Recenzja Shopify

Shopify – jest najbardziej bogaty w funkcje platforma eCommerce tam. Porozmawiajmy więc w sklepie. Chociaż każdy, kto ma odpowiedniego kreatora stron internetowych, może założyć witrynę internetową, utwórz galerię produktów, dodaj przycisk „Kup teraz” i zacznij sprzedawać produkty online, uzyskanie wszystkich elementów w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego może być trudniejsze niż myślisz.


Oprogramowanie może zaspokoić różnorodne potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych eCommerce. Korzystając z systemu, możesz załóż swój sklep internetowy i nadać mu pożądany wygląd i wydajność. Będziesz mógł sprzedawać zarówno produkty fizyczne, jak i cyfrowe, tworzyć, organizować i aktualizować galerię produktów, akceptować płatności i zamówienia itp. Będąc w pełni zintegrowanym rozwiązaniem eCommerce, Shopify świetnie sprawdza się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych projektantów – jest to jeden z jego główne zalety.

Na koniec 2018 r. Obroty firmy stanowiły 29 miliardów dolarów. Klientami Shopify są Tesla Motors, Wikipedia, Mozilla i Google. Po zamknięciu Amazon Webstore w 2015 r. Internetowy gigant handlowy Amazon polecił swoim klientom korzystanie z Shopify w celu zaspokojenia potrzeb sprzedażowych. Okazja do sprzedaży za pośrednictwem Facebooka pojawiła się nieco później. Kolejny krok oznaczał partnerstwo z PayPalem, co zaowocowało wzrostem popularności i wielkości sprzedaży kreatora stron Shopify.

Mamy nadzieję, że zrozumiałeś skalę popularności tej platformy. Jesteśmy pod wrażeniem, ale nie wpłynie to na naszą obiektywność podczas testowania platformy. Dowiedzmy się wspólnie, co dokładnie może nam zaoferować Shopify i jak interesujący może być dla użytkowników.

1. Łatwość użycia

W Shopify najbardziej podoba mi się to, że po prostu nie możesz się tam zgubić. Po zarejestrowaniu się (należy wypełnić tylko trzy pola: nazwa sklepu, adres e-mail i hasło), ich kreator poprowadzi Cię przez wszystkie etapy tworzenia witryny.

Po skonfigurowaniu głównych ustawień sklepu możesz dostosować jego wygląd za pomocą Shopify Storefront Editor (przechodząc do strony motywów w panelu administracyjnym Shopify). Edytor ułatwia wprowadzanie zmian w projekcie sklepu, dzieląc ekran na dwa obszary: podgląd na żywo i panel sterowania, w którym możesz dokonać wyboru projektu.

Shopify Dashboard

Użytkownicy Shopify mogą zarządzać swoimi sklepami za pomocą telefonów, a nawet zegarków – dzięki rodzinie bezpłatnych aplikacji Shopify na iOS i Androida.

Niektóre kluczowe funkcje aplikacji mobilnych to: powiadomienie o zamówieniu, łatwa realizacja (możesz wysyłać powiadomienia o wysyłce do klientów bezpośrednio z urzędu pocztowego), zarządzanie zapasami (możesz robić zdjęcia produktów, usuwać stare przedmioty, zmieniać ceny i więcej). Wszystkie zmiany są automatycznie synchronizowane ze sklepem internetowym i Shopify POS.

2. Funkcje & Elastyczność

Funkcjonalność to coś, w czym Shopify naprawdę się wyróżnia. Oprogramowanie eCommerce zawiera obszerny zestaw funkcji, który obejmuje wszystkie potrzeby użytkowników w zakresie zakupów i marketingu. Zobaczmy szczegółowy przegląd funkcji, dzięki którym Shopify wyróżnia się z tłumu.

eCommerce

Zaawansowane opcje synchronizacji

Shopify Xero Integration

Korzystając z Shopify, możesz skutecznie synchronizować swoje konto z aplikacjami innych firm, takimi jak Xero lub Quickbooks, a także z oprogramowaniem księgowym. Synchronizując konto Shopify z Quickbooks, możesz na przykład bezproblemowo przechowywać dane produktu, płatności, podatków i klientów na odpowiednich kontach i księgach. Sprzedawcy mogą również korzystać z zaawansowanych funkcji księgowych, aby przeglądać salda kont, tworzyć pokwitowania, a nawet generować szczegółowe raporty w celu analizowania trendów klientów, śledzenia produktów o najwyższej wydajności i nie tylko.

Blogging Engine

Shopify Post na blogu

Shopify jest wyposażony w potężny silnik do blogowania, który umożliwia tworzenie lookbooków, publikowanie i kategoryzowanie artykułów oraz inicjowanie dyskusji między użytkownikami. Dostępna jest również funkcja Future Publishing, która umożliwia planowanie postów, które piszesz na swoim blogu, aby publikować je, gdy jesteś poza domem.

