Recenzja uKit

Recenzja uKit


uKit – to narzędzie do tworzenia stron internetowych, do którego przywykliśmy uruchamiać witryny małych firm i zarządzać nimi oraz inne typy projektów do użytku osobistego i komercyjnego. System zyskał popularność na całym świecie dzięki temu niesamowita prostota który nie idzie na kompromis z jakością i profesjonalnym podejściem do projektowania stron internetowych. Jest to niezbędne rozwiązanie dla początkujących i profesjonalistów zajmujących się projektowaniem stron internetowych, którzy chcą ustanowić profesjonalną obecność w sieci dla swoich firm. Ten program do tworzenia witryn będzie działał doskonale dla wszystkich przedstawicieli małych i średnich firm, którzy nie mają doświadczenia w projektowaniu stron internetowych i nie chcą płacić ogromnych sum pieniędzy studiom internetowym.

Nie musisz opanować podstaw programowania, aby pracować z uKit – system jest prosty i elastyczny i samodzielnie wykonuje około 70% pracy. Większość programistów internetowych nie ma tutaj projektu układu, wykresów stylów, Photoshopa i innych codziennych problemów. Częste aktualizacje sprawiają, że usługa jest wygodniejsza i bardziej funkcjonalna.

Oparty na jednej z najlepszych próbek edytorów wizualnych, uKit zapewnia użytkownikowi możliwość zaprojektowania atrakcyjnej strony internetowej od zera bez żadnych etapów przygotowawczych w ciągu 1-2 godzin. Jest to główna zaleta kreatora stron internetowych: każda osoba może osiągnąć przyzwoity wynik podczas pracy z nim. Można to porównać do pracy profesjonalnego projektanta stron internetowych.

Plusy i minusy

uKit działa świetnie, zapewniając bezproblemowy i wygodny proces tworzenia stron internetowych. W ten sposób można go używać do uruchamiania i skutecznego zarządzania witrynami dla małych firm, blogami, portfelami, witrynami promującymi, stronami docelowymi, a nawet sklepami internetowymi o małych i średnich rozmiarach. Biorąc pod uwagę przystępny koszt systemu, wydaje się, że nie ma żadnych wad. Jednak gdy zaczniesz przeglądać platformę, możesz w końcu natknąć się na niektóre jej wady. Właśnie dlatego warto teraz wymienić wszystkie zalety i wady usługi, aby zobaczyć, co ma do zaoferowania.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Nieznaczna krzywa uczenia się dla początkujących;
&# x2714; Bogata kolekcja responsywnych projektów niszowych;
&# x2714; Darmowy certyfikat SSL;
&# x2714; Rozbudowane opcje integracji;
&# x2714; Wiele funkcjonalnych widżetów;
&# x2714; Bezpłatne tworzenie kopii zapasowych;
&# x2714; Tymczasowy dostęp do zarządzania witryną.
✘ Nie działa dobrze w przypadku dużych, w pełni funkcjonalnych witryn i sklepów internetowych;
✘ Strony internetowe uruchomione z systemem wyglądają podobnie ze względu na ujednolicony format sekcji;
✘ Brak bezpłatnego planu.

Do czego to jest dobre?

uKit to nowoczesny, wygodny i prosty kreator stron internetowych, który początkowo jest skierowany do małych i średnich właścicieli firm. Jego zestaw funkcji jest wystarczająco silny, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika, który ma zamiar rozpocząć i skutecznie zarządzać profesjonalnymi projektami. Najważniejsze jest to, że do tworzenia wysokiej jakości projektów kreator stron internetowych nie wymaga żadnych umiejętności kodowania i projektowania stron internetowych. Każdy może opanować intuicyjny interfejs wizualny, aby móc projektować projekty z gotowych widżetów i bloków treści.

Kreator stron internetowych oferuje obszerną kolekcję responsywnych, w pełni konfigurowalnych projektów, dostosowanych do konkretnych potrzeb komercyjnych i niekomercyjnych. Ze względu na zintegrowany funkcja przeciągnij i upuść, możliwe jest rozpoczęcie projektów o dowolnym poziomie złożoności bez żadnej znajomości kodowania. To tylko niektóre z najbardziej oczywistych powodów, dla których platforma cieszy się popularnością wśród przedsiębiorców, twórców, studentów, artystów, fotografów, modelek, stylistów i innych użytkowników.

Łatwość użycia

Niezależnie od tego, co zamierzasz wykonać – czy to integracja widgetów, tworzenie postów na blogu, połączenie nazwy domeny itp., Będzie to łatwe i wygodne. uKit jest logicznie podzielony na dwa obszary: pulpit nawigacyjny i konstruktor. Ten ostatni ma cztery obszary robocze: Strony, kreator, projektowanie i adaptacyjny widok strony.

Konstruktor jest wyposażony w opcję podglądu, co pozwala natychmiast zobaczyć wszystkie zmiany w działaniu. Ponadto możesz wyświetlić podgląd swojej pracy w dowolnym momencie, klikając przycisk Podgląd. Podczas wyświetlania podglądu witryny możesz przełączać się między różnymi urządzeniami: na komputerze, tablecie i telefonie komórkowym. Daje to realistyczne wrażenie, jak będzie wyglądać Twoja witryna na różnych urządzeniach.

Pulpit nawigacyjny umożliwia zarządzanie głównymi ustawieniami witryn: łącz analitykę, wyświetl statystyki odwiedzających, uzyskaj porady dotyczące promocji, włącz tryb „w budowie”, prześlij favicon, wyświetl powiadomienia, uzyskaj pomoc i więcej.

Pierwsze kroki

Zanim przejdziesz do procesu tworzenia witryny, musisz zarejestrować się na platformie. Na szczęście kreator stron internetowych zapewnia łatwą, szybką i bezproblemową procedurę rejestracji. Tutaj możesz wybrać jedną z dwóch opcji rejestracji. Pierwszy zakłada korzystanie z konta społecznościowego (może to być Facebook, Google+, identyfikator użytkownika lub LinkedIn), jeśli już go masz. Drugą opcją rejestracji jest wypełnienie formularza rejestracji, podając swój adres e-mail i informacje o haśle.

