Recenzja Webydo

Webydo – to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które wyróżnia się z tłumu dzięki swojej zaawansowanej funkcjonalności, wielu opcjom dostosowywania projektu i wszechstronności oferowanych narzędzi. System wyróżnił się jako narzędzie ukierunkowane na potrzeby profesjonalnych programistów internetowych.


Podczas gdy przeważająca część jej niszowych konkurentów ogólnie działa dobrze zarówno dla entuzjastów projektowania stron internetowych, jak i ekspertów, Webydo oferuje zestaw funkcji, który został stworzony głównie dla profesjonalistów, którzy zamierzają uruchamiać responsywne strony internetowe dla swoich klientów.

Uruchomiona w 2013 roku przez Shmulika Grizima i Tzvikę Steinmetza, którzy rzeczywiście potrzebowali systemu do własnych potrzeb w zakresie projektowania stron internetowych, platforma szybko przekształciła się w jednego z niszowych liderów pod względem funkcjonalności i elastyczności. Kreator stron internetowych obejmuje szeroki zakres potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych i jest wyposażony w zestaw funkcji, który pozwala na ukończenie dowolnego typu projektu, niezależnie od jego stopnia złożoności.

Co sprawia, że ​​Webydo jest wyjątkowy? Czy jest odpowiedni dla zwykłego użytkownika? Najlepszym sposobem na ocenę, czy usługa odpowiada Twoim potrzebom, jest wypróbowanie jej. Dołącz do nas, testując konstruktora stron Webydo.

1. Łatwość użycia

Biorąc pod uwagę niszową specjalizację i grupę docelową platformy, nie można zadzwonić do Webydo a prosty kreator stron internetowych. Edytor systemu jest tak przeciążony funkcjami, sekcjami, narzędziami i ustawieniami, że początkujący łatwo się tam zgubi. Jednak rejestracja w serwisie jest dość szybka i wygodna dla wszystkich. Wystarczy podać dane logowania i hasło, aby uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego. Pamiętaj, że opanowanie go z pewnością zajmie trochę czasu, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym.

Pulpit nawigacyjny Webydo

Podobnie jak każdy nowoczesny kreator stron internetowych, Webydo zapewnia intuicyjny edytor „przeciągnij i upuść”. W połączeniu z minimalistycznym interfejsem tworzy przytulne i łatwe w nawigacji środowisko do tworzenia stron internetowych. Każdy, kto zna Ekosystem Adobe przekona się, że Webydo jest intuicyjne i dobrze skonstruowane, ale ci, którzy nie mają doświadczenia w pracy w Photoshopie lub InDesign, zostaną przytłoczeni edytorem.

Webydo oferuje co najmniej cztery paski narzędzi, z których każda ukrywa więcej opcji, co utrudnia zrozumienie, od czego zacząć. Dla początkujących z pewnością jest stroma krzywa uczenia się. Konstruktor jest dogodnie podzielony na Dashboard i Design Studio. Ten ostatni ma trzy tryby pracy: Projekt, Treść i Podgląd.

 • Tryb projektowania daje pełną kontrolę nad projektem: możesz dodawać nowe strony, edytować istniejące, zmieniać układ obiektów na płótnie, edytować style tekstu i więcej. Nawet jeśli jesteś projektantem, koniecznie obejrzyj film wprowadzający Webydo i wybierz się na krótką interaktywną wycieczkę – pozwoli ci to zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku oraz pomoże maksymalnie wykorzystać platformę.

  Na przykład możesz nie zauważyć niektórych ukrytych funkcji automatyzacji, takich jak Zgrupowania elementów płynnych które umożliwiają zmianę rozmiaru i położenia grup elementów oraz zmianę ich ustawień; lub Zautomatyzowane Układy, które pozwalają łatwo zmieniać kolejność układów i sortować elementy na kolumny dla wielu rozmiarów urządzeń. Ale bardziej interesujący jest fakt, że możesz dostosować środowisko Studio: Webydo pozwala organizować elementy panelu sterowania zgodnie z własnymi preferencjami.

