Recenzja Ucraft

Ucraft – to pomysłowy kreator stron internetowych, który łączy kreatywne szablony z eleganckim i łatwym w użyciu edytorem. Zapewnia wystarczającą liczbę funkcji do tworzenia witryn różnych typów. Użytkownicy mogą założyć prosty blog, założyć witrynę dla małych firm lub przejść do niszy eCommerce z całkowicie funkcjonalnym sklepem cyfrowym. Tworzenie nowych stron i projektów za pomocą Ucraft jest bardzo łatwe dzięki opatentowanemu edytorowi WYSIWYG, a gotowe szablony wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie.


Kreator stron internetowych koncentruje się głównie na jakości, chociaż nie może się poszczycić rozszerzonym zestawem funkcji, jak niektóre z największych nazw branżowych. Jednocześnie oferuje całkowicie darmowy pakiet ze zintegrowanymi środkami bezpieczeństwa, a także bezpłatny program do tworzenia logo, designerskie narzędzia i wiele innych. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co Ucraft może zaoferować swoim użytkownikom.

1. Łatwość użycia

Kreator stron internetowych jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ ma funkcja przeciągnij i upuść. Użytkownicy mogą rozpocząć proces budowania od pustego płótna lub wybrać jeden z dostępnych gotowych motywów. Drugi wariant jest lepszy dla początkujących, ponieważ utworzenie nowej pustej strony może być trudnym wyzwaniem. Ale przede wszystkim. Dowiedzmy się, jak się zalogować i zacząć.

Pierwsze kroki

Żadnych niespodzianek. Proces rejestracji jest bardzo szybki i prosty. Pierwszym sposobem zalogowania się jest użycie konta w mediach społecznościowych i zalogowanie się za pomocą jednego kliknięcia. Drugi sposób wygląda bardziej realistycznie i wymaga podania hasła i adresu e-mail, aby utworzyć nowe konto. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, proces nie zajmie Ci więcej niż kilka sekund.

Rejestracja w Ucraft

Po zalogowaniu możesz wybrać jeden z dostępnych szablonów lub rozpocząć tworzenie nowej witryny z pustego obszaru roboczego. Użytkownicy mogą wyświetlić podgląd każdego motywu przed wybraniem jednego lub zmienić go w razie potrzeby. Przejdźmy teraz do edytora stron.

Edytor strony

Jak wspomnieliśmy wcześniej, proces edycji może być trudny, mimo że Ucraft ma intuicyjny edytor przeciągania i upuszczania. Na początku łatwo jest zbudować nową stronę przy użyciu gotowych bloków. Obejmują one nagłówki, formularze kontaktowe, bloki „O nas”, stopki itp. Pomysł polega na umieszczeniu jednego bloku na drugim.

Edytor Ucraft

Kluczowym problemem jest to, że nie można ich przenosić. Chodzi o to, aby użytkownicy mogli pracować w sekcjach. Oznacza to, że każdy blok powinien pozostać w zalecanej sekcji. Z drugiej strony użytkownicy mogą nadal dodawać różne elementy, aby dostosować niektóre strony. Pulpit nawigacyjny zawiera wybór elementów, które możesz dodać jednym kliknięciem. Należą do nich galerie zdjęć, bloki tekstowe, suwaki, ikony, dystrybutorzy plików multimedialnych itp.

Na żywo

Po zakończeniu edycji stron wystarczy podłączyć domenę, wyświetlić jej podgląd i uruchomić na żywo, na wypadek gdybyś był całkowicie zadowolony z wyglądu na komputerach i urządzeniach mobilnych. Opublikuj swoją witrynę i udostępnij ją użytkownikom.

Pomimo tego, wszystkie plany Ucraft mają 14-dniowy bezpłatny okres próbny; zdecydowanie zalecamy wybranie bezpłatnego pakietu, aby sprawdzić działanie edytora i innych funkcji. Wyjaśni, czy platforma odpowiada Twoim potrzebom, czy nie. Teraz najwyższy czas przejść do procesu dostosowywania strony internetowej.

2. Funkcje & Elastyczność

Ucraft z pewnością ma pewne mocne strony pod względem swoich funkcji. Oprócz podstawowej bezpłatnej aplikacji SSL, aplikacji SEO i zintegrowanego Google Analytics w każdym z planów, nawet w tym darmowego pakietu, użytkownicy mogą liczyć na rozszerzoną funkcjonalność, która zapewnia więcej możliwości handlu elektronicznego, blogowania i dostosowywania.