Funkcja podglądu na żywo

Dzięki Live View możesz teraz śledzić wydajność swojego sklepu internetowego w trybie czasu rzeczywistego. Za pomocą tego narzędzia możesz kontrolować liczbę odwiedzających i lokalizacje, z których pochodzą, obserwować współczynniki konwersji, wielkość sprzedaży, monitorować dzienną liczbę odwiedzin, sprzedaż i zamówienia, zobaczyć liczbę stron wyświetlanych przez klientów itp..

Recenzje produktu

Shopify Recenzje produktów

Będąc potężnym oprogramowaniem eCommerce, Shopify oferuje możliwość dodawania, tworzenia i zarządzania wieloma listami produktów. Możesz tutaj dodać szczegółowe recenzje produktów, skorzystać z funkcji importu / eksportu produktu CSV, stworzyć atrakcyjne okna pokazów ze zdjęciami, odmianami produktów i ich opisami itp..

Obsługa wielokanałowa

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja wielokanałowa. Jeśli jesteś zajętym sprzedawcą, który sprzedaje na różnych platformach, masz wiedzę z pierwszej ręki, jak skomplikowana i czasochłonna może być synchronizacja baz danych klientów, zapasów i finansów. Shopify pomaga zautomatyzować te procesy, aby uniknąć niepotrzebnej pracy ręcznej, wprowadzając obsługę wielokanałową.

Synchronizacja konta Shopify z kontem Amazon Marketplace pomaga zwiększyć wielkość sprzedaży i skutecznie zwiększyć bazę klientów. Podobnie Shopify utrzymuje partnerskie relacje z eBayem, Facebookiem, Instagramem i innymi najlepszymi kanałami sprzedaży, które mogą zwiększyć Twój wolumen sprzedaży na całym świecie., / P>

Odzyskiwanie porzuconego kasy

Właścicielowi sklepu internetowego nie jest łatwo śledzić wszystkie zamówienia na czas, ponieważ każdego dnia może ich być kilkadziesiąt. Jednocześnie kluczowe jest zapewnienie najlepszych usług, aby utrzymać uwagę klientów.

W tym miejscu bardzo przydatna jest funkcja odzyskiwania porzuconego kasy. Wysyła automatyczne e-maile zachęcające klientów do dokończenia zakupów, jeśli zostawili niektóre produkty w koszyku bez złożenia i zamówienia.

Certyfikat SSL

Wszystkie informacje o kartach kredytowych i transakcjach są chronione przez ten sam poziom bezpieczeństwa, z którego korzystają banki: 256-bitowy certyfikat SSL. Zapewnia to również maksymalną poufność danych osobowych i finansowych, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi użytkowników zewnętrznych.

Ochrona przed oszustwami przy płatnościach Shopify

Funkcja ochrony przed oszustwami jest dostępna dla sprzedawców z USA. Jest to automatyczny sposób ochrony zamówień klientów przed nieuczciwymi działaniami, abyś mógł skupić się na ich skutecznym wykonaniu. Ochrona przed oszustwem oznacza niewielką dodatkową opłatę za wszystkie zabezpieczone zamówienia. W przypadku oszustwa klient automatycznie otrzyma obciążenie zwrotne. To świetny sposób na dodatkowe zabezpieczenie zakupów.

Wprowadzenie do kodu sklepu

Kody sklepowe (kody QR) są dostępne w Shopify App Market, aby uprościć proces zakupów mobilnych. Shopcodes kierują klientów do wymaganych stron produktów lub do procedury kasowej w celu uproszczenia procesu. Każdy kod jest unikalny i można go użyć do zakupu określonego produktu w sklepie internetowym Shopify.

Wsparcie wielojęzyczne

Shopify stale poszerza swoje granice, wprowadzając nowe języki do platformy. Oprogramowanie eCommerce umożliwia teraz tworzenie kilku wersji językowych witryny eCommerce, aby zapewnić wyjątkowe i wygodne zakupy.

Shopify Augmented Reality (AR)

Zaawansowana funkcja rzeczywistości rozszerzonej sprawia, że ​​zakupy są znacznie bardziej rozrywkowe dla małych firm. Zrewolucjonizował całe zakupy mobilne, oferując obrazy 3D produktów, które klienci mogą dodatkowo powiększyć, umieścić w otoczeniu i szczegółowo zbadać ze wszystkich stron.

Płatności i wysyłka

Oprogramowanie eCommerce integruje się obecnie z ponad 100 bramkami płatności z całego świata. Opcje płatności wahają się od bitcoinów do systemu iDEAL w zależności od kraju, w którym handlujesz. System pozwala właścicielom sklepów akceptować karty kredytowe, w tym Visa, Mastercard, Discover i American Express, od pierwszej chwili, gdy otworzą swoje sklepy internetowe. Nie ma żadnych ukrytych opłat za transakcje dokonywane za pomocą systemu, a początkowa stawka karty kredytowej jest wystarczająco niska dla osoby, która dopiero rozpoczyna działalność. Jeśli istnieje potrzeba zwrotu całego zamówienia lub jego części, możesz to zrobić w odniesieniu do wybranej metody płatności. W tym przypadku spis jest aktualizowany w trybie automatycznym.