 • Przełączając na Treść w trybie zobaczysz swoją witrynę jako użytkownika CMS: będziesz mógł aktualizować zawartość, ale nie będziesz mieć kontroli nad projektem. Warto zauważyć, że w trybie projektowania niektóre elementy nie mogą być edytowane przez użytkowników CMS, po prostu zaznaczając odpowiednie pole wyboru (patrz zrzut ekranu).

  Na szczególną uwagę zasługuje inteligentny edytor tekstu Webydo. To sprawia, że ​​tryb projektowania jest jeszcze bardziej wydajny poprzez automatyzację wielu operacji, generowanie czystszego kodu i oszczędność czasu. W szczególności możesz ustawić globalne stosowanie nowych zmian w całej witrynie. Na przykład możesz zmienić wszystkie napisy w witrynie za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności ręcznej zmiany ich na każdej stronie.

 • Tryb podglądu pozwala dokładnie zobaczyć, jak opublikowana treść będzie wyglądać i działać na różnych urządzeniach. Kolejną funkcją, o której warto wspomnieć, jest okno Aktualizacje, które pojawia się przy każdym wejściu do panelu sterowania. Pokazuje, co nowego w Webydo, więc nigdy nie przegapisz aktualizacji.

 • Historia zmian funkcja. Dzięki niemu możesz teraz wyświetlić podgląd starszych wersji witryny i odzyskać wersję, którą lubisz najbardziej. Dobra robota!

W miarę odkrywania systemu zrozumiesz, czym różni się on od standardowych narzędzi do tworzenia stron internetowych dla majsterkowiczów. Profesjonalne ukierunkowanie usługi wynika z układu i funkcjonalności edytora stron internetowych, który obfituje w szczegóły i elementy. Webydo nie jest łatwą platformą dla początkujących, ale poręcznym i skutecznym narzędziem dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem stron internetowych, którzy nie chcą zawracać sobie głowy niuansami edycji kodu.

2. Funkcje & Elastyczność

Webydo pozwala na tworzenie witryn responsywnych o doskonałych pikselach, które wcale nie sugerują żadnej świadomości kodowania, a mimo to wyglądają na wyrafinowane i pełne funkcji. Bez względu na typ projektu, który planujesz uruchomić, system automatycznie przekonwertuje projekt na zaawansowany projekt kodu HTML, który obejmuje najnowocześniejsze funkcje CMS. Najwyższy czas spojrzeć pod maską kreatora stron internetowych, aby zobaczyć, co dokładnie ma do zaoferowania i czym różni się od standardowych systemów.

 • eCommerce
 • Webydo ma rozbudowaną wewnętrzną funkcjonalność eCommerce. System zawiera wszystkie potrzebne funkcje sklepu internetowego, a nawet więcej. Aby aktywować sklep, kliknij przycisk „Sklep” w menu głównym, a zostaniesz przeniesiony do interfejsu sklepu.

  W trybie testowym możesz sprzedać do 5 produktów. Aby aktywować wszystkie funkcje instrumentów Webydo Store, musisz subskrybować jeden z płatnych planów. Poza tym Webydo ma własny rynek aplikacji, z którego można zainstalować wiele elementów, które mogłyby uatrakcyjnić Twój sklep.

  Dodatkowo partnerzy systemu z Ecwid. W ten sposób można tworzyć sklepy internetowe poprzez integrację widżetu eCommerce Ecwid. Ecwid akceptuje również szeroką gamę rodzajów płatności, pozwala dodawać imponujące opisy i konfiguracje produktów, integrować i zarządzać kategoriami bogatymi w multimedia oraz kontrolować opcje zapasów w sklepie internetowym.

