Recenzja Dudamobile

DudaMobile – to usługa, która pozwala na szybkie i profesjonalne tworzenie stron mobilnych DIY. System wyróżnia się z tłumu dzięki wyraźnemu naciskowi na konwersję stron internetowych na komputery stacjonarne w pełne funkcji, przyjazne dla użytkownika strony mobilne tuż przed twoimi oczami!


DudaMobile był kierowany do właścicieli witryn, którzy z jakiegoś powodu nie zdołali stworzyć stron gotowych na urządzenia mobilne, ale mieli zamiar zoptymalizować swój projekt pod kątem mobilnego przeglądania. Nie trzeba było całkowicie przebudowywać wersji strony internetowej, aby była responsywna. Zamiast tego użytkownik miał okazję dołączyć do DudaMobile, aby utworzyć osobną wersję mobilną gotowego projektu. W wielu przypadkach było to rozsądne rozwiązanie, które pomogło zapobiec utracie ruchu i pozycjonowaniu w rankingu SEO.

Jednak ostatnio DudaMobile ogłosił przerwanie projektu. Nie dlatego, że było złe lub nieskuteczne. Jest tak po prostu dlatego, że przeżył – większość współczesnych stron internetowych jest teraz domyślnie tworzona. Zmniejszyło to zainteresowanie użytkowników produktem, a zatem nie ma już na niego popytu. Zamiast tego możesz użyć Kreator stron internetowych Duda który pozwala tworzyć responsywne strony internetowe w trybie automatycznym i naprawdę się to udaje.

Mimo że DudaMobile nie jest już obsługiwany, postanowiliśmy pozostawić recenzję produktu bez zmian. Może się przydać tym użytkownikom, którzy mają witryny zbudowane z usługą i mogą być zainteresowani znalezieniem odpowiedzi na ich pytania tutaj.

1. Łatwość użycia

W przeciwieństwie do innych twórców stron, DudaMobile nie jest o projektowanie i publikowanie zupełnie nowej strony od zera, chodzi o zoptymalizowanie istniejącej witryny pod kątem przeglądania na urządzeniach mobilnych.

Duda Mobile Editor

Podczas rejestracji w wersji próbnej platformy zostaniesz poproszony o podanie danych logowania i hasła oraz numeru telefonu i istniejącej witryny, którą chcesz przygotować na urządzenia mobilne. Jak tylko to zrobisz, zostaniesz przekierowany do pulpitu nawigacyjnego witryn, gdzie będziesz mógł również uzyskać dostęp do statystyk strony, zasobów wsparcia i ogólnych informacji o koncie.

Cały proces tworzenia witryn mobilnych jest absurdalnie prosty: wystarczy wprowadzić adres URL swojej witryny i kliknąć przycisk. W ciągu zaledwie kilku sekund uzyskasz dostęp do edytora, w którym możesz zacząć zmieniać układy, nagłówki, ikony stron itp. Będziesz mógł edytować strony internetowe, przeciągając i upuszczając sekcje lub elementy popularnych, biznesowych, projektowych i społecznościowych (np. Click przycisk połączenia, Mapy Google, Google AdSense, formularze kontaktowe, listy, dzielniki, konta sieci społecznościowych itp.). Możliwe jest także dostosowanie tutaj ustawień SEO i stron, a także dodanie nowych stron do wersji witryny mobilnej. Interfejs jest bardzo intuicyjny i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej.

2. Funkcje & Elastyczność

DudaMobile ma wiele funkcji, zarówno dla urządzeń mobilnych, jak i standardowych. Nawet jeśli nie masz witryny na komputery, możesz uzyskać witrynę mobilną z Dudą – po prostu wpisz adres URL strony na Facebooku, a zawartość zostanie przeniesiona do nowej witryny na telefony komórkowe. Podczas edycji można importować dodatkowe treści z innych źródeł.

