Recenzja Pinegrow

Recenzja Pinegrow


Pinegrow (aktualna wersja 5.9) – to oprogramowanie komputerowe przeznaczone do tworzenia nowych stron internetowych od zera, a także do edycji już istniejących stron. Potężna platforma sprawdzi się dla początkujących bez umiejętności kodowania, którzy muszą tworzyć responsywne strony przy użyciu prostej platformy WYSIWYG. Dedykowani koderzy i programiści skorzystają również z oprogramowania, które zapewnia łatwe w użyciu środowisko CSS, HTML i PHP do szybkiego tworzenia nowych stron przekonwertować je na strony WordPress.

System zapewnia zestaw przydatnych funkcji. Obsługuje WP, Bootstrap i Foundation. Użytkownicy mogą dostosowywać swoje projekty w czasie rzeczywistym lub obsługiwać edycję wielostronicową. Albo jesteś oddanym projektantem stron internetowych, albo nowicjuszem bez umiejętności technicznych, Pinegrow ma coś do zaoferowania od razu po wyjęciu z pudełka. Przyjrzyjmy się bliżej temu oprogramowaniu i jego funkcjom.

1. Łatwość użycia

Pinegrow to dobra opcja dla użytkowników bez doświadczenia w programowaniu, a także dla profesjonalnych programistów. Zapewnia pełny dostęp do kodu źródłowego z możliwością jego edycji lub modyfikacji. Jednocześnie oprogramowanie zawiera intuicyjne narzędzie WYSIWYG, które umożliwia tworzenie stron od zera bez pisania kodu.

Oprogramowanie jest dostarczane jako instrument stacjonarny. Oznacza to, że najpierw musisz go zainstalować na komputerze. Wystarczy przejść do oficjalnej strony Pinegrow i wybrać wersję w zależności od używanego systemu operacyjnego. Tutaj mamy opcje dla Windows, MAC lub Linux. Wybierz potrzebną wersję i pobierz pliki, aby ukończyć proces instalacji. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi wskazówkami w taki sam sposób, jak instalujesz inne oprogramowanie.

Pobieranie Pinegrow

Teraz jesteś gotowy na dostęp do platformy. System ma bezpłatny okres próbny, aby użytkownicy mogli sprawdzić, jak działa. Aby aktywować bezpłatny okres, musisz uruchomić program, podać swój adres e-mail, wprowadzić hasło i zweryfikować je ze skrzynki odbiorczej za pomocą automatycznego listu wysłanego od razu. Wreszcie znajdziesz się w edytorze ze wszystkimi dostępnymi narzędziami.

Proces edycji

Prawdę mówiąc, początkujący mogą zostać przytłoczeni zestawem instrumentów dostępnych z deski rozdzielczej. Ale jeśli nie planujesz kodować, prawie nie potrzebujesz większości z nich. Proces budowy zwykle odbywa się w środowisku WYSIWYG z wyborem bloków i elementów do dodania. Aby rozpocząć, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Kliknij ikonę „nowego projektu lub strony”.
 2. Wybierz rodzaj strony, którą chcesz zbudować (WP, Bootstrap, Foundation lub Plain HTML).
 3. Rozpocznij proces budowania za pomocą narzędzi w lewym górnym rogu.
 4. Pinegrow stwórz projekt

Dobrym pomysłem jest zacząć od biblioteki. Zawiera wybór różnych elementów, które można dodać do strony. Wybór bloków jest szeroki. Tutaj mamy elementy promocyjne i nagłówki z przyciskami „kup”, tabelami cen, referencjami, formularzami kontaktowymi, blokami treści, galeriami itp. Wszystko, czego potrzebujesz, to wybrać element i najechać go na obszar budynku.

Dla każdej tworzonej strony Pinegrow zapewnia zestaw opcji. Użytkownicy mogą powielać go i edytować w trybie wielostronicowym bez potrzeby przełączania się między różnymi ekranami. Możesz także przejrzeć kod, a także wprowadzić niewielkie zmiany. Ponadto masz możliwość podglądu strony w przeglądarce, sprawdzenia błędów HTML, zarządzania bibliotekami dla każdej strony itp..

Dostosowywanie strony Pinegrow

Oprócz ulepszonego dostosowania strony użytkownicy będą mogli sami edytować bloki. Na przykład możesz kopiować i wklejać tekst w odpowiednich miejscach, modyfikować typografię i maksymalnie wykorzystywać zaawansowany edytor wizualny (opiszemy jego funkcjonalność nieco dalej).

Wdrożenie strony internetowej

Pinegrow to tylko edytor stron internetowych. To nie jest wszechstronne rozwiązanie z domeną i hostingiem zawarte w pakiecie. Musisz więc wcześniej się nimi zająć. Jednocześnie oferuje prosty sposób konwersji stron na WordPress. System ma zestaw opcji zoptymalizowanych dla WP z możliwością eksportu motywu i mieć go zainstalowanego na serwerze. Ponadto użytkownicy będą mogli zaimportować zawartość z istniejącej witryny lub bezproblemowo dodać ponad 200 akcji WordPress.

