Recenzja Strikingly.com

Uderzająco – jest popularnym, łatwym w użyciu i wieloaspektowym narzędziem do tworzenia stron internetowych, które jest ukierunkowane na różne kategorie użytkowników, niezależnie od ich umiejętności i poziomu wiedzy. System doskonale nadaje się do tworzenia stron internetowych i standardowych stron internetowych, które pozwalają użytkownikom skupić się na konkretnych celach biznesowych / osobistych. System nie wymaga głębokiej krzywej uczenia się ani znajomości programowania.


Założona w 2012 r., Uderzająco początkowo koncentrowała się na zaspokajaniu potrzeb nietechnicznych, którzy nie posiadali umiejętności projektowania stron internetowych, ale potrzebowali jedynych w swoim rodzaju projektów, aby zbudować niezawodną obecność swoich usług lub produktów w Internecie i móc je zaprezentować na korzyść. Od momentu uruchomienia platforma bardzo się zmieniła, ustępując miejsca bardziej zaawansowanym technikom, podejściom do projektowania stron internetowych i różnorodnym wymaganiom użytkowników.

Czy zdecydowałeś się stworzyć stronę z jedną stroną? Czy chcesz, aby był imponujący i jednocześnie funkcjonalny? Dlaczego więc nie zastanawiasz się nad użyciem do tego celu Uderzająco? Dołącz do nas, oceniając teraz system, aby poznać funkcje, które wyróżniają go z tłumu i nowe opcje, które wprowadził od czasu ostatniej aktualizacji. Najwyższy czas zacząć!

1. Łatwość użycia

Łatwość użytkowania jest jedną z najbardziej uderzających. Prostota ujawnia się na każdym etapie procesu tworzenia stron internetowych: od procedury rejestracji do ostatecznej publikacji strony internetowej. Aby zarejestrować się w systemie, wystarczy podać swoje imię, adres e-mail i hasło. Otóż ​​to.

Uderzająco zapewnia intuicyjny edytor, który sprawia, że ​​proces tworzenia stron jest wciągający i przyjemny. To proste, piękne i przyjemne. Edytor oferuje super szybką prezentację wszystkich niuansów systemowych, abyś mógł dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać go.

Uderzająco Redaktor

Uruchomienie witryny za pomocą usługi może zająć zaledwie godzinę i nie wymaga znajomości kodowania, chyba że zdecydujesz się skorzystać z ich zaawansowanego edytora HTML / CSS, który pozwala profesjonalnym użytkownikom na dokonywanie zmian w nagłówku i stopce witryny.

Cała strona internetowa składa się z sekcji, które możesz modyfikować według własnych upodobań (edytować, dodawać lub usuwać te, których potrzebujesz) bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym. Istnieją również obszary Style i Ustawienia. Pierwszy pozwala wybrać i zmodyfikować styl strony internetowej lub zmienić wybrany szablon na dowolnym etapie procesu projektowania stron internetowych.

Z kolei sekcja Ustawienia pozwala skonfigurować adres URL witryny, nazwę domeny, wybrać kategorię witryny, zmodyfikować nagłówek i stopkę, przeglądać i konfigurować analizy oraz wykonywać inne niezbędne działania. Jedną z ostatnich funkcji jest Przełącznik układu, który zapewnia większą elastyczność w dostosowywaniu położenia tekstu i multimediów w sekcjach. Gdy tylko skończysz projektowanie witryny, nie zapomnij aktywować przycisku „Opublikuj”, aby wszystkie zmiany były widoczne dla użytkownika.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

Uderzająco teraz oferuje imponujący i bogaty zestaw funkcji, a na pewno ma wszystko, czego potrzebujesz, aby założyć i zmodyfikować przyzwoitą stronę internetową na dużą skalę.

Możesz przesyłać własne treści, dodawać własne domeny, włączać różne „sekcje” (bloki multimediów, pola informacyjne, formularze kontaktowe i inne), a także wprowadzać niewielkie zmiany w projekcie witryny. Możesz także dodawać metatagi i przeglądać statystyki swojej witryny za pomocą natywnej aplikacji monitorującej system.

Możesz także założyć prosty blog i dodać koszyk. Główne cechy systemu obejmują następujące aspekty:

Blogging Engine

Aby rozpocząć blog, po prostu dodaj sekcję Blog do strony, która będzie prowadzić do poszczególnych stron postów. Podczas tworzenia nowego postu na blogu możesz wstawiać różnorodne wbudowane media, w tym obrazy, filmy, przyciski wezwania do działania, zakładki społecznościowe i cytaty.