Po zakończeniu tego kroku zostaniesz poproszony o potwierdzenie rejestracji poprzez aktywację linku dostępnego w wiadomości e-mail. Zaraz potem nastąpi przekierowanie do strony wyboru szablonu, aby wybrać jeden z wymienionych tam projektów. Podobnie, będziesz mieć możliwość utworzenia tymczasowej nazwy domeny tutaj lub losowego wygenerowania. Po zakończeniu tego kroku zostanie Ci zaproponowane wykonanie kilku innych łatwych i szybkich kroków, w tym utworzenie nazwy witryny, skonfigurowanie danych kontaktowych, dodanie łączy do kont sieci społecznościowych itp..

Na koniec zobaczysz edytor strony internetowej, w którym możesz klikać bloki, eksperymentować z obrazami, kombinacjami kolorów, integracją nowych elementów. Podsumowując, przeglądanie i opanowanie edytora, który składa się z czterech wyżej wymienionych sekcji, zajmuje około kilku minut (Należą do nich „Projektowanie”, „Konstruktor”, „Strony” i „Adaptacyjny widok witryny”). Przyjrzyjmy się szczegółowo funkcjom każdego z nich:

Uwaga: Adaptacyjny widok witryny jest sprawdzany w sekcji Projektowanie.

 • Tryb „projektowania”. Pozwala zmienić wygląd witryny, wybierając schemat kolorów i tło witryny. Jako tła możesz użyć prostej palety kolorów, przesłanego obrazu, a nawet map Google.
  Tryb projektowania uKit
  Ponadto warto wspomnieć o możliwości aktywacji efektu paralaksy dla każdego obrazu. Może znacznie zwiększyć wrażenia użytkowników na stronach internetowych i ich zawartości. Można także zmienić szablon na dowolny inny dostępny tutaj motyw.
 • Tryb „Konstruktora”. Głównymi metodami edycji stron internetowych są edytor WYSIWYG i kreator stron z funkcją przeciągania i upuszczania. Łączenie tych metod pozwala użytkownikom wykonywać główne działania za pomocą elementów strony i bloków, dodając, usuwając, zmieniając lub zmieniając ich położenie za pomocą kilku kliknięć. Wyniki twoich działań są natychmiast wyświetlane w trybie online.
  Tryb konstruktora uKit
  Musisz pracować z widżetami – elementami funkcjonalnymi, które są dodawane do stron witryny przez proste przeciąganie. Jest ich tutaj wiele, w tym karty produktów, odtwarzacz audio, wyszukiwarka Google, czat na żywo, pasek społecznościowy z popularnymi usługami, zamówienie oddzwaniania, suwak, cennik, informator (który jest faktycznie blogiem) i wiele innych. Możesz także użyć gotowych kombinacji bloków wymaganych do wykonania określonej funkcji, takiej jak nagłówek / stopka, specyfikacje, produkty, kontakty, portfolio, recenzje itp..
 • Tryb „Strony”. Dzięki temu trybowi użytkownik może wykonywać różne czynności za pomocą stron internetowych: dodawać nowe strony, usuwać istniejące, zmieniać kolejność stron w menu, edytować zawartość strony, duplikować, wypełniać metatagi.
  Tryb stron uKit
  Wszystkie elementy, które dodajesz do stron internetowych, można dodatkowo skonfigurować: możesz zmienić kompozycję wewnętrznego bloku, wybrać opcje wizualne, liczbę i format wyświetlanych elementów, tło itp..

Po opanowaniu tych sekcji i całego procesu tworzenia witryny łatwiej będzie Ci rozpocząć edycję projektu.

Edycja strony internetowej

uKit używa jednego z najlepszych edytorów wizualnych w tej niszy. Wszystkie kroki tutaj można wykonać za pomocą kilku kliknięć. Co imponujące, można uruchomić gotową stronę internetową w ciągu 1-2 godzin, po prostu przeciągając elementy z panelu sterowania na strony witryny, a także tworząc / dostosowując pozycje bloków treści. W przeważającej liczbie przypadków wystarczy edytować domyślną zawartość demonstracyjną, dostosowywać kolory, czcionki, układ, tło itp., Aby uzyskać pożądany efekt.

Wszystkie elementy, które możesz wybrać i dodać do strony, mają szczegółowe ustawienia. Można wybrać osobne opcje projektowania i edytować zawartość bloku dla wielu z nich. Podobnie, możesz ustawić strukturę i tło dla każdego bloku. Jeśli chcesz dodać obrazy do galerii i czcionek, nie musisz przesyłać ich na serwer. Zamiast tego możesz po prostu podać link do wymaganego obrazu, aby umożliwić jego automatyczne przesłanie.

Wraz z gotowymi blokami system pozwala na integrację i dostosowywanie pustych bloków, aby nadać im niepowtarzalny wygląd. Istnieje również możliwość skopiowania wymaganych bloków z jednej strony na drugą. Umożliwia to dodanie bloku / widżetu, który już dostosowałeś do innej strony, klikając strzałkę na ikonie bloku i wybierając stronę, na którą chcesz skopiować. Na koniec możesz dodać bloki do „Ulubione” sekcja szybkiego dostępu w przypadku konieczności częstej publikacji tych samych formularzy.

