Recenzja Liquid Web

Recenzja Liquid Web


Liquid Web – to idealna platforma hostingowa do zarządzania jedną stroną internetową lub wieloma projektami jednocześnie. Firma dostarcza w pełni zarządzane rozwiązania serwerowe zapewniające niemal idealny czas działania i ogólną wydajność. Usługi będą pasować zarówno do stron internetowych, jak i aplikacji. System jest kompatybilny z główny CMS oferując WordPress-zoptymalizowane pakiety, WooCommerce opcje serwera zarządzanego i więcej. Różnorodne plany, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i potrzeb przedsiębiorstwa.

Platforma zapewnia zestaw funkcji dostępnych w każdym klastrze serwerów. Dobrą wiadomością jest to, że system automatycznie rozwiązuje problemy techniczne bez konieczności ręcznego zarządzania nimi. Dodatkowa konfiguracja lub dostrajanie serwera również nie jest konieczne. Jedynym minusem jest brak wspólnych rozwiązań hostingowych. Z drugiej strony klienci skorzystają z potężnych serwerów dedykowanych, chmurowych i VPS oprócz funkcji CMS, migracji witryny itp.

Czytaj także: Najlepsi dostawcy usług hostingowych w chmurze.

Plusy i minusy

Firma oferuje wiele rozwiązań dla różnych projektów. Jeśli chcesz sprzedawać online, system ma zarządzaną opcję serwera WooCommerce. Poza tym jest kompatybilny z głównymi aplikacjami i platformami CMS, w tym z wieloma zarządzanymi planami zoptymalizowanymi pod kątem WP.

Pomimo tego, że nie ma niestandardowego narzędzia do budowania witryn, takiego jak u innych dostawców hostingu, użytkownicy docenią funkcje witryn przejściowych z szansą na stworzenie projektu testowego i zobaczenie, jak będzie działać w prawdziwym życiu. Do zarządzania narzędziami hostingowymi możesz użyć niestandardowego panelu sterowania znanego również jako Plesk. Jest wystarczająco intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, chociaż dostosowanie serwerów i zasobów może zająć trochę czasu.

Kluczową zaletą jest to, że otrzymujesz hosting bez faktycznych ograniczeń ruchu, oprócz bezawaryjnej pracy, szybkiej reakcji serwera i wystarczająco dużej prędkości ładowania.

Liquid Web Pro:
Liquid Web Cons:
&# x2714; Dobry występ – platforma gwarantuje dostępność na poziomie 99,9% oprócz nieograniczonego ruchu dla wszystkich hostowanych projektów.
&# x2714; Genialna prędkość – Liquid Web jest oparty na PHP 7 i Nginx w celu zapewnienia maksymalnej prędkości i wydajności strony.
&# x2714; Zarządzany hosting – oznacza to, że platforma zajmuje się wyłącznie aktualizacjami systemu i wtyczek, instalacją, konfiguracją itp.
&# x2714; Hosting zoptymalizowany pod kątem WP – funkcja jest dostarczana z płynną instalacją WordPress, niestandardowym panelem sterowania, automatycznymi aktualizacjami wtyczek i zoptymalizowanymi serwerami.
&# x2714; Inscenizacja witryny – przetestuj swoją witrynę przed wdrożeniem. Sprawdź wszystkie funkcje za pomocą opcji witryny pomostowej w portalu zarządzanym przez WP.
Ograniczone opcje hostingu współdzielonego – platforma koncentruje się głównie na dostarczaniu rozwiązań chmurowych, VPS i dedykowanych serwerów dla maksymalnej wydajności.
Brak niestandardowego narzędzia do tworzenia witryn internetowych – jest to głównie wada dla tych, którzy szukają rozwiązania typu „wszystko w jednym”. Inni skorzystają ze 100% WordPress i innej kompatybilności z CMS.
Cena £ – niektóre plany wydają się nieco droższe niż średnio.

Pomimo pewnych drobnych wad, Liquid Web jest z pewnością dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają maksymalnej pojemności i wydajności strony internetowej. Teraz przyjrzyjmy się niektórym podstawowym funkcjom platformy pod maską.

Funkcje hostingowe

Wszystkie funkcje platformy skupiają się głównie na optymalizacji WordPress. Firma opracowała niestandardowy, zarządzany ekosystem hostingowy specjalnie zaprojektowany dla projektów wspieranych przez WP i niektóre inne CMS. Funkcje są więc związane głównie z automatycznymi aktualizacjami wtyczek, kopiami zapasowymi systemu, zwiększoną wydajnością, szybkością i innymi kluczowymi parametrami.

