Recenzja Zyro

Zyro – to narzędzie do tworzenia stron internetowych dla majsterkowiczów, które istnieje na rynku od dłuższego czasu, początkowo prezentowane jako produkt grupy Profis & Hostinger współpraca. Z biegiem czasu Zyro przekształciło się w całkowicie niezależnego twórcę stron internetowych. Teraz jest wyposażony w wyraźny i użyteczny (choć nieco ograniczony) zestaw funkcji, który sprawia, że ​​warto z niego korzystać.


Jako nowa platforma, Zyro jest obecnie dostępna w wersji Beta, co oznacza, że ​​system jest na wczesnym etapie rozwoju. Zespół konstruktora witryny ciężko pracuje nad ulepszeniem zestawu funkcji, który ostatecznie wpływa na wydajność całego systemu. Jednak usługa jest nadal dostępna do testowania i dalszego użytkowania, oferując użytkownikom wiele korzyści. Nie trzeba być programistą, aby go eksplorować i opanowywać – program do tworzenia stron internetowych jest wystarczająco intuicyjny, aby mógł go używać zarówno początkujący, jak i profesjonaliści od projektowania stron internetowych.

Jak więc system poprawił się po aktualizacji? Czy zyskał nowe funkcje i narzędzia, które wyróżniają go z tłumu, czy nic się bardzo nie zmieniło od czasu naszej ostatniej recenzji? Zobaczmy, co dokładnie Zyro ma do zaoferowania współczesnym użytkownikom.

1. Łatwość użycia

Kreator stron internetowych jest naprawdę łatwy w użyciu dla wszystkich, ponieważ nie ma nic skomplikowanego w jego interfejsie, edytorze i układzie. Sam proces rejestracji jest szybki i prosty – wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło, aby zostać przekierowanym do galerii szablonów. To naprawdę proste, szybkie i bezproblemowe.

Układ kreatora stron jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, co od pierwszego wejrzenia robi całkiem pozytywne wrażenie. Pulpit nawigacyjny może nawet wyglądać nieco zbyt prosto, ale nie jest to problemem dla większości początkujących użytkowników.

Edytor Zyro

Nie znajdziesz tutaj żadnych niepotrzebnych informacji – wszystkie narzędzia i funkcje są tutaj dostępne, a Twoim zadaniem jest wybranie tych, których naprawdę potrzebujesz, aby dostosować stronę internetową, zarządzać nią i opublikować ją. Jest to zasługa dla każdego początkującego w branży, który robi pierwsze kroki w procesie tworzenia witryny.

Kreator stron internetowych Zyro zapewnia edytor wizualny, który obsługuje funkcja przeciągnij i upuść i to jest jedna z najważniejszych cech systemu. W rzeczywistości działa tak, jak każdy inny narzędzie do tworzenia witryn dla majsterkowiczów: istnieje pasek narzędzi zawierający różne elementy projektu i widżety, które można wybrać i przeciągnąć w dowolne miejsce na stronie. Użytkownicy mogą również zobaczyć wynik swojej pracy w toku, co przyczynia się do dobrego wyniku i nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Są to główne parametry, które sprawiają, że Zyro jest łatwym w użyciu i wygodnym narzędziem do tworzenia stron internetowych wykorzystywanym do opracowywania wszelkiego rodzaju projektów.

2. Funkcje & Elastyczność

O ile kreator stron internetowych jest nadal dostępny w wersji Beta, zdecydowanie brakuje mu funkcjonalności. Mamy nadzieję, że na dłuższą metę system będzie bardziej bogaty w funkcje. Obecnie niewiele można zrobić, aby dostosować stronę internetową i zapewnić jej zaawansowaną wydajność.

Funkcje Zyor

Zyro działa dobrze na rozwój strony internetowe portfolio, małe firmy i witryny promocyjne, strony restauracji / kawiarni i proste strony jednostronicowe. Na dzień dzisiejszy system nie ma wiele do zaoferowania blogerom i właścicielom sklepów internetowych, ponieważ nie ma jeszcze zintegrowanych mechanizmów blogowania ani eCommerce. Mamy nadzieję, że programiści zdają sobie sprawę ze znaczenia zintegrowania tych funkcji i dodadzą je do listy funkcji konstruktora witryny podczas następnej aktualizacji systemu.

