Recenzja Duda

Duda – to narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, które zapewnia wiele funkcji dostosowywania projektu oraz zaawansowane narzędzia gotowe do użycia, aby zapewnić przyjemne i płynne tworzenie stron internetowych. Usługa działa równie dobrze zarówno dla doświadczonych projektantów stron internetowych zaangażowanych w tworzenie niestandardowych stron internetowych, jak i dla nowicjuszy. Na dzień dzisiejszy z Dudą utworzono około 14 milionów stron internetowych, a wiele innych jest obecnie w fazie rozwoju.


Uruchomiony w 2008 roku system początkowo specjalizował się w tworzeniu mobilnych stron internetowych. Obecnie jednak Duda nie zajmuje się wyłącznie tworzeniem witryn mobilnych (istnieje osobna usługa – DudaMobile). Platforma pozycjonuje się również jako responsywny kreator stron internetowych, który oferuje szerokie spektrum funkcji i opcji dostosowywania projektu. Usługa pozwala tworzyć zoptymalizowane strony internetowe, które będą nienagannie pasowały do ​​wszystkich rozmiarów ekranu. Krótko mówiąc, możesz uzyskać zupełnie nową, responsywną stronę swoich marzeń w bezproblemowy i szybki sposób.

System pozwala na tworzenie różnych rodzajów stron internetowych, a także zawiera wielojęzyczne wsparcie, unikalne narzędzie do personalizacji strony internetowej inSite i wiele zalet, które przyczyniają się do sukcesu procesu tworzenia stron internetowych w dłuższej perspektywie. Duda nie jest najtańszym narzędziem do tworzenia stron internetowych jak porównano wielu niszowym konkurentom, ale koszt usługi absolutnie zależy od jakości dostarczanych funkcji. Czy Duda jest tak funkcjonalny, jak na pierwszy rzut oka? Czy może być godnym konkurentem dla innych znanych twórców stron internetowych? Najwyższy czas zapoznać się z usługą, aby odpowiedzieć na te i inne pytania związane z systemem.

1. Łatwość użycia

Duda nie jest dość skomplikowany, ale wciąż zawiera wiele sekcji i narzędzi do tworzenia stron internetowych, co może wydawać się nieco zagadkowe dla początkujących użytkowników. Procedura rejestracji jest szybka i zrozumiała – musisz wypełnić pola formularza rejestracyjnego, podając swoje imię i nazwisko, stronę internetową firmy, służbowy adres e-mail, kraj zamieszkania, hasło i cele tworzenia stron internetowych. Informacje te są potrzebne do rozpoczęcia 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Pamiętaj, że do przetestowania systemu nie są wymagane dane karty kredytowej.

Po zakończeniu procedury rejestracji nastąpi przekierowanie do deski rozdzielczej systemu. To miejsce, w którym możesz zacząć budować responsywną stronę internetową, która będzie pasować do wszystkich typów urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Menu deski rozdzielczej jest intuicyjne i ma logiczną strukturę. Wszystkie główne sekcje, kategorie i elementy są tutaj w zasięgu ręki i można łatwo uzyskać do nich dostęp jednym kliknięciem myszy.

Duda Editor

Zaraz po przejściu do procesu tworzenia witryny otrzymasz propozycję wybrania jednego z projektów dostępnych w kolekcji szablonów usługi. Edytor strony zapewnia szczegółowy podgląd wszystkich szablonów, abyś mógł dowiedzieć się, jak dokładnie twoja strona będzie wyświetlana na różnych typach ekranów. Edytor jest bardzo intuicyjny i nie pozostawia miejsca na zamieszanie – jak tylko zaczniesz pracować nad projektem, będziesz mógł skorzystać z części wprowadzającej, która uświadomi ci podstawy procesu projektowania stron internetowych . Nie ma potrzeby kopiowania i wklejania całej zawartości, przesyłania zdjęć i przywracania linków – wszystko odbywa się automatycznie bez wpływu na zawartość witryny. Podsumowując, Duda jest łatwym w użyciu narzędziem do tworzenia stron internetowych, jednak opanowanie go może trochę potrwać.