Sklepy online

Ucraft ułatwia uruchomienie nowego sklepu i zarządzanie nim pomimo jego wielkości. Niezależnie od tego, czy masz kilka produktów do sprzedania, czy chcesz stworzyć ogromny rynek z nieograniczoną liczbą produktów, przydatne będą funkcje eCommerce do tworzenia stron internetowych. Oto, co otrzymujesz:

 • Gotowe szablony – uruchomienie sklepu z Ucraft jest bardzo łatwe. Wybierz szablon z wbudowanymi blokami i odpowiednimi elementami oraz produktami i opublikuj swój sklep.
 • Proste zarządzanie produktem – dodawaj nowe elementy za pomocą jednego kliknięcia, dostosuj stronę produktu, przesyłając zdjęcia, dodając opisy produktów, pola edycji itp.
 • Wszechstronne opcje płatności – platforma obsługuje obecnie ponad 70 różnych usług płatniczych dostępnych w celu bezproblemowej integracji. Połącz metodę i skorzystaj z natychmiastowych płatności oprócz zintegrowanych opcji wysyłki.
 • Wiele kanałów sprzedaży – możesz użyć różnych kanałów sprzedaży, aby zwiększyć swoje przychody. System pozwala wchodzić na jedne z największych rynków i sprzedawać swoje produkty w serwisie eBay, Google Shopping Feed, Amazon, Facebook itp. Zła wiadomość jest taka, że ​​funkcja jest dostępna tylko z planem BigCommerce, który jest najdroższy.
 • Ucraft Dodaj produkt

Pakiet eCommerce zawiera dodatkowo ustawienia SEO strony produktu, narzędzia analityczne i promocje. Właściciele sklepów mogą tworzyć spersonalizowane oferty, kupony rabatowe lub inne kampanie w celu zwiększenia lojalności klientów.

Narzędzia projektanta

Mimo że szablony Ucraft wyglądają całkiem nieźle, użytkownicy nadal będą mieli okazję dodać ostatni akcent, aby projekt witryny był bardziej ekskluzywny. Narzędzia projektantów zapewniają prosty sposób wyróżnienia się dzięki:

 • Edycja typografii – narzędzie ułatwia edycję tekstów, zmianę stylów czcionek oraz wdrażanie różnych kolorów, wymiarów i rozmiarów. Użytkownicy mogą edytować nagłówki oraz całe akapity.
 • UIKit – narzędzie do zmiany lub edycji dowolnych niestandardowych bloków i elementów. Zmień kolor, styl lub wymiary przycisku i ikony. Zmień rozmiary suwaka, aby dopasować go do ogólnego projektu strony.
 • Ustawienia makiety – przejdź do ustawień zaawansowanych i zmień wygląd swojego układu. Na przykład użytkownicy mogą edytować odległość między każdym elementem, dostosowywać wymiary wersji witryny mobilnej itp.
 • Narzędzia projektantów Ucraft

Darmowy Logo Maker

Kreator stron internetowych jest wyposażony w darmowy i bardzo łatwy w obsłudze program do tworzenia logo. Pozwala stworzyć unikalną reprezentację marki w kilka minut. Wystarczy wykonać trzy proste kroki:

 1. Wybierz ikonę z ogromnej kolekcji zdjęć dostępnych bezpłatnie (ponad 1 milion ikon).
 2. Dostosuj logo, rozciągając lub zwężając ikonę. Dodaj kolory lub edytuj wymiary.
 3. Zapisz logo w dowolnym dostępnym formacie (.PNG lub .SVG).
 4. Ucraft Logo Maker

Możesz używać logo nie tylko na stronie internetowej, ale także na fizycznie sprzedawanych towarach i przedmiotach, aby zwiększyć rozpoznawalność swojego sklepu.

Darmowy twórca strony docelowej

Bezpłatny konstruktor stron docelowych to kolejna świetna funkcja Ucraft. Jest dostępny dla wszystkich subskrybentów pomimo planu. Możesz z niego skorzystać, nawet jeśli korzystasz z bezpłatnego pakietu. Oto jak to działa:

 1. Śpiewacie, wybieracie plan i wybieracie darmową stronę docelową.
 2. Przeglądaj gotowe jednostronicowe motywy i układy, aby wybrać najlepiej pasujący.
 3. Dostosuj strukturę strony docelowej, dodaj dodatkowe elementy lub bloki.
 4. Użyj ustawień SEO, aby tworzyć treści przyjazne SEO.
 5. Połącz domenę niestandardową za darmo i opublikuj swoją stronę docelową.

