienia wyrównania, pozycji i elementów czcionki są również dostępne tutaj.
 • Zadowolony daje swobodę wyboru, jeśli chodzi o wybór czcionek treści i tytułów H1 / H2;
 • Styl przekroju ½ umożliwia ustawienie kolorów wszystkich elementów (nagłówków, przycisków, linków, tła, treści) w sekcjach stron internetowych;
 • guziki umożliwia skonfigurowanie projektu wszystkich przycisków na stronie (kształt i styl).
 • Odtwarzacz muzyki w całej witrynie pozwala stosować niestandardowe kolory, wybierać kolory tła i tekstu;
 • Moje witryny w całej witrynie pozwala na ustawienie rozmiarów przycisków, kolorów, koloru aktywacji, wyrównania.

Możesz także dodać własny kod CSS do strony internetowej. Ogólnie ustawienia projektu są dość łatwe do zrozumienia i można je łatwo zastosować. Są standardowe dla tego typu usług, mimo że są dostarczane w wygodnym formacie z atrakcyjnym interfejsem. Jest to standardowa funkcjonalność potrzebna do założenia strony internetowej.

Bandzoogle CSS Editor

Na koniec należy wspomnieć o możliwości włączenia / wyłączenia każdej strony, ustawieniach dostępu (za pomocą hasła, po rejestracji lub dostępnych dla wszystkich), SEO (tytuł, opis) i ścieżce przekierowania 301.

Listy mailingowe

Kolejną sekcją dostępną na pulpicie jest sekcja listy mailingowej. To miejsce, w którym możesz konfigurować kampanie e-mailowe i zarządzać nimi, wybierając spośród kilku opcji szablonów e-mail. Możliwe jest również zaplanowanie biuletynów z wyprzedzeniem i śledzenie ich skuteczności w poniższej sekcji „Raporty”. W ten sposób możesz skutecznie kontaktować się z docelowymi odbiorcami, informując ich o wszystkich wydarzeniach i nowościach w twoim życiu i karierze.

Analityka i raporty

Mówiąc o sekcji raportów, pozwala śledzić wydajność witryny i analizować najważniejsze niuanse, takie jak źródła odwiedzin, liczbę odwiedzających i lokalizacje, z których najczęściej pochodzą, liczbę stałych i niepowtarzalnych użytkowników, wyświetlenia strony i inne podobne parametry statystyczne. W podkategorii „Odtwarzanie” możesz dodawać nowe ścieżki i zarządzać nimi, natomiast w polu „Sprzedaż” możesz ustawić szczegóły płatności.

Możliwe jest utworzenie własnej listy fanów, dodając nowych członków i / lub kampanie oraz zarządzając nimi. Możesz śledzić statystyki witryny dla określonego przedziału czasu, aby móc porównać wyniki. Jest to również dość wygodne i łatwe do zrobienia. Aby uzyskać zaawansowane statystyki witryny, możesz połączyć Google Analytics z kontem witryny.

eCommerce

Jedną z niezaprzeczalnych atrakcji Bandzoogle jest możliwość skonfigurowania i zarządzania w pełni funkcjonalnym oraz, co ważne dla większości muzyków, bezpłatne witryny sklepowe. Odbywa się to za pomocą kilku kliknięć. Na dzień dzisiejszy platforma jest odpowiedzialna za zawieranie transakcji finansowych przekraczających 32 miliony dolarów sprzedaży bez pobierania opłat transakcyjnych lub prowizji. W zależności od warunków Twojego planu możesz sprzedawać różne produkty, a mianowicie utwory, albumy, bilety, kody do pobrania, filmy, towary fizyczne i inne pliki, które jesteś gotowy zaoferować fanom według własnych stawek.