Oprócz integracji bloków, uKit pozwala na przejście do sekcji Widżety, w której uzyskasz dostęp do wielu widżetów. Ich wybór jest dość obszerny, a proces zbierania wymaganych przedmiotów jest łatwy i szybki. Dostępna jest nawet wygodna opcja filtrowania wyszukiwania, która pozwala uporządkować dostępne widżety i wybrać te, które chcesz zintegrować. Główne kategorie widgetów są następujące:

 • Podstawowy (Nagłówek, tekst, obraz, galeria, suwak, przycisk, ikona);
 • Struktura (Separator, spacja);
 • Zadowolony (Oferta, karta, stół, stół PRO, recenzje, kroki, oś czasu, cennik, minutnik, kod HTML, wyszukiwarka Google, widżet wiadomości, galeria);
 • Sklep internetowy (Produkt);
 • Zewnętrzny (Ecwid, AddThis Sidebar, kalkulator kosztów);
 • Głoska bezdźwięczna (Plik, wideo, SoundCloud, SlideShare);
 • Kontakt (Informacje kontaktowe, formularz kontaktowy, oddzwonienie, mapa, MailChimp, LiveChat, JivoChat);
 • Społeczny (Udostępniaj przyciski, sieci społecznościowe, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, VK, Disqus).

uKit ma wszystko, czego użytkownik może potrzebować, aby założyć w pełni funkcjonalną stronę internetową – wystarczy wybrać wymagane bloki / widżety, aby uzyskać taki, który spełnia Twoje potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych. Zintegrowany zestaw narzędzi usługi wystarczy, aby uruchomić zarówno nowoczesną stronę promocyjną, jak i mały sklep internetowy.

Na żywo

Podczas pracy nad projektem witryny możesz tworzyć kopie zapasowe projektu, aby móc przywrócić poprzednie. Po zakończeniu dostosowywania witryny można wyświetlić podgląd wyniku przed publikacją. To pozwoli ci zobaczyć szczegóły strony oraz istniejące błędy / błędy, aby móc je naprawić na czas. Na koniec kliknij “Publikować” przycisk, aby uruchomić.

funkcje & Elastyczność

Kreator stron internetowych uKit ma intuicyjny i nowoczesny interfejs. Jest pozbawiony niepotrzebnych funkcji i etapów, które spowalniają proces projektowania stron internetowych. Dzięki temu usługa jest bardzo skuteczna.

Widżety uKit

Blogi i strony docelowe

Oprócz stron biznesowych, uKit umożliwia tworzenie blogi i strony docelowe z maksymalną skutecznością. Pierwsza opcja realizowana jest tutaj poprzez dodanie „Informator”Widget do strony internetowej. Właśnie skonfigurowałeś format wyświetlania wiadomości za pomocą kilku kliknięć (oczywiście można też zmienić stronę bloga w stronę główną). Zaraz potem wszystkie posty z „Aktualności”Zostanie opublikowana tutaj w ustawionym formacie.

Widżet Wiadomości uKit

Wszystkie szablony uKit działają świetnie na stronach docelowych: są szerokoekranowe, podzielone na bloki i atrakcyjne wizualnie. Tutaj jest możliwość aktywacji menu kotwicy (linki menu będą odnosić się do wybranych bloków stron internetowych). Co więcej, istnieje możliwość ustalenia pozycji menu, aby stała się statyczna podczas przewijania strony. Oczywiście przycisk „W górę” jest dostępny tutaj, podobnie jak widget zegara, bez którego nie można sobie wyobrazić jednostronicowej witryny. Konfigurowanie timera również nie wymaga dużo wysiłku i czasu.

Zaplanowana publikacja wiadomości to kolejna interesująca opcja. Możesz na przykład przygotować wiadomości, zaplanować publikacje i pojechać na wakacje. Materiały zostaną automatycznie dodane do witryny zgodnie z harmonogramem, gdy nie będzie Cię w domu. Właściciele blogów z pewnością zobaczą prawdziwą wartość tej funkcji.

eCommerce

Oprócz pozostałych funkcji nie zapomnij o możliwości tworzenia sklepów internetowych w uKit za pomocą zintegrowanego Sklep Ecwid funkcjonalność. Aby go zastosować, musisz zarejestrować się na stronie modułu. Okna pokazu wyglądają tutaj wyraźnie i schludnie.

Nie uda ci się jednak uruchomić dużego supermarketu. Nie jest to zbyt wygodne, ponieważ musisz utworzyć nową stronę internetową dla każdej kategorii, skonfigurować jej projekt itp. Jeśli masz czas i pragnienie, możesz oczywiście uzyskać przyzwoity wynik.

Widget uKit Ecwid

Jednak nie będziesz miał problemów z uruchomieniem uroczego mini sklepu internetowego. Istnieje możliwość dodania przycisku zamówienia zwrotnego, cenników, banerów reklamowych, “Dodaj” panel, który pozwala użytkownikom udostępniać łącza do wymaganych stron internetowych za pośrednictwem wielu sieci społecznościowych. Podobnie istnieje możliwość skorzystania z niej „USocial.pro” panel używany jako konstruktor przycisku. Pozwala stworzyć układ panelu, który obejmie wszystkie wymagane usługi, aby dodatkowo dodać go do witryny w tym właśnie miejscu, w którym musisz mieć możliwość gromadzenia statystyk związanych z kliknięciami witryny. Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi, które pomoże Ci poprawić pozycję twojego projektu w wyszukiwarkach internetowych wraz z aplikacją narzędzi SEO.

Oprócz wtyczki Ecwid uKit posiada zintegrowane narzędzie do tworzenia sklepów internetowych. Jest dostarczany natychmiast po wyjęciu z pudełka i na pewno spodoba się wielu użytkownikom. To jest “Produkt” widżet. Możesz dodać nieograniczoną liczbę produktów do sprzedaży lub usług z opisami i wysokiej jakości zdjęciami. Sklep internetowy składa się z trzech części, a mianowicie koszyka na zakupy i produktów, wyskakujących okien używanych do rejestrowania zamówienia i ustawień projektu karty produktu na desce rozdzielczej. Tak to wygląda: zakładka ze zdjęciem produktu, opisem i przyciskiem zamówienia.