2. Funkcje & Elastyczność

Duda zawiera niesamowity zestaw funkcji, który pozwala efektywnie tworzyć, zarządzać, personalizować i promować różne typy projektów. Należą do nich witryny prywatne i biznesowe, blogi, sklepy internetowe, portfele, strony docelowe i inne. System nie określa żadnych ograniczeń dotyczących liczby stron lub widżetów, które chcesz dodać. To od Ciebie zależy, czy uruchomisz tyle witryn, ile potrzebujesz na jednym koncie i dodasz dowolną liczbę stron dostępnych na liście. Przyjrzyjmy się teraz głównym funkcjom kreatora stron internetowych, aby sprawdzić, czy mogą one zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych.

eCommerce

Duda to świetne narzędzie do uruchomienia w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego. System oferuje zintegrowaną platformę eCommerce (w oparciu o EcWid technologia), który działa bezproblemowo na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Możesz wybierać spośród wielu szablonów eCommerce, które mają nowoczesny wygląd i doskonałą wydajność. Witryna internetowa automatycznie używa tych samych stylów czcionek i schematów kolorów, co reszta witryny.

Duda eCommerce

Użytkownikom oferuje całkiem niezły wybór interesujących układów stron produktu, aby móc załadować wymaganą liczbę produktów, dostosować ich projekty i opisy, a także dodawać zdjęcia produktów w celu lepszej prezentacji online. Aby zarządzać sklepem internetowym, możesz skonfigurować niestandardowe wysyłki biuletynów, zintegrować ponad 30 opcji płatności, ustawić minimalną / maksymalną sumę zakupu na jedną kasę, włączyć automatyczne kalkulatory podatkowe (funkcja jest obecnie możliwa w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, UE i Australia), generuj kody kuponów dla niektórych produktów, organizuj produkty w kategorie, udostępniaj treści cyfrowe, pozyskuj dostawców usług transportowych, ustaw stawki i opcje wysyłki itp..

Obsługa wielu języków

System pozwala wybrać spośród ponad 55 języków, aby uruchomić stronę internetową skierowaną do określonej grupy docelowej. Wielojęzyczne strony internetowe tworzone za pomocą tego systemu są łatwe w zarządzaniu, przyjazne SEO oraz w pełni konfigurowalne. Jeśli masz dobre umiejętności programowania, możesz uzyskać dostęp do kodu każdej strony, aby dostosować tam ustawienia języka.

Duda Multilanguage

Narzędzie InSite

Pod względem wyjątkowej funkcjonalności Duda oferuje inSite, inteligentne narzędzie umożliwiające webmasterom tworzenie spersonalizowanych treści i dostarczanie ich odpowiednim użytkownikom witryny w oparciu o różne wyzwalacze. Niektóre z nich to: pora dnia, lokalizacja geograficzna, urządzenie, z którego korzysta Twój klient, aby uzyskać dostęp do Twojej witryny i nie tylko. Możesz dodać różne wyskakujące okienka do swojej witryny, które pozwalają wyświetlać określone wiadomości odbiorcom podczas każdej wizyty. Istnieje biblioteka gotowych InSites i możliwość tworzenia niestandardowych wyzwalaczy.

Duda Personalizacja

Integracja społeczna i widżety

Dzięki Duda masz całkiem niszową szansę na skorzystanie z wielu integracji systemów, takich jak Facebook, Yelp, Twitter, YouTube itp. Można wybierać z różnych widżetów, integrować kanały społecznościowe, publikować linki do swoich stron na kontach mediów społecznościowych . Co więcej, możesz tworzyć wyskakujące okienka w celu promowania sprzedaży, inicjowania i wspierania rejestracji przez e-mail, personalizowania witryn dla określonych kategorii użytkowników. Widżet formularza kontaktowego można również osadzić, aby uprościć interakcję między użytkownikami i programistami systemu.

Integracja widżetu vCita pozwala odwiedzającym planować spotkania za pośrednictwem urządzeń mobilnych, stacjonarnych i tabletów. Inne widżety, które możesz dodać do strony internetowej, to: rezerwacje OpenTable, kupony, komentarze Disqus, dzielnik, przesyłanie plików, wiele lokalizacji i mapy i więcej.

Blog

Możliwe jest również założenie funkcjonalnego, elastycznego, responsywnego i dostosowywalnego bloga na stronie Duda. Możesz dodawać dowolne treści, edytować style i układy stron blogów, przypisywać wielu autorów, przeglądać statystyki blogów, korzystać z opcji filtra wyszukiwania.