 • Tworzenie artykułu
 • Kreator stron internetowych umożliwia tworzenie i publikowanie wszelkiego rodzaju artykułów, postów na blogach, kanałów informacyjnych, kolekcji produktów itp. W przypadku wspólnego zarządzania witryną współpracownicy będą mogli niezależnie aktualizować i dodawać nowe posty bezpośrednio z pulpit CMS bez wpływu na projekt strony internetowej. Co ważne, każdy nowy post będzie wyświetlany w tym samym formacie i projekcie co opublikowane wcześniej.

 • Opcje zarządzania witryną
 • Webydo to nie tylko tworzenie stron internetowych, ale także zaawansowane zarządzanie treścią. Po rozpoczęciu pracy nad projektem witryny system automatycznie tworzy przyjazny dla użytkownika CMS, którym może zarządzać zarówno Ty, jak i Twoi klienci lub członkowie zespołu, którzy mają dostęp do projektu. W ten sposób będziesz mógł edytować, usuwać, zmieniać i aktualizować zawartość naszej witryny, a nawet wskazywać te elementy projektu, które zostaną dodatkowo zablokowane przed nieautoryzowanym dostępem w celu zwiększenia bezpieczeństwa projektu.

 • Zachęcanie do głosowania przez użytkowników
 • Programiści Webydo są szczerze zainteresowani opiniami użytkowników na temat produktów i funkcji oferowanych przez twórcę witryny. Zachęcają każdego zarejestrowanego użytkownika do udziału w głosowaniu i uczestnictwie poprzez oferowanie swoich sugestii, zgłaszanie błędów i wyrażanie opinii / głosowanie za funkcje, które chcieliby dodać do systemu.

 • Zaawansowane opcje publikacji
 • Kreator stron internetowych oferuje indywidualne niestandardowe połączenie z domeną, które jest wyposażone w zaawansowane narzędzia do zarządzania witryną i hostingu w chmurze. Twórcy systemu zintegrowali bezpieczne środki bezpieczeństwa baz danych na poziomie przedsiębiorstwa w całej sieci hostingowej, aby zapobiec atakom hakerów i utracie poufności danych. Dzięki współpracy z Google Cloud serwery Webydo są szybkie, niezawodne i stabilne jednocześnie. Dzięki temu czujesz się bezpiecznie, jeśli chodzi o ochronę projektu. Opcja automatycznego tworzenia kopii zapasowych pozwala dodatkowo zachować dane witryny, co jest kolejną zaletą systemu.

 • Wydajne integracje i dodatki
 • Oprócz integracji wtyczek Ecwid, Webydo jest również znane z dodatków i widżetów innych firm, których można użyć do dodania funkcjonalności do projektu. Niektóre z najbardziej niezwykłych z nich obejmują pole wyszukiwania Swiftype, komentarze Disqus, czaty na żywo Olark i Tidio, formularze Wufoo, animowane prezentacje Powtoon, rezerwacje spotkań z SimplyBook, wykresy i wykresy z CompareNinja, narzędzia do angażowania odwiedzających GetSiteControl, kanały społecznościowe z Facebooka, Twittera, Instagrama, Tumblra, Vine i Pinteresta, transmisje na żywo Meerkat, galerie YouTube i Vimeo, a także Blogowanie, Form Builder i eCommerce z POWr.

 • Szczegółowy panel sterowania
 • Webydo ma panel sterowania podobny do Photoshopa, wyposażony w zaawansowane narzędzia do projektowania stron internetowych, które pozwalają precyzyjnie dostroić witrynę z dokładnością do pikseli. Jakie elementy możesz przeciągnąć na stronę? Webydo zawiera najbardziej konwencjonalne elementy: kształty, obrazy, tekst, filmy, pliki Flash, galerie, menu i różne widżety.

