Recenzja Novi Builder

Novi Builder – to potężny kreator stron HTML z pakietem przydatnych funkcji, które pozwalają użytkownikom przejść do trybu online w mgnieniu oka. System oferuje proste instrumenty edycyjne oparte na funkcji przeciągania i upuszczania, a także listę szablonów, ogromny wybór wtyczek i inne istotne elementy dla Twojej przyszłej strony internetowej.


Platforma z pewnością sprawdzi się dla doświadczonych projektantów stron internetowych z dobrym doświadczeniem HTML, którzy zajmują się projektami internetowymi klientów lub tworzą witryny dla klientów. Novi to właściwie jedyny kreator stron internetowych, który pozwala użytkownikom pracować z kodem źródłowym. To sprawia, że ​​oprogramowanie jest tak wyjątkowe i innowacyjne. Jednocześnie system będzie dobry dla nie-techników. Jest nadal dość łatwy w użyciu dzięki gotowym blokom dostępnym do montażu, a także ogromnemu wyborowi wtyczek, elementów wizualnych i innych wspaniałych funkcji, które doceniasz w tym nowym innowacyjnym kreatorze stron.

Przyjrzyjmy się bliżej temu, co Novi może zaoferować z perspektywy tworzenia stron internetowych.

1. Łatwość użycia

Praca z HTML jest prostsza w porównaniu do bardziej skomplikowanego narzędzia do tworzenia witryn i systemów, szczególnie jeśli masz doświadczenie techniczne i niewielkie doświadczenie. Strony internetowe oparte na HTML można łatwo przesyłać za pomocą tradycyjnych menedżerów plików lub FTP. Po prostu przejdź do wymaganego folderu i opublikuj go natychmiast.

Jednocześnie witryny oparte na HTML są mniej wymagające pod względem hostingu, co powoduje szybsze ładowanie strony. Jeśli chodzi o łatwość użycia, Novi jest właściwym wyborem dla dedykowanych twórców stron internetowych oraz nowicjuszy.

Edytor Novi Builder

 • Tryb projektowania edytora – To od Ciebie zależy, czy wybierzesz gotowy szablon, czy też zajmujesz się edycją kodu źródłowego. Cokolwiek wybierzesz, obsługa procesu budowy jest dość łatwa dzięki intuicyjnemu pulpitowi nawigacyjnemu ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami w jednym miejscu. Możesz przełączać się między trybem projektowania a trybem edycji za pomocą jednego kliknięcia.
 • Prosty tryb edycji – to dobre rozwiązanie dla nie-techników. Wystarczy wybrać szablon i rozpocząć edycję. System ma funkcję przeciągania i upuszczania, a także prosty panel sterowania ze wszystkimi niezbędnymi przyciskami do przesyłania nowych zdjęć do suwaka, duplikowania warstw, dodawania lub usuwania elementów, bloków i sekcji jednym kliknięciem. Użytkownicy mogą dodawać linki do menu, edytować galerie zdjęć i nie tylko.
 • Tryb podglądu – możesz bezproblemowo wyświetlić podgląd wyników swojej pracy przed przejściem do trybu online. Wyświetl witrynę i zdecyduj o kluczowych zmianach, które poprawią wrażenia użytkowników.
 • Zaawansowany menedżer stron – możesz utworzyć nową stronę i uzyskać do niej dostęp za pomocą jednego kliknięcia. Możesz pracować z jego ustawieniami, aby wprowadzić nowe akcje na żądaną stronę, a także zastąpić lub usunąć ją za pomocą przyjaznego menu kontekstowego.

Po zakończeniu projektowania przyszłej strony internetowej możesz przejść do trybu online, po prostu naciskając przycisk. Novi będzie przechowywać dane witryny na własnym serwerze, więc nie musisz szukać rozwiązań serwerowych innych firm. Chociaż system został początkowo zaprojektowany dla użytkowników z pewnymi podstawowymi umiejętnościami projektowania stron internetowych, nowicjuszom nie zajmie dużo czasu, aby dowiedzieć się, jak działa system.

2. Funkcje & Elastyczność

Novi Builder oferuje bogatą funkcjonalność oprócz pakietu wtyczek i funkcji, których możesz potrzebować. System ma wystarczające możliwości, aby stworzyć idealne miejsce do projektowania stron internetowych i wymyślić różne typy stron internetowych. W ciągu kilku godzin możesz stworzyć funkcjonalną stronę internetową opartą na HTML z dużą szybkością ładowania i treściami przyjaznymi dla SEO.