Sklep internetowy uKit

Możesz również dodać 3 opcje z nieograniczoną liczbą wartości dla każdego produktu. Możliwe jest przypisanie własnej marży detalicznej w procentach lub stałej sumie dla każdej opcji. Jeśli umieścisz znak «-» przed wartością marży detalicznej, wówczas koszt zostanie obniżony o procent lub określoną sumę w porównaniu do stawki podstawowej. Tę funkcję można znaleźć w ustawieniach każdego oddzielnego produktu, a mianowicie w „Dodaj opcję” Sekcja.

Możesz wybrać walutę (wszystkie wymagane waluty są dostępne tutaj), narzędzie do tworzenia formularzy zamówień online (zestaw pól i ich objętości), opcje wysyłki i płatności w ustawieniach koszyka. Projekt koszyka można również dostosować (kolory, domyślne napisy, odcienie). Powiadomienia o nowych zamówieniach zostaną dostarczone na podany adres e-mail. Odtąd nie trzeba inwestować dużych pieniędzy w tworzenie sklepów internetowych, aby zacząć sprzedawać w Internecie.

Kalkulator online

System oferuje bardzo przydatne „Kalkulator online” widget oparty na funkcjonalność uCalc. Po dodaniu kalkulatora online do zdefiniowania kosztu usługi w Twojej witrynie otrzymasz skuteczne narzędzie do zbierania zamówień. Użytkownicy na ogół lubią takie rzeczy: osoba może dostosować zamówienie i dowiedzieć się o jego ostatecznym koszcie naraz. To zachęca użytkowników do dokonania zakupu.

Darmowy kalkulator online uKit

Prześcieradła

uKit oferuje zaawansowany widget Tabele PRO, który jest znacznie bardziej funkcjonalny niż jego standardowa alternatywa i umożliwia tworzenie i dostrajanie tabel poprzez pokazywanie / ukrywanie ramek / nagłówków, scalanie / kopiowanie komórek, wybieranie niestandardowych kolorów dla elementów tabeli, dostosowywanie rozmiary pól itp. Co więcej, możesz również wybrać preferowany typ komórki – przycisk tekstowy normalny lub stylowy. Teraz możesz skonfigurować główne parametry przycisku i skonfigurować jego widok, dostosowując projekt, rozmiar i inne dostępne konfiguracje.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodawać i modyfikować tabele, konfigurować obrazy podglądu dla sieci społecznościowych czy popularnych komunikatorów, zaawansowany widget tabeli pomoże ci to zrobić z łatwością. Przyspieszy także całą wydajność uKit. Praca z widżetem jest tak łatwa i szybka, jak używanie zwykłych arkuszy kalkulacyjnych Google lub Excel. Jeśli zrobiłeś to wcześniej, opanujesz ten proces za kilka minut.

Czcionki

Edytor uKit pozwala skonfigurować pary czcionek dla strony internetowej i przyciąć przesłane obrazy. Użytkownik może ręcznie wybrać 2 czcionki (dla nagłówka i reszty tekstu) i szczegółowo ustaw opcje wyświetlania (odstępy między wierszami, rozmiar, rodzaj czcionki, odstępy między literami). Te ustawienia są dostępne w sekcji „Projektowanie”.

Dlaczego wolno używać tylko 2 czcionek? Nie jest tajemnicą, że mieszanka różnie zaprojektowanych liter psuje całe wrażenie strony internetowej. To ograniczenie przyczyni się do przyzwoitego wyniku – cokolwiek wybierzesz, będzie ładnie wyglądać. Tylko nie nadużywaj suwaka ustawień, przeciągając go do pozycji końcowych. Dzięki takiemu narzędziu będziesz w stanie ulepszyć projekt strony za pomocą kilku kliknięć – czcionki mają znaczący wpływ na wrażenie, jakie wywołują strony.

Obrazy i wideo

Na przykład możliwość przycinania zdjęć podczas dodawania ich do galerii lub suwaka umożliwia wyświetlanie wymaganego elementu, unikając znaków wodnych i innych niepotrzebnych szczegółów. Jest to niewielka, ale bardzo przydatna funkcja. Dzięki temu grafika Twojej witryny stanie się bardziej imponująca.

Zintegrowany widżet „Wideo” również przemawia do wielu użytkowników. Korzystając z niego, będziesz mógł dodać link wideo, ustawić tryb automatycznego wyświetlania, wyświetlanie podobnych filmów na końcu, prezentację tytułu wideo i panel sterowania odtwarzacza. Te funkcje można aktywować / dezaktywować za pomocą kilku kliknięć tylko za pomocą suwaków w ustawieniach widżetu.

Za pomocą uKit możesz ustawić tło wideo dla dowolnego z dostępnych bloków. W tym celu nie jest wymagana instalacja skryptów innych firm ani skomplikowana integracja kodu – każdy może poradzić sobie z zadaniem w ciągu kilku minut. Wystarczy kilka kliknięć, aby Twoja strona internetowa była bardziej rozrywkowa, interaktywna i dynamiczna. Tło wideo będzie wyraźnie wyświetlane za blokami informacji, przyciągając w ten sposób uwagę użytkownika na wymaganą treść.

Aby skonfigurować tło wideo, wystarczy przejść do karty Tło dostępnej w ustawieniach bloku, dodać link ze źródła wideo, którego używasz (YouTube lub Vimeo) i skonfiguruj główne parametry wyświetlania (nakładka, intensywność, wyrównanie, zoom, prędkość odtwarzania wideo, efekty itp.).

Przypięte bloki

Ta funkcja umożliwia wybieranie i przypinanie bloków treści w określonym miejscu witryny u góry lub u dołu strony. Możesz zastosować tę funkcję w dowolnym bloku dostępnym na twojej stronie internetowej, z wyjątkiem stopki i nagłówka. Proces przypinania bloków jest prosty i wystarczająco łatwy, aby użytkownicy mogli go wykonać w różny sposób. Pamiętaj jednak, że nie należy przypinać bloku, jeśli jego wymiary przekraczają całkowitą wysokość ekranu lub w witrynie znajduje się stałe menu, które przesuwa się w dół podczas przewijania strony. W przeciwnym razie może to mieć negatywny wpływ na wygodę przeglądania.