To świetny sposób na zwiększenie ruchu i informowanie klientów o nowych produktach lub ofertach specjalnych.

Platforma blogowa

Twórczy blogerzy, którzy zamierzają uruchamiać i zarządzać w pełni funkcjonalnymi i atrakcyjnymi wizualnie blogami, z pewnością docenią możliwość korzystania z aplikacji Artykuły oferowanej przez Ucraft. Aplikacja umożliwia utworzenie bloga lub opublikowanie sekcji wiadomości na stronie internetowej w celu przyciągnięcia uwagi użytkowników. Cały proces nie trwa dłużej niż kilka minut i zazwyczaj jest zakończony w kilku łatwych krokach.

Artykuły o desce rozdzielczej Ucraft

Korzystając z aplikacji, będziesz mógł utworzyć układ strony bloga dla dowolnej liczby postów. Połącz przyciski mediów społecznościowych z każdym postem, aby umożliwić użytkownikom udostępnianie artykułów subskrybentom.

Nie zapomnij zoptymalizować nowo utworzonego bloga, wypełniając metatagi. Jest to najlepszy sposób na zwiększenie rankingu wyszukiwarki blogów. Dostosuj system komentarzy, dodając dodatek do komentowania Disqus. Na koniec skorzystaj z edytora tekstu WYSIWYG Ucraft, aby edytowanie treści było prostsze i bardziej elastyczne.

Jeśli poradzisz sobie z zadaniem na wysokim poziomie, zyskasz wiele korzyści ze swojego bloga. Pomoże Ci zwiększać ruch, promować swoje usługi lub produkty, dzielić się doświadczeniami z subskrybentami, budować wiarygodną obecność w sieci, zwiększać autorytet, generować potencjalnych klientów i zachęcać odbiorców docelowych do komunikacji.

3. Projekt

Liczba tematów:63
Profesjonalne szablony:&# x2714; TAK
Darmowe motywy:&# x2714; TAK
Elastyczny projekt:&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Zastrzyk kodu źródłowego:&# x2714; TAK

Ucraft oferuje bogatą kolekcję szablonów, z których można tworzyć strony docelowe, a inne są dobre dla witryn biznesowych. Wszystkie z nich wyglądają jednak całkiem atrakcyjnie dzięki płaskiej konstrukcji, formatom pełnoekranowym, wysokiej jakości treściom branżowym i innym funkcjom, które z pewnością docenisz. Ogólnie jakość tych szablonów jest tutaj powyżej średniej.

Każdy motyw ma opis i opcję podglądu. Nie trzeba długo czekać, aby wybrać odpowiedni szablon. Różnorodność motywów jest nieco ograniczona, ale każdy szablon można dostosować do konkretnych potrzeb biznesowych.

Po wybraniu szablonu zostaniesz poproszony o obejrzenie krótkiego, ale szczegółowego i przydatnego filmu, który daje wgląd w podstawy systemu. Oglądałeś to już? Następnie możesz dostosować szablon za pomocą edytora wizualnego typu „przeciągnij i upuść”, co zapewnia dostępność. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy wstępnie zaprojektowanych bloków i widżetów, które mogą pomóc w rozwoju struktury Twojej witryny.

Bloki Ucraft

Po prostu przeciągnij wymagany element na strony, aby zmienić jego kolor, pozycję, odstępy, rozmiar, treść, a uzyskasz pożądany efekt w mgnieniu oka! Każdy blok lub widżet ma kilka ustawień: obraz tła, nieprzezroczystość, położenie bloku (pionowe lub poziome), wyrównanie, kolor itp. Dzięki tym i innym funkcjom będziesz w stanie dostosować dowolny szablon do swoich celów i wymagań.

Co więcej, możesz dodatkowo skorzystać z narzędzi Designer sekcja znajduje się na desce rozdzielczej. Narzędzie pozwoli dostosować typografię (style nagłówka, czcionkę, rozmiar, odstępy między literami itp.), Użyć przycisku i narzędzia do tworzenia formularzy, a także edytować układ strony (jej szerokość, wcięcia w widoku pulpitu i urządzenia mobilnego, itp.).

W rzeczywistości korzystanie z sekcji narzędzi Designer nie jest wymagane – szablony Ucraft wyglądają świetnie, a domyślne narzędzia do edycji są wystarczająco dobre, aby nadać stronie indywidualny i wyjątkowy wygląd.