 • Darmowe szablony HTML – Nie ma nic złego w wyborze szablonów opartych na HTML. Są kompatybilne ze wszystkimi istniejącymi przeglądarkami. Mają czytelny kod, dzięki czemu ładują się szybciej. Użytkownicy mogą bezproblemowo zintegrować je z usługami i kodami stron trzecich. Lista szablonów obejmuje różne opcje dla małych firm, organizacji non-profit, dostawców opieki zdrowotnej itp. Platforma oferuje obecnie ponad 40 różnych szablonów, które są również przyjazne dla urządzeń mobilnych.
 • Szablony Novi Builder

 • Darmowe niezbędne wtyczki – Otrzymasz dostęp do całej listy dostępnych wtyczek pomimo wybranego planu. Bez względu na to, czy jesteś członkiem premium, czy masz tylko plan wstępu, system dostarczy wszystkie niezbędne instrumenty potrzebne do płynnej integracji MailChimp z suwakami aparatu, odliczaniem, mapami Google, przyciskami mediów społecznościowych i nie tylko. Wspaniałą wiadomością jest to, że szablony pochodzą z już wbudowanych wtyczek. Nie musisz tracić czasu na szukanie potrzebnego dodatku.
 • Strony przyjazne SEO – Po prostu przejdź do ustawień na pulpicie nawigacyjnym, aby pracować z metatagami i skupiać słowa kluczowe, aby zwiększyć swoją przyszłą SEO. Powinniśmy również wspomnieć o dość dobrej szybkości ładowania strony, która również wpływa na pozycję witryny. Zmniejszy współczynnik odrzuceń i poprawi wrażenia użytkowników.
 • Novi Builder SEO

 • Comiesięczne aktualizacje – Novi Builder to dobry przykład współpracy programistów z klientami. Każdego miesiąca zespół Novi sprawdza wszystkie oferty i roszczenia użytkowników w celu uzyskania najbardziej oczekiwanych i pożądanych aktualizacji systemu.
 • Narzędzia deweloperskie – od teraz możesz w pełni wykorzystać możliwości edycji kodu źródłowego. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do edytora CSS, HTML lub JS, aby dostosować stronę lub każdy blok w szczególności. System pozwala zapisywać fragmenty i pracować z dosłownie dowolnym elementem na stronie.
 • Edytor kodu Novi Builder

Dodatkowe funkcje są przeznaczone głównie dla projektantów stron internetowych zajmujących się witrynami klientów. Na przykład możesz pobrać szablon projektu, aby pokazać go swoim klientom bez publikacji lub po prostu zapisać prototyp projektu, aby użyć go dalej.

3. Wzory

Liczba tematów:26
Darmowe motywy&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Elastyczny projekt&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK

Wszystko wygląda łatwiej w zakresie projektowania stron internetowych, gdy tylko masz możliwość edycji kodu źródłowego systemu. To samo dotyczy Novi Builder. Użytkownicy mogą swobodnie wdrażać różne trendy w projektowaniu stron internetowych, a także funkcje UI / UX, aby ich projekty były bardziej przyjazne dla użytkownika i przyciągały wzrok. Podstawowe cechy projektu są następujące:

 • Stylowe gotowe szablony – Szablony Novi wyglądają całkiem fajnie. Co więcej, należy pamiętać, że wszystkie mają otwarty kod źródłowy, co oznacza nieograniczone możliwości edycji. Gotowe układy strony mają wbudowane sekcje i bloki, a także wszystkie niezbędne wtyczki.
 • Rozszerzone możliwości projektowania – doświadczeni projektanci stron internetowych mogą uzyskać dostęp do trybu projektowania w celu pracy z kodem źródłowym. Użytkownicy mogą wybierać spośród edycji HTML, SCC lub JS. Będziesz mógł nie tylko edytować kod, ale także pracować z wtyczkami i gotowymi elementami. Proces jest bardzo prosty i intuicyjny.
 • Zaawansowana edycja wizualna – użytkownicy mogą jednocześnie uzyskiwać dostęp do dwóch różnych wersji szablonów. Pierwszą z nich jest edytor Novi ze wszystkimi podstawowymi elementami. Wyposażony jest w funkcję edycji WYSIWYG, która ułatwia początkującym wymyślić pożądany projekt. Druga wersja zawiera standardowy kod HTML i wszystkie powiązane pliki w jednym miejscu.
 • Zmień funkcję rozdzielczości – możesz zajrzeć na swoją przyszłą stronę internetową za pomocą różnych urządzeń mobilnych bez konieczności przełączania się między nimi. Tryb zmiany rozdzielczości oferuje różne opcje od ekranu pionowego / poziomego smartfona i tabletu oprócz wersji FULL HD na laptopie i komputerze stacjonarnym.