Wdrożenie witryny Pinegrow

Doświadczeni koderzy docenią szereg funkcji do pracy z kodem źródłowym, sprawdzą istniejące reguły CSS, dodają nowe klasy, ustawiają różne właściwości dla określonego bloku lub sekcji, edytują teksty, treść i wiele więcej. Początkujący mogą potrzebować trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak pracować z edytorem. Sam proces budowy wygląda jednak dość łatwo dzięki Pinegrow.

2. Funkcje & Elastyczność

Pinegrow wygląda bardzo potężnie pod względem funkcji. Większość z nich dotyczy głównie procesu edycji. Do tego właśnie została zaprojektowana platforma. Zobacz niektóre podstawowe opcje dostarczane przez system.

Ulepszony proces edycji

Pinegrow ma wiele inteligentnych narzędzi do obsługi procesu tworzenia stron internetowych na różne sposoby. Jesteś początkującym lub oddanym profesjonalistą, z pewnością docenisz:

 • Inteligentne narzędzie WYSIWYG – ułatwia dodawanie nowych bloków, duplikowanie ich, zmianę struktury strony, usuwanie elementów kodu oraz dodawanie nowych.
 • Kolekcja elementów – biblioteka stron ma bogaty wybór elementów do dodania i edycji. Po prostu znajdź potrzebny blok i przeciągnij go i upuść w obszarze edycji. Możesz go przenieść lub wymienić w razie potrzeby jednym kliknięciem.
 • Blokowanie edycji – każdy blok ma osobne ustawienia do edycji. Użytkownicy mogą edytować zawartość lub teksty wewnątrz bloku, dodawać nowe właściwości, modyfikować kod HTML, dodawać linki, usuwać itp.
 • Formatowanie treści – obsługiwać formatowanie treści jednym kliknięciem i dodać nagłówki H1… H6, aby uczynić go bardziej przyjaznym dla SEO i strukturalnym.
 • Recenzja Pinegrow

W pełni funkcjonalne motywy WordPress

Pinegrow działa najlepiej, gdy potrzebujesz utworzyć WordPress tematy dla twoich przyszłych projektów. System ułatwia konwersję gotowej strony HTML na motyw WP. Po prostu przypisz niezbędną akcję z listy ponad 200 akcji WordPress dostępnych na pulpicie. Różnią się one od części szablonów i pętli do dostosowywania WP, nawigacji i paginacji, a także niestandardowych zapytań WordPress.

Elastyczny tryb podglądu

Po zakończeniu procesu tworzenia możesz sprawdzić, jak Twoja witryna działa na różnych urządzeniach, w tym na komputerach i urządzeniach mobilnych. Cóż, Pinegrow umożliwia podgląd strony w wielu wersjach jednocześnie. Platforma umożliwia otwarcie dwóch widoków strony reprezentujących dwie oddzielne strony. Nie tylko możesz przeglądać je jednocześnie, ale także edytować bez przełączania między kilkoma ekranami.

Elastyczny tryb podglądu Pinegrow

Tryb podglądu zawiera trzy główne opcje. Obejmują one ekran komputera, laptopa i smartfona. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z zaawansowanych ustawień podglądu i wybrać określony rozmiar ekranu, punkty przerwania i inne ustawienia, aby mieć szeroką wizję tego, jak strona będzie wyglądać na różnych gadżetach.

Narzędzia do pracy z Bootstrap i Foundation

Oprócz tworzenia motywów WP, Pinegrow posiada ulepszoną obsługę Bootstrap i Foundation. Użytkownicy otrzymują zestaw instrumentów zapewniających wizualną kontrolę nad układem. Tutaj mamy również bibliotekę z komponentami i blokami do dodania. Dotyczą one zarówno Foundation, jak i Bootstrap. Możesz dowolnie dostosowywać elementy, zmieniać rozmiar kolumn i bloków, pracować z siatkami, dodawać moduły do ​​strony i przyciski, aby je otwierać.

Bootstrap – to bezpłatne narzędzie typu open source dla programistów front-end szukających frameworka do tworzenia szablonów przycisków, formularzy, nawigacji i innych elementów interfejsu strony opartych na JavaScript i CSS.
Fundacja – to responsywne środowisko do obsługi rozwoju frontonu. Zawiera szereg elastycznych siatek, a także inne elementy interfejsu użytkownika, typografię i gotowe szablony.

3. Projekt & Szablony

Pinegrow nie ma gotowych szablonów. Dlaczego to powinno? System zawiera wystarczającą liczbę narzędzi do tworzenia stron od zera, a także potężny edytor wizualny. Możesz zmienić dosłownie każdy szczegół w bloku, a także dodać kod zakodowany samodzielnie. Platforma umożliwia przejęcie pełnej kontroli nad CSS.

