Recenzja HostPapa

Recenzja HostPapa


HostPapa – jest numerem jeden hostingu w Ameryce Północnej. Platforma obsługuje obecnie ponad 500 000 stron internetowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy funkcji i usług dostarczanych przez zespół ekspertów w różnych niszach, od konfiguracji hostingu i tworzenia stron internetowych po rejestrację domen i marketing.

W przeciwieństwie do wielu innych dostawcy hostingu, HostPapa to firma działająca w pełnym cyklu, która pozwala budować, utrzymywać i promować swoją firmę od podstaw. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych rozwiązań serwerowych zapewniających dobrą wydajność, zaawansowane zabezpieczenia, hosting witryn internetowych opartych na WP i sklepów internetowych. Powinniśmy także wspomnieć o kompleksowej pomocy technicznej, łatwości użytkowania i gronie bezpłatnych narzędzi dostarczanych z każdym pakietem hostingowym.

1. Plusy i minusy

HostPapa może pasować do różnych projektów online, od małych firm i witryn opartych na treści do bardziej skomplikowanych projektów eCommerce. Oferuje przystępne plany, niezmierzone pasmo z każdym pakietem pomimo ceny lub poziomu, a także plan początkowy dla dwóch stron internetowych zamiast jednego, jak robi to większość dostawców hostingu.

Ponadto jest kompatybilny ze wszystkimi główne platformy CMS i zapewnia osobny hosting zoptymalizowany pod kątem WP oprócz pakietu serwerów sklepu internetowego.

Mimo drobnych wad HostPapa jest nadal jedną z najlepszych ofert na rynku.

HostPapa Plusy:

 • Darmowa domena – każdy użytkownik dostaje darmową domenę z każdym planem hostingowym. Albo potrzebujesz pakietu wejściowego z minimalnymi zasobami lub maksymalnymi zasobami, aby zasilić swój cyfrowy sklep, system zapewnia każdemu bezpłatną domenę.
 • Dwie strony od samego początku – w przeciwieństwie do większości innych dostawców hostingu, którzy oferują podstawowy plan dla jednej strony internetowej, HostPapa oferuje lepszą ofertę początkową, która jest dostępna dla dwóch stron internetowych od samego początku.
 • Dobry czas pracy – chociaż wiele firm stara się zapewnić swoim klientom 100% czasu pracy, brzmi to nierealnie. Jednak HostPapa jest bardzo zbliżona do tego, ze średnią szybkością działania 99,9%.
 • Wsparcie przez całą dobę – użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem pomocy technicznej 24/7 lub uzyskać dostęp do obszernej bazy wiedzy zawierającej wiele przewodników i samouczków wideo.
 • Dodatkowe funkcje – HostPapa jest platformą pełnego cyklu, która oferuje dodatkowe usługi, takie jak niestandardowy kreator stron internetowych, konfiguracja i integracja sklepu internetowego, bezpłatna migracja strony internetowej, pakiety marketingowe dla firm i osób prywatnych itp..

Jednocześnie użytkownicy mogą nie lubić braku dedykowanego rozwiązania serwerowego, a także niektórych innych małych wad.

Wady HostPapa:

 • Szybkość ładowania strony może być lepsza – najnowsze badania pokazują szybkość ładowania strony 759 ms. Pomimo faktu, że niektóre platformy oferują wyższą prędkość, HostPapa wciąż jest w stanie pokonać branżowy standard, który wynosi obecnie 890 ms.
 • Kosztowne przedłużenie planu – jeśli podoba Ci się hosting i chcesz go nadal używać, możesz nie lubić ceny przedłużenia. Może być dwa razy wyższy w porównaniu do początkowej ceny.
 • Zautomatyzowane kopie zapasowe strony internetowej – funkcja jest dostępna tylko dla użytkowników abonamentu Business Pro.

HostPapa to dobre rozwiązanie hostingowe pomimo niewielkich wad. W końcu nikt nie jest idealny, a platforma zapewnia solidną kompensację w obliczu dodatkowych usług i funkcji. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co oferuje.

2. Funkcje hostingowe

Dostawca hostingu zapewnia wszystko, co możliwe, aby zapewnić bezpieczne i stabilne działanie strony internetowej. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe korzyści w obliczu narzędzi marketingu biznesowego, narzędzi do tworzenia własnej witryny w kilka minut, rejestracji bezpłatnej domeny itp..