Animacje ikon

uKit umożliwia teraz korzystanie z widżetu Ikona, który jest dostarczany z zestawem efektów animacji, w celu bardziej atrakcyjnej prezentacji witryny. Podsumowując, twórcy systemu dodali 4 nowe efekty animacji, które możesz wybrać i zastosować do ikon na swojej stronie internetowej. Z kolei każdy efekt zawiera listę ustawień, dzięki którym możesz eksperymentować z wyświetlaniem witryny. Jeśli istnieje taka potrzeba, możesz wybrać i zastosować kilka efektów na tej samej ikonie jednocześnie, aby wyrazić swoją kreatywność i zwiększyć wskaźnik zaangażowania klientów. Szybkość animacji oraz opcje wyświetlania można regulować osobno w zależności od potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych.

Przydatne widżety

„Oś czasu” i “Kroki” to najlepsze próbki interesujących konkretnych widżetów uKit. Pomagają wyświetlać informacje o dowolnej sekwencji działań w najkorzystniejszym świetle, niezależnie od tego, czy jest to harmonogram wydarzenia, kroki potrzebne do osiągnięcia określonego wyniku, plakat wydarzenia itp..

Widżet kroków uKit

Różnica między widżetami polega na orientacji zawartości, która może być pionowa lub pozioma. Ustawienia umożliwiają wybór projektu ikony do oznaczania kroków, dzielników, podpisów itp. Takie elementy wyglądają dość naturalnie na stronach biznesowych, co jest bardzo ważne, ponieważ większość ludzi ceni infografiki wysokiej jakości.

Kreator stron internetowych również zaktualizował swój Widżet sieci społecznościowych rozszerzając go o zestaw nowych modnych usług, w tym WhatsApp, Telegram, Viber i inne. Te aplikacje przydadzą się większości użytkowników, którzy podczas tworzenia swoich witryn staną przed koniecznością podania linków do tych znanych komunikatorów i systemów mediów społecznościowych..

Integracja SendPulse

uKit ogłosił integrację z SendPulse. Popularny widget jest teraz dostępny dla wszystkich, którzy chcą dodawać i dostosowywać wygodne powiadomienia push dla odwiedzających witrynę za pomocą kilku kliknięć. Podłączenie widgetu SendPulse jest łatwe i szybkie. Wystarczy dotrzeć do deski rozdzielczej, wybrać odpowiedni element i włączyć powiadomienia push. Cały proces zajmuje mniej niż minutę.

Hosting

Nieograniczone miejsce do przechowywania plików i automatyczna optymalizacja zdjęć użytkowników to znaczące zalety usługi. Nie ma wielu początkujących, którzy rozumieją znaczenie kompresji obrazów, które będą używane na stronie. Wszystkie 6 MB zdjęć z serwera kopii lustrzanych po prostu zniszczy wydajność stron internetowych, na których zostaną opublikowane.

Szybkość ładowania strony internetowej jest znaczącym czynnikiem rankingowym dla wyszukiwarek. Oznacza to, że strony internetowe, które ładują się wolno, mają gorsze wyniki wyszukiwania niż te, które ładują się szybciej, nawet jeśli pozostałe cechy pozostają takie same. Obrazy są jednak największymi elementami strony internetowej i obejmują główny wolumen megabajtów strony internetowej.

Jeśli chodzi o uKit, system wykonuje kilka kopii zdjęć zaraz po ich przesłaniu przy użyciu algorytmów Progressive JPEG i Progressive PNG. Kopie mają różne rozmiary, aby pasowały do ​​kolumn Bootstrap, które można pobrać w różnych wymiarach i na różnych urządzeniach. Oznacza to, że system automatycznie optymalizuje obrazy, co może znacznie przyspieszyć ładowanie strony internetowej. W ten sposób rozwiązano jeden z najbardziej rozpowszechnionych problemów, z którymi borykają się nowicjusze. Witryna działa szybko, niezależnie od mocy aparatu.

Awans

Opcje promocji witryny uKit są realizowane w ciekawy sposób. Uruchamiając pulpit nawigacyjny, możesz przejrzeć zalecenia systemowe dotyczące skutecznej optymalizacji wyszukiwarek projektów. Początkujący docenią taką pomoc.

uKit SEO - Kreator stron internetowych uKit

SEO jest tutaj świetne: możesz wypełnić metatagi dla każdej strony internetowej. Synchronizacja Google Analytics pomoże śledzić statystyki i skutecznie zarządzać strategią promocji. Opcja pozwalająca dodać Twoją organizację do map Google przyczyni się również do promocji w wyszukiwarkach i postawy użytkowników.

uKit umożliwia także dostosowanie strony 404 do własnych potrzeb. Możesz na przykład dodać unikalną wiadomość tekstową lub obraz, na przykład, które będą prezentować Twoją markę. Aby uprościć proces dostosowywania, możesz użyć jednego z trzech dostępnych szablonów wykonanych przez projektantów. Ta opcja znajduje się w sekcji Strony / Usługa.

Narzędzia serwisowe

Możliwość aktywacji wersji strony internetowej dla osób niedowidzących jednym kliknięciem to kolejna atrakcja serwisu. Możesz znaleźć tę opcję w sekcji „Projektowanie”. Będzie działać dobrze dla tych użytkowników, którzy tego potrzebują stworzyć edukacyjną stronę internetową (szkoła, uniwersytet itp.) lub projekt dla dowolnej innej instytucji rządowej. Istnieją szczególne wymagania prawne dla tego rodzaju stron internetowych: są one zobowiązane do oferowania specjalnych wersji dla użytkowników niedowidzących. uKit pozwala to zrobić z łatwością: odwiedzający Twoją stronę będą mogli wybrać czcionkę, schemat kolorów i opcje wyświetlania obrazu w panelu znajdującym się pod nagłówkiem strony.