Szablony i projekt Pinegrow

Wejdź do edytora i zmodyfikuj margines i wypełnienie, zmień położenie bloku, edytuj czcionki i teksty, dodaj cienie, zamień tło, przypisz nowe reguły i klasy do swoich elementów, edytuj siatki CSS i więcej. Pinegrow zapewnia bezpośrednią edycję. Oznacza to, że zobaczysz wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym z możliwością podglądu strony w przeglądarce, a także skorzystania z kompleksowych ustawień podglądu mobilnego. Oznacza to, że Twoja witryna będzie w 100% responsywna, pomimo wymiarów urządzenia, systemu operacyjnego, operatora lub ekranu.

4. Obsługa klienta

Platforma oferuje świetne wsparcie na różne sposoby. Po pierwsze, Pinegrow ma ogromną bazę wiedzy z mnóstwem artykułów, przewodników wideo i samouczków. Centrum pomocy zawiera także sekcję „Jak zacząć”, a także Dokumentację.

Obsługa klienta Pinegrow

Po drugie, możesz użyć paska wyszukiwania, aby szybko znaleźć odpowiedź na pytanie. Po prostu wpisz problem, który musisz rozwiązać. Dobrym pomysłem może być również wejście do społeczności Pinegrow. Forum będzie dobrą okazją do konsultacji doświadczonych użytkowników w celu podzielenia się własnymi doświadczeniami.

Wreszcie możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem:

 • Społeczność Slack;
 • E-mail;
 • Świergot.

Do każdej opcji można uzyskać dostęp z pulpitu nawigacyjnego, a także na oficjalnej stronie internetowej.

5. Plany & cennik

System sprzedaje licencje jednorazowe. Innymi słowy, płacisz tylko raz i zyskujesz dożywotni dostęp do wszystkich funkcji edytora. W tym samym czasie możesz zdecydować się na subskrypcje miesięczne. Pinegrow jest dostępny w trzech głównych wersjach. Obejmują one Standard, Pro i Pro z WordPress.

Plany Pinegrow i ceny

Ceny różnią się w zależności od tego, czy jesteś osobą fizyczną, firmą, studentem czy istniejącym użytkownikiem, który chce zaktualizować istniejącą licencję. W przypadku osób fizycznych ceny jednorazowe są następujące:

 • Licencja standardowa kosztuje 49 USD.
 • Licencja Pro kosztuje 99 USD za dodatkową edycję wielostronicową, strony wzorcowe i komponenty CSS.
 • Wersja Pro z licencją WordPress kosztuje 149 USD za narzędzia do tworzenia gotowych do użycia motywów WP.

Ceny miesięczne wynoszą odpowiednio 10 USD i 15 USD na Pro i Pro z WP. Licencja standardowa nie jest dostępna do subskrypcji. Płatności miesięczne mogą być bardziej opłacalną opcją, jeśli nie planujesz długo korzystać z platformy. Płacisz tylko 10 USD miesięcznie, a następnie anulujesz subskrypcję z możliwością przedłużenia na później.

6. Plusy & Cons

W rezultacie Pinegrow wydaje się być elastycznym narzędziem, gdy trzeba tworzyć responsywne motywy CSS, HTML i PHP z kodowaniem lub bez. Zestaw funkcji wygląda przytłaczająco, szczególnie dla doświadczonych programistów. Jednocześnie mogą nadal występować pewne małe wady.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Pełna kontrola nad kodem źródłowym strony.
&# x2714; Potężny edytor wizualny.
&# x2714; Świetnie współpracuje z Bootstrap i Foundation.
&# x2714; Pomaga tworzyć gotowe motywy WordPress.
&# x2714; Bogata biblioteka bloków.
&# x2714; Intuicyjne narzędzia do edycji.
&# x2714; Oddzielne plany dla firm, osób fizycznych i organizacji non-profit.
Form Może to być zbyt skomplikowane od samego początku.
✘ Brak miesięcznej subskrypcji standardowej licencji.
✘ Tylko jednorazowe płatności dla studentów.

Wniosek

Pinegrow – to potężne narzędzie do tworzenia stron internetowych i stron od zera. Działa dobrze dla osób z wiedzą techniczną i bez niej. Guru kodowania skorzystają z całkowitej kontroli nad elementami strony. Dostaną szansę pracy z Bootstrap i Foundation, a także maksymalnego wykorzystania potężnego edytora wizualnego.

Początkującym początkującym będzie trudno korzystać z oprogramowania. Z drugiej strony jest wyposażony w prosty edytor WYSIWYG, bogatą bibliotekę bloków, proste narzędzia do edycji treści itp. Jedyną wadą jest to, że Pinegrow nie jest rozwiązaniem typu „wszystko w jednym”. Będziesz musiał obsłużyć eksport strony internetowej i zainstalować go na swoim serwerze. W takim przypadku tradycyjny konstruktor stron internetowych SaaS może być prostszym rozwiązaniem ze wszystkimi funkcjami zawartymi w planie.

Pobierz Pinegrow teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map