  Redaktor Webydo

  To, co znalazłem od razu podczas recenzowania Webydo, to ich koncentracja na responsywnym designie. Projektanci mogą łatwo zarządzać wszystkie wersje ich witryny z jednego pulpitu nawigacyjnego, tworząc punkty przerwania dla różnych ekranów i urządzeń. Użytkownicy mogą ukryj się i odkryj elementy na stronie, dostosuj typografię i nawigację, aby stworzyć różne wrażenia dla wszystkich odwiedzających.

  Adaptacyjny Webydo

 • Typografia niestandardowa
 • Podczas gdy większość twórców stron ogranicza się do korzystania tylko z własnych bibliotek czcionek, Webydo pozwala użytkownikom na łatwe przesyłanie niestandardowych czcionek. W studio Webydo kliknij dowolny element tekstowy i wybierz „Dodaj czcionki”W panelu projektu. Następnie w „Zarządzaj czcionkami”Kliknij„Prześlij swoje czcionki”, Aby łatwo przesłać dowolną czcionkę z komputera.

  Poza tym możesz połączyć się ze swoim kontem Adobe Typekit, aby używać zapisanych czcionek w Webydo Studio. W ‘Dodaj czcionki‘, Wybierz ‘Połącz czcionki Typekit”I postępuj zgodnie z instrukcjami, aby szybko dodać swój token API Typekit.

 • Blogowanie
 • Webydo ma w pełni funkcjonalny system blogowania o nazwie „Tryb zawartości bloga’. Korzystając z tej funkcji, projektanci mogą utworzyć szablon, aby umożliwić użytkownikom CMS dodawanie i publikowanie nowych artykułów według tego samego formatu projektu. Funkcja Blog działa również w celu tworzenia kolekcji produktów, kanałów informacyjnych i innych powtarzalnych elementów.

  Blogowanie Webydo

  W Webydo nie znajdziesz wielu aplikacji i widżetów. w odróżnieniu Wix lub Jimdo, które mają całe rynki aplikacji, Webydo bardziej skupia się na wyglądzie Twojej witryny niż na jej działaniu i oferuje aplikacje tylko dla e-sklepu. Jeśli musisz wstawić niestandardowy kod, możesz użyć widgetu Kod niestandardowy lub wyeksportować kod witryny i udostępnić go programistom, jeśli konieczne będą jakieś poważne zmiany.

 • Opcje związane z biznesem
 • O ile Webydo jest przeznaczone głównie dla niezależnych projektantów i agencji, zawiera zestaw opcji związanych z biznesem, których nie można znaleźć w innych twórcach stron internetowych. Należą do nich Bill mój klient i Zbuduj opcje swojej marki.

  • Rachunek za obsługę mojego klienta daje projektantom możliwość wystawiania rachunków swoim klientom bezpośrednio z deski rozdzielczej. Webydo pobiera 5% opłaty za udaną transakcję.
  • Funkcja budowania mojej marki pozwala zastąpić logo Webydo własną marką, w tym stronę logowania klientów i CMS. Ta funkcja umożliwia projektantom przedstawienie interfejsu Webydo jako własnego. Mogą także podłączyć niestandardową domenę, aby opublikować swoje projekty w ramach własnej subdomeny.
  • Ustawienia strony Webydo

 • SEO
 • W zakresie SEO Webydo oferuje podstawowy zestaw narzędzi:

  • Po pierwsze, użytkownicy mogą określić metatagi (tytuł, opis i słowa kluczowe) dla każdej strony.
  • Po drugie, istnieje prosty sposób na połączenie Google Analytics i Google Search Console.
  • Po trzecie, użytkownicy mogą ustawić przekierowanie 301, aby bezpiecznie migrować strony ze swoich starych witryn.
  • Webydo SEO

  Gdy Twoja strona będzie gotowa, możesz albo wyeksportować jej CSS i kod HTML, albo hostować ją za pomocą Webydo. Od niedawna możesz nawet kupować nazwy domen bezpośrednio za pomocą panelu sterowania.