Jeśli chodzi o warunki wysyłki, Shopify pozwala zwiększyć średni rozmiar zamówienia, zapewniając bezpłatną wysyłkę. Od Ciebie zależy wybór przedziału cenowego, od którego rozpoczyna się bezpłatna wysyłka. Możesz również ustawić stawki wysyłki według warstwowych cen, lokalizacji, wagi i innych parametrów. W razie potrzeby możliwe jest ustawienie stałych opłat za niektóre produkty i grupy produktów. To bardzo wygodne dla każdego przedsiębiorcy. Ponadto platforma umożliwia pobieranie automatycznych stawek za wysyłkę od najpopularniejszych przewoźników, takich jak USPS, FedEx, UPS i inne. Kolejną wygodną funkcją jest to, że Shopify automatycznie stosuje i aktualizuje krajowe i stanowe stawki podatkowe na podstawie aspektu lokalizacji.

Zarządzanie sklepem internetowym

Profile klientów

Shopify umożliwia przeglądanie profili klientów wraz z ich preferencjami zakupowymi i aktywnością. System zapewnia dostęp nie tylko do informacji przesłanych przez użytkownika podczas rejestracji w systemie, ale także do historii zamówień i innych danych związanych z zakupami.

Rachunki klientów

System automatycznie zachęca każdego użytkownika do kontynuowania zakupów, oferując możliwość utworzenia konta klienta podczas procedury realizacji transakcji. Jednak użytkownik może nadal wybrać opcję finalizacji transakcji w trybie gościa bez rejestracji osobnego konta. To jest opcjonalny wariant.

Grupy klientów

Możesz uporządkować profile klientów w grupy, aby w razie potrzeby wyeksportować listę. Możesz tworzyć grupy na podstawie wielu parametrów, takich jak historia zamówień, lokalizacja itp.

Dropshipping

Shopify pozwala na założenie firmy dropshipping poprzez integrację z Inventory Source, Ordoro, eCommHub i innymi usługami. To całkiem dobra okazja do udanego i bezpiecznego rozpoczęcia działalności.

Szybkie realizowanie zamówień

Platforma umożliwia realizację jednego lub kilku zamówień jednocześnie za pomocą jednego kliknięcia. Przyczynia się to do łatwości codziennego zarządzania zamówieniami i generowania zysków. Dodatkowo możesz albo skonfigurować własne rozwiązanie do realizacji zamówień, albo połączyć się z jednym z dostępnych centrów realizacji (takich jak Rakuten Super Logistics, Amazon, Shipwire itp.), Aby przyspieszyć realizację zamówienia.

Szablony wiadomości

System umożliwia tworzenie i dostosowywanie zautomatyzowanych wiadomości e-mail ze sklepu internetowego przy użyciu preferowanych parametrów (języka, wyglądu, marki itp.).

Marketing

Oprogramowanie dla punktów sprzedaży

Shopify punkt sprzedaży

Shopify pozwala nie tylko tworzyć małe sklepy internetowe i zarządzać nimi, ale także umożliwia sprzedaż w sklepach z detalami. Ta funkcja nosi nazwę oprogramowania Point of Sale. Można go zastosować do korzystania z dostępnego zewnętrznego terminalu karty, przyjmowania zamówień w trybie offline (domyślnie będą one synchronizowane z kontem Shopify), tworzenia i zarządzania kilkoma bezpiecznymi kontami pracowników itp..

Profile klientów

Ta funkcja umożliwia użytkownikom sortowanie klientów według różnych parametrów w celu skutecznego zarządzania sklepami internetowymi. Dzięki temu możesz segmentować profile klientów według aktywności zakupu, statusu konta, lokalizacji i innych elementów, aby tworzyć skuteczne kampanie promocyjne. Na przykład możesz wysłać specjalny kupon do klientów, którzy wydali w Twoim sklepie ponad 100 USD.

Shopify Ping

Shopify to w pełni funkcjonalne oprogramowanie eCommerce, które jest idealnie zoptymalizowane do handlu mobilnego. Teraz można aktualizować sklep internetowy oparty na Shopify i zarządzać nim z dowolnego urządzenia mobilnego, które jest do Państwa dyspozycji. Jest to bardzo wygodne dla przedsiębiorców, którzy przyzwyczaili się do pracy w ruchu.

Dzięki Shopify Ping – nowej aplikacji mobilnej – możesz prowadzić firmę z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz, umożliwiając rozmowy z klientami, przepływy pracy marketingowej i inne opcje. Jest to również Twój zintegrowany asystent, który może pomóc Ci skutecznie planować, tworzyć i zarządzać Twoimi działaniami marketingowymi.