Kolejną interesującą rzeczą w Ucraft jest możliwość podziału sekcji w bloku według kolorów. Pozwala to na użycie duotone, nowego trendu w projektowaniu stron internetowych, gdy każda połowa bloku ma swój własny kolor, a ich proporcje i rozmiary można zmieniać. Wielu użytkowników może uznać tę funkcję za przydatną przy tworzeniu stron internetowych.

Podsumowując, pomimo ograniczonej liczby szablonów, Ucraft wygląda świetnie z perspektywy projektowania. Wysokiej jakości szablony, które są wyposażone w wiele wygodnych narzędzi, pozwalają osiągnąć fantastyczny wynik. Nie wymaga kodowania. Idealny dla początkujących.

4. Obsługa klienta

Ucraft posiada szeroką wiedzę, reprezentowaną przez szczegółowe przewodniki i artykuły. Obejmują wszystkie niezbędne tematy. Dowiesz się, jak zacząć korzystać ze strony internetowej, oprócz wskazówek na desce rozdzielczej, integracji aplikacji itp. Artykuły opisują również wszystkie funkcje eCommerce, rozwiązanie White Label itp..

Platforma ma osobny Przewodnik marketingowy. Jest to instrukcja krok po kroku dla właścicieli firm, firm i przedsiębiorców. Użytkownicy dowiedzą się, jak dostrajać ustawienia SEO, przeprowadzać skuteczne strategie SMM, korzystać z PPC, e-maili i content marketingu itp.

Ucraft ma rosnącą społeczność użytkowników reprezentowanych przez forum lokalne i wiele wątków do omówienia. Tutaj znajdziesz przydatne porady ekspertów, najnowsze wydania aktualizacji i notatki, a także stwórz nowe wątki, aby zadać profesjonalistom dowolne pytanie.

Funkcja czatu na żywo jest ostatnią, ale nie tylko, jeśli potrzebujesz pilnego rozwiązania problemu. Zespół wsparcia wraca z odpowiedzią po kilku minutach. Podsumowując, wsparcie tutaj jest bardzo dobre.

5. Polityka cenowa

Opcja wycenyKosztfunkcje
Darmowa strona internetowa:Wolny✓ Podstawowe elementy;
✓ Domena niestandardowa;
✓ Darmowy hosting.
Strona internetowa Pro:10 USD / mies✓ 50 produktów;
✓ Osadź HTML / CSS / JS;
✓ Wielojęzyczna strona internetowa.
Profesjonalny sklep:21 USD / mies✓ 1000 produktów;
✓ 0% opłaty transakcyjnej;
✓ Kupony rabatowe.
BigCommerce:39 USD miesięcznie✓ Produkty bez ograniczeń;
✓ Sprzedawaj w serwisie eBay i Facebok;
✓ Odwróć podatek VAT.

Kreator stron internetowych jest dostępny w 4 różnych planach. Użytkownicy mogą wybrać najlepszy pakiet w zależności od rodzaju witryny, jej złożoności i ogólnych celów. Pierwszy plan jest w 100% darmowy. Może to być dobra opcja dla projektów jednostronicowych oraz stron docelowych w celu generowania potencjalnych klientów lub kierowania ruchu do strony niezbędnych produktów. Zawiera wszystkie podstawowe elementy do dostosowywania strony, oprócz bezpłatnego protokołu SSL, zintegrowanego Google Analytics i możliwości podłączenia niestandardowej domeny za darmo.

Jeśli chodzi o płatne plany, są one następujące:

 • Strona internetowa Pro zaczyna się od 10 $ miesięcznie i jest dobry dla małych firm i małych sklepów cyfrowych z maksymalnie 10 produktami.
 • Profesjonalny sklep jest bardziej kompleksowym pakietem kosztującym 21 USD miesięcznie dla rozwijających się sklepów mobilnych z do 1000 produktów do sprzedaży online. Obejmuje aplikację do zarządzania rozdarciem, zwolnienie podatkowe i inne.
 • BigCommerce to najlepszy plan eCommerce ze wszystkimi nieograniczonymi funkcjami oprócz wielu kanałów sprzedaży, w tym eBay, Amazon i niektórych innych.

6. Rozwiązanie białej etykiety

Dla tych użytkowników, którzy zamierzają korzystać z systemu do konfiguracji firm do tworzenia stron internetowych, Ucraft oferuje skalowalność Rozwiązanie White Label zapewniając wiele korzyści. Usługa pozwala na korzystanie z jej funkcji i narzędzi pod marką w celu zwiększenia sukcesu marketingowego i budowania zaufania klientów.