Uderzająco blog

Łatwo jest również zmienić układ treści dzięki funkcji przeciągania i upuszczania edytora. Menedżer blogów ma prosty interfejs, który pozwala dostosować sposób wyświetlania postów w nowej sekcji Blog. Uderzająco prosty blog ma również funkcje udostępniania społecznościowego, komentowania i SEO.

Platforma eCommerce

Oprócz dodawania sekcji bloga do swojej witryny, możesz również dodać do niej sklep internetowy, zarządzając odpowiednią sekcją. Po prostu włącz ją, dodaj swoje produkty i wypróbuj różne układy, aby dostosować styl sklepu. Następnie skonfiguruj metodę płatności (PayPal lub Stripe) i sprawdź Panel zarządzania zamówieniami.

Uderzająco sklep

Uderzająco nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych od zakupów. Będziesz musiał jedynie zapłacić standardową opłatę transakcyjną PayPal / Stripe. Możesz sprzedawać jeden produkt w ramach planu bezpłatnego, do 5 produktów w ramach planu ograniczonego i do 300 produktów w ramach planu Pro oraz do 500 produktów w ramach planu VIP.

Integracja z mediami społecznościowymi

Uderzająco jest wyposażony w wygodną sekcję kanału społecznościowego, którą można dodawać i łączyć z kontami mediów społecznościowych. Daje to swobodę działania, jeśli chodzi o zarządzanie i promocję nowo wybudowanego projektu, przyciągając docelowych odbiorców z sieci społecznościowych.

Uderzająco Społeczne

Dzięki integracji z mediami społecznościowymi możesz pomóc swoim odbiorcom śledzić aktualizacje witryny, wiadomości i nadchodzące wydarzenia. Pamiętaj, że niektóre z tych funkcji są dostępne wyłącznie w ramach planów płatnych.

Analiza witryny

Ta funkcja umożliwia przeglądanie i analizowanie statystyk witryny oraz wprowadzanie wymaganych zmian na czas. Możesz zobaczyć liczbę użytkowników odwiedzających Twoją witrynę w określonym czasie (24 godziny, ostatnie 7 dni, ostatnie 30 dni, ostatnie 90 dni), lokalizacje, z których pochodzi ruch, najczęściej odwiedzane strony, źródła preferowane przez użytkowników podczas odwiedzania witryny (mobilnej lub stacjonarnej), produktów lub kategorii i innych aspektów, które mają duże znaczenie dla skutecznego zarządzania witryną i jej promocji.

Rozbudowane opcje SEO

Kreator stron internetowych umożliwia wypełnianie metatagów witryny lub jej oddzielnych stron (tytuły, opisy, słowa kluczowe), ustawianie kategorii, ulubionych i obrazów społecznościowych dla witryny, a także zapewnia szczegółową listę kontrolną SEO, która daje podpowiedź na temat jakie aspekty powinieneś wybrać, aby podnieść ranking strony w Google.

Uderzająco SEO

Opcje SEO są dostępne w sekcji Ustawienia pulpitu nawigacyjnego. Zaawansowane narzędzia pozwalają zwiększyć widoczność projektu, umożliwiając weryfikację witryny Google, dodając słowa kluczowe do tekstów nagłówków, przypisując obrazowe tagi ALT itp..

Funkcje i narzędzia marketingowe

Uderzająco ma również wiele do zaoferowania w zakresie marketingu. Na dzień dzisiejszy narzędzie do e-mail marketingu jest dostępne tylko dla użytkowników Pro Plan i daje możliwość osadzenia zewnętrznego systemu MailChimp w projekcie.

Można również dodać strony kontaktowe i formularze użytkownika w specjalnych polach witryny, aby skontaktować się z użytkownikami witryny.

Środki bezpieczeństwa

Uderzająco dba o bezpieczeństwo użytkowników, oferując wiele środków bezpieczeństwa w celu ochrony gotowych stron internetowych przed dostępem stron trzecich. Za pomocą narzędzia do tworzenia witryn można włączyć i używać certyfikatu Secure Sockets Layer (SSL) w dowolnej domenie niestandardowej, która umożliwia odwiedzającym dostęp do treści witryny za pośrednictwem protokołu HTTPS.

Certyfikat SSL jest dostarczany domyślnie. Co więcej, Uderzająco automatycznie zapisuje kopie witryn podczas ich edycji, aby w razie potrzeby przywrócić wersje kopii zapasowych.

Optymalizacja mobilna

Uderzająco jest przyjazny dla urządzeń mobilnych: każdy motyw reaguje od samego początku. Istnieją opcje specyficzne dla urządzeń mobilnych, takie jak „kliknij, aby połączyć” itp. Istnieje również aplikacja na iOS, która umożliwia aktualizację witryny i zarządzanie nią w podróży.