Shopify App Store

Shopify Apps

Zaktualizowany Shopify App Store pozwala odkrywać wszechstronne aplikacje do skutecznego rozwoju firmy. Jest to miejsce, w którym można spotkać i zintegrować wiele bezpłatnych i płatnych aplikacji, które pomogą Ci rozpocząć korzystanie ze sklepu internetowego, zwiększyć sprzedaż i osiągnąć inne cele eCommerce i marketingowe. Dzięki Shopify App Store możesz wybierać spośród tysięcy wysokiej jakości aplikacji do swojego sklepu internetowego. Opcja filtra wyszukiwania i rekomendacje inteligentnych aplikacji upraszczają wybór najlepszych aplikacji dostosowanych specjalnie dla Twojej firmy.

Kup jeden, zdobądź jeden (BOGO) rabaty

Kupuj kody rabatowe

W Shopify możesz tworzyć rabaty Kup jeden, Kup jeden (BOGO), aby zachęcić klientów do kupowania od Ciebie. Po utworzeniu rabatu będziesz mógł udostępnić link w celu promocji oferty i przekierowania odwiedzających na wymaganą stronę. Miłym rozwiązaniem jest zaoferowanie nowo utworzonych rabatów BOGO specjalnym klientom, aby zwiększyć wskaźnik retencji i prowadzić skuteczne programy lojalnościowe. Funkcja BOGO jest dostępna na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Kasa dynamiczna

Jest to jednoetapowa procedura realizacji transakcji, która umożliwia personalizację zakupów klientów, zapewniając sprawny proces realizacji transakcji i oferując im możliwość dokonania płatności bezpośrednio na stronie głównej. Upraszcza to proces zakupów i sprawia, że ​​jest znacznie wygodniejszy niż wcześniej.

Shopify Tap & Czytnik chipów

Jest to zupełnie nowa funkcja marketingowa Shopify, która umożliwia klientom dokonywanie zbliżeniowych płatności typu „dotknij” za pośrednictwem aplikacji Apple Pay i Google Play. System umożliwia także stosowanie unikatowych kart kredytowych z chipem, aby zapewnić zaawansowane płatności bezpieczeństwa i budować silne połączenia z klientami.

Zintegrowana technologia chipów PCI i EMV zapewnia bezpieczne transakcje płatnicze. Nowe dotknij & Chip Reader ma synchronizację z Shopify POS, aby umożliwić ci dokonywanie i otrzymywanie płatności oraz zarządzanie zapasami i produktami w jednym miejscu.

Zaawansowane funkcje sprzedaży detalicznej

Dzięki Shopify możesz teraz zarządzać zapasami w wielu lokalizacjach, akceptować wymiany online i zwroty z Shopify POS. Możliwe jest również włączenie opcji przechylania, która pozwala klientom oferować namacalne i natychmiastowe informacje zwrotne na temat ich wizyt.

Aby proces kasowania był prostszy i bardziej zorientowany na klienta, możesz skorzystać z innej aplikacji Shopify POS – Customer View – która umożliwia sprzedawcom detalicznym uruchomienie dodatkowego urządzenia mobilnego, które stanie przed klientami podczas procesu kasowania, aby zapewnić im wyraźniejszy widok produktu, przedziały cenowe, paragony i opcje napiwków. W rezultacie użytkownicy skorzystają z bardziej przejrzystego procesu realizacji transakcji, który pozwoli uniknąć błędów i obciąży klientów odpowiedzialnością za proces zakupów.

Google Pay dla Shopify

Użytkownicy kont Google mają możliwość dokonywania płatności Shopify, uzyskując dostęp do informacji o płatnościach i wysyłce przechowywanych na ich kontach. Jest to potrzebne, aby przyspieszyć proces realizacji transakcji i umożliwić użytkownikom dokonywanie zakupów za pomocą kilku kliknięć. Pomaga to również zmniejszyć odsetek porzuconych koszyków i zwiększyć współczynniki konwersji.

Raporty aktywności marketingowej i atrybucji sprzedaży

Shopify uruchomił niedawno zestaw raportów z działań marketingowych i atrybucji sprzedaży. Zapewniają głębokie zrozumienie skuteczności strategii marketingowej i identyfikują punkty wymagające poprawy. Dzięki nowym narzędziom Marketing Analytics możesz prowadzić wiele kampanii marketingowych, korzystając z różnych narzędzi, takich jak Facebook, Google, MailChimp, Kit itp..

Korzystając z tej funkcji, będziesz w stanie znaleźć najlepiej sprzedające się produkty, najbardziej aktywnych klientów, średnią wartość zamówienia, statystyki sprzedaży i zamówień, zachowanie klientów, szczegóły konwersji, porównanie modelu atrybucji, konwersje według pierwszej i ostatniej interakcji itp..

UPS dla Shopify Wysyłka

Dzięki zaawansowanej funkcji UPS Shopify Shipping będziesz mógł skorzystać z konkurencyjnych stawek wysyłki, gwarantowanych parametrów daty dostawy, ekskluzywnych ofert ze zniżkami (co jest szczególnie ważne w przypadku towarów o dużych rozmiarach), premii za wysyłkę w okresie świątecznym, pomocy w opracowaniu strategii wysyłki i innych przywileje.

