Recenzja Vistaprint.com

Vistaprint – jest firmą Cimpress, która oferuje szeroki zakres usług tworzenia stron internetowych i marketingu biznesowego. Nie koncentruje się głównie na tworzeniu stron internetowych, ponieważ firma koncentruje się wokół pomocy małym firmom i przedsiębiorcom w znajdowaniu i wdrażaniu ich świetnych pomysłów na skuteczną promocję. Założona w 1995 r. Vistaprint pomaga opracowywać aktualne, logicznie ustrukturyzowane i profesjonalnie zaprojektowane niestandardowe rozwiązania marketingowe, oferując asortyment produktów niszowych, takich jak media drukowane, zintegrowany hosting i eCommerce, wybór domen, projektowanie stron internetowych i inne małe firmy z możliwością dostosowania rozwiązania marketingowe.


Nie ma sensu mówić o Vistaprint jako o indywidualnym kreatorze witryn, ponieważ firma nie ma takiego. Zamiast tego współpracuje z Sieci, oferując prawie takie same funkcje i opcje jak ta platforma. Innymi słowy, Vistaprint można nazwać ukrytą wersją stron internetowych, która nieco różni się w polityce cenowej i oferuje szersze usługi projektowania i promocji stron internetowych.

Jeśli nadal chcesz dowiedzieć się o najważniejszych funkcjach Vistaprint, możesz przeczytać recenzję systemu, podając jego główne szczegóły i kwestie do rozważenia. Będzie to pomocne dla użytkowników, którzy chcą dowiedzieć się o zaletach stron internetowych lub Vistaprint przed ostatecznym rozwiązaniem. Jesteś gotowy? Zacznijmy teraz!

1. Łatwość użycia

Podobnie jak Internet, Vistaprint nie jest łatwy w użyciu. Wyjaśnia to przede wszystkim specjalizacja systemu i zakres zadań, które obejmuje. Pulpit nawigacyjny systemu wygląda na nieco przestarzały, a jego interfejs nie jest dość logicznie skonstruowany, aby był zrozumiały dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy profesjonalnym twórcą strony internetowej, trudno będzie Ci nazwać Vistaprint łatwym w obsłudze lub intuicyjnym.

Edytor Vistaprint

System jest podzielony na pulpit nawigacyjny i sam Konstruktor, który umożliwia dostosowanie głównych ustawień witryny i kontrolowanie kroków podejmowanych podczas pracy nad projektem witryny. Pulpit nawigacyjny zawiera takie zakładki, jak Premium, Statystyki, Domeny i poczta e-mail, Formularze, Mobile, SEO Booster, Ustawienia i Pasujące produkty. Innym przydatnym narzędziem są Informacje lokalne, które pomagają tworzyć, aktualizować i rozpowszechniać informacje o firmie w ponad 100 lokalnych katalogach wyszukiwania w wyszukiwarkach. Konstruktor jest oparty na modułach i oferuje wiele sekcji, kategorii i kart, które zapewniają dostęp do funkcji i elementów, które można dodać do witryny tutaj.

Jedną z zalet platformy jest to, że Vistaprint jest wyposażony w edytor stron WYSIWYG, w którym wszystkie zmiany i modyfikacje dokonane na stronie są wyświetlane bezpośrednio na ekranie. Musisz wybrać wymagane elementy z kart znajdujących się w dolnej części konstruktora, przeciągnąć je na stronę i dostosować ich pozycje. Możesz zamieniać elementy i modyfikować ich pozycje według własnego uznania na podstawie układu strony.

Proces rejestracji jest tutaj również szybki i łatwy. Po prostu wypełnij pola, aby podać dane osobowe i biznesowe, i przejdź do wyboru szablonu, który jest dość obszerny. Otóż ​​to. System nie oznacza znajomości umiejętności kodowania, chociaż jego interfejs i pulpit wymagają bardziej współczesnego i wyrafinowanego wyglądu.

2. Zestaw funkcji i elastyczność

Gdy tylko uzyskasz dostęp do strony głównej usługi, zobaczysz listę produktów, które oferuje ona zarówno online, jak i offline. Te ostatnie obejmują wszystkie rodzaje mediów drukowanych (broszury, wizytówki, plakaty, banery, znaki zewnętrzne itp.), Materiały marketingowe, rozwój logo i marki, oznakowanie i ekspozycje wystawowe, prezenty fotograficzne, zaproszenia i artykuły papiernicze, odzież, torby, promocje przedmioty i usługi projektowe. Jest tu także sekcja Witryny i marketing cyfrowy, w której można uzyskać dostęp do Kreatora witryn, aby rozpocząć projektowanie własnego projektu internetowego. Poniżej omówiono główne cechy systemu, które wymagają ich świadomości.