Bandzoogle eCommerce

Co ważne, możesz wybierać spośród 25 rodzajów walut, połączyć swój sklep internetowy z dostępnym kontem PayPal, aby zawierać oferty. Jeśli masz zamiar zintegrować się z popularnymi zewnętrznymi platformami dystrybucyjnymi, możesz osadzić wybrane przez siebie widżety innych firm. Elastyczne opcje eCommerce Bandzoogle zapewniają kilka opcji cenowych. W ten sposób możesz zaoferować swoją muzykę za darmo, pozwolić fanom przypisać swoje ceny lub pobierać określoną kwotę. To także wygodna funkcja.

Podsumowując, Bandzoogle oferuje funkcjonalność standardową dla większości systemów WYSIWYG, ale obejmuje także szereg niszowych opcji (utwory muzyczne w sklepie internetowym, odtwarzacz, synchronizacja z usługami muzycznymi itp.). Projektowanie interfejsu stanowi główne wyróżnienie systemu na tle konkurencji. Niemniej jednak funkcje te są wygodnie zebrane w jednym miejscu i są łatwe w użyciu. Możliwość stworzenia forum i bloga z pewnością przypadnie do gustu większości klientów. W rezultacie muzyk otrzymuje wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia skutecznej strony internetowej.

3. Wzory

Liczba tematów:116
Profesjonalne szablony:&# x2714; TAK
Darmowe motywy:&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK

Kolejnym wyróżnieniem Bandzoogle jest imponująca biblioteka szablonów muzycznych. W sumie jest tu ponad 100 motywów. Wszystkie są responsywne i wyglądają imponująco (w zależności od twojego wyboru). Trudno wyobrazić sobie muzyka, który nie byłby w stanie znaleźć przyzwoitego projektu w tej wszechstronności. Właśnie dlatego usługa naprawdę zasługuje na uznanie, jeśli chodzi o ten aspekt.

Imponująca różnorodność struktur, wzorów, kolorów i motywów tworzy całkiem miłe wrażenie. Biorąc pod uwagę niszową specjalizację kreatora stron internetowych, ilość i jakość dostępnych tutaj szablonów jest dość zaskakująca. Tematy są następujące: rock, folk / country, jazz / blues, piosenkarz / autor piosenek, muzyka klasyczna, urban / hip hop, świat, EDM / DJ / producent, biznes / inne, beaty.

Szablony Bandzoogle

Dostępna jest opcja podglądu, która umożliwia zbadanie wszystkich szczegółów interesującego Cię motywu. Nawet jeśli jest coś, z czego nie jesteś zadowolony, system oferuje jednak możliwość przełączania szablonów podczas projektowania stron internetowych bez konieczności utrata przesłanej treści. Oprócz gotowych szablonów istnieje możliwość wybrania pustego motywu w celu jego samodzielnego dostosowania. Dzięki temu Twoja witryna zyska niepowtarzalny wygląd na dłuższą metę.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj możliwość przechowywania własnych projektów w bibliotece. W ten sposób możesz utworzyć kilka wariantów projektu dla swojej witryny, edytując dostępne szablony lub kodowanie CSS, aby móc je dalej zmieniać w zależności od sytuacji za pomocą jednego kliknięcia. Ten oczywisty aspekt sprawia, że ​​korzystanie z Bandzoogle jest imponujące. Może się to wydawać dziwne, ale taka możliwość jest dość rzadka (nie wspominamy tutaj o standardowej zmianie projektu wariantu magazynowego).

Zasadniczo jesteśmy zadowoleni z aspektu projektowego Bandzoogle. Tak, wszystkie szablony są podzielone na kategorie na podstawie ich zasad i struktury. Jest to standardowa praktyka dla innych systemów. Tym, co zrobiło na nas duże wrażenie, jest to, jak skrupulatnie się to robi. Z jednej strony wszystkie gotowe szablony można tutaj nazwać ładnymi, nie ma w nich nic zaawansowanego technicznie. Są one jednak tworzone z myślą o wysokiej jakości (dotyczy to ogólnej atmosfery, treści demo, wszechstronności), a wybór jest naprawdę oszałamiający.