Shopify SEO

Uruchomienie sklepu internetowego jest kluczowym procesem, ale nie jest to jedyny niezbędny krok, aby Twoja witryna eCommerce odniosła sukces i zyski. Skuteczna promocja jest tym, na co powinieneś zwrócić uwagę zaraz po tym, jak witryna będzie gotowa do udostępnienia w sieci. Tutaj nie przejdziesz bez zaawansowanej strategii SEO.

Shopify zawiera wszystkie funkcje wymagane do udanej promocji w sklepie internetowym. Obejmują one:

 • zintegrowane statystyki,
 • możliwość skonfigurowania zewnętrznych usług do zbierania statystyk,
 • opracowanie skutecznej strategii SEO na wszystkich etapach procesu promocji sklepu internetowego (wypełnianie metatagów dla wszystkich stron i ich sekcji, definiowanie słów kluczowych dla lepszej promocji, przypisywanie tagów alt do zdjęć, sprawdzanie konkurencji itp.),
 • mnóstwo aplikacji marketingowych, które pomogą Ci przyciągnąć, powrócić i pracować z potencjalnymi i stałymi klientami.
 • automatycznie generowane mapy witryn, które zawierają strony internetowe, produkty i zaktualizowane posty na blogu.

Jeśli chodzi o SEO, Shopify nie ma żadnych problemów. Oprogramowanie eCommerce, cieszące się popularnością na całym świecie, zapewnia przyzwoitą promocję każdego sklepu internetowego opracowanego przy jego użyciu. Musisz tylko mieć świadomość głównych niuansów SEO, aby skutecznie korzystać z wielu opcji systemu. Jeśli ci się to uda, na pewno odniesiesz sukces – podobnie jak gdzie indziej.

Opcje zarządzania produktem

Warianty produktu

Użytkownicy Shopify mogą oferować wiele odmian produktów w zależności od asortymentu produktów, które oferują na sprzedaż. Każda odmiana może zawierać parametry rozmiaru, SKU, cechy zapasów, koszt, materiały, kolory i inne opcje. Co więcej, będziesz mógł organizować produkty według rodzaju, kategorii, kosztu, sezonu i innych wymaganych parametrów.

Będziesz również pod wrażeniem funkcji inteligentnych kolekcji, która pozwala automatycznie sortować produkty na podstawie ich specjalnych parametrów, w tym kosztów, dostawcy, stawki magazynowej i wielu innych. Wreszcie będziesz mieć możliwość dodania wielu zdjęć produktów i ich kolekcji, aby zaprezentować je w najkorzystniejszym świetle z różnych stron.

Zarządzanie zapasami

Oprócz odmian produktów, oprogramowanie pozwala zarządzać listą zapasów, aby śledzić produkty dostępne w magazynie. Co imponujące, funkcja pozwala skonfigurować opcję, która pozwala przestać sprzedawać produkty, których nie ma na stanie. To odpowiednio przyczynia się do wzrostu wskaźników utrzymania klientów i wiarygodności firmy na raz.

Analityka

Shopify pozwala śledzić analizy sklepu internetowego na różne sposoby. Wygodny i praktyczny pulpit systemu zapewnia dane dotyczące sprzedaży, ruchu i zamówień, aby pomóc Ci zauważyć potencjalne problemy i podjąć specjalne działania na czas.

Możesz także analizować i uzyskać wgląd w rozwój swojego sklepu internetowego, przeglądając raporty produktów. Pomogą ci znaleźć produkty, które dobrze się sprzedają, a które nie. Jeśli masz taką potrzebę, możesz wyeksportować raporty do wybranych arkuszy kalkulacyjnych, aby móc przeglądać dane i dokonywać dalszej analizy. Raporty te można również przesłać do księgowego lub innej osoby odpowiedzialnej za analizę wydajności sklepu internetowego.

Shopify umożliwia integrację Google Analytics z Twoim sklepem internetowym. Narzędzie pomaga śledzić sprzedaż, dane o ruchu, zamówienia, wizyty, skierowania i inne kluczowe aspekty. Na podstawie tych danych możesz tworzyć raporty o ruchu i skierowaniach, aby zobaczyć, skąd pochodzą Twoi klienci i jak udaje im się znaleźć Twoją witrynę.

Mobilna aplikacja

Oprogramowanie eCommerce jest dostarczane z aplikacją mobilną, która umożliwia wykonywanie głównych działań w celu kontrolowania wydajności sklepu internetowego nawet w podróży.

Możesz tutaj śledzić realizację zamówienia, przyjmować płatności i wysyłać powiadomienia o wysyłce z urzędu pocztowego. Wygodny i intuicyjny mobilny pulpit nawigacyjny pozwala zobaczyć aspekty wymagające Twojej precyzyjnej uwagi, a także śledzić najnowsze trendy w branży.

