Recenzja Sellfy

Recenzja Sellfy


Sellfy – to chmurowe oprogramowanie opracowane w celu zaspokojenia potrzeb eCommerce. Platforma jest łatwym w użyciu narzędziem, które umożliwia szybkie i łatwe tworzenie, konfigurowanie i wdrażanie nowego sklepu cyfrowego. Blogerzy, właściciele firm i osoby prywatne mogą z niego korzystać, aby zacząć sprzedawać zarówno towary cyfrowe, jak i fizyczne za pośrednictwem różnych platform, w tym YouTube, SoundCloud, Instagram, Facebook lub własnej witryny. Sellfy jest narzędziem do zarządzania, reprezentowania i sprzedaży produktów, a także do kierowania grupy docelowej.

Kluczową cechą platformy jest to, że może być używana zarówno jako osobna witryna sklepowa, jak i z już istniejącą witryną. Możesz stwórz sklep internetowy od podstaw, dostosuj go, dodaj produkty, a następnie umieść go w swojej witrynie. Jako kompleksowe rozwiązanie dla eCommerce, Sellfy oferuje funkcje integracji płatności oprócz niestandardowej domeny oraz inne opcje w zależności od wybranego planu. Zobaczmy, jak to działa i co ma w tym pięknym pudełku.

1. Łatwość użycia

Sellfy jest bardzo łatwy w użyciu. Nie musisz być ekspertem, aby uruchomić i założyć własny sklep internetowy. Jest wyposażony w prosty system zarządzania produktem, a także proste narzędzia do dostosowania samego sklepu. Nie są wymagane żadne umiejętności kodowania ani projektowania stron internetowych.

Początkujący mogą uruchomić nowo utworzone sklepy w ciągu kilku minut. Ponadto platforma oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby sprawdzić, jak działa system. Dobrym pomysłem może być wypróbowanie wszystkich korzyści bez płacenia ani grosza. Aby maksymalnie wykorzystać bezpłatny dostęp, wystarczy się zalogować.

Sellfy main

Procedura rejestracji obejmuje kilka łatwych kroków:

 1. Wpisz swój adres e-mail.
 2. Wpisz hasło.
 3. Wpisz nazwę sklepu.

System wyśle ​​ci list potwierdzający, aby zweryfikować twoje hasło. Może być konieczne uzyskanie pełnego dostępu do panelu sterowania. Niestety nie ma sposobu, aby zalogować się przy użyciu konta Facebook lub Google, aby proces ten był jeszcze szybszy.

Następnym etapem jest przedstawienie kilku faktów na temat twojego przyszłego projektu. Pozwoli to platformie pomóc w dalszym dostosowywaniu i konfiguracji. Użytkownicy będą musieli wybierać z różnych kategorii biznesowych w zależności od produktu, który zamierzają sprzedawać. Te kategorie obejmują tworzenie oprogramowania, muzykę & audio, fotografia, projektowanie graficzne itp.

Sprzedaj o stronie

Następnie musisz wybrać typ, z którego chcesz korzystać z oprogramowania. Czy będzie to niestandardowy sklep Sellfy? A może masz własną stronę internetową i co połączyć przyszły sklep z istniejącym projektem? Wybierz ten, który spełnia Twoje wymagania i zakończ proces, wybierając oczekiwany ruch w witrynie. Wskaż wielkość odbiorców i przejdź do edytora sklepu Sellfy.

Konfiguracja sklepu

Pulpit nawigacyjny Sellfy

Gdy znajdziesz się w desce rozdzielczej, zdasz sobie sprawę, jak łatwa jest obsługa. Panel sterowania oferuje kilka ważnych działań, które należy podjąć przed opublikowaniem sklepu. Użytkownicy będą mogli:

 • Dodaj produkty – możesz wybrać konkretny typ produktu, a także edytować opisy produktów.
 • Dostosuj sklep – spraw, aby Twój sklep internetowy wyglądał ekskluzywnie; dodaj informacje o sklepie, linki społecznościowe itp.
 • Włącz płatności – szybki sposób na zintegrowanie PayPal lub Stripe poprzez podanie danych osobowych.
 • Wybierz plan – aktywuj dowolny z dostępnych płatnych planów, aby uruchomić.

Zanim zaczniesz konfigurować swój przyszły sklep, zalecamy wprowadzenie ogólnych ustawień, aby połączyć domenę, ustawić wymaganą walutę, wybrać opcje osadzania lub włączyć ustawienia podatkowe. Najwyższy czas, abyśmy dodali nasz pierwszy produkt i wprowadzili pewne modyfikacje.

Ustawienie Sellfy

Dodawanie nowych produktów za pomocą Sellfy

System ma bardzo proste narzędzie do zarządzania produktem. Aby dodać nowe elementy, wystarczy wybrać rodzaj towaru z podanej listy. Może to być produkt cyfrowy lub fizyczny, subskrypcja lub gratis, kliknij potrzebną opcję i wypełnij luki. Tutaj możesz przeciągać i upuszczać zdjęcia i obrazy pozycji, wskazywać opisy produktów, łączyć je z określoną kategorią, ustawiać ceny i ilość dostępną na magazynie.