Możliwości białej etykiety

Webydo dla agencji

Webydo dla agencji

Jedną z niezaprzeczalnych zalet kreatora stron internetowych jest osobna platforma Webydo dla agencji. To zaawansowane rozwiązanie do projektowania stron internetowych, które pozwala załóż i rozwiń swoją agencję projektowania stron internetowych bez barier technologicznych. To Ty masz pełną kreatywną kontrolę nad projektem i od Ciebie zależy, czy będziesz nim zarządzać w zależności od potrzeb związanych z projektowaniem stron internetowych.

Wśród korzyści, które skorzystasz, podczas pracy z platformą początkowo warto wspomnieć o zwiększonym ROI i parametrach SEO, zaawansowanej pomocy technicznej z dedykowanym specjalnym kontem przypisanym indywidualnie do Ciebie, rozliczeniach klientów i opcjach CMS, brandingu White Label i kodzie witryny , generator szablonów klientów i inne znaczące uprawnienia.

Kolejną charakterystyczną cechą programu Webydo dla agencji jest fakt, że pozwala on na współpracę zespołową. Oznacza to, że ty i członkowie zespołu będziecie mogli pracować nad wieloma projektami jednocześnie, dzieląc się dostępem do strony internetowej i prawami do zarządzania.

Biała etykieta

Webydo oferuje wysokiej klasy funkcję White Label, która pozwala korzystać z pełnego zestawu funkcji usługi, używając jej pod własną marką. Jest to zaletą samą w sobie, ponieważ twórca strony zdecydowanie wyróżnia się z tłumu dzięki swojej funkcjonalności i zestawowi funkcji. Możesz tutaj przesłać logo swojej firmy (lub stworzenie tego, jeśli jeszcze go nie masz), zarządzanie witryną z pulpitu nawigacyjnego, a nawet tworzenie witryn internetowych dla klientów. Co więcej, możesz tutaj rozliczać swoich klientów bez korzystania z usług innych firm.

3. Wzory

Liczba tematów:32
Darmowe motywy&# x2714; TAK
Elastyczny projekt&# x2714; TAK
Sortuj według branży:✘ NIE
Edycja kodu CSS:&# x2714; TAK

Istnieją trzy opcje, jeśli chodzi o projekt: możesz wybrać gotowy projekt (są one w pełni konfigurowalne, bez obaw); zacznij od układu określającego strukturę twojej przyszłej strony internetowej; lub zacznij od zera.

Kolekcja szablonów Webydo nie jest ogromna, ale pozwala zobaczyć, jak mogą wyglądać witryny Webydo po opublikowaniu. Obecnie liczba motywów oferowanych przez system w celu dostosowania obejmuje 32 projekty. Wszystkie z nich są domyślnie bezpłatne i responsywne. Jednak szablony nie są sortowane według branży, co może nieco komplikować wybór wymaganego motywu. Jeśli chodzi o proces edycji projektu, masz do wyboru wiele opcji i swobodę twórczą – system naprawdę ma wiele do zaoferowania w tym zakresie, umożliwiając stworzenie naprawdę wyjątkowego projektu strony internetowej.

Oprócz obszernej kolekcji projektów, twórca stron internetowych oferuje zestaw opcji związanych z projektowaniem, które umożliwiają tworzenie atrakcyjnych projektów i zarządzanie nimi. Najwyższy czas je teraz zaciągnąć.

 • Responsive Breakpoints
 • Webydo pozwala tworzyć strony internetowe o unikalnym designie bez żadnego kodowania. Możesz łatwo zarządzać wszystkimi wersjami witryny z jednego pulpitu nawigacyjnego, tworząc punkty przerwania dla różnych urządzeń, rozmiarów ekranu i rozdzielczości.

 • Animator przewijania paralaksy
 • Kreator stron internetowych umożliwia stosowanie efektów przewijania paralaksy do elementów witryny, aby nadać projektowi najnowocześniejszy wygląd i zaawansowane animowane podejście. Możesz wzbogacić projekt swojej witryny o unikalne elementy grafiki ruchowej, przejścia, ścieżki i prędkość dzięki zastosowaniu doskonałego w pikselach interfejsu WYSIWYG.