Są też inne funkcje uKit, na których będziesz pod wrażeniem. Na przykład, będziesz mógł stworzyć własny interesujący i atrakcyjny wygląd strony 404 („Strony” / „Usługi”), włącz animację blokową podczas przewijania (główny ekran wyświetla się podczas przewijania) lub zainstaluj wiele znaczników mapy (do 10), jeśli Twoja firma ma oddziały w innych lokalizacjach. Łatwiej będzie przyspieszyć projektowanie podobnych bloków na różnych stronach internetowych, kopiując i dodając je do sekcji „Ulubione”, aby uzyskać szybki dostęp do nich. Tak to działa: wystarczy wybrać blok, kliknąć strzałkę na ikonie jego parametrów, a następnie wybrać stronę internetową, na której powinien zostać umieszczony. Otóż ​​to!

Wyskakujące okna

Istnieje jeszcze jedna przydatna funkcja oferowana przez uKit: jest to okazja, aby skonfigurować sposób wyświetlania okien wyskakujących. Powinieneś uzyskać dostęp do menu „Strony” i wybrać punkt „Wyskakujące okno”. Wyskakujące okna mogą pojawiać się zaraz po kliknięciu przycisku, zgodnie z harmonogramem timera, podczas przewijania (zaraz po zakończeniu 75% przewijania) lub podczas zamykania strony. Możesz dodać oferty specjalne, reklamy lub inne elementy do zawartości wyskakującego okienka.

Integracja CRM

uKit oferuje również integrację z AmoCRM, które można znaleźć na podstawowym poziomie opcji deski rozdzielczej. AmoCRM to prosty i intuicyjny system rozliczania potencjalnych klientów i transakcji, który pomoże kontrolować i zwiększać sprzedaż. Aby uruchomić synchronizację danych, potrzebujesz konta, które zostanie zarejestrowane na oficjalnej stronie serwisu. Konfiguracja CRM pomoże w przeprowadzaniu skuteczniejszych kampanii promocyjnych.

Integracja uKit SSL CRM

System zbierze dane o każdym kliencie (imię i nazwisko, adres, adres e-mail, telefon), wysyłając powiadomienia o nowych wydarzeniach na Twój e-mail. Jest to zsynchronizowane z formularzami w wyskakujących oknach, formularzami wywołań zwrotnych i widżetem sklepu internetowego. Możesz przejrzeć statystyki za pośrednictwem wiadomości e-mail lub bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym AmoCRM. Ta opcja będzie szczególnie przydatna dla właścicieli sklepów internetowych zbudowanych za pomocą uKit.

Klienci korporacyjni docenią możliwość dołączenia e-maila biznesowego bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym. Musisz tylko połączyć domenę ze stroną internetową. Zaraz potem będziesz mieć możliwość zarejestrowania e-maila, który wygląda jak „nazwa @ twoja domena”. To jest całkiem miłe i proste.

Domeny

Porozmawiajmy trochę o domenach. Darmowa poddomena jak youwebsite.ukit [kropka] mnie zostanie początkowo przypisany do nowo zarejestrowanej witryny. Działa dobrze przez okres próbny, kiedy eksplorujesz / testujesz system. Jest rzeczą oczywistą, że będziesz musiał to później zmienić, jeśli zdecydujesz się nadal używać uKit i projektować z nim stronę internetową.

Zaraz po wykupieniu abonamentu „Premium” możesz połączyć dowolną domenę lub kupić nową za pośrednictwem interfejsu kreatora stron internetowych (w dowolnej strefie). Będzie to wymagało kilku kliknięć w „Panelu”. Domena zmieni się po około 15 minutach od złożenia zamówienia.

Bezpieczeństwo SSL

Możesz również podłączyć certyfikat SSL do swojej domeny za darmo. Aby połączyć HTTPS, wystarczy uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego, wybrać odpowiedni widżet i nazwę domeny z listy. Za około pół godziny otrzymasz powiadomienie o pomyślnym zakończeniu procesu. Zasadniczo klikasz 2 przyciski, a twoja strona działa na bezpiecznym protokole HTTPS bez dodatkowych inwestycji!

SSL jest początkowo koniecznością dla stron internetowych, które akceptują płatności online. Na przykład Google zaznacza już witryny bez tego certyfikatu jako niepewne. Dostępność zabezpieczonego protokołu HTTPS wpływa również na ranking wyszukiwarek internetowych, a także na poziom zaufania klientów. W każdym razie korzystanie z certyfikatu jest lepsze niż prowadzenie witryny bez niego. Co więcej, jest bezpłatny – nie ma tu o czym myśleć. Po prostu użyj tego!

Tymczasowy dostęp do zarządzania witryną

uKit umożliwia tymczasowy dostęp do Twojej witryny wszystkim, którzy mogą być zaangażowani w zarządzanie nią. Korzystając z tej funkcji, posiadacz praw będzie mógł edytować / aktualizować projekt strony, dodawać / usuwać strony i widżety, uzyskiwać dostęp do Google Analytics w celu przeglądania statystyk strony, konfigurować parametry SEO. Takie prawa, jak przeglądanie historii rozliczeń i zarządzanie płatnościami, nie będą dostępne dla osoby, której udostępniono tymczasowy dostęp do witryny.

Co ważne, system automatycznie tworzy kopię zapasową witryny internetowej, gdy tylko przyznasz tymczasowy dostęp. Użytkownik zewnętrzny nie będzie mógł go usunąć. Jeśli coś się stanie podczas procesu zarządzania witryną, właściciel będzie mógł przywrócić początkową wersję witryny. Możliwe jest również anulowanie praw dostępu w dowolnym momencie. Maksymalny czasowy dostęp tymczasowy trwa 999 dni.