Novi wygląda dość elastycznie i wszechstronnie pod względem wzornictwa. Przynajmniej ma na pewno wszystkie niezbędne narzędzia, które pozwalają użytkownikom tworzyć aktualne i przyjazne dla użytkownika strony internetowe.

4. Obsługa klienta

Jeśli chodzi o obsługę klienta, trudno powiedzieć coś o jego niezawodności i wydajności, biorąc pod uwagę fakt, że system został niedawno uruchomiony. Z drugiej strony platforma ma ogromną bazę wiedzy, która opisuje wszystkie niezbędne funkcje od rozpoczęcia pracy z systemem po wymagania dotyczące serwera, proces instalacji, wtyczki itp. Główne opcje kontaktu:

 • System sprzedaży biletów – tradycyjny sposób kontaktowania się z obsługą klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej. Musisz podać swoje dane, aby przesłać bilet.
 • Społeczność Novi – społeczność jest ograniczona tylko przez jedną grupę na Facebooku. Jednak subskrybenci są tam dość aktywni.
 • Samouczki i przewodniki – platforma oferuje szczegółowe samouczki i instrukcje krok po kroku dla użytkowników pomimo ich doświadczenia. Są bardzo łatwe do zrozumienia i śledzenia.

Brak funkcji czatu na żywo może wydawać się dziwny, chociaż programiści Novi twierdzą, że obsługują comiesięczne aktualizacje na podstawie twierdzeń klientów. Oznacza to, że użytkownicy mogą to zobaczyć w najbliższej przyszłości.

5. Ceny

Novi Builder wygląda bardzo przystępnie, oferując członkostwo w cenie tradycyjnego szablonu opartego na HTML. Jedyną różnicą jest to, że otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie z serwerem klienta, bezpłatnymi szablonami i wtyczkami za całkiem rozsądną cenę. Profesjonalni projektanci stron internetowych skorzystają z dożywotniego członkostwa przy niskich kosztach. Plany są następujące:

 • Uruchomienie kosztuje 29 USD rocznie z bezpłatnymi aktualizacjami i wtyczkami, nieograniczonymi projektami i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.
 • zaawansowane kosztuje 49 USD rocznie z tymi samymi funkcjami ze Startup + ponad 20 darmowych szablonów HTML.
 • Deweloper Jednorazowy koszt zostania 140-letnim partnerem, aby zostać partnerem Novi i uzyskać bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji Novi.

Podsumowując, system jest bardzo przystępny cenowo, biorąc pod uwagę jego funkcjonalność i elastyczność.

6. Plusy i minusy

Novi Builder to z pewnością godna platforma, chociaż jest stosunkowo nowa. Z pewnością ma pewne kluczowe zalety w porównaniu z tradycyjnymi twórcami stron internetowych. Zobacz podstawowe zalety i wady:

Plusy:
Cons:
&# x2714; Przystępne ceny.
&# x2714; Rozszerzona funkcjonalność projektu.
&# x2714; Darmowe wtyczki i szablony.
✘ Może być trochę trudny w użyciu dla początkujących.
✘ Mamy nadzieję, że skontaktuje się z Tobą na czacie na żywo.

Wniosek

Novi Builder to innowacyjna platforma, która sprawdzi się głównie dla profesjonalnych projektantów stron internetowych, którzy tworzą witryny dla swoich klientów. Oprócz przejrzystych narzędzi do pracy z kodem źródłowym oferuje jasne szablony open source. System jest dość przystępny cenowo, z dużymi możliwościami użytkowania w rozsądnej cenie.

Początkujący mogą również skorzystać z tego łatwego w obsłudze narzędzia do tworzenia stron internetowych z gotowymi szablonami i zintegrowanymi wtyczkami, prostym pulpitem nawigacyjnym ze wszystkimi instrumentami edycyjnymi w jednym miejscu. Nauka funkcji może zająć trochę czasu, ale z pewnością przydadzą się szczegółowe przewodniki wideo i samouczki.

Wypróbuj Novi Builder teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map