Kupuj aplikację na iOS

Otrzymasz również dostęp do profili klientów i będziesz wysyłać im powiadomienia e-mail. Oprócz tego będziesz mieć dostęp do wielu narzędzi do inwentaryzacji, które pozwalają dodawać / zarządzać produktami, robić zdjęcia swoich produktów, zmieniać ceny na stronie itp.. Najważniejsze jest to, że wszystkie Twoje zamówienia, historia fakturowania, narzędzia magazynowe, produkty i klienci będą synchronizowane między Twoim sklepem internetowym a aplikacją mobilną Shopify w trybie automatycznym. To tylko kilka korzyści, które przyniesie Ci pobieranie i instalowanie aplikacji na urządzeniu mobilnym.

3. Wzory

Liczba tematów:45
Darmowe motywy&# x2714; TAK
Płatne motywy Koszt:140-180 USD
Elastyczny projekt&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK

Zaraz po rejestracji nastąpi przekierowanie do panelu sterowania bez potrzeby wybierania szablonu, takiego jak w najbardziej tradycyjne kreatory stron internetowych. Tutaj domyślnie wybierany jest motyw Debiut. Jest to podstawowy szablon, który nie zawiera treści demo. Jest to projekt z klasycznym zestawem bloków używanych do tworzenia sklepów internetowych. Łatwo go dostosować, co pozwala uzyskać przyzwoity materiał do pracy w przyszłym sklepie internetowym.

Z pewnością możesz zmienić szablon początkowy na dowolny inny wybrany motyw. Podsumowując, istnieje tutaj ponad 70 profesjonalnych szablonów gotowych do handlu mobilnego, opracowanych przez popularnych na całym świecie projektantów, takich jak Happy Cog, Clearleft i Pixel Union i więcej. Musisz tylko przejść do sekcji «Sklep internetowy – Tematy – Odwiedź sklep motywów». Wszystkie szablony należą do kolekcji (lub kategorii) i można je filtrować według nowości, popularności, darmowej lub płatnej natury itp. Niestety jest tu tylko 10 darmowych szablonów, ale ich jakość jest na przyzwoitym poziomie. Zasadniczo można znaleźć ten, który spełni twoje potrzeby po dostosowaniu. Po prostu dokonaj wyboru na podstawie wymaganej struktury i nie przejmuj się treściami demonstracyjnymi. Łatwo go wymienić.

Obecnie liczba płatnych szablonów wynosi 45. Koszt waha się od 100 USD do 180 USD. Zasadniczo są one znacznie ciekawsze w porównaniu do darmowych motywów ze względu na ich wszechstronność i bogaty wybór używanych narzędzi do projektowania. Jednak nie ma dużej różnicy między płatnymi i bezpłatnymi szablonami. Płatne motywy są bardziej kreatywne, ale łatwo jest zrekompensować różnicę, ulepszając bezpłatną próbkę.

Szablony Shopify

Każdy szablon zawiera opis, 2-3 style projektowania i opcję podglądu w czasie rzeczywistym, próbki witryny utworzone za jego pomocą, a także recenzje użytkowników. Ogólnie rzecz biorąc, wybór szablonów Shopify to przyjemny proces. Tutaj wszystko jest spójne i trudno jest dokonać złego wyboru.

Możesz ustawić kilka szablonów jednocześnie, wybierając jeden z nich jako motyw główny. Możliwe jest przejście do wymaganego szablonu w dowolnym momencie. Istnieje również możliwość przesłania własnych motywów. Każdy z nich ma elastyczne ustawienia. Możesz zmienić kolejność bloków, z których składa się szablon, i wprowadzić ogólne ustawienia, w tym kolory, typografię, pozycję paska społecznościowego i favicon. Każda sekcja ma także swoje ustawienia – wybierz obraz, tekst, wyrównaj je w razie potrzeby, włącz / wyłącz przyciski, menu, ustaw rozmiary oddzielnych elementów itp..

Opcje dostosowywania różnią się znacznie w różnych szablonach w zależności od formatu i zestawu sekcji. Jedyną ogólną cechą jest to, że wszystkie są dość znaczne. Nawet podstawowy szablon można dostosować do idealnego motywu. Pomocny może być również bezpośredni dostęp do kodu. Możesz pobierać pliki z dowolnych zainstalowanych szablonów komputerowych i pracować nad nimi tak długo, jak potrzebujesz. Potrzebna jest jednak znajomość HTML, CSS, JavaScript i PHP.

Jeśli to Twoje pierwsze doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, Shopify umożliwia współpracę z jednym z ekspertów platformy, który pomoże Ci dostosować i skonfigurować sklep internetowy od podstaw, zwracając szczególną uwagę na twoje wymagania i preferencje. Jeśli jesteś już projektantem stron internetowych, możesz uzyskać dostęp do kodu sklepu internetowego, aby stworzyć unikalny projekt strony internetowej, który będzie wyróżniał się z tłumu.

Wniosek jest następujący: szablony płatnego systemu są dość drogie, ale są też ładne darmowe projekty. Jakość obu typów szablonów jest na przyzwoitym poziomie średnim / wysokim. Opcje dostosowywania są powyżej średniej, a interfejs ustawień jest również wygodny. Ogólna ocena to 9 na 10.