Zestaw funkcji uKit naprawdę pozwoli niedoświadczonym użytkownikom uruchamiać skuteczne strony internetowe (i to nie jest hasło promocyjne). Nie ma tu żadnych wątpliwości.

Projekt & Szablony

Opcje dostosowywania projektu uKit są również dość obszerne. Kreator stron internetowych pozwala wybierać spośród wielu projektów o nowoczesnym i stylowym wyglądzie. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz motyw, który najbardziej Ci się podoba, i nadasz mu niepowtarzalny urok. Powinieneś wiedzieć, że szablony uKit różnią się nie tylko schematami kolorów i obrazami nagłówka, ale także ich strukturą i podejściami projektowymi.

Szablony stron

Jakość i wszechstronność szablonów jest tym, co użytkownicy zauważają w pierwszej kolejności podczas eksploracji pakietu uKit. Wszystkie szablony są podzielone na 40 tematów i nisz, które zawierają ponad 500 responsywnych motywów, które zaspokoją każdy gust. Projekt każdego motywu nie jest ostateczny. Możesz zmieniać kolejność, tworzyć i usuwać gotowe bloki, zmieniać obrazy suwaków, kolory dowolnych elementów, czcionki, sekwencje menu itp. W razie potrzeby będziesz mógł zmienić wybrany szablon na dowolny inny.

uKit zapewnia użytkownikom elastyczny i wysokiej jakości materiał. Po pracy z nim możesz ostatecznie uzyskać oszałamiającą stronę internetową ze wszystkimi wymaganymi funkcjami (patrz rzeczywista Przykłady stron internetowych uKit). Aby uprościć proces projektowania stron internetowych, pożądane jest wybranie niszowego szablonu. To może być fotografia, budownictwo, prawo, transport towarów, turystyka, finanse, edukacja (jest to ostatnio dodana kategoria szablonów) i więcej. Jest to niezawodny sposób na uzyskanie odpowiedniej struktury witryny i zawartości demo. Dzięki edycji treści będziesz mógł zaprojektować połowę witryny w mniej niż 20 minut, dostosowując tło, kolor i, być może, domyślną pozycję bloków i widżetów.

Darmowe szablony uKit

Jeśli chcesz, możesz zmienić szablon podczas procesu projektowania stron internetowych. Nie ma znaczenia, do której kategorii będzie się odnosić nowy szablon, będzie dostarczany z treścią demonstracyjną wstępnie wybranej próbki. Jest to wygodne, ponieważ nie możesz zepsuć niczego w temacie witryny, nawet jeśli zastosujesz szablon budowy witryny fotograficznej. Jest to również dodatkowy powód, aby wybrać projekt z kategorii.

Reagowanie na szablony to kolejna zaleta systemu – motywy są elastyczne i mogą automatycznie dostosowywać się do dowolnego ekranu smartfona, tabletu lub lapbooka. Menu „Sandwich” świetnie wygląda na każdym ekranie, a bloki elastycznie zmieniają swoje rozmiary.

Głębokie dostosowanie projektu

Nie ma kluczowych sposobów dostosowywania szablonów uKit, ponieważ wszystkie wyglądają dość podobnie pod względem struktury i układu. Wynika to z faktu, że system jest głównie zorientowany na potrzeby początkujących, którym często brakuje nawet podstawowej wiedzy z zakresu projektowania stron internetowych i umiejętności kodowania. Blokuje wszechstronność i możliwości dostosowania, co nadaje każdemu szablonowi spersonalizowany wygląd.

Jeśli jednak chodzi o głębokie dostosowywanie projektu, możesz zacząć od ustawień tła dostępnych dla każdego bloku. Co imponujące, możesz wybrać i zintegrować nawet mapę Google / Bing jako tło. Ustawienia nakładki i krycia umożliwiają skonfigurowanie mapy w odniesieniu do ogólnego projektu strony internetowej, aby była czytelna i przejrzysta.

Oczywiście można również użyć standardowych obrazów do utworzenia pożądanego tła bloku. uKit umożliwia aktywację efektu paralaksy tła, aby nadać Twojej witrynie wyjątkowy wygląd. Pamiętaj, że dostęp Depositphotos jest tutaj przyznawany domyślnie. Dodatkowo możesz skonfigurować strukturę dla każdego bloku, klikając odpowiedni przycisk w górnym rogu strony. Możesz tutaj wybrać szerokość ekranu w odniesieniu do przesłanej zawartości, dostosować parametry wyrównania dla poszczególnych elementów, a także wybrać najbardziej odpowiedni typ bloku.

Adaptacyjny widok strony

Aby zwiększyć wygodę przeglądania mobilnego przez użytkowników, uKit umożliwia dostosowanie wyglądu strony mobilnej i tabletu. Będziesz mógł ukryć bloki, których nie chcesz wyświetlać w trybie mobilnym, zmienić liczbę kolumn widżetów i bloków tła. Możliwe jest również skonfigurowanie pozycji widżetu, aby były podzielone na 2 kolumny, gdy są wyświetlane na tabletach.

Pamiętaj, że wersja strony mobilnej jest automatycznie synchronizowana z początkowym wyglądem strony na komputery. Jednak ustawienia bloku tła pulpitu utracą synchronizację z wersją mobilną, gdy tylko włączysz funkcje charakterystyczne tylko dla przeglądania mobilnego.