Poświęć trochę czasu na zaprojektowanie szablonów i sekcji, które będą dalej oferowane klientom i przygotuj się do sprzedaży stron internetowych pod nazwą firmy. To rozwiązanie przyda się freelancerom, przedsiębiorcom i agencjom zajmującym się projektowaniem stron internetowych, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoją promocję biznesową.

Rozwiązanie z białą etykietą jest obecnie dostępne w dwóch różnych modelach. Zawierają:

 • Model SaaS – faktycznie masz własnego markowego konstruktora witryn, który w imieniu własnego studia tworzy witrynę dla małych firm, strony docelowe lub sklepy cyfrowe dla swoich klientów. Ponadto możesz zapewnić klientom dostęp do kreatora stron internetowych, aby umożliwić im tworzenie własnych projektów. Model jest wyposażony w prosty pulpit nawigacyjny, w którym można ustawić politykę cenową lub zarządzać zamówieniami.
 • Niestandardowe rozwiązanie – ten będzie działał dla większych firm i dostawców usług, którzy chcą zintegrować narzędzie do tworzenia witryn z ekosystemem korporacyjnym. Programiści mogą tworzyć ekskluzywne elementy i bloki, podczas gdy właściciele firm mogą uruchamiać programy partnerskie lub działać jako odsprzedawcy.

Każdy model ma osobny plan:

 • Pakiet partnera zaczyna się od 799 USD miesięcznie. Może to działać dla niezależnych projektantów i webmasterów, a także dla agencji marketingowych.
 • Pakiet Self-Hosted zaczyna się od 1899 USD miesięcznie. Jest dobry dla dostawców hostingu, rejestratorów domen, sprzedawców itp.

Wśród korzyści, które przyniesie Ci korzystanie z tego narzędzia, na pewno docenisz prosty edytor „przeciągnij i upuść”, zintegrowany hosting Google Cloud, dostępność ponad 15 integracji innych firm (Google Maps, Vimeo, Disqus, Mail Chimp, YouTube, SoundCloud, PayPal, Instagram, Twitter, Google Analytics itp.), domena sprzedawca, zrozumiały i przyjazny dla użytkownika pulpit administracyjny, kilka bramek płatności, reszta API, dedykowany menedżer konta i wiele innych.

7. Plusy i minusy

Ucraft to narzędzie do tworzenia witryn, które jest dobre dla początkujących, ponieważ nie są wymagane żadne umiejętności kodowania. Zapewnia wystarczającą liczbę funkcji po wyjęciu z pudełka, aby w kilka minut utworzyć różne typy witryn. Platforma ma przystępne plany i wiele dodatkowych funkcji, z których można skorzystać. Z drugiej strony niektórzy użytkownicy mogą wymagać większej elastyczności w zakresie dostosowywania strony, podczas gdy wybór szablonów nadal wydaje się nieco ograniczony.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Stylowe szablony i zaawansowane narzędzia projektantów.
&# x2714; Dobry dla początkujących dzięki edytorowi przeciągania i upuszczania.
&# x2714; Wiele bezpłatnych funkcji, w tym Logo i Landing Page Maker.
&# x2714; Przyzwoity darmowy pakiet.
&# x2714; Zintegrowane narzędzia analityczne i zabezpieczające Google.
&# x2714; Rozszerzona obsługa klienta.
✘ Ograniczony wybór szablonów (63 motywów).
Editing Edycja bloków w przekroju bez szansy na przemieszczanie elementów.

Dolna linia

Ucraft – to stylowy, nowoczesny i atrakcyjny kreator stron internetowych, który z pewnością będzie bardzo pomocny dla początkujących. Platforma jest również dobrym rozwiązaniem do tworzenia złożonych i dużych witryn internetowych (z wyjątkiem forów).

Ten konstruktor witryn jest dobrym wyborem ze względu na szeroki zakres funkcji, które oferuje. Dzięki tej platformie stworzenie ładnej strony biznesowej jest dziecinnie proste. Jest wszystko, czego możesz potrzebować do tego celu: bogaty wybór widżetów i bloków przeciągania i upuszczania, które można dostosować za pomocą kilku kliknięć, parametry SEO do dalszej promocji witryny i pierwszorzędne szablony.

Co więcej, możesz przetestować system za darmo, choć nadal będą obowiązywać określone ograniczenia. Spróbuj, nie zaszkodzi to sprawdzić. Czy nadal szukasz niedrogiego i funkcjonalnego narzędzia do tworzenia witryn? Nie bądź, bo Ucraft naprawdę jest wart Twojej uwagi!

Wypróbuj Ucraft za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map