Duda Mobile Preview

Inne funkcje obejmują:

 • Funkcje specyficzne dla urządzeń mobilnych: kliknij, aby połączyć i kliknij, aby wysłać tekst; Integracja z Mapami Google, która zapewnia szczegółowe wskazówki dojazdu do Twojej tradycyjnej lokalizacji; wiele lokalizacji dla firm w całym regionie; kliknij, aby wysłać e-mailem.
 • Planowanie online.
 • Kupony mobilne.
 • Śledzenie mobilne – DudaMobile ma własną aplikację śledzącą.
 • Opcje układu i stylu nawigacji – usługa umożliwia wybór różnych układów nawigacji (Lista, Matryca, rozwijanie, dół, góra) i style (Zaokrąglone z ikonami, w kwadracie z ikonami, przezroczyste z ikonami, przezroczyste ze strzałkami lub kwadratowe ze strzałkami).
 • Wybór obrazu tła witryny, stylu tekstu, nagłówka, przycisków.
 • Ustawianie szczegółów nagłówka na wszystkich stronach witryny (wybór typu i obrazu, zmiana rozmiaru, wyrównanie itp.).
 • Zaawansowane dostosowywanie strony internetowej (SEO i ustawienia strony, aktywacja powiadomień Push, wybór tytułu strony, edycja treści, integracja elementów popularnych, biznesowych, projektowych i społecznościowych).
 • Edycja kodu CSS / HTML.
 • Automatyczne tworzenie wersji kopii zapasowej strony internetowej, którą można przywrócić w dowolnym momencie.
 • Wygodna opcja podglądu.
 • Blogi i silniki eCommerce.
 • Tworzenie okien stron i wyskakujących okienek.
 • Przeciągnij i upuść widżety.
 • Biblioteka treści (możesz importować zawartość z istniejącej witryny, zbierać ją od klienta lub przesyłać ręcznie).
 • Dostosowywalne reguły personalizacji.
 • Wsparcie wielojęzyczne.
 • Dostęp do statystyk strony (dziennie tygodniowo co miesiąc).
 • Dostęp do zasobów obsługi klienta.

3. Wzory

DudaMobile korzysta z obecnego projektu witryny, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia mobilne, które będą pasować do ogólnego stylu Twojej obecności w sieci. Po wygenerowaniu automatycznej wersji witryny mobilnej możesz ją edytować za pomocą edytora przeciągania i upuszczania; dodać dodatkową treść; ukryj elementy i zmień nawigację – wszystko bez wpływu na witrynę na komputerze.

Duda Mobile Design

Edytor DudaMobile zapewnia pełny dostęp do kodu źródłowego w celu zwiększenia elastyczności i kontroli.

4. Obsługa klienta

DudaMobile oferuje centrum samopomocy obejmujący różne tematy. Znajduje się tu także centrum zasobów z najnowszą bazą wiedzy na temat przemysłu i technologii.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi w Centrum pomocy, możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem edytora. Użytkownicy abonamentu Premium mogą uzyskać wsparcie telefoniczne i czat na żywo, podczas gdy inni klienci mogą skontaktować się z zespołem obsługi klienta przez telefon. Szacowany czas oczekiwania na odpowiedź telefoniczną to 2-3 minuty w dni powszednie. Otrzymanie wiadomości e-mail z odpowiedzią na twoje pytanie potrwa nieco dłużej – około 2-6 godzin w dni powszednie. DudaMobile stale organizuje pomocne seminaria internetowe i studia przypadków, które są następnie publikowane wraz z dziesiątkami filmów pomocniczych.

5. Polityka cenowa

Darmowa wersja platformy zapewnia użytkownikom wystarczającą liczbę funkcji, aby dostosować i opublikować ładną stronę mobilną. Bezpłatne strony są obsługiwane przez reklamy: u góry i w stopce każdej strony znajduje się niewielka reklama DudaMobile. Poza tym nie będzie można używać niestandardowej domeny dla swojej witryny (będzie to wyglądać tak: mobile.dudamobile.com/site/mysitename).

Duda Mobile Price

Aby odblokować pełny potencjał DudaMobile, musisz zaktualizować swoje konto. Kreator stron internetowych oferuje obecnie trzy płatne subskrypcje. Obejmują one:

 • Basic (14 USD / mc, jeśli rozliczane co roku) – zawiera 1 stronę internetową i możliwość zbudowania dodatkowej strony internetowej za 14,25 USD miesięcznie rozliczane;
 • Zespół (22 USD miesięcznie, jeśli rozliczane są co roku) – oferuje plan próbny, 1 stronę internetową, wspólny dostęp do strony internetowej dla 4 członków zespołu, opcję White Label, możliwość uruchomienia dodatkowej strony internetowej za 9,75 USD / mc (rozliczane co roku) oraz rozbudowane narzędzia do współpracy w zespole;
 • Agencja (74 USD miesięcznie, jeśli rozliczane są co roku) – obejmuje 8 stron internetowych, wspólny dostęp do witryny dla 10 członków zespołu, opcja White Label, wiele narzędzi do współpracy zespołu, dostęp do interfejsu API i eksport witryn, account.plan.feature.widgetBuilder oraz możliwość stworzenia dodatkowej strony internetowej za 8,25 USD miesięcznie rozliczane rocznie.

6. Plusy i minusy

DudaMobile ma szereg zalet i wad, które mogą mieć wpływ na wybór platformy. Dlatego ważne jest, abyś był ich świadomy z wyprzedzeniem.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Kreator stron mobilnych;
&# x2714; Wygodny edytor „przeciągnij i upuść”;
&# x2714; Łatwe dostosowywanie i publikowanie stron internetowych;
&# x2714; Wiele funkcji skoncentrowanych na urządzeniach mobilnych;
&# x2714; Szczegółowe dostosowanie strony internetowej.
✘ Powolny edytor stron internetowych;
✘ Nie ma sensu tworzyć osobnej strony mobilnej;
✘ Drogie plany cenowe.

Dolna linia

DudaMobile to łatwy w obsłudze mobilny konwerter stron internetowych. Początkowo był używany, aby pomóc właścicielom witryn w tworzeniu mobilnych wersji ich standardowych stron internetowych bez wpływu na ich projekt. System jest łatwy w obsłudze dla początkujących i profesjonalistów zajmujących się projektowaniem stron internetowych, ponieważ nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy na temat programowania.

Musisz podać adres URL swojej witryny i obserwować, jak system konwertuje go na wersję mobilną. Nie oznacza to jednak, że nie możesz uczestniczyć w procesie dostosowywania witryny. DudaMobile zawiera zestaw narzędzi do dostosowywania projektu, funkcje przeciągania i upuszczania, opcję podglądu strony internetowej i inne problemy, które powodują, że jesteś odpowiedzialny za proces projektowania stron internetowych.

DudaMobile działa świetnie dla właścicieli witryn, którzy nie mają mobilnych wersji swoich witryn, ale zdają sobie sprawę z konieczności ich uruchomienia. Z biegiem czasu jednak rośnie zapotrzebowanie na responsywne strony internetowe, które pasują do wszystkich komputerów i urządzeń mobilnych, co może nieco obniżyć użyteczność systemu i zapotrzebowanie na niego.

Pamiętaj jednak, że produkt nie jest już obsługiwany z powodu szerokiego wyboru prostych, w pełni funkcjonalnych i przyjaznych dla użytkownika kreatorów stron internetowych, które domyślnie umożliwiają tworzenie responsywnych stron internetowych. Jeśli masz zamiar uruchomić bogatą w funkcje stronę internetową, która będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, przejdź do odkrywania popularnych alternatyw DudaMobile. Ich użycie znacznie uprości zadanie tworzenia stron internetowych, zapewniając imponujący wynik.

Utwórz witrynę mobilną za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map