Obsługa klienta

Opcje obsługi klienta uKit są wystarczająco wszechstronne, aby zaspokoić potrzeby większości użytkowników systemu. Niezależnie od problemów, które napotkasz podczas eksploracji i opanowania systemu, będziesz mógł wybrać spośród następujących rozwiązań wsparcia:

 • Potężna baza wiedzy – jest to najlepsze miejsce docelowe dla wszystkich użytkowników, którzy mają problemy z projektowaniem stron internetowych lub zarządzaniem witryną podczas pracy z systemem. uKit oferuje dziesiątki najbardziej rozpowszechnionych pytań i odpowiedzi, które są podzielone na tematy, aby uprościć wyszukiwanie użytkowników. Jest to również miejsce, w którym można przeczytać artykuły informacyjne, które dotyczą najczęstszych problemów, którymi interesują się użytkownicy;
 • Skype i e-mail – jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące systemu w bazie wiedzy, nie spiesz się z skontaktowaniem się z ekspertami uKit przez Skype lub e-mail za pomocą formularza opinii na oficjalnej stronie internetowej;
 • Blog – możesz także sprawdzić oficjalny blog uKit przeglądać artykuły na temat tworzenia stron internetowych, które pomogą Ci być świadomym najnowszych trendów w branży;
 • Czat na żywo – Obsługa czatu na żywo uKit jest dostępna przez całą dobę, aby zapewnić abonentom systemu pomoc na czas za każdym razem, gdy napotkają problemy, podczas pracy nad rozwojem projektu, zarządzaniem lub dalszą promocją.

Jak widać, użytkownicy uKit mają wiele opcji pomocy technicznej do wyboru. Wszystko zależy od złożoności napotkanego problemu, a także od stopnia świadomości w zakresie projektowania stron internetowych.

Plany & Ceny: ile kosztuje uKit?

Jeśli chodzi o politykę cenową, system ma wiele do zaoferowania – płatne plany są tutaj bardzo przystępne. Płacąc przez 3, 6 miesięcy lub 1-2 lata, otrzymasz dodatkowo niezłą zniżkę – odpowiednio -5%, -10%, -20% i -30%. Im dłuższy jest czas trwania subskrypcji, tym większa będzie zniżka. Nawiasem mówiąc, system oferuje dodatkowo rabaty tym użytkownikom, którzy prowadzą kilka stron jednocześnie z jednym ze swoich planów.

Obecnie uKit ma 4 płatne subskrypcje:

Ceny uKit

 • „Minimalna” (5 USD / mies) – oferuje wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje, których możesz użyć do uruchomienia świetnej strony internetowej. Plan zawiera opcję niestandardowego połączenia nazwy domeny, nieograniczoną liczbę stron, odwiedzających i miejsce na dysku, nieograniczoną liczbę powiadomień SMS, wsparcie 24/7, bezpłatny hosting, opcję tworzenia kopii zapasowych i ponad 200 profesjonalnych projektów.
 • „Podstawowy” (10 $ / mies) – zapewnia zaawansowane statystyki i nieograniczony dostęp do szablonów premium. Oprócz funkcji oferowanych przez plan minimalny, subskrypcja podstawowa obejmuje obsługę czatu na żywo, brak praw autorskich do systemu, potężne narzędzia do śledzenia statystyk, cele Google Analytics i dostęp do projektów premium. To najlepszy wybór dla Twojej firmy!
 • „ECommerce” (12 $) – pozwala stworzyć sklep internetowy ze zintegrowanym koszykiem i wieloma opcjami płatności. Plan oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny, a także wiele jedynych w swoim rodzaju niszowych funkcji. Obejmują one wszechstronne opcje wysyłki i płatności, ustawienia koszyka, wybór waluty, akceptację płatności online (PayPal, Wallet One itp.).
 • „Pro” (15 $) – przedstawia wiele dodatkowych korzyści związanych z kodowaniem i twórczością dla profesjonalistów, takich jak niestandardowa integracja kodów lub niestandardowe aplikacje schematów kolorów. Funkcjonalność eCommerce jest również dostępna tutaj

Kreator stron internetowych nie ma całkowicie darmowej opcji, ale oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, który zapewnia nieograniczony dostęp do zestawu funkcji zawartych w planie minimalnym. Po wygaśnięciu okresu próbnego witryna będzie przechowywana na serwerach systemowych przez okres jednego roku. W tym czasie będziesz mógł uaktualnić do planu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, a następnie opublikować witrynę internetową w dowolnym momencie.

Oprócz tego, uKit ma ofertę, która obejmuje obecne pragnienie każdej firmy do posiadania strony internetowej. Jeśli potrzebujesz bardziej profesjonalnej witryny biznesowej, ale nie masz czasu ani chęci samodzielnej pracy nad jej rozwojem, możesz zamówić gotowy projekt pod klucz za 100 USD od programistów systemu. To bardzo trudna oferta dla osób, które są zajęte wykonywaniem zadań biznesowych i zarabianiem.

Podsumowanie przeglądu uKit

uKit to bez wątpienia najlepszy kreator stron internetowych dla małych firm. System zawiera zestaw funkcji wymaganych do tworzenia witryn biznesowych, osobistych witryn promocyjnych, portfeli, małych sklepów internetowych lub atrakcyjnych stron docelowych. Serwis zyskał zaufanie wielu fanów, z których większość stanowią młodzi przedsiębiorcy i doświadczeni właściciele firm, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność online. Możemy teraz częściej odwiedzać strony internetowe uKit i jest tam wiele przyzwoitych próbek.

Biorąc pod uwagę główny cel działalności konstruktora witryny i jego wygodnie zorganizowany zestaw funkcji, uKit jest zdecydowanie wart swojej ceny. System często zapewnia korzystne rabaty do 50%. Deweloperzy oferują je na prawie wszystkie święta. W rezultacie możesz korzystać z platformy przy minimalnych kosztach.

Ciągłe opracowywanie, wdrażanie nowych technologii, integracja z przydatnymi usługami to mocne strony projektu. Na dzień dzisiejszy aktywnie rozwija nowy zestaw funkcji. Spójrz tylko na możliwość konwersji stron na Facebooku na stronach internetowych uKit. Jeśli zaczniesz pracować z usługą, skorzystasz z jeszcze bardziej imponujących opcji za około rok. Taka uwaga twórców systemu na projekcie jest poważną korzyścią dla klientów. Twoja strona będzie się rozwijać. Podobnie będzie z twoim biznesem.

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map