Opcje rejestracji i transferu domen

Od jesieni 2018 roku Strikingly umożliwił przeniesienie dostępnej nazwy domeny od innego rejestratora. Możliwe jest także uzyskanie nowego w systemie, bez względu na plan, z którego będziesz korzystać (nawet jeśli jest to darmowa subskrypcja). Okres rejestracji domeny trwa 10 lat. Pod koniec okresu możesz zablokować nazwę domeny lub odnowić ją w oparciu o dostępne aspiracje.

Uderzająco domena

Wreszcie, Uderzająco oferuje teraz szerszy wybór domen najwyższego poziomu, takich jak na przykład .shop. W rezultacie Twoja witryna może mieć bardziej atrakcyjny i niezapomniany adres, aby wyróżniać się z tłumu.

3. Wzory

Liczba tematów:19
Darmowe motywy:&# x2714; TAK
Elastyczny projekt:&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:✘ NIE

Uderzająco oferuje obecnie bibliotekę 29 pięknych, nowoczesnych wzorów zoptymalizowanych pod kątem mobilnego oglądania od samego początku. Możesz je filtrować, przełączając między kategoriami: biznes, startup, osobiste, portfolio, sklep i blog.

W przeciwieństwie do wielu innych popularnych twórców stron internetowych, uderzająco jest wyposażony w narzędzie Switcher szablonów, które pozwala eksplorować i testować dowolny szablon bez utraty przesłanej treści. Nie ma ograniczenia co do liczby zmian szablonów. Opcja podglądu pozwala zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja witryna, jeśli wybierzesz ją w celu dalszego dostosowania.

Możesz dodać niestandardowy kod HTML do swojej witryny Strikingly, ale ta opcja jest dostępna tylko w płatnych wersjach. Jedyną wadą tej funkcji jest to, że możesz wstrzyknąć tylko kod nagłówka i stopki, ale nie treść strony.

Uderzająco szablony

Nie możesz zmienić początkowego kodu CSS. Trudno powiedzieć, czy jest to poważna wada, czy nie, ponieważ przeważająca liczba użytkowników systemu nie wie nawet, czym właściwie jest CSS. Nawiasem mówiąc, opcja wstrzykiwania kodu jest dostępna dla użytkowników Pro Plan. Ta sama kategoria subskrybentów systemu może skorzystać z opcji współpracy. Pozwala przypisać współpracowników do pracy nad opracowaniem projektu, co jest również wygodne i oszczędza czas.

4. Obsługa klienta

Obsługa klienta jest tym, co naprawdę uderza. Niezależnie od pozornie prostej natury narzędzia do tworzenia witryn, oferuje on potężną bazę wiedzy z obszerną pomocą i zasobami wsparcia, które są łatwe do przeglądania i nawigacji.

Przydatna lista kontrolna przed publikacją (naprawdę przydatna!) I Forum pomysłów, na których możesz podzielić się sugestiami, jak ulepszyć Uderzająco, będzie również bardzo pomocna dla początkujących. To samo dotyczy samouczków wideo dla początkujących, które można znaleźć w bazie wiedzy centrum wsparcia. Sekcja społecznościowa konstruktora witryny zawiera blog, forum pomysłów i obszary Talk of the Town z mnóstwem przydatnych informacji na temat tego, jak najlepiej wykorzystać platformę.

Jeśli nadal pozostają jakieś pytania, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Całodobowa pomoc na czacie na żywo pomaga również zaspokoić twoje pytania i potrzeby na czas. Członkowie zespołu wsparcia są zawsze gotowi do pomocy w rozwiązaniu wszystkich problemów, które mogą wystąpić podczas pracy z Uderzająco. Dlatego opcje obsługi klienta zasługują na szczególną uwagę.

5. Polityka cenowa

Dostępny jest bezpłatny plan umożliwiający opublikowanie ładnej, jednostronicowej witryny przy użyciu subdomeny Strikingly. Aby dołączyć niestandardową nazwę domeny i odblokować zaawansowane narzędzia do edycji, musisz zaktualizować swoje konto.

Istnieją tutaj trzy płatne pakiety: Limited, Pro i VIP. Subskrypcje te są objęte 14-dniową bezproblemową wersją próbną, która pozwala przetestować opcje oferowane przez każdy system.

Uderzające ceny

Koszt planu ograniczonego wynosi obecnie 12 USD / mc, plan Pro kosztuje 20 USD / mc przy miesięcznych rozliczeniach, Vip – 49 USD / mc. Jeśli zdecydujesz się na jednorazową płatność roczną, możesz zaoszczędzić do 48 USD.