Wśród funkcji, które obecnie oferuje Zyro, warto wyróżnić następujące elementy:

 • Integracja wideo. Kreator stron internetowych umożliwia przesłanie i zintegrowanie pliku wideo z kanału YouTube w celu dalszego dostosowania jego głównych ustawień. Jus podaje link do Twojego filmu na Youtube w odpowiedniej sekcji, aby dodać go do swojej witryny w celu dalszego dostosowania. To sprawi, że Twój projekt będzie bardziej interakcyjny i angażujący odbiorców docelowych;
 • Opcje nazw domen. Zyro oferuje dwie opcje połączenia nazwy domeny. Jeśli masz już domenę niestandardową i chcesz połączyć ją ze stroną internetową, będziesz mieć możliwość przeniesienia jej na swoje konto Zyro. Kilka prostych kroków. Jeśli jeszcze go nie masz, system pozwoli Ci wybrać i zintegrować dowolną nazwę domeny po rozsądnych kosztach. Aby zastąpić bezpłatną subdomenę, którą domyślnie otrzymasz, rejestrując się w narzędziu do tworzenia witryn, otrzymasz propozycję zakupu domeny w jednej z dostępnych stref (.com, .online itp.). Koszt domen zaczyna się od 0,99 USD i wzrasta do 8,99 USD rocznie.
 • Integracja z Google Maps. System pozwala zintegrować Mapy Google ze stroną internetową. Można to zrobić za pomocą zaledwie kilku kliknięć – wystarczy zmodyfikować menu Ustawienia mapy i podać fizyczną lokalizację firmy, która zostanie dodatkowo wskazana na zintegrowanej mapie w celu zwiększenia świadomości klientów.
 • Funkcje SEO i marketingowe. Jest to jedna z najbardziej imponujących funkcji kreatora stron internetowych. Umożliwia automatyczne wypełnianie wymaganych tagów w celu właściwej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek określonej strony. Ponadto system oferuje proste opcje integracji z mediami społecznościowymi.
 • Przesyłanie obrazu. Dzięki Zyro możesz wybierać i przesyłać zdjęcia do dowolnej sekcji swojej witryny. Możliwe jest zarówno wybieranie zdjęć z kolekcji zapasów systemu, jak i przesyłanie własnych.
 • Integracja przycisku CTA. Jeśli chcesz dodać przycisk wezwania do działania na swojej stronie, możesz to zrobić bez żadnych problemów. Po prostu edytuj tekst przycisku i podaj link do zasobu, do którego chcesz przekierowywać użytkowników.

3. Wzory

Liczba tematów:25
Darmowe motywy&# x2714; TAK
Sortuj według branży:✘ NIE
Elastyczny projekt&# x2714; TAK
Edycja kodu CSS:✘ NIE

Obecnie kolekcja szablonów Zyro obejmuje tylko 25 szablonów, ale tylko jeden z nich jest dostępny do podglądu i dostosowywania. Inne tematy są wciąż w budowie i będą dostępne wkrótce.

Szablony Zyro dobrze sprawdzają się przy opracowywaniu różnego rodzaju projektów, a ich implikacje i ukierunkowanie na niszę są zrozumiałe po ich nazwach. W ten sposób możesz znaleźć tutaj motyw, który świetnie sprawdzi się w przypadku portfeli, sklepów z modą, restauracji i witryn kawiarni, stron docelowych, witryn wydarzeń i podróży, witryn sportowych i ślubnych, a także innych projektów osobistych i biznesowych.

Niezależnie od tego, na czym się skupisz, na pewno znajdziesz tutaj motyw, który spełni Twoje potrzeby. Wszystkie szablony Zyro domyślnie wyglądają świeżo, czysto i szybko reagują. Nie oczekuj jednak od nich wysokiego stopnia dostosowania, przynajmniej na obecnym etapie rozwoju. Po rozpoczęciu dostosowywania wybranego projektu opcje będą ograniczone tylko do ustawień podstawowych. Należą do nich przesyłanie zdjęć i filmów, wybór tła, czcionek i palety kolorów, opcje edycji tekstu, integracja z Mapami Google i niektóre inne funkcje. Otóż ​​to.

Szablon Zyro

Zestaw narzędzi i opcji dostosowywania projektu zdecydowanie pozostawia wiele do życzenia. Co więcej, Zyro nie otwiera kodów źródłowych i nie ma możliwości wykorzystania umiejętności edytowania CSS / HTML. Wszystko jest zbyt proste, jeśli nawet nie prymitywne.

4. Obsługa klienta

Obsługa klienta Zyro nie jest główną atrakcją systemu. Mimo że użytkownicy abonamentu premium otrzymują całodobową obsługę klienta, pocztę e-mail i pomoc na czacie na żywo, system nadal nie oferuje szerokiej pomocy w zakresie bazy wiedzy. Podobnie nie ma bezpośredniej pomocy telefonicznej, samouczków wideo i tekstowych oraz innych popularnych opcji pomocy technicznej. Sekcja FAQ jest dość ograniczona, a do tej pory jest tylko kilka pytań.