Sellfy dodaj produkt

Personalizacja sklepu

Aby twój przyszły sklep był bardziej wyjątkowy i wyróżniał się, możesz skorzystać z niektórych dostępnych funkcji dostosowywania. Sellfy ma prostego kreatora stron internetowych. Jest to nieco proste i ograniczone funkcjami. Możesz jednak przesłać swój ekskluzywny nagłówek, edytować tytuł i opis sklepu, dodawać linki do kont społecznościowych, modyfikować style i więcej.

Costumization sklepu Sellfy

Ustawienia płatności

Teraz masz wszystkie produkty dodane, a sam sklep dostosowany. Ostatnim etapem jest skonfigurowanie opcji płatności i uruchomienie. System oferuje obecnie dwie główne bramki płatności. Obejmują one PayPal i Stripe. Wystarczy skopiować i wkleić adres e-mail powiązany z PayPal lub wstawić identyfikator osobisty i tajny klucz.

Ustawienie płatności Sellfy

Zapisz zmiany, wybierz plan, zapłać za niego i zacznij sprzedawać produkty wieloma kanałami lub połącz je z własną witryną.

2. Funkcje Sellfy, elastyczność & Integracje

Jak widać, Sellfy oferuje prosty sposób na rozpoczęcie pracy ze sklepem internetowym. Ale co z funkcjami, które oferuje? Cóż, system jest wyposażony w różne instrumenty, aby proces zarządzania produktem był bardzo prosty. Znajdziesz niektóre rozwiązania marketingowe i promocyjne, a także rynek aplikacji i możliwości integracji stron trzecich. Rzućmy okiem na niektóre podstawowe funkcje udostępnione przez Selfly.

Proces zarządzania produktem

Oprócz prostego procesu dodawania nowych produktów, narzędzie umożliwia ustalanie cen, dodawanie opisów i polecanych zdjęć. Tutaj możesz posortować wszystkie swoje produkty według kategorii. Prosty edytor „przeciągnij i upuść” pozwala przesyłać nowe obrazy przedmiotów jednym kliknięciem.

Proces zarządzania produktem Sellfy

Użytkownicy mogą dowolnie tworzyć tyle nowych kategorii, ile chcą, i łączyć je z określonymi produktami ze sklepu. Ponadto tutaj masz już zintegrowany koszyk i opcje płatności. Użytkownicy mogą również ustawić język sklepu i udostępnić go klientom z różnych krajów.

Opcje osadzania

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Sellfy pozwala sprzedawać produkty wieloma kanałami. Platforma zależy od rodzaju oferowanego produktu. Właściciele firm mogą sprzedawać muzykę na SoundCloud, filmy na YouTube, produkty cyfrowe i fizyczne, subskrypcje i inne.

Opcje osadzania Selffy

Jednocześnie możesz swobodnie korzystać z własnej witryny lub bloga, aby sprzedawać online. Wystarczy użyć dostępnych opcji osadzania w ustawieniach pulpitu nawigacyjnego. Wystarczy wybrać typ przycisku, wybrać produkt z listy i mieć przycisk kup na swojej stronie za pomocą wygenerowanego skryptu.

Marketing i promocja

Marketing i promocja Sellfy

System ma zintegrowane narzędzia marketingowe. Zestaw instrumentów przedstawia niektóre podstawowe opcje, które obejmują:

 • E-mail marketing – twórz własne e-maile, aby informować klientów o wprowadzeniu nowego produktu na rynek, aktualizacji, ofertach specjalnych lub zniżkach itp.
 • Rabaty – utwórz nową zniżkę, aby zwiększyć lojalność klientów dzięki kuponom lub sprzedaży. Zarządzaj programem i zastosuj go do potrzebnego produktu.
 • Upselling – podnieś swój średni czek i wygeneruj więcej przychodów dzięki funkcji sprzedaży dodatkowej.

Tutaj możesz śledzić swoje wyniki marketingowe i statystyki, aby monitorować nowych subskrybentów, wysyłane e-maile i więcej.

Wbudowane narzędzia analityczne

Sellfy Wbudowane narzędzia analityczne

Sellfy jest wszechstronnym konstruktorem sklepów. Oznacza to, że oferuje również zintegrowane instrumenty analityczne do śledzenia źródeł ruchu, transakcji i innych kluczowych stawek eCommerce. Narzędzie pokazuje nie tylko podstawowe statystyki dotyczące klientów i najpopularniejszych produktów, ale także odwiedziny, współczynniki konwersji, przychody itp. Możesz sortować wszystkich odwiedzających według kraju lub monitorować określoną datę lub okres.

Aplikacje i integracje

Platforma ma własny rynek aplikacji z widżetami i dodatkami innych firm, które można mieć w sklepie cyfrowym. Wybór aplikacji jest domyślnie dość ograniczony. Tutaj mamy kilka podstawowych opcji integracji, takich jak Facebook Pixel i Chat, Google Analytics, Zapier i kilka innych.