 • Profesjonalne narzędzia do projektowania stron internetowych
 • System zapewnia dostęp do zestawu zaawansowanych narzędzi do projektowania stron internetowych, które umożliwiają tworzenie dowolnych potrzebnych projektów w odniesieniu do specjalizacji, celów i wymagań niszowych. Wśród narzędzi, do których można uzyskać dostęp, przeglądać i korzystać z wielu bezpłatnych czcionek internetowych typu open source, które są doskonale zoptymalizowane do użytku online, inteligentnych przewodników i przyciągania, kontroli przeciągania i upuszczania w celu łatwego przesyłania elementów strony internetowej (teksty, pliki multimedialne, formularze online, menu, widżety itp.), a także potężne narzędzie wideo przeznaczone dla tych użytkowników, którzy chcą przesyłać pliki wideo do swoich projektów.

4. Obsługa klienta

Webydo wyróżnia się z tłumu dzięki wielu opcjom obsługi klienta. System może się poszczycić rozległą i przyjazną dla społeczności społecznością, a także profesjonalnym centrum wsparcia, które jest gotowe pomóc w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z projektowaniem stron internetowych przez całą dobę. Platforma zawiera funkcję czatu na żywo dostępną na koncie Webydo, imponującą bazę wiedzy zawierającą samouczki wideo i tekstowe.

Każdy początkujący otrzymuje szczegółowy przewodnik na temat korzystania z systemu. Istnieje również możliwość skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej systemu przez telefon lub poprzez wypełnienie formularza opinii dostępnego w odpowiedniej sekcji. Jak wspomniano powyżej, konstruktor witryny współdziała z klientami nie tylko za pośrednictwem strony pomocy technicznej, ale także za pomocą opcji Zaproponuj funkcję, zgłoś błąd i zagłosuj! Strony Jest to funkcja, której nie zapewniają inni twórcy stron internetowych, i ta, która sprawia, że ​​Webydo jest systemem zorientowanym na klienta. Jeśli więc uważasz, że Webydo nie ma określonej opcji – po prostu ją zasugeruj. To działa! Nawiasem mówiąc, wspomniany animator paralaksy, responsywny edytor, biała etykieta, niestandardowe strony błędów 404 i więcej były kiedyś sugerowanymi funkcjami.

Wśród innych opcji obsługi klienta, które oferuje Webydo, warto wspomnieć o szerokiej sekcji FAQ, pomocy e-mail, forum społeczności itp. Podsumowując, system obsługi klienta Webydo jest naprawdę potężny i pomocny, co częściowo tłumaczy się złożonością usługi i jej skupienie zawodowe.

5. Polityka cenowa

Opcja wycenyKosztfunkcje
Zawodowiec:90 USD / mies✓ Hosting + CMS;
✓ Do 10 stron internetowych.
Zespół:180 USD / miesOprócz poprzednich:
✓ Do 30 stron internetowych;
✓ Biała etykieta.
Agencja:480 USD / miesOprócz poprzednich:
✓ Dedykowany menedżer;
✓ Kod niestandardowy.

Dostępne są cztery płatne opcje, każda z nich ma bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Ale przed otrzymaniem okresu próbnego należy podać dane karty. Jest to normalna praktyka, podczas 30-dniowego okresu próbnego możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie bez żadnych opłat.

Płatne wersje obejmują Pro (90 USD / mies.), Zespół (180 USD / mc) i Agencja (480 USD / mc). Twój wybór będzie zależeć głównie od liczby witryn, które planujesz zbudować, od tego, czy potrzebujesz funkcji „eksportu witryn”, oraz od współpracowników. Trzeci plan Webydo (zwany Agencją) zawiera następujące dodatki: subdomena firmowa, szkolenie zawodowe, 10 członków zespołu, kreator majsterkowania klienta i co więcej – dedykowany menedżer konta. Jeśli potrzebujesz więcej niż te plany, możesz skorzystać z rozwiązania „Enterprise”. Dodatkowo możesz uzyskać 20% zniżki po dokonaniu jednorazowej rocznej płatności.