Podczas pracy nad układem witryny i dostosowywaniem projektu będziesz mieć dostęp do zakładki PopUp Feedback, gdzie zostaniesz poproszony o ocenę jakości projektowania stron internetowych. W ten sposób twórcy serwisu dowiedzą się, jaki jest Twój poziom satysfakcji i potrzeba ulepszenia niektórych funkcji lub elementów witryny.

5. Polityka cenowa

Polityka cenowa Zyro jest bardziej niż przystępna cenowo. System ma całkowicie darmowy plan, który nigdy nie wygasa i zawiera zestaw podstawowych funkcji. Użytkownicy, którzy chcą uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji, mogą przejść na płatną subskrypcję. Jego koszt stanowi 2,99 USD miesięcznie (35,88 USD rocznie), jeśli rozliczane jest rocznie, lub 3,99 USD miesięcznie (47,88 USD rocznie), jeśli rozliczane jest miesięcznie.

Ceny Zyro

Główne funkcje planu premium obejmują niestandardowe połączenie z domeną, przepustowość 100 GB, usuwanie reklam Zyro, cotygodniowe kopie zapasowe, nieograniczoną liczbę stron internetowych, połączenie z certyfikatem SSL, niestandardowy favicon, zwiększoną przestrzeń dyskową, całodobową obsługę klienta. Zarówno darmowe, jak i płatne plany są dostarczane ze zintegrowanym bezpłatnym hostingiem, który zapewnia całodobową dostępność stron internetowych uruchamianych za pomocą narzędzia do tworzenia stron internetowych.

Kreator stron internetowych oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną i gwarancję zwrotu pieniędzy tym użytkownikom, którzy w tym czasie zdecydują się anulować subskrypcję. Można jednak w dowolnym momencie odmówić skorzystania z planu premium.

Platforma akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i debetowe. Należą do nich Visa, Mastercard, American Express, Discover. Wszystkie płatności dokonywane w systemie są bezpiecznie chronione 256-bitowymi certyfikatami SSL, które gwarantują całkowitą poufność.

6. Plusy i minusy

Podobnie jak każdy inny twórca stron internetowych, Zyro ma zalety i wady związane z jego wydajnością, wyglądem i innymi parametrami. Przed użyciem systemu zdecydowanie warto dowiedzieć się o nich więcej, aby dowiedzieć się, czego można oczekiwać od platformy. Dlatego postanowiliśmy opracować listę zalet i wad konstruktora witryny. Proszę bardzo.

Plusy:
Cons:
&# x2714; Łatwy w użyciu i intuicyjny;
&# x2714; Elastyczne projekty;
&# x2714; Przeciągnij i upuść edytor;
&# x2714; Integracje wideo, obrazów i Google Maps;
&# x2714; Szyfrowanie SSL.
✘ Ograniczona kolekcja szablonów;
✘ Złe opcje dostosowywania projektu;
✘ Brak blogów i silników eCommerce;
✘ Brak obsługi klienta na żywo dla użytkowników darmowego planu;
✘ Brak dostępu do edycji kodu.

Dolna linia

Zyro to dość kontrowersyjny kreator stron internetowych, który jest obecnie dostępny w wersji Beta. Jest to prawdopodobnie główny fakt, który należy wziąć pod uwagę, dokonując przeglądu systemu na obecnym etapie jego rozwoju.

Sam kreator stron internetowych jest łatwy w obsłudze i dobrze sprawdza się przy wykonywaniu różnych zadań. System ma całkiem niezły potencjał, by stać się konkurencyjnym twórcą stron internetowych, jednak nadal wymaga znacznej poprawy, szczególnie pod względem funkcjonalności i wyglądu. Obecnie Zyro nie może się pochwalić rozbudowanymi opcjami integracji ani funkcjami dostosowywania projektu – cały zestaw funkcji sprowadza się do dostępności tylko podstawowych parametrów.

Brak blogów i silników eCommerce jest również godną uwagi wadą. To samo dotyczy ograniczonego wyboru szablonów i ich jakości. Jest jednak wiele do zrobienia i wydaje się, że twórcy systemu zamierzają w pełni wykorzystać swój potencjał w najbliższej przyszłości. Szczerze mówiąc, podobało nam się korzystanie z Zyro i mamy nadzieję, że jego zespół będzie nadal rozwijał system. W tej chwili nadaje się tylko do testowania i tworzenia prostych stron internetowych.

Wypróbuj Zyro teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map