4. Obsługa klienta

Obsługa klienta Shopify jest zdecydowanie warta kosztów subskrypcji. Pod warunkiem, że 24/7 skutecznie pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, które napotkasz podczas tworzenia i zarządzania sklepem internetowym. Shopify Centrum pomocy nie pozostawi Cię twarzą w twarz ze swoimi problemami.

Istnieje ogromne forum z tysiącami tematów (w tym osobne forum do dyskusji poza tematem), poradniki, wsparcie przez e-mail i czat na żywo z guru Shopify. Ale najbardziej przydatne (jak dla mnie) jest forum Shopify. Jest to miejsce, w którym można znaleźć nie tylko odpowiedzi na problemy techniczne, ale istnieje wiele prawdziwych opinii użytkowników Shopify, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Dedykowany zespół wsparcia jest zawsze dostępny, gdy go potrzebujesz. Możesz współpracować z ekspertami Shopify, w tym programistami, projektantami eCommerce, marketerami i innymi specjalistami, których pomoc jest obecnie dla Ciebie priorytetem. Wreszcie, oprogramowanie daje możliwość odwiedzenia Uniwersytetu eCommerce w celu poprawy Twojej wiedzy z zakresu marketingu internetowego i biznesu. To miejsce, w którym można znaleźć wiele e-booków, seminariów internetowych, seriali wideo i innych przydatnych źródeł online.

5. Polityka cenowa

Ten rozbudowany konstruktor witryn będzie z miesiąca na miesiąc konsekwentnie droższy niż sklep z własnym hostingiem. Najtańszy plan Shopify to 9 USD / miesiąc. Ten plan nazywa się Shopify Lite i pozwala dodawać eCommerce do dowolnej witryny, którą już posiadasz. Ten plan obejmuje między innymi nieograniczoną liczbę produktów, ponad 70 bramek płatności, globalne wsparcie podatkowe i walutowe oraz śledzenie sprzedaży.

Przegląd płatności Shopify
Opcja wycenyKosztfunkcje
Lite:9 USD / mies✓ Opcja przycisku „Kup”.
Podstawowe Shopify:29 USD miesięcznie✓ Strona internetowa i blog;
✓ Darmowy certyfikat SSL.
Shopify:79 USD / miesDodatkowo:
✓ Karty podarunkowe;
✓ Profesjonalne raporty.
Zaawansowane Shopify:299 USD miesięcznieDodatkowo:
✓ Zaawansowany konstruktor raportów;
✓ Wysyłka przewoźnika w czasie rzeczywistym.

Inne plany obejmują Basic (29 USD / mc), Shopify (79 USD / mc) i Advanced (299 USD / mc). Plany są zróżnicowane w zależności od miejsca, dostępności kart upominkowych, odzyskiwania porzuconych koszyków i niektórych innych funkcji.

Warto zauważyć, że Shopify jest bezpłatny, ale pobiera opłaty za transakcje kartą kredytową (online: 2,6-2,9% + 30 centów; osobiście: 2,2-2,7% + 0 centów), jeśli używasz Shopify Payments do akceptowania kart kredytowych za pośrednictwem sklep. Możesz wypróbować Shopify przez 14 dni za darmo.

Podsumowując, możesz wypróbować prawie wszystkie funkcje Shopify ze względu na okres próbny, który wynosi 14 dni. Ale potem musisz wybrać jeden z abonamentów. Niektórzy użytkownicy mogą sądzić, że brak bezpłatnego abonamentu jest wadą, ale ci, którzy chcą promować swoją firmę online, muszą wiedzieć, że nie można jej zrobić za darmo z jakością.

6. Plusy i minusy

Shopify to potężny i bogaty w funkcje kreator witryn internetowych eCommerce. Podobnie jak każdy inny system, ma swoje mocne i słabe strony, które mogą mieć pozytywny lub negatywny wpływ na twoje doświadczenia związane z eCommerce.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Czysty, łatwy w obsłudze interfejs z intuicyjną nawigacją, który działa dobrze dla użytkowników o zróżnicowanym doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych.
&# x2714; Kolekcja wysokiej jakości responsywnych szablonów pasujących do różnych nisz e-commerce.
&# x2714; Integracja z PayPal.
&# x2714; Dostępność bezpłatnych aplikacji Shopify na iOS i Androida.
&# x2714; Zaawansowane oprogramowanie Shopify POS.
&# x2714; Integracja z Amazon Marketplace.
&# x2714; Potężna wbudowana platforma blogowa.
&# x2714; Opuszczone odzyskiwanie kasy.
&# x2714; Ponad 70 bramek płatności.
&# x2714; Automatyczne podatki.
&# x2714; Obsługa wielu języków i wielokanałów.
&# x2714; Obsługa rzeczywistości rozszerzonej.
✘ Drogie plany cenowe.
Fees Opłaty za transakcje kartą kredytową.
✘ System nie jest tak łatwy w obsłudze dla początkujących.
✘ Funkcja raportowania jest dostępna tylko w planach zaawansowanych.