Aplikacje i integracje Sellfy

Użytkownicy mogą również bezproblemowo osadzać swoje sklepy na platformach takich jak SoundCloud, YouTube i inne. Ponadto każdy użytkownik może poprosić o wyłączną integrację w celu zaspokojenia swoich szczególnych potrzeb. Programiści Sellfy otrzymają Twoją prośbę i spróbują wprowadzić pomysł integracji w życie.

3. Projekt & Szablony

Niestety platforma nie ma własnej kolekcji szablonów sklepów. Z drugiej strony nie są one konieczne, zwłaszcza jeśli planujesz sprzedaż za pośrednictwem własnej witryny internetowej. Co więcej, platforma nadal oferuje zestaw podstawowych narzędzi do edycji stylu, dzięki którym Twój sklep będzie wyglądał bardziej ekskluzywnie.

Sprzedaj projekt

Użytkownicy mogą modyfikować domyślny układ. Tutaj mamy różne style kolumn treści, narzędzia do zmiany koloru tła, ustawiania liczby produktów na stronie itp. Nawiasem mówiąc, po utworzeniu nowego produktu będzie on automatycznie wyświetlany w sklepie. Tutaj możesz zmienić kolor przycisku, wdrożyć kompaktowy widok lub czarną nakładkę itp. Sellfy pozwala budować responsywne sklepy. Naciśnij przycisk „zobacz sklep”, aby na niego spojrzeć.

4. Obsługa klienta

Użytkownicy nie będą mieli trudności z korzystaniem z platformy. Dostarcza wystarczającą ilość materiałów i dokumentacji, aby rozpocząć z dosłownie zerowymi umiejętnościami technicznymi. Tam mamy ogromne centrum pomocy z artykułem obejmującym wszystkie kroki od rozpoczęcia pracy i dodawania produktów do problemów, które są bardziej skomplikowane. Mogą obejmować integrację innych firm, osadzanie i inne.

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi, możesz skorzystać z funkcji czatu na żywo, która łączy natychmiastowe odpowiedzi i system poczty e-mail z biletami. Przejrzyj listę ogólnych odpowiedzi, użyj e-maila, aby się skontaktować lub zadaj pytanie za pośrednictwem czatu na żywo. Zespół wsparcia twierdzi, że wróci z odpowiedzią za kilka godzin. Platforma ma również swojego bloga z dziesiątkami artykułów, które mogą się przydać.

5. Plany & Ceny: ile kosztuje Sellfy?

Sellfy oferuje trzy główne plany dostępne w dwóch modelach cenowych. Użytkownicy mogą płacić co miesiąc lub kupować plany roczne. Druga opcja pozwoli Ci zaoszczędzić do 34%. Jeśli planujesz używać oprogramowania przez pewien czas, z pewnością jest to mądre rozwiązanie, aby płacić roczne opłaty. Plany są następujące:

Cennik Sellfy

 • Plan startowy zaczyna się od 19 USD / miesiąc z nieograniczoną liczbą produktów do sprzedaży i zerowymi opłatami transakcyjnymi.
 • Biznes Plan zaczyna się od 39 USD / miesiąc z dodatkowymi 10 000 kredytów e-mail i funkcją sprzedaży.
 • Koszty planu premium 89 USD miesięcznie wszystkie funkcje z poprzednich planów oraz bezpłatna migracja sklepu i priorytetowe wsparcie.

Cena idzie wyżej, jeśli zdecydujesz się płacić miesięcznie.

6. Plusy i minusy

Platforma będzie godnym narzędziem dla różnych potrzeb, a także dla użytkowników bez eCommerce lub doświadczenia technicznego. Jest to kompleksowe rozwiązanie ze wszystkimi podstawowymi funkcjami w pakiecie. Jednak niektórzy wymagający klienci mogą uznać to za hit.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Bardzo łatwy w użyciu.
&# x2714; Proste zarządzanie produktem i konfiguracja sklepu.
&# x2714; Różne kanały sprzedaży.
&# x2714; Opcje osadzania i zintegrowane analizy.
&# x2714; Narzędzia marketingowe i promocyjne.
&# x2714; Intuicyjny edytor sklepu.
✘ Brak niestandardowych szablonów sklepu internetowego.
✘ Kilka aplikacji jest dostępnych w App Store.
✘ Ograniczone narzędzia do dostosowywania sklepu i projektowania stron internetowych.
✘ Plany wyglądają dość drogo

Podsumowanie przeglądu Sellfy

Sellfy to łatwy i szybki sposób na skonfigurowanie sklepu w kilka minut. Będzie to działało dla początkujących bez własnych stron internetowych w celu sprzedaży różnych rodzajów produktów za pośrednictwem innych kanałów. Ci, którzy już mają blog lub witrynę dla małych firm, mogą mieć sklep osadzony za pomocą kilku kliknięć, bez potrzeby zatrudniania dodatkowych programistów, aby od samego początku tworzyć funkcje zakupów online.

Platforma jest wyposażona w zestaw podstawowych zintegrowanych funkcji, w tym bramki płatności, analizy, narzędzia e-mail marketingu itp. Są one wystarczające do uruchomienia małego lub średniego sklepu. Większe i dłuższe projekty mogą wymagać nieco większej rozszerzonej funkcjonalności.

Wypróbuj teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map