 • Darmowa domena dla wszystkich – każdy użytkownik HostPapa ma możliwość rejestracji domeny i korzystania z niej w ramach wybranego planu hostingowego bezpłatnie przez 1 rok. Ponadto platforma oferuje niestandardową usługę rejestracji domen bez konieczności przełączania się między różnymi stronami internetowymi.
 • Niestandardowy kreator stron internetowych – wykorzystaj w pełni łatwy w obsłudze program do tworzenia witryn zaprojektowany dla początkujących. Nie wymaga umiejętności kodowania ani programowania. Skorzystaj z intuicyjnego edytora „przeciągnij i upuść”, aby tworzyć i wdrażać witryny z poziomu ziemi.
 • Intuicyjny cPanel – sam hosting jest bardzo łatwy w użyciu głównie dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania. Użytkownicy będą mogli zarządzać każdą z dostępnych usług z jednego pulpitu nawigacyjnego HostPapa.
  HostPapa cPanel
 • Email Business Solutions – zarządzaj swoją firmą online i zarządzaj nią za pomocą niezbędnych narzędzi. Użytkownicy mogą otrzymać pakiet G Suite, który zawiera konto firmowe Gmail, zestaw narzędzi do współpracy biurowej i 30 GB przestrzeni dyskowej.
 • nieograniczona przepustowość – każdy plan oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową albo wybierasz najtańszy plan wejścia, albo zaawansowany pakiet z rozszerzonymi zasobami hostingowymi.
 • Bezpłatny transfer domen i migracja strony – Zespół HostPapa pomoże Ci przenieść już istniejącą domenę lub stronę internetową na platformę. Transfer domeny jest bezpłatny, a migracja strony jest obsługiwana bez przestojów projektu.
 • Green Hosting – HostPapa jest jednym z pierwszych dostawców hostingu, który zadeklarował się jako zielone rozwiązanie serwerowe. Oznacza to, że dbają o środowisko i świat, w którym żyjemy. Do zasilania elektrowni wykorzystuje źródła odnawialne, a także w pełni wykorzystuje energię wiatrową i słoneczną.
 • Hosting sklepu internetowego – system ma osobne rozwiązanie hostingowe eCommerce dla użytkowników, którzy tylko planują stworzyć sklep cyfrowy i tych, którzy już mają gotowy projekt eCommerce. Pakiet obejmuje bezpłatną migrację witryny, nieograniczoną liczbę produktów do sprzedaży, konfigurację sklepu i pomoc w konfiguracji, konsultacje oraz bezpłatne szyfrowanie SSL.
 • Hosting zoptymalizowany pod kątem WP – jesteś oddany WordPress wentylator? HostPapa dostarcza zoptymalizowane pod kątem WP rozwiązanie hostingowe z preinstalowanym CMS, wbudowanymi wtyczkami i funkcjami bezpieczeństwa, bezproblemową integracją ze stroną internetową, automatycznymi aktualizacjami WordPress i więcej.

W rezultacie mamy najlepszego dostawcę hostingu ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami oprócz zaawansowanych usług dla tych, którzy szukają nie tylko hostingu, ale pełnego rozwiązania internetowego do opracowywania projektów, promocji, wsparcia i konserwacji.

3. Wydajność

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nawet najbardziej zaawansowane technologie nigdy nie pozwolą Ci korzystać ze 100% czasu sprawności. Jednak niektórzy dostawcy hostingu są bardzo zbliżeni do tego wskaźnika. A HostPapa jest jednym z nich. Najnowsze testy i badania pokazują 100% czasu pracy bez przestojów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jeśli zauważysz krótszy czas przestoju w ciągu pierwszych 30 dni korzystania z hostingu, możesz ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy.

HostPapa UpTime

Każdy plan ma funkcję Cloudflare CDN. Zapewnia lepszy zasięg globalny pomimo lokalizacji odwiedzających. HostPapa wykorzystuje sterowniki SSD, które są szybsze w porównaniu do HDD. Również wbudowany system buforowania zapewnia szybsze ładowanie strony, które obecnie wynosi około 759 ms. Wynik jest lepszy w porównaniu ze standardami branżowymi. Cachewall służy do dodatkowej ochrony witryny.

HostPapa Perfomance

Pomaga również zoptymalizować projekt i skrócić czas reakcji strony. Ogólna wydajność jest dobra, a zespół HostPapa stale pracuje nad jego rozwojem.