4. Obsługa klienta

Bandzoogle oferuje standardowy zestaw opcji obsługi klienta, w tym czat na żywo, wsparcie przez e-mail, FAQ i forum społeczności. Gdy tylko zarejestrujesz się w systemie lub wybierzesz szablon, otrzymasz ofertę przewodnika wideo na temat dostosowywania witryny i pracy z platformą. Jakość wsparcia technicznego jest tutaj również przyzwoita. Wszystko działa dobrze, forum jest na żywo, sekcja FAQ to jakość. Nie ma tutaj oczywistych wad. Również w tym punkcie nie ma nic do dodania.

5. Polityka cenowa

Bandzoogle wyróżnia się z tłumu ze względu na czas trwania okresu próbnego, który trwa 30 dni. W tym czasie można nauczyć się na pamięć wszystkich funkcji systemu, nie wspominając już o standardowym badaniu usługi. System oferuje 3 płatne plany, z których jeden należy wybrać po zakończeniu okresu próbnego, w przeciwnym razie będziesz musiał w ogóle zrezygnować z korzystania z usługi. Darmowa wersja nie jest dostępna tutaj. Rzućmy okiem na miesięczny koszt płatnych planów, pod warunkiem, że dokonujesz jednorazowej płatności rocznej (opcja płatności miesięcznej będzie o około 12% droższa). Tak więc płatne plany są następujące:

PlanKosztfunkcje
Lite:8,29 USD / miesiąc✓ 10 stron, utworów i zdjęć,
✓ 100 członków listy mailingowej;
✓ Sklep muzyczny bez prowizji;
✓ Elektroniczny zestaw prasowy.
Standard:12,46 USD / mies✓ 20 stron, 50 utworów, 500 zdjęć;
✓ 1000 członków listy mailingowej;
✓ Sprzedawaj towary fizyczne.
ZAWODOWIEC:16,63 USD / mies✓ Nieograniczona liczba stron, utworów, zdjęć i członków listy mailingowej;
✓ Sprzedawaj filmy i inne pliki multimedialne, automatyczne śledzenie zapasów, zamówienia w przedsprzedaży albumów, kody rabatowe;
✓ Raportowanie SoundScan, niestandardowe czcionki, nagłówki wideo.

Warto wspomnieć, że droższe plany obejmują wszystkie funkcje tańszych planów oraz nowe. Oczywiście zauważyłeś zalety listy funkcji dostępnych w ramach planu PRO. To jedyny plan, który pomoże Ci w pełni wykorzystać funkcjonalność Bandzoogle. Czytając listę oferowanych usług, zdajesz sobie sprawę z tego, czego jesteś pozbawiony, jeśli wybierzesz jeden z tańszych planów. To dość złe, ponieważ różnica jest tutaj zbyt zauważalna.

Twórcy usługi oczywiście zachęcają potencjalnych klientów do wyboru planu PRO, którego koszt stanowi 204 USD rocznie. Biorąc pod uwagę fakt, że narzędzie do tworzenia witryn łączy funkcje bloga, platformy eCommerce, forum i standardowej witryny biznesowej, koszt ten jest wart funkcjonalności systemu.

System zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy tym użytkownikom, którzy z jakiegoś powodu nie są zadowoleni z jego funkcjonalności. Ponadto oferuje bezpłatną, nigdy nie wygasającą nazwę domeny, nieograniczone miejsce na dysku i zintegrowane opcje hostingu.

6. Plusy i minusy

Bandzoogle to bogaty w funkcje specjalistyczny kreator stron internetowych, który z pewnością zaspokoi potrzeby muzyków chcących założyć wysokiej jakości strony internetowe, aby zaprezentować swój talent. Jednak jak każda inna usługa, zawiera listę zalet i wad, które mogą mieć znaczący wpływ na wybór użytkowników. Najwyższy czas poznać zalety i wady systemu.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Silny nacisk na muzykę;
&# x2714; Szeroki zakres usług, narzędzi i funkcji
które są obowiązkowe na stronach muzyków;
&# x2714; Łatwość użycia i edycja WYSIWYG;
&# x2714; Wybór niszowych szablonów reagujących na jakość;
&# x2714; Przyzwoita obsługa klienta;
&# x2714; Edycja kodu dozwolona;
&# x2714; Zintegrowana funkcjonalność eCommerce.
✘ Brak możliwości tworzenia innych rodzajów stron internetowych;
✘ Drogie plany.