Blog Duda

System oferuje dwa tryby edycji blogów, które są ze sobą połączone i przyczyniają się do końcowych opcji wyświetlania blogów. Należą do nich tryb układu, w którym można skonfigurować strukturę bloga, oraz tryb postu, w którym można przesyłać treści. Jest to dość wygodne dla większości użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie byli zaangażowani w tworzenie blogów. Kanały RSS i ATOM są automatycznie tworzone i aktualizowane dla każdego posta dodanego do bloga.

optymalizacja wyszukiwarki

Strony internetowe Duda są dobrze zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. System automatycznie generuje mapy witryny, pozwala na umieszczanie metatagów dla każdej strony (słowa kluczowe, tytuły i opisy), wybieranie i konfigurowanie ulubionych, dostosowywanie adresów URL witryn, konfigurowanie przekierowań robots.txt i 301 itp..

Ciekawą atrakcją systemu jest jego zaawansowana funkcja znana jako Vary: User-Agent. Jest to rodzaj narzędzia, którego zadaniem jest powiadamianie wyszukiwarek o treściach, których użytkownicy oczekują na podstawie urządzenia, którego szukają..

Narzędzia marketingowe

Duda korzysta z niezwykle szerokiej gamy narzędzi marketingowych w celu zwiększenia współczynników konwersji klientów. Należą do nich widżety konwersji klienta, widżety typu „kliknij, aby wysłać e-mailem” i „kliknij, aby połączyć”, opcja generowania kodu kuponu, mapy zawierające szczegółowe wskazówki dotyczące lokalizacji, narzędzia do planowania spotkań itp. Dodatkowo możesz zintegrować widżet PayPal, wyświetlać recenzje Yelp, tworzyć kontakty formularze i dodaj wiele innych funkcjonalnych widżetów.

Analityka

Duda zapewnia dostęp do narzędzi do zbierania danych analitycznych, dzięki którym właściciele witryn mogą śledzić i kontrolować statystyki swoich witryn. Integracja z Google Analytics zapewnia głębszy wgląd w dane o ruchu w Twojej witrynie. Umożliwia sprawdzenie zachowania użytkowników, śledzenie liczby wyświetleń strony i odwiedzin, lokalizację, z której pochodzą użytkownicy i inne ważne informacje.

Zastrzyk kodu

Dla doświadczonych użytkowników Duda devs oferuje tryb programisty, który daje pełny dostęp do HTML / CSS strony. Możliwe jest również dostosowanie szablonów stron internetowych za pomocą opcji wstrzykiwania kodu. Dzięki temu strony internetowe mają spersonalizowany i naprawdę wyjątkowy wygląd, nie wspominając o doskonałej funkcjonalności.

Duda Code Editor

Konstruktor widżetów

Dzięki Duda możesz nie tylko zintegrować dostępne widżety, ale także tworzyć i modyfikować istniejące. Można to zrobić w ciągu kilku godzin, używając standardowych umiejętności CSS, HTML i JavaScript. Aby zaktualizować wymagane widżety, należy uzyskać dostęp do Konstruktora widgetów i dokonać tam edycji.

Opcje komentowania

Podczas pracy nad rozwojem projektu masz możliwość aktywowania dialogów w czasie rzeczywistym ze swoimi klientami, aby poznać szczegóły. Komentarze użytkowników są również tutaj włączone. Po dodaniu nowego komentarza członkowie zespołu i wyznaczeni klienci otrzymają automatyczne powiadomienia e-mail, aby móc reagować na nowe wiadomości na czas.

Praca drużynowa

Kreator stron internetowych zachęca do współpracy zespołu, umożliwiając Tobie i członkom Twojego zespołu tworzenie, zapisywanie i udostępnianie Sekcji zespołu. Wszyscy członkowie zespołu mają dostęp do jedynego wspólnego pulpitu nawigacyjnego, w którym mogą współpracować przy opracowywaniu projektów.