 • Kompleksowe rozwiązanie WordPress – integracja obejmuje nie tylko bezproblemową instalację CMS, ale także niektóre wstępnie zainstalowane motywy, automatyczne aktualizacje wtyczek i dodatkowe funkcje. Innymi słowy, wystarczy wybrać odpowiedni plan, wybrać motyw i rozpocząć tworzenie nowych postów, stron itp. System automatycznie dostarczy Ci najnowsze wersje wtyczek i PHP.
 • Wtyczka i PHP

 • Świetny występ – Liquid Web korzysta z Nexcess – wysokowydajnej platformy opracowanej w celu zwiększenia szybkości witryny. Ponadto sama platforma hostingowa używa wersji PHP 7 wraz z Nginx. Użytkownicy docenią także niektóre istotne dodatki, takie jak kompresja obrazu, konfiguracje wydajności i wiele innych.
 • Serwery przyjazne dla programistów – Liquid Web zapewnia bezpośredni dostęp programistom za pomocą narzędzi, które obejmują WP-CLI, Git i SSH.
 • iThemes Sync Pro – funkcja ułatwia użytkownikom zarządzanie wszystkimi projektami z jednego miejsca. System informuje o stanie witryny, statystykach SEO i analizach. Poza tym zawsze będziesz w stanie śledzić szybkość działania, a także możliwe wady bezpośrednio z deski rozdzielczej.
 • Zarządzany hosting WooCommerce – rozwiązanie zostało zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb eCommerce z szybko ładującymi się sklepami, testami wydajności i wstępnie zainstalowaną Jilt – jednym z najbardziej skutecznych narzędzi zapobiegających porzucaniu koszyków.

Powinniśmy również dodać obsługę migracji witryny, bezpłatny transfer domen, cyfrowe systemy zarządzania sklepami dla projektów eCommerce, obsługę elastycznych tematów i wiele innych. Pomimo tego, że niektóre plany wydają się być drogie, są dosłownie pełne niesamowitych funkcji, których na pewno będziesz potrzebować na dłuższą metę.

Wydajność

Najnowsze testy wykazały, że Liquid Web jest szybszy niż 91% innych platform dostępnych w sieci. Wspominaliśmy już o tym, że firma gwarantuje 99,999% czasu pracy oprócz 2X RAM dla użytkowników serwerów dedykowanych.

Testy Pingdom wykazały wydajność na poziomie A, pozwalając systemowi uzyskać wynik 99 na 100. Takie wyniki uzyskano głównie dzięki technologiom pamięci masowej SSD i skutecznej optymalizacji serwera. Średni czas ładowania wynosi 220 ms bez instalowania dodatkowych wtyczek lub aplikacji buforujących. Liquid Web to platforma zbudowana przy użyciu zaawansowanych technologii, w tym PHP 7, Nginx, SSL itp.

Budowa strony internetowej

Oprócz niektórych inni dostawcy hostingu, Liquid Web nie ma własnego niestandardowego narzędzia do tworzenia witryn i jednoczesnego hostowania witryn. Ma jednak wyjątkową funkcję tworzenia witryn, która pozwala na uruchomienie witryny w trybie testowym i sprawdzenie, jak będzie działać.

Opcję tę można włączyć w portalu WordPress, w którym użytkownicy mają szansę stworzyć wersję strony testowej. Obejmuje to nie tylko instalację motywu, ale także aktywację wtyczki, dostosowywanie projektu strony internetowej, ustawienia dodatków itp. Innymi słowy, możesz stworzyć w pełni funkcjonalny projekt i przejść na żywo, aby zobaczyć, jak użytkownicy się zaangażują.

Aplikacja WP

Jako programista zyskujesz taką samą funkcjonalność jak w przypadku już wdrożonej witryny. System umożliwia dokonanie niezbędnych zmian. Użytkownicy mogą modyfikować projekty z dostępem do tras zarządzania plikami SFTP / SSH. W rezultacie zobaczysz wszystkie aktualizacje i zmiany w czasie rzeczywistym, zanim witryna zostanie uruchomiona.

Aby skorzystać z funkcji tworzenia witryn, wykonaj następujące czynności:

 1. Wejdź do portalu zarządzania WordPress.
 2. Kliknij przycisk „Zarządzaj witryną”.
 3. Wybierz kopię witryny, którą chcesz wystawić.
 4. Skopiuj działającą witrynę do procesu testowania.
 5. Połącz domenę z kopią witryny i uruchom ją.

Teraz możesz swobodnie pracować na stronie inscenizacyjnej i dokonywać wszystkich niezbędnych zmian w czasie rzeczywistym. Pamiętaj, że lokalny zespół dodatkowo obsługuje bezpłatną migrację strony i usługi transferu domen.