7. Porównanie z konkurentami

Porównywanie Bandzoogle z renomowanymi konkurentami niszowymi jest dość trudne ze względu na silną orientację muzyczną. Chodzi o to, że nie ma wielu systemów, które mogą oferować taką samą funkcjonalność i zestaw funkcji. Jedynym godnym konkurentem pod tym względem jest Wix. Ten wszechstronny kreator stron internetowych cieszy się popularnością na całym świecie i oferuje potężny zestaw funkcji niezbędnych do stworzenia przyzwoitej strony internetowej dla muzyków.

Bandzoogle vs Wix

Oba systemy są wyposażone w edytory stron WYSIWYG, wiele szablonów gotowych na urządzenia mobilne, zintegrowane funkcje blogowania i eCommerce. Oferują również bogaty wybór narzędzi do dostosowywania projektów, które pozwalają tworzyć wyjątkowe projekty, aby przyciągnąć uwagę użytkowników. Plany Wix są nieco tańsze w porównaniu z planami oferowanymi przez Bandzoogle. Nie stanowi to jednak problemu, jeśli chodzi o tworzenie wysokiej jakości stron internetowych dla muzyków. Dlatego nie ma wyraźnego lidera w tym porównaniu – zarówno Wix, jak i Bandzoogle są warte przetestowania!

Dolna linia

Łatwość użycia:7/10
Funkcje:8/10
Projekt:8/10
Wsparcie techniczne:10/10
Cennik:8/10
Ogólny wynik:8,2 / 10

Bandzoogle to miła usługa do tworzenia stron internetowych muzyków. Jeśli przeanalizujesz jego elementy, zauważysz, że wszystkie jego opcje można potężnie zrealizować na przyzwoitym poziomie, ale wcale nie są one wyjątkowe. Główną zaletą usługi jest to, że wszystkie wymagane funkcje potrzebne do realizacji głównego zadania systemu znajdują się w jednym miejscu. Istnieje ogromna kolekcja szablonów tematycznych i projektów, które skutecznie przyczyniają się do stworzenia odpowiedniej atmosfery. Jeśli jesteś muzykiem, najwyraźniej spodoba ci się system ze względu na jego interfejs i wygodę.

Oczywiste jest, że można również z powodzeniem tworzyć strony muzyków w wielu innych twórcach stron WYSIWYG bez korzystania z Bandzoogle. Najważniejsza jest tutaj dostępność komponentu eCommerce i bloga. Reszta nie jest rzadka. Ale… Inne systemy nie mają specyficznej atmosfery, szablonów muzycznych i będziesz musiał szukać gdzieś tam wymaganej funkcjonalności, korzystając z zewnętrznych usług i wtyczek.

Wszystkie niezbędne elementy są zebrane w jednym miejscu w Bandzoogle i nie musisz szukać żadnych dodatkowych elementów. Kreator stron internetowych nie jest rewolucyjny, ale zdecydowanie zasługuje na uwagę ze względu na indywidualną prezentację funkcjonalności i wygodę. Koszt jest umiarkowany. Istnieją całkiem fajne alternatywy dla tego systemu.

Czy zalecamy korzystanie z niego? tak. Dlaczego nie – usługa jest przyzwoita w swojej niszy, chociaż nie ma żadnych unikalnych funkcji technicznych. Zdecydowanie warto to przetestować. Jeśli Ci się spodoba, możesz dokonać płatności. Tutaj nie ma żadnych pułapek i wybór należy do Ciebie.

Wypróbuj Bandzoogle Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map