4. Bezpieczeństwo

Niektóre funkcje bezpieczeństwa zależą od wybranego planu hostingowego i rozwiązania serwerowego. Na przykład automatyczne kopie zapasowe witryn są dostępne tylko w planie Business Pro. Uważamy, że ta funkcja jest warta zapłaty, ponieważ system tworzy listę kilku punktów przywracania, podczas gdy dane są przechowywane w oddzielnych lokalizacjach, aby zapobiec całkowitemu upadkowi.

Ci, którzy zdecydują się na hosting dzielony, docenią system antyspamowy Panda Cloud, który jest zintegrowany z każdym planem i jest już wliczony w cenę. Podstawowe środki bezpieczeństwa obejmują zaporę ogniową serwera, wykrywanie złośliwego oprogramowania i wirusów, monitorowanie i zakończenie zagrożeń cyfrowych. Niektóre plany zawierają prywatność domeny i dedykowany adres IP, a wszystkie pakiety zapewniają bezpłatne szyfrowanie SSL.

5. Obsługa klienta

HostPapa ustanawia kompleksowe podejście do tego, co nazywamy obsługą klienta. Oprócz kilku sposobów natychmiastowego kontaktu, w tym telefonu, czatu na żywo i systemu sprzedaży biletów, użytkownicy mogą liczyć na pomoc zapewnianą przez:

 • Samouczki wideo i przewodniki – obejmują wszystkie najważniejsze problemy. Dowiesz się, jak zacząć korzystać z hostingu lub konstruktora stron.
 • Baza wiedzy – zawiera mnóstwo artykułów podzielonych na odpowiednie kategorie. Są dedykowane do hostingu, domen, e-maili itp.
 • Lokalni eksperci – HostPapa ma zespół specjalistów, którzy mogą przeprowadzić konfigurację, dokończyć migrację witryny, dopracować sklep internetowy, a nawet zbudować witrynę od podstaw. Wystarczy wysłać prośbę za pośrednictwem sekcji Do-It-For-Me.

Wszystkie wyżej wymienione funkcje są dostępne dla wszystkich użytkowników pomimo abonamentu.

6. Polityka cenowa

Oto sekcja cen. Dowiedzmy się, ile kosztuje HostPapa i jakie rozwiązania serwerowe dostarcza. Zaczniemy od standardowego hostingu, który jest dostępny w trzech głównych planach:

Cennik HostPapa

 • Koszty początkowe 3,95 USD dla dwóch stron internetowych i nieograniczonej przepustowości.
 • Koszty prowadzenia działalności gospodarczej 3,95 USD dla nieograniczonej liczby stron internetowych i nieokreślonego miejsca na dysku SSD.
 • Business Pro kosztuje 12,95 USD wszystkie nieograniczone funkcje i ulepszenia bezpieczeństwa.
 • Należy sprawdzić cenę planu odnowienia, ponieważ może ona być dwa razy wyższa. Plany hostingowe zoptymalizowane pod kątem WP są takie same pod względem cen. Hosting VPS kosztuje od 19,99 USD do 299,49 USD dla tych, którzy potrzebują wyjątkowej wydajności i zasobów.
 • Rozwiązania serwerowe eCommerce są reprezentowane w 4 różnych miejscach, które zaczynają się od 19,99 USD za abonament i 139,99 USD za abonament Diamond z nieograniczoną liczbą wywołań API produktów, sprzedaży na Amazon i eBay, analiz i innych.

Wniosek

HostPapa to potężny i łatwy w obsłudze hosting. Klienci skorzystają z przyjaznego dla początkującego systemu do uruchamiania, zarządzania i wspierania swoich projektów internetowych na żywo. Jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi platformami CMS, w tym WordPress, Joomla, Drupal, i inni. HostPapa dostarcza zielone rozwiązania serwerowe, które są bezpieczne dla środowiska i świata, w którym żyjemy.

Każdy plan ma wiele świetnych funkcji, a zespół obsługi klienta nie tylko pomaga rozwiązać niektóre problemy, ale obsługuje niektóre procesy. Świetna wydajność, zaawansowane zabezpieczenia, przystępne ceny i wiele pakietów hostingowych – dlatego warto zwrócić uwagę na HostPapa.

Wypróbuj HostPapa TERAZ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map