Biała etykieta

Duda oferuje zaawansowane Narzędzie White Label. Umożliwia korzystanie z systemu pod marką użytkownika w celu zastosowania całego zakresu jego funkcji podczas pracy nad projektami klienckimi. Narzędzie w pełni zintegruje się z funkcjami i stylem Twojej marki, aby zapewnić wciągające wrażenia. Obecnie platforma White Label Dudy jest dostępna tylko dla użytkowników zespołu, agencji i planu niestandardowego, ale można ją przetestować podczas 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Szyfrowanie SSL

Wszystkie witryny utworzone za pomocą Dudy są automatycznie chronione certyfikatami SSL, dzięki czemu cały proces edycji witryny jest bezpieczniejszy i bardziej niezawodny dla właścicieli, pracowników i klientów.

3. Wzory

Liczba tematów:100
Darmowe szablony:&# x2714; TAK
Elastyczny projekt:&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK

Kolekcja szablonów Duda jest bogata i imponująca. Obecnie obejmuje około 100 projektów i jest regularnie aktualizowany o nowe. Dla wygody użytkownika szablony są podzielone na kategorie tematyczne. Można również skorzystać z opcji filtru wyszukiwania i podzielić projekty na kilka kategorii, aby skrócić czas wyszukiwania.

Niezależnie od tego, jaki szablon wybierzesz, będzie on domyślnie responsywny i całkowicie konfigurowalny. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedniego motywu, który spełnia Twoje potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych, możesz wybrać pusty szablon, aby dostosować go od zera. Szablony mają tryb podglądu, który pozwala zobaczyć sposób wyświetlania wybranego motywu na ekranach urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

Tutaj również dostępna jest opcja zmiany szablonu która pozwala zmieniać szablony podczas procesu tworzenia stron internetowych bez utraty wprowadzonych zmian. Ci, którzy chcą dostosować witrynę za pomocą kodowania, mogą włączyć tryb programisty w celu spersonalizowania projektu poprzez wstrzyknięcie kodu.

Duda Designs

Aby dostosować wygląd witryny, przejdź do pulpitu edytora, gdzie znajdziesz kilka sekcji. Tutaj możesz dostosować ustawienia projektu (układ, tło, czcionki, paleta kolorów itp.), Dodawać i edytować strony, wybierać i integrować widżety, przesyłać treści, personalizować projekt, integrować sklep internetowy lub blog itp. Wygodne przeciąganie – i upuść edytor systemu upraszcza proces tworzenia strony internetowej, czyniąc go bardziej intuicyjnym. Możesz także wybierać spośród różnych stylów nawigacji w trybach mobilnych, stacjonarnych i tabletów. Aby Twoje projekty były bardziej dynamiczne, system pozwala na zmniejszenie nagłówka potrzebnego do utrzymania go na górze strony podczas przewijania. Powielanie stron i opcje importowania opatentowanych treści pomagają zaoszczędzić całkowity czas tworzenia witryny bez wpływu na wynik.

4. Obsługa klienta

Duda jest bardzo prostym systemem, więc prawie nigdy nie napotkasz żadnych problemów. W każdym razie kreator stron internetowych oferuje potężną obsługę klienta dla wszystkich kategorii użytkowników. Oprócz wyczerpujących informacji o systemie dostępnych na stronie głównej, istnieje imponująca baza wiedzy składająca się z samouczków krok po kroku napisanych prostym językiem. Możliwe jest również skorzystanie z usługi obsługi biletów, obejrzenie pomocnych seminariów internetowych ze szczegółowymi przewodnikami i filmami, aby poznać niuanse pracy z systemem, a także informacje o aktualizacjach, najnowszych produktach itp..

The Centrum pomocy narzędzia do tworzenia witryn zapewnia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które użytkownicy napotykają podczas pracy z systemem. Aby przyspieszyć wyszukiwanie pytania i odpowiedź na nie, można użyć opcji filtru wyszukiwania, aby uporządkować zapytania.

Ponadto twórca witryny oferuje wiele materiałów marketingowych, historie sukcesu innych użytkowników oraz blog z wieloma artykułami na temat projektowania stron internetowych. Najbardziej pomocną funkcją obsługi klienta jest czat na żywo, w którym możesz komunikować się z asystentem, który odpowie na twoje pytania i pomoże rozwiązać problemy związane z systemem. Podsumowując, obsługa klienta Duda jest na najwyższym poziomie.