Platforma eCommerce

Usługa umożliwia dodanie sklepu internetowego do strony internetowej. Zintegrowany silnik eCommerce nie jest tak potężny, ale można w nim skonfigurować i zarządzać przyzwoitym sklepem internetowym niemal natychmiast. Możesz tutaj tworzyć, dodawać i edytować listy produktów, zdjęcia, opisy, parametry, statusy itp. Możliwe jest także przypisywanie kategorii do różnych produktów w zależności od ich implikacji i celów eCommerce.
Sklep Vistaprint

System akceptuje płatności PayPal za sprzedaż wielu produktów z koszyka i umożliwia dostosowanie opcji wysyłki. Podczas konfigurowania sklepu internetowego dla majsterkowiczów możesz zintegrować swój sklep Vistaprint Etsy konto (jeśli je masz), aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji platformy i szerszych opcji płatności. Na koniec należy pamiętać, że Vistaprint nie pobiera opłat transakcyjnych od sprzedaży dokonanej w ramach usługi.

Bogactwo Obraz Stock Biblioteka

Kreator stron internetowych pozwala wybierać spośród wielu zdjęć, które należą do różnych tematów. Wystarczy wybrać zdjęcia odpowiadające konkretnym potrzebom w zakresie projektowania stron internetowych i wstawić je na stronę internetową.

Marketing mediów społecznościowych

Korzystając z opcji marketingu w mediach społecznościowych, system pozwala z łatwością promować nowo utworzoną stronę internetową. Jest to niezawodny sposób na przyciągnięcie uwagi docelowych odbiorców, informując ich o wydarzeniach biznesowych, nowościach i aktualizacjach.

Narzędzia do dopasowywania marki

Możesz wybrać istniejące wcześniej utworzone materiały promocyjne Vistaprint, aby dalej zintegrować je ze stroną internetową. System może koordynować projekt z obrazami lub logo, które zbudowałeś za pomocą Vistaprint. Przyczynia się to do lepszego rozpoznawania biznesu i pomaga budować zaufanie klientów i popularność marki.

Optymalizacja SEO

Vistaprint oferuje kilka subskrypcji z niestandardowymi adresami URL, aby uprościć wyszukiwanie użytkowników i przyczynić się do lepszej promocji Twojej witryny w wyszukiwarkach. Co więcej, usługa oferuje indywidualne narzędzia SEO, dzięki którym klienci będą mogli znaleźć Cię na najwyższych pozycjach podczas przeglądania popularnych wyszukiwarek.

Narzędzia do zbierania statystyk

Możesz śledzić statystyki swojej witryny, aby przeprowadzić dogłębną analizę witryny i zastosować inteligentne rozwiązania marketingowe. Wśród czynników, które można kontrolować i analizować, warto śledzić ruch w witrynie, lokalizacje, z których pochodzą odwiedzający, współczynniki konwersji, wizyty na stronie w określonym przedziale czasu itp..

Darmowe ikony, filmy i obrazy

Programiści Vistaprint dobrze zdają sobie sprawę z tego, że zdjęcia mogą wpływać na jakość strony internetowej. Dlatego oferują bogatą kolekcję wysokiej jakości ikon, filmów i zdjęć dostępnych w magazynie.

Treść bloga

Dzięki Vistaprint możesz z powodzeniem uruchamiać blog, zarządzać nim i aktualizować go, korzystając z jego funkcjonalności. Odbywa się to za pomocą zaledwie kilku kliknięć, umożliwiając dodawanie, edytowanie i planowanie postów na blogu.

Oferty lokalne

Jeśli chcesz zwiększyć popularność swojej firmy i zbudować bazę klientów, możesz przesłać informacje o swojej firmie do wielu lokalnych katalogów ofert. Zapewnia to szybki wzrost popularności produktów, współczynników konwersji, zaangażowania ruchu i zwiększonego popytu na Twoje usługi w wyszukiwarkach. Zasadniczo usługa umożliwia zarejestrowanie Twojej firmy w ponad 100 lokalnych katalogach online – to tylko kilka minut!

Narzędzie do dopasowywania produktów

W oparciu o Twoją niszę biznesową, Vistaprint zaoferuje szereg niestandardowych drukowanych materiałów marketingowych, w których się specjalizuje. Dzięki tej funkcji odwiedzający Twoją stronę będą mogli oferować drukowane wizytówki, ubrania, pocztówki, banery, logo i inne przedmioty, które dodatkowo przyczynia się do popularności biznesu.

Narzędzie do newslettera

Jeśli chcesz informować klientów o wydarzeniach biznesowych, nowościach lub aktualizacjach, możesz regularnie wysyłać im biuletyny. Użytkownicy abonamentu Premium mogą zastosować swoje umiejętności kodowania HTML w celu uzyskania zaawansowanych opcji formatowania tekstu i obrazu.

3. Wzory

Liczba tematów:1000
Darmowe motywy&# x2714; TAK
Sortuj według branży:&# x2714; TAK
Elastyczny projekt✘ NIE
Edycja kodu CSS:✘ NIE

Obecnie Vistaprint oferuje około 1000 szablonów pasujących do twoich wizytówek i wymagań branżowych. Szablony są responsywne i podzielone na kilka sekcji do wyboru. Nie ma ich tutaj wiele, a mianowicie wszystkie szablony, nowe wzory, ogólny i pusty projekt. Ta ostatnia opcja pozwala wybrać pusty motyw i edytować go od zera w odniesieniu do wymagań i dostępnych informacji.

Bez względu na szablon, który wybierzesz, będziesz mógł go szybko dostosować za pomocą kilku kliknięć. Aby to zrobić, możesz przesyłać i wykorzystywać bezpłatne zdjęcia stockowe lub własne, wstawiać i edytować logo firmy, wybierać kolorystykę dopasowaną do palety marki, edytować czcionki i teksty, dodawać, usuwać i porządkować treści, konfigurować stronę internetową korpus, pasek nawigacyjny i stopka itp. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z wybranego szablonu, możesz zawsze przełączać się między nimi, aż znajdziesz najbardziej odpowiedni wariant.

Szablony Vistaprint

Należy pamiętać, że każdy szablon składa się z bloków treści, których modyfikacja i odpowiednie ułożenie skutkuje stworzeniem przyzwoitej strony internetowej. Jest to funkcja, która sprawia, że ​​kreator stron internetowych ma intuicyjny charakter, umożliwiając nawet początkującym użytkownikom tworzenie stron internetowych i zarządzanie nimi w podróży. Bloki są również w pełni konfigurowalne i możesz wypełnić je własną treścią za pomocą kilku kliknięć. Mobilny edytor, w który wyposażony jest system, umożliwia terminowe skonfigurowanie mobilnej wersji projektu. Pamiętaj, że Vistaprint nie oferuje żadnych opcji edycji kodu CSS / HTML. Uniemożliwia to stworzenie unikalnego projektu strony internetowej, ale nie ma to większego znaczenia dla osób bez technologii. Jednocześnie platforma umożliwia tworzenie własnego kanału wideo i integrowanie niszowych filmów YouTube z Twoim projektem.

4. Obsługa klienta

Obsługa klienta Vistaprint jest na przyzwoitym poziomie. Bez względu na pytania lub problemy, które napotkasz podczas pracy z usługą – znajdziesz tutaj przyzwoite odpowiedzi i kilka opcji pomocy technicznej. W ten sposób platforma oferuje swoim abonentom możliwość łączenia się z nimi w sieciach społecznościowych w celu dzielenia się swoimi pomysłami i doświadczeniem. Pomoc e-mailowa i telefoniczna są dostępne w serwisie, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać wykwalifikowaną pomoc w ciągu około 24 godzin od momentu zapytania. Jeśli nadal nie udaje Ci się znaleźć wymaganych informacji z tych źródeł, Vistaprint oferuje okno czatu 24/7, którego specjaliści są gotowi pomóc w razie jakichkolwiek pytań lub problemów związanych ze stroną internetową.

Zaraz po rejestracji w systemie zobaczysz obszerny przewodnik wideo na temat tego, jak zacząć korzystać z usługi, aby stworzyć przyzwoitą stronę internetową. Oprócz wyżej wymienionych opcji kreator stron internetowych oferuje narzędzia samoobsługowe, forum społeczności i obszerną bazę wiedzy z przydatnymi samouczkami, artykułami i wskazówkami na temat korzystania z systemu na korzyść.

5. Polityka cenowa

Vistaprint nie ma żadnych bezpłatnych planów umożliwiających zapoznanie się z podstawami pracy z narzędziem do tworzenia witryn. Istnieje jednak miesięczny bezpłatny okres próbny, który umożliwia przetestowanie całego zestawu funkcji planu, do którego chcesz później uaktualnić. Na dzień dzisiejszy system ma trzy płatne subskrypcje, a mianowicie:

 • Starter (5 USD / mc);
 • Standard (18 USD / mc);
 • Premium (25 USD / mc).

Mimo że plany różnią się pod względem oferowanych usług i narzędzi, każda z nich nadal oferuje nieograniczoną liczbę stron, które można utworzyć na swojej stronie internetowej, bezpłatny hosting i wsparcie telefoniczne. Im wybierasz droższy plan – tym bardziej zaawansowane opcje możesz zaprojektować stronę internetową.

Ceny Vistaprint

Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy tworzeniem witryn dla majsterkowiczów, możesz zamówić niestandardową witrynę opracowaną przez jednego z ekspertów Vistaprint. Koszt usługi zaczyna się od 35 USD / mc i pozostaje bezpłatny do momentu zatwierdzenia gotowego projektu. Zobacz cennik usług oferowanych przez projektantów stron internetowych systemu:

 • Podstawowa agencja (35 USD / mc);
 • Standardowa agencja (45 USD / mc);
 • Agencja Premium (55 USD / mies.).

6. Plusy i minusy

Vistaprint oferuje szeroki zakres usług i opcji. To właśnie sprawia, że ​​system do pewnego stopnia wyróżnia się z tłumu w porównaniu do zwykłych twórców stron internetowych. Oczywiście taka specjalizacja nie ma, ale ma swoje zalety i wady zarówno dla użytkowników spoza branży, jak i dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem stron internetowych. Szybko zarejestrujmy je od razu:

Plusy:
Cons:
&# x2714; Szerokie spektrum usług w celu zaspokojenia różnych potrzeb;
&# x2714; Edytor strony WYSIWYG z funkcją przeciągania i upuszczania;
&# x2714; Zintegrowana platforma eCommerce;
&# x2714; Mobilny edytor;
&# x2714; Integracja z mediami społecznościowymi;
&# x2714; Przyzwoita obsługa klienta;
&# x2714; Bogaty wybór szablonów.
✘ Ograniczona liczba bezpłatnych wzorów;
✘ Brak dostępu do edycji kodu;
✘ Jakość szablonu pozostawia wiele do życzenia;
✘ Brak opcji dostosowywania projektu;
✘ Drogie zasady cenowe.

Dolna linia

Łatwość użycia:7/10
Funkcje:6/10
Projekt:6/10
Wsparcie techniczne:9/10
Cennik:7/10
Ogólny wynik:7,0 / 10

Vistaprint – to system, który obejmuje jednocześnie szereg usług online i offline. Firma koncentruje się na potrzebach małych firm i przedsiębiorców, oferując szerokie spektrum usług projektowych, marketingowych i promocyjnych. Początkowo jest ukierunkowany na intencje i wymagania niezwiązane z technologiami, ale może być również wykorzystywany przez doświadczonych programistów stron internetowych. Vistaprint oferuje również usługi kreatora stron internetowych, który jest jednak podobny do Webs – oficjalnego partnera firmy.

Zakres funkcji i usług oferowanych przez Vistaprint jest taki sam, jak oferowane przez Internet. Jedyną różnicą między systemami jest polityka cenowa. Ponieważ Vistaprint jest bardziej kompleksową usługą, która nie koncentruje się wyłącznie na tworzeniu stron internetowych, oferuje droższe stawki, które różnią się również ilością świadczonych usług.

Czy Vistaprint jest warte przetestowania? Jeśli pracujesz już z sieciami i nie potrzebujesz dodatkowych działań marketingowych i promocyjnych, możesz z łatwością sobie z tym poradzić. Nawet jeśli nie udało Ci się przetestować sieci, ale potrzebujesz przyzwoitej witryny, Vistaprint nie jest najlepszym rozwiązaniem. To po prostu nie jest warte twojego czasu, wysiłku i budżetu. Po co ryzykować i wybierać niepewną przyszłość dla swojej witryny, skoro jest tak wielu sprawdzonych i sprawdzonych twórców stron?

Wypróbuj Vistaprint teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map