Bezpieczeństwo

Liquid Web opracował pełny cykl bezpieczeństwa, który obejmuje wszystkie problemy ze stroną internetową. Od ochrony CDN i zapobiegania atakom DDoS po automatyczne tworzenie kopii zapasowych, aktualizacje i ochronę danych – wszystkie funkcje bezpieczeństwa są zawarte w każdym planie bez dodatkowych kosztów.

Pakiet bezpieczeństwa platformy obejmuje:

 • VPN i integracja zapory ogniowej – serwery są chronione przed wszelkim zagrożeniem cyfrowym. System stale pracuje nad wykrywaniem złośliwego kodu i zapobieganiem mu.
 • Ochrona przed DDoS – Liquid Web wykorzystuje zaawansowane narzędzia do ograniczania ruchu i zapobiegania nieoczekiwanym atakom DDoS na serwery.
 • Ochrona danych – funkcja obejmuje ochronę danych wrażliwych użytkownika, jeśli tworzysz strony internetowe dla klientów. Poza tym wzmocnione konfiguracje zapewniają modyfikacje systemu operacyjnego, a także kompatybilność i optymalizację serwerów.

W przeciwieństwie do większości głównych konkurentów firmy, Liquid Web zapewnia dodatkowo przechowywanie logów i Storage Area Network (SAN), aby zapewnić bezpieczeństwo zasobów Twojej witryny.

Obsługa klienta

Lokalny zespół ekspertów obiecuje pomoc na wszystkich etapach procesu hostingu, od migracji strony internetowej po utrzymanie i wsparcie strony internetowej. Menedżerowie są dostępni przez całą dobę. Poza tym firma gwarantuje 60-sekundową pomoc początkową z dalszym szczegółowym wsparciem przy korzystaniu z natychmiastowych sposobów kontaktu.

Klienci mogą wybrać kilka głównych sposobów nawiązania kontaktu:

 • Czat na żywo – dostępne są dwa typy czatu na żywo. Pierwszy to najszybszy sposób na nawiązanie kontaktu. Jednak podczas określania problemu początkowo porozmawiasz z botem. Drugi to opcja „Porozmawiaj z człowiekiem”. Odpowiedź wymaga więcej czasu, chociaż będziesz w stanie od razu określić pytanie. To może zaoszczędzić czas.
 • Telefon – użytkownicy mogą wybrać dwa numery telefonów dostępne dla rezydentów z USA i zagranicy.
 • Help Desk – prosty sposób na przesłanie zgłoszenia ze szczegółowym opisem problemu.

Oprócz bezpośredniego kontaktu klienci Liquid Web mogą korzystać z wielu zasobów informacyjnych. Obejmują studia przypadków, obszerną bazę wiedzy, niestandardowy blog, spostrzeżenia i wiele innych. Możesz również odwiedzić seminaria internetowe firmy.

Plany & cennik

Liquid Web ma do zaoferowania wiele pakietów serwerów. Cena będzie zależeć głównie od liczby projektów, którymi chcesz zarządzać, a także od wymaganej wydajności. Zalecamy rozpoczęcie od 3 głównych zarządzanych hostingu WordPress, aby sprawdzić, jak działa system. Plany są następujące:

 • Koszty iskier 19 USD miesięcznie na jedną stronę internetową z 15 GB przestrzeni dyskowej i przepustowością 5 TB.
 • Koszty producenta 79 USD miesięcznie dla maksymalnie 5 stron internetowych i przepustowości 3 T..
 • Koszty konstruktora 149 USD miesięcznie, aby jednocześnie zarządzać maksymalnie 25 projektami przy 100 GB pamięci i 5 TB przepustowości.

Firmy szukające więcej zasobów mogą wybrać z rozszerzonego planu serwera WordPress 3: Producent (299 USD miesięcznie), Wykonawczy (549 USD / mies) i Enterprise (999 USD / mies). Dedykowane rozwiązania serwerowe zaczynają się od 119 USD miesięcznie i mogą wzrosnąć do 549 USD za miesięczną subskrypcję.

Wniosek

Liquid Web – to zarządzany dostawca hostingu, który zapewnia wyższą wydajność i szybkość strony. Z pewnością nie jest to rozwiązanie podstawowe. Innymi słowy, jeśli chcesz prowadzić blog, portfolio lub jednostronicową witrynę biznesową, lepiej wybierz prostszą i tańszą platformę.

Z drugiej strony wysoka jakość zawsze ma wysoką cenę. Dzięki Liquid Web możesz liczyć na pełen pakiet funkcji bezpieczeństwa i wydajności, aby zapewnić maksymalną zaradność. Platforma może być dobrym wyborem dla dużych firm z wieloma projektami, a także profesjonalnych programistów tworzących witryny dla swoich klientów. Ogromne rynki internetowe i złożone sklepy cyfrowe docenią również dostępne rozwiązania serwerów zarządzanych.

Wypróbuj teraz Liquid Web!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map