7. Zawodnicy

Tutaj zebraliśmy porównania z głównymi konkurentami Shopify wśród popularnych twórców stron SaaS:

Weebly vs ShopifyShopify vs SquarespaceVolusion vs ShopifyShopify vs WixShopify vs GoDaddyShopify vs WordPress3dcart vs ShopifyEcwid vs ShopifyEtsy vs ShopifyBigCommerce vs ShopifyShopify vs WooCommerce

Szczerze mówiąc, „czystymi” konkurentami Shopify są tutaj BigCommerce i Wola – ponieważ ci twórcy stron internetowych skupiają się na eCommerce. Oczywiście możesz stworzyć sklep internetowy Wix, Weebly lub Squarespace, ale Shopify ma znacznie więcej rozwiązań handlowych.

8. FAQ

Pytanie: Jak łatwo skonfigurować sklep Shopify?

Odpowiedź: Założenie sklepu internetowego za pomocą Shopify jest łatwe i szybkie. Musisz się zarejestrować w systemie, wybrać plan (system oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny), wybrać i dostosować szablon, który odpowiada Twoim potrzebom eCommerce i zacząć dodawać produkty. System będzie oferował zalecenia krok po kroku i potężną obsługę klienta, aby pomóc Ci zacząć.

Pytanie: Ile kosztuje Shopify na miesiąc?

Odpowiedź: Shopify ma bezpłatny 14-dniowy okres próbny i cztery płatne abonamenty, które różnią się zakresem oferowanych funkcji. Są to Lite, Basic Shopify, Shopify i Advanced Shopify. Miesięczny koszt wynosi odpowiednio 9, 29 USD, 79 USD i 299 USD.

Pytanie: Czy Shopify jest bezpieczny?

Odpowiedź: Tak, Shopify zapewnia maksymalną ochronę bezpieczeństwa, oferując rozszerzoną 256-bitową certyfikację SSL. Skutecznie chroni Twój sklep internetowy i dane osobowe przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich.

Pytanie: Czy płatności Shopify są bezpieczne??

Odpowiedź: Nie martw się o bezpieczeństwo płatności Shopify, ponieważ system zapewnia najwyższą ochronę danych karty kredytowej i transakcji. Certyfikacja SSL to niezawodny sposób na ochronę twoich płatności przed wszelkiego rodzaju oszustwami internetowymi.

Pytanie: Czy możesz sprzedać usługę na Shopify??

Odpowiedź: Shopify umożliwia sprzedaż produktów fizycznych i cyfrowych oraz usług. Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem stron internetowych, copywriter, trener fitness itp., Możesz wyświetlać i sprzedawać swoje usługi w profesjonalnym sklepie internetowym uruchomionym za pomocą Shopify, aby zwiększyć jego reputację, zwiększyć bazę klientów i zarobić.

Wniosek

Po szczegółowej recenzji Shopify mogę stwierdzić, że jest to super bogate w funkcje oprogramowanie eCommerce, które oferuje zestaw niesamowitych opcji eCommerce (mCommerce) umożliwiających stworzenie klejnotu sklepu internetowego. System jest pełen funkcji, narzędzi i opcji, które mogą przenieść funkcjonalność Twojego sklepu internetowego na zupełnie nowy poziom, pomagając przyciągnąć klientów, zwiększyć wolumen sprzedaży i osiągnąć wiele celów eCommerce.

Czy ty zaplanuj budowę małego lub średniego sklepu internetowego do użytku lokalnego lub dużego międzynarodowego hipermarketu sprzedającego tysiące produktów, Shopify poradzi sobie z tym zadaniem w najlepszy możliwy sposób. Zaawansowane funkcje eCommerce, marketingu i SEO zasługują na szczególną uwagę użytkowników, którzy planują jak najlepiej wykorzystać swoją działalność.

Promocja sklepów internetowych opartych na Shopify wcale nie stanowi problemu. Jeśli więc brakuje Ci umiejętności SEO i projektowania stron internetowych, nie powinieneś się tym martwić. Chodzi o to, że Shopify jest wyposażony w wydajny silnik SEO, który umożliwia automatyczne wypełnianie metatagów i dostosowanie wymaganych parametrów SEO, aby zapewnić skuteczną promocję nowo utworzonej witryny eCommerce.

Shopify słusznie zasługuje na tytuł najlepszego specjalistycznego oprogramowania eCommerce. Utworzone za jego pomocą sklepy internetowe są funkcjonalne i mają logiczną strukturę. Są wyposażone w intuicyjną nawigację, która powoduje wysokie zaangażowanie klientów i wskaźniki utrzymania. Jeśli masz długoterminowe cele eCommerce, Shopify zdecydowanie warto spróbować! Zdecydowanie zalecamy sprawdzenie tego narzędzia do tworzenia witryn, aby sprawdzić, czy najlepiej pasuje do Twojego projektu.

Wypróbuj Shopify teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map