Ceny Webydo

Istnieją również zniżki dla studentów i przedsiębiorstw. Skontaktuj się bezpośrednio z jednym z ekspertów Webydo, aby dowiedzieć się więcej o zniżkach.

6. Plusy i minusy

Webydo to w pełni funkcjonalny kreator stron internetowych skierowany do profesjonalistów. Oznacza to, że nieco trudniej jest pracować z usługą dla początkujących, a także dla użytkowników, którzy po prostu nie znają się na projektowaniu stron internetowych. W związku z tym pojawia się potrzeba określenia całego zestawu zalet i wad Webydo, aby użytkownicy wiedzieli dokładnie, czego mogą oczekiwać od systemu.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Wiele funkcji dostosowywania projektu;
&# x2714; Blogowanie i eCommerce;
&# x2714; Profesjonalna i wszechstronna obsługa klienta;
&# x2714; Responsywne szablony;
&# x2714; Możliwości białej etykiety;
&# x2714; Zachęcanie użytkowników do głosowania;
&# x2714; Liczne integracje i dodatki itp.
✘ Ograniczony wybór szablonu;
✘ Drogie subskrypcje;
✘ Wymaga stromej krzywej uczenia się dla początkujących;
✘ „Statyczny” kreator stron internetowych, który koncentruje się bardziej na projektowaniu niż na funkcjonalności itp.

7. Zawodnicy

Chociaż Webydo pozycjonuje się jako całkowicie wyjątkowa usługa, ma wielu konkurentów w niszy do tworzenia stron internetowych. Stale testujemy i porównujemy funkcje twórców stron internetowych, aby znaleźć lepsze rozwiązanie dla zadań użytkowników. Spójrz na te bezpośrednie porównania Webydo:

Webydo vsWebflow /Webydo-vs-Wix

Wniosek

Webydo to poważana nazwa na rynku budowania stron internetowych. System zbudował już silną społeczność użytkowników, która rośnie z każdym miesiącem. Sprawdza się doskonale przy budowie prawie wszystkich rodzajów projektów, niezależnie od ich stopnia złożoności. Za pomocą tego systemu można uruchamiać portfele, w pełni funkcjonalne sklepy i witryny biznesowe oraz zarządzać nimi.

Platforma zdecydowanie wyróżnia się funkcjonalnością, ponieważ oferuje niesamowity zestaw narzędzi i opcji, których można użyć do zaprojektowania projektu osobistego lub biznesowego. System wyróżnia się z tłumu dzięki eCommerce i możliwościom blogowania, rozwiązaniu White Label, platformie Webydo for Agencies, profesjonalnym responsywnym szablonom i zaawansowanym narzędziom dostosowywania potrzebnym do stworzenia spersonalizowanego projektu strony internetowej. Przygotuj się jednak na zainwestowanie wysiłku i czasu w opanowanie platformy, ponieważ naprawdę ma ona wiele do zaoferowania i do nauki.

Ten program do tworzenia witryn najlepiej pasuje do projektantów stron internetowych, ponieważ jego interfejs i kluczowe funkcje są zorientowane na projektantów. Cena subskrypcji Webydo nawiązuje również do tego, że korzysta z niej profesjonalista, który obsługuje dziesiątki stron internetowych miesięcznie. Podsumowując, Webydo nie jest kolejnym prostym narzędziem do tworzenia stron internetowych, a jeśli planujesz rozpocząć działalność od tworzenia stron internetowych, ta usługa byłaby bardzo przydatna.

Wypróbuj Webydo teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map