Płacąc za 2, 5 lub 10 lat jednorazową opłatą, możesz odpowiednio zaoszczędzić do 144 USD, 528 USD i 1224 USD. Tak więc im dłuższy jest czas trwania płatnej subskrypcji, tym bardziej będzie ona tańsza. Co więcej, koszt nazwy domeny wynosi 24,95 USD rocznie, podczas gdy koszt niestandardowego adresu e-mail stanowi 25 USD rocznie.

6. Plusy i minusy

Niezależnie od tego, który twórca witryny wybierze do swojego projektu osobistego lub komercyjnego, nadal będzie miał swoje zalety i wady. Należy pamiętać o nich, zanim dokonasz ostatecznego wyboru systemu, aby wiedzieć, czego się po nim spodziewać i od całego procesu tworzenia sieci.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Łatwość użycia;
&# x2714; Gotowa do optymalizacji mobilna;
&# x2714; Intuicyjny pulpit nawigacyjny, inteligentny kreator startowy;
&# x2714; Rozbudowana baza wiedzy i wielopłaszczyznowa obsługa klienta.
✘ Dostępność banerów reklamowych na jednym z płatnych planów;
✘ Brak narzędzi optymalizacji i marketingu SEO;
✘ Niewystarczające opcje edycji kodu;
✘ Ograniczone zastosowanie stron internetowych zbudowanych z tego systemu.

7. Porównanie z konkurentami

Jeśli chodzi o wybór najbardziej odpowiedniego narzędzia do tworzenia stron internetowych, zawsze warto porównywać go z głównymi konkurentami. Co zaskakujące, rozsądnie jest porównać główne aspekty systemu z aspektami Weebly i Squarespace, ponieważ obie platformy są skierowane do prawie tej samej grupy odbiorców i oferują podobne zestawy funkcji.

Weebly vs UderzającoSquarespace vs uderzająco

Jeśli zagłębimy się w porównanie Uderzające kontra Weebly, wyraźnie zauważymy oczywiste zalety tego drugiego systemu. Jest nie tylko bardziej popularny, ale także bardziej funkcjonalny. Podczas gdy Strikingly jest używany głównie do tworzenia stron internetowych, Weebly pozwala tworzyć i dodawać tyle stron, ile potrzebujesz do projektu. System jest również najbardziej opłacalny i oferuje bardziej elastyczne i głębsze opcje dostosowywania projektu. Oferuje również więcej responsywnych szablonów o wysokiej jakości.

Mówiąc o porównaniu Uderzająco vs Squarespace, pierwsze również nieco opóźnia Squarespace. Choć uderzająco oferuje bardziej atrakcyjne szablony dla blogów, stron docelowych, portfeli i małych sklepów internetowych, Squarespace jest pozycjonowany jako w pełni funkcjonalny kreator stron internetowych, którego opcje i narzędzia umożliwiają porównaj to z CMS do tworzenia średnich i dużych stron internetowych dla twórców i przedsiębiorców.

Dolna linia

Łatwość użycia:9/10
Funkcje:7/10
Projekt:7/10
Wsparcie techniczne:8/10
Cennik:9/10
Ogólny wynik:8/10

Uderzająco jest kreator stron internetowych, który obejmuje łatwość użycia, wygodę i funkcjonalność. Większość użytkowników woli to od wielu innych bardziej popularne systemy ze względu na swoją prostotę. System koncentruje się głównie na technologiach innych niż techniczne, dlatego jego zestaw funkcji, pulpit nawigacyjny i interfejs są dostosowane do potrzeb tej konkretnej grupy odbiorców. Korzystanie z systemu nie wymaga kodowania. Jednak jeśli jesteś użytkownikiem Pro Plan i masz wiedzę programistyczną, możesz uzyskać dostęp do stopki CSS / HTML i opcji edycji nagłówka.

Kreator witryn nie może się pochwalić bogatą kolekcją szablonów witryn, ale szablony dostępne w systemie można domyślnie dostosowywać i reagować na urządzenia mobilne. Co więcej, Uderzająco szczyci się fantastyczną obsługą klienta, która może pomóc rozwiązać każdy problem związany z platformą.

Korzystając z narzędzia do tworzenia stron internetowych, możesz skutecznie uruchamiać i zarządzać stronami jednostronicowymi, łącząc z nimi blogi, a nawet sklepy internetowe. Nie ma sensu oczekiwać doskonałej wydajności takich witryn, ale z pewnością spełnią one Twoje cele i oczekiwania. Podsumowując, uderzająco jest przyzwoity stosunek jakości do twoich pieniędzy!

Spróbuj uderzająco teraz

 Zacznij już dziś, to proste!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map