5. Polityka cenowa

Duda jest dość drogim narzędziem do tworzenia stron internetowych, a oferowane przez niego plany są dobrze zaprojektowane, aby sprostać potrzebom użytkowników. System ma bezpłatną wersję próbną, która obejmuje 30 dni i pozwala odkryć cały zestaw funkcji usługi. Jeśli chodzi o płatne subskrypcje, Duda ma ich trzy. Obejmują one plany podstawowe (14 USD / mc), zespołowe (22 USD) i agencyjne (74 USD / mc). Koszt planów różni się w zależności od liczby stron internetowych, ilości produktu dodanego do sklepu internetowego, opcji marketingu i promocji, współpracy zespołu, opcji zarządzania klientem itp..

Opcja wycenyKosztfunkcje
Podstawowy:14 USD / mies✓ 1 strona internetowa;
✓ Wsparcie przez e-mail;
✓ Darmowy SSL.
Zespół:22 USD miesięcznie✓ 1 strona internetowa;
✓ Wsparcie na żywo;
✓ 4 członków zespołu.
Agencja:74 USD / mies✓ 8 stron internetowych;
✓ Niestandardowy branding;
✓ Eksport strony internetowej.

Dla użytkowników, którzy zamierzają założyć sklep internetowy, Duda oferuje specjalne dodatki eCommerce dla każdej witryny. Spójrz na nie poniżej:

 • 10 produktów sklep – za darmo;
 • Sklep z 100 produktami – 7,25 USD / mc;
 • Sklep z produktami 2500 – 19,25 USD / mc.

Duda oferuje również kuszące rozwiązanie White Label dla agencji internetowych i niezależnych specjalistów. Potrzebujesz planu niestandardowego? Nie ma problemu podczas pracy z Dudą. Dla klientów posiadających setki stron internetowych pod zarządzaniem, twórca stron internetowych ma specjalną ofertę – Wielopoziomowe obniżki cen, Dedykowany menedżer konta, Nieograniczony dostęp do interfejsu API & Zaawansowane wsparcie itp. Skontaktuj się z twórcami systemu, aby dowiedzieć się, jakie są koszty tych opcji.

6. Plusy i minusy

Duda to w pełni funkcjonalny kreator stron internetowych, który oferuje niezliczone opcje dostosowywania projektu. Podobnie jak większość innych narzędzi do projektowania stron internetowych, charakteryzuje się to zaletami i wadami, o których użytkownicy powinni wiedzieć przed podjęciem decyzji na korzyść usługi. Zobaczmy je teraz.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Prosty edytor przeciągnij i upuść.
&# x2714; Silnik blogów i opcje sklepu internetowego.
&# x2714; Obsługa wielu języków.
&# x2714; Wiele opcji dostosowywania projektu.
&# x2714; Unikalna funkcja InSite.
✘ Brak dostępnych App Store.
✘ Dość droga polityka cenowa, brak bezpłatnego planu.

Wniosek

Duda to narzędzie do tworzenia witryn internetowych, które oferuje opcje przeciągania i upuszczania, zaawansowane funkcje dostosowywania projektu i potężne narzędzia integracyjne. System działa równie dobrze dla nietechnicznych i ekspertów od projektowania stron internetowych. Pozwala użytkownikom po raz pierwszy szybko reagować na bieżące witryny – cały proces jest w pełni zautomatyzowany. System wyróżnia się z tłumu dzięki swojej wielojęzycznej funkcji, wydajnej obsłudze klienta, szczegółowemu systemowi analitycznemu, a także mnóstwu narzędzi SEO i marketingowych.

Jest to wystarczająco dobre rozwiązanie dla małych i średnich projektów. Oferuje wiele responsywnych szablonów, które można w 100% dostosować. Eksperci w dziedzinie kodowania mogą wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę do tworzenia naprawdę unikalnych projektów o imponującej wydajności. Jeśli szukasz responsywnego narzędzia do tworzenia witryn lub miejsca, w którym znajdziesz bogate funkcje wersja mobilna twojej aktualnej strony, gorąco polecam sprawdzenie Dudy. Ci kolesie wiedzą, co oznacza responsywny! Pamiętaj, aby podzielić się swoim doświadczeniem w komentarzach.